SPORT, NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. ~MNGD~NIÊÜWS^ HET CORRESPONDENTIE, DIT 2 MAANDEN LANG ONGEKENDE VERRASSINGEN. 2 MAANDEN LANG ONGEKENDE VOORDEELEN. Zij die zich met inga fle lai van 1 JULI op dit blad abonneei Dit ontvangen de tot dien dati verschijnende nummers GRAT|zenm BEDENK VOOR ONS 54542 telkens een ander leuk gedicht of slagzin en stuur ons dit in met een heele Wonder-Spaarbon. Dan bedenkt het Wonder. Spaarsysteem voor U, als U wint Kaatsheuvel, 7 Juni 1935. Benoeming Raadslid. Door den Voorzitter van het Hoofd stembureau in deze gemeente is in de vacature, ontstaan door het ontslag ne men van den heer L. J. van der Horst, als lid van den raad dezer gemeente, als zoodanig benoemd de heer H. Th. J. van Woensel alhier. H. Vormsel. Deze week Woensdag en Donderdag heeft Z. H. Exc. Mgr. A. F. Diepen in de verschillende parochiën van onze gemeente het H. Vormsel toegediend. Woensdagmorgen om 10 uur in de Parochie St. Jan voor de jongens, om 12 uur te Loon-op-Zand voor de Pa rochies van Loon-op-Zand en St. Joa- chimsmoer, Donderdag om 10 uur in de Parochie Berkdijk en om half 12 in de Parochie St. Jan Kaatsheuvel voor de meisjes. Mgr. logeerde op de Pastorie van den HoogEerw. heer Deken van den Brekel, las Donderdagmorgen in de Kapel van het Klooster Bethlehem der Eerw. Zusters Franciscanessen de H. Mis, waarna Hij het in aanbouw zijn de R.K. Gasthuis in oogenschouw nam. In den namiddag bracht de Hoog Eerw. Gast een bezoek aan het Missie huis der Paters van de H. Familie en aan het Klooster der Eerw. Broeders van Liefde. Ook de Familie P. van der Velden- Zacht, wiens auto voor de beide dagen disponibel gesteld was en de familie de Graaf waarvan een der dochters als dienstbode in het Bisschoppelijk paleis werkzaam is, vereerde Hij met een be zoek. Priesterwijding. Zaterdag 15 Juni a.s. zal de Eerw. heer Th. van der Linden in de Kathe drale Basiliek van St. Jan te 's-Herto- genbosch de H. Priesterwijding ont vangen. Uit de Kroniek. 28 Mei 1860. 28 Mei j.l. was het juist 75 jaar ge leden, dat de stoomboot van Capelle, „De Langstraat varende van Rotter dam naar Capelle, te Lage Zwaluwe, op de hoogte van de z.g. „Koekoek" bij stormweer zonk, waarbij 48 personen den dood in de golven vonden en slechts 10 werden gered. De navolgende personen, woonach tig te Kaatsheuvel, verdjonken: Corn. Verhoeven, Joh. Valk, echtgenoote van L. Brok, Antonie van den Hout, Stinus Laros en Paulus v. d. Vugt. De Vorstenzoon. De derde uitvoering van „de Vor stenzoon" om 't slechte weer in het nieuwe Gildenhuis gegeven, trok op nieuw veel belangstelling. De Maandag-uitvoering, voor de schoolkinderen, moest om 'n malsche onweersbui gestaakt worden. Vermoe delijk krijgen de kinderen opnieuw ge legenheid 't mooie missiespel te zien. Apollo. Maandag 10 Juni zal onze Harmonie Apollo deelnemen aan het Muziekcon cours te Wijk bij Heusden in de Hoog ste Eere-afdeeling. •Verplicht nummer is de ouverture „Egmont" van Beethoven. Eigen geko zen nummer „Semiramis", Ouverture van Rossini, twee werken, die de jury gelegenheid te over bieden om over de prestatie's van onze Harmonie te oor- deelen. Doet Apollo het Maandag zoo als 't corps 't kan, dan twijfelen wij niet aan een groot succes. De jury bestaat uit de heeren Kwakernaat, Nobel en Kallenbach. 