Kinderen kunnen juwelen zijn. KLUMPERS' WINKEL RADIO-PROGRAMMA. DE OORLOG IN ABESSINIE. BRIEF UIT DE DRUNENSGHE HAAI. Binnenland. Klumoers heeft de naam van goedkoop en wij zullen onze naam hoog houden door als altijd alleen de beste kwaliteiten le leveren. Wij vragen hiermede aller medewerking. Koopt allen bij KLUMPERS en wij zullen uwe kleding nog goed koper en nog BETER maken. Tot heden konden wij dit door onze GROOTE OMZET. Helpt hem VER GROTEN en gij plukt de vruchten. Bij Klumpers slaagt U altijd. lyke wedstrijd spelen tegen het sterke AlvC uit Almkerk. Daar KIOL sinds de vorige nederlaag tegen AKC goed vooruit gegaan is wat speltechniek en samenspel betreft behoe ven we, wanneer fortuna althans eenigs- zins in de gelederen van KIOL mee strijdt, niet voor een debacle te vreezen. De wedstrijd vangt aan om 4 uur, op hel AKC-terrein in Almkerk. ZONDAG 2U OCTOBER 1935. HILVERSUM 301.5 M. V. A. R. A, A. V. R. O. V. A. R. A, V. p. R. o. A. V. R. O. HILVERSUM 1875 M. K. R. O. N. R. V. K. R. O. N. C. R. V. K. R. O. MAANDAG 21 OCTOBER 1935. HILVERSUM 301.5 M. O 'H A V HILVERSUM 1875 M. K. R. O, DINSDAG 22 OCTOBER 1935. HILVERSUM 301.5 M. A. V. R. O. V. P. R. o. A. V. R. O. HILVERSUM 1875 M. K. R. O. WOENSDAG 23 OCTOBER 1935. HILVERSUM 301.5 M. V. A. R. A, V. P. R. O. V. A. R. A, HILVERSUM 1875 M. N. C. R. V. Een afdeeling van het leger van Ge neraal Graziani rukt uit Ital. Somali- land onder voortdurende gevechten op, teneinde te trachten de karavaanwegen van Britsch Somaliland naar Abessinië te bezetten. Daardoor zou de toevoer worden afgesneden van oorlogstuig, dat naar Italiaansche berichten melden van uit Britsch Somaliland naar Abessinië gestuurd wordt. De Britsche autoriteiten stellen een onderzoek in naar de juistheid der be richten dat Britsche onderdanen in Abessinië bij Italiaansche luchtaanval len gedood zijn en aan hun bezittingen schade is toegebracht. Uit Addis Abeba wordt gemeld dat de Italianen groote activiteit aan den dag leggen, bij 't aanleggen van stel lingen. Zij hebben loopgraven en draadversperringen aangebracht. Men meent dat deze tactiek moet worden opgevat als maatregel tegen massale aanvallen der troepen van Abessinië. De berichten over opstand in Dana- kil worden officieel gedementeerd. De regeering verklaart dat de mobilisatie bevelen voortreffelijk worden uitge voerd. De troepen zijn op marsch en worden binnenkort aan het front ver wacht, Volgens bericht uit particuliere bron zou in den toestand aan het front in Tigre, een wijziging ten gunste der Abessiniërs zijn ingetreden. Te Genève gaat het gerucht, afkom stig van de leden der Britsche delega tie, volgens hetwelk de Engelsche re geering voornemens zou zijn dezer da gen een verklaring af te leggen, waar in zij vaststelt dat de toekomstige hou ding van Engeland tegenover andere staten in 't geval van een aanval, af hankelijk zou worden gesteld van de houding der staten in het hangende conflict. Weigert een staat deel te ne men aan militaire maatregelen tegen Italië, dan zal Engeland zich tegenover dezen staat van alle verplichtingen ont slagen achten. In Engelsche kringen te Parijs zegt men dat Laval zich thans moet uitspre ken voor of tegen samenwerking met Engeland, in het bewustzijn der zeer belangrijke verklaring, die Sir Hoare in het Lagerhuis zal afleggen over de hou ding van Frankrijk. Laval heeft daarom het kabinet tegen Maandag bijeen ge roepen. Het is te verwachten dat