ABONNEERT U OP DIT BLAD. NIEUWS UIT HEOSOEN NIEUWS UIT KAATSHEUVEL, ^JlernjdUvwikoa Winter schotels fijner van smaak door toevoeging van 9Kaggis Aroma tl SPORT. Zondagmorgen half tien treedt jn de Dorpsche Kerk op Ds. Cuperus; des nam. 2 uur in de Veersche Kerk leesdienst. DUSSEN. De heer Fraij, machinist aan hel Noorder Stoomgemaal, wordt niet ingang van 1 Febr. in gelijke functie overgeplaatst naar het elec irisch gemaal aan de Vierbaansche Sluis alhier. De heer J. H. had het ongeluk zich bij zijn werkzaamheden zoo danig aan zijn voet te serwonden dat directe geneeskundige hulp nood- zakelijk->bleek. Dr. v. uuren alhier verbond hem en gelastte eenigen tijd rust. -- De heer C. H had het ongeluk een kapmes, dat in een boom hing, op zijn hoofd te krijgen, waardoor hij een bloedende wonde bekwam. Naar omstandigheden liep dit onge val nog betrekkelijk goed af. EETHEN. Openbare vergadering van den Raad der gemeente Eethen, te houden op Dinsdag 29 Januari 1935 des voormiddags om 10,30 uur. Aan de orde: 1. Ingekomen stukken. 2. Aanmerkingen gemeente-begroo ting 1935. 3. Vaststelling belastingverordening. 4. Benoeming leden Burg. Armbest. 5. Benoeming leden stembureau. 6. Voorstel tot het aangaan eener kasgeldleening. 7. Aanbieding rekeningen der Bur gerlijke Armbesturen. yj DUSSEN. Zaterdag en Zondag ,j.l. werd door de pluimvee- en konijnen- fok-vereeniging „Onderlinge Strijd", gevestigd in café P. Weterings te Ma- riapolder (gem. Dussen) een tentoon stelling gehouden van pluimvee en ko nijnen. Zaterdagavond om 5 uur werd de tentoonstelling geopend door burge meester Snijders. Hierbij waren o.m. te genwoordig de heer Braun, directeur der papierfabriek „Maasmond" en de beide keurmeesters, de heeren Teur- lings en Elshout uit Kaatsheuvel. Direct na de opening werd met de keuring begonnen, welke door de vele en prachtige exemplaren geen gemak kelijke taak was. De uitslag werd: Hoenders: Briff Orpikton, J. Verwiel le prijs, trio jong, le pr. haan jong, eereprijs, le pr. hen oud. Patrijs wiandot: M. Huigen, 3e prijs haan jong, 2e prijs hen jong. N.-Hollandsche Blauwen: F. Herman 3e prijs hen oud. Twentsche grijzen: P. Kivits, 2e pr. trio jong, le pr. haan jong, 2e pr. hen jong, le prijs hen jong, eereprijs hen jong, 3e prijs hen jong. Auconna: D. Leeggangers le pr. hen oud, F. Herman 2e pr. haan jong, D. Leeggangers le pr. haan jong, eereprijs haan jong, 2e prijs haan jong, F. Her man 3e prijs haan jong. Leghorns, wit, Joh. v. d. Pluijm, 3e pr. trio jong, M. Huigen z.e.v. Wyandotte kriel, wit: M. Huigen, 2e pr. haan oud, le pr. hen oud, 2e pr. hen jong, le pr. hen jong e.p. Konijnen: Vlaamsche Reuzen, wit: L. de Bodt, 2e pr. voedster oud. Arn. v. d. Pluijm le pr. voedster oud, L. de Bodt 2e pr. voedster jong, F. Herman le pr. voed ster jong, L. de Bodt z.e.v., 3e pr. voed ster jong, F. Leeggangers z.e.v. voed ster jong, L. de Bodt le prijs ram oud, F. Herman z.e.v. ram jong, L. de Bodt le prijs ram jong, 2e prijs ram jong, Joh. Kivits 3e prijs ram jong. Vlaamsche Reuzen, geel: L. de Bodt 3e pr. voedster oud, Adr. v. Tilburg 2e pr. voedster oud, le pr. voedster oud, L. de Bodt z.e.v. ram jong, Adr. v. Tilburg le pr. ram jong e.p., 2e pr. ram jong, Adr. v. Tilburg 3e pr. ram jong. Groot Chinchilla: F. Herman le pr. voedster oud e.p. Blauw van Beverri: P. Sterkenburg 2e prijs voedster oud, 3e pr. ram jong. Havanna: F. Hanegraaf 3e pr. ram oud, 3e pr. ram jong, 2e prijs voedster oud, Th. Pulles le prijs voedster jong e. p. Klein Chinchilla: Adr. de Gast le pr. voedster oud, Arn. v. d. Pluijm le pr. voedster oud e.p., Arn. v. d. Pluijm 2e prijs ram jong, Adr. de Gast 