's Avonds moet Apollo tot sluiting van den Concoursdag een concert ge ven op 't concoursterrein. Ongetwijfeld zal 't aantal supporters niet klein zijn. Wij wenschen Apollo de grootste lauweren. R. K. Werkliedenvereeniging. Donderdagavond vergaderde de R.K. Werkliedenvereeniging alhier. Na een openingswoord van den voorzitter bracht de secretaris het jaarverslag uit, waaruit bleek, dat in het afgeloopen jaar het ledental stationnair bleef. Het financieel verslag sloot met een saldo van 1674.10. De heer J. Gubbens werd tot secretaris gekozen. Den af tredenden secretaris werd dank ge bracht. Tevens werd verslag uitgebracht over de gestichte leesbibliotheek, die reeds 2000 boeken telt. v. Jaarvergadering D. E. S. Dinsdagavond hield de R.K.V.V. D.E.S. in Euphonia hare jaarvergade ring. De heer Jac. Smit, opende de druk bezochte bijeenkomst met een hartelijk woord. In 't kort liet hij, nu en passant het heugelijk feit van het eerste lustrum herdacht werd, 't ontstaan en het ge- Het echtpaar G. Wagemakers-v. d. Houdt, dat Zaterdag 22 Juni hun Gouden Huwelijksfeest herdenkt. passeerde in dit tijdsbestek de revue passeeren. Hij bleef even stilstaan bij de naam- keuze, die hij een gelukkige noemde. Door Eendracht Sterk is het devies dat de club is trouw gebleven. Reeds het eerste jaar werd DES kampioen van de B.V.B. In het daarop volgende jaar sloeg de club in den N. V. B. een goed figuur. Toen kwam de groote verandering. Op initiatief, met voortvarendheid doorgezet door Pas toor de Klijn, werd DES ingedeeld in den R.K. Voetbalbond. Het eerste en tweede jaar was het sukkelen, doch in het derde jaar ging DES opnieuw zijn naam eer aandoen. Ongeslagen werd het eerste kampioen in de 3e klasse I. V. C. B. en tevens ongeslagen werd het kampioenschap in de promotiewedstrij den behaald. DES is in de goede rich ting en de clubgeest is zoo, dat met ver trouwen de toekomst mag worden te gemoet gezien. De secretaris en de penningmeester brachten hunne verslagen uit, waaruit blijkt dat onze R.K.V.V. DES een lichaam is van beteekenis. Immers de inkomsten en uitgaven liepen over een bedrag van ruim 3200.Aange naam hiervan is nog te vermelden dat de toestand der kas met 600 verbe terde. De steeds stijgende groei zal ech ter ook steeds stijgende uitgaven ver gen. De bestuursverkiezing had tot resul taat, dat de voorzitter, ondanks 't feit, dat hij zich niet meer herkiesbaar stelde, met algemeene stemmen tot voorzitter werd herkozen. De heer Smit bezweek voor de aandrang en aanvaardde op nieuw de leiding. Herkozen werden de heeren van Nieuwstadt, Broeder Vivi- nus. Jan Verhoeven, A. Aussems en G. Holten. Gekozen werd de heer C. van Mierlo. De voorzitter sprak nog een hartelijk dankwoord, speciaal voor de accurate en uitvoerige verslagen. De Geestelijke Adviseur, Pastoor de Klijn een woord van opwekking, waarna de rest van den avond besteed werd aan de lus trum-herdenking, waaraan een dronk en een hartig broodje gewijd werd. Ook de oud-bestuursleden waren ter verga dering genoodigd en aanwezig. Verkoopingen. Ten overstaan van Notaris J. v. Ham werd het woonhuis van de Erven de kinderen de Vries in de Schoolstraat ingezet op 4200.'het woonhuis van Mej. A. Vloemans in de Peperstraat op 5600.— Op reis naar Rome. Onze HoogEerw. Heer Deken A. J. v. d. Brekel ging Vrijdagmorgen op reis naar de eeuwige stad. Om tien uur hedenmorgen vertrok zijn HoogEerw. uit 's-Bosch. Wij wenschen hem 'n goe de reis en een behouden terugkomst. 1 Zangkoor. Op den eersten Pinksterdag zal ons R.K. Par. Zangkoor de première geven van de mooie Mis voor 4-stemmig ge mengd a capella koor „In sine nomine" van de Franciscaner monnik Ludw. Viadana uit de Spaansche school, ge storven in 1645. 