BUITENLAND, DE OORLOG IN ABESSINIE. BINNENLAND. KANTONGERECHT. SPORT. i terijen is daarvoor een voeder- meiuode in gebruik waarmede gunstige resultaten zijn verkregen. Voor de piaeujk is aeze memode wei wat ouislaciitig. Een eenvoudiger en daarom voor de praktijk meer geschikte metbode van voeuering is de volgende: De achtweeKsche biggen met een gewicnt van 15—20 kg. krijgen een langzaam toenemende hoeveelheid aangezuurde oudermelk, zoodanig, dal die üoeveellieid bij 5U kg. levend gewicht 2 L. bedraagt. Dij een levend gewicht van 50 tot oU kg. wordt de hoeveelheid ondermelK geleidelijk van 2 tot 5 L. opgevoerd. De Hoeveelheden ondermelK worden verder niet meer verhoogd. Steeds wordt naar deze hoeveeineden on- dermelk zoowei graanineel verstrekt, dat de dieren verzadigd zijn. Het graanmengsel zou uit 5ü deeien gerst, oC deelen rogge, 20 deelen mais- meel kunnen heslaan, waaraan nog pet. geslibd krijt en l/a pet. land. bouwzout ware toe te voegen, lot een leeltijd van 10 weken verdient het bijvoeren van 40 gram gehoeid en gesplit lijnzaad per dier en per dag aanbeveling. Er zijn natuurlijk vele andere graaninengsels bruik baar. Tegen aanwending van zeer veel maïs moet echter worden ge waarschuwd. Nog eenvoudiger is de volgende methode Men geelt tot een levend gewicht van 55 kg. langzaam tot 2.5 5 L. opklimmende hoeveelheden onder- melk en blijft vervolgens met die hoeveelheid doorgaan, steeds met aanvulling van graanmeel tot ver zadiging. Gij de heide hier genoemde metuoden doet men goed driemaal per dag te voeren en wei op gezette tijden en zoodanig dat het verstrekte voer steeds na korten tijd geheel is opgenomen. Het zal wel geen betoog meer be hoeven dat gekookte aigestoomde aardappelen een uitstekend voer zijn voor mestvarkens. Ze kunnen hel graanmeel grootendeels vervangen. Goede resultaten worden o.a. ver kregen, wanneer men op één ge- wichtsdeel graanmeel vier gewiehts. deelen gekookte aardappelen ge bruikt. De pndermelk kan dan ais middel tot aanvulling van het eiwit dienen. Daar aardappelen nog eiwit- armer zijn dan graan, moet men iets meer ondermelk bijvoeren. Men begint met 1 5 L. ondermelk bij ongeveer 20 kg. levend gewicht en verhoogt de hoeveelheden tot 25 L. bij 50 kg. 3 L. bij 35 kg. en geeft vervolgens 3,5—4 L. Aanvulling met zoutea en wat levertraan 510 gr. (per dier en per dag) is gewensebt. Het spreekt vanzeit dat de gelds waarde van de ondermelk, behalve van een al of niet juist gebruik er van afhankelijk is van de prijzen van de voedermiddelen, die bij hei mesten van varkens door onder melk vervangen kunnen worden. Het is ook mogelijk bij het mesten van varkens de hoeveelheid onder melk van 3 L. op te voeren tot 7 L. Deze vermeerdering mag echter eerst beginnen bij een gewicht van 40 kg. en moet zeer geleidelijk plaats hebben. Ook voor fokvarkens kan ondermelk met succes worden aan gewend. Weidegangis daarbij echter zeer gewenscht. Een volgende keer iets over hef gebruik van ondermelk voor kMj veren en melkvee. Cubaansche politiek. IJ Op Cuba is het er weer eens raar ij toegegaan. Toen de president der li republiek een verkiezingsredevoering i voor de radio hield, werd plots mitrailleurvuur op het radiostation li geopend. President Mendieta be- i| schouwde dit als