BUITENLAND. BINNENLAND. LAND- EN TUINBOUW. GEMENGD NIEUWS. PLAATSELIJKE BERICHTEN. DED Mi y tl! Spanje op een keerpunt. De oplossing, die inen voor de ka» binetscrisis in Spanje heeft gevonden en met name de samenstelling van het nieuwe ministerie-Lerroux is zon der eenigen twijfel te beschouwen als een groot persoonlijk succes voor Gil Robles, den leider der Katholieke volksparty. En tevens heeft die op lossing niet nagelaten eenige verwon dering te wekken. Want terwijl we kenlang werd voorspeld, dat een uit breiding van het kabinet naar het linksche centrum het eenige middel zou zijn om Cortesontbinding en nieuwe verkiezingen te voorkomen, heeft men thans in Spanje feitelijk een zuiver rechts ministerie gekregen, zij het ook onder voorzitterschap van den leider der radicale partij. Men staat hier voor een belangrijke wending in de Spaansche politiek. De reactie tegen de socialistische stroo ming, die onmiddellijk na de revolu tie en het uitroepen der republiek oppermachtig scheen, is van dien aard, dat het voor ieder duidelijk is, hoe de strijd tusschen de ordelijke en de revolutionaire elementen zal ein digen. De schokken, welke het land den laatsten tijd heeft moeten door staan en welke culmineerden in de tragische gebeurtenissen in Astmië, hebben de rechterzijde de gelegenheid verschaft, de mate van haar invloed te peilen, niet alleen in het parlement, maar ook bij het volk. De Katholieke volkspartij van Gil Robles en de agrarische partij van Martinez de Velasco zijn de eenige gebleken, die in den lande op een hechte organisatie steunen; de eenige ook, die politieke kracht ontleenen aan haar duurzaam contact met die massa van landbouwers en burgers, die zich het minst toegankelijk heeft getoond voor den revolutionairen geest. Van groot belang is dal Robles zelf de portefeuille van oorlog heeft weten Ie bemachtigen daar hierdoor het le ger onder zijn rechtstreekschen in vloed komt. In naam is Lerroux nog de leider van het kabinet, maar in feite voert thans Gil Robles den scepter. De Zwitsersche Staatsfinanciën. De Zwitsersche socialistische partij heeft zulk een rigoureus initiatief voorstel van crisis-maatregelen inge diend, dat zij er achteraf zelf van ge schrokken schijnt. Aanvankelijk leek het dat dit plan onder het volk nogal sympathie had, doch anderen waren van meening dat de uitvoering van het plan de devaluatie van den franc tengevolge zou hebben. Vandaar dat er den laatsten tijd nogal tegen den franc gespeculeerd wordt. De socialis ten trekken zich nu terug en maken verwijten aan de speculanten. Men rekent er intusschen op dat het plan zal worden verworpen. Engeland en zijn Dominions. Er worden thans te Londen bespre kingen gevoerd inzake de door Enge land te voeren buitenlandsche poli tiek. Tot nog toe moest de Britsche regeering voordat zij een besluit nam inzake buitenlandsche politiek steeds de goedkeuring der dominions ver krijgen. Dezen omweg wil men thans, voorzoover het de Europeesche kwes ties betreft, vermijden. Koningin Elisabeth's toestand. Naar aanleiding van de reis van koning Leopold van België naar Flo rence, waar zijn moeder vertoeft, wordt gemeld, dat de gezondheidtoe stand van koningin Elisabeth, die hoewel nog niet ernstig toch weinig bevredigend moet zijn, aanleiding tot deze reis is geweest. De Koningin moeder lijdt sinds het overlijden van koning Albert aan algemeene zwakte, welke in den laatsten tijd nog verer gerd is. De weiken aun de Moerdijkbrug. Naar wij vernemen zal Dinsdag a.s. de tweede spanning voor de brug over het Hollandsche Diep naar haar plaats van bestemming worden vervoerd. Het constructiewerk zal op den eersten en tweeden pijler naast de reeds geplaatste