"JJWS UIT KAATSHEUVEL. INGEZONDEN NIEUWS UIT HEUSUEN. AGENDA. CORRESPONDENTIE. BURGERLIJKEl TAND. 15 15 ebus- Alle leden gaven door daden van sympathie voor deze Rome- f I6t der K.J.V.'ers. Moge deze gene- 17 cid voor deze R.K. Jeugdorgani- de toekomst wederkeerig blij- SSEN. De ZeerEerw. heer Pas- alhier is reeds in zooverre hersteld, ijoEerw. de H. Diensten wederom jjt. Al de parochianen zullen dit üjdschap hebben geconstateerd. Op de te Almkerk gehouden voor- ^tierenkeuring werden die der na- lrd, eucnCie eigenaars alhier goedgekeurd: ere 4 Verhoeven, A. Verhoeven, Wed. ,estelyan Krimpen en Ph. Raams. emetj>o0lgelingsvereen. Altena-Zuid. 611 Snder voorzitter^ van den beer ?Raams te Dussen, hield de King I eoa-Zuid van Jongelingsvereen. is i„ Gereformeerden Grondslag haar rA ring vergadering van de win- Ue Campagne 1934—1935 te Almkerk. traf'Se opkomst was bevredigend te ?>men- Behandeld werien de el viersverpen «Het Theocratisch en ie diii röe°cratisch Koningschap« en raak «faou£li en vorm van ons Ver" ,igingswerk«, waarop een zeer □eko^voerige bespreking volgde. wat/ervolgens werden de jaarver- Ten van den penningmeester en an ijisecretaris uitgebracht. Het ver- H. Ag van den penningmeester was ze oflstig en sloot met een batig saldo igevd verslag van den secretaris con- )t ovtteerde keen daling in het totaal Nagatal leden van den Ring. Hel ïn nooiddelde bezoek van de Ring- n dei-gaderingen was gestegen met len belt. He aangesloten vereenigingen ren allen min of meer in ledental igmontegen,terwijl de vereeniging te zestiuwendijk was gedaald. n hieiOver het algemeen waren de 1 staagvergadei ingen goed geslaagd chaust gemiddeld bezoek daarvan was le vai Met een opwekkend slotwoord n Us. C. J. Hakman werd deze id buinimeerde vergadering gesloten. -P- eld Massale ledenvergadering van den R.K. Fabrieksarbeidersbond. eent ;te. a.s.: ur Ds Nog nooit hield de afd. Kaatsheuvel m- "n den Ned. R.K. Fabrieksarb. Bond t. Willibrordus" een drukker be- eente:hte vergadering, dan hedenavond plaatihalf 8 in het R.K. Jongenspatronaat, n aaten staanplaatske was er meer in of °r hei de groote zaal te krijgen. Per circulaire waren de arbeiders op roepen naar deze vergadering, waar 750 spreker zou optreden de heer Frans 7^ussel, hoofdbestuurslid en Secretaris 6980 den Bond. 67lDe toestand van den werknemer in 66$ plaatselijke schoenindustrie, was het i 612ej van de bespreking van den avond. 598üe plaatselijke Voorzitter, de heer 589. Dingemans opende de vergadering erdag;t het spreekwoord: ,,De kruik gaat dhierl jang te water tot ze breekt' eden-Spreker zegt, dit ook te kunnen toe- :te 8essen op den toestand in de plaatselij- harte schoenindustrie, wat betreft de loo- len 'n en arbeidsvoorwaarden waaronder e een: plaatse gewerkt moet worden. 1 toe"Om in deze een behoorlijke verbete- alaisejg te brengen heeft het Hoofdbestuur saldogds met U op 27 Febr. vergaderd, tvoe'aarbij wij ons mochten verheugen in )laatsn massale opkomst, waarbij gij blijk ;tudieiaft ten volle in te stemmen met het Zan-jgen van de besturen om den toestand vanr plaatse dragelijker te maken dan die een'i het oogenblik zijn. Spreker meent er9a"iarover niet verder te behoeven uit te i on-jjden, daar deze toestanden voldoen- E nu. bekend zijn. Zoo niet, dan zijn ze ïe9e_erk weergegeven in de circulaire die t oproeping van deze vergadering laats >diend heeft. Spreker verwelkomt de inkte:er talrijk aanwezigen, bijzonder den ^e- iestel. Adviseur, den spreker van den 1°* te vond, den heer Brussel en de heeren :r9a' oestenberg en Buykx. Hij roept allen jaar in Welkom toe, waarna de heer Brus- :1 het woord verkrijgt. 