NIEUWS UIT HEUSDEN. BUITENLAND. BINNENLAND. RECHTZAKEN CORRESPONDENTIE. Sport. Wij herinneren ling van de K.J.C. haar tweede lustrum. De groote sympathie die men deze vereeniging steeds toedroeg, bleek we derom Zondagmiddag in het K.J.C.-ge bouw, waar gelegenheid was van 12 tot 1 uur het bestuur en werkende leden te complimenteeren. Tal van bloemstukken, o.a. van Kruisverbond en Maria-vereeniging, de R.K. Tooneelvereeniging St. Genesius te Berkdijk, T.O.G., de Moer, B.V.L., Kaatsheuvel, K.J.C.-bestuur, Bakkers gezellen, Kunst na Arbeid uit Baard wijk, gaven de ruime K.J.C.-zaal een feestelijk aanzien. Verschillende schriftelijke felicitaties waren ingekomen o.m. van den oud- adviseur en oprichter Pastoor Hoekx te Hintham. Van de gelegenheid om het bestuur persoonlijk te complimenteeren werd een zeer druk gebruik gemaakt en za gen we o.a. den HoogEerw. Deken van den Brekel, Kapelaan van den Heuvel, Gemeente-secretaris M. A. v. d. Wee het bestuur van het R.K. Parochiaal Zangkoor, bestuur de de zangvereeni- Zangkoor, bestuur der zangvereeni- ging „Bel Canto", bestuur der R. K. Werkliedenvereeniging St. Jan, het be stuur van den R. K. Gildenbond. 's Avonds om half 7 gaf „Kunst en Vermaak" een jubileum-uitvoering. Op gevoerd werd „Vlammende Vleugels een spel uit het vliegersleven in 4 be drijven door Willy va nden Berg. De roep die van een vorige uitvoe ring van dit werk is uitgegaan, was on getwijfeld de aanleiding, dat men ook dezen avond niet over bezoek te klagen had. We zouden in herhaling treden in dien we weer eens beschreven, hoe on der leiding van den Eerw. Broeder Vi- vinus iets is bereikt, dat algemeene waardeering vindt. Het geheel was een avond waarop en bezoekers en „Kunst en Vermaak" met genoegen mogen te rugzien. J Kaatsh. Boys I—DEVO» 's-Bosch, I, 2—6. De Kaatsheuvelsche Boys speelden Zondag voor de 3e klasse K.N.V.B. n thuiswedstrijd tegen DEVO I uit Den Bosch. De Boys, die vooral in het begin hard van stapel liepen, waarbij van der Kaa doelpuntte, konden dit tempo niet volhouden en weldra was DEVO flink in de meerderheid, wat dan ook wel bleek uit den 1 4-voorsprong met de rust. Na de thee kregen we een vrij op en neergaand spel met DEVO iets in de meerderheid. Eindstand 26. R.K.V.V. DES. Onze R.K.V.V. DES bracht Zondag een bezoek aan Gilze. DES dat met 3 invallers moest verschijnen heeft zich kranig geweerd. Met de rust was de stand 1 —0 voor Gilze. Na de thee wist DES door van Buren de stand op ge lijken voet te brengen. DES bracht een bezoek aan Vios II te Tilburg en wist beide puntjes binnen te halen, 3—6. DES 3 ontving S.S.S. uit Udenhout, de leiders van deze afdeeling. Met 20 bleven onze Dessers de baas. '1 DES 4 was op bezoek bij R.K.T.V.V. 5 te Tilburg en moest met een 3 2-ne- derlaag naar huis komen. T.B.C.-revue. Opnieuw liep de T.B.C.-revue „Wa is 't toch 'nen echten" Zondag en Maandag tweemaal achtereen voor een groote uitverkochte Gildenbondszaal. 't Succes stijgt, zooals wij verwacht hadden, met elke uitvoering. Vooral het intermezzo van de begra fenis van den raad, na de uitspraak van de Kroon in de bekende raadskwestie sloeg in. Om aan de enorme aanvrage te vol doen zijn voor deze week twee opvoe ringen vastgelegd in de Apollo-zaal, waar Donderdag- en Zaterdagavond om half acht de revue loopt. Ook daar verwachten wij opnieuw uitverkochte zalen. Markt. Heden was alhier November-Markt. Kramerijen waren er in overvloed, vooral met artikelen betrekking heb bend op de komende St. Nicolaasfees- ten. Aan belangstelling ontbrak het al evenmin, doch de kooplust was beneden pari. Een tweetal kramers, die in con currentie werkende een volksoploop veroorzaakten, kregen van de Gem.