een zachte wenk i dat hij het bewind moest neerleggen Ij en hij heeft dat dan ook onmiddellijk gedaan. Zekere meneer Barnet is nu I' president ad-interim, tot ook hij onder geweervuur wordt genomen 1 li Masaryk gaat heen. De politiek van Tsjecho-Slowakije ligt in de war, daar president Masaryk zal heengaan en men het niet eens is over zijn opvolging. De bekende Volkenbondsdiplomaat Benesj heeft de beste kansen, doch er is sterke oppositie tegen hem. Het kabinet heeft om deze kwestie nu al zijn ontslag aangeboden, doch Masaryk heeft dit niet aangenomen. Te Genève. De groote dag van Donderdag heeft gebracht wat na het retireeren van En geland te wachten was: voorloopige op schorting der petroleum-sanctie. Laval en Eden hebben in de commis sie van achtt'en uitvoerige verklaringen afgelegd over het tot stand komen van de Parijsche vredesvoorstellen. De voorstellen zullen weldra aan den Vol kenbondsraad worden medegedeeld. De rol van Hoare en Laval is dan uitgespeeld en alleen de Volkenbond zou dan hebben te beslissen wat verder gedaan moet worden. Hoare en Laval hopen, dat de Vol kenbond althans de loyaute-t van de ondernomen poging zullen waardeeren. Eden verklaarde verder nog. dat in dien de voorstellen niet aanvaard wor den, de voorstellers ieder denkbeeld tot verbetering ervan harrelijk zullen begroeten. De Britsche regeering zal voortgaan met haar pogingen om den vrede te herstellen en het gezag van den Vol kenbond te handhaven. Eden heeft zich met eenige kleine staten tegen het voorstel van Laval, de Parijsche voorstellen verder te behan delen in de commissie van vijf, verzet. Eden verklaarde zich voor een behan deling in den Volkenbondsraad. Vooral in Engeland is het publiek verontwaardigd over het Fransch Britsche voorstel, waarin men een di plomatieke nederlaag voor Engeland ziet. Het schijnt trouwens dat ook de regeering, en speciaal minister Eden. er niet geestdriftig voor is. Of Mussolini de voorstellen zal aan vaarden als onderhandelings-basis is nog niet bekend, doch de Negus heeft ze begrijpelijkerwijs met verontwaardi ging afgewezen. Hij verklaarde aan den vertegen woordiger van Havas: De Abessijnsche regeering herinnert aan haar vroegere verklaringen, o.a. die van 8 October, waarin zij zegt, dat Abessinië nooit den oorlog heeft gewild en thans ook geen oorlog wil, doch zijn grondgebied moet verdedigen, dat Ita lië heeft geschonden. Op de conferentie te Parijs heeft Abessinië zich bereid verklaard tot alle concessies die in over eenstemming te brengen zouden zijn met zijn waardigheid, teneinde een Ita- liaanschen aanval te vermijden, en niet temin is deze aanval gedaan. Wij kunnen niét wijken voor geweld, dat wij nooit uitgelokt hebben, want dit zou een premie voor den aanvaller be- teekenen. De toestand aan de fronten. Het is niet te ontkennen, dat de Pa rijsche voorstellen reeds een zekeren in vloed uitoefenen op de ontwikkeling van den eigenlijken oorlog in Abessi nië. Van de fronten komen in het geheel geen berichten meer. Van de verwachtingen van een groot Italiaansch offensief, zoodra maar schalk Badoglio het oppercommando zou hebben overgenomen, is niet veel terecht gekomen. Een uitlating van Badoglio wijst vooralsnog niet op een uiterst gemakke lijk verloopen van de