spanning, die op den tweeden en derden pijler rust. worden neergelaten. De eerste pijler is reeds eenigen tijd geleden in ge reedheid gebracht om zijn last te dragen. Ook het Zuidelijk land- hoofd is thans voltooid, d.w.z. voor zoover dat mogelijk was in verband met de plaatsing van de spanning, die in den loop van den zomer tusschen den eersten pijler en het hoofd zal worden aangebracht. Prinses nog niet in Brabant. Het tweedaagsche bezoek aan den Bosch, dat Prinses Juliana voor nemens was Donderdag en Vrijdag te brengen, is tot nader datum uit gesteld. Sir Robertson in ons land. Woensdagmiddag is Sir Mac Pher- son Robertson, op wiens initiatief de betaamde Melbourne-race is gehou den op Schiphol aangekomen om ook ons land op zijn tocht door Europa te bezoeken. Hij werd o m. ontvangen door Parmentier, den bestuurder van onze triomphante- lijke »Uiver» in dezen kamp. Nogmaals heeft Sir Robertson on omwonden zijn groote waardeering uitgesproken voor de prachtige prestatie van het Nederlandscbe vliegtuig. »De k.L.M.-machine, die den twee den prijs won, heeft mijn bedoelin gen het best vertolkt. Ik heb na tuurlijk wel waardeering voor Black en Scott, maar zij hebben in drie dagen vijf landingen gemaakt. De K L. M.-machine twee-en twintig, waarbij zij mail opnam en afleverde. Dat beteekent oneindig veel meer. De Hollandsche bemanning heeft het 't beste gedaan van de geheele wereld», zoo zeide de hooge gast. H. M. de Koningin wenscht Koning George geluk. H.M. de Koningin heeft aan Z. M. den Koning van Groot-Brittannië en Ierland bij gelegenheid zijner maje- steitsregeeringsjubileum het volgende telegram gezonden »Op dezen dag van uw zilveren jubileum bied ik Uwe Majesteit mijn oprechte gelukwenschen aan. Wil Mijn allerbeste wenschen aanvaar den voor Uw persoonlijk geluk en voor den voorspoed van Uw rijk.» Koningin en de Prinses naar Brussel. Hongermarsch in Illinois. De werkloozen van den staat Illi nois hebben op een massa-vergade ring besloten, den hongermarsch naar het Staatskapitool te herhalen. Dit besluit is een antwoord op de afwij zing van een door hen overhandigd plan tot afwering van de crisis. Inmiddels zijn in 84 van de 102 districten noch geld noch levensmid delen voor de werkloozen meer be schikbaar. De politie te Chicago arresteerde vijf vrouwen tijdens een demonstratie in de binnenstad, waarbij zij in een spreekkoor riepen: „Geeft onzen kin deren te eten". Laval naar Moskou en Warschau. Laval is Donderdag vertrokken voor zijn bezoeken aan Warschau en Moskou. Tevoren heeft hij nog eenige besprekingen gehad, o.a. met den Ita- liaanschen ambassadeur. Laval zal 8 dagen onderweg blijven. Brussel's tentoonstelling. Gemeld wordt, dat van 27 April tot 0 Mei de wereldtentoonstelling te Brussel reeds 734.000 bezoekers heeft ontvangen. Italië mobiliseert. De Italiaansche regeering heeft een officieel communiqué gepubliceerd, waarin onder meer wordt gezegd, dat in verband met de mobilisatiemaatre gelen, welke de Abessinische regeering heeft getroffen, Mussolini bevel heeft gegeven over te gaan tot mobilisatie der divisie-Sabauda en van twee divi sies Milizia. Tevens zijn de manschap pen van de lichting 1913, die reeds met groot verlof waren gegaan, weer onder de wapenen geroepen. Dientengevolge bevinden zich thans de lichtingen 1911, 1913 en 1914 op volle sterkte in dienst. Koningin Wilhelmina en Prinses Juliana zullen 14, 15 en 16 Mei a.s. een familie- en vriendschapsbezoek brengen aan het Belgische hof. De Koningin en de Prinses zullen Dinsdag 15 dezer omstreeks half 1 per auto in het Koninklijk paleis te Brussel aankomen. Na den middag beeft een internationaal concours hippique plaats in de groote hal van het Cinquantenaire paleis. Koning Leopold en Koningin Astrid en Prinses Juliana zullen dit concours bijwonen. Woensdag 15 Mei zullen Koningin Wilhelmina en Prinses Juiiana van elf tot twaalf uur een bezoek bren. gen aan het Nederlandsche paviljoen op de wereldtentoonstelling. Bij dit bezoek zal van de gelegenheid ge. bruik worden gemaakt om in en om het Nederlandsche paviljoen de Nederlandsche kolonie in cmtact te brengen met de Koningin en de Prinses. 