- politie 's consigne om in te pakken. Cecilia-feest. Het parochiaal zangkoor vierde Maandag in de zaal van den heer Jan va nDun het jaarlijks Cecilia-feest. In het avond-reunie trad 'n dilletanten- groep der zangers op met 'n koddig tooneelspel. De heer v. Engelen uit Waalwijk wist het gezelschap aange naam te verpoozen met z'n komische scènes, 'n Goed diner vormde de hoofd schotel van 't feest, waaraan ook de geestelijkheid en het kerkbestuur aan zat. LOON-OP-ZAND. De Koninkl. Er kende Harmonie „Concordia" gaf Zon dagavond haar eerste winteruitvoering, waaraan medewerkte „Hasselt's Ge mengd Kapelle Koor" uit Tilburg, on der directie van Kees van Eyk. Zoo wel de zang als de muziek voldeden aan de hoogste eischen. Na de openings- marche „The Great Little Army", van Alford voerde de harmonie achtereen volgens uit „Orphe aux Enfers" van Offenbach en „Donausagen", van Fu- gik. Het gemengd koor gaf vervolgens ten beste „Cecilia" gemengd koor van Schellekens, „Ons lied van de zee" van Hartog, „Domine salvam fac..." van Giesen, „Mijn Moeders lied" van de Pauw, „Avondvrede" van Boudyn, ver der „Radio Journaal", potpourri door gecostumeerd dameskoor. Het program ma, dat nog werd afgewisseld met het koddig kluchtspel „Awel zulle 't is per- tang de leste keer", werd besloten met het gemengd koor met piano „Aan den Schoonen blauwen Donau", v. Strauss en „Zangersmarche" van Trube. Een avond van waar kunstgenot. v Heusden, 26 November '35. A.s. Zaterdag 30 Nov. wordt door de Chr. Jongemannenvereeniging 'n licht- beeldenavond georganiseerd in de oude MULO-school. Te zien worden gege ven een film over het jongenskamp van het Ned. Jongelings Verbonjd en een over de Kerkhervorming. Donderdagavond hield de Wel Eerw. Heer Kapelaan Maas voor de leden van den R.K. Werkliedenhond een voordracht, die verdeeld werd in 3 deelen, n.l.: Ie. De Moederkerk en Wij; 2e. De vervolging der Moeder kerk; en 3e. De waarheid der Moeder kerk. De Voorzitter der R.K.W.V. St. Jo zef bedankte hem namens de leden zeer geestdriftig, terwijl de Hoogeerw. Heer Deken niet minder zijn tevreden heid betuigde; hij vond het dan ook erg jammer, dat zoo velen deze leer zame ontwikkelingsavonden onbenut lieten passeeren en hoopte hij een vol gende gelegenheid op meer belangstel ling. Eerstdaags wordt op de scheeps werf een begin gemaakt met een nieuw schip op stapel te leggen, wat weer werk verschaft aan velen. \J Het baggerwerk op de Maas, dat verricht wordt door de fa. N.V. Volker uit Sliedrecht, loopt op een eind. In de rivier is alles op diepte en thans is men bezig met het verdiepen van de haven, wat nog een kwestie is van een goede week. De werkzaamheden trok ken veler belangstelling. Het laatste gedeelte van de tram lijn, waarover de reizigers van hier ge durende 40 jaren werden vervoerd naar Drunen, is zoo goed als opge broken. Betreuren we de opruiming in zekeren zin, erkend moet worden, dat ze met het oog op het snelverkeer van onschatbaar belang is, daar de weg nu een prachtige verbreeding bekapt. Gistermiddag voor de kinderen en des avonds voor de volwassenen werd in het Patronaatsgebouw vertoond de Missie-film Ria Rago door een Eerw. Pater S. V. D. Beide keeren werd hij met belangstelling gevolgd door een talrijk opgekomen publiek. De uitslag van de voortgezette competitie bij de damclub V.D. is: le Groep 6e ronde'- J. DeurlooA. Deurloo 11; A. de GraagC. Bax 1-1, Gijs JonkerGer. Jonker 0—2. 2e Groep 5e ronde: J. Timmermans- A. Campenhout 2—0; H. Brouwers— A. Fitters 2—0; Afgebroken partij H. BrouwersR. Kamminga 20. 3e Groep 7e ronde: J. AndrieseF. Roza 2—0; A. HollemansS. Burg hoorn 0—2, J. HartjesveldL. Kam minga 11. C/ De uitslag van den competitie- damwedstrijd tusschen G. V. D., Gen- deren en V.D., Heusden, op j.l. Don derdag, was 95 in het voordeel van laatstgenoemde. v De oorlog. Maarschalk de Bono heeft te Asmara verklaard, dat oe Abessijn- sche tactiek, om ieder open gevecht te ontloopen, de Italiaansche plannen in de war heeft gestuurd. De Abessijnsche actie in't Zuiden duurt voort. Volgens berichten uit Addis Abeba trekken de Italianen zich snel terug tot bij Gerlogoebi en Wal Wal. De inneming van Gerlogoebi en Gorahei door de Abessijnen wordt bevestigd. Te Londen verwacht men thans het bijeenkomen van de commissie van achttien voor de volgende week. Radiorede van Laval. Minister—president Laval heeft gisteren een radiorede gehouden tot het Fransche volk over het werk der regeering, de gevaren, die dreigen en de buitenlandsche politiek. Frankrijk's buitenlandsche politiek blijft op de Volkenbondsbeginselen berusten. Opstand in Brazilië onderdrukt. De Communistische opstand in Brazilië is thans zoo goed als onder drukt. Steeds meer dreiging in Noord-China De toestand in Noord—China neemt steeds dreigender vormen aan De Nanking—regeering zal den leider van het autonome—gebied te lijf gaan, terwijl het waarschijnlijk is dat Japan dezen zal steunen. Sociale Zaken. Bij de behandeling van de be. grooting van Sociale Zaken in de Tweede Kamer is o m. het huur. verlagingsvraagstuk ter sprake ge. bracht. De Tweede Kamer heeft de motie—van Houten om personen boven 65 jaar met minder dan f1200 inkomen, een pensioen van f3 per week toe te kennen en aan echtparen f5, verworpen met 45 tegen 18 stemmen. Dr. Colijn blijft aan Defensie. Gemeld wordt dat dr. Colijn voornemens is het departement van Defensie te blijven beheeren, des noods met opgeving van koloniën. De Ossche politie. In het paleis van justitie te Den Bosch en op het stadhuis te Oss heeft gisteren een huldiging plaats gehad van de gemeentepolitie en marechaussee te Oss. Zij ontvingen kon. onderscheidingen. Goudvoorraad Ned. Bank. Volgens den weekstaat van de Nederl. Bank is de goudvoorraad toegenomen, doch het dekkings percentage gedaald. ft WAALWIJK. W.G.V. Woensdag van 5.30— 6.45 uur Adspiranten 11. W.G.V. Donderdag van 5.15 6.30 uur Adspiranten I, van 6.30— 7.45 uur Adspiranten III en van 8.30—10 uur leden. Vrijdag 8 uur. Luxor Bioscoop, »l)e speler». Vrijdag 8'/4 uur. R.D.B.-Theater, «Noodlottige begeerten». Zaterdag 1.302.45 uur Dames aspiranten Gymn. Vereen. K. en V. Gymnastieklokaal Stationsstraat. Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel »Oefening en Vermaak». De grensscheiding. L. S., zonder beroep te Dussen, had op 22 Augustus zijn buurman G. van Beek meteen wiigenstok een tik gegeven. Hij ontkendeperiinent, maar buur- man vertelde omslanuig, hoe hij uen slag tegen zijn hoofd had gekregen, en dat hij zich aan den deurstijl had moeten vasthouden om niet te vallen. Een andere getuige had het ook gezien en er was dus geen ontkomen meer aan. Daarom gaf hij maar toe dat hij erg kwaad geweest was, zoo dat hij zich niet kon herinneren wat hij eigenlijk gedaan had. Maar hij heelt dan ook altijd last van zijn buurman. De wilgenslok staat als aanduiding van de grensscheiding tusschen bun eigendommen, maar v. Beek gooit die stok er telkens uit, wat dan tenslotte de aanleiding tot de ruzie werd. Conform den eisch werd S. ver oordeeld tot f2U boete of 20 dagen hechtenis. j Vermiste konijntjes. C. W. K., schippersknecht te Dus sen, was gedagvaard wegens diefstal, maar verscheen niet op de zitting. Hij had twee konijnen ontvreemd, een wit en een grijs, bij A. v. d. Pluym. Deze had ze eind Mei ver mist en teruggevonden bij verdachte. Die had ze toen maar gauw terug gegeven en daarom had de bena deelde gevraagd, maar geen gevolg aan de zaak te geven. Maar de politie dacht er anders over en de rechter ook, die K. ver oordeelde tot f20 boete of 20 dagen hechtenis. Oom contra plagerig neefje. Wegens mishandeling stond terecht J. V. uit Dussen, omdat hij op 20 Au gustus zijn dertienjarig neefje een schop onder zijn broek had gegeven. Neefje scheen het eigenlijk wel verdiend te hebben, want oom vertelde, dat hij al tijd veel last van hem had en tante moest 't soms ook ontgelden. Op 20 Augustus was de jongen met steentjes aan het gooien naar het paard van zijn oom. 