Opleiding Stenografie Machinesclirijven Toonbankrollen M INGEZONDEN STUKKEN. LAATSTE BERICHTEN? G. P. H. VELTMAN H tl kaapt 't Jcofa Cursussen voor Werkloozen en Verstrekking van Gascomforen. Profiteertvan onze Serviezenreclame Waalwijk REUS' GELUKSKANTOOR. „EEN B L I K" Markt leden van den gemeenteraad een bezoek aan den schouwburg ge bracht. Burgemeester Van Lanschot toonde zijn groote tevredenheid over het gebouw, dat zijn verwachtingen nog verre overtroffen heeft. Zaterdag en Zondag, Luxor Bioscoop, »Het eiland der Demonen». Zaterdag en Zondag, R.D.B.-Theater, »De raadselachtige Mr. X.« Zaterdag en Zondag. Tooneel uitvoering Liefdadigheid door Kunst bij W. v. Helvoirt. Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel «Oefening en Vermaak». Zondag 12 uur. Repetitie Liedei tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Maandag 7% u* Tooneeluitvoering voor de R K. Werkliedenvereeniging in den Gildenbond. Maandag 8—9.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gymnastieklokaal O.S Dinsdag 78.30 uur. Gymnastiek dames K. en V. Gymnastieklokaal O.S. Woensdag 7—8.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gymnastiekl. O. S. Woensdag 8 u. Cursus Transport- Colonne Roode Kruis O. L. Sihool. (Buiten verantwoording van de Red.) Fl. 2500,— uil de Gemeentekas I Naar ons ter oore kwam, wil onze Gemeente 250 gascomforen aan de burgerij cadeau doen, een andere zegswijze voor in bruikleen afstaan. Dit cadeautje komt dan waarschijn lijk indirect te drukken ook op alle reeds-gas ver brui kers. Zou het niet wenschelijkerzijn.dat eerst de kubieke meter prijs van het gas eens herzien werd om hierdoor te trachten meer gas kwijt te raken In den handel is het toch algemeen gebruikelijk, dat men zijn omzet tracht te halen door een zoo laag mogelijke prijs te calculeeren; men gaat daar tenminste niet van het 9tandpunt uit: We voeren een hoogen prijs en al9 er nu maar genoeg klanten komen, dan kunnen onze prijzen wel een eind naar beneden 1 Hiermede zouden waarschijnlijk èn gasfabriek èn verbruikers gebaat zijn. Een kubieke meter-prijs van 10 en 11 cent staat ongeveer gelijk met een prijs uit dien goeden ouden tijd, toen de menschen nog sigaren van 10 en 12 cent per stuk rookten. Wil de Gemeente hiernaast nog een reclamemiddeltje gebruiken, is het dan niet beter, dat door de Ge. meente reductiebonnen worden ver strekt, b v. van fl 10.— voor een nieuw-verbruiker en fl. 5.— voor een reeds verbruiker, wanneer deze door middel, van de plaatselijke hande laren overgaan tot de aanschaffing van gascomfoorof gasfornuis, minimum een tweepitscomfoor. Wanneer een gemiddelde verbruiker wordt getaxeerd op een jaarafname van fl. 50. aan gas, dan zou dit voor de gasfabriek befeekenen een korting op de gasprijs gedurende een jaar van resp 20% en 10%.. In dit geval zal de kans op het plaatsen van gascomforen het grootst, de animo het meestaangewakkerd.de gegadigde vrij in zijn keus en het crediet niet algemeen gedragen zijn. Bovendien gaat het toch eigenlijk niet aan, dat de Gemeente de parti culiere handel tracht te vernietigen, alleen omdat zij een concurrent ziet in de petroleumgaskooktoe9tellen welke het laatste jaar in Holland aan de markt komen. Het voor de hand liggende is, dat de handelaren, welke zich door even- tueele concurrentie van Gemeente, wege bedreigd voelden, zich uit alle macht zouden weren door zooveel mogelijk te propagandeeren voor de petroleumgastoestellen om zoodoende een verloren debiet te herwinnen, wat voor hen een bestaansfactor was en wat hen door de Gemeente noodeloos ontnomen werd. Hoogachtend Anton Holtgrefe Ijzerhandel, Waalwijk De raad dezer gemeente vergaderde gisteravond ten raadhuize onder voorzitterschap van burgemeester Moonen. Secretaris de heer v. Mierlo. Aanwezig alle leden één vacature. De notulen der vorige vergadering worden conform ontwerp vastgesteld. Aan de orde: 1. Ingekomen stukken. a. Van Ged. Staten. 