3e pr. ram jong, le prijs ram jong, le pr. ram oud. Zilvervos Zwart: F. Leeggangers 2e prijs ram oud, Joh. Kivits 2e prijs ram jong, le prijs ram jong, le pr. voedster jong e.p. Black and tan: F. Herman le pr. ram oud, P. v. d. Pluijm 2e pr. ram jong, L. Leeggangers 3e pr. voedster jong, F. Herman le pr. voedster jong. Belg. haas: P. Weterings 2e pr. voed ster jong. Pool: F. Hanegraaf le pr. voedster oud. A.s. Zaterdag houdt de fanfare „Wilhelmina" in hotel „Koppelpaar- den" hare jaarvergadering. Doordat de heeren van Honsewijk en Simonis hun ontslag als bestuursleden hebben inge diend zal 'n nieuwe bestuursverkiezing plaats hebben. Zondag a.s. organiseert de R. K. Landarbeidersvereeniging in het Ver- eenigingslokaal een groote propaganda- vergadering. Een tweetal sprekers, n.l. de heeren van Unnit en Kroone zullen alsdan optreden. Getracht zal worden een R.K. Fa- brieksarbeidersbond op te richten. Ten nadeele van de Wed. v. D. werden des nachts een zestal jonge hennen ontvreemd, zonder dat een der huisbewoners er iets van bemerkt heeft. LOON OP ZAND. - Jaarvergadering. Zaterdag j.l. hield de_bij de Wed. Coomans gevestigde Kaartclub „Ons Genoegen" hare jaarvergadering. De secretaris-penningmeester bracht verslag uit waaruit bleek, dat thans 54 leden waren aangesloten. Het onlangs gehouden intercommu naal rikconcours bracht een netto bate in de kas van 40.De aftredende bestuursleden Piet Vermeer en P. van Loon werden herkozen, terwijl als nieuw bestuurslid werd aangewezen G. v. d. Hoven. Het verdere gedeelte van den avond bracht men in gezellig samenzijn door waarna men te half 11 gezamenlijk aan een Brabantsche koffietafel aan zat. Uiterst voldaan eindigde men te ongeveer 12 uur. Zaterdag j.l. hield de Burgerwacht van Loon op Zand onder presidium van den heer G. v. d. Wildenberg, een al- gemeene feestvergadering. De secretaris-penningmeester, de heer C. Michielsen, bracht in beide functies verslag uit. In de bestuurs- vacature werd voorzien door de be noeming van den heer A. van Dongen. De Voorzitter besprak in het kort den afloop van de wisselprijswedstrij den en van den onderlingen wedstrijd. Op voorstel van den heer Beers werd een collecte gehouden ten bate der t.b.c. bestrijding en werd besloten de plaat selijke commissie een jaarlijksche bij drage te verleenen. Na een verpoozing werd gezamelijk aangezeten aan eene koffietafel waar na men overging tot de prijs-uitreiking van den deze nzomer gehouden onder lingen wedstrijd. De prijzen bestonden uit huishoudelijke en luxe voorwerpen en werden resp. behaald door: 1. Jos. Ver; 2 C. Michielsen; 3 Jos. de Kort Arn.; 4 G. v. d. Wildenberg; 5 M. v. Opstal; 6 G. de Jong; 7 M. v. d. Nieuwenhuizen8 C. Teurlings; 9 Th. Dankers; 10 Jo Moonen; 11 W. v. d. Lee; 12 C. van Laarhoven; 13 J. Aarts; 14 A. van Opstal; 15 A. van Dongen; 16 L. van Laarhoven; 17 G. v. d. Louw; 18 H. Mols; 19 A. v. Rooij Sr.; 20 P. v. Beers; 21 Jos. van Hest; 22 P. v. Ber- kel 23; P. de Beer; 24 C. v. d. Sanden; 25 C. Brands; 26 Jos. Wouters; 27 A. Leermakers; 28 M. Dankers; 29 J. de Kort; 30 P. van Veldhoven. Bij loting werden nog een 6-tal prij zen onder de aanwezigen verdeeld. Heusden, 24 Jan. '35. Het jaarverslag van den vleesch keuringsdienst bevat in hoofdzaak het volgendeVerricht werden 15(54 nol male keuringen en 25 noodsiach- tingen, 465 slachtdieren werden vernietigd en 271 uitgehald verkoop onder politie toezicht had 12 keer plaats: bacteriologisch onderzoek 16 keer. Bovendien geschiedden 1217 huisslachtingen. Organen werden 324 maal afgekeurd. Geconstateerd werd t.b.c. 2!) keer, echinococosa 10 keer en cysticereose 1 keer Procss verbaal moest 2 maal worden opgemaakt. In Concordia wordt morgen avond vanwege »Heusdens Belang« een vergadering belegd, om te komen tot een comité van actie tegen de tolheffing op de brug bij de stad. Onze voetbalclub Juliana I moet Zondag voor de competitie B. V. B. naar Capelle. Oefening baart Kunst. 