's Avonds van denzelfden dag begeelt Prinses Juliana zich in ge zelschap van Koning Leopold en Koningin Astrid naar een groot gala-bal. Oprichting West-Biabantsche Aero—club. Onder groote belangstelling, zoo wel van de zijde der overheid als van industrieelen, de K. L. M. en de Nationale Luchtvaartschool is te Breda een vergadering gehouden, welke ten doel had tot de oprichtiug van een West Brabantsche Aeroclub te komen. Aan het eind van de bijeenkomst gaven een dertigtal personen zich op als lid van de West Brabantsche Aeroclub, een aantal dat bevredigend is te noemen, zoodat ook West Brabant binnenkort de sportvliegerij zal gaan beoetenen. De minister van Defensie heeft bereids toestemming verleend om op het nabijgelegen vliegveld Gilze- Rijen lessen te doen geven. Aardappelen, suiker- en voederbieten. Deze gewassen stellen wat de bemes ting aangaat groote eischen aan den bodem. Om flinke opbrengsten te ver krijgen moeten dan ook groote hoeveel heden kali, fosforzuur en stikstof in op neembaren vorm aanwezig zijn. Vooral wat de aardappelen betreft zal een ruime, volledige bemesting dit jaar op zijn plaats zijn. Het zal immers zaak zijn van de oppervlakte welke men met aardappelen betelen mag, een zoo groot mogelijke opbrengst te halen. Wanneer men nu ging besparen op de bemesting zou dit een onoordeelkundige bezuiniging zijn. Voor een voldoende fosforzuurbemesting heeft men zeker reeds gezorgd, daar is men in den regel niet zuinig mee. Wat de kali betreft (aardappelen zijn echte kalivreters), daarin kan men zoo noodig nog voor zien. Maar dan in den vorm van patent kali. Dan rest nog de stikstofbemesting. Deze dient met zorg te worden geko zen en niet te laat te worden gegeven. De kalksalpeter leent zich hiervoor het best. Nu is het de juiste tijd voor het toedienen daarvan. De voordeelen op noemen van kalksalpeter is wel over bodig. Deze stikstofmeststof heeft zich de laatste jaren zoo ingeburgerd, dat de göede eigenschappen voldoende bekend zijn. Op een groot voordeel van kalksal peter bij de aardappelverbouw willen wij hier nog wijzen, n.l. op de structuur- verbeterende werking van den grond. Maar dit voordeel treedt nog meer naar voren bij de teelt van suiker- en voederbieten. Dat dit bij deze gewassen werkelijk van groot belang is, heeft de practijk in de laatste jaren op ruime schaal geleerd. Vooral op gronden, welke gemakkelijk dichtslibben of ver- korsten, is alleen om deze reden de kalksalpeter bij de teelt van aardap pelen, suiker- en voederbieten van veel beteekenis.. Hoe sterk deze gunstige werking in sommige gevallen kan zijn, zij hier medegedeeld, dat wij meerma len gezien hebben, dat suikerbieten, welke met kalksalpeter bemest wa ren, gemakkelijk met de machine ge wied konden worden, terwijl dit anders niet mogelijk geweest was. Ook bij an dere werkzaamheden, zooals het rooien, is het voordeel dikwijls zeer goed te bespeuren. Vooral in zomers welke pe riodiek veel regen en droogte geven, treedt dit voordeel sterk op den voor grond. In sommige jaren heeft men te kam pen met de „Bietenvlieg", aan iederen bietenverbouwer wel bekend. Door die aanvallen kunnen de jonge bietenplan- ten met duizenden sneuvelen. Zijn ze eenmaal wat grooter geworden, dan