De oorlog ioAbessiniê. Op elke wond Pnrol I Balans-ÖpFoiinïné. VIN STAMBOEL HARMONIUM BOVENHUIS DRUKWERK Aanbesteding. BUITENLAND BINNENLAND. SPORT. MARKTBERICHTEN. AGENDA'S. DE SPIONNE Fa. ANT. BERGMANS UW KRANT „De Echo van het Zuiden" Advertentiën. R. D. B. Theater iS 'j>l M y r n a LOY^ x George BRENTm NAAISTER te koop gevraagd Prachtig TE HUUR op Zaterdag II Januari 1936 Waalwijlksche Stoomdrukkerij A ntoon Tielen Kinder-, Meisjes- en Jongensschoenen in alle prijzen. TIMTUR HEERENSCHOENEN - LUXE DAMESSCHOENEN. Na half time kregen we iets beter spel te zien. Nieuw Burgvliet kwam danig in beroering, doch keeper Vloemans en niet te vergelen de beide alles opruimende v. Boxtel's weten van geen wijken. Bij een goed aangegeven corner wist een der Burgvlietbacks slechts een zeker doelpunt te voorkomen door een der DL5-c peters maar llink met de band weg te werken. Den scheidsrechter omging dit echter niet en v. Boxiel doelpuntte uit een onhoudbare penalty. Ongeveer een kwartier voor het einde wist v. Laarhoven den stand op 4—U te brengen. Parochiehuis Berkdijk. Zondagmiddag en Zondagavond gal' ile loonecivereen. «Geuesius» een uitvoering in hel Parochiehuis te Berkdijk. Opgevoerd werd het bekende looneeiwerk «Vlammende Vleugels». De belangstelling die bij vorige opvoeringen voor dit werk bestond en den roep die er van is uitgegaan, was ongetwijfeld een aan deel 111 het succes, dat ook Zondag weer kon worden geoogst. R.K. Jonge Boerenstand. Zondag gaf de U.K. J. B. S. een tooneeluiivoering in de groote zaal van den U.K. Gildenbond alhier. Opgevoerd werd het looueelspel in drie bedrijven »L)e meusch wikt» en de klucht 111 één bedrijf «Brand in Houie Zooals steeds was ook thans de uilvoering van den Jongen Boerenstand goed hezocbt. Na de opvoering van het meer sentimen- teele werk »L)e menseh wikt», dat door de speiers uitstekend werd vertolkt, was de klucht »Brand in Rome» voor velen een ware opluch. ling. Alles bijeen een goed geslaagde avond. Liefdadigheidsconcert. Traditiegetrouw gaf het Kon. Muziekgezelschap Zondag 1.1. zijn jaarlijks Lieldauigheidsconcert ten hate der St. Elisabelhvereeniging alhier. L)e opbrengst van den voor verkoop van kaarten deed reeds vermoeden dat het bezoek grooler zou zijn dan we de laatste jaren aan deze concerten gewoon waren. In afwijking met ouder gewoonte zouden we naast zeggen trad hij dit Lieldadigbeidsconcert nu eens geen komiek op, doen had het bestuur van Luphonia een tooneelgezelschap geëngageerd. De harmonie van 't Kon. Muziek gezelschap opende onder leiding van den directeur dhr. A. Slavers met de inarsch van Carl. Teike »Gral Zepphn», waarna achtereenvolgens op zeer verdienstelijke wijze Fanlaisie sur l'opera Martha van von Flolow, Blumen der Liebe van R. Volstedt en Anima Serenade Egyplienne van P. Lincke werden ten geboore ge- bracht om te besluiten met de be kende marsch Alle Kameraden. Het verdere van den avond werd verzorgd door de tooneelvereeniging «Kunst naar Kracht» uit Dongen. Gegeven werd het bekende tooneel- spel in drie bedrijven van G. Nielen en Sleph. van Cuyk »Wat God ver. bonden heeft». Het eerste optreden van dit tooneelgezelschap ter plaatse heelt een gunsligen indruk gemaakt. Dat het spel gewaardeerd werd be wees ongetwijfeld het applaus, dat na elk bedrijf door het dankbare publiek