\Jse AGENDA. 'i PHILIPS Radio-toestel A. Mulders-Sars Houtverkooping Houtverkooping NIEUWS UIT HEUSDEN. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. GEMENGD NIEUWS. RECHTZAKEN. V Gevraagd DAGMEISJE, f 98.00 O P R uTm i N G Kachels en Haarden 10 pCt. korting. Notaris CHRIST Notaris CHRIST R. D. B. THEATER. Philips Agentschap publiek verkoopen publiek verkoopen Vrijdag 21 Dec. ihNACHTVLUCHTm EEN NET VERZEKERT U gedurende de Kerstdagen van goede muziek EN KOOPT een Waalwijk. TELEF. 141. van onzen voorraad Groote jaarlijksche OP PLANTLOON onder Loon-op-Zand. onder Nieuwkuijk. Tot bestuursleden werden gekozen de heeren A. Kortweg, P. de Rooij, W. Mandemakers en M. Vos. De heer Kor- teweg werd tot voorzitter benoemd. Dan volgde behandeling van Regle ment en Statuten, welke met algemeene stemmen werden goedgekeurd en aan de Kiesvereeniging ter goedkeuring zul len worden voorgedragen. Nadat nog besloten is de volgende vergnoering te houden op 25 Jan. a.s. sluit de heer Drost met een woord van dank voor de opkomst en dankgebed deze «samenkomst. CAI ELLE. Een der avonden van de vari'je week kwam een gedeelte der ge meente. de Willem van Gentsvaart, plots..1.ng in het donker te zitten. .Bij onderzoek bleek, dat op de Nieuwe- vaart, waar de aftakking van het elec- trische net voor de Willem van Gents vaart is, een aantal ijzerdraden over de draden van het lichtnet waren gewor pen. In verband met het gevaar konden niet alle draden in het donker verwij derd worden, zoodat pas den anderen morgen de storing kon worden opge heven. Naar we vernemen is het de gemeentepolitie mogen gelukken de be drijvers van deze zeer onverantwoorde lijke daad, welke ernstige gevolgen had, kunnen hebben, te achterhalen. Op de vergadering van de Coöp. Aankoop-vereeniging voor Capelle, Vrijhoeve-Capelle en Sprang werd het aftredend bestuurslid, de heer J. van Beek, herkozen. Door den Directeur-Generaal der Posterijen is bepaald, dat de kringen 's-Grevelduin-Capelle en Vrijhoeve- Capelle, de laatste met inbegrip van Sprang, voor de toepassing van het lo- caal-port voortaan als één kring wor den aangemerkt. Briefport van 's-Gre- velduin-Capelle met Vrijhoeve-Capelle en Sprang en omgekeerd bedraagt 5 ct. ^n briefkaarten 3 ct. J.l. Zaterdagmorgen reed de post auto, komende van den Bosch, tusschen Besoijen en het café van den heer B. Kamp aan den Winterdijk, doordat de chauffeur verblind werd, van den weg en kwam in de sloot terecht. Gelukkig liep dit ongeval zonder persoonlijke on gelukken af, terwijl de materieele scha de nogal meeviel. Met eenige «vertra ging kon de reis worden voortgezet. Het bouwen van 'n woon- en win kelhuis in de Nieuwstraat voor reke ning van den heer C. Wagemakers is onderhands opgedragen aan den heer A. J. Dijkstra, aannemer te dezer plaat- Met de kinderen der Chr. School a. d. Loonschendijk zal a.s. Vrijdag avond onder leiding van het hoofd der school, den heer M. J. Juursema, het Kerstfeest gevierd worden. Het eerste elftal der voetbalver - eeniging „Capelle", dat j.l. Zondag te 's-Hertogenbosch voor de 3e klasse K.N.V.B. tegen „Bossche Boys" speel de, verloor dezen wedstrijd met 6—1. SPRANG-CAPELLE. Een inwoner deed aangifte van de vermis.sing van zijn portemonnaie, inhoudende 7.50. De portemonnaie zou 's nachts gestolen zijn uit zijn jas, die in de slaapkamer over een stoel hing. De indringer schijnt dus nogal brutaal te werk te zijn gegaan. Veldwachter Speelman heeft de zaak in onderzoek. RAAMSDONKSVEER. Door het Winkelweekcomité is een cabaretavond georganiseerd, waarbij uitgenocdigd zijn de deelnemers van de winkelweek en allen die hun