't Is een werk van bij zondere klankenweelde, waaruit de diepgevoelde schoonheid van de war^ kerkmuziek spreekt. Hondensport. Op 30 Mei en 2 Juni j.l. hield de ver- eeniging „De Trouwe Hond" een groo te Nationale Hondenwedstrijd op hun voor dit doel zoo mooi gelegen terrein achter het café van den heer L. v. d. Kaa, welke trots het slechte weer schit terend geslaagd is. Als keurmeesters fungeerden de heeren Langenberg en Vorstenbosch en als helper de heer v. d. Velden, welke taak deze heeren naar ieders genoegen hebben vervuld. Er was zeer veel belangstelling van de zijde van het publiek, waaronder o.a. opgemerkt werd de heer v. Helsland, bestuurslid van de afd. N.B. Door 14 honden werd aan dezen wedstrijd deelgenomen, waaronder 5 met certificaat en 9 vergevorderd. De uitslag van dezen wedstrijd was: Klasse A: 1 J. de Jong, Overschie, 256 punten; 2 v. Opstal, Breda, met 248 p.; 3 Sol, Eindhoven, met 238 p.; 4 van Seeters, Waalwijk, met 235 p. en 5 Akkersdijk, Rotterdam, met 228 p. Klasse B: 1 Willems, Breda, 244 p.; 2 v. d. Wouw, Kaatsheuvel, 238 p.; 3 Da- men, K'heuvel, 226 p.; 4 v. d. Velden, Kaatsheuvel, 217 p.; 5 Simons, Tilburg 215 p.; 6 Brendens, Tilburg, 206 p.; 7 v. d. Leur, Eindhoven, 193 p.; 8 Ver- heijen, Tilburg, 188 p.; 9 Mol, Breda, 112 punten. Na afloop dankte de voorzitter allen die tot het welslagen van dezen wed strijd hun medewerking hebben ver leend en reikte met een toepasselijk woord de prijzen aan de winnaars uit. Hij sprak den wensch uit dat deze wed strijd tevens een goede propaganda mag zijn voor de K.N.P.V. en de mooie hondensport. Kegelconcours. De Kegelclub „Negen of Poedel" ge vestigd in het Kegelhuis A. Snoeren- v. Heesch heeft van 't bestuur van de T.K.B. Tilburg goedkeuring gekregen tot het houden van een Kringconcours op de banen van N.O.P. alhier. Reeds Zaterdag 15 Juni zal 't con cours geopend worden door den voor zitter van de T. K. B. Het concours zal loopen over Korps wedstrijden, Personeelswedstrijden, Vrije baan (Dames en Heeren) en Hamburger Telling, waarnaast ook een propaganda-wedstrijd voor niet-kege- laars wordt ingelast. Wij weten dat de beoefening der ke- gelsport bij N.O.P. nog hoofddoel is; dat de organisatie er in goede handen is, dus dat verwacht kan worden dat het concours een verzorging krijgt die tot goed slagen moet leiden. Vader en twee dochters verdronken. De 3I-jarige arbeider Lomves is met zijn elfjarig en zijn dertienjarig doch tertje in de Smidwijk te Bargercom- pascuum verdronken. Het jongste meisje zat met haar zusje in het kanaal te visschen en tuurde naar den dobber. Op zeker oogenblik boog het meisje daarbij te ver voorover zij verloor het even wicht en viel in het water. Daar het meisje niet zwemmen kon en het wa ter diep is stplde zusje terstond bogingen om het meisje te redden. Het mocht niet baten. Bij haar pogingen haar zusje de helpende hand te bieden verloor ook zij het evenwicht en viel van den kant In het water. Toen was het de vader die te hulp schoot. Maar ook hij moest zijn po gingen om de beide meisjes te redden met den dood bekoopen. Want ook hij geraakte te water en verdween in de diepte, waarin hij zijn beide doch tertjes had zien verdwijnen. IJlings toegeschoten hulp bracht de lijken der drie om het leven geko men slachtoffers op den vasten wal. Zwaar gewond door een haak van een auto. Te Eindhoven is een wielrijdster door een uitstekende haak van een haar achteroprijdenden vrachtauto tegen den grond geslingerd. Het meisje is in hoogst ernstigen toestand naar het Binnengasthuis overge bracht. Nieuwe arrestaties te Oss. De maréchaussée te Oss blijft voort gaan met nieuwe arrestaties van per sonen uit het beruchte milieu. Thans is o.m. aangehouden de 25-jarige Schuurmans, een buurman van Piet de Bie, en zoon van oppassende fa milie. Hij heeft met de Bie o.a. deel genomen aan den roofoverval op een paar oudjes te Oss. VOETBALSPORT. K.N.V.B.