veidiend werd gegeven. Maarschalk Badoglio seint, dat van geen van beide fronten iets nieuws te melden is en van Abes- sijnschen kant deelt men mee, dat door de regens zelfs verrassende aanvallen op de Italianen aan het Noordelijk front onmogelijk zijn. Er zouden bij het bombardement van de ambulance bij Dagaboer toch twintig gewonden zijn. De spanning aan de Egyptisch Libysche grens moet zeer groot zijn. Aan beide zijden van de grens wordt voortdurend scherp gepatrouilleerd er komen steeds versterkingen aan. Eveneens volgens l'Oeuvre ver wacht men de alkondiging van een petroleum embargo tegen 1 Febr Het goudschip der Armada. In Engeland is een maatschappij •opgericht, die wil trachten den schat uit het goudschip van de «onover winnelijke vloot», in 1588 door de Hollanders en Engelschen in het Kanaal vernietigd, te bergen. Dit schip, de Florencia, dat de krijgskas van de groote vloot aan boord had 153 groote kisten met gouden en zilveren munten en lal van kost baarheden, juweelen, gouden diade men, enz. is kort nadat de slag begonnen was, in oostelijke i ichting weggezeild om buiten schot te komen. Het liep ten slotte de Tobermory- baai (bewesten Schotland) oiimen en wierp het anker uit bij het tot de Hebrieden behoorde eiland Muil. Daar nam het enkele notabelen gevangen om als gijzelaars te dienen en onder hen was ook de zoon van den burgemeester Donald Mac Lean. De gevangenen weiden in de boeien gesloten, doch drie dagen later ge lukte het Mac Lean los te komen. Uit wraak stak hij de lont in het kruit en liet hij het heele schip in de lucht vliegen. Alle schepelingen, Mac Lean incluis, kwamen om en de kostbare schat zonk in de diepte van de baai. Daar ligt ze nu drie en een halve eeuw. De zware kisten zijn inmiddels een meter of tien in het zand verzonken en ofschoon ze nu niet zoo erg diep liggen, zal het tocht een heele toer zijn ze te bergen. Herhaaldelijk hebben duikers hun geluk beproefd. In het begin van de 19e eeuw heeft de du-ker Archibald Miller een gouden kroon opgehaald, maar toen hij die boven water had, liet hij ze weer vallen en verklaarde aan zijn maats, die hem in de boot wilden hijschen, dat »een doorzichtig lichaam hem de kostbaarheid uit de handen had gerukt» Dit »doorzich- tige lichaam» zou dan de geest van Mac Lean zijn, die daar in de buurt heet rond te spoken en de goudschat bewaakt. Kort na 1870 heeft een andere duiker twee gouden luchters opgehaald, maar zich aan een tweede poging niet gewaagd. De hertog van Argyl, de eigenaar van het eiland Muil en de Engelsche regeering hebben de nieuwe ber. gingsmij vergunning gegeven den schat te lichten. Zoowel de hertog als de regeering deelt in de opbrengst van de bergingspoging. De Vioolconferentie. De Londensche Vlootconferentie, die tot nog toe ook al weinig heeft kunnen presteeren, is weer voort gezet De Engelsche minister van buitenlandsche zaken Eden is tot voorzitter benoemd. Het Koningsmoord proces» wordt heruat. Het «Koningsmoordproces» zal op 5 Februari a.s. voor de jury-recht bank te Aix en-Provence worden hervat. Dan zullen opnieuw de Joegoslavische leoen van deüesjtasja, die beschuldigd worden in verband met den moord op koning Alexander te Marseille, terechtstaan. Inval bij Belgisch L'olerijbijkantoor Naar men verneemt heeti de politie in Den Haag een inval gedaan in de kantoren van t Centraal Administratie Kantoor voor Hypoiheken, gevestigd aan de Rcgentesselaan 60, waarvan de heer H. B directeur is, op ver- moeden van overtreding van de Loterijwet. 