PLAATSELIJKE BERICHTEN. aansprakelijk gesteld moet worden. B. en W. kunnen den ambtenaar verplich ten de schade geheel of gedeeltelijk te vergoeden. Spr. zegt nog dat inmiddels de juiste toedracht der zaak is aan het licht ge komen. Het was n.l. opgevallen, dat van het schoolgeld over het vierde kwartaal van 1932 niets was binnenge komen. Op de lijst van achterstallige posten kwamen de meest vooraanstaan de personen voor, o.a. ook de burge meester. Het is dan ook gebleken, dat de ontvanger over dit kwartaal in het geheel geen aanslagen heeft verstuurd. De ontvanger had dit verwaarloosd en later heeft hij niet den moed gehad zijn fout te erkennen! Thans is den ontvanger opdracht ge geven alsnog onverwijld de aanslagen te versturen. Met genoegen kan spr. mededeelen, dat reeds vele bedragen zijn betaald. B. en W. zullen zorgen dat de gemeente geen schade lijdt. De heeren de Jong en Kanters mee- nen wel een aanslag over het bewuste kwartaal te hebben gehad. De Voorzitter zegt dat mogelijk al leen een aanvullingskohier is uitgereikt. De heer v. Woerden wenscht dat B. en W. dit nog terdege onderzoeken, daar het onprettig zou zijn als sommige menschen tweemaal werden aangesla gen. De Voorzitter zegt dat de raad er op kan rekenen dat B. en W. de zaak streng zullen onderzoeken. De rekeningen worden voorloopig vastgesteld. 10. Goedkeuring der rekening dienst 1934, en der begrooting dienst 1936, van het Burgerlijk Armbestuur. De heer Elemans brengt namens de commissie rapport uit en zegt dat de begrooting twee nieuwe posten bevat, n.l. een subsidie van de gemeente van 5000.welk bedrag noodig is om dat de middelen van het armbestuur niet meer toereikend zijn, en een extra bijdrage van de gemeente van 4000 tot dekking van het nadeelig saldo over 1933. In totaal bedroeg dit nadeelig saldo 20.000. het zal in vier jaar door de gemeente worden aangezui verd. Rekening en begrooting worden goedgekeurd. Gemeente-begrooting. 11. Vaststelling der begrooting dienst 1936, van de bedrijven en van de gemeente. De heer Elemans zegt dat de com missie met voldoening heeft kennis ge nomen van het besluit van B. en W. om voortaan geen opslag meer te heffen op het stroomverbruik, zooals door de mid denstanders gevraagd was. De heer de Jong brengt namens de middenstandsvereeniging dank aan B. en W. voor de inwilliging van het verzoek dier vereeniging. De begrooting van het G.E.B. wordt conform ontwerp vastgesteld. De heer Elemans zegt dat 't de com missie tot voldoening gestemd heeft, dat B. en W. erin geslaagd zijn ondanks den druk van de uitgaven in de gemeen- te-begrooting het noodige evenwicht te bereiken. De commissie maakt enkele opmer kingen, die door den voorzitter namens B. en W. elk afzonderlijk worden be antwoord. De commissie vindt het salaris van den gemeente-bode te laag en stelt voor dit met 100.te verhoogen. B. en W. nemen dit voorstel over en de raad gaat met de verhooging ac- coord. Met het oog op het besluit van den raad om niet aan te sluiten bij den des tructor-dienst van den N.C.B. vraagt de commissie zich af waarom B. en W. voor dit doel toch een post op de be grooting hebben uitgetrokken. De Voorzitter zegt dat deze post is uitgetrokken naar aanleiding van het laatste schrijven van Ged. Staten, waar in wordt medegedeeld, dat na Juni 1936 geen ontheffing meer zal verleend wor den van de verplichting tot voorziening in de vernietiging van afgekeurd vee en vleesch. De gemeente dient nu dus hier in te voorzien en staat daarbij voor de keus aan te sluiten bij den bestaanden dienst van den N.C. B. ofwel een eigen destructor te bouwen. Dit laatste is om de hooge kosten practisch niet mogelijk, zoodat besloten zal moeten worden een contract met den N.C.B. aan te gaan. De kosten van de destructie komen voor de gemeente op ongeveer 400.