9,n9 Het doel van deze vergadering, aldus 'f '7 jreker, is de miserabele toestand in ade- eze plaats op te heffen. De loonen van ijn van dien aard, dat men werkt, om deze e loonen niet alleen voor de plaats, 's de laar ook voor heel de schoenindustrie Z1ïn apot te maken. Het doet spreker goed 'elke jer zooveel jeugdige arbeiders aanwe- ank- jg te zien. De jeugd moet vooral be- ont" rijpen, dat buiten de organisatie blij- een en staan, zeer gevaarlijk is voor de izen. jekomst. Alle volken moeten boeten keu- 00r <je verkeerde toestanden die na en oorlog zijn ingeburgerd. Nieuwe 9 te ampzalige ideeën zijn naar voren ge- he- omen, gepaard gaande met overboord- /erping van de Christelijke beginselen. Vaar gaan wij heen?? We zullen niet leer kunnen terugkrijgen .hetgeen we ia den oorlog veroverd hebben. We 'uldigen geen strijd tegen werkgevers, vij voeren geen klassenstrijd,' wij heb- >en een andere taak. Als Katholieken lebben we een uitspraak van ons aller 7ader, den Paus, die we overal en in 'Hes willen doorvoeren en toepassen; ve zijn verplicht als sociaal aanvoelen- le menschen voor elkander uit te ko len. Spreker noemde enkele cijfers, vaardoor we een kijk kregen op de poote schade door de rationalisatie in le wereld gebracht. Men moet daarom de middelen aan rijpen, die ons ten dienste staan. We noeten ons daarom hechter aaneen 'luiten. Bezien we ooit de werkloosheid ver- de lijke ge- ide, >ag- Jing :och :(s) oon dele een 1 in gen ats- ezi- Ro- een op moreel gebied? In ons land zijn 420.000 menschen werkloos. Laat men eikaar bij gaan staan. Vriend Roesten- berg heeft tot in den treure U voor gehouden U te organiseeren, om aan de toestanden, zooals we die nu ken nen een einde te maken. Dat het hier slecht is, is heel Nederland door be kend. Is dit niet treurig? Op alle mo gelijke wijze wordt met den arbeider gesold, alsof er geen arbeidswet be stond. Wij vragen geen onmogelijkhe den, maar verlangen betere bestaans voorwaarden. Van de crisis wordt door de werkgevers op grovelijke wijze mis bruik gemaakt. Men moet deze heeren het „Halt"' gaan toeroepen, langs or delijke weg. Het is ongehoord, wat hier ter plaatse gebeurt. Moet dit zoo blij ven/? Ge kunt hieraan een einde ma ken, als tenminste de on-georganiseer- den geen „sta in den weg blijven. Geeft U daarom op als lid. Dit kan vooral voor de komende dagen noodig zijn. Er moet ordening komen, om de Heeren, die nu het roer in handen heb ben een andere richting te doen ingaan. Het doel van onze actie is, de werk gevers te dezer plaatse te beduiden, dat we niet wenschen, maar eischen, een collectief contract. Daar moet li allen acht op slaan. We moeten daarom van U hebben een mandaat, om in te doen grijpen, waar we de meeste kans van slagen hebben. Als gij arbeiders van Kaats heuvel, wilt medewerken, dan zullen wij een einde maken aan den chaos, die hier bestaat in de schoenindustrie. Een donderend applaus steeg uit de vergadering op. Door den heer Roestenberg werd nog een woord gesproken, waarin hij een beroep deed op de jeugdige perso nen in de vergadering aanwezig. Wan neer deze wilden medewerken, zou men aan de thans bestaande willekeur een einde maken. Het kan niet meer minder worden, er is niets meer te verliezen. De patroons verknoeien hier de prijzen, omdat ze de loonen verknoeid hebben. Het is ook in hun belang, dat hieraan een einde gemaakt wordt. Men moet niet alleen door de werkgever laten be palen, wat onze arbeid waard is, daar over moeten we zelf ook mede spreken. Wij hebben niet alleen verantwoording voor ons zelf, maar ook voor de toe komst. Thans werd de vergadering gevraagd of ze accoord ging met het stand punt van het Hoofdbestuur en aan de uitvoering wilde medewerken. Een langdurig applaus was het ant woord, waaruit de volledige instem ming werd geconcludeerd. Opnieuw werd de vergadering voor gehouden, dat het niet ging tegen