organisatie ach ter het Italiaansche front. Van Abessijnsche zijde komen be richten binnen over epidemieën onder de Italiaansche troepen aan het Zui delijk front. Het aantal zieken zou, vol gens deze berichten, zeer groot zijn. Kerstyuue vuur ondtisteunde werkloozen. De minister van sociale zaken heeft aan de gemeentebesturen in den lande medegedeeld, dat hij heeft besloten goed te keuren, dat ook dit jaar wederom aan ondersteunde werkloozen boven hun steunuitkee- ring een Kerslgave wordt toegekend. Deze Kerstgave mag bedragen 25 pCt. van het bedrag, hetwelk de be trokkenen over de week van 15 tot en met 21 December aan uitkeering ontvangen. Ledentallen vakcentralen. De ledentallen van de vier grootste vakcentralen waren op 1 October 11. als volgt: Nederl. Verbond van Vakvereeni- gingen 289.228, U.K. Werkliedenver bond 177.741, Chr. Nat. Vakverbond 109.579 en Ned. Vakcentrale 46.224. De teruggang in het 3e kwartaal bedroeg bij bet N.V.V. 2066 leden, (0.71 pCt), ILK. Werkl. Verbond 2675 (1.48 pCt.) en Chr. Nat. Vak verbond 1282 leden (1.16 pCt.) De Ned. Vakcentrale groeide in dat kwartaal met 15 leden of 0.03 pCt. Onderwijs-beg rooting. De Tweede Kamer is begonnen met de behandeling van de begroo ting van onderwijs, kunsten en wetenschappen en het ontwerp tot bezuiniging op de onderwijsuitgaven. Het wordt waarschijnlijk geacht dat er over deze bezuinigingsvoor stellen harde noten gekraakt zullen worden en dat het tot een conflict tusscben regeering en kamer kan komen. Tegen luchtaanvallen. De Tweede Kamer heeft heden het wetsontwerp tot bescherming van de burgerlijke bevolking tegen luchtaanvallen aangenomen met 81 legen 2 stemmen. Verdere inpoldering der Zuiderzee. De regeering is voornemens op korten termijn een begin van uit voering te maken met de Noord oostelijke inpoldering van hetIJsel meer, welke na 15 jaar geheel gereed zal zijn. De N.O. polder zal 47.600 H.A groot worden, de kosten wor den geraamd op 126,1 millioen gulden, waarvan 2,3 millioen niet ten laste van den polder komen. De aanleg zal dus kosten f2600 per hectare, waarmede naar het oordeel der regeering nog voldaan wordt aan den eisch, die gesteld is voor de economische uitvoerbaarheid van het werk, neerkomende op een maximum kostprijs van f2500 per hectare. Minister jhr. ir. O. C. A. van Lith de Jeude zet in zijn memorie van antwoord aan de Tweede Kamer over de begrooting van'het Zuider- zeefonds uiteen, dat met hetoogop de werkloosheidsbestrijding en de economische weerkracht van ons land in een verderaf liggende toe komst, de regeering de uitvoering van een nationaal werk van zeer bijzondere beteekenis als de verdere droogmaking van de Zuiderzee pre fereert boven andere werken, en voortzetting der inpolderingen voor verantwoord houdt. DEN BOSCH. Uit Sprang Een onwillekeuiige fout Toen op 12 September van dit jaar de heer W. Bos, hootd van de vleeschkeuringsdienst te Waalwijk bij den slager N. te Sprang kwam controletren, trof hij daar in de ijs- kast een bout vteesch van ongeveer 4 kilo aan, die over de heele opper vlakte klelfig aanvoelde en op sommige plaatsen beschimmeld was. De slager moest terecht staan voor het Kantongerecht wegens overtreding der Vleeschkeuringswet en vertelde dat zijn ijskast een ouderwetsche