HE BUITENLAND. BINNENLAND. GEMENGD NIEUWS. ADVERTENTIEN ADVERTEERT IN DIT BLAD. VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. DAGMEISJE WERKSTER Bericht van Inzet. Notaris Schreurs Notaris Schreurs publiek verkoopen RADIO DISTRIBUTIE-BEDRIJF, WAALWIJK. DONDERDAG 21 MAART 1935. Programma 1. 8,UU v.m. Hilversum. Programma 2. 8.ÜU v.m. Huizen. Programma 3. VRIJDAG 22 MAART 1935. Programma 1. 8.UU v.m. Hilversum. Programma 2. 8.0U v.m. Huizen. Programma 3. ZATERDAG 23 MAART 1935. Programma 1. 8.ÜÜ v.m. Hilversum. Programma 2. 8.00 v.m. Huizen. Programma 3. 107bpersonen naar Siberië uerbannen Officieel wordt medegedeeld, dat 1074 personen, leden van de oude aristocratie te Leningrad, gearres- teeid zijn en nair Siberië zijn ver bannen, wegens deelneming aan een anti-Sowjet-beweging. Verlengmydienstplicht in Frankrijk. De Fransche Kamer heeft met 350 tegen 196 stemmen haar ver trouwen in de regeering Flandin uitgesproken en de verlenging van den dienstplicht tot 2 jaar goedge keurd. De Duilsche kerkstrijd. De kerkelijke strijd in Duilschland heelt een diainaiiociie wending ge nomen. Opnieuw heelt de staal van zijn macülsiniddelen gebruik ge maakt en door de feehcime staats politie in Pruisen duizenden predi kanten het uitoefenen van hun ambt belet door hen ofwel in verzekerde bewaring te stellen of hun een door de polnie gecontroleerd huisarrest op te leggen. Zoo zijn te Herlijn de vooraanstaande leiders der opposi- tioueele kerk gevangen gezet. Geen verbouwverbod voor sommige aardappelrassen. De 2e Kamer der Staten-Generaal heeft de wet tot bestrijding van aard appelziekte aangenomen. De Minister heelt echter bij de be handeling van dit wetsontwerp ver klaard, dat deze wet voor 1935 niet meer zal worden toegepast nu er zoo veel tijd verloopen is. Hieruit volgt dus, dat de aardappel- soorten Bravo, De Wet en Kampioen dit jaar nog verbouwd zullen mogen worden. Boter in Margarine. Naar wij vernemen zal liet mengper- centage van boter in margarine zeer binnenkort, vermoedelijk reeds a.s. Maandag, van 15 op 25 worden ge bracht. Wij herinneren er aan, dat eeni- ge maanden terug het percentage van 25 op 15 werd gebracht. De Zomertijd. De Zomertijd zal dit jaar duren van 15 Mei tot 6 October. Conflict in de Sigarenindustrie. Aan het personeel van alle Neder- landsche sigarenfabrieken is ontslag aangezegd, indien het niet vóór 23 Maart de voorgestelde loonsverlaging aanvaardt. Bij het conflict zijn 8000 sigarenma kers betrokken. Prof. Aalberse zal bemiddelend op treden, doch de kans op overeenstem ming schijnt gering. Trein op wegwerkers ingereden. Op het traject BrusselAntwerpen is gistermorgen nabij Mechelen tenge volge van den dichten mist een trein op een groep wegwerkers ingereden. Zeven arbeiders werden op slag ge dood, terwijl verscheidenen werden gewond, waarvan een aantal ernstig. Derde slachtoffer te Dommelen. Thans is ook het derde slachtoffer van het ongeval te Dommelen, de 39- jarige gehuwde arbeider Zegveld, over leden. Oude man gedood. Zaterdagavond is op den Tilburg- schen weg nabij Moergestel de 71-ja rige H. van Dijk uit Moergestel door een auto doodgereden. Ernstig auto-ongeluk. Gisteren had te Zwijndrecht een ern stige autobotsing plaats, waarbij de 50- jarige heer D. uit Rotterdam werd ge dood en 3 personen erstig werden ge jond. Vergiftiging. Te Heythuizen zijn twee broertjes plotseling doodgebleven. Zij moeten snelwerkend vergif hebben ingenomen, doch omtrent de manier waarop dit is geschied tast men nog in het duister. Bloedige botsing in Indië. In Britsch Indië had bij een terecht stelling van een Mohammedaan een bloedige botsing