de persoon van de Patroons, maar alleen tegen de wijze, waarop met de loonen wordt omgesprongen. De Voorzitter benadrukte opnieuw, wat door den heer Roestenberg aan de vergadering gevraagd was, n.l. omtrent het mandaat een ultimatum te stellen, wanneer dit eventueel noodig mocht zijn. Wie zich hiermede niet kon vereeni gen, werd verzocht de vergadering te verlaten, waarop allen aanwezig ble ven/ De Eerw. Adviseur, het woord ver krijgende, zei met genoegen een kort woord in de vergadering te willen spre ken. Het is U allen, aldus spreker, moge lijk wel reeds 25 jaar voorgehouden, dat de mensch recht heeft op een recht vaardig loon, maar daarvoor hebt U de plicht te zorgen, dat dit U wordt uitbetaald. Paus Leo Xllil spreekt in zijn ency cliek dat de liberalen al jaren lang de boel in de war hebben gebracht, waar uit het socialisme geboren is. De Paus spreekt verder, dat de ar beider recht heeft op arbeid en van zelfsprekend op het rechtvaardig loon voor dien arbeid. Gij weet wat noodig is voor het on derhoud van Uw gezinnen. Natuurlijk is niet doenbaar het loon te eischen, dat we gekend hebben. Hij verzoekt de Kaatsheuvelsche ar beiders zich te scharen achter het Hoofdbestuur. We moeten eischen van de Patroons, dat ze zich niet mengen in zaken die ons aanbelangen. Daaraan moeten ook de niet-georganiseerden gaan medewerken. Toont al uw wil om te eischen wat redelijk geëischt mag worden. Met nog een kort woord van de hee ren Roestenberg en Brussel werd de vergadering gesloten, waarna zich een 80 nieuwe leden aanmeldden. Loonactie. In aansluiting op de groote vergade ring Vrijdag j.l. in het patronaat ge houden, waarin de heer Brussel het woord voerde over de plaatselijke loon actie, werd Maandagavond in de zaal van den Gildenbond een fabrieksver- gadering gehouden door het personeel van de N.V. Schoenfabriek EMZA. Besloten werd, dat hot hoofdbestuur van de organisatie een onderhoud zal verzoeken met de Directie der firma om deze hare wenschen voor te d.ragen. Het bestuur is gemachtigd, zo o het niet tot accoord kan komen, orti als laatste middel werkstaking aan d<3 ge- organiseerden op te leggen. Wij hopen en verwachten, dat het inmiddels langs vreedzamen weg tot een accoord komt. R.K. Begrafenis-vereeniging St. Ji'aw. Vrijdagavond hield de R.K. Begrafe- nisvereeniging St. Jan alhier een «lge- meene vergadering in café Jan v. Dun, onder voorzitterschap van den heer J. Tuerlings. In zijn openingswoord zette de voorzitter den algemeenen toestand der vereenigig uiteen, waaruit bleek, dat de vereeniging vanaf de oprichting tot heden een tijdperk doorgemaakt heeft, dat, gezien de financieele moei lijkheden, waaronder de vereeniging haar werk moest aanvangen, alleszins gunstig mag genoemd worden. Behal ve de benoodigdheden voor een goede functioneering van de zaak noodig, be schikt de vereeniging thans over vol doende reserves om zoo noodig tot completeering van het materiaal en voor restauratie van lijkwagen etc., over te gaan. Het bestuursvoorstel om buiten het bestuur een administrateur te benoemen, in den persoon van den heer Jan van Gestel, werd zonder hoof delijke stemming goedgekeurd. Aan den aftredenden penningmees ter werd een gratificatie van 75. toegekend. Het bestuur werd op voor stel van de vergadering zonder hoof delijke stemming herkozen. Besloten werd tot zielerust van de leden, sinds de oprichting der vereeni ging door de vereeniging ter aarde be steld, een H. Mis te laten opdra gen. Er werd een commissie benoemd, bestaande uit de heeren J. Tuerlings, v. Straten en v. Riel, om een concept statuten te ontwerpen, waardoor de vereeniging op minder gecompliceerde wijze haar taak zou kunnen vervullen. Onder dankzegging voor de vlotte medewerking in de afhandeling van de