siavenkast was. Daar worden staven ijs ingezet die langzamerheid smolten en het water werd door een buisje in den bodem afgevoerd. Dit buisje was nu verstopt geraakt en daar be klaagde een dag of twee niet meer in de ijskast geweest was, zijn winkel wa9 tamelijk klein had dit bederf buiten zijn weten plaats gehad. Getuige W. Bos achtte het inderdaad mogelijk dat een dei gelijk bederf ontstond in een ijskast, waar zooveel water in bleef staan gedurende een paar dagen, 't Leek hem, dat de mogelijkheid bestond, dat beklaagde te goeder trouw was. Daarmee hield de Kantonrechter rekening en hij veroordeelde na een eisch van f 40 boete den slager tot de helft daarvan i 20 boete of 20 dagen. Uit Waalwijk Vleesch zonder stempel Twee Waalwijksche slagers stonden terecht omdat zij in Waalwijk vleesch hadden geimporteerd, dat elders ge keurd was en dit niet hadden laten voorzien van het stempel der ge meente Waalwijk,H De een had, op 12 September 's middags ongeveer 20 K..G. varkens- vleesch in zijn ijskast hangen, zonder stempel van de gemeente Waalwijk. Beklaagde beweerde, vergeten te zijn het vleesch te laten keuren. Blijkens verklaring van getuige W. A. Bos, hoofd van den Vleesch keuringsdienst te Waalwijk, bracht beklaagde wel eens vleesch ter keuring, maar er was toch niet op te ver trouwen, dat hij het niet zou nalaten als hij de kans kteeg. Conform den eisch werd de slager tot f20 boete veroordeeld. No. 2 had op 25 September j 1. vleesch in voorraad zonder Waal wijksch stempel. Beklaagde veront schuldigde zich aldus: om 12 uur 's middags wordt het slachthuis ge sloten, om 5 minuten over 12 kreeg ik het vleesch en om 10 minuten over 12 kwam de heer Bos contro leeren. Anders bel ik het slachthuis wel op, wanneer er vleesch i9 dat nog gekeurd moet worden, maar deze keer was de controle er te vlug bij Hoewel beklaagde gunstig bekend staat bij de keuring vond de Kanton rechter toch niet, dat hij op dat motief van .tijdnood" kon ingaan en veroordeelde beklaagde tot f 25 boete, Een laffe streek De 21-jarige bakker A B te Waal wijk vond 't op 8 September j.l. leuk om met een kameraad een aantal draden van garen over de straat te spannen ter hoogte van het hoofd van een fietser. Ze meenden daarmee fietsershoeden naar den grond te kunnen laten duikelen, maar 'tkwam anders uit: zekere mejuffrouw P. van Weert fietste met haar gezicht achter eenvolgen9 tegen de verschillende draden aan Zij had nogal veel vaart en zag de draden in 't geheel niet. Zoo werd haar huid op gevoelige wijze opengehaald. Conform den eisch veroordeelde de Kantonrechter hem tot f 15 boete of 15 dagen voor zijn heldendaad. Uit Waspik. Geuaarlijk rijden Voor den Kantonrechter moest zich verantwoorden L. B uit Waspik, die ter plaatse op 27 Aug. 's namiddags de veiligheid van het verkeer in gevaar had gebracht, door met groote snelheid te rijden over het Kerkpad waar ten gevolge van de kermi9 veel voetgangers waren. Een kwartier voor de bekeuring was hij reeds door den verbalisant gewaarschuwd, maar er scheen meer noodig om hem in zijn race—lust te kalmeeren. Daarvoor zorgde de Kantonrechter dan ook, die hem veroordeelde tot f25 boete of 25 dagen. De eisch was f 35 boete. i J Uit Nieuwkuik; V In naam der Koningin In naam der Koningin wordt men door de rechterlijke macht veroordeeld als men zich schuldig maakt aan een stralbaar feit, maar in Nieuwkuik deed zich het geval voor, dat de overtreding geschiedde uit groote liefde en geestdrift voor Hare Majesteit. 