plaats, waarbij ruim 200 personen werden gedood of ge wond. Moordaanslag te Voorburg. Te Voorburg heeft de 42-jarige mej. B. uit den Haag een moordaanslag ge pleegd op den 54-jarigen de B. uit Voorburg, met wie zij tot voor kort verloofd was. Mej. B. sloeg de hand aan zichzelf en is zeer ernstig gewond. De wonden van de B. zijn minder ern stig. De vrouw verkeerde in overspan nen toestand. Jaarvergadering Wil-Gele Kruis. Maandagavond hield de vereeni- ging »Het Wit Gele Kruis« in den Gildenbond haai jaarvergadering, De voorzitter, de heer Arn. Verwiel, opende de bijeenkomst met den christelijken groet en mei een wel komstwoord in het bijzonder tot den adviseur, pastoor Heezemans en den spreker Dr. W. Weijers. Spr. stelde den nieuwen geestelijken Adviseur aan de vergadering voor en herhaalde wat hij op de laatste Bestuursvergadering gezegd heelt dat hij blijde is dat Zijn Eerwaarde tol Adviseur der vereeniging benoemd is geworden. Want wat wij in de korte periode die hij in Waal w ijk werkzaam is onder ona, van hem gehoord, maar vooral wat wij van hem gezien hebben, geeft ons de zekerheid, dat Pastoor Heezemans op de juiste plaats is in een charitatieve veree niging als »Het Wit-Gele Kruis«, aldus spr. Uit gevoel van dankbaarheid wilde spr. enkele woorden wijden aan den oud-adviseur, Deken van Hiel. Toen Zijn Eerwaarde in October j.l. wegens ziekte zijn gemeente, zijn keik, zijn ziekenhuis, zijn scholen, zijn veree- nigingen en dus ook «Het Wit-Gele Kruisct moest verlaten, kon helaas geen gelegenheid geboden worden afscheid van hem te nemen. Daarom wil spr. deze gelegenheid aangrijpen om Zijn Hoog Eerwaarde alsnog openlijk dank te zeggen voor al hetgeen hij in de 15 jaren van zijn adviseurschap voor de vereeniging gedaan heeft. De charme van eenvoud en goed heid die hij bezat, zijn tactische leiding, zijn warme humaniteit, de energie van zijn ruimen geest en zijn toegewijde liefue voor onze vereeni ging, vergeten wij nimmer, zeide spr. De voorzitter moest constateeren dat het aantal leden is teruggeloopen, terwijl de ontvangsten, dank zij de binnengekomen gillen, gestegen zijn. Het eerste betreurt het bestuur zéér, want zijn streven is zóóver te komen dat nagenoeg elk katholiek huisgezin lid van de vereeniging is. Het bestuur spaart geen kosten om alle onderdeelen van «Het Wit-Gele Kruisa zoo volledig mogelijk te laten funclioiieeren en meent coulant te zijn met de toepassing van verlaagde contributies en geeft graag en vlot steun «om niet«. Tegen onwil is echter niet te vechten Ondanks dit: ue deuren blijven open voor hen die van goeden wille zijn. De stijging der inkomsten komt goed van pas. Zij is 'n tegenhanger, een reserve, voor te verwachten meerdere uitgaven en verminderde inkomsten van 1935. Spr. vreest verdere tegemoetkomingen inzake contributie, verhooging van den post «Hulp in de huishouding«, extra kosten verbonden aan't consultatie- buaeau voor zuigelingen en praena- tale zorg. Aan allen die de vereeniging in de afgeloopen periode van dienst zijn geweest, brengt spr. hartelijk dank. Spr. wijst tenslotte de aanwezigen op de zegeningen van het «Groene Kruisct en «Het Wit Gele Kruiste voor Waalwijk en roept de leden op hun vereeniging fïnantieel en moreel te blijven steunen. Jaarverslag. De secretaris, de heer G. Veltman, bracht vervolgens het jaarverslag uit, waaraan het volgende ontleend is: Het afgeloopen jaar was in velerlei opzichten gelijk aan zijn talrijke voorgangers. De cijfers over de ver schillende takken van dienst zeggen ons, dat er weer hard is gewerkt en dat allen, die aan het Wit-Gele Kruis verbonden zijn, met veel ijver en toewijding