agenda, sloot de voorzittér de vergade ring. Zangvereeniging Bel Canto. Zaterdagavond hield de Zangvereen. Bel Canto in haar tehuis bij den heer Jan van Dun haar jaarvergadering. De Voorzitter opende met een wel kom, waarna de Secretaris een uitvoe rig verslag uitbracht over het afge- loopen boekjaar, waarin hij het groote succes memoreerde, dat de vereeniging in Zeist behaalde, waar in de atdee- iing Uitmuntendheid met 373 punten de eerste prijs, met het hoogste aantal punten van den dag en de Directeurs- prijs gewonnen werden. Uit het verslag bleek voorts, dat de vereeniging niet minder dan 18 maal I in uitvoeringen, etc. zich liet hooien. Dat de finantieele toestand minder gunstig was dan voorgaande jaren had zijn oorzaak in de groote kosten, wel ke het concours met zich gebracht heeft. Uit het finantieel verslag bleek, dat de kas met een klein tekort sloot. De oprichting van een Dameskoor in de maand November mag als een ver blijdend teeken van activiteit der ver eeniging genoemd worden. Het repe- titiebezoek vormde een ernstig punt \an bespreking. Er werd een propa- gandacommissie benoemd, bestaande uit de heeren W. Berzeveld, G. Woo ning en W. Span tot bevordering van het repetitiebezoek en tot aanwerving van nieuwe leden. In principe werd besloten tot het geven van wisselcon certen en tot bezoek aan de wereldten toonstelling in Brussel. De aftredende bestuursleden de heeren W. v. d. Wee, P. Steenbergen en C. Brekelmans wer den met nagenoeg algemeene stemmen herkozen. Bij de Rondvraag ontspon zich een zeer geanimeerd debat, waarin de be langen der Zangvereeniging uitvoerig. besproken werden. Gemeenteraad. Door Burgemeester en Wethouders zijn de navolgende voorstellen aan den gemeenteraad gedaan, die in de ver gadering van hedenavond behandeld zullen worden. 1. tot onderhandsche verhuring van de ten behoeve van de politie aan het Wilhelminaplein te Kaatsheuvel ge bouwde woning aan den gemeente veldwachter G. Flos, voor de som van 4.per week. 2. tot het benoemen der Schattings commissie voor de R.I.B. wegens pe riodieke aftreding van de leden, zijnde de heeren J. van Lier, J. J. van Amels- voort, G. Roestenberg en M. A. van dei- Wee. 3. tot benoeming van een lid der Commissie tot Wering van Schoolver zuim ten gevolge van het vertrek van Mej. Crabbendam, waarvoor worden aanbevolen Mej. E. Seller en H. A. de Bruin. 4. de benoeming van een lid van het Burgerlijk Armbestuur, in de vaca ture ontstaan door het overlijden van den heer F. Michielsen. Hiervoor is de navolgende alphabetische aanbeve ling opgemaakt: A. Brands en C. Mi chielsen, beiden te Loon op Zand. 5. Om tot H. M. de Koningin het verzoek te richten het voor deze ge meente geldend beperkt maximum aan tal vergunningen tot verkoop van ster ken drank in het klein in te trekken, om daardoor te komen tot het thans voor deze gemeente toegelaten maxi mum van 39, momenteel 30. Daarbij wordt tevens het voorstel gedaan het getal verloven A te beper ken tot 10. 6. Om het credet dat de gemeente tegen onderpand van effecten bij de Nederl. Bank heeft te verhoogen met 6500.— en aldus te brengen op 36500.—. 7. tot vaststelling van een plan van uitbreiding met bijbehoorende stukken. Aanbesteding. Onder architectuur van den heer H. J. v. d. Heuvel werd op Zaterdagna middag in café Jan van Dun aanbe steed het bouwen van een woonhuis in de Schoolstraat voor rekening van den heer J. Tuerlings. Ingeschreven werd als volgt: H. Molenschot, Kaatsheuvel, Tinunerpost ƒ2860; Massa ƒ6393. Fitters en de Grauw, Waspik Metselpost ƒ2662; Massa ƒ5423. v. Nieuwenhuizen, Sprang-Capelle Massa ƒ1874 A. Kleingeld, Kaatsheuvel Massa ƒ4814. C. B. Timmermans, Sprang-Capelle Massa 4793. A. M. Yenneeren, Loon op Zand Massa 4605 C. Mutsaers, Loon op Zand