't Paard sprong verschrikt op en toen sprong oom óók op, en zette den jongen achterna. Hij riep woedend: „Kom hier! kom hier!" en gaf hem een stevige schop. De rechter gaf neefje een ernstige vermaning, voortaan wat meer respect te hebben voor oom en z'n paard, en veroordeelde oom tot 15 boete of 15 dager^hechtenis. H. E. C. HEC—UNO ANIMO 2—4. Het is de HEC'ers Zondag j.l. weder om niet mogen gelukken een enkel winst puntje in de wacht te sleepen. Het begint er zoo langzaam donker uit te zien op den ranglijst voor de geel- baa'Hjes, 5 wedstrijden gespeeld en 5 verloren. Slechter kan het toch zeker niet, al moeten we direct erkennen dat de HEC'ers nu deze competitie het op heden niet erg mee zit. Die reeks van nederlagen kunnen wij daar echter niet mee goedpraten. Het verband in de HEC-ploeg, dat in de zomermaanden hij vriendschapleijke wedstrijden dikwijls een genot voor den toeschouwer was, is totaal weg. De kern van jeugdige krachten in het HEC-team is zeker te waardeeren, mits echter deze ook be zield zijn met den vasten wil om te win nen. Tot op heden is dat de grootste fac tor die in het HEC-elftal nog ontbreekt. Bij een achterstand van enkele doel punten zakt het geheele HEC-elftal als een kaartenhuis in elkaar, en wordt de overwinning de tegenpartij als het ware cadeau gegeven. Laten we hopen dat de geelhemden dit euvel spoedig zullen overwinnen, dan eerst kan men in deze zware afdee ling met succes de tegenstanders be kampen. Over den wedstrijd het volgende: In het begin van den wedstrijd wegen beide ploegen goed tegen elkaar op, en het laat zich aan zien (lat Uno Animo het zwaar zal te verantwoorden krijgen. Voortdurend zit de voorhoede der geel hemden aan het vijandelijke doel, en reeds denken wij HEC te zien doelpun ten als een keihard schot van den rechts binnen van der Wiel buiten bereik van den Uno Animo-doelman tegen een been van een der Uno Animo-backs juist naast gaat. Dan volgt een zeer gevaar lijke uitval der bezoekers. Vanaf 30 meter lost hun linksbinnen een laag schot op het IIEC-doel, Hensen die den bal door de zon niet zag werd volkomen verrast en liet het schot over zijn hoofd in het doel gaan. Een fortuinlijk doelpunt voor de bezoekers! Hard werkt HEC thans voor den ge lijkmaker, maar de keurig spelende Uno Animo verdediging geeft de gele voorhoede voorloopig geen kans. Vijf minuten voor de rust wringt zich de mid- voor van HEC keurig door de verdedi ging heen, en reeds denken wij den stand gelijk te zien, maar door een fout van den HEC-rechtsbinnen gaat deze prachtkans jammer verloren. Enkele seconden voor de rust doelpunt Uno Animo door een misverstand in de HEC- verdediging onhoudbaar. Direct na de thee begint HEC met enkele mooi opgezette aanvallen. Als deze echter door het uitstekend verdedi gen van de Uno Animo-achterhoede na 10 minuten nog geen succes brengen, zakt het HEC-elftal spoedig af en denken zij reeds de wedstrijd te heben verloren. Ware in dè inzinkingsperiode van HEC, die bijna een half uur duurde, de Uno Animo-voorhoede actiever geweest dan zou de stand 0-6 in hun voordeel zijn ge weest. Thans wisten echter de bezoekers maar eenmaal te doelpunten. Tegen het einde speelden de HEC-ers nog even voor wat ze waard waren en wisten toen nog met twee prachtige doelpunten den stand op 23 te brengen, 't Was echter te laat om den uitslag nog in hun voor deel te doen eindigen; integendeel de laatste seconde maakte Uno Animo bij een snelle uitval er nog 24 van. Alzoo eindigde deze wedstrijd in een verdiende overwinning voor Uno Animo. Het tweede elftal volgde het voor beeld uitstekend van het eerste elftal, alleen met dat verschil, dat deze zich met korfbalcijfers lieten inmaken. 102 werd hier den uitslag in het voordeel van Sarto 2. Ook van de HEC-reserves wachten wij nog steeds op de eerste over winning. De HEC-junioren echter weren zich nog steeds op z'n best. Zondag behaal den zij een 01 overwinning op Her cules B. Voor Zondag a.s. is vastgesteld: SartoHEC. HEC 2—St. Joseph 1. Op deze wedstrijden komen wij Zater dag a.s. nader terug. WASPIK. Waspik 2Hirundo 31. In een zeer spannenden wedstrijd, waarin van beide zijden tot het laatste toe alle krachten werden ingespannen heeft Waspik 2 tenslotte over Hirundo weten te zegevieren. Begunstigd door het prachtige weel was een talrijk publiek getuige van dezen kamp en ze kunnen tevreden zijn. Waspik toont spoedig zijn meerder heid doch succes blijft voorloopig uit, mede door het al te snel oploopen.van het middentrio, dat daardoor herhaal delijk in de buitenspelval zit. De Hirundo-achterhoede stelt alles in het werk om doelpunten te voorko men. Ze moet echter bezwijken wan neer de linksbinnen van Waspik 2 een hem goed toegespeelde bal keihard in schiet. Het doelpunt werd echter wegens buitenspel geannuleerd, doch even la ter hielp een der Hirundo-backs een handje door in eigen doel te trappen. Het doel der gasten had het nog zwaar te verantwoorden, doch voor de rust werd niet meer gedoelpunt. In de tweede helft was Hirundo stukken beter en zelfs eenigen tijd in de meerderheid. Het Waspik-doel door stond angstige oogenblikken, doch ten slotte bracht een uitval der thuisclub verademing, doordat de rechtsbinnen met een tam schot wist te doelpunten. Een kwartier voor het einde maakte Hirundo een tegenpunt en daarop volg den nog spannende momenten, tot echter het derde doelpunt den strijd in het voordeel van Waspik beslechtte. QuickHercules A 13. Onze juniores hebben plezier gehad van hun reis naar Made. Daar waren ze de gast van de Quick-juniores. In 'n mooi partijtje voetbal hebben ze de beide puntjes weten te bemachtigen. Door bijzondere omstandigheden moest de wedstrijd bijna een half uur te laat aanvangen. Hercules is de eerste die succes weet te boeken, want als de bal met een verre trap bij den linksbuiten belandt, bedenkt deze zich geen oogenblik en geeft met een hoog schot den Quick- doelman geen schijn van kans. Lang profiteeren zij echter niet van hun voorsprong, want spoedig is het ge lijk. Hercules gaat daar blijkbaar niet erg mede accoord. Ze stellen alles in het werk om de leiding te heroveren en nog voor de rust ingaat weet de midvoor uit een voorzet de stand op 2—1 te brengen. Na de rust gaat het spel eenigen tijd op en neer. Beide ploegjes schijnen goed aan elkaar ge waagd. Enkele minuten voor het ein de werd uit een hachelijke situatie voor het Quick-doel nummer 3 in het net gedeponeerd. R.K.V.V. W.S.C. Zooals we verwacht hadden, heeft ons eerste elftal te Raainsdonksveer geen succes kunnen boeken. Niettemin mogen we over den uitslag tevreden zijn. Onze mannen hebben in elk geval getoond tegen de leiders van de afdee ling waardig partij te kunnen geven en mede hierdoor zien we ze in de ko mende wedstrijden nog menige over winning behalen. Onze reserves deden voorbeeldig werk. W.V.R. 3, die bekend stond als een niet te versmaden tegenstander, wisten ze er onder te houden tot het einde van den wedstrijd en gaven hen geen schijn, van kans om te scoren, ter wijl ze zelf driemaal het net wisten te vinden. Alzoo 'n overwinning waarop ze trotsch mogen zijn. ELSHOUT. Sporters 2 uit Drunen waren Zondag bij ESC te gast. Het was geen aantrekke lijke wedstrijd, het ging er veel te ruw toe en een incident in de tweede helft maakte het er niet heter op. Er moest n.l. een penalty op het ESC-doel worden overgenomen. De Sporter, die het von nis zou voltrekken, wachtte daarmee zoolang dat de ESC-keeper uit zijn doel kwam geloopen en de al wegmaaide! De scheidsrecüter liet eerst doorspelen, doch na twee minuten wou hij ue pe nalty laten overnemen. ESC ging daar niet mee accoord en de strijd werd ge staakt! Waar is de sportiviteit? N1EUWKU1K. De uitslag van den op Zondag 24 Nov. gespeelden voetbalwedstrijd door de K.k.J.C. was als volgt: SDü, Nieuwkuijk-Vlijmensche bosy 40 Rapititas, Elshout-VüC, Drunen 02 Voor de overige clubs was de wed strijd uitgesteld. KAAMSDONK. R.K.V.V. W.V.R. Ons le elftal wist Zondag 1.1. een zwaar bevochten zege te behalen op Quick van Made. Het feit dat we deze vereeniging in eigen huis moch ten ontvangen, was ongetwijfeld een voordeel, dat vooral in dezen wedstrijd op den voorgrond kwam. Tevens viel op de afwezigheid van H. Bouwens, die wegens een blessure niet aan de start kon verschijnen en waardoor het ge heele elftal leelijk gehandicapt scheen. Aanvankelijk zag het er voor W.V.R. in dezen wedstrijd niet rooskleurig uit. De jongens van Plas beten danig van zich af en wisten zelfs een 20 voor sprong te behalen. Dit lijdelijk aan te zien scheen onze jongens toch wel wat te bar. Alle zeilen werden bijgezet en met succes, want wal niemand ver wacht had, geberude; de 20 achter stand werd binnen 20 minuten tijds omgezet in een 32 voorsprong. Hoe wel Quick alles in het werk stelde om de gelijkmaker te scoren, slaagde ze daarin niet meer en zoo wisten we weer, zij het dan op het nippertje, twee kostbare puntjes machtig te worden. Ons tweede elftal verliep het in Dus sen niet zoo voorspoedig. Ze vonden daar de Boys blijkbaar in topvorm en kregen daardoor met 52 de kous op de kop. Ons 3e elftal trof het te Waspik al niet veel beter en moest na een 3 nederlaag den heelen buit achterlaten. De junioren gaven de dito's van SNP geen schijn van kans en toonden zich met een 50 overwinning veruit hel sterkst. ÖRUNEN. Sporters had Zondag weer een goede dag. Met niet minder dan 50 legde het eerste elftal zijn meerderheid op aan Juliana uit Boxtel. Het voordeel werd uitsluitend in de 2e helft bevochten, want bij de rust was de stand nog dubbel blank. Maas en v. Gelder doelpuntten elk 2 maal en Roos 1 maal. Het Sporterselftal was in zijn geheel in prachtvorm en het publiek heeft kunnen genieten van een mooie partij voetbal. Jammer dat de Juliana mid denvoor zoodanig kwam te vallen, dat hij zijn schouder uit elkaar viel en zich onder geneeskundige behandeling moest stellen. Sporters II won van ESC, Elshout na een ruwen wedstrijd met 21. Sporters 3 speelde in Herpt tegen de Herptsche Boys en moest daar met 6-0 onderdoen voor deze ploeg. Ten slotte speelde VJC haar vierde competitiewedstrijd in Elshout tegen Rapiditas en wist daar haar 4e over winning te behalen met 20. KORFBAL. CAPELLE. Zaterdagmiddag 30 November zal de Korfbalvereeniging K.I.O.L. uit Capel- le een vriendschappelijke thuiswedstrijd spelen tegen G.K.C. uit Gorinchem. We hopen dat K.I.O.L. door deze club uit te noodigen niet te veel hooi op zijn vork geladen heeft, zoodat ze voor een débacle bewaard blijft. Berichten en verslagen uit DUSSEN te laat voor dit nummer ontvangen. er onze abonné's aan dat men de courant aan huis bezorgd kan krijgen voor 10 een! per week eveneens in Drunen, Sprang, Vrijhoeven, Capelle en Waspik.

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 10