't Zou binnenkort Koninginnedag zijn en er had zich een comité ge - vormd om dien dag te vieren met de noodige praal en goede sier. Zoo zat men dan te vergaderen in het café van Th. v. d. Geld en onder het ontwerpen van grootsche plannen verstreek de tijd eerder dan men dacht, zoodat, toen het middernacht sloeg, de herbergier zei„'t Is elt uur, we kunnen nog een half uur door vergaderen". Maar, o groote verrasing! Het geheele gezelschap werd bekeurd wegers het over tijd in een herberg zijn, behalve de herbergier, maar die kreeg toch ook een proces verbaal, wegens het gasten in zijn herberg lebben na 12 uur '8 nachts. Elf man verschenen voor den Kantonrechter en de ambtenaar van net O.M. eischte tegen den herbergier 15 boete en tegen de comitéleden eder f 3 boete. Maar de Kantonrechter hield reke ning met de goede trouw van ver dachten en de herbergier kreeg een pop als boete, de anderen ieder twee kwartjes. v/ KANTONGERECHT DEN BOSCH. Uitspraken. VOETBALSPORT. K.N.V.B.-Competitie. B.V.V. in de Lichtstad. Weer een „plaatselijke" in Waalwijk. Baardwijk gaat uit. Natuurlijk spitst zich aller belang stelling in het Zuiden op de ontmoeting tusschen PSV en BW, die in Eindhoven gespeeld zal moeten worden. We weten niet waar het op uit zal loopen, maar dat de Philips-menschen geducht moe ten oppassen om niet op hun kop te krijgen staat bij voorbaat vast. BW staat dit seizoen voor niets. Overspringende op de derde klas zien we in Waalwijk weer een derby op het program staan. Wie zal de strijd tus schen RWB en WSC winnen? Op papier is WSC zeker sterker, maar het is al te moeilijk om voorspellingen te wagen! Baardwijk gaat bij de Bossche Boys visite maken en mag al blij zijn als dat uit stapje een enkel puntje oplevert. TOP heeft vermoedelijk in eigen huis met de Boys weinig moeite. WSC 2 gaat op bezoek hij Noad 4, waar haar een warme ontvangst te wachten staat. Het programma luidt lste Klasse. TilburgNOAD—NAC. Roermond: RoermondLONGA. Maastricht: MVVJuliana. EindhovenBleijerheideEindhoyen. 2de Klasse A. BredaHeroTSC. Breda: De BaronieGoes. Middelburg: MiddelburgZeelandia. Terneuzen TerneuzenRBG. 2de Klasse B. Tilburg: Willem IIDe Valk. Eindhoven: PicusHelmond. Breda: BredaESV. Venlo: VOS—VW. Den Bosch WilhelminaTegelen. 3de Klasse D. Waalwijk: RWB—WSC. Den Bosch: Bossche boys—Baardwijk. Oss: TOPKaatsh. boys. Reserve 2de Klasse B. Tilburg: NOAD 4—WSC 2. Eindhoven: PSV 4Willem II 3. SPRANG. N.E.O.—SPARTA. Zaterdag 14 December zal NEO den eersten wedstrijd spelen voor het door haar uitgeschreven Nederlaag-Tournooi, en wel tegen Sparta uit Vrijhoeve-Capelle. Deze wedstrijd, die aan spanning wel niets te wenschen zal overlaten, vangt aan om drie uur. Zaterdag 14 December zullen de junioren van de Sprangsche voetbalclub NEO een wedstrijd voor de Jeugdcom- petitie spelen tegen de A-junloren van WSC uit Waalwijk. De wedstrijd zal gespeeld worden op het WSC-terrein en vangt aan om drie uur. T.V.C.B.-competitie. Een zware pijp voor D.E.S.K. Waspik kan revanche nemen. Wat zal H.E.C. doen? Het zal DESK morgen in Oosterhout niet meevallen want de Sportcentrale beschikt over een buitengewoon sterke ploeg. Een gelijk spel zou voor de zwart- wittcn al een resultaat zijn, waarop zij trotsch mogen zijn. Wat Waspik er tegen Dongen 2 van zal terecht brengen weten we niet. Ver leden week kreeg de ploe<» duchtig klop, maar wellicht dat de eigen omgeving wat rustiger stemt en Waspik er in slaagt een der punten te behouden. SNP maakt o.i. tegen WVO een goede kans op de punten. Met belangstelling zien we tegemoet wat HF.C in Loonopzand gaat doen. Na het plotselinge herstel van voor twee weken hebben we goede hoop op een re vanche. Aan de HEC'ers is thans de taak te bevestigen dat het gelijke spel tegen Sarto geen incidenteele opleving was. Het programma luidt als volgt: Zuid II lste Klasse. Helmond: KolpingSVB. VenloVenlosche boysMulo. Best: Best VooruitRKTW. BergenopzoomMevoBrabantia. Dongen DongenWilhelmina. Zuid II A 2de Klasse. Bijen: RAG—HKI. Oosterhout: SCODESK. RoosendaalRoosendaalBSC. Gilzc: GilzeLachappelle. Tilburg: RODAN.-Borgvliet. Zuid II B 3de Klasse. Princenhage: GroenwitDVC. Waspik: WaspikDongen 2. Wagenberg: WVC—SCO 2. GeertruidenbergSNPWVO. Zuid II C 3de Klasse. Tilburg: RKTW 2Vlijm. boys. Oisterwijk: WIKOSS. Orthen: OSC— St. M.-Gestel. r Loonopzand: Uno AnimoÏIEC.%/- Tilurg: VelocitasSarto. WAALWIJK. R.K.V.V. H.E.C. Voor Zondag a.s. staan voor HEG 1 en 2 enkele zware wedstrijden te wachten. Het eerste elftal zal Uno Animo in eigen huis moeten gaan bekampen, wat voor waar geen gemakkelijke taak is. Voor enkele weken terug werd op eigen terrein reeds met 4 —2 van dezen tegenstander verloren, zoodat in deze returnwedstrijd de HEC'ers wel zullen begrijpen dax Uno Animo er alles zal opzetten om ook thans wederom te trachten de beide pun ten voor zich op te eischen. Alhoewel het voor de HEC'ers een uiterst zware partij zal worden, hebben wij toch na den wedstrijd van Sarto, wel weer zoo veel vertrouwen in het elftal gekregen, dat wij omtrent de wedstrijd van Zondag a.s. wel wat meer optimistisch zijn ge stemd. Denk er om HEC'ers dat gij met denzelfden geestdrift en energie speelt als tegen Sarto in Tilburg, dan zal, mits vrouwe Fortuna u niet al te veel dwars zit, deze ontmoeting met vertrouwen door uw aanhangers kunnen worden tegemoet gezien. Onze reserves zullen thuis den strijd aanbinden tegen het nog ongeslagen Rapid 1 uit Kaatsheuvel. Een wedstrijd waarhij het aan belangstelling van de zijde van Rapid wel niet zal ontbreken. Deze Kaatsheuvelsche ploeg moet volgens haar prestatie's over een uitstekend elf tal beschikken, zoodat wij ons tweede elftal niets anders kunnen voorspellen dan een nederlaag. Het zal er dus over gaan of onze reserves de nederlaag tot eervol zullen weten beperken. De kleine HEC'ertjes spelen thuis om 12.30 uur tegen Quick B. Onze kleine garde zien wij hier als overwinnaars uit het strijdperk treden. Laten echter de geeltjes hun tegenstanders niet onder schatten, anders zouden zij door de vlugge Quick'ertjes wel eens verrast kun nen worden met een nederlaag. R.K. W.V.B. Door een wijziging in het programma is de voor Zondag vastgestelde wedstrijd WVBVIOS, lot nadere datum uitge steld. Voor WVB 2 echter, is een thuiswed strijd vastgesteld en wel