Metselpost 2550. Gebr. Brekelmans, Kaatsheuvel Metselpost 2678. Gebr. v. d. Hoven, Kaatsheuvel Tiimnerpost 2550. Schilder post F. Ver wiel, Waalwijk 540. Jan Smit, Kaatsheuvel 497. P. Merkx, Kaatsheuvel 493. Gegund aan A. M. Vernieeren Loon op Zand en P. Merkx, Kaatsheuvel. Promotiewedstrijden. Eerder dan verwacht werd, zal de competitie voor de promotiewedstrij den voor D.E.S. 1, de kampioenen van de I.V.C.B. Ill, een aanvang nemen. Reeds Zondag 31 Maart zal Kaats heuvel bezoek krijgen van Nieuw Borg- vlict uit Nieuw Borgvliet, de onderste op het ranglijstje van de 2e klasse van de I.V.C.B. Nieuw Borgvliet heeft geen gelukkige competitie achter den rug, wat echter geen reden is om te veron derstellen, dat het voor D.E.S. maar spelen zal zijn om dezen 2e klasser te kloppen. Op de eerste plaats geeft een klas hooger steeds een ander spel te zien, maar daarenboven gaat het ge rucht, dat Nieuw Borgvliet bezig is zich te herstellen. Diverse goede krach ten, die dezen winter athletiek boven voetbalsport stelden, hebben weer de voetbalschoenen aangetrokken. Is dat waar, dan krijgen de onzen zwaar werk. Voorts is D.E.S. nog gehandi capt door het niet meespelen van en kele goede krachten. Er wordt echter druk getraind en Zondag a.s. komt nog een pracht vooroefening in den vorm van een vriendschappelijken wedstrijd tegen Dongen 1 in eigen huis. Zoo DES het tegen deze ploeg kan brengen tol een gelijk spel, dan zien wij de eerste ontmoeting in de promotiewedstrijden met een gerust hart tegemoet. \J Benoeming leden stembureaux. Voor de dit jaar te houden verkie zingen van Prov. Staten en Gemeente raad zijn door B. en W. de volgende heeren benoemd als leden der stem bureaux. I. Gemeentehuis: J. A. Frans Mal- lens, M. J. v. Nieuwstadt en A. Vrin- tcn. Plaatsvervangers: M. Swagema- kers en M. A. v. d. Wee. II. Jongensschool Wilhelminaplein: C. Roestenberg, J. Maas en J. v. Woen- sel. Plaatsvervangers: J. C. Beerens en A. M. Tirion. III. R.K. Meisjesschool H. Maria: L. J. v. d. Horst, L. v. d. Hoven en C. v. d. Hoven. Plaatsvervangers: J. J. v. Amelsvoort en J. M. G. van Kemenade. .IV. R.K. Jongensschool Berkdijk: A. Snaphaan, G. Grootswagers en H. Kamp. Plaatsvervangers: M. J. Dinge mans en P. Michaël. V. Gemeentelocaal Loon op Zand: J. van Lier, G. Nijkamp, G. v. d. Wil denberg. Plaatsvervangers: J. S. Bas- ters en A. Brands. VI. Openb. Lagere School De Moer: M. J. Snoeren, C. Dingemans en C. de Kort. 'Plaatsvervangers: M. van Rooij en M. Maas. vj Donderdagavond om half acht is er vergadering in het R.K. Patro naatsgebouw. Uitgenoodigd zijn alle R.K. boven de twintig. Sprekers zijn de WelEerw. Heer Kapelaan Maas en de Heer H. v. d. Pol, met het onderwerp »De R.K. Jeugdbeweging«. Zondag speelde Juliana I tegen Olympia (Haarsteeg) voor de B. V. B.-comp. en verloor met 4'2. Maandag 25 Maart a.s. wordt door de damclub V. 'D. haar 7de Jaarvergaderinggehouden, wat tevens als slot dient voor de wekelijksche bijeenkomsten. Tot onderwijzeres aan de R. K- Bewaarschool is benoemd de Eerw- Zuster Marinia. Naar wij vernemen zal het onderwijs aan die inrichting in modernen geest worden gewijzigd, terwijl tevens speelplaats, inventaris enz. in verband daarmee een ver andering zullen ondergaan. (Buiten verantwoording van de Red.) Heusden, 19 Maart '35 Donderdag j.l. tegen den avond, precies een week vroeger dan ver leden jaar, keerde hier een ooievaar terug op het nest op den schoorsteen der v.m. bierbrouwerij, nadat des morgens reeds een vlucht van 15 h 20 over de stad was getrokken. Donderdagavond hield de Heer Ds. W. van der Steen uit Haarlem in »Concordia» t en voordracht naar aanleiding van zijn reis door Suri name en besprak op aangename wijze de gewoonte en zeden der bevolking die bestaat uit een