medewerking hebben verleend aan het welslagen van deze eerste R.W.W. Deze feestavond, waaraan medewer king verleende het bekende gezelschap de Laat, uit Tilburg, is Donderdag avond gehouden in Café Gamers aan den Keizersdijk. Genoemde humoristen, die in deze gemeente geen onbekenden zijn, hadden veel succes. Herhaaldelijk werden ze dan ook door het publiek met applaus beloond, hoogst voldaan keerde het publiek na afloop huiswaarts. Voor het jaar 1935 is dokter B. Knaap alhier aangewezen tot verrich ten van doodschouw in deze gemeente. Met ingang van 1 Januari a.s. is op zijn verzoek eervol ontslag verleend aan den heer W. Waas, als nachtwa ker en gemeentebode dezer gemeente, wegens het bereiken van den pensioen gerechtigden leeftijd. Ruim 24 jaar bekleedt hij reeds de betrekking van nachtwaker en 8 jaar die van gemeentebode, welke functies hij steeds met de meest nauwgezette plichtsbetrachting heeft waargenomen. Al die jaren is genoemde ambtenaar Louw op zijn post geweest. Voor ieder een was hij steeds vriendelijk en voor komend; om zijn hulpvaardigheid stond hij bij iedereen in de gemeente in aan zien. Gedurende den tijd dat hij in de gemeente nachtwaker en gemeentebode is geweest, heeft hij dit ambt steeds ten genoege van zijn superieuren waarge nomen. We hopen, dat de heer Waas nog vele jaren van zijn welverdiend pen sioen mag genieten. Dezer dagen slaagde Mej. Nelly Bovee, onderwijzeres aan de St. The- resiaschool alhier, voor het examen Ma ck'neschrijven, systeem Pont. De werkverschaffing, particuliere ontginning in den Oliezand onder Oos- teihout, welk werk is uitgevoerd door werkloozen uit deze gemeente, is dezer dagen zoo goed als geëindigd. Een 80 9.) werkloozen zijn hieraan vier maan den werkzaam geweest. Op Donderdag 27 December a.s. zal in het St. Henricusgebouw om twee uur namiddag, door den R.K. Vrou wenbond een kinder-Kerstfeest worden gegeven. Het kinderfeest bestaat uit het optre den van een goochelaar en het vertoo- nen van een poppenkast. Elk lid mag twee kinderen meebren gen. GEERTRUIDENBERG. Door de gemeente is aan de firma Jac. Blijlevens opgedragen het maken van een nieuwe steiger aan den loswal. Deze steiger wordt 10 Meter groot en beteekent een mooie aanwinst. vy Naar wij vernemen zal in deze ge meente een oliefabriek worden opge richt, waardoor onze gemeente weef een industrie rijker wordt. v. Bij den agent der arbeidsbemidde ling staan momenteel 136 werkloozen ingeschreven. i Predikbeurten op Zondag 23 Dec. 1934: Ned. Herv. Kerk des v.m. 10 uur Ds. Zuurdeeg. Evangeliesatie Immanuël, des nam. half zes Ds. v. d. Loos uit Lage Zwa-^ luwe. ST. JOACHIMSMOER. Zaterdag 15 December hield de Tooneelclub T.O.G. haar driemaandelijksche leden vergadering waarop o.m. besloten werd de eerste uitvoering voor dit seizoen te geven op 20 Januari a.s. Aan leden en donateurs zal op 29 December de ge bruikelijke feestavond worden aange boden. Tot bestuurslid van de R. K. Coö peratieve Zuivelfabriek is voor de Moer gekozen de heer C. Dingemans Hzn. alhier. MEEUWEN. Een 5 al jongelieden wilden Zaterdagavond zich per auto naar elders begeven voor zaken Ter hor gte van de gevaarlijke bocht aan het Baaneinde te Dussen kwam even wel de wagen, tengevolge van de daar pas gedane herstellingen aan den weg, te slippen, met gevolg dat het gebeele geval pardoes in de diepe wetering aldaar terecht kwam. De auto schoot bijna geheel onder water en kantelde daarna op eene zijde. De inzittenden beleefden benauwde oogenblikken, doch gelukkig slaagden zij er in een der portieren te openen, waardoor zij, alhoewel met veel moeite, de wagen konden verlaten