de belangen der vereeni ging hebben behartigd. Hun onbaat zuchtige arbeid verdient meer dan de waardeering van een sintpel jaar verslag, waarin uiteraard slechts ge gevens van statistische waarde wor den verankerd. En toch, helaas, ontmoet hunne offervaardige liefde voor de Wit-Gele kleuren maar al te vaak miskenning en ondankbaar heid. Hoevelen slaan er niet onver schillig tegenover dit sociale werk, dat immers ook het hunne moest zijn? Of erger nog: durven critiek leveren, critiek gezaaid in onwetend heid, gekweekt in jaloersche achter docht en gerijpt in weerzinwekkende zelfzucht? Och, een weinig belang stelling werkt al zoo bemoedigend één gang naar de algemeene ver gadering als compensatie voor de 15200 bezoeken door de verpleegsters afgelegd een paar uurtjes waardee ring voor de ruim 60u0 uren van hulp in de huishouding, waarvan vele gratis; een enkel avondje voor de vele opgeofferde vrije middagen van onze wakkere zelatrices. Waar zijn ze nu, onze 1430 leden? Waar zijn ze, die voor een gulden contri butie meer de goede zaak ontrouw zijn geworden Financieel verloste 1934 ons van de angstige onzekerheid der laatste jaren. Met vertrouwen durven wij hopen, dat de nu eenmaal onont beerlijke geldmiddelen niet schaar ser zullen worden, opdat in de komende jaren kan worden voort gegaan met opbouw van wat uit breiding vraagt en dat niet met af braak en ondermijning zal worden bedreigd, wat met vereende krachten en uw aller steun kon worden op gericht. Pijnlijk is het echter hierbij te moeten opmerken, dat 't ledental van 1525 terugliep tot 1436, een ver lies dus van 89 leden, voor een deel veroorzaakt door de contribulie- verhooging. Daar ieder geval afzon derlijk in een aparte commissie wordt behandeld en tegenover minvermo genden een grootere soepelheid is betracht dan de algemeene vergade ring van een vorig jaar bij monde van den heer de Vnes wenschelijk achtte, moet helaas méér aan onwil dan aan onmacht worden toegeschre ven. Mogen zij spoedig tot de erken ning komen, dat ook al verban nen zij elk gevoel van naastenliefde uit hunne zielen zij toch lid van het Wit Gele Kruis motsten zijn, omdat zij hun egocentrische over wegingen slechts kunnen dienen door het algemeen belang te steunen. Wijkverpleging. Aantal patiënten in de wijk 479 verplegingen 10315 in de kliniek 2750 patiënten 322 uitgeleende artikelen 540 Wijkkraamverpleging. Verpleegd werden 198 patiënten, waarvan 3 in het ziekenhuis. Afge legd werden 3810 bezoeken met ver pleging en 1075 zonder verpleging, totaal dus 4885 bezoeken. Consultalie-bureaii. Ingeschreven werden 198 kinderen, waarvan 192 uit Waalwijk, 5 uit Elshout en 1 uit Eindhoven. Het aantal verleende consulten bedroeg 1493 in 49 zittingen. Bureau Praenatale Zorg. Het aantal bureaudagen bedroeg 37. Ingeschreven werden 38 patiën ten, aan wie 111 consulten werden verleend. Hulp in de Huishouding. In totaal werd hulp verleend aan 59 huishoudens tegen 48 in 1933. Met onze zustervereeniging het Groene Kruis stonden we in de beste verstandhouding, terwijl wij ge meentebestuur en pers hartelijk dank zeggen voor de ondervonden steun. In het bestuur kwam in hetafge loopen jaar geen verandering. Het bestaat nog uit dezelfde leden als vermeld op de circulaire, welke het vorig jaar werd verspreid. Om ge zondheidsredenen was de Geestelijke Adviseur, de HoogEerw. heer Deken Van Hiel, genoodzaakt zijn parochie en daarmede tevens het Wit Gele Kruis te verlaten. Met weemoed schrijven we deze regelen in ons jaarverslag. Het is ons gegaan, zoo als zoo vaak in 's menschen leven gebeurt: langzaam, maar tergend zeker, zagen we het onvermijdelijke