behoeven ze niets meer te vreezen. Door de snel werkende stikstof uit kalksalpeter en door de gemakkelijker opkomst hebben wij het dus in de hand dit bezwaar tot een minimum te beper ken. Een en ander samenvattende, kunnen wij dus^ gerust zeggen, dat voor ver schillende hoedanigheden, in de eerste plaats de krachtige werking van de sal peterstikstof en ten tweede door de structuurverbeterende invloed, kalksal peter als stikstofmeststof bij de verbouw van aardappelen, suiker- en voederbie ten alle aanbeveling verdient, v. d. M. Moeder met zoon ter dood veroordeeld. Een 52-jarige vrouw, Mary H. Carey en haar 27-jarigezoon Howard uit Georaetown (V. St.), zijn ter dood veroordeeld wegens 7 jaar geleden gepleegden moord op den broer van de vrouw. De terechtstelling zal plaatshebben op 7 Juni, en het zal dan de eerste maal sedert 1869 zijn, dat in den staat Delaware een vrouw wordt opgehangen, Een andtre zoon van de vrouw werd tot levenslange gevangenisstraf veroordeeld. De vrouw gaf als reden voor haar wandaad op, dat de verdeeling van een erfenis tot een verschil met haar broer had geleid, dat voortdurend ernstiger vormen aannam, en dat haar broer ten slotte had gedreigd haar te zullen dooden. Twee kinderen verdionken. Het nauwelijks twee jaar oude dochtertje van den heer J. G., wo nende te Anna Paulowna, is gisteren in een sloot geraakt en verdronken. Eenzelfde droevig ongeval is het ruim tweejarig kindje van de familie A., eveneens te Anno Paulowna overkomen. Door onbekende oor zaak is deze nabij de woning in een scheidingssloot terechtgekomen en verdronken. De mazelen heerschen te Helvoirt. Sinds eenige dagen heerscht te Helvoirt onder de zeer jeugdige kinderen op ongekende wijze de mazelen. De bewaarscholen zijn ge sloten en als de ziekte zich blijft uitbreiden, dan zullen ook de andere Kreunde van pijn. Stijfheid en spierpijn nu verdwenen. «Jarenlang heb ik geleden. Vaak heb ik gekermd van pijn in mijn spieren en ik was soms zoo stijf, dat ik mij niet bukken kon. Ook had ik veel last van constipatie. Slapen kon ik meermalen niet van pijn en eetlust of opgeruimdheid bestonden voor mij niet. Ik heb nu een vo jaar Uw Kruschen Salts gebruikt en heb nergens meer last van. Omdat ik nu volkomen ervan overtuigc ben, dat Kruschen Salts het eenige goede middel is, geef ik U uit dank baarheid het recht dit schrijven te publiceeren. Omdat ik weet wat lijden is, raad ik een ieder dringend aan ook Kruschen Salts te gaan gebrui ken«. Mej. D.' d. H. te O Stijfheid en rheumatische aan doeningen ontslaan door onvoldoent werkende afvoerorganen. Uit ver klaart waarom de rheumatieklijder zoo dikwijls, bewust of onbewust, last heeft van constipatie. Kruschen Salts spoort lever, nieren en inge wanden aan tot krachtiger werking de afvalstoffen en overtollig urine zuur worden uit het lichaam verwij derd, pijnen en stijfheid verdwijnen. De «dagelijksche dosis« zal U voor taan blijven behoeden voor consti patie, rheumatiek en U frisch en »fit« houden. Stralende gezondheid voor één cent per dag. Kruschen Salts is uitsluitend ver- f rijgbaar bij alle apothekers en dro gisten 5 fü.9ü en f 1.60 per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Let op, dat op het etiket op de flesch zoowel als op de buiten verpakking de naam Rowntree Handels Maatschappij voorkomt. scholen gesloten moeten worden. Zes mijnwerkers gedood. Uit Wilkesbarre (Pennsylvanie) wordt gemeld, dat in een kolenmijn aldaar een liftkooi van 170 M. is neergestort. Zes mijnwerkers zijn om het leven gekomen, verscheidene andere gewond. Op het pad van avontuur. De zeventien jarige kantoorbe diende A. v. W. uit Rotterdam, had de brui gegeven aan den sleur van allen dag. Met een bedrag van f700, dat aan zijn firma toebehoorde, is hij er van door gegaan naar de 1L usselsche tentoonstelling om daar de bloemetjes eens buiten te zetten. Hij heeft het echter niet verder dan tot Veghel gebracht, want daar heeft de marechaussee hem in den kraag gegrepen. Een bedrag van f 180.