't Is de dansliefhebbers die Zondag j.l. het bal bij den heer van Dun hebben meegemaakt 'n verrassing geweest, daar 'n band te zien optreden van Kaatsheuvelsche, Loonopzandsche en Baardwijksche jongens, die t in korten tijd door oefening zoover hebben weten te brengen, dat ze op uitstekende wijze den dans verzorgden. De balletmeester was vol lof over het gepresteerde^j Bartoes bij Bel Canto. Het is het bestuur der zangvereni ging Bel Canto opnieuw gelukt de ge vierde Humorist-Conferencier Bartoes, ieder welbekend door de Radio, voor het groot vocaal concert, dat de vere niging Zondag 3 Februari gaat geven, te engageeren. Wie Bartoes met Kermis 1934 in Bel Canto gehoord en gezien heeft, komt zeker ook thans luisteren. Daarenboven presenteert het Mannen koor een 5-tal prachtige koorwerken, zal daarenboven het dameskoor debu- teeren en eveneens het Gemengd Koor zich voor 't eerst laten hoorn. R.K. Gymnastiekvereniging K.G.V» Als wij af moeten gaan op de groote verscheidenheid in kleur en inhoud van de honderden affiches, die momenteel voor nagenoeg alle winkelvitrines K.G.V.'s programma voor a.s. Zondag aankondigen en daaruit hun prestatie moeten concludeeren, dan hebben wij Zondag heel wat te verwachten. Wij overdrijven niet als wij het een variété programma noemen, zooals noch nie da- gewesen. En naar men ons mededeelt moeten onze K.G.V.ers in hun pro gramma niets overdrijven. Wat ver toond wordt moet in verscheidenheid en, afwerking werkelijk 'n prestatie zijn. Dat er voor gewerkt is weten wij en dat er met oefenen iets bereikt kan worden, hebben onze gymnasten al meermalen bewezen, 't Zou ons da nook erg tegen vallen als Zondag a.s. 't Patronaat weer niet geheel uitverkocht was. Ook van elders verwacht men veel bezoek. Aan de leden der R.K. Kiesvereeniging. Reeds is er met enkele woorden op gewezen, hoe dringend noodig het is, niet alleen leden van onze R.K. Kies vereeniging te zijn, maar ook onze R.K. Staatspartij met kracht te steunen. Vooral in de eerstkomende jaren, nu eene nieuwe partij, gebruik makende van den nood der tijden, het hoofd driest omhoog steekt, al het mogelijke doet om den onnadenkenden mensch door schoone voorspiegelingen in haar netten te vangen en eene verzwakking tracht te weeg te brengen in onze ge lederen. Waar Kap. v. Lierop a.s. Zondag na de Hoogmis over die nieuwe partij, het Nationaal-Socialisme, zal spreken, daar verwachten wij eene zeer groote opkomst van onze leden. Het is van het hoogste belang, dat wij door een krachtig en opwekkend woord trouwe leden van onze R.K. Staatspartij blijven. Dus allen, zoowel mannen als vrouwen, aanwezig. Agenda: 1. Opening door den voorzitter. 2. Notulen vorige vergadering. 3. Finantieel overzicht. 4. Spreekbeurt door den WelEerw. heer A. van Lierop. 5. Gelegenheid tot 't stellen van can- didaten voor den groslijst der a.s. Statenverkiezing. 