tegen DESK 3. Ofschoon onze reserves tot nog toe geen bijzondere resultaten wisten te bereiken, achten wij hun loch lot hetere prestaties in staat. Wij hopen en vertrouwen dan ook dat zij, na 'n reeks op het nippertje geleden nederlagen, thans deze thuis wedstrijd eens in een overwinning zul len omzetten. De wedstrijd vangt aan om 12 uur. Hieronder laten wij de stand volgen in de afdeelins van WVB 1: WVB RKTW RAPID Volharding Juliana St. Joseph Sarto 2 Berkel HEC 2 R.K.V.V. HERCULES. Zondag a.s. speelt Hercules 1 een thuis wedstrijd tegen Sarto 3 uit Tilburg. Sarto staat momenteel aan het hoofd van de ranglijst en is nog steeds ongeslagen. Sarto heeft van de 6 gespeelde wedstrij den er 5 gewonnen en 1 gelijk gespeeld. Het is voor de Hercules-lui een aanspo ring om van het begin tot het einde flink aan te pakken, om zoodoende te trach ten hun tegenstanders de eerste neder laag toe te brengen. Wij verwachten voor deze wedstrijd een groote belangstelling. De wedstrijd staat onder leiding van den heer A. v. Vugt uit Tilburg. Het bestuur van Hercules heeft beslo ten om de entree-prijzen als volgt vast te stellen: volwassenen 15 cent; jongens 10 cent, zoodat iedereen in de gelegen heid gesteld wordt het Hercules-terrein te bezoeken. 7 6 0 1 12 24—10 10 4 3 3 11 16—20 5 4 1 0 9 17—8 6 4 0 2 8 16—10 7 4 0 3 8 16—19 7 3 0 4 6 12—11 7 2 1 4 5 20—12 6 2 0 4 4 7—10 6 0 0 6 0 4—25 ill J li 11. K„ Kaatsheuvel, dronken rijwiel besturen, 20.boete of 20 dagen hechtenis. J. li. S., Waalwijk^ geen richting aangeven, 3. boete ol' 3 dagen hechtenis. M. K., Sprang-Capelle, rijwiel zonder licht, erug ouders. C. it., Sprang-Capelle, leunen legen gebouw, 5.boete of 5 dagen hechtenis. 1). 1'. v. T., Sprang, idem, en aangewezen rich ting niet volgen, 25.boete of 25 dagen hecht. M. V. Sprang, idem, idem, 25.— boete of 25 dagen hechtenis. J. v. d. \V., Kaatsheuvel, venten, 4.— boete of 1 dagen hechtenis. J. C. v. d. H., Waalwijk, dronkenschap, 10. boete of 10 dagen hechtenis. F. 1)., Waalwijk, idem, 10.boete of 10 d. li. 15. J. v. E., Vlijmen, visscherijwet, 4.boete of I dagen hechtenis. G. M. Kaatsheuvel, auto zonder spiegel, 3. boete of 3 dagen hechtenis. J. A. v. T., Vlijmen, verboden weg berijden, 5.boete of 5 dagen hechtenis. W. B., Waalwijk, geen rijbewijs, 3.boete of 3 dagen hechtenis. A. M. v. E., Vlijmen, gaspan zonder licht. 5 boete of 5 d. h. W. J. IJ., Elshout, rijwiel zonder rem, 3 boete of 3 d. h. W. J. I). Vlijmen, rijwiel zonder licht, 3 boete of 3 d. h. A. J. v. M., Waalwijk, rijden over voetpad, 3. boete of 3 d. h. L. M. v. T., Waalwijk, rijden over voetpad, 3 boete of 3 d. h. H. M. v. d. W., Haarsteeg, straat verontreini- gn, 3 of 3 d. h. M., Heusden, veiligheid verkeer, terug ou ders. A. H. en Y. 15., Woudrichem, strooperij, 10. boete of 10 d. li. J. I.., Eethen, doorgang niet vrijlaten, 10 boete of 10 d. h. G. V., Wijk, geen richting aangeven. 3 boe te of 3 d. Ji. La. <le W„ Wijk, geen licht, 3 boete of 3 d. h. V. de B. Sleeuwijk, geen licht, terug ouders. G. v. H., Aalburg, doorgang niet vrijlaten, ontslag van rechtsvervolging. D. G., Wijk, Botcrwet, 10 boete of 40 d. h. J. v. V., Nieuwekerk, auuto niet Ingeschreven 7.50 boete of 5 d. h.

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 6