naderbij sluipen en toen het er een maal was, zijn we toch nog geschrok ken van het plotselinge, waarmee het ons overviel. Zoo is hij dan van ons heengegaan, maar in dit jaaroverzicht willen wij voor het nageslacht zijn naam en groote verdiensten voor het Wit-Gele Kruis bewaren. Moge zijn opvolger, deZeerEerw. heer Heezemans die wij hartelijk welkom heeten in ons midden zich spoedig thuis gevoelen in een vereeniging, die toch zoozeer past bij de priesterlijke roeping, want de kracht van het Wit-Gele Kruis ligt niet in het najagen van eer en roem, maar in de zichzelf vergetende litfde tot den lijdenden evenmensch. Financieel verslag. De heer C. Pullens, penningmees ter, bracht het Financieel verslag uit, waaruit bleek dat de inkomsten in totaal bedroegen f8657,04 en de uit gaven f7643,61, zoodat een batig saldo van f 1013,40 resteerde. De voornaamste inkomsten waren contributies f3458,82, subsidie ge meente f1800, subsidie rijk f324,50, giften f376,80, verlossingen f2082,01, hulp in de huishouding f396,75. De voornaamste uitgaven waren: salarissen f2000,16 en wijkkraam verpleging f3039,84. De penningmeester bracht een woord van dank aan de dames bestuursleden en de schare zelatrices, voor de groote toewijding waarmede zij het niet gemakkelijke werk ver richt hebben om de contributie te innen. Wanneer men weet dat vele leden de contributie per week be talen, dan kan men begrijpen dat er heel wat uren voor gewerkt moet worden. Spr. hoopte dat de dames hun mooie werk ook in de toekomst zullen blijven doen. De controle-commissie, de heeren Drs. de Vries en Siemer, had schrif telijk medegedeeld dat de admini stratie in orde bevonden is. Ouder dankzegging werd aan den penningmeester décharge verleend voor zijn beheer over 1934. De heer C. Witlox maakte de opmerking dat een opbrengst van ongeveer f10 per verlossing feitelijk te gering is. De voorzitter moest 't betreuren dat weinige leden meer dan de minimum contributie en de mini mum tarieven willen betalen. Het bestuur beijvert zich steeds om de inkomsten uit verlossingen te ver hoogen, maar tot nog toe met gering resultaat. Er had vervolgens een bestuurs vei kiezing plaats, waarbij de aftre dende leden, de heeren A. Jansen, C. Pullens en F. Smolders bij enkele candidaatstellir.g werden herkozen. Ook de beide controleurs werden herkozen. Wordt vervolgd. DRUNEN. Zondagmiddag half twee uur werd in de zaal der meisjescongre gatie de algemeene jaarvergadering gehouden van de Boerenleenbank van Drunen en Elshout. De voorzitter, dhr. Jos. Klijn, opende met den gebruikelijken groet. Hij bracht dank aan het bestuur en raad van toe zicht en vooral aan den kassier, den heer van Halder, voor zijn activiteit. Verder nog een weemoedig herdenken gewijd aan den overleden heer Mr. Du bois te Eindhoven, die veel voor de Centrale leenbank heeft gedaan. Vervolgens werd door den kassier verslag uitgebracht, waaraan wij het volgende ontleenen: Op 31 Dec. 1934 telde de vereeniging 339 leden. Op 31 Dec. waren in omloop 474 spaarboek jes, 117 voorschottenboekjes, 48 deposi toboekjes en 46 loopende rekeningboek jes. Op 31 Dec. 1933 was het saldo der ingelegde spaargelden 290883.37, in 1934 werd ingelegd 168156.52, is to taal ƒ459.039.89. In 1934 is terugbe taald 144279.82, zoodat op 31 Dec. 1934 het saldo was 314760.07. Op 31 Dec. was het saldo deposito- 68600, in 1934 was daarbij ingelegd 18610.94, is totaal 87210.94, terug betaald in 1934 1900, blijft dus saldo van depositogelden op 31 Dec. 1934 van 85310.94, een vermeedering van 16710.94. Aan rente van spaar- en deposito-gelden was te betalen 11944.07, waarvan werd uitbetaald 1240.26 