6. Rondvraag Sluiting. De vergadering vangt aan om half twaalf. Breda's Tooneel in „Euphonia". Voor de tweede maal in dit seizoen zal Breda's Tooneel op Zondag 27 Ja nuari in Euphonia optreden, ditmaal met het prachtige tooneehverk „Aan Flarden", van de gevierde schrijfster Top Naeff. Zij die de eerste uitvoering van „Blank en Bruin" van Breda's Too neel hebben bijgewoond, zullen zich de keurige vertolking van dit tooneelstuk, dat deze vereeniging onder leiding en metr medewerking van den heer Johan van Eekelen gaf, ongetwijfeld herinne ren. Breda's tooneel heeft hiermede 'n zeer gunstigen indruk gemaakt, en de harten van tal van liefhebbers van 'n mooi en goed gespeeld tooneelstuk ver overd. Het spel dat dit gezelschap onder regie van den kundigen leider ontwik kelt, mag gerust met beroepstooneel op één lijn worden gesteld. De décors, belichting en costumes, alles verraadt de meesterhand, de kundige regisseur, de uitstekende acteur, de schrijver van de tooneelstukken als „Eén die niet ge teld wordt", „Zonsopgang", „Moeders, geeft Uw kind waar het recht op heeft", enz. Laat Kaatsheuvel daarom a.s. Zon dag toonen dat het prijs stelt op het streven van Euphonia, om goed en be schaafd tooneelwerk onder onze bevol king te brengen. Van een tooneelwerk zooals „Aan Flarden" neemt men iets mee. Het werk speelt in deftige krin gen, is een z.g. „Society-stuk". Het is een omvangrijk werk, dat meer dan drie uur speeltijd vordert. De toegangsprijzen zijn zeer laag ge steld, er wordt dan ook beslist een druk bezoek verwacht. Niemand zal het zich beklagen. Eén avond van kunstgenot. Laat Kaatsheu vel dit op prijs stellen. Lezing. Op Dinsdag 29 Januari, om 7 uur n.m. zal de Weled. Heer Ansing, land bouwkundige uit Leende, voor de le den van den R.K. Jonge Boerenstand en de N.C. Boerenbond, in de zaal van Euphonia een lezing houden over dey „Bemesting in het algemeen". Biljartséance. De bekende biljartprof. Hasselman geeft Zaterdag 26 Januari in het café van de Wed. J. van Berkel aan den Horst een biljart-séance. De liefhebbers van het biljart spel zullen dus een avond kunnen ge nieten. De heer Hasselman vangt zijn séance aan met een partij van 500, met een voorgift van 300 tegen den heer M. Laros, waarna kunst- en seriebal- len den avond zullen besluiten. 1/ R.K. Begrafenisvereeniging. Het Hoofdbestuur van de R.K. Begra fenisvereeniging St. Jan hield vorige week een vergadering, waarin ver schillende belangrijke punten bespro ken werden. Nadat in de diverse wijk commissies de voorstellen van het Hoofdbestuur behandeld zijn, volgt binnen enkele weken een vergadering van alle wijk-commissie-leden. De voorstellen van het Hoofdbestuur omvatten: a. vereenvoudiging van 't beheer; b. bepalingen betreffende de incasseering der gelden; c. het doen opdragen van een H. Mis voor elk over leden lid der vereeniging; d. het be noemen van een kassier buiten het be stuur, en bestuursverkiezing. N in hoofd en neus door inademing ,j der geneeskrachtige dampen van li IN DOOZEN CJ van30 ct. ▼▼VV T Wat Mijnhardt maakt 1» goed VOETBALSPORT. Nederl. Elftal—Queen's Park. Een overwinning van 41. De wedstrijd van onze nationale ploeg tegen de Queen's Park Rangers heeft groote belangstelling getrokken. Hij ein digde in een 41 overwinning voor on ze nationale ploeg, die echter niet geheel volledig was. Vence en Wels waren ver hinderd. Het is geen groole wedstrijd geweest, daarvoor was de Engelsche ploeg niet sterk genoeg. Wel was het voor onze ploeg een goede oefening, vooral voor Bakhuys, die door den goed spelenden Engelscnen spil voortdu.end scherp werd bewaakt. Eerst tegen het eind van den wedstrijd slaagde hij er in af en toe aan die bewaking te ontkomen. In de eerste helft is er een periode van een 20 minuten geweest, waarin ons elf tal uitstekend spel heeft laten zien. van Heel was toen prachtig op dreef en in den aanval werd een snel en vlot samen spel laag langs den grond gespeeld, waartegen de Engelsche veraedigers maar weinig konden deen. Het was merkwaar dig, dat juist die goede periode geen doelpunten voor onze ploeg