en weer aan de oppervlakte ver schijnen. De meesten waren drijfnat, zoodat bij omwonenden droge kleeren moes- ten geleend worden. Met den schrik en een modderbad brachten allen het er verder gelukkig goed af, wat ten slotte het voornaamste was Inmiddels was de kraanwagen van garage A de Graaff alhier gerequi reerd, zoodat vrij spoedig onder groote belangstelling, met 't bergings werk begonnen kon worden. In korten tijd was de auto, die slechts weinig beschadigd bleek te zijn, weder op den vasten wal gebracht en werd naar de garage vervoerd. DUSSEN. In de laatst gehouden ledenvergadering der R. K. V, V, üuss. Boys werd besloten om een maal per week een clubavond te organisceren in een der zalen van hotel „Koppelpaarden". Vrijdagavond j.l. hield de R K. Landarbeidersbond „St. Drus dedit" in 't Vereenigingslokaal zijn alge meene jaarvergadering. Door ziekte was de voorzitter, Ant. Hofmans. verhinderd deze vergadering bij te wonen, waardoor zijn plaats werd ingenomen door den 2den voorzitter, G. van Biesen. Met den gewonen Groet werd de vergadering geopend De opkomst was bevredigend te noemen. De notulen der vorige jaar- vergadering werden onveranderd vast gesteld. Daarna kwam de bestuurs- verkiezing. Aftredend waren H. Verbunt, secretaris en G v. Biesen, 2e voorzitter. Bij acclamatie werden beiden wederom als zoodanig her- kozen. Tcgencandidaten werden niet gesteld. Daarna verkiezing der controle commissie. Deze werd samengesteld uit de volgende personen G. van Olst (oud-commissielidJ. Eumeien en W. Verhoeven. Door de heer van Munik uit Zevenbergen, afgevaardigde van het Hoofdbestuur werd een duidelijke uiteenzetting gegeven omtient de inhouding der 1 0.50 contributie van ongehuwde inwoi ende werkloozen. De verrassing slaagde in alle op zichten. Tot slot bracht dit een batig saldo op voor de plaatselijke kas. Tot slot hield de heer van Munik een redevoering over de oplossing van 't loonconflict in den Biesbosch Met den gebruikelijken Groet werd gesloten. De heer E, Vingerhoet9 alhier is benoemd tot directeur der R.K Fanfare te Hank. Dezer dagen vond den heer B. v. A. zijn paard des morgens dood in den stal liggen. Als bijzonder- heid dient hierbij te worden gemeld, dat het dier eerst den vorigen dag mede van de markt was gebracht. Dezer dagen ontvingen eenige werklooze arbeiders alhier een schrij ven van t Algem. Burgerl. Armbe stuur waarin aan hen werd medege deeld dat, als in geval van ziekte o d overbrenging naar een ziekenhuis noodzakelijk wa9 de ziekenhuiskosten voor hun (arbeiders) rekening was Wat was 't geval? De betrokken arbeiders waren verzekerd voor bovengenoemde kosten bij een ver zekering Mij doch konden den laatsten tijd de vrij hooge contributie niet direct betalen, waarop de ver zekering Mij. zich tot 't Alg Burgerl Armbestuur wendde, met bovenge meld gevolg. Als bijzonderheid kunnen we meldden dat bij den heer A v D. alhier voor de derde maal dit jaar van den kouden grond aardbeien zijn geplukt 1 En dit ongeveer half December Wel een unicum I Door inkrimping van den Nederl Veestapel hebben vele landeigenaren alhier hunne weilanden doen om ploegen tot bouwland Andere planten groote boomkweekerijen aan. Den Iaat9ten tijd zijn zeer vele van der gelijke bedrijven in onze gemeente verrezen. Op deze wiize tracht men zijn land her meest rendabel te maken. Heusden, 18 Dec. '34. Donderdagavond had nabij de v.m. conserven fabriek een auto aanrijding plaats van ernstigen aard, waarvan v. L. uit Oudheusden de dupe werd. Hij werd binnengedragen bij dhr. de Vaan, waar Dr. V. de eerste hulp verleende. Deze liet hem naar het Gasthuis