en bij het kapitaal bijgeschre ven 10703.81. Op 31 Dec. 1933 had de bank tegoed aan voorschotten 175.515.70, nieuwe voorschotten 21750, is totaal 197.265.70. In 1934 is afgelost op voorschotten 12656.48, zoodat de leenbank tegoed had op 31 Dec. 1934 184.609.22. Aan rente was te vorde ren 10140.29, ontvangen ƒ7120.02, nog te vorderen 3020.27. Op 31 Dec. 1933 bedroeg het reser vefonds 55808.69, in 1934 bijgeschre ven 2797.66, dus op 31 Dec. 1934 be droeg het reservefonds 58606.35. Effecten en leeningen voor een kapi taal van 37060. Het aandeel van onze bank in de ge meentelijke reserve is 3542.26. De winst der leenbank over 1934 be draagt 3163.42. In 1935 zal de winst veel minder zijn wegens daling van de rentekoers, doch een voorstel tot verla ging der rente wordt nog niet gedaan. Het aftredende lid van de raad van toezicht, M. Muskens, werd met bijna algemeene stemmen herkozen. Het voorstel om 250.—- beschik baar te stellen voor arme boeren werd goedgekeurd. De heer C. Jansen, meubelmaker alhier, is beëedigd voor Makelaar en is thans als zoodanig aangesteld. WIELERSPORT» WAALWIJK. Competitierit Rennersclub Excelsior. J.l. Zondag hield de Waalwijksche ren nersclub Excelsior een competitierit over het traject WaalwijkTilburg, tweemaal te verrijden met klassementen te Waal wijk aan het café Kroot. Deelgenomen werd door de A en B- klassers, waarin respectievelijk 5 en 12 renners startten. Te Tilburg werd een vaste controle opgesteld, waar de ren ners door afteekening van een lijst hun aankomst moesten melden. Voor de eer ste maal teekende af Jo van Geene, die wederom blyk heeft gegeven van zyn vooruitgang als renner en onmiddellijk na hem moeten wij uit de A-klasse de namen vermelden van D. Pol en Kuijs, ook twee renners, die hun weg wel zul len weten te vinden. Zij hebben blijk ge geven een koers met verstand en „aus dauer" te kunnen rijden en als die ren ners ernstig en met alle aandacht blijven trainen, dan zullen zij zeer zeker voor de afvaardiging naar de Kampioen schappen van Nederland een goede kans maken. Het eerste deel van de rit werd afge legd in 47 minuten, hetgeen neerkomt op een gemiddelde uursnelheid van ru;m 36 K.M. per uur. Het geheele traject legde de A-klasse af in 97Va minuut, waaruit blijkt, met welk een regelmatig tempo door onze renners is gereden. D. Pol deed 2 minuten langer over den afstand en Kuijs weer VI, minuut langer dan Pol. terwijl de jongste A-klasser B. Dollekens met wat meer tijdruimte de eindstreep passeerde, hetgeen op zich ook een bewonderenswaardige prestatie is. De B-klasse schonk minder bevredi ging. Daar hebben zich 4 renners o- r> derscheiden en wel A. Pol, die na spannende strijd een klassement wc voor M. Dollekens en C. Kamp en T. Vaan. Van de 12 renners arriveerd slechts 4 renners en wel A. Pol, C. Ka.. T. de Vaan en P. Verhoeven. Een po% resultaat en wij kunnen ons niet vod' stellen dat door de uitvallers wel al] is gegeven. Wy hebben sterk den indr Gat er door hen maar niet meer wt doorgereden, omdat hun de stnjdln ontbrak, een „kwaje peer" voor jon icnners. De rit wordt a.s. Zondag nieuw gereden en als bijzonderheid kun 1 nen wij nog vermelden dat met groo waarschijnlijkheid een der gebroede Gommers uit Dongen eveneens bij ot zal starten, zoodat in de A-klasse de strii heviger zal worden. Regelmatigheidshalve geven wij hiet! onder de stand na de eerste competitjj A-klasse verr. klas- wed- wed- semen- strijd- strij- ten- pun- den punten Jo van Geene 1 1 1 1 ten 20 18 16 14 WOI eret ot d: NDE D. Pol Kuijs B. Dollekens B-klasse. A. Pol 1 5 30 C. Kamp .1 3 28 T. de Vaan 1 2 26 P. Verhoeven 1 0 24 Alle overige renners niet geklasseerd Bnevei De vereeniging hield onder groote b- franco langstelling j.l. Maandag haar eerste vé Ahonm gadering. De voorzitter, de heer Verdir men, besprak in zijn openingswoord c* France ambitie der leden en gaf de middelen aa die noodig zijn om een goede organisaL..