-Competitie. P.S.V. morgen kampioen? E.S.V. in de 2e klasse? De strijd tusschen de beide rivalen P.S.V. en Go Ahead wordt morgen te De venter gestreden. Wint P.S.V. of speelt zij gelijk, dan is zij definitief kampioen. Verliest zijdan is het bijna zeker dat zij kampioen is. Er is voor de Oos telijke kampioenen dus maar weinig hoop, maar desondanks zullen zij zich met kracht verzetten en P.S.V. krijgt morgen misschien wel haar zwaarsten strijd te strijden. In het Zuiden kan E.S-V. morgen de 2e klasse betreden, mits zij een punt verovert tegen het gedegradeerde WSC. WAALWIJK. W. S. C. E.S.V.W.S.C. Met weinig animo zal WSC morgen waarschijnlijk het slot der degradatie competitie gaan spelen. Voor haar is er immers niets meer met deze ontmoeting te verdienen. En toch hopen wij dat de zwarthemden tot het uiterste partij ge ven en de Eindhovensche ploeg geen duim gronds toegeven. Dit eischt o.i. de sportieve plicht jegens Leerdam, dat door de indeeling der competitie gedupeerd zou worden, indien WSC het er morgen bij liet liggen. Iedere club behoort ge lijke kans te krijgen als haar tegenstan ders. De WSC-ers vervullen dus 'n spor tieve plicht door morgen zoo goed mo gelijk partij te geven en niet met een ze kere lusteloosheid deze ontmoeting te be ginnen. W.V.V. BLAUW-WIT. Maandag, 2en Pinksterdag, ontvangt Blauw-Wit de Gorinchemsche voetbalver. Merwede. Deze vereeniging speelt mo menteel in de Zaterdagmiddagcompetitie in het Westen le kl. Voor sportliefhebbers dus een mooie gelegenheid om zich op de hoogte te de Merwede. stellen van het spel van Blauw-Wit en De wedstrijd vangt aan om half 3. I. V. C. B. WAALWIJK. R.K.V.V. HERCULES. Zondag j.l. speelde het eerste elftal met 2 invallers een wedstrijd voor de zomercompetitie tegen W-V.B. op het WVB-terrein en won na een spannenden strijd verdiend met 32. Het 2e elftal speelde eveneens 'n wed strijd voor de zomercompetitie en ver sloeg DES 3 met 42. Op Maandag 3 Juni hield bovenge noemde vereeniging een druk bezochte George Wegerhauser's onvoerders bekend. Bij haar klopjacht op de ontvoer ders van den jongen Weyerhauser heeft de federale politie reeds een be- langrijk suces geboekt, al heeft dit dan ook nog niet tot de arrestatie der bandieten geleid. Zij kent thans namelijk de namen van alle zes leden, waaruit de bende bestond. Een ongeluk bij de Lutine-toren Woensdagmiddag was de duiker De Beer met zijn collega E. Mettinga in den Lutine-toren bezig met het verrichten van werkzaamheden. Aan de signaallijn stond een derde duiker, Bijlsma, die op zijn seinen naar De Beer geen antwoord kreeg. Hij bracht hem aan de oppervlakte, waar bleek, dat de levensgeesten waren geweken. Waaraan de doodsoorzaak moet xvor- jaarvergadering. Op deze vergadering 2 haar dertienjarig hacj tevens de bestuursverkiezing plaats ingen in het werk waarbij het volgende bestuur herkozen werd J. de Graaff, Voorzitter; W. van Weert secretaris; H. van der Geld, penning meester; N. Beerens en M. Bperens, com missarissen, terwijl als vipe-voorzitter werd gekozen de heer Th. v, d. Geld. R.K.V.V. H.E.C. De wedstrijd welke HEC 2 voor de na- competitie moest spelen tegpn DES 2 te Kaatsheuvel, is geheel verrqgend. De stand was 10 voor DES toen ca. 18 minuten na den aanvang zulk een ge weldige regenbui losbarstte, dat verder spelen onmogelijk bleek. A.s. Woensdag om half 8 wordt de strijd voortgezet met den stand 10 voor DES. De uitslag van