— had hij toen reeds opge maakt. De jongen was door zijn firma uitgestuurd om bij klanten voor t 700 te gaan innen. Toen de jongen niet terugkwam, deed men aangifte bij de pohtie. Men vermoedde, dat hij naar Brussel zou zijn gegaan. De marechaussees te Veghel werd gewaarschuwd en deze hield den groolen weg naar het Zuiden in de gaten. Inderdaad kwam de zeven tienjarige- in een luxe wogen langs toeren. Hij had zich keurig in de kleeren gestoken en goede verteringen ge maakt. Van \V. werd aangehouden en bij fouilleering bleek dat hij ruim f 500.— bij zich had. Geen bier in danstenten. Het Gerechtshof te 's Bosch ver oordeelde een danstenthouder uit Aarle Rixtel conform den eisch van den AdvocaatGeneraal tot één gulden boete, subs, één dag hech tenis, omdat hij tijdens de kermis te Helmond bier verkocht had in zijn danstent, die opgebouwd was in een tuin van een café. Met dit besluit is den danstentexploitanten een gevoelige klap toegebracht in hun bestaansmogelijkheden, daar de praktijk heeft uitgewezen, dat er weinig animo voor een dansje be staat, indien er nu en dan niet eens een glaasje bier ïusschendoor geno men kan worden. DRUNEN. Naar wij vernemen is de eerw. broeder Wilhelmus uit het St. Franciscusgesticht alhier, die voorzien was van de laatste H. Sa cramenten aan de beterhand Ofschoon nog zeer zwak bestaat er veel hoop op algeheel herstel. Woensdag a s, gaat een vijftal van de biljartclub B J C. alhier uit de jongenscongregatie naar Waalwijk om deel te nemen aan het groot Nationaal Biljartconcours, uitgeschreven door .Excelsior" gevestigd in Café .City". BJ.C. speelt in de eerste afdeeling. 1 Zondag a.s. worden alhier bloempjes ter verkoop aangeboden ten bate der T B C-bestrijding onder- afdeeling van het Wit.Gele Kruis. SPRANG-CAPELLE (Voorm. Sprang) Predikbeurten Zondag 12 Mei. Ned. Herv. Kerk v.m. 9,30 uur en 2 uur Ds. W. Bousema. Geref. Kerk v.m. 9,30 uur en n.m. 5 uur Ds- 1. C. Hagen. Bediening H. Avondmaal. In de vergadering van de Kolen- inkoöpvereeniglng (onderafdeellng de afd. Sprang van het Nat. \jj Verbond ^Patrimonium*), Welke Woensdagavond werd gehouden, op voorstel van het bestuur bes voortaan geen kolen meer aandei te verkoopen vanaf de loods uitsluitend na voldoende bestelt rechtstreeks bij aankomst vanaf spoor. Het bestuur van den Chr sturenbond Sprang Capelle kwamr Donderdagavond in de zaal van Chr. Volksbond alhier in vergaderen bijeen, onder leiding van haar v00r2"'enjO den heer J. C. de Roon. Indien Na opening met gebed heette Vnie m voorzitter de bestuursleden welkom 't bijzonder het bestuurslid C. M. Q' van de afdeeling N.C.B. te welke afdeeling zich bij den unheer- \vent^r Iderug- 11 de week ,ppel. di de c anderha huis en moati jodlijder an tegen nderven» Of de 1 - uur ti Besturenbond Sprang- Capelle aansulltf De voorzitter kon vervolgens f 0ok no blijdschap mededeelen dat de coien me c voor de Centrale voor WerkloozenjA'ie zwoa tot stichting van Werkkampen JLenden jeugdige werkloozen op Zaterdag tci nog g April in de gemeente gehouden un is- aanzienlijke som van f231,90 'Hij wier opgebracht, terwijl nog enkele gis ie zo e; zijn nagekomen. Tr gewu Besloten werd in een schrijven ad ook va den voorzitter van 't plaatselijk coir rgend ni den Edelachtb. Heer Burgemeeaekkelijk- Smit, het comité hartelijk dank Ze zet:tei zeggen namens den C.B.B. voor tk>ar is K' belangeloozen arbeid voor dat doel. er wè va Na enkele ingekomen stukken en de ko hebben afgehandeld, werden tot al Echt. ik vaardigden naar de op Zaterdag ntneensei Mei te Dordrecht te houden Distrifoli'^e vergadering van het C.N.V. benoehoanien de heeren C. Braspenning en 'era' VjU Genuït Jr. nvan de Door het bestuurslid Quist werd P die criï sprake gebracht de toestand betreffei€lir den werking van het plaatselijk Crii2e ^on Comité te Waspik. in schaa: Na eenige bespreking, waaruit blejan r°' dat het Prot. Chr. volksdeel van Wasje:e!'