— op wielergebied te verkrijgen. Hij deel] mede dat een provinciale competitiewei n»T l strijd wordt verreden tegen andere club Uil en op andere banen, die od hun beu? ook de wedstrijden tegen Excelsior i de Waalwijksche baan zullen komen vei rijden. Op 1 April wordt de training op Waalwijksche baan aangevangen en et 10 April wordt de eerste clubwedstrjji verreden. Als kascontrolecommissie werden noemd de heeren P. Verhelst, B. Dol! kens en Jo van Geenen, die hun tei denheid hebben uitgesproken over financieeie beheer der vereeniging constateerden met voldoening, dat re meerdere donateurs in de boeken vc kwamen. Een commissie werd benoemd vo hulpverleening bij het vaststellen en gelen van de competitiewedstrijden, staande uit de heeren P. en J. Verhel) en P. van Geene, terwijl de heer Verho ven als vaste incasseerder werd noemd. Van de verslagen van de secretaris tt penningmeester werd met belangstellic In zi kennis genomen. kchriivei Sinds de oprichting traden 27 nieu^ J leden toe. faak ovc De vergadering had een zeer geanDver de meerd verloop en het heeft er al!enedeelte schijn van dat de vereeniging Excelsior ..ij en die op goede gronden werd opgebouwd! een lang leven is beschoren. tieK demons grondsti te Waa plaatser wijk de hoofdzE nen gel Ook men oc concuri ders b aanbod Wij paar »Ned. niet in De s Ofsc! het Ce tiek vr in wel wordei uiteras teit v bruikti oordee GEVRAAGD VOOR DIRECT NET OF 54113 Parallelweg 17, WAALWIJK. te Drunen, bericht dat de onroerende goe deren van den Heer PETKUS VERHOEVEN Johszn. zijn in gezet als volgt Koop 1 op f 2400.— Koop 2 op 1300. Koop 3 (Massa) op 3975.— De toeslag blijft bepaald op Maandag 25 Maart 1935des avonds 7 uur precies ter her- berge van M. v, d. WESTEN te Drunen. 54110 te Drunen, zal op Woensdag 20 Maari 1935, bij inzet, ter hei berge van J. SLEGERS te Nieuwkuijk en op Woensdag 27 Maart 1935bij toeslag, ter herberge van G. DE BONT aldaar, telkens des avonds om 7 uur precies, ten verzoeke van de erven G. DE GOEY te Nieuwkuijk, 1. BOUWLAND,in hetLaag, onder Nieuwkuijk, kad. sectie A Nrs. 104 en 105, groot 74.90 aren. 2. BOUWLAND, in het Ven broek, onder Nieuwkuijk, kad. sectie C Nr. 137, groot 15 aren. 3. HOOILAND, Luisbroek, onder Vlijmen, kad. sectie C Nrs. 198, 197, 196 en 57, groot 93.10 aren. 4. HOOILAND, Ouden Bel- laard, ouder Engelen,kad. sectie D Nrs. 275 en 308, grooi 87.60 aren. 54111 Aanvaarding bij de betaling die moet geschieden zes weken na den toeslag. Lasten vanaf 1 Januari 1935 voor kooper. van 16 sprak opgin /■gewet eraan castei weet, buigt ook klaar wat i dach dadei nig heb neen me feite nier, Ze nen, en e klaa te w Cl stoe Wijzigingen voorbehouden. 11.20 v.m. Deutschlandsender. 2.20 n.m. Regional Programma. 3.20 n.m. Deutschlandsender. 4.50 n.m. Droitwich. 6.20 njn. Breslau. 7.20 njn. Regional Programma. 8.20 n.m. Droitwich. 9.20 n.m. Boedapest. 11.05 v.m. Regional Programma. 12.35 nm. Radio Parijs. 2.20 n.m. Regional Programma. 5.35 n.m. Droitwich. 6J20 n.m. Stuttgart. 6.50 njn. Regional Programma. 7.50 n.m. Luxembourg. Hollandschc avond. 1120 v.m. Deutschlandsender. 12.35 n.m. Parijs Radio. 2.20 n.m. Droitwich. 3.20 n.m. Leipzig. 5.05 n.m. Droitwich. 6.20 n.m. Diversen. 7.35 n.m. Deutschlandsender. 9.20 non. Motaln. 11.00 n.m. Regional Programma.

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 8