- per jaar. Wellicht moet de gemeente bovendien enkele kleine cadaverhuis- jes bouwen, doch de kosten daarvan zullen door den N.C.B. worden terug betaald zoodra de dienst winst gaat op leveren. B. en W. stellen voor het con tract met den N.C.B. aan te gaan. De raad gaat daarmede accoord. Door een lid der commissie werd aanbevolen de kosten-vergoeding aan bijzondere lagere scholen te stellen op 6.—- per leerling. B. en W. hebben er geen bezwaar tegen dat de betreffende post zoodanig wordt verhoogd, dat daaruit 6.— per leerling kan worden uitgereikt. Aldus wordt besloten. De commissie acht het wenschelijk een post uit te trekken van 1000.— voor de aanstelling van een afzonder lijke controleur voor de steunverlee- ning. De Voorzitter zegt dat er op het oogenblik enkele regeeringscontroleurs zijn, daar de controle niet voldeed aan de eischen, die daaraan door het rijk worden gesteld. Nog altijd bestond de mogelijkheid, dat werklooze arbeiders meer trokken dan waarop zij recht had den. Het is zelfs voorgekomen, dat per sonen tegelijk steun trokken uit de bondskas en van de gemeente. De be trokkenen wisten dat zij dit niet moch ten en de bedragen zullen dan ook wor den teruggevorderd. De regeering meent dat het personeel ter secretarie niet voldoende is om een behoorlijke controle uit te oefenen en daarom is het gemeentebestuur den plicht opgelegd voor een betere controle te zorgen. B. en W. meenen dat voor deze verbeter de controle, nu de werkloosheid perma nent dreigt te worden, een bedrag van 1000 zal benoodigd zijn. De heer Netten verwondert zich er over dat misbruiken als door den voor zitter genoemd kunnen voorkomen. De Voorzitter zegt dat er altijd ma zen in het net zijn. Het aantal werkloo- zen is zoodanig uitgebreid, dat het werk de ambtenaren ter secretarie over het hoofd is gegroeid. Besloten wordt het gevraagde bedrag toe te staan. De commissie deelt tenslotte nog me de, dat zij accoord kan gaan met de door B. en W. voorgestelde afwijzing van de subsidie-verzoeken van de R.K. Mil. Ver. te Venlo en van de stichting van den N.C.B. te Breda. De Voorzitter brengt aan de commis sie van onderzoek dank voor het om vangrijke werk door haar verricht. De gemeente-begrooting wordt ver der conform ontwerp vastgesteld. 12. Benoeming van een lid in de Schoolcommissie, wegens periodieke aftreding van den heer J. C. Schoen makers. 13. Alsvoor in het Burgerlijk Arm bestuur, wegens periodieke aftreding van den heer J. R. van Wageningen. Beide aftredende leden worden bij acclamatie herbenoemd. 14. Ontwerp-besluit tot wijziging van de gemeente-begrooting dienst '35. De raad gaat met deze wijziging ac coord. 15. Bezwaarschrift plaatselijke be lasting. Enkele ingekomen bezwaarschriften worden afgewezen. Bij de rondvraag vraagt de heer van Seters wanneer de winterdienst ingaat voor het vervoer van werkloozen naar de werkverschaffing. De Voorzitter zegt dat de dienst 18 Nov. ingaat. De heer Elemans vraagt of de moge lijkheid bestaat een veiligheidssignaal te plaatsen op het kruispunt in den rijks weg. De Voorzitter zegt dat B. en W. blijkbaar niet kunnen beoordeelen of dit punt gevaarlijk is. Er is tenminste ver baal opgemaakt tegen de menschen, die op dit punt samenschoolden, doch het kantongerecht heeft de verbaliseerden vrijgesproken. Meermalen hebben B. en W. de aandacht van de K.N.A.C. en den A.N.W.B. op dit gevaarlijke punt gevestigd, doch ook deze vereenigin- gen doen er niets aan. De gemeente zelf kan hier geen lichtsein aanbrengen, daar het een rijksweg is. De heer v. Woerden adviseert weer toevlucht te nemen tot een maximum snelheid in de kom der gemeente. De Voorzitter vindt dit onnoodig, want ook zonder maximum-bepaling kan de politie verbaal opmaken tegen hen, die te hard rijden, mits zij daardoor het verkeer in gevaar brengen, hetgeen op dit punt zeker het geval is. De vergadering wordt hierna geslo ten. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). Vergadering Gouw Noord-brabant van A.R.J.A. De Gouw Noord-Brabant van de Anti-Revolutionnaire Jongeren Actie (A.R.J.A.) hield j.l. Zaterdagmiddag, in de zaal van den Chr. Volksbond alhier eene algemeene vergadering, onder leiding van haar voorzitter, den heer de Vries uit Tilburg. De vergadering was goed bezocht; naast leden van de aangesloten clubs uit Tilburg, Capelle, Sprang enz., wa ren verschillende personen uit 's-Gra- vemoer aanwezig, waar men ook po gingen in 't werk stelt om tot oprich ting van een Arja te komen. Als verte genwoordiger van het hoofdbestuur was aanwezig de heer v. d. Berg van 's-Gravendeel, terwijl als bezoekers aanwezig waren de Edelachtb. heer Burgemeester Smit, Ds. J. C. Hagen, Wethouder van Willigenburg en meer anderen. De voorzitter opende de vergadering met het lezen van Psalm 89 (onbe rijmd) en Gebed. Allereerst werd hierna overgegaan tot vaststelling van het Gouw-Regle ment, dat ongewijzigd onder den hamer van den voorzitter doorging en voor- loopig werd goedgekeurd in afwachting van de goedkeuring door het Hoofdbe stuur. De voorzitter, de heer de Vries uit Tilburg, sprak hierna een kort ope ningswoord, waarin hij het een aange name taak noemde de aanwezigen har telijk welkom te mogen heeten op deze eerste gouw-vergadering, in 't bijzon der den Edelachtb. heer Burgemeester van Sprang-Capelle, Ds. Hagen, den heer v. d. Berg, vertegenwoordiger van het hoofdbestuur en d enheer van Wil ligenburg, voorzitter der A.R. Kies- vereeniging alhier. Spr. noemde het verder een goede gedachte van den afgetreden voorzitter van het Verband van Arja-clubs, dhr. Schreurer, om de Arja-clubs in gouw- verband samen te brengen, omreden de clubs daarin naar buiten treden. In de gouw-vergaderingen kunnen de belan gen der clubs worden besproken en al- zoo kunnen de gouw-vergaderingen onder Gods zegen vruchten dragen. Toch mogen de gouw-vergaderingen niet hoofdzaak worden; de gouw blijft middel, de Arja doel, zegt spr. Nadat de voorzitter gewezen heeft op de belangrijke agenda voor deze vergadering, zegt hij dat er nog zooveel politieke- en maatschappelijke luste loosheid gevonden wordt. Vele jonge menschen kennen ternauwernood het voor-opleidings-instituut dat „A.R.J.A." heet. Wij mogen niet rusten voor alle jongens die de souvereiniteit Gods er kennen in onze Arja-clubs zijn opge nomen. t Gaat om bewuste jonge men schen te kweeken, opdat zij met de lauwen kunnen spreken; dat is propa ganda van de beste soort. Moge deze vergadering daartoe me de werken: daartoe dringe ons de eere Gods en de liefde tot ons beginsel en de Anti-Revolutionnaire Partij, aldus be sluit de voorzitter. Nadat door den secretaris, den heer Langedoen uit Zevenbergen, de notu len der oprichtingsvergadering gelezen zijn, wordt het huishoudelijk gedeelte der agenda verder afgewerkt. Hierbij werd o.a. medegedeeld dat het bestuur thans als volgt is samengesteld: dhr. de Vries, Tilburg, voorzitter; dhr. Korte- weg, Capelle, alg.-adjunct; dhr. Lange doen, Zevenbergen, secretaris en dhr. Drost, Sprang, penningmeester. Raadsvrouwe is Mej. Kok, Utrecht. Naast de vergaderingen van den Gouw-Raad, die is samengesteld uit de voorzitters der clubs, werd besloten tel- kenjare in de maand October alhier een algemeene vergadering te houden. Bij de bespreking der te voeren pro paganda werd besloten op verschillen de plaatsen in Brabantsch Westhoek te trachten Arja-clubs op te richten en hiervoor de medewerking der plaatse lijke A. R. Kiesvereenigingen in te roe pen. De heer van den Berg van 's-Gra vendeel, spreekt hierna de vergadering als vertegenwoordiger van het hoofd bestuur toe en brengt namens 't hoofd bestuur de hartelijke gelukwenschen over en spreekt den wensch uit dat deze eerste vergadering naar wensch mag slagen. Spr. noemt, deze streek ten op zichte der A. R. Partij een mager land. Het is goed ingezien gouwverbanden in het leven te roepén, waardoor contact tusschen de clubs' onderling tot stand komt. Dat is op bijbelschen grondslag; immers „Paulus dankt God als hij de broeders ziet en grijpt weer