€mpmu®mi KLOOSTERBALSEM iiliiSiENÜPPlN Wij herinneren EP,SC JH£\a OPHIEUW m® lij Dank zij den KLQQS7ER3ALSËM heeft zij die nu nooit mjcTï „Geen goud zoo goed m't Was een gruwelijke last en het deed geweldig zeer. het bloed stond er al tijd voor. Allerlei huismiddeltjes deed ik er "p, het beet geweldig, maar tel kens kwamen de kloven terug. Gewone huid-crêmes hielpen mij evenmin. Maar nu helik geen last meer ervan. Au wrijf ik eiken ochtend en avond Klooster- balsem er op. Dat doet géén zeer en de huid is en blijft prachtig glad ön gezond,'ook al kom ik met mijn han den vaak in het water. Het was een uitkomst." rj it H. de J. te s-H. II 5f |f ORIGINEEL TER INZAG* Onovertroffen bij brand-en snij wondon Ook ongeëvenaard ais wrijfmiddel bij Rheumalick, spit en pijnlijke spieren Schroefdoos 35 ct. Potten: 62'/z ct. en 1.04 in het begin een tikje meer in den aan val, maar door het verre achterblijven der halflinie waren de aanvallen minder gevaarlijk. Toch mocht WSC het genoe gen smaken het eerste doelpunt te sco ren door den rechtsbinnen, welk voordeel echter door Helmond nog voor de rust werd teniet gedaan. In de tweede helft verliep de match vrij eentonig. Helmond was nu voortdu rend sterker, hoewel WSC onophoudelijk tegenaanvallen deed, die echter door te klein spel tegen een soliede verdediging als die van Helmond geenerlei kans had den. De achterhoede en middenlinie der zwarthemden wisten ondanks den hevi- gen druk tot kort voor het einde stand te houden. Toen echter Helmond er eenmaal in geslaagd was de leiding te nemen kwa men enkele blunders der zwarte achter hoede de bezoekers te hulp om de stand tot 41 op te voeren. De WSC midvoor verkleinde in de laatste minuten den achterstand tot 4-2. Ofschoon de wedstrijd zelf niet geheel aan de hooggespannen verwachtingen be antwoord heeft, mogen we toch zeer vol daan zijn over het spel der zwarthem den. Vooral voor de rust speelde WSC een goede partij. De nieuwe gezichten die in het elftal zijn gekomen bleken hun plaats waard te zijn. Vooral de midhalf speelde een keurige partij en heeft blijk baar zijn vorm van vroeger weer terug gevonden. Na dit feestelijke intermezzo roept de competitie weer. WSC is daarin leelijk achterop geraakt en is 5 wedstrijden op de leiders achter, zoodat he' uiterst moeilijk is geworden een vergelijking te trekken tusschen de kansen van WSC, TOP en DEVO. R. W. B. T.O.P.R.W.B. 4—2. Wederom heeft het onze jongens in Oss niet meegezeten, en al hadden zij enkele invallers, toch waren zij niet de mindere en waren zij niet zoo onfortuin lijk geweest, ongetwijfeld zou de uitslag geheel anders zijn geweest. Reeds vanaf het begin wegen beide partijen tegen el kaar op en beide doelverdedigers moe: ten direct handelend optreden, wat zij evenwel uitstekend doen. Als er onge veer 20 minuten is gespeeld neemt de RWB-'inksbirinen van Velthoven den bal vanaf het middenveld mee en hij besluit deze ren met een schitterend schot dat doel treft 01. De vreugde is echter van korten duur, want enkele minuten later komt reeds de gelijkmaker als bij een TOP-aanval de RWB-linksachter de bal tegen z'n schou der krijgt waarvoor zij een strafschop toegewezen krijgen die onhoudbaar wordt ingeschoten. Een straf die o.i. veel te zwaar was. Wederom komt TOP gelukkig aan een punt, als zij een vrije schop te nemen krijgen, de links-achter stelt zich naast den doelverdediget* op, zoodat hij den doelverdediger hindert bij diens poging om de overigens gemakkelijke bal te vangen. Verwoed vallen de RWB'ers aan en de linksbuiten lost een hard schot dat evenwel goed wordt gehouden. Onze jongens hebben thans het beste van het spel en de midhalf lost een schitterend schot dat de TOP-doelman op het nip pertje tot hoekschop kan verwerken. Na de hervatting, weer een gelijk op gaande strijd, en weer is TOP de geluk kigste, als bij een voorzet de RWB-links- achter in eigen doel kopt 31. Onze jongens zijn echter niet ontmoedigd en vallen goed aan, doch door het zeer zwakke spel van den midvoor blijft succes uit. TOP weet zelfs haar voorsprong te vergrooten als een hoekschop ineens wordt ingescho'en 4—1. Nog even komen onze jongens in den aanval en zij heb ben succes als de TOP rechtshalf in het nauw gedreven in eigen doel schiet, zoo dat het einde komt met een geflatteerde 42 overwinning voor TOP. Een gelijk spel hadden onze jongens wel verdiend. Onze reserves die danig verzwakt wa ren, moesten met 72 bij BW 4 het onderspit delven. JULIANA. JULIANA—D.E.V.O. 1—8. De Zondag j.l. gespeelde wedstrijd ein> digde in een overwinning voor Devo. Juliana verschijnt met twee invallers en Devo is reeds spoedig in de meerderheid en weet door een niet tijdig wegwerken in de Juliana-achterhoede twee maal te doelpunten. Juliana onderneemt ook enkele tegenaanvallen en de linksbinnen weet de stand op 2-1 te brengen, terwijl bij een volgende aanval een strafschop wordt toegekend welke echter door den Devo-keeper wordt gestopt. Deze tegen slag werkt deprimeerend op de spelers, en Devo neemt nu het spel in handen en weet spoedig de voorsprong te vergroo ten 3—1. De Juliana-spelers zijn er in deze wedstrijd geheel uit en Devo kan nog tweemaal doelpunten voordat de rust aanbreekt. Na de rust moet ook de rechtsachter van verder spelen afzien en Devo dat een goede partij speelt, voert de stand op tot 8l, waartegenover Juliana geen enkel punt meer weet te maken. Juliana speelde een van haar slechtste wedstrijden en Devo heeft een verdiende, doch wel wat geflatteerde overwinning behaald. Juliana 2 ontving Heusden, en onze reserves hadden reeds spoedig met twee mooie doelpunten een 20 voorsprong, met welke stand de rust aanbrak. Ook na de rust is door beide partijen hard gewerkt, maar doelpunten werden niet meer gemaakt. Het is van onze reserves een schitterende prestatie om van de ongeslagen leiders in de afdceling te win nen. Juliana 3 moest met enkele invallers de strijd aanbinden tegen Zandschel, en deze wedstrijd eindigde met 50 in het voor deel van Zandschel. W.V.V. BLAUW-WIT. Blauw-Wit 1 speelde Zaterdagmiddag met vier invallers voor het nederlaag- tournooi tegen NEO te Sprang en verloor met 51. Blauw-Wit 2 speelde Zondag voor de 2de klasse B.V.B. tegen de leiders van hare afdeeling Vlijmen 2 en verloor met 32. Na 20 minuten wist Vlijmen kort na elkaar twee doelpunten te maken, doch nog voor de rust had Blauw-Wit den achterstand tot 21 verminderd. Na de rust zette Blauw-Wit alles op alles en wanneer de voorhoede een beetje op schot geweest, dan waren doel punten niet uitgebleven. Eerst na 25 minuten wist de midhalf op onverbetelijke wijze den gelijkma ker te scoren. Vlijmen het gevaar inziende, begon uit een ander vaatje te tappen, doch de achterhoede van Blauw- Wit gaf geen krimp en hield tot het einde stand. De scheidsrechter liet ech ter 10 minuten te lang spelen en kende toen nog aan Vlijmen geheel ten on rechte een penalty toe! Deze werd in een doelpunt omgezet, zoodal Bl.-WU 2 op een zeer eigenaardige manier verloor. Voor Zondag 12 Januari zijn vastge steld Blauw-Wit 1Heusden 1. ZandschelBlauw-Wit 2. SPRANG. S. D. O. De juniores van S.D.O. speelden Za terdag 4 Januari een thuiswedstrijd tegen de junioren van NOAD uit Wijk l,ij Heusden. De NOAD-junioren wis ten dezen spannenden wedstrijd met 41 te winnen. N. E. O. N.E.O.—Blauw-Wit. Zaterdag 4 Jan. speelde het le elf tal der voel bal vereeni gi ng N.E.O. voor het door haar uitgeschreven neder- laagtournooi, een wedstrijd tegen Blauw-Wit uit het Loonsch Hoekje. Om iets over half 3 liet de scheids rechter, de heer T. v. Dongen, begin nen en spoedig ontwikkelde zich een krachtig spel. Daar N.E.O. aanvankelijk met een onvolledig elftal speelt, was bij het beginnen Blauw-Wit nog al in de meerderheid, doch zij kon dit o\ei- wicht niet in doelpunten uitdrukken, dank zij het uitstekende spel der ach terhoede. Nauwelijks is N.E.O. echter volle dig of de kansen zijn gekeerd en NEO neemt dan ook de leiding met een prachtig schot van haren midhalf. Daarna gaan de partijen een tijd lang gelijk tegen elkaar op, doch voor de rust wist N.E.O.'s rechtsbinnen den voorsprong nog tot 20 op te voeren. Na de thee is N.E.O. direct weer sterk in de meerderheid, dank zij hel fraaie samenspel der voorhoede. Eerst brengt de N.E.Ö.-middenvoör Timmermans de stand op 30 en dan weet de N.E.O.-linksbuiten met een vliegend schol den Blauw-\\ il-keepei nogmaals te passeeren VljjmenVlijmensche BoysHEC Loonopzand: Uno AnimoSarto .Standenlijst. 2de Klasse II A. 2—3 1—0 SCO Lachappelle Roosendaal DESK BSC Gilze RAC Nieuw-Borgvliet HKI RODA 13 9 2 2 20 37—36 10 7 3 0 17 33—12 9 8 0 1 16 30—8 11 5 3 3 13 25—21 9 3 3 3 9 26—29 BI Dan volgt een klein overwicht van Hauw-Wit, waarvan de Blauw-Wit- voorhoede weet te profiteeren dooi den achterstand tot 4—1 te reducee- ren. Vervolgens gaan de partijen weel een tijdlang gelijk tegen elkaar op. maar vlak voor het einde kreeg NEO nog een penalty te nemen. Met een keihard schot wist men den Blauw- Wit-keeper te passeeren, zoodat deze spannende wedstrijd eindigde met een 5i overwinning voor N.E.O. I.V.C.B.-Competitie. D.E.S.K. wint royaal. HEC's kuren. Waspik op den goeden weg. In de eerste klasse wordt de opper macht van Brabantia iets ingeperkt. Te gen Best Vooruit moesten de leiders een punt afstaan. Dat geeft misschien weer wat hoop voor Dongen, dat intusschen nog ver achter staat. DESK deed wat te verwachten was en sloeg Nieuw Borgvliet met cijfers, die weinig twijfel laten. De Kaatsheuvelsche ploeg blijft daardoor stevig op de vierde plaats. Van de derde klasse-uitslagen dient op de eerste plaats vermeld, de overwin ning, die HEC bevocht in Vlijmen. De geelbaadjes spelen zoo wispelturig, dat men alles van hen verwachten kan! Sarto moest er bij Uno Animo met den eenigen goal aan gelooven. Waspik schijnt nu toch haar vorm ge vonden te hebben. Na het gelijke spel van vorige week kan thans de eerste over winning worden genoteerd, nog wel op het sterke SCO 2. Bravo! Hier volgen de uitslagen: Zuid II 1ste klasse. Tilburg: RKTVVMulo 50 Venlo: Venlosche BoysDongen 27 Helmond: KolpingMevo 41 Blerick: SVBWilhelmina 22 Eindhoven: BrabantiaBest Vooruit 22 Zuid II A 2de klasse. Gilze: GilzeSCO 23 Breda: LachappelleRoosendaal 21 Rijen: RAG—BSC 2—2 Kaatsheuvel: DESKN.-Borgvliet 40 Tilburg: RodaHKI 20 Zuid II B 3de klasse. DongenDVCSNP 21 Oosterhout: SCO 2Waspik 34 Wagenberg: WVCGroen-Wit 33 Zuid II C 3de klasse. St. M.-Gestel: St. M.-Gestel-RKTVV 2 50 Orthen: OSC—OSS 2—5 11 3 3 5 9 22—36 11 2 3 6 7 14—18 13 3 1 9 7 14—18 11 2 2 7 6 20—36 10 1 0 9 2 15—37 R.K. Jeugdcompetitie Waalwijk. Uitslagen van Zondag 5 Januari j.l.: HEC—Hercules A 1—2 Quick BHercules B 23 WVB—Quick A uitgest. De beidé Hercules-elftallen wisten res pectievelijk van de HEC-junioren en de Quick B-aspiranten met een oneven goal te winnen. Het waren beide aantrekke lijke wedstrijden die tot de laatste mi nuut volop aan spanning te genieten ga ven. Toch meenen wij dat Quick B als mede HEC zeker een gelijk spel hadden verdiend. Vrouwe Fortune was echter dezen middag aan de Hercules-zijde. In middels echter een mooie prestatie van de Hercules-lui, die hiermede dus 1936 op waardige wijze hebben ingezet. Pro ficiat jongens. Propaganda-wedstrijd. Voor Zondag 12 Januari a.s. zijn geen competitiewedstrijden vastgesteld. Een ander sportgebeuren der R.K. Waalwijk- sche Jeugdcompetitie vraagt dan de aan dacht. Alsdan zal bij de groote propaganda- wedstrijd van HEC, uit onze Jeugd-com- petitie van ruim 150 leden een A- en een B-elftal de voorwedstrijd spelen op het HEC-terrein. Deze wedstrijd tusschen de 22 beste spelers der Waalwijksche Jeugdcompe titie belooft waarlijk zeer interessant te worden. Deze wedstrijd zal aanvangen om 11.30 uur. Voor dc goede regeling van de groote wedstrijd tusschen HEC en R.K. TVV 1, kan deze voorwedstrijd niet zoo als bij de gewone Jeugd-wedstrijden gra tis worden bijgewoond. Voor het entree- •biljet van 25 cent kan men echter de groote propaganda-wedstrijd van HEC ook bijwonen, goed beschouwd dus is deze wedstrijd dus toch gratis toeganke lijk. Laten wij hopen dat vele voetbal liefhebbers uit Waalwijk deze voor-wed strijd zullen bijwonen, men kan zich dan eens overtuigen wat de R.K. Waalwijk sche Jcugd-competitie in zoo'n korten tijd reeds tot stand heeft weten te bren gen. De elftallen zijn als volgt samen gesteld A: Th. v. Amersfoort, J. de Brouwer, G. Slaats, B. Hensen, W. v. Bokhoven, J. Verhagen, Verhofstad, Duquesnov, P. de Bruine, G. Bergmans, J. v. Leent. B: J. v. Iersel, J. Knuist, J. Vugts, A- Fijneman, A. Lpytens, J. Donders, J. Kuiten, J. de Bruine', A. de Leijer, A. Hooijmaijer, J. de Peffer. Reserve's: Jos Schalken, A. Leytens en A. Scha pendonk. Scheidsrechter: J. v. Delft. Wij verzoeken hiermede beleefd of de verschillende vereenigingen wier spelers in deze elftallen staan opgesteld, willen zorgen, dat hun spelers tijdig op het IIEC-terrein zullen aanwezig zijn. Het A-elftal speelt in Hercules-shirts, bet B-clftal in de Quick-shirt, voor de spelers die geen shirt hebben zal wor den gezorgd. Jongens veel succes! R.K.V.Vi H.E.C. Het 15-jarig jubileum. Reeds enkele weken geleden werd in deze rubriek melding gemaakt van liet feit dat HEC in Januari 1936 haar 15- jarig bestaan op feestelijke wijze zou herdenken. De plannen waarvan destijds gewag werd gemaakt, hebben thans vas ten vorm aangenomen. Het bestuur heeft gemeend deze gebeurtenis niet ongemerkt te mogen laten voorbijgaan, doch te la ten zien, dat de vereeniging nog steeds in bloeiende lijn opwaarts gaat. Zooals het een R.K. vereeniging betaamt, wordt op 12 Januari a s. de dag begonnen met een H. Mis. Dit wordt een aparte dienst om 7 uur, waaronder alle leden ter H. Communie zullen gaan. Tot bovenge noemde II. Mis worden behalve de leden en aspirantleden, ook de leden der sup- porters-vereeniging uitgenoodigd, met het beleefd verzoek eveneens tot de H. Tafel te willen naderen, wat door het HEC-bestuur op hoogen prijs zal worden gesteld. Na afloop vereenigen alle leden en supporters, die deze H. Mis hebben bijgewoond, zich in de zaal van den heer H. v. Boxtel in de Stationsstraat. Hier zal dan gezamenlijk het ontbijt ge bruikt worden, aangeboden door de vereeniging HEC. Na vervulling van deze principieele plichten vangt om 11.30 uur het sportieve gedeelte van het programma aan. Er wordt dan n.l. een voorwedstrijd ge speeld door een A- en B-elftal. De spelers hiervan zijn gevormd uit de beste krachten van de plaatselijke R.K. Jeugd-competitie. Men heeft hier dan eens de gelegenheid waar te nemen wat hier door de R.K. Jeugd-organisatie tot stand is gebracht. Om 12.30 zal HEC 1 (versterkt) den stryd aanbinden tegen de 1ste klas I.V C.B.-vereeniging RKTVV 1 uit Tilburg, een vereeniging die zeker toch wel tot een der sterkste I.V.C.B.- clubs kan worden gerekend. Dat dit een sportevenement belooft te worden van den lsten rang behoeft zeker verder geen betoog. Het IIEC-elftal zal worden ge completeerd met de beste spelers uit der omtrek. Na afloop van dit sportgebeuren zal aan de spelers en verdere genoodigden een koffietafel worden aangeboden, wat dan tevens het slot van dezen dag vormt. 18 Januari worden de feestelijkheden van dit lustrum verder voortgezet. Hier over echter volgende week meer. Over de wedstrijd alsmede over de op onze verwachtingen overtroffen. In plaats van een gelijk spel, zooals we hadden vermoed, wisten ze een kleine overwinning te forceeren en verover den daarmede 2 kostbare puntjes, waarmede we onze jongens van harte gelukwenschen. Al direct na het begin loopt de Was pik-voorhoede hard van stapel en nog voor een der S.C.O.-spelers gelegen heid heeft de bal aan te raken, kopt Selders bijna in! Een snelle aanval volgt en voor de tweede maal ontstaat er voor het SCO-doel een gevaarlijke situatie, doch gedoelpunt wordt er niet. Langzamerhand schijnt SCO er beter in te komen. Het overwicht der Waspikkers verdwijnt en onze ach terhoede moet in het geweer komen. Wanneer de SCO-linksbuiten een hem goed aangespeelde bal keurig voorzet, wordt Roovers door een hard schot verrast en het is 10 voor SCO. Als het spel opnieuw is aangevangen zijn de eerste aanvallen voor de onzen. Ze zwoegen voor den gelijkmaker, doch deze blijft uit en de rust gaat in met de leiding aan SCO. Na de thee blijken onze jongens op nieuw in de meerderheid te zijn. Lan gen tijd weten ze het leer van hun speelhelft te houden, maar tastbare resultaten blijven uit. Daarentegen zien we het in de min derheid spelende SCO-team de schaar- sehe kansen zoodanig benutten, dat ze ongeveer 8 minuten voor het einde hun voorsprong hadden vergroot tot 31. Het voortdurend aanmoedigen van den aanvoerder houdt de moed er bij Waspik echter in. De achterhoede der gastheeren moet zich weren uit alle macht, doch de vloedgolf van geestdrift welke blijkbaar in onze spe lers gevaren is, kunnen ze niet weer houden en wat niemand had verwacht gebeurde. In de korte spanne tijds welke nog te spelen overbleef, werden niet minder dan 3 prachtige goals ge scoord, waardoor nog juist op het nip pertje de overwinning uit hel vuur werd gesleept! Het tweede elftal dat wegens bles sure van een der spelers met 10 man in het veld verscheen, moest het in Geertruidenberg leelijk ontgelden en kreeg met 50 de kous op de kop. De Junioren welke vriendschappe lijk tegen elkaar uitkwamen, gaven 'n mooi partijtje voetbal te zien. Met 7-0 moest het B-elftal de overwinning aan de A-ploeg laten. R.K.V.V. W.S.C. Onze reserves hebben zich verleden Zondag wederom van hun beste zijde laten zien. In een gevarieerde, geest driftig gespeelde wedstrijd, hebben ze de reserves van Quick uit Made een 50 nederlaag te slikken gegeven. We kunnen niet anders zeggen dan dat ze hiermede het nieuwe jaar schit terend hebben ingezet. Niettegenstaan de de groote overwinning welke onze jongens in de wacht sleepten, had de geheele wedstrijd een spannend ver loop. Onze achterhoede was in top vorm. RAAMSDONK W.V.R. 1—Be Ready 1 3—1. De wedstrijd tegen Be Ready, welke met zooveel spanning werd tegemoet gezien, is in een overwinning voor onze ploeg geëindigd. Met 31 werd op de beide punten beslag gelegd. Be Ready moest met leege handen naar huis, wat nu wel geen pretje geweest zal zijn, daar ze zachtjes aan enkele winstpunten hard noodig hebben. W.V.R. blijft de leiders op den voel volgen en hoewel de Veersche Boys nu direct niet voor een klein gerucht je zullen gaan wankelen, men kan nooit weten. Voetbal blijft een kans spel en feilloos is ook het Boys-team niet. Zooals we hadden verwacht had de wedstrijd een spannend verloop Hard werd er gewerkt van de zijde der Be Ready-spelers, maar we kon den toch niet aan den indruk ontko men, dat ze sinds den aanvang dei- competitie achteruit zijn geboerd. Dit betreft zoowel het spelers-materiaal als hun spelwijze. Ons 2e elftal ving te Raanisdonks- veer een leelijke rat. Met niet minder dan 7—0 moesten ze de superioriteit van de Veersche Boys 2 erkennen. Hoewel we een nederlaag zeer waar schijnlijk hadden geacht, hadden we toch niet vermoed, dat ze er zoo be kaaid af zouden zijn gekomen. RAAMSDONKSVEER. Veersche Boys 2W.V.R. 2 70. Onze reserves hebben verleden Zon dag reeds op overtuigende wijze ge toond, dat ze hun plaats aan de kop van hun afdeeling volkomen waard zijn. W.V.R. 2 zou op bezoek komen en dit zou van de wedstrijd eenigs- zins een derby maken. Onze jongens hebben zich daardoor echter in geenen deele van de wijs laten brengen. Lus tig hebben zij er op los gespeeld in het bewustzijn van hun kracht en W.V.R. 2 kon daartegen niets in bren- sten wedstrijd leelijk laten z den we verwacht, dat ze in Dongen den geheelen buit zouden veroveren, het resultaat is een nederlaag gewor den, waardoor zelfs niet één puntje kon worden bemachtigd. Eerlijk ge zegd is dat ons tegengevallen. Thuis wonnen we met niet minder dan 4 en nu hebben we voor hen de vlag moeten strijken. Het is zeer jammer, maar er is niets aan te doen. Een vol gende maal beter! Ons 2e elftal heeft in eigen huis op schitterende wijze revanche genomen op den wedstrijd welke ze in Waspik met 80 verloren. Wel wisten ze de score niet zoo hoog op te voeren, maar met een 50 overwinning is die ne derlaag toch voldoende gewroken. Nu moeten we er eerlijkheidshalve bijvoegen, dat het Waspiksche team slechts 10 man sterk was. Daardoor waren ze vanzelfsprekend zeer gehan dicapt, maar dat neemt niet weg, dat de overwinning ten volle is verdiend. Een woord van gelukwensch aan on zen midvoor, die van de vijf goals er vier voor zijn rekening nam. DUSSEN. R.K.V.V. Dussensche Boys. Zooals reeds bekend was, werd de vastgestelde wedstrijd voor het le elf- lal tegen Z.V.V. 3 te Zevenbergen dooi de bondsleiding om ons onbekende reden uitgesteld. Alzoo was het efltal der rood-wit- ten, op revanche van Zondag j.l. be lust, op een werkelijk ideale voetbal dag, tot werkloosheid gedoemd. We hopen nu maar, dat a.s. Zondag een wedstrijd zal worden ingelascht. Toch trad er een elftal der Boys in het veld en ditmaal was het de aller jongste generatie die weer eens van zich deed spreken. Deze jeugdige Boys stonden nog on geslagen aan het hoofd van de rang lijst en ook ditmaal lieten zij zich hiervan niet verdringen. De SNP-ju- nioren, alwaar zij naar toe waren ge togen, werden ditmaal het kind van de rekening. In den aanvang zag hel er evenwel niet naar uit, want door het niet volledig verschijnen, dank zij hel weinig sportiviteitsgevoel van en kele leden, konden zij maar niet op gang komen. Wel waren zij in de meer derheid, maar doelpunten bleven uil. Het spel werd door hen te kort gehou den, waardoor succes uitbleef. Bij een snelle SNP-uitval scoorde de midvoor keihard, 10. Niet lang hierna maakt Sacht gelijk, 11. Dan zijn de par tijen van gelijke kracht en het spel golft van doel tot doel. De Boys worden wel sterker, maar door slecht plaatsen en te lang bij zich houden van den bal, blijft suc ces uit. Eindelijk scoort Sacht keihard no. 2, na fraai samenspel met den linksbinnen. Met dezen stand breekt de rust aan. Na de rust gooien de rood-witten het spel meer open en de linksbuiten heeft al spoedig succes, nadat de paal en lat tweemaal te hulp waren gekomen, 31. Sacht zorgt kort hierna voor no. 4. Dan blijft het spel eenigen tijd op de SNP-helft hangen en slecht sporadisch komen de wit- zwarten over de helft. Tegen 't einde wordt er nog een fraai vijfde doelpunt aan toegevoegd, waarmede het einde aanbreekt. Door deze overwinning staan de jongste rood-witten nog bo ven aan de ranglijst met slechts twee verlies-punten. Met belangstelling zien wij 't verder verloop dezer jeugd competitie tegemoet. R.K.V.V. Be Ready. Het Be Ready-terrein te Hank werd afgekeurd, waardoor de wedstrijd tus schen Be Ready 2 en Veersche Boys 3 niet doorging. Be Ready 1 speelde te. Raamsdonk tegen W.V.R. 1 en moest, zooals we ook hadden verwacht, met 31 de vlag strijken. (Zie vervolg „Sport" Tweede Blad). WIELERSPORT. stelling der beide elftallen hopen wij „en Niet minder dan 7 maal werd het Zaterdag a s. in dit blad nog eens nader te kunnen terugkomen. Wij raden echter thans Waalwijksch voetbalpuliek reeds aan, Zondag a.s. 12.30 uur allen eens de/e propaganda-wedstrijd te gaan bij wonen, men zal er waarlijk geen spijt van hebben. Zie vooral dus Zaterdag a.s. in dit blad de verdere berichten alsmede de officieele opstelling der elftallen. WASPIK. S.C.O. 2Waspik 34. Opnieuw heeft ons 1 elftal in den wedstrijd tegen S.C.O. 2 te Oosterhout doel der gasten doorboord en zelfs werd het W.V.R. niet vergund de eer te redden. Wij zijn over de prestaties van onze reserves volkomen tevreden en wij zijn er vast van overtuigd, dat er heele rpre dingen zullen moeten ge beuren om hen van de nu eenmaal veroverde plaats te verdrijven. GEERTRUIDENBERG. D.W.C. 1—S.N.P. 1 2—1. Ons le elftal heeft het in den laat- De nacht van Kopenhagen. De groote wielerwedstiijd te Ko penhagen, betiteld als c.e Nacht van Kopenhagen is Zondagavond onder enorme belangstelling geëindigd met een overwinning van het Belgisch- Deensche koppel Billiet Hansen. Het Hollandsche koppel Bellenaars Slaats heeft zich echter geducht ge weerd en eindigde als tweede Her haaldelijk werden zij stormachtig toegejuicht door de enthousiaste menigte voor hun schitterend werk. De volledige uitslag van dezen wedstrijd luidt: le Billiet-Grundal Hansen 116 pnt., afgelegd 746.500 K.M. Op 1 rondePellenaers-Staats 98 pnt., 3e Zims Kusters 44 pnt. Op 3 ronden: 4e Falk Hansen-Van Nevele 112 pnt. De koppels Fhmer-Rieger, Dan- hold-Brocardo, Andersen-Buysse eindigden op 4 en meer ronden. er onze abonné's aan dat men de courant aan huis bezorgd kan krijgen voor 10 cent per weekeveneens in Drunen, Sprang, Vrijhoeven, Capelle en Waspik.

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 3