Laval zich zal uitspreken vóór de Britsche politiek. Merkwaardig is dat Laval heeft nage- Munheer laten den Britschen ambassadeur in kennis te stellen van de boodschap, welke hij Woensdag namens Mussolini zou hebben ontvangen. Men gelooft dat deze mededeeling betrekking heeft op de Italiaansche troepen in Lybië, die volgens Engelschen wensch terugge trokken moeten worden. Druilen, 18 October, Ontwerp Sanctie—wet 1935. Ingediend is een wetsontwerp, houdende voorbehoud der bevoegd heid tot het nemen van nadere maatregelen ter bevordering van de internationale samenwerking tot het voorkomen of het beëindigen van vijandelijkheden. In de memorie van toelichting wordt gezegd dat tot dusver als zoodanig zijn ter sprake gekomen le het verbieden van den invoer van producten afkomstig uit den staat, waartegen de sancties worden gericht; 2e het tegengaan van het verstrekken van credieten aan dien staat3e het beletten van de scheep vaart met dien staat4e het verbie den van het overdragen van sche pen aan dien staat. In art. 1 van het onderhavige wetsontwerp wordt voorgesteld aan de Kroon de bevoegdheid te ver- leenen tot het nemen van maatre gelen ter zake van deze vier punten. Burgemeester krijgt f 5900 boete. Na een langdurige rechtszitting is 5UU0 gulden boete geëischt, subsi diair vijftig dagen hechtenis, bene vens ontneming van de bevoegd heid motorrijtuigen te besturen voor den tijd van een jaar, tegen den heer C. Maarschalk, burgemeester van Haarlem. Volgens de dagvaar ding heeft de burgemeester in den namiddag van 9 April als bestuur der van een auto een aanrijding veroorzaakt op de Amsterdamsche Vaart in de gemeente Haarlemmer- liede, waarbij de mottorrijder S., uit Haarlem, gegrepen is en op slag werd gedood. f De beer C. M. was ter rechtszit ting aanwezig. Hem was ten laste gelegd dobd door séhuidhij? zou zeer roekeloos em" onvoorzichtig hebben gereden, op de linkerzijde van den weg en met groote snelheid. De burgemeester ontkende perti nent, dat hij de veriteersvoorschrif- ten overschreden. V Hij is een man van over de zestig en beeft desondanks pas nog zijn rijbewijs gehaald. De vjfficier van justitie meende dat een man op dezen leeftijd geen auto meer moest leeren besturen. Wereldkampioenschap schaken. De zesde partij' van de match Euwe—Aljechin is;j in remise ge ëindigd. De zevende is afgebroken met voor Euwe ongunstig eindspel. Kan een raadslid, dat ut de werk verschaffing is geplaatst raadslid blijven De wijziging van de gemeentewet, waardoor in art. 25ï bepaald werd, dat ook voor personen, die op grond van een arbeidsovereenkomst in dienst der gemeente werkzaam zijn gesteld, het raadslidmaatschap is verboden, heeft voor tal van raadsleden in Neder land een moeilijke situatie geschapen. In juridische kringen ;5telt men zich n.l. op het standpunt, dat raadsleden die bij de werkversc haffing te werk zijn gesteld op grond van deze be paling geen raadslid meer kunnen blijven. Een raadslid te Alkmaar de heer B. Appel zal, voor exegetse van dit artikel als proefkonijn dienen. Hij is reeds geruimen tijd werkloos en werd 4 October bij de werkverschaffing in het gemeentelijke sportpark tewerkgesteld. 9 October werd hij bij <den burgemeester ontboden, die hem mededeelde, dat 16 September j.l. bovengenoemde wets wijziging in werking was getreden, waarom B, en W. zichi op het stand punt stelden, dat thana deze tewerk stelling onvereenigbaai was met zijn raadslidmaatschap en dat de burge meester als voorzitter w an het hoofd stembureau hem als raadslid zou schorsen, wanneer hii ±>ij de werk verschaffing bleef. De heer Appel, die zich op het standpunt stelde, dat de wei kverschaffing voor de werklooze.n een pl icht is, aan gezien hij bij weigering zijn steun ziet ingehouden en bovendien van oordeel was, dat de werkverschaffing voor het grootste gedeeKe rijkszaak is, omdat een werkloozc voor de werkverschaffing door den rijksinspecteur word! aange wezen, wen schte een schorsing niet te riskeeren en ging daarom uit de werkverschaffing. Het gevolg hiervan is echter geweest, dat aan het bureau van sociale zaken hem nu de uitkeerrng als werklooze geweigerd wordt, om-dat hij rechtens vrijwillig uit de werkverschaffing is gegaan. Van Maatschappelijk Hulp betoon kan hij ook geen steun krijgen, omdat hij in den zi n der wet geen armlastige me;er is, maa r arbeider. Op de irste plots wuk dat ingezon den stuk van dieën André uit Drunen eens eikes noader onder de oogen zien. Doarom mijn compliment veur zijn lezen van meenen brief van de Zotterdag, woarmee liij bewijst, dat hij belang stelt in meen „pennevruchten", zoo es dat collega „Opmerker" uit Dussen noemt. André, gij kant nie begrijpen, dat er in Drunen, zooals gij dat noemt, nog menschen zijn, die dergelijke on zin uitspreken. Zoo, zoo, gij denkt dan j dat den Kil unnen kwaai-jongen is, die gin verstaand bee van 't zoakenleven? Veur meen veurstaand is die ridde- neering van jou te hoog! Denkte gij dan, dat de Kil, die lui bedoelt, die ochérm genog, echt nie bij kannen blij ven mee betoalen? Nee man, die bedoelt hij nie, want gij noemt die machtelooze „zondaars", es ik 't goed begrijp; mèr zukke noe men ik en hij „tobbers", ongelukkigen van deze maatschappelijke toestaand, ik veur meen zou mijii eigen schoamen dergelijke meensen iu 't publiek oan de koak te steilen en doarom moeite meen nie verwijten, dèk dat es zute koek heb geslikt. Toegeven zalde gij meen moeten, dat wat betreft 't „poffen", zoo es gij dat ook noemt, ook 't meensdom veul en veul onverschilliger is gewonen, dan joaren terug. Om in jouwe stijl le blijven: die categorie van „beroeps poffers" is de leste joaren uitgebraaid, dat witte gij ook goed. Ik vijn 't mooi, dat gij efkes, zoo es gij dat noemt, meenen brief noader lied toegelicht, mèr toch dunkt me dat liet veur veul overbodig is gewist, om dat die heel goed begrepen zallen heb ben, wat de bedoeling van de Kil was. Ik geleuf, André, dat gij het hier wij er zijt goan zuken dan ik 't bedoel de en veul lezers 't zallen hebben op gevat. Mee oew leste, over die soamenwer- king van de zoaken in oons geminte, doar is al zooveul over geschreven en doar zijn al zoo veul verschillende meeningen en hoornen over opgezet, die ten leste toch annuel op het zelfde neerkwamen, zoo dek mee heel veul belangstelling nou ook eens kijk noar jou meening doarover. André, ik hoop dèk oew een en aan- der duidelijk heb gemokt omtrent m'n meening in munnen lesten brief. Munheer, de schoapkes hèk op den dreugen. Wek doar mee bedoel? Dat mijn spullen mee den dag al meer op begin nen te brengen. We zallen het nog ocd goan krijgen mee ons boerenbe drijf es het ten minste van nie al te korten duur is. Demme leidingwotter hebben, dal hedde in oewen kraant van de Woens dag prachtig beschreven. Ik denk dek hem bewoar in mijn historisch kraan- ten-archief. Zoo loop ik van de week den Kil wir tegen 't lijf en verduveld, het is net of er de duvel mee speult, we kre gen 't wir over zoaken doen en blij ven doen. We komen van deen op het daander en zoo zeet ie: „Tienus, we kloagen allemoal es zoa- kenmeenscn, mèr toch hauwen we 't ammel nogal vol". „Gelukkig", zèk, „en witte wat het mooiste van de grap is, dat gullie nou eenmoal van het verlies vet wordt. „Dat is lulkoek, Tienus", zee Kil, „doar hemme 't nou nie over. Ik be doel, het kon ons zoakenmeensen nog stukken béter en veul béter goan, mèr dan moesten we in Drunen meer soa- menwerking hebben onder de zoaken meensen. Zoo het er nou hij stoi in veul bedrijven, concurreeren ze me- kare kepot". „Demme het ammel iets minder moeten doen dan vroeger, dat konde mee oew haanden vatten, mèr dat er redelijk verdiend wordt in een zoak, zoodat ze een bestoan op kan blijven leveren, dat magen we toch blijven eischen". „Zoo geriddeneerd", zek, „bedde ge lijk. Mèr wie zal jou helpen om die soamenwerking in Drunen te helpen vurmen. Gullie bed al linnen Bond, vvoarom spande gullie er oew eigen nou nie eens veur?". Zoo lullen de Kil en ikke over de Druncnsche toestaand en al zee den André nou dèk ginne beheurlijke kijk op Drunen heb, dan vroag ik hum doarom unnen betere kijk op de deur meen oangeruurde dingen te geven. Hij beloofde in zijn ingezonden stuk nog eens terug te komen op de soa menwerking in Drunen. Toen ik mee de Kil dorrover spraak, hak dieën kraant nog nie woar dat in ston, mèr dan bak hum er zeker opgewezen, dat er wir iemus in Drunen zijn eigen veur zal goan spannen om dat plan de goei richting in te drijven. Doarom, André, maag ik lijen, dat gij nou eens succes zalt hebben en de meewerking eens zalt op oew lijf hoa- len van de mannen die noodig zijn om zon soamenwerking tot staand te brengen. In Drunen kan alles opgeëischt wor- ren net zoo goed es op aander plotsen, mèr om iets in staand te hauwen is bij oons unnen grootere toer. Munheer, dit epistelke zit iets of wat verward in mekare, mèr de rog moest er in en toen bak nie veul tijd veur oewen brief. Tot de volgende keer. Hou doe war. DEN NIJEN TIENUS. De heer Appel heeft zich over zijn geval in verbinding gesteld met zijn partij-secretaris, het Kamerlid Sneevliet, die zich schriftelijk tot de ministers van binnenlandsche en sociale zaken om inlichtingen heeft gewend. De beslissing van de ministers is nog niet ingekomen. Aangezien er over deze kwestie nog geen jurisprudentie bestaat, is het zeer wel mogelijk, dat ook B. en W. van Alkmaar zich over deze aangelegen heid tot het departement van binnen landsche zaken zullen wenden. De opening van de Nijmeegsche Waalbrug. Er zijn besprekingen gevoerd tusschen den burgemeester van Nij megen en het bestuur van den A.N. W.B welke tot gevolg hebben gehad, dat de A.N.W.B ter gelegenheid van de opening van de brug over de Waal bij Nijmegen, in Juli 1936 een ster- tocht zal organiseeren naar Nijmegen voor automobilisten, motorwielreders, wielrijders, wandelaars, ruiters en watertoeristen. In deze tijden valt het niet mee, vooral voor den werkman, uw kinderen le kleden, zooals gij dat graag zoudt zien, b.v. een mooi en van goede stof vervaardigd ratiné- of fantasie-jasje, ofwel een mooi gabardine jasje voor uw meisje of jongen. Doch sinds KLUMPERS zich in Waalwijk heeft gevestigd, kan men voor WEINIG geld toch al een degelijk en mooi kledingstuk voor zijn kinderen aanschaffen, ook voor U die geen groot geld kan besteden. Voor Dames en Heren hebben wij Gabardine regen jassen, alleen van de beste stof vervaardigd. Onze jassen hebben kolossale proeven van kwaliteit en waterdicht doorstaan en de prijzen zijn lager dan de goedkoopste onzer concurrenten vanaf f6.95 tot f 15.75. De Ulsters en Winterjassen van KLUMPERS zijn toonaangevend, chique modellen, prachtige afwerking en uit de beste Engelse en Schotse stoffen vervaardigd. Onze sor tering is groter dan waar ook, in de prijzen van f6.— tot f 18.de allerbeste. Jong en Oud, Rijk en arm, denk aan uw portemon- naie en ga naar GROOTESTRAAT 252 - WAALWIJK. 8.55 Orgelspel. 9.00 Voet bal nicdedeelingen. 9.05 Tuinbouwlialf uurtje. 9.30 Gramof oon muziek. 9.45 Concert. 10.00 Twee lezingen. 10.45 Concert. 11.15 Van Staat en Maatschappij. 11.30 Concert. ;2.0«. Klokkenspel en uurslag van de Ned. Ilerv. Kerk te St. Maartensdijk. 12.01 De Aeolian spelen. 12.15 Gramof oomuuziek. 1.15 Orgelconcert. 2.0 Boekenhalfuur. 2.30 Het Concertg) bouworkest. 4.20 Gramof o jiiinuziik. 4.30 Zutphen's Mam enkoor. 1.50 Sportuitslag *n en graniofoono. c.00 Ds Sphinx. J it zending uit Cairo. 5.2C Men vraagt en wij draaien. 5.31, Voetbal van den dag. 50 Sportuitslagen A.N.P. en Gramoloin. 0.(10 Filmkroniek. 6.30 Lezing. 7.00 Studiodlenst. 8.00 Nieuws- en sportberichten. 8.15 V rooi ijk programma. 9.30 Radiojournaal. 9.15 Concert. 11.00 Nieuws- en sportberichten. 11.10 Gramof oonmuziek. 11.15 De AVRO-Decibels. 8.30 Morgenwijding. 9.30 Gewijde muziek. 9.50 Kerkdienst uit de Geref. Kerk, Hooigracht te Leiden. 12.15 Het KRO-orkcst. I.00 Boeken en schrijvers. I.20 Het KRO-orkest. 2.00 Gramof oonmuziek. 2.10 Lezing: Ons Streven. 2.30 Gramofoonmuziek. 3.00 Af scheidsplechtigheid der Missionarissen in het Missiehuis der Afrikaansche Missiën te Cadicr en Keer. 4.30 Gramofoonmuziek. 4.45 Causerie. 5.00 Gewijde muziek. 5.50 Kerkdienst uit de Ned. Herv. Kerk te Lemmer. 7.45 Voetbaluitslagen van de R.K.F. 7.50 De Katli. Kunstenaar in de naaste toe komst. 8.10 Nieuwsberichten. 8.15 De KRO-Boys. 8.40 Th'olen en Van Lier op weg naar Indië. 8.55 Solistenconcert. 9.30 Zangrecital. 9.45 Het KRO Symplioriie-orkest. 10.30 Nieuwsberichten. 10.35 Gramofoonmuziek. 10.40 Epiloog door het Klein Koor. II.00 Lezing in het Esperanto. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.00 Het ensemble Johnny Kroon. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gewijde muziek. 10.30 Vervolg concert. 11.00 Orgelconcert. 12.00 Het Cantabilé-orkest. 2.00 Gramofoonmuziek. 3.00 Sagen, sprookjes en vertellingen uil ver- séliillende landen. 3.30 Concert. 4.15 Gramofoonmuziek, 4.30 Disco-causerie. 5.30 Meisjeskoor van de Bergstichting te Laren. 5'jWa Kovacs Laos en zijn orkest. 7.15 Lezing: De Diplitcrie-bostrijding. 7.30 Piano-recital. 8.00 Nieuwsberichten. 8.10 Het Omroeporkest. 8.40 Gramofoonmuziek. 9.05 Dialoog uit „Kobeke". 9.25 Het Omx-oeporkest. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.15 Morgenconcert. 10.30 Morgendienst. II.00 Lezen van Chr. Lectuur. 11.30 Grifformeard Frysk Selskip. 12.15 Legers des Heilskwartiertje. 12.70 Het Stichts Salonorkest. 2.00 Uitzending voor scholen. 2.35 Johan de Heer zingt. 2.45 Wenken voor de keuken. 3.15 Cursus knippen en stofversieren. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Populaire bespeling van het NCRV-orgel. 0.00 Halfuur Orkestmuziek. 6.30 Vragenuurtje. 7.00 Persberichten van het Ned. Chr. Pershur. 7.15 Een kwartiertje Radio-reportage. 7.30 Vragenuurtje. 8.00 Weer- en Nieuwsberichten. 8.05 Ringavond van de Ring van Chr. Zang- vereenigingen „Geldcrland's Achterhoek", aangesloten bij de Bond van Chr. Zang en Oratoriumvereenigingen in Nederland. 1Q.00 Nieuwsberichten. 10.30 Gramofoonmuziek. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.00 Solistenconcert. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gewijde muziek. 10.30 Het Omroeporkest. 11.00 Wenken voor de hulshouding. 11.30 Het Omroeporkest. 12.15 Zangplaten. 12.30 Kovacs Laos en zijn orkest. 1.30 Gramofoonmuziek. 1.45 Concert door het Omroeporkest. 3.00 Begin-knipcursus. 4.15 Gramofoonmuziek. 4.30 Radio kinderkoorzang. 5.00 Voor kleine kinderen. 5.30 Vertellingen uit den Bijbel. 6.00 Het Lyra-trio. 6.45 De AVRO-Decibels. 7.15 De veiligheidsweek van de K.N.A.C. be staat vijf jaar. 7.30 Engelsche les voor gevorderden. 8.00 Nieuwsberichten. 8.10 Lezing over „De Luchtvaartpostzegels". 8.20 Uit Wecncn: Europeesch concert. 9.25 Radio-tooneelDe strafzaak Mary Dugan. 10.05 Verstrooiingsnuiziek. 10.25 De A.V.R.O. bridget met u. 11.00 Nieuwsberichten. 11.10 Tonny Steeniers en zijn tango-orkest. 11.30 Neville's Bishop's orkest. 8.00 Morgenconcert. 8.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Muziekuitzending voor fabrieken. 11.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje. 12.15 Gramofoonmuziek. 12.30 De KRO-Boys. 1.30 Gramofoonmuziek. 2.00 Vrouwenuurtje. .7.00 Modecursus. 4.15 Het KRO-orkest. 5.00 Gramofoonmuziek. 5.15 Het KRO-orkest. 6.00 Het Scala-koor te Milaan. 6.10 Het KRO-orkest. 6.40 Espcranto-cursus. 7.15 De historie en het karakter van liet virgi nal. 7.45 U beltwij draaien. 8.00 Nieuwsberichten. 8.05 U heltwij draaien. 8.30 Cabaretrevue: De Vroolijke Golf. 9.15 Intern. Sportrevue. 10.30 Nieuwsberichten. 10.35 Bezinning in schoonheid. 11.00 Gramofoonmuziek. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.30 Onze keuken. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de Con tinubedrijven. 12.30 De Flierefluiters. I.30 De Flierefluiters. I.15 De Zonnekloppers. 2.00 Uitzending voor de Vrouwen. 2.15 Orvitroppia. 2.45 Gramofoonmuziek. 3.00 Voor de kinderen. 5.30 Fantasia o.l.v. Eddy Walls. 6.00 De Bohemians. 6.30 R,V.U. 7.00 Causerie over het wereldkampioenschap schaken tusschen Eeuwe en Aljechin. 7.20 Gramofoonmuziek. 7.30 Concert. 8.00 Herhaling van S.O.S.-berichten. 8.03 Nieuwsberichten A.N.P. Daarna VARA-varia. 8.15 Men vraagt en wij draaien. 8.45 Het VARA-orkcst. 9.40 Nieuwsberichten A.N.P. 9.45 Het Residentie-orkest. II.00 Causerie: Moeilijkheden in het huwelijk. 11.20 Variatie-concert. 11.45 Gramofoonmuziek. 9.00 Schriftlezing en meditatie. 8.15 Morgenconcert. 10.30 Morgendienst. 11.00 Harmoniumbespelirig. 12.15 Gramofoonmuziek. 1.00 Een vocaal en instrumentaal Ensemble. 2.45 Gramofoonmuziek. 4.00 Zangrccital. 54)0 Kinderuurtje. 6.00 Landbouwhalf uurtje. 6,30 Op last van den Minister afgestaan. 7.00 Persber. van liet Ned. Chr. Persbureau. 7.15 Een kwartiertje radio-reportage. 7.30 Causerie door Mevr. C. Sclicnk-Röder, pre sidente van de Ned. Afdeeling Verecni- ging ter behartiging van de belangen der Jonge Meisjes te Rotterdam. 8.00 Weer- en Nieuwsberichten. 8.05 Orgelconcert. 9.00 Voor Jonge Mensclien. Onze Kerkgang. 9.30 Het N.C.R.V.-orkest. 10.05 Nieuwsberichten. 10.15 Het N.C.R.V.-orkest. II.00 Gramofoonmuziek.

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 11