samenvoegsel van verschillende rassen en waarin zich allerlei kleurschakeeringen vertoonen E. e a. werd verduidelijkt met licht beelden. Jammer dat het klimaat van Suriname dat zeer vruchtbaar is, niet geschikt is voor Europeanen. De heer v. d. S. had evenals bij zijn vorige lezingen hier groot succes^ Daar de Raad geen ontheffing verleende van art. 16 van het Motor reglement moeten motors, ook al staan zij onder brandende lantaarns of voor verlichte étalages, steeds voorzien zijn van lichtgevende lichamen. De verkiezing voor den Ge meenteraad zal hier plaats hebben op Vrijdag 28 Juni e.k. Juliana II heeft zich terugge trokken uit de comp. B. V. B. in verband met hei spelen van te zware wedstrijden en de aan die wedstrij den verbonden kosten. Mijnheer de Redacteur. Mag ik misschien enkele woorden in Uw blad plaatsen naar aanlei ding van het stuk: Ds. Kersten 11 Mij heeft dat ingezonden, hoewel ik zelf volstrekt geen bewonderaar ben van de politiek der S. G. P., getroffen als iets onedels. Een poli tiek tegenstander bestrijden. Goed I Als men in het openbaar optreedt, moet men er tegen kunnen aange vallen te worden. Maar dat in de courant te doen, zonder zijn naam te durven noemen, en dan te gaan informeeren of de aanval toegejuicht wordt en zo ja, dan door te gaan nee, dat lijkt mij te veel op de ma nier van een kwajongen, die iemand naroept, en als hij ziet, dat zijn vriendjes hem toejuichen er nog een beetje mee doorgaat. Bovendien krijgt m.i. Ds. Kersten van R. gelijk. R. schrijft: Dr. Colijn heeft in regeeringsverklaring openlijk gezegd dat de Christelijke Volksinspiraties voor de overwinning van de crisis van de allergrootste betekenis wor den geacht, doch dat de situatie van het land het optreden van een ge mengd politiek karakter nodig maakte. Dus toch de Christelijke Volksinipiratie op zij. Gemengde politiek. Dus niet Christelijk 1 Ge mengd Christelijk bestaat niet. 't Is toch geen »half om half». Dan wat betreft bid- en dankda gen. We vragen een sober bestaan. Maar als God, in Zijn goedheid ons meer geeft, dan we menen te kun nen gebruiken, dan gooien we hel weg. Neen biddagen voor het gewas, en vernietigen van een deel van de oogst, zijn toch niet met elkaar in overeenstemming. «Steun naar vermogen». »Zou dan elke tarweboer, die verlies lijdt, niet zijn erf verlaten?» Dus winst steekt de tarweboer in zijn zak, en verlies moet de gemeenschap aanpassen Velen zullen het met de steunrege ling eens zijn, velen ook niet. Moe ten we daar den een of ander om laken Dat Ds. Kersten vaak in gezelschap is met Wijnkoop en Visser is geen wonder. De uitersten raken elkaar immers. Mijnheer de Redacteur, dit schrij ven betekent niet een verdedigen van de politiek van Ds. Kersten, evenmin bestrijding van Dr. Colijn, maar slechts een protest tegen de manier waarop R. de dankbaarheid van zeer velen in Sprang-Capelle wil verdienen. Er verschijnt dus geen vervolg. Het zij gewijd aan »Den onbe kenden Weldoener.» EEN ONDANKBARE. WAALWIJK. W.G.V. Woensdag van 5.30— 6.45 uur Adspiranten 11. W.G.V. Donderdag van 5.15 6.30 uur Adspiranten 1, van 6.<i0— 7.45 uur Adspiranten III en van 8.30—10 uur leden. Vrijdag 8 uur, Luxor Bioscoop, «Malle Gevallen». Zaterdag 1.30—2.45 uur Dames aspiranten Gymn. Vereen. K. en V. Gymnastieklokaal Stationsstraat. Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel «Oefening en Vermaak». Ingezonden Stuk H. R. te Sprang komt a.s. Zaterdag. Wegens over vloed van copie moest dit stuk e.a. blijven liggen. RED. RAAMSDONK. Van 9 tot en met 15 Maart 1935. Geboorten: Petrus Joh. z.v. Matheus Joh. van Helvert-Damen. Marinus Ant. z.v. Wilhelmus van der Pluijm-de Jongh. AQflMMCCBT (j 0D niT BI All 3UW liocnvnl/nn WPr/IPn

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 7