opleverde. Daarna verslapte het spel wel wat. In de tweede helft kreeg men tenslotte weer een opleving, waarbij onze ploeg snel achter elkaar drie goede doelpunten wist te maken, waardoor het een welverdien de 41 overwinning werd. ZwaluwenRoode Duivels 31. Voor dezen avondwedstryd op het ter rein van V.U.C. was een buitengewoon groote belangstelling. Het is een aardige wedstryd geworden tusschen twee vrijwel even sterke ploe gen, waarbij de Zwaluwen, die een tikje gelukkiger waren, met 31 wonnen. De Belgen hebben zich echter uitstekend ge weerd. Hun samenspel was sneller en meer open en alleen hun schieten was iets minder. Ze waren bovendien niet gelukkig, daar een drietal spelers, waar onder hun doelman, moesten worden vervangen. Wat de ploeg van de Zwaluwen be treft, kunnen we dadelijk vaststellen, dat Hollenberg een voortreffelijk doelverde- diger is. Hij speelde met een rustige ze kerheid, die vertrouwen inboezemde. Het spel van Weber was een teleurstel ling. Caldenhoven was heel wat beter op dreef. Pellikaan is nog niet geheel de oude, doch hij komt er weer prachtig in. Hij gaf tenminste af en toe uitstekend werk te zien. De Zwaluwen brachten inderdaad een aardig elftal in het veld, waarbij echter slechts weinig spelers, die onze A ploeg op het oogenbliK zouden kunnen sterken. Nederlandsch B-elftal Het voorloopig Nederlandsch B-elftal dat Woensdag 6 Februari in het Ajax Stadion te Amsterdam een wedstryd te gen Luton F. C. zal spelen, is als volgt samengesteld: Doel: Mul (H.B.S.); achter: E. Pettinga (H.D.V.S.) en Caldenhoven (D.W.S.); mid den: Punt (D.F.C.), Hermens (P.S.V.) en Schubert (Aiax); voor: Ten Have (Ajax), Drok (R.F.C.), Lungen (A F.C.), Boerhout (B.F.C.), Mein^ers (D.F.C.). K.N.V.B.-Competitie. Uitwedstrijden voor P.S.V. en N.A.C. Een beslissende dag voor Willem III WS.C. ontmoet Picus. Zullen Hero en V.O.S. verliezenl R.W.B. en T.O P. spelen uit. Het wordt morgen vooral voor den on derkant van de ranglijst een belangrijke dag. Het is n.l. zeer goed mogelijk, we zouden zelfs zeggen waarschijnlijk, dat het lot van Willem II morgen bezegeld ordt. NOAD maakt immers een goede kans om zien tegen Einuhoven twee pun ten rijker te maken, zoouat alleen uicjjer- neiuc nog in ile omgeving der roodwit- biauwen zou kunnen blyven. Nu moet Willem II echter bij deze ciub op bedoek en men weet dat dit een bijna zekere ne- ueriaag bcteekent. Wy voorzien daarom dat Willem U's achterstand morgen wter iwee punten grooter zal worden en dat de Tiiburgers zich dan wel kunnen gaan voorbereiden op de degradatiewedstrij den. PSV en NAC hebben beiuen een niet gemakkelijke uitwedstrijd en het zou geen wonder zijn als een der beide cluus een punt verspeelde. Een „vol" program hebben we in 2 B. Vooral voor WSC wordt het een belang rijke dag, want deze club moet bij Picus op bezoek, ook een der vier, die aan den staart hangen. De zwarthemden moeten uit deze ontmoeting minstens één, doch als het kan twee punten halen, anders ziet het er voor hen weer heel wat slech ter uit. VOS en Hero gaan waarschijn lijk ieder een nederlaag oploopen bij Roermond en VVV. Heimond heeft zijn laatste kansen te verdedigen tegen Wilhelmina. Ook voor de derde klassers wordt het een belangrijke dag, want zoowel RWB als TOP hebben een riskante uitwedstrijd. Zij zullen echter wel hun best doen om de kostbare punten binnen te halen. WSC 2 en Baardwijk zullen waarschijn lijk winnen. Het programma luidt: 1 ctp L'ln^ép Tilburg: NOADEindhoven. Maastricht: MVV—PSV. Tilburg: LongaNAC. Bleijerheide BleijerheideWillem II. 2e klasse A: Oosterhout: TSCZeelandia. Middelburg: MiddelburgDosko. Breda: BredaDe Baronie. 