de op Zaterdag 1 Juni gehouden trekking der HEC-loterij is als volgt: le prijs no. 449; 2e prijs no- 435; 3e pr. no. 432; 4e prijs no. 440; 5e prijs no. 59; 6e prijs no- 20; 7e prijs no- 459; 8e prijs no. 260; 9e prijs no. 17; 10e prijs no. 139. De prijzen kunnen worden afgehaald bij den heer P. van Delft, Putstraat 60 te Waalwijk tot en met 1 Juli 1935- Prijzen die *ha dien datum niet zijn afgehaald vervallen wederom aan de R.K.V.V. H.E.C- Den 2en Pinksterdag zijn. in verband met den Katholiekendag in Tilburg, geen wedstrijden voor HEC georganiseerd. DUSSEN. R.K.V.V. Dussensche Boys. Vanwege den Katholiekendag te Til burg zal in het nederlaagtournooi der R.K-V-V. Dussensche Boys een kleine on derbreking komen. Op den 2en Pink sterdag a.s. zal, op uitdrukkelijk verlan gen van het Hoofdbestuur, niet gevoet bald worden, waardoor er volslagen rust heerscht in het Boys-kamp. Op 16 Juni a.s. komt Jiuiana 1 uit Oos terhout- R.K.V.V. Be Ready. Op het Be Ready-terrein speelde een elftal van oud-leden tegen de jongste ge neratie der vereeniging, welke wedstrijd door de junioren met 32 werd ge wonnen. 2en Pinksterdag wordt niet gespeeld. WIELERSPORT. Waalwijksche Wielerbaan. Het is met de wielersport als met zoo den toegeschreven staat nog niet £ele,.?n.?ere openbare vertooningen. De T-oof u„I 8 I kwaliteit van hetgeen wordt aangeboden houdt met het bezoek aan de banen ten vast. Het slachoffer, dat 40 jaar oud was, laat een vrouw en een kind achter. Tachtig mannen en vrouwen verdronken. Op het Nantsji-meer zijn tengevolge van het omslaan der booten 80 Chineesche mannen en vrouwen ver dronken. De slachtoffers, die het vorige jaar hun woonplaatsen hadden verlaten, daar hun land door droogte getei sterd was, hadden zich in den laatsten tijd gevoed met boomschors, wilde planten en dergelijke. Op het oogen blik, dat het ongeluk gebeurde waren zij bezig met het plukken van water planten, welke eveneens als voedsel dienst moest doen. nauwste verband en „het volk trekken" van een programma is dan ook geheel afhankelijk van de renners die in het strijdperk worden gebracht en de pres taties die door de renners worden ge leverd in de verschillende nummers die zij rijden. De aard van de wedstrijden m trekkeiijk zijn, d-w.z. de aniate ten interessant zijn, er moet s combines van persoon tegen moeten worden voorkomen, orn door een juist wedstrijdverloort kan worden geschaad- De regeling op en om de b voorbeeldig zijn, de progranim moeten vlot achtereen worden en de beslissingen der jury m aanvechtbaar zijn, terwijl t>ove juryleden niet mogen beslisse beslissingen afhankelijk gesteld worden van de dikwijls onzinnl vinistische meeningen van de s hoofdige supporters. Al deze factoren zijn door tle van de Waalwijksche Wielerba dig onder de oogen gezien bij de stelling van hel Pinksterprogr wij kunnen niet anders doen waardeering over het werk van' ganisatoren uitspreken. Zij zijn opzichten volkomen geslaagd cn randeeren de bezoekers een ment op 9 Juni a.s. dat lang heugen geprent zal blijven. \yj neer Kremers een sprintserie k wonnen van een P. van der Horst Rossau, die aan zijn reputatie ym is alles te geven om zijn stadsen kloppen, of een Louis Reijnen oft lieu of van de Duitschers Reini dan blijft het niet bij een luttele 0 van den uitslag, maar dan won finesses van die sprintseries of h« van de sprinters persoonlijk beoo! Ook in het achtervolgingswerk rijden van een Gommers, van Aim' of een Kl. Bakkers terdege onder pe worden genomen en temeer n, dat ons wielerpubliek door het vel' strijdzien zeer critisch is aangek tot oordeelen