alhieroverbrengen, vanwaar hij Vrijdagmorgen naar 's Bosch werd getransporteerd. Wie de aanrijding veroorzaakte is niet bekend, doch de politie stelt een onderzoek in. In Concordia vergaderde de Heusdensche IJsclub. Het jaarverslag en de notulen werden goedgekeurd. De rekening van den penningmeester, welke werd nagekeken door de heeren C. Verhoeven Hzn. en G. Carpay, werd in orde bevonden. De laatste werd tot nieuw bestuurslid gekozen, zoodat dit nu bestaat uit de heeren Dr. v. Gulik voorzitter, G. G. Carpay, vice-voorzitter, J. v. Laarhoven secr., P. Schmiehusen penn., A. J. Boeien, G. Doedeijns, P. Sprangers (Oud Heusden) commissarissen. Voorts werd het bestuur gemachtigd tot verpachting van 2consumptietenten en 1 oliebollentent. De contributie werd bepaald op minimaal 50 cent per jaar, de enlréeprijs voor niet leden op 10 cent. Op 28 Dec. wordt de water leiding in het Land van Heusden en Altena geopend door Z.Exc. den Min. van Soc. Ziken. Dit geschiedt te Almkerk ten 12 uur. 's Middags wordt alhier een lunch aangeboden door de N.V. Waterleiding Mij. NoordWest Brabant. Maandagavond kwam de raad in openbare vergadering bijeen. Op het convocatiebiljet waren 11 punten aangegeven. In het volgend nummer uitvoerig verslag. De collecte, die Zaterdag langs de huizen gehouden werd ten bate van het plaatselijk Crisis- Comité, werd opgeluisterd door onze beide f nfares, wat een massa menschen op de been bracht. v y_U Voetbaluitslagen van Zondag; BVB Juliana I Heusden—WSC II Waalwijk 7—1. Juliana II Heusden—WSC IV Waalwijk 15. RK V B MSV Bos mal en PSV Heusden 2—L Maandag speelde onze damclub VD met 9 borden tegen het Dron gelsche DOS, won 7 partijen en be haalde dus een 144 overwinning. Kaatsheuvel, 18 Dec. 1934. Armenconcert Apollo. De kaartenverkoop voor het armen concert van Apollo marcheert uitmun tend. De burgerij toont te weten dat vooral in dezen tijd steun noodig is. Het bezoek aan het concert zal daarom ook zeer belangrijk zijn. Van ouds waren de armenconcerten de meest bezochte en gezelligste uitvoeringen van onze har monieën. z Maria-vereeniging. Zondag 6 Januari zal de Maria-ver eeniging een propaganda-vergadering houden in *t Patronaat. De tooneelver- eeniging „Ons Vermaak" zal opvoeren „Als de Zon opging" van Grosfeld. De zangclub „De Nachtegaal" zal enkele koorwerken ten gehoore brengen. De Witte Non. Het bekende tooneelgezelschap „Piet Vink" dat in Euphonia reeds enkele malen met veel succes optrad, komt den 2en Kerstdag met 't beroemde tooneel- werk „De Witte Non" uit. Alleen de naam van dit tooneelspel heeft voor 't publiek een aantrekkingskracht. Het gezelschap „Piet Vink" waarborgt een verzorgde en kunstzinnige opvoering van dit graag geziene werk. Bekroningen. De heer P. Elshout werd op de Orni- thopilia-tentoonstelling te Utrecht met zijn inzending zwart Minorca krielen bekroond met 2 eerste en één tweede prijs. De heer Tuerlings verwierf met zijn inzending W. Legh. Eng. type één eerste en twee tweede prijzen. Met zw. Java kriel één eerste prijs. Met zwart Cochin kriel 2 x derde prijs met praedi- caat Z.G. en met W. Wyand. kriel één tweede en één derde prijs. Gemeenteraadsvergadering. De raad der gemeente Loon-op-Zand is bijeengeroepen tot het houden van een openbare vergadering op Woens dag 19 December om 7 uur n.m. De agenda bevat o.m.: Een voorstel inzake wijziging der verordening op de Winkelsluiting van de art. 2 en 3 en een beperking van art. 4 van wat betreft de afwijking van win kels waarvoor een vergunning ingevol ge de Drankwet is verleend en sigaren winkels (verkoopgelegenheid tot 6 u.). Een voorstel van Ged. Staten om het besluit van den raad, waarbij aan het R.K. Kerkbestuur te Loon-op-Zand het terrein waarop vroeger de onderwij zerswoning stond te verkoopen, in te trekken. Een voorstel om aan het gemeente- personeel dat lid is van den B.V.L. en dat gevolg zou geven aan een eventuee- len oproep van de Regeering om vrij willig onder de wapenen te komen, het daartoe vereischte verlof te verleenen. Een voorstel tot verbetering: a. van de Bergstraat te Loonopzand met rioleering en trottoirbanden over een lengte van 300 M. en verbreeding van het wegdek met straatklinkers. b. van de Mgr. Völkerstr. te Kaats heuvel en de Gasthuisstr. te Loonop zand door beklinkering. c. van de Vaartstraat te Kaatsheuvel door 't verbeteren van den bocht en 't uitbreiden van de rioleering en 't aan brengen van trottoirbanden aan de Zuidzijde (200 M.). Een voorstel tot het bouwen van een ambtswoning voor den Burgemeester op het perceel ten oosten van de R.K. Jongensschool aan het Wilhelmina- plein in 't uitbreidingsplan der gem. Een voorstel om de vaststelling van 't uitbreidingsplan 3 mnd. te verdagen. Een voorstel tot onbewoonbaarver klaring van de woning no. 46 Gast huisstraat Kaatsheuvel en 2 en 4 van de Verlengde Hoofdstraat te Kaatsheuvel. Een voorstel om gedurende 10 jaren een subsidie van 500.per jaar te verleenen voor den bouw van 'n nieuw R.K. Gasthuis te Kaatsheuvel. Een voorstel om te berusten in een schrijven van Ged. Staten van Noord- Brabant, waarin deze op last van den Minister van Binnenlandsche Zaken met voorstellen komen om de bezoldi ging van de veldwachters en den chef veldwachter te verlagen en in overeen stemming te brengen met de voorstellen van den Minister. WAALWIJK. W.G.V. Woensdag van 5.30— 6.45 uur Adspiranten 11. W.G.V. Donderdag van 5.15 6.30 uur Adspiranten I, van 6. j0— 7.45 uur Adspiranten III en van 8.30—10 uur leden. Vrijdag 8 uur, R.D.B.—Theater, «Nachtvlucht». Vrijdag 8 uur, Luxor Bioscoop, »Het vliegende circus» »Op ter vredesconferentie». Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertalel ^Oefening en Vermaak». Dinsdag le Kerstdag 12 u. Groote Kerstmalinée Liedertalel «Oefening en Vermaak». Toegang vrij. KtrkyewclJ ingestort te St MichitLytsLtl. Zondagiiioigcn, ju.si vuor den aan vang Ucr Hoogmis, is in de R.K Kcik te Si. Mienielsgesiel een der gewelven ingesiort. He sieeuorokkeu kwamen neer op net klavier van hel oigel ca Dcdolvcn den organist, deu heer Jansen, die zwaar gewond ouder het puin werd vandaan gehaald Zuu schedel was gescheurd en hij had een hersen schudding opgeloupen. Hei slacntoffcr is aanstonds naar hel ziekenhuis le 's Bosch ove/gcbrachi. Zijn loesiand is op hei oogcubnk redelijk wel. Lioodeujk vcrschnki vlogen de aanwezigen van hun plaatsen op, angsikrcicn klonken en er onsionu een waie paniek. Over siocieu en oanken vlucnucu alleu naar de uit gangen, waarvan het gebouw er gelukkig vele bevat en binnen weinige oogenblikken was de kerk outiuimd. Er vonden hierbij geen verdere ongelukken plaais Een der zangers werd evenwel erusug gewond, in de kerk zelf Werd weinig schade aangericht, doch de verwocsung op hel zangkoor was onbcschnjlciijk en biedt een troosie loozen aanblik Bij onderzoek kwam aan het licht dat de opening die door het ge deeltelijk neervallen van 'i kerkgewelf was omstaan, een oppervlakte van pim 9 vierkante meters omval. Algemeen verwondert men er zich over dat de gewelven van de kerk zijn ingestort, daar hel ecu nog bijua geheel nieuw, modern gebouw is, dat eerst enkele jaren geleden lil gebruik genomen is Uit hei ouderzock, dar door de jusune wordt lu&esteid zal moeten blijken, wat de oorzaak van de instorting is geweest. De architect der kerk de heer Valk te 's Bosch, heeft verklaard dat een constructie lout is uitgesloten. Volgens zijn verklaring zou door het op en neer gaan van het luid- touw, waardoor een opwaarlsche druk ontslaan is, het gewelf ver zakt zijn. Het zou ook niet onmogelijk zijn dat de hevige aardschokken voor eenige jaren, die in Et. Michiels Gestel ernstig werden gevoeld, van invloed zijn geweest. De moord ie Berghem. De afschuwelijke moord op den 19-jarigen G. de Bic, wiens door 69 messteken doorboorde lijk op 9 Augustus 1933 werd gevonden door een man, die met zijn kindei en aan 't bramen zoeken was, is Maandag voor de rechtbank te 's Bosch be handeld Als verdacht van dezen moord stond terecht de neef van den verslagene den 19 jarigen P. W. de Bie, die ind> rtijd in verband met dit misdrijf t enige maanden in voor- arrest doorbracht, doch tenslotte wegens gebrek aan bewijs in vrijheid moest worden gesteld. De Officier van] Justitie eisebte tegen den 19 jarigen verdachte, die vlogen dagen en nachten over vreemde streken, bergen en dalen, slechis met de wereld verbonden door de Radio - Een Juist beeld geeft U deze week de VERFILMING VAN DE EERSTE ZUID-AMERIKAANSE naar het beroemde boek van de St. Exupery (vertaald door Viruly) met JOHN en LIONEL BiRRYMOKE, HtLEN HAYES en CLARK GABLE (Metro-Goldwyn-Mayer Een machtig epos der verkeersluchtvaart. Zaterdag 22 Dec. en Zondag 23 Dec. in het hardnekkig bleef ontkennen, levens lange gevangenisstraf. Op Rijksveldwacht geschoten. Het Gerechtshof te 's Bosch heeft den arbeider A. L. uit Oosterhout, die op den rijksveldwachter Minder hout uit een geladen geweer een schot had gelost veroordeeld tot één jaar gevangenisstraf. De rechtbank had hem veroordeeld tot een jaar gevangenisstraf. De advocaat-gene raal had veertien dagen geleden drie jaar gevangenisstraf geëis' ht. SPOORWEGREGLEMENT. A. v. Eggelen, 23 jaar, voerman te Nieuwkuik,- had het spoorwegreglement overtreden door over een spoorweg te rijden, toen een trein kwam aanrijden, waardoor zijn paard en wagen werden aangereden. Tegen verdachte luidde de eisch 35 boete of 5 dagen hechtenis. Verdachte werd veroordeeld tot 15 boete of 15 dagen. POLITIERECHTER. Bcleediging. C. W., 40 jaar oud, landbouwer te Herpt, had op 18 September C. v. Gam- meren, eveneens landbouwer te Herpt uitgescholden. Deze laatste had n.l. een stuk land in pacht, dat vroeger door C. N. gepacht was, maar waarvan deze af stand had gedaan. Misschien kon hij het niet goed zetten, dat hij op dat land niet meer loopen mocht en dat het niet meer zijn bezit was en dat gaf hem aanleiding om v. Gammeren allerlei leelijks naar 't hoofd te smijten. Voor den politierechter werd tegen hem wegens bcleediging geëischt 5. boete. In aanmerking nemend de behoeftige omstandigheden, waarin verdachte leeft, veroordeelde de politierechter hem tot 1.boete of 1 dag hechtenis. L/ Veiligheid verkeer. M. M. D., 24 jaar, arbeider te Drunen, had op 2 Augustus, door met een vaart van 40 K M. met de fiets vlak achter een auto te rijden, de veiligheid van het ver keer in gevaar gebracht en stond des wege voor den kantonrechter terecht. Tegen hem werd 6.boete of 6 da gen geëischt. Verd. werd veroordeeld tot 1.boete of 1 dag hechtenis. Vatschen naam opgeven. Ca. Ja. M. de K. te Vlijmen stond voor den kantonrechter terecht terzake van het opgeven van een valschen naam. Tegen haar werd geëischt 15 boete of 25 dagen. Uitspraak 25.voorwaardelijk. I Kantongerecht T)en Bosch. Uitspraken. De kantonrechter te Den Bosch wees de volgende vonnissen G. L. de L. te Waalwijk, strooperij, 5 boete. T. C. A. te Waalwijk, strooperij 5.boete. C. O. te Vlijmen, rijwiel zon der bel 3.boete. A M K, minder jarige te Heusden, rijwiel zonder licht 3.'boete. A A C V te Waalwijk, rij wiel over voetpad, 3.boete. HAK tc Waalwijk, rijden over troittoir, 3. boete. GA de P te Waalwijk, loopen over beplanten grond 5.boete. J M K te Kaatsheuvel, auto zonder plaat 2.boe»e. A V M te Waalwijk rijwiel zonder reflector 3.boete. M v dB te Heusden, dronkenschap 10.boete. N C D te Waalwijk, herhaaldelijke dronkenschap 15.boete. G C D te Waalwijk, herhaaldelijke dronkenschap 15 boete. M V te Vlijmen, dronken ri,jwiel besturen, 5.boete. J P K te Waalwijk, verboden weg berijden 5 boete. P v B te Vlijmen, motorrijwiel zonder spiegel 3.boete. S H J v A te Kaatsheuvel, auto zonder licht 10. boete. Ga. C de L te Vlijmen, rijwiel L zonder licht 3.boete. DUIVENSPORT. WAALWIJK. Hok „De Luchtbode". Op de groote Intern. Tentoonstel ling van Ornithophilia te Utrecht be haalde dit hok met eene inzending van zeven en twintig Postduiven: tien eer ste, acht tweede, twee derde prijzen en drie Z.E.V., dus 23 bekroningen van de 27 inzendingen. Bovendien zeven eere-prijzen plus; De Eereprijs voor schoonste collectie en Ornithophilia- beker voor beste collectie. VOETBALSPORT. DRUNEN. Sporters 1 ging j.l. Zondag een bezoek brengen bij OSC te Orthen, doch kon het daar niet bolwerken en verloor met 41. Sporters 2 had tegen ESC te kampen, en moest zich met een nederlaag, 43, tevreden stellen. Sporters 3 ging naar Haarsteeg en leed daar een nog grootere nederlaag, want ze moesten met 08 huiswaarts keeren; dus geen gunstige dag voor onze jongens. TOP verloor in Engelen van EVV met 8—L r VJG tenslotte verloor thuis met 51 van de Vlijmensclie Boys. DUSSEN. R.K.V.V Be Ready. Be Ready was te gast bij Juliana in Goirle en kreeg aldaar met 61 den kous op den kop. Het gaat met de Be Ready-lui bergafwaarts. Oppassen Han- kenaren! ADVERTENTlëN. niet beneden 18 jaar. Mevr. DRUKKER, van Coothstraat 36. met luidspreker ingebouwd. Verktijgbaar op 12—15 18 maanden. te Waalwijk, zal ten verzoeke van de Heeren UMMEBMaNS q.q. te Waal wijk op Vrijdag 28 December l(J3k des voormiddags te 10 uur precies Circa 5 koopen zware schoor balken, 5U koopen zware sparren, 8U koopen lichte sparren, 35 koopen boonstaken (uitgesnoeid), 15 koopen doode sparren, 3 koopen brandhout, lü koopen gehakt schaar hout, 15 koopen staand schaar hout, benevens een groote partij droge musterd. Bijeenkomst 28 December 1934 v.m. 1U uur hij JAN VAN ALPHEN op Plantloon. AanwijzinggevenBEHTELS en JAN VAN ALPHEN. Betaling: 1 October 1935. Borgstellingdesgewenscht ver plichtend. Degenen die hun hout over vorige jaren n'og niet hebben betaald worden niet als koopers of borgen aangenomen. te Waalwijk, zal ten verzoeke van de Heeren TIMMERMANS q.q te Waal wij h op Donderdag 27 December l'J34 des namiddags te 3 uur 1 precies »n het café van den heer J. WILGERS DE BONT le Nieuwkuik 2 koopen elzen schaarhout langs de Schapensleeg, 2 koopen elzen schaarhout op Pastoorskant, 1 koop elzen schaarhout op Begeineland, 2 koopen elzen schaarhout aan het Spoor, 2 koopen elzen schaarhout aan het Molenstuk, 1 koop elzen schaarhout langs de Hooi kamp, 3 koopen canada snoeiling op de Hoef, en 8 koopen staand schaarhout in de ilooibroeken (de Canada- boomen zijn gereserveerd.) Inlichtingen geeft DORUS VAN SON le Nieuwkuik. Betaling: 1 October 1935. Borgstellingdesgewenscht ver plichtend. Degenen die hun hout over vorige jaren nog niet lebben betaal I worden niet als koopers of borgen aangenomen. 53699

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 6