moed", zegt spr. Dat is in onzen tijd, waarin men ontmoedigd wordt, noodig. Men is niet meer deemoedig en ootmoedig, 't Is broodnoodig dat de jongeren zich gaan verdiepen in de A.R. beginselen. Die den strijd van voorheen niet hebben medegemaakt, moeten zich gaan ver diepen in de politieke en staatkundige vraagstukken van den tijd. Velen laten zich nieuwe ideeën en „principes" zl_ licht aanwaaien en hebben geen geweer in den strijd, om die principes te onder kennen, of ze gebaseerd zijn op de A.R. beginselen. De taak die de clubs zich ten doel hebben gesteld, is, zich in de principes, de A.R. beginselen, te verdiepen, op dat men straks een breeden kijk heeft op het staatkundig gebeuren, op de vraagstukken die aan de orde zijn, en zoo, met kennis verrijkt, die principes weer gaan verbreiden. Als jonge men schen (spr. mag het zoo wel noemen al beginnen zijn haren reeds een peper en zoutkleur te krijgen) hebben wij een taak en roeping; er staat een geslacht op den drempel der verdwijning, dat de hitte van den dag en de koude van den nacht heeft doorstaan; aan ons is de taak en roeping dat straks die openge vallen plaatsen worden ingenomen. Voor één ding moet spr. waarschu wen: die er in ziet persoonlijk winstbe jag keere op zijn.schreden terug, opdat hij niet teleurgesteld zal uitkomen. On ze roeping van Gods wege opgelegd is, alléén voor te staan wat Zijn wil en wet is in het leven dat ons straks wacht. Dan zien wij voor ons open gaan een rijk perspectief. Want de vijand nadert en zij die in flagranten strijd zijn met de eerste beginselen, zullen in den strijd afvallen, omdat zij de beweging zien van den buitenkant en niet zien de kan ker, die inwendig, aan den wortel, knaagt. Spr. herinnert aan een foto, waarop Mussolini staat en daarachter de Koning v. Italië; Mussolini verzocht zijn „kudde-menschen" te juichen voor hun Koning, die achter hem stond. Spr. wijst op het cardinale gevaar dat uit die foto spreekt. „Door Mij regeeren de Koningen", zegt de Schrift. Spr. wil de jonge menschen op het hart binden zich door studie de A. R. beginselen zoodanig eigen te maken, dat hun pijlkokers gevuld zijn, als het er op aankomt met den vijand te spre ken in de poort. Wanneer wij biddend de hulp van God verwachten, dan zal de Arja, die precies op tijd in het leven is geroepen, kunnen werkzaam zijn tot verheerlijking van den driewerf H. Naam, die ook uitgedragen moet wor den op het terrein van het politieke erf. God stelle de Gouw Noord-Brabant in dit gedeelte van ons vaderland tot rijken zegen, zegt spr. aan het slot van zijn bezielende rede, waarna de voor zitter den heer v. d. Berg dankt voor zijn propagandistisch woord. Nadat enkele oogenblikken is ge pauzeerd, verkrijgt de heer Korteweg van Capelle het woord voor het inlei den van zijn onderwerp: „Wat dunkt U van ons Parlement?". Inleider stelt op den voorgrond, dat we een eigen gefundeerde overtuiging moeten hebben over ons Parlement. Allereerst wordt nagegaan de inrich ting van ons Parlement (le en 2e Ka mer). Ons staatsbestel is overeenkom stig Schrift en Historie: dualistisch: tweeledig. Twee machten: Kroon en Vertegenwoordiging streven naar har monie. De Kroon heeft het gezag en regeert onder volledige verantwoorde lijkheid der ministers. De taak der Volksvertegenwoordi ging is: 1. meewerking bij de Wetgeving; 2. controleering der Regeeringshan- delingen. 1. De Kroon verricht bij de Wet geving (vooral bij de begrootingen) de daad. De St. Gen. verkenen hun mede werking en dragen zoo mee de ver antwoordelijkheid. De Kroon is niet verplicht een initiatiefvoorstel der St. Gen. over te nemen, al heeft de Ver tegenwoordiging hier zijn macht wil len doorzetten. (Marchant 1917). 2. De St. Gen. moeten controleeren de groote lijnen van het regeeringsbe- leid. Af te keuren is de parlementaire voogdij, waarbij Kamerleden in vra gen en moties mee willen gaan regee ren. De controleur wordt dan lid der firma, die hij moet controleeren. Het gezag verslapt en ook de St. Gen. kun nen, als ze baas worden, geen pleit bezorger meer zijn. Ook tegen machts overschrijding der Regeering door wil lekeur of te uitgebreide volmachten, moet gewaakt worden (motie Keuche- nius 1866). In ons dualistisch staats bestel zijn de machten Kroon en St. Gen. hun plaats aangewezen door de Wet. Tusschen deze grenzen echter ligt een niemandsland, waar de conven tions het gewoonterecht heer- schen. (Kamer bij geschil slechts één maal ontbonden, geen ontslag door de Kroon aan een Minister, die het ver trouwen der S. G. heeft). Hier kan machtsverschuiving plaats hebben zon der aantasting van het stelsel. (Ver sterkte regeeringsmacht sinds 1933). Van verschillende zijden worden be zwaren tegen het Parlement inge bracht. le. Velen willen allen volksinvloed uitschakelen wegens de ondeskundig heid van het volk. De leer van een élite, die de wijs heid in pacht zou hebben, is practisch door oud-liberalen, principieel dooi de N.S.B. tot gelding gebracht. Dus de N.S.B. wil een eenhoofdige monisti- tische staatsinstelling met Leider élite als eindbeslissing brengende. 2. Tegen de samenstelling van de Vertegenwoordiging zijn van vele zij den bezwaren ingebracht. Partij-bon zen, doortrapte zich-zelf-zoekers met middelmatige gaven en een groote mond brengen het soms heel ver. Par tijen, dikwijls vergiftigd door eigenbe lang. (Van c.-h. en a.r.-zijde er op ge wezen). 3. Tegen de wfjze van verkiezing: het allemans-kiesrecht, versterkt dooi de stemdwang, brengt het „bezinksel der natie" aan de stembus. Belangen strijd en partij-versplintering, mede door de evenredige vertegenwoordi ging, is het droevig resultaat. 4. De St. Gen. berooven zich van de zenuw van haar kracht, door mee te gaan regeeren (parlementaire voog dij). 5. Er wordt te veel gepraat; som mige Kamerleden houden propaganda- redevoeringen met. geringe zakelijke waarde, (de Visser, Kersten, enz.). Er is vaak slechts een schijn-ineerderheid die slechts breken, niet bouwen. Zuivere parlementaire kabinetten, zooals in Engeland, hadden we hier nimmer door het ontbreken van het 2 partijen-stelsel. Wel was er tot 1917 iets dergelijks: rechts en links. De liberale politiek gericht tegen „allen, die zich Christus niet schaamden op het staatkundige erf" dreef A.-R., C.-H. en R.K. samen in de coalitie. Eenheid werd bevorderd door het districten stelsel, waardoor de kiezer feitelijke invloed had. In 1913 verbraken de so cialisten door hun weigeren van de verantwoordelijkheid, deze mogelijk heid. Na de evenredige vertegenwoor diging zien we: a. het Parlement (de partijen) willen groote macht. b. dat zelfde Parlement wordt verzwakt door belangenstrijd, versplintering en vlucht voor de verantwoordelijkheid. Willen we het Parlement redden, dan zal snel verandering moeten ko men. Kroon en St. Gen. zullen elk hun eigen taak moeten hebben: regeerend de eerste, controleerend de laatste. De oplossing van den N.S.B. is in strijd met het in beginsel oud-Germaansciie dualistische staatsbestel, dat Schrift en Historie ons leeren. In de dreigende moeilijkheid van een slechts negatief één zijnde meerder heid zijn vele oplossingen denkbaar. Of die van prof. Gerritson juist is, valt en te betwijfelen. Alleen door onze roe ping in deze te vervullen, kunnen we als A.-R. meewerken. We zullen dan weer als Groen moe ten durven belijden: parti du Dieu vi- vant: geloofspartij van den Levenden God. Dan niet het compromis als ideaal, kei go< HP rei maar als middel. Geloofspartij, ons in tig' pla tot mi aa, werp. Een 5-tal aanwezigen stelde den inleider vragen, die alle naar genoegen door dhr. Korteweg werden beant woord. Bij de rondvraag werd nog het woord gevoerd door den Edelachtb. heer Burgemeester Smit, die zegt dat 't meer dan een gewone frase is, als hij beweert dat hij hier met genoegen aan wezig is geweest en wenscht de gouw toe dat alle vergaderingen die nog zul len worden gehouden, zullen zijn als' deze. Het eenigste licht dat de duister nis van onzen tijd doorboort, acht spr. dat onze jongelui voelen dat onze A.R. partij staat in 't geloof; dan is er nog iets te redden uit den vatalen vloed die over ons werelddeel komt. Spr. wenscht allen toe dat zij mogen ervaren de kracht van God en dat de A.R. partij daarvan de vruchten nog mag zien. De voorzitter dankte den Burgemees ter voor zijn woorden. Staande werd hierna Ps. 89 8 ge zongen, waarna dhr. Langendoen in dankgebed voorging. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). De Geref. Naaikran» alhier, die sinds eenigen tijd rustend was, zal haar werkzaamheden wederom hervatten, onder leiding van mevr. de Boer uit Waalwijk. - - Er bestaan alhier plannen om te komen tot de oprichting van een Geref. Mannenvereeniging. In verband met de in de Geref. Kerk alhier op Woensdag 6 Nov. te houden dankstond voor het gewas, is de jaarvergadering van den Chr Volks bond bepaald op 13 Nov. a.s. De Sociale Studieclub van den Christel. Besturenbond Sprang-Capelle hield j.l. Maandagavond eene vergade ring. Door dhr. C. Braspenning werd ingeleid: „Samenstelling, taak en in richting der besturenbonden in verband met de plaats die zij in de christelijke vakbeweging innemen". Inleider behan delde de volgende punten: Opkomst der besturenbonden; Nadere bepaling en samenstelling; Inrichting, taak, werk wijze; Uitbreiding van den arbeid; Ver houding tusschen besturenbond en C. N. V. en tusschen de Alg. Chr. Sociale bonden. Een leerzame bespreking volg de, waarna de vergadering, die op ge bruikelijke wijze was geopend, door den inleider met dankgebed werd gesloten. CAPELLE. In hel Stationskof- liehuis van den heer L. F. van Dongen alhier werd j.l. Vrijdagavond hall acht onder leiding van den heer E. Colel een algemeene leden vergadering gehouden van de Af- deeling «Sprang Capelle en Omslre- ken« van Volksonderwijs, welke vergadering niet druk bezocht was. Na een kort welkomstwoord van den voorzitter las de secretaris, de heer J. Kraak, de notulen voor der vorige vergadering, welke ongewij zigd werden vastgesteld, waarna de voorstellen voor de op Zaterdag 2 en Zondag 3 Nov. a.s. te Amsterdam te houden a'gemeene veigadering van Volksonderwijs werden behan deld. lot algevaardigde naar deze vergadering werd bij stemming be noemd de heer C. os en tot plaats, vervangend afgevaardigde de heer L. J. Dijkstra, die beiden, onder dankzegging voor het vertrouwen in hen gesteld, de benoeming aan namen. Alsvorens de rondvraag aan de orde te stellen deelde de voorzitter mede, dat het bestuur voornemens is in den loop van de maand Januari 1935 de jaarvergadering te houden, waarna, na de rondvraag, de ver gadering ongeveer half tien gesloten» werd. Onze vroegere predikant Ds. J. H. Koster, thans predikant bij de Ned. Herv. gemeente te Montfoort, werd beroepen bij de gecombineerde Ned. Herv. gemeenten te Aalburg l en Heesbeen. Op ongeveer 70 jarigen leeftijd overleed te Utrecht, waar hij een operatie had ondergaan, de heer W. B Rijken. De overledene was voorzitter der Coöp Stoomzuivelfa- briek »De doekomstcc alhier, terwijl hij voorts zitting had in het Dage- lijksche Bestuur van enkele water schappen en bestuurslid der plaatse lijke afdeeling van Volksonderwijs was. da he ar da sti m he en ge H< Dl In verband met het ongunstige weer is de wedstrijd Capelle— WSC 3, welke j.l Zondagmiddag voor de le klasse B.V.B. op het sportterrein alhier gespeeld moest worden, na een kwartier spelen gestaakt. De heer A. L. Sneep heeft be dankt als bestuurslid der Afdeeling «Sprang Capelle en Omstreken« van Volksonderwijs. De postduivenvereeniging »De hc ge au 24 de te W; di dt to sti aa N< dc w; zil ge dc en ge gr nc hi da or Hj ve al cc zi hc vc lij al ge or St St la bc G fa bc hc w ze dc h; bi ja h< at bi in WC -Li m te Zl< Zll oi Wi Bi te m Z. to la w ca w

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 2