^ es niet in het pl. crisis comité is verteg» woordigd, zulks mede in verband i het feit dat bij de oplichting de i N C.B. aldaar nog niet bestond, wi besloten in een schrijven aan i voorziiter van bedoeld comité te zoeken een lid van het bestuur van afd. Waspik N.C.B. in het pl. cri comité op te nemen; verder zoonoodig betreffende deze kwestie verbinding te stellen met het C.N.V het Nat. Crisis Comité. Na nog enkele aangelegenheden organisatorischen aard besproken hebben, werd de vergadering met woord van dank door den voorziflantum gesloten en ging dhr. W. M. Dalme»oor de in dankgebed voor. ,edankte Te Biezelinge is op 38-jaric, LOON leeftijd overleden dhr. J. P. Corne, De Lo Hoofd der Chr. Herv. School aldaiield j.l. Dhr. Cörnelis begon zijn loopbuergader als onderwijzer aan de Chr. schoing van alhier, vervolgens was hij onderwijaomendt te Aagtekerke, Biggekerke, Giesendïoorlooj en Goes. Daarna werd hij benoeirent de tot hoofd der Herv. school te Almkeilen loc waar hij verschillende jaren werkzaaverd in was. In October 1933 trad hij ing van functie als hoofd der Chr. Herv. schpefendh te Biezelinge. er gedu Dhr. Cornelis, wiens arbeid in baan ge deze plaatsen zeer gewaardeerd wiped te 1 stond bekend als een toegewijd werf Er w( CAPELLE. Voor de Ned. Her,aar gemeente te dezer plaatse hooptasc,ll.lttei Zondag des morgens half tien end°P °8 P namiddags half drie op te tred^1"?.' Ds. Duperus. die zijn De rekening over het dienstjalf "\e( 1 Juli 1933 tot 30 Juni 1934 vanh: waterschap »Den Binnenpolder va 's GrevelduinCapelle» werd in c LI. i vergadering van stemgerechtigdeitnast>ek gelanden vastgesteld in ontvangsteenden op f 2379.96 en in uitgaven «Wed. 1 f 2807.47, nadeelig saldo f 427.51. een aa: De begrooting voorliet dienstjaa delijkc; 1 Juli 1935 tot 39 Juni 1936 wer dag in ontvangsten en uitgaven vastgi tocllt d steld op f 2706.05. A.s. Zondag des namiddags uur hoopt voor de Ned. Herv. g meente aan den Loonschenaijk opt f*6? e.r treden Ds. Hoffman uit v.m. Besoijet 'n rul s Morgens half tien leesdienst. gymna Aan de Rijks—universiteit I Te Utrecht slaagde j.l. Donderdag voo geëind het doet. ex. Rechtsgeleerdheid d huisto heer C. Verhoeven Bzn. Geslaagdi en familie onze hartelijke gelukwec schen. RAAMSDONKSVEER. Gedu rende April passeerden 1419 op o afvarende vaartuigen de Rolbrug al hier. Inhoud 182131 ton. De 15 jarige A. Faro viel onder zijn fiets; brak een been eu het vei en baz rijen c Een er Op een p seerd oliebc moest in het R K. Ziekenhuis wordes zjjn t opgenomen Dat liep goed af zal H. H dat d wel gedacht hebben toen hij van de schor loopplank viel; in de Donge terecht kwam en door toegeschoten hulp van een wissen dood werd gered. Bij de as Gemeenteraads- deur. verkiezing zal door C H. en A R. met een gemeenschappelijke lijst uit Comii dat d Mei. nabij eens gekomen worden en wel met deze; voor Mulo De des kind 3. Lankhuyzen Sz.. J. v. Woerden, 4. Netten, J P. Elemans, A. J. v- d. Sluijs, D. Konings; P. Pruijssers, G Oosterling, A v. Dam en J. Faro „,.1U ^Jo. 1, 3, 4, 6, 8 en 10 zijn C. H.;l Krui ir is ni vatt emeen ge utlcUU

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 6