2e klasse B: Venlo: VVVHero. Tegelen: TegelenDe Valk. Helmond: HelmondWilhelmina. Roermond: RoermondVOS. Eindhoven: PicusWSC. 3e klasse D: Waalwijk: BaardwijkBossche Boys. Capelle: Capelle—WSC 2. Kaatsheuvel: Kaatsh. BoysTOP. Den Bosch: DevoRWB. WAALWIJK. W. S. C. PICUS—w.s.c. Met zeer groote belangstelling hebben we gewacht op deze ontmoeting, die ons zeer waarschijnlijk een belangrijk stuk nader zal brengen tot de beantwoording van de vraag wie per slot van rekening in deze afdeeling het rij"je zal sluiten. Herinneren we nog even aan den on derlingen stand der vier laatsten: Picus 13 gesp. 9 pnt. V.O.S. 13 gesp. 8 pnt. H.E.R.O. 10 gesp. 7 pnt. W.S.C. 12 gesp. 6 pnt. Het springt direct in het oog dat in deze situatie de ontmoeting tusschen WSC en Picus van bijzonder groote be- teekenis is, want als de thuisclub er in zou slagen de beide pun'en te winnen, dan zou zij zich zoo goed als veilig kun nen achten. Is echter het tegendeel het geval en brengt WSC het tot een overwin ning, dan zijn de kansen plotseling ten gunste der zwarthemden gekeerd, daar deze immers de Eindhovensche ploeg nog op bezoek krijsen. De WSC'ers kunnen er dus van over tuigd zijn, dat er morgen heel veel op het spel staat en wij verwachten dat dit voor hen een aansporing zal zijn om met geestdrift en met den vasten wil om te winnen het veld in te gaan. Het is uiterst moeilijk te zeggen hoe in dezen strijd de verhouding der kan sen is. Picus heeft de laatste maanden verbluffende prestaties geleverd, waa-uit blijkt dat de ploes over een uits'ekend elftal beschikt. WSC heeft in dit seizoen goede en slechte wedstrijden met elkaar afgewisseld. We vermoeden daarom dat de krachten elkaar nie' zoo sterk zullen ontloopen en dat de uitslag niet ver van een gelijk spel af zal liggen. Het zal een zeer zware strijd worden voor de zwart hemden, laat hen bedenken dat de ploeg met den taaisten wil dezen kamp zal winnen. Het WSC-elftal is als volgt samenge steld: Eekels Chr. Aarts v. Meeuwen Hensen Hens Snyders v. d. Ven de Jongh C. Aarts J. v. d. Bogaert Duquesnoij Een aansporing tot de supporters der zwaHhemden om hun club in dezen strijd te gaan aanmoedigen, behoeven we wel niet meer te geven. Wii verwachten dat weinigen met een WSC-hart thuis zui'en blijven. WSC 2 pnat een returnwedstrijd spe len in Capelle. WSC 3 en 4 spelen beiden *hiiis en wel tegen Olvmpia 1 m uit Vlijmen. R. W. B. Zondag is RWB de gast van Devo. Hoewel op einen terrein met 0 git- wonnen werd, kan het voor de RWB'ers nog een lastige wedstryd worden. Do Devo-mannen zijn thuis ni°t gemakkelijk te verslaan en tevens zullen ze revanche willen nemen voor de celeden nederlaag. De RWB'ers zuPen zich wel bewust zijn van de zware taak die hen wacht en zul len alles op alles moeten zetten om de zen wedstrijd te winnen en hun kans le behouden. Vertrek per autobus om half 1 vanaf het clublokaal. RWB 2 speelt thuis tegen Baardwyk 2 om 0 uur. RWB 3 moet naar Devo 3 nm 12 uur. RWB 4 speelt ook uit om 12 uur tegen Nivema 3. m JULIANA. Zondag a.s. is voor het le elftal een thuiswedstrijd vastgesteld en komt de vereeniging Bossche Bovs on bedoek. De eerste on'moe'ing in 's-Bosch eindigde in gelijk spel. Bossche Bovs beschikt over een sterk elftal en het zal voor onze geel zwarten een zware wedstryd worden. Daar het weer enkele weken is geleden dat op eigen terrein is gespeeld en dit de eenice wedstryd is welke voor d°n KNVB in Waa'wijV wordt gespeld, zullen zeker vele voetballiefhebbehs^ Zondag op het Juliana-terrein aanwezig zijn om deze wedstrijd by te wonen. Aanvang half drie.

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 7