1. Koninklijk goedgekeurde verordeningen op de klasse- indeeling en op de heffing van opcenten 1935/36 van de gemeentefondsbelasting, vastgesteld bij raadsbesluit van 22 Febr. 1935. 2. üntvangstbericht van de bij raadsbesluit van 29 Maart 1935 vastgestelde algemeene politieverordening voor de gemeente Waalwijk 1935. 3. Goedgekeurde raadsbeslui ten van 29 Maart 1935 tot wijziging der begrootingen 1934 en 1935. 4. Goedgekeurd raadsbesluit van 29 Maart 1935 tot ver- koop van een perceel bouw. terrein aan de Burg. Smeele- laan aan A. v. Veldhoven. 5. Goedgekeurd raadsbesluit van 29 Maart 1935 tot uit gifte van een perceeltje bouwterrein aan de Wester, havenkade in erfpacht aan de firma Gebrs. Teurlings. b. Van den voorzitter van het Centraal Stembureau voorde verkiezing van leden van den raad. Stukken betreffende de voorziening in de raadsvaca- ture, ontstaan door de ontslag name van het lid C. N. van Haren. c. Van den Bond van Nederl. Brouwerijen, 's Gravenhage. Adres in verband met het door de Nat. Commissie tegen het Alcoholisme aan de gemeente raden gerichte verzoek tot ver laging van het maximum der vergunningen en verloven-A. Al deze stukken worden voer kennisgeving aangenomen. 2. Voorstel tot vaststelling der vergoeding ingevolge art. 101 der L.O.wet ten behoeve der Nuts U.L.O. School over 1933 en van het voor schot op deze vergoeding over 1935. Conform praeadvies wordt besloten. 3. Voorstel tot vaststelling eener gewijzigde verordening ingevolge art. 223, derde lid, der gemeentewet, regelende de rangen, het aantal, de samenstelling, de eischen van be noembaarheid en de bezoldiging van de gemeentepolitie in deze ge meente. De heer Roxs heeft nog bezwaar tegen de redactie van art. 8. Daarin is bepaald dat de bezoldiging ingaat met den dag van zijn benoeming. De prae-adviezen van de ver schillende voorstellen van B. en W. werden ree is opgenomen in ons no, van Zaterdag 20 April l.l.J Spr. wil hiervoor lezen den dag der indiensttreding. De heeren Spapens en v. d.Waerden zijn het hiermede eens. Besloten wordt deze wijziging aan te brengen. De heer Nuijten vraagt de aandacht voor art. 14, waar bepaald is dat een toelage van f 100 wordt gegeven omdat de burgemeester de woon plaats der agenten aanwijst. Spr. vreest dat de Minister vandaag of morgen deze toelage zal schappen en hij zou de toelage liever in een anderen vorm geven. De Voorzitter acht dit niet de juiste weg. De Minister zou best begrijpen dat een salarisverhooging gegeven werd om een compensatie te geven voor het verlies dezer toe lage. Spr. gelooft niet dat de Minister deze toelage zal schrappen, daar de langgerekte vorm der gemeente het wenschelijk maakt dat de burge meester in de hand houdt waar de agenten, ook de ongetrouwde, wonen. Met de voorgestelde wijzigingen gaat de raad accoord. 4. Herbenoeming van leden der schattingscommissie voor de rijks inkomstenbelasting. De aftredende leden, de heeren M. v. Driel, J, v. d. GelJ, J. A. Loeff en F, Passier worden herbenoemd. 5. Voorstel tot wijziging der be grootingen 1934 en 1935. Conform het voorstel wordt be sloten. 6. Voorstel tot beschikbaarstelling van een crediet voor extra-hulp aan werkloozen in 1935. De heer v. d. Waerden merkt op dat in het plaatselijk comité nog niet de plaatselijke afdeeling van het N.V.V. is vertegenwoordigd. Het lijkt spr. wenschelijk dat in dit euvel wordt voorzien, Spr. zou voorts graag zien dat het comité advies vroeg aan vrou wen, aan Wit Gele en Groene Kruis en aan verpleegsters, zoodat men er zeker van is dat op de juiste plaats de juiste bedeeling plaats vindt. De voorzitter zegt dat de com missie zou kunnen overwegen of meerdere adviezen zouden moeten worden