bevoegd is. En dan de koppelwedstrijd. K.M. koers met volgende koppel der Horst-Gommers, Rossauv. i foort, KremersBakkers; Reijnea lieu en Gebrs. Reinlander, waarbon deze namen geen prachtwedstrfy fin, velen zijn daarvan blijkbaar overtuigd, want in de voorverkoo- thans reeds meerdere zitplaatsen 1 ken, alhoewel die toch nog tot l middag 12 uur plaats vindt. Die schen hebben zelfs het risico van ten door regen voor hun rekenin ven nemen. Aanvragen uit Dongen hebber voorverkooper reeds bereikt en fckpd h looft dan ook op den eersten Piif* (>ag een gezellige drukte te worde ulehveg. den Parallelweg Hef publiek meenen wij te waarschuwen tegen het werk van koopers, die zich niet ontzien om de door hen verkochte plaatsen handig te nummeren en zoodoend lormen WO Brieve trance Aboni Franc Pinks! jeest, V' ersterk oogfees Met 1 egetoct geh adden e indruk denken te wekken, dat hun sen besproken zouden zijn. Men er op te rekenen, dat slechts de stempel genummerde plaatsen ree! ven op een besproken zitplaats, andere gevallen kan verwijdering ingenomen zitplaats het gevolg zij De prijzen zijn weder laaggesteld laag zelfs; ook alweer een bevij de baandirectie haar tijd heeft bes en thans kan sportlievend Waalwjj. der met blijdschap den eersten Pk dag tegemoet zien, want er zal genieten zijn. De Waalwijksche Rennersclub sior verschijnt aan den start met welingen C- Sars, C. Kamp, Prove A. en P. Timmermans, Pol, Bonis, en Pruimboom en houdt op den Pinksterdag een groote wegwer jke ze voor haar leden over het traject 7 i:rtQ —Den Bosch—Waalwijk. Het vertrek heeft plaats vanaf Kroot, des voormiddags 11 uur. Jo van Geene. De Waalwijksche wielrenner Je Geenen is hedenmorgen naar Parijs trokken, waar hij met drie col evenals hij uitgezonden door de X zal deelnemen aan de internationale strijden op den weg over 100 K.M. We hopen dat onze jeugdige wijksche comingman de Hollan kleuren met succes mede zal verde jaar te Gee iarten oor hc it naa: vangel Zij tr ereld, eid n: bra ,er vat orie c egin v evigste ekend jke zt eilige om o' che xv >inkst( eeft. Deze eteekt tu voc waar panni usscht Wielerbaan 's-Hertogenbosch iteeds Over dezen beduidenden wedstrj nensc. Sod, heorie hebben wij reeds eenige medeeefi gedaan. De grootste spanning zal daarop concentreeren of de geheelt den start verschijnende Holland,rein sprintersgarde in de gelegenheid zal wereldkampioen Scherens en kamp Richter, naast Huybrechts en Oszmd !JPT verslaan. Daarbij heeft de Directie sensatie gebracht doordat zij Jan Pi massa, burg de gelegenheid geeft tegen grooten van de wielersport te 'kamp Van de amateurs worden de 9 sprinters uitgezocht voor een zu sprint, daarvan verschijnen aan den o.a. kampioen A. van Vliet, B. Leene Duyn, Bovendeaard, Kropman, Bots van der Vijver, Ooms, en als Pepert die in Kopenhagen gevallen is, sta kan, is deze de 9e deelnemer. Het programma sluit met een koi wedstrijd over 25 K.M. voor amateur nieuwelingen. van V. Waar er sinds geruimen een polemiek gevoerd wordt over door U besproken onderwerp onderwijs aan de vakschool le Dru in het Vakblad voor de Schoenmak een polemiek waar helaas het soolijk element ook weer een schijnt te spelen, achten wij hete der wenschelijk dat ons blad daarin thans gaat mengen ten- waar het hier een zuiver vak-technir kwestie betreft die toch ook in vakblad thuis behoort. RF.n 38. 54541 GEBRUIKT NU Wonder-Artikelen en U geniet Den niet li lerde om te gebeu haar zij v vrage: de h dag Y nur Ever: Moat naasl van schee buite vingt nen wekt Zi. Hun: voor hij

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 8