42000 Premie-obligaties van de te Antwerpen gevestigde bank .Banc Felicitas" zijn in beslag ge. nomen. Het Centraal Administratie Kantoor voor Hypotheken was de uitgever der zoogenaamde Centra loten, welke door deze onderneming als Centra- kwitanties werden verkocht als een twintigje i i de Staatsloterij. Voor deze kwitanties welke voor namelijk in de provincie werden verkocht en die dus verkapte loterij briefjes waren, werden door het Centraal Adm Kantoor Felicitas obligaties gekocht, waarvan de num mers correspondeerden met Centra kwitanties Weliswaar werd den houd:rsvan Centra loten medegedeeld, dat voor het gestorte geld obligaties werden gekocht, maar omtrent den aard deze obligaties liet men de koopers wijselijk in het onzekere. De opzet van de geschiedenis is duidelijk. De verplichting tol het uitbetalen der geva len prijzen was door deze manipulatie overgeheveld naar een Belgische onderneming Door de politie is tegen H. B. proces-verbaal opgemaakt wegens overtreding van de Loterijwet, ter wijl tegen mevr. B. door de Bel gische justitie, eveneens een straf vervolging is ingesteld. Ook in onze streek werden vele Centra-loten verkocht. August Falise f Op 60-jarigen leeftijd is te Wage ningen plotseling overleden de be kende beeldhouwer A. F. H. Falise leeraar in de anatomie en boetseeren aan de Middelbare Technische School te 's Hertogenbosch. Aanklacht tegen E. K. lid. Tegen het Eerste Kamerlid A. C. de Bruijn, voorzitter van het R. K. Werkliedenverbond, is een vervol ging ingesteld wegens het schrijven van een voor de N. S. B. beleedi gend artikel over de Tilburgsche staking. Beperking van cumulatie. De Eerste Kamer heeft het wets ontwerp tot beperking van cumulatie van inkomsten en pensioenen goed gekeurd met 40 tegen 2 stemmen. Ministers op reis. Minister Deckers maakt een studie reis naar Kopenhagen en Minister Gelissen gaat naar Warschau. Amokmaker richt bloedbad aan. Te Larantoeka (Oost—Flores) heeft een soldaat amok gemaakt. Hij schoot den kapitein van de infanterie A. J. M. Koster en den sergeant majoor Zandbergen dood. Daarna viel hij ook anderen aan, doch bij dezen aanval werd de amok maker gedood. R.K.V.V. H.E.C. Vlijmensche BoysH.E.C. 2—3. Het is een verblijdend teeken, dat HEC zich door den tegenslag, ondervonden in de wedstrijd tegen Velocitas, niet heeft laten ontmoedigen, maar met nieuwe moed de wedstrijd tegen Vlijmensche Boys heeft aangepakt. Men kon zien dat alle spelers den vasten wil hadden om te winnen, hetgeen de eerste vereischte is voor een goede uitslag. Twee kostbare punten werden uit Vlijmen meegenomen, waardoor laatstgenoemde vereeniging thans de onderste plaats bezet. Nu gaat het over volhouden, daar HEC nog ge makkelijk een goede plaats op het rang lijstje kan krijgen. De Vlijmensche Boys hebben de slag zoo maar niet verloren gegeven, integen deel. Na de rust werden in het begin de HEC'ers letterlijk overdonderd, doch door stevig vasthouden wist men de rol len om te draaien, waardoor op het einde nog de volle winst in de wacht gesleept kon worden. De match had een zeer spannend ver loop. Nauwelijks was er afgetrapt, of