gevraagd. De heer Spapens zegt dat het comité vragenlijsten laat invullen, en met alle omstandigheden zooveel mogelijk rekening houdt. Het is echter moeilijk om in alle gevallen tot aller bevrediging te werken. Spr. meent dat indertijd aan het N.V.V. gevraagd is zitting te nemen in het comité, en hij ziet er geen bezwaar in dat alsnog een vertegen woordiger kan worden aangewezen. De voorzitter zegt dat indertijd de heer Versteeg benoemd was in de commissie. Deze heer nam de be noeming niet aan en verzocht spr. een bepaald persoon aan te wijzen. Op dit verzoek is spr. echter niet ingegaan. De heer v. d. Waerden vraagt of er alsnog gelegenheid is een lid van deze zijde te benoemen. De voorzitter heeft daartegen geen bezwaar mits het comité er mede accoord gaat. De heer v. d. Waerden beveelt alsnog aan om over de ingekomen aanvragen te overleggen met zusters en verpleeg ster6, die geregeld inde gezinnen komen. De heer Spapens zegt hiertegen geen bezwaar te hebben. Spr. merkt echter op dat alle aanvragen consentieus worden behandeld. Bijna steeds is een der comité—leden persoonlijk met den toestand der gezinnen op de hoogte. De heer Passier voegt hier nog aan toe dat bij de behandeling der aan vragen geenerlei onderscheid in de godsdienstige of politieke richting der aanvragers wordt gemaakt. De heer Pullens meent dat het is voorgekomen dat aanvragers verkeerde opgaven hebben gedaan. De heer Spapens zegt nogmaals dat alle gevallen nauwkeurig worden on derzocht. Weth. Smolders vestigt de aandacht op het feit dat enkel leden van de commissie voor de steunverleening in het crisiscomité zttting hebben. Deze heeren zijn natuurlijk zeer goed met de behoeften der aanvragers op de hoogte. De heer v. d. Waerden blijft het wenschelijk vinden dat het vrouwelijk element in het comité wordt ingeschakeld. De vrouwen kunnen verschillende huis houdelijke zaken immers veel beter beoordeelen dan de heeren comité leden. Spr. hoopt dat het comité hiermede zal rekening houden, opdat de steun het maximum nuttig effect heeft. De voorzitter merkt op dat dit jaar ongeveer f20.— per werklooze voor steunverleening B beschikbaar is. De heer Spapens zegt dat de invul formulieren zeer uitvoerig zijn, doch principieel heeft spr. er geen bezwaar tegen te voldoen aan het verzoek van den beer v. d. Waerden. De heer Pullens meent te weten dat het is voorgekomen dat aanvra gers vroegen wat zij niet noodig heb ben, teneinde dit te kunnen verkoo- pen. Spr. zegt niet dat dit bij het crisiscomité is gebeurd, maar het zou daar toch even goed kunnen voorko men. De heer Passier zegt dat dergelijke dingen onmogelijk te voorkomen zijn, zelts niet al wordt de politie er in betrokken. De heer v. d. Geld is heteensmet den heer v. d. Waerden. De Voorzitter merkt op dat het co- mité met de woorden van den heer v. d. Waerden kan rekening houden. Het voorstel wordt aangenomen. Cursussen voor werkloozen. 7. Voorstel tot beschikbaarstelling van een crediet voor het inrichten van ontwikkelingscursussen voor jeugdige werkloozen. De Voorzitter zegt dat thans 11 le derbewerkers voor deze cursussen in aanmerking komen dit getal varieert echter geregeld. De heer v. d. Waerden verheugt zich over het feit dat deze cursus ge. geven kan worden. De Vakschool prijst zich gelukkig hieraan haar me- dewerking te kunnen geven. Spr. moet het betreuren dat de cursus algemeene ontwikkeling niet gesubsidieerd wordt. Deze cursus is zeer nuttig en spr. zou het wenschelijk vinden dat de gemeente deze cursus op eigen kosten zou geven. De kosten zijn niet hoog, daar de leerkrachten zeer goedkoop werken. Spr. vraagt B. en W. te trachten beide cursussen te doen doorgaan. De Voorzitter zegt dat de ontwik. kelingscursu9 volgens den minister niet doeltreffend genoeg was. Echter is het subsidie niet definitief afgewezen en binnenkort zal de Minister zich wel in verbinding stellen met het gemeentebestuur teneinde over een betere inrichting van den ontwikkelings cursus te spreken. De heer v. d. Waerden vraagt dit onderhoud zooveel mogelijk te be spoedigen. De Voorzitter zegt dit toe. Spr. vreest echter dat er in de zomermaanden voor dezen cursus niet veel belangstelling zal bestaan, De heer v. d. Geld acht 't wenschelijk dat voortdurend toezicht wordt gehou den in het leslokaal van den vakcursus. De Voorzitter zegt dat Weth. Eibers zich bereid verklaard heeft geregeld den cursus te bezoeken. Het voorstel wordt aangenomen. Verstrekking van gascomforen 8. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een crediet tot het in bruikleen geven van gascomforen. De Voorzitter merkt op dat dit voorstel slechts een uitbreiding van een bestaande regeling beoogt. De gemeente verstrekt n.l. al sinds jaren gascomforen, doch nu willen B. en W. het ook gaan doen voor personen die woningen met hoogere huurwaarde bewonen. De heer Spapens kan zich indenken dat de middenstand bezwaren tegen het voorstel heeft. Spr. vraagt of er geen andere weg te vinden is om het gas verbruik te stimuleeren. De Voorzitter zegt dat 't onmogelijk is een voldoende verlaging van den gasprijs door te voeren. Dan zou het bedrijf verlies moeten lijden. Spr. merkt op dat de menschen tegenwoordig veel petroleumtoestellen koopengascomforen worden weinig meer gekocht. In den verkoop van petroleumtoestellen zou de middenstand natuurlijk een terugslag ondervinden, doch dit neemt niet weg dat de ge meente moet trachten haar bedrijf rendabel te houden. Weth. Smolders geeft een 'toelichting op dit punt. Tot aan 1931 is de gas- afgifte steeds opgeloopen, daarna is zij eenige jaren gelijk gebleven tot in 1934 plotseling een teruggang van 76.800 M3 te constateeren viel. In 't laatste kwar taal van 1934 bedroeg de teruggang zelfs 42.000 M3. Hierdoor is de kost prijs van het gas met 1,82 ct. verhoogd en de winst van het bedrijf is bijna tot nihil gereduceerd. In 1934 bedroeg de winst in totaal nog slechts 939. Het bedrijf staat dus nu op de grens: als de gas-afgifte niet verder terug loopt, dan is het bedrijf nog juist ren dabel te maken. Er moeten dus drin gend maatregelen genomen worden om verderen teruggang te voorkomen. Het voorstel dat B. en W. thans doen is slechts één van die maatregelen. Bij de begrooting 1936 zal aan dit bedrijf nog bijzondere aandacht moeten worden be steed, misschien zelfs wel vroeger, want spr. heeft zoo juist niet-offipieele gege vens gekregen, waaruit blijkt dat de gas-afname in het eerste kwartaal van 1935 opnieuw met 50.00(TM3 is terug- geloopen. In tegenstelling met de meening, die de R.K. Middenstandsvereeniging in haar adres uitspreekt, is spr. van mee ning dat de te verwachten voordeelen zullen opwegen tegen de nadeelen, die de handelaren door dezen maatregel zul len lijden. De middenstand moet trou wens niet denken dat hij door dezen maatregel minder gascomforen zal ver- koopen. Gaat de gemeente niet over tot verstrekking der comforen, dan zullen de betrokken gas-afnemers dat zelf ze ker niet doen; zij kunnen zich immers deze uitgave niet getroosten. Volgens spr. is het van groot alge meen belang dat alle middelen worden te baat genomen om het gasbedrijf ren dabel te houden. Spr. merkt nog op dat van tariefsver laging geen heil te verwachten is. Een verlaging van 1 ct. per M3, die dus veel te gering zou zijn om het verbruik te stimuleeren. zou het bedrijf 8000.— kosten. Daaraan valt dus niet te denken. Ta riefsverlaging zou alleen kunnen gaan in de richting van verlaging der spe ciale tarieven, hetgeen dan ook reeds in overweging is. De heer Nuijten gelooft dat de men schen, die een gratis comfoor zouden krijgen, nu toch allen reeds afnemer zijn. Spr. zou heil van het voorstel ver wachten als het bedrijf 250 nieuwe af nemers er door kreeg, maar dit is vol gens hem niet het geval. Spr. zegt dat de vermindering van 't gasverbruik te wijten is aan het in ge bruik nemen van petroleumtoestellen, die slechts 1 cent per uur verbruiken. Naar spr. meent is er een andere weg te vinden om het gasverbruik te stimu leeren. Er is n.l. een groot aantal wo ningen dat niet aan de gasleiding ligt en daarom slechts tegen zeer hooge aanlegkosten kan worden aangesloten. Spr. vraagt of het niet mogelijk is deze menschen het aansluiten gemakkelijker te maken, waardoor het bedrijf vele nieuwe afnemers zou krijgen. Spr. vreest dat met het voorstel van B. en W. het beoogde doel niet bereikt zal worden en slechts als B. en W. kun nen bewijzen dat door de verstrekking der comforen de vermindering der gas- afname zal worden tegengegaan, kan spr. zich ermede vereenigen. Spr. vindt het echter wenschelijk het voorstel voorloopig op de lange baan te schui ven. De Voorzitter zegt dat B. en W. zeer lang over dit voorstel hebben beraad slaagd. Bij 200 afnemers is een onder zoek ingesteld naar de oorzaak der ver minderde afname en daarbij bleek dat de hoofdschuld nog niet bij de petro leumtoestellen zit. B. en W. zijn ervan overtuigd dat dit voorstel het eenige is, dat eenige verlichting kan brengen voor het gasbedrijf. Weth. Smolders zegt, dat het on derzoek heeft aangetoond, dat de tijds omstandigheden de voornaamste reden vormen voor de vermindering in het gebruik. Een voorname rol spelen na tuurlijk ook de goedkoopere brand stoffen, zooals de petroleum, doch al gemeen gebruikt men liever gas dan petroleum. Het distributie-net is nog voor uit breiding vatbaar, doch niet veel, want van de ruim 2200 woningen zijn er 1950 aangesloten. Ver afgelegen wo ningen kunnen natuurlijk onmogelijk worden aangesloten. Het idee van den heer Nuyten om het voorstel aan te houden, moet spr. afwijzen. Wordt ermede gewacht, dan is spoedig het zomerseizoen, dus het seizoen waarin de gascomforen het meest gebruikt worden, voorbij. Spr. is ervan overtuigd, dat er naast deze nog andere maatregelen voor het gasbedrijf genomen zullen moeten wor den. Het verschijnsel der afname van het gasverbruik is trouwens niet plaat selijk, het vertoont zich in geheel het land. De verstrekking van comforen kost de gemeente niet veel, daar de kosten in 10 jaren kunnen worden afgeschre ven. De voordeelen zullen zeer zeker tegen deze kosten opwegen. Vele aan geslotenen gebruiken thans geen gas omdat zij een slecht comfoor hebben, doch wanneer zij een goede inrichting krijgen, die bovendien geregeld door het bedrijf wordt nagezien, zullen zij zeker weer afnemer worden. De heer Pullens betoogt, dat een eenigszins voelbare verlaging van den gasprijs 3 cent per M.3 zou moeten bedragen. Deze verlaging zou aan het bedrijf ƒ24000.kosten en spr. zou het daarom een zeer gevaarlijk expe riment vinden. Spr. gelooft niet dat verbetering is te bereiken door ver laging van den gasprijs. Met het adres van de Middenstands vereeniging is spr. het niet eens. Wel zou spr. het juist gevonden hebben, als de middenstandsvereeniging had ver zocht om de comforen via plaatselijke installateurs te doen verstrekken, wan neer dat tenminste geen extra kosten zou vergen, het idee dus zooals in het plaatselijk blad was aangegeven. De Voorzitter vreest dat door verla ging van den gasprijs het verbruik niet gestimuleerd zou worden, daar ieder een er op uit is om zooveel mogelijk te bezuinigen. De heer v. d. Waerden voelt er voor om de woningen, die afgelegen staan, gratis te doen aansluiten. Door verla ging van den gasprijs zou in elk geval de vermindering van het aantal afne mers kunnen worden tegengegaan. Wat het adres van de R.K. M.V. be treft is spr. het met den heer Pullens eens. Spr. voelt iets voor den weg, aangegeven in het onderschrift onder het adres in „De Echo"; voor het adres zelf voelt hij echter niets. De Voorzitter zegt, dat het bedrijf de comforen veel goedkooper kan krij gen als de plaatselijke middenstand ze kan leveren. Welke middenstander zou 250 comforen tegelijk aanschaffen? Als men zoo doorredeneert, aldus spr., dan zou men het bedrijf ook zijn ko len wel via den middenstand kunnen doen koopen. Dit is geen midden- stondsaangelegenheid, doch zuivere bedrijfspolitiek. Men moet niet bij den middenstand gaan koopen als men goedkooper rechtstreeks bij den fa brikant terecht kan. Spr. wijst op het feit dat de midden stand reeds is ingeschakeld wanneer via het bedrijf gaskachels e.d. worden aangeschaft. Spr. zal laten onderzoeken of het mogelijk is nog uitbreiding te geven aan het gas-net, al vreest hij, dat het aantal woningen, dat daarvoor in aan merking komt, zeer gering is. De heer Nuyten wil niet zoo ver gaan als de heer v. d. Waerden, en de wo ningen gratis aansluiten. Hij zou al leen de voorwaarden billijker maken. Zoo kent spr. enkele menschen, die graag zouden aansluiten, maar die voor een leiding van 15 Meter 95. moeten betalen. Spr. vraagt nogmaals of B. en W. kunnen verzekeren, dat hun voorstel het beoogde doel zal be reiken. Weth. Smolders zegt, dat hel bruik er zeker door gestimuleej worden. De menschen die geen bruiker meer zijn, omdat zij gee comfoor bezitten, zullen thans x afnemer worden. De heer Nuyten vraagt nog niet wenschelijk is de mogelijkhi verkrijging van comforen nog uit te breiden, b.v. tot woningei) 6huu rwa a rd e Weth. Smolders meent dat, rek* houdende met de huurverlaging gemiddeld 50 cent, de grens thans- genoeg gesteld is. Het voorstel wordt aangenomen' De heer Spijkerman verzoekt Voorzitter de vertrouwelijke bes king der laatste vergadering voort te zetten, daar hij daarbi vorige maal niet aanwezig was. De Voorzitter heeft daartegen bezwaar. WC iram Aboi Frar De vergadering wordt gesloten raad gaat in geheim comité. STATENVERKIEZING IN GELDERLA' Bij de gisteren gehouden vei, zing voor de Provinciale Stater Gelderland, heeft de Vrijheidsei evenals in de andere provinciesf het land zware verliezen geboel Van de acht zetels, welke i; partij thans bezet, moest zij de;! prijsgeven. De A. R. Partij, de Cj Unie en de V. D.—Bond verl^ elk één zetel. Opmerkelijk is verder, dat d D. A. P. twee zetels won, de Staatspartij één, terwijl de N. in totaal vijf zetels verkreeg. De Communistische Partij enk Het R. S. A. P. verloren beiden 1| ontwei eenigen zetel. benam De Chr. Dem. Unie, welke inig»n9 N andere provincies successen boejTweec wist het in Gelderland niet tot I" c zetel te brengen. regeer I begro< lioen tekort lioen ste tel nomei len, b inged komt besch lag in hoogi uitoe miscl zal n kunn ADVERTENTIëN. en Privaat- en Clublessen. BAARDWIJKSCHESTRAAT 2 a. Ik dank eenieder die vertrouwen in Reus heeft gehad door een lol te koopen van de Groote Fransche Loterij Credit Nat. 1920 en wensch hen op 1 Mei veel geluk. Nog verkrijgbaar tot Dinsdag a.s. Laat uw kans niet ontglippen. Totaal dien dag f 245.000 (Holi. Gld.) aan hoofdprijzen en andere prijzen. Hoogachtend, J. REUS, WAALWIJK. Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Helen persf door milli< fecti- halv 1 besp besc D tairt niet kele wac een den «i Al de eisen, die gij stelt aan uw Costuum of Regenjas zijn in onze kleding als het ware met te herkennen. Kijkt eens in onze speciale etalage's naar de prima coiipe, de uitstekende pasvorm in schouders, taille en rug, zelfs de onbe rispelijke „valling" van de pantalon en uw keus is gemaakt, Onze zeer laag gestelde prijzen doen U zeker nog gemakkelijker besluiten. WAALWIJK. Geneeateraad Waalwijk.

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 10