IIEC wist na enkele aanvallen, uil een voorzet van links de score te openen. Hierdoor aangemoedigd blijft HEC in de meerderheid, doch doelpunten kun nen er niet meer op overschieten, hoewel toch de fraaiste kansen geboden erden. Intusschen zat Vlijmen ook niet stil, en bracht herhaalde malen een bezoek aan de HEC-veste, waar de doelman echter geen pardon kende. Een minuut voor de rust had Vlijmen toch nog succes uit een corner welke zeer mooi werd ingekopt. Na de rust kwafhen de Boys, zooals gezegd, overdonderend opzetten. De ach terhoede zette alle zeilen bij om erger te voorkomen, doch kon niet verhinderen, dat na ca. 20 minuten de stand in het voordeel van de rood-zwarten veran derde. HEC kwam meer en meer in den aan val, waardoor weer verschillende kan sen ontstonden. Een kwartier voor het einde loste de centervoor, vanaf de rechtsbuilenplaats een pracht schot, dat zoowaar in den uitersten ovenhoek doel trof. Dit kon Vlijmen niet verkroppen, en men trachtte de zaak te forceeren. Verschillende vrije schoppen vielen HEC ten deel. totdat vijf minuten voor het einde de linkslvnnen een prachtkans kreeg. Hij werd echter ruw omver geloo- pen. zoodat HEC een strafschop toege wezen kreeg, welke door den rechtsbin nen in een doelpunt werd omgezet. Hier mede was de stand 32, welke stand niet meer veranderde. Het 2de elftal sprong ook terdege uit den and. door in ilbur.r RKTVV 3 een gelijk spel 33 af Ie dwingen. Met een'g overleg in de voorhoede had zeer goed gewonnen kunnen worden. Wij zijn ech ter al tevreden met dit resultaat, waar- daar het eerste schaap over den dam is. De junioren vielen uit den toon. Zij verloren van Hercules A met 12. Door loopend waren de HEC'ertjes in den aan val. doch vlak voor bet einde kon Her cules nog het w'nnende doelpunt scoren. R.K. W.V.B. W.V.B.Ranid. De wedstrijd WVRRapid is op een geheel onverwachte WVB-nederlaag uit gil ionen. Dat onze jongens het zwaar te verantwoorden zouden hebben stond vast, doch dat zij uit deze wedstrijd niet een enkel puntje zouden halen was toch wt 1 hef laatste wat er verwacht werd. Er zouden verschillende factoren aan te halen zijn, die er toe hebben medege werkt om deze WVB-neder'aag tot ren feit te maken, het belangrijkste is wel dit. dat tegenover d" meerdere technische aardigheid der WVB'ers door de Berk dijk-bewoners een verrassend snel tmipo- spel werd gesteld, waarbij zij tevens op een geoorloofde manier peb-ink maakten vhii bun lichaamskracht. Tegenover de phvsiek zwakkere WVB-ploeg had dit oliuirlijk funeste gevok'en. Vooral de WYB-aanval ondervond hiervan het na deel. Herhaaldelijk lio'en zij zich door de robus'-spelende Rapid-backs over spelen. Zelfs een schitterend, hoewel zui ver onnorluniteits doelpunts. door den WVB-Iinksbuiten in bet eerste kwartier voor de rust gescoord, doet aan dit feit niets af. Ofschoon door deze nederlaag de kampioenskansen van WVB aanmer kelijk gedaald zijn, mogen zij er toch ze ker niet aan denken bij de pakken te gaan neerzitten. Rapid immers heeft nog een uiterst zwaar program te verwerken, en het zou wel een wonder mogen hee- ten indien zij de 11 nog te spelen wed strijden als evenveel overwinningen kon den noteeren. WVB'ers het hoofd omhoog, er is wel veel maar lang niet alles verloren! Over de wedstrijd het voleende: Onder groote belangstelling brengt Rapid de ha! aan het rollen, en al aan stonds wordt de WVB-verdediging in het nauw gebracht. Het is WVB dat geheel onverwacht de leiding neemt, als bij een worsteling voor het WVB-doel een der backs de bal ver naar voren speelt, de linksbuiten hem oppikt en met 'n vlie gend schot langs den Rapid-keeper in het net jaagt. Lang hebben onze jongens hiervan geen plezier, want nog geen iwee minu ten nadien, is het de Berkdijk-linksbin nen die met een fraaie kopbal de partijen op gelijke voet brengt, en nog geen vijf minuten later is het de Rapid-midvoor die van dichtbij onhoudbaar inschiet. Na de thee is 't hoofdzakelijk WVB dat den toon aangeeft, en het is dan ook aan de onmacht van de WVB-aanval te wij ten dat de gelijkmaker uitbleef. Integen deel weet Rapid vijf minuten voor het einde bij een plotselinge doorbraak hun voorsprong nog te vergrooten. WVB 2 deed het thans beter, en wist na een spannende kamp het sterke Velo citas een gelijk spel af te dwingen 33. Dit is een compliment waard, en we vertrouwen dat zij thans het pad der ne derlagen voorgoed den rug hebben toe gekeerd. Donderdagavond om 8 uur trainen! R.K.V.V. HERCULES. Hercules 1Uno Animo 2 51. Zondag j.l. speelde Hercules l een thuiswedstrijd tegen Lino Animo 2 uit Loon op Zand. De doelman van Uno Animo kreeg al spoedig moeilijke schoten te verwerken. Daarna was Uno eenigen tijd in den aanval, doch ook zonder succes. De beurt was nu weer aan Hercules. Vlak voor de rust wist Hercules de leiding te nemen. Na de rust ging de strijd gelijk op en neer met beide doelen beurtelings in gevaar. Er volgde een geharrewar voor het doel van Uno Animo, waar van onze jongens wisten te profitee red De rechtsbinnen was er als de kippen bij om de stand op te voeren tot 20. Een voorzet van den rechts buiten werd door den midvoor opge vangen, die twee spelers wist te pas- seeren en de voorsprong voor Hercu les wederom vergrootte. Uno Animo speelde niet ontmoedigd verder, maar kon toch eerst doelpun ten, nadat de stand 40 was. Het einde kwam met een verdiende 51 overwinning voor Hercules, zoo dat onze jongens weer 2 kostbare pun ten in de wacht hebben gesleept. Hercules heeft thans 5 wedstrijden gespeeld en er 4 van gewonnen en 1 verloren, zoodat zij nog een mooie kans hebben op de eerste plaats. Het le elftal der junioren speelde 'n wedstrijd voor de Jeugdcompetitie te gen HEC. Het spel van onze junioren was niet wat wij van hen gewend zijn en dit was in hoofdzaak wel te wijten aan de lange rustperiode. Toch wis ten onze jongens met geluk een 21 overwinning te behalen. Het B-elftal verrichtte ook goed werk door het B-elftal van Quick met 32 er onder te houden. Donderdagavond clubavond, alleen toegankelijk voor leden van de R.K.V.V. Hercules. Vrijdagavond is er geen training wegens bijzondere omstandigheden. DRUNEN. SPORTERS. Ook thans is Sporters niet gestrui keld. Ondanks den heftigen tegen stand die V.F.C. op haar eigen veld bood, zijn de Drunenaren met .31 in het voordeel gebleven. Vrij spoedig hadden midvoor en linksbinnen de leiding genomen, die Sporters in de eerste helft niet meer afstond, waartoe de V.F.C.-voorhoede hel hare bijdroeg door het missen van enkele fraaie kansen. Na de rust werd het een onprettige wedstrijd. Toen Sporters 30 had ge maakt ging de Vughtsche jeugd zich met den strijd bemoeien door achter hel Sporters-doel spektakel te maken. V.F.C. speelde zoo heftig dat Sporters finaal werd ingesloten en het zag er een tijd lang donker voor hen uit. Toch slaagde de thuisclub er in deze periode niet in meer dan één enkel doelpunt te scoren. Tegen het einde werkte onze ploeg zich uit de omklem ming los en toen was de overwinning verzekerd. Sporters 2 had ook een gelukkige dag en sloeg Geel-Zwart op hel nip pertje met 10, waardoor de ploeg aan het hoofd van de ranglijst blijft. Sporters 2 was minder fortuinlijk en moest met een gebroken achter hoede slag leveren tegen E.S.V. uit Empel. Geen wonder dan ook, dat de Sporters met 50 geslagen werden. V. J. C. V.J.C. kwam Zondag uitstekend voor den dag door P.S.V. uit Heusdcn revanche te geven voor de in Heusdcn geleden 82 nederlaag. Met 42 bleef de Drunensche ploeg thans in de meer derheid. Een fraai herstel na de ne derlagen, die V.J.C. heeft moeten on dergaan! De stand bij rust was 2—2, daarna was V.J.C. voortdufend in de meerderheid. ELSHOUT. Rapiditas. Rapiditas heeft het er weer slecht afgebracht. We hadden hoop dat de wedstrijd op eigen terrein tegen Nieuwkuik minstens één punt zou op leveren, doch met 50 werd Elshout geslagen. Nieuwkuik had gedurende den geheelen wedstrijd het beste van het spel. Bij Rapiditas mankeert het nog aan voldoende wedstrijd routine, maar dat komt ongetwijfeld wel. Volhouden jongens! VEE EN PAARDEN. ROTTERDAM. 7 Januari. Ter vee markt waren heden aangevoerd: totaal 3481 dieren, w.o. 182 paarden, 2 veulens, 956 magere runderen, 76 vette kalveren, 864 nuchtere kalveren, 39 bokken of gei ten. Prijzen per K.G.vette koeien tot 47 c., tot 43 c.. 2834 c.; vette ossen tot 45 c., 42 c., 3236 c.; stieren tot 4 c., tot 40 c., 3236 c.; vette kalveren tot 100 c., tot 90 c., 6772 c,; graskauveren 43 c., 38 c.; schapen 40 c., 36 c., 29 c-; lam meren 40 c., 35 c., 28 e.; nuchtere slacht- kalveren 34 c., 28 c.; slachtpaarden 40 c., 34 c., 25 c. Prijzen per stuk van mager vee: schapen f 18, f 14, f 10; lammeren f 14, f 11f6; nuchtere slachtkalveren f8, f7, fa; nuchtere fokkalveren f 17, f 14, f9; slachtpaarden f145, f 100 f65; werkpaarden f 240, f140, f80; hitten f 110, f80. f60; stieren f 200. f150, f 95;* melkkoeien f 200, f155, f100; vaarzen f115. f80, f60; pinken f95, f75, f 60; graskalveren f 40, f 30 en f 20. WAALWIJK. W.G.V. Donderdag van 5.15— 6.30 uur Adspiranten I, van 6.30— 7.45 uur Adspiranten III en van 8.30—10 uur leden. Vrijdag 8'/4 uur. R.D.B.-Theater, »De spionne van Slamboul». Vrijdag 8 uur, Luxor Bioscoop. »De vrouw in 419», »Het verliefde Reisbureau». Zaterdag 1.30—2.45 uur Dames aspiranten Gymn. Vereen. K. en V. Gymnastieklokaal Stationsstraat Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel «Oefenina en Vermaak». MOET Z IJ N die behartigt de belangen van plaats en streek. RADIO DISTRIBUTIE-BEDRIJF. WAALWIJK. Wijzigingen voorbehouden. DONDERDAG 9 JANUARI 1936 •Programma 1 8.UU v.m. Hilversum 301.5 M. Programma 2; 8.UÜ v.m. Hilversum 1875 M. Programma 3: 8.00 Brussel Vlaamsch. 9.35 Keulen. 11.ZO Kalundborg. 12.05 Radio Parijs. 1.05 Brussel Vlaamsch. 1.30 Brussel Fransch. 2.20 Regional programma. 3.20 Keulen. 5.20 Brussel Vlaamsch. 78 uur: Grainofoonmuzlek van het R.D.B. A 1036 Erst elner Walzernacht. Martha Eggerth. Du hist nieine grosse Selinsuchl. ld. A 1313 Tag und Nacht. Comedian Harmonists Oline Dlch. ld. A 2000 Hans lm Gluck. Hans Alhers, A 2418 Zu jeder Zeit. Rich. Tauher. Nicht klagen. id. A 3404 I liate myself. Boswell Sisters. Yop oughta be In pictures. id. A 3327 Don Juan. Panzera, tenor. A 2409 The Holy City. Rich. Crooks. Star of Bethlehem. id. A 1329 Ave Maria, van Schubert. Martha Eggerth. Leise, lehen meiner Lleder. Id. A 2420 Die Liehe kommt. Comedian Harmonists. Menuett van Boccherinl. id. 8.30 Beromunster. 10.20 Droitwich. 10.40 Berlijn. 11.20 Weenen. VRIJDAG 10 JANUARI 1936. iTogrumma 1; 8.00 v.m. Hilversum 301.5 M. Programma 2: 8.00 v.m. Hilversum 1875 M. Programma 3: 8.00 Brussel Vlaamsch. 10.05 Deutschlandsender. 10.35 Regional programma. 11.20 Droitwich. 3.50 Regional programma. 5.35 Droitwich. 78 uur: Gramofoonmuziek van liet R.D.B. Operette- en lichte Opera-muziek. A 3592 Czardasfurstin. Marck Weber orkest. A 2825 No, No, Nanette, Light Opera Comp. Rose Marie. id. A 3098 Der Fidele Bauer. Marek Weber. A 3568 Hoffmans Vertellingen. Rich. Tauber 1100 Obersteiger. Marek Weber. A 1508 Lohengrin. Staatsopera-orkest. Freischutz. id. A 3013 Schwartzwaldmödel. Dajos Bela. A 3322 Fra Diavolo. Marcel Wlttrisch. Boccacio. id. 8.— Radio Luxemburg. Hollandsche Avond. ZATERDAG 11 JANUARI 1936. Programma 1 8.00 v.m. Hilversum 301.5 M. Programma 2: 8.00 v.m. Hilversum 1875 M. Programma 3: 8.00 Brussel Vlaamsch. 10.35 Regional programma. 1.20 Droitwich. 0.20 Diversen. 78 uur: Gramofoonmuziek van hel R.D.B. Hollandsche Cabaret. A 1302 in een bootje. Louis Davids. D eSweepstake. id. A 1739 Op z'n Amerikaansch. .1. v. Riemsdijk Marleentje. id. A 1375 Omdat ik zooveel van je hou. W. Derby en Jopie Koopman. Draaien. id. A 2318 Radio Cocktail. Kees Pruis. A 1378 Vaste verkeering. Willy Derby. In de Petoet. id. A 1303 Moeder heeft een rijbewijs. Louis Davids. Restanten. id. A 1376 Geen dag en geen uur. Bob Scholte. Geen geld en ook geen zorgen. ld. A 1433 Wanneer je alles had. Willy Derby. Het meisje met de blauwe hoed. - id. A 1300 De voetbalmatch. Louis Davids. Weekend in Scheveningen. ld. 8.05 Droitwich. 9.35 Regional Programma. Heden overleed tot onze diepe droefheid na een kortstondige ziekte, voor zien van de II.H. Sacra menten der Stervenden, onze beminde Zuster, Be huwdzuster en Verloofde, Gerarda Mechelina Clasina Baayens, in den ouderdom van 30 jaar. Heusden FAMILIE BAAYENS. Waalwijk W. H. DE HAAN. Waalwijk, 6 Januari 1936. De begrafenis zal plaats heb ben op Vrijdag 10 Januari a.s. in de parochiekerk van St. Jan, om 9 uur. Vertrek vanaf het St. Nicolaas-Ziekenhuis. VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG Een schitterende spionnage film van een ongekende spanning zoekt nog EENIGE NAAI- HUIZEN in Waalwijk of omgeving. Adres Bureau van dit blad. 55600 ook genegen TE RUILEN tegen Gramofoon-verstei ker. Brieven onder No. der adv. Bureau v. d. blad. 55603 naast Postkantoor Waalwijk Te bevragen KERKSTR. 116. De ondergetekenden zullen trachten aan te besteden onder georganiseerde Waalwijkse aannemers HET VERBOUWEN VAN EEN WINKELHUIS TÓT 2 WINKELHUIZEN aan de Grootestraat voor reke ning van den Heer J. TAUSCH. Bestek en tekening verkrijg baar f3.00, restitutie f 1.00. De Architecten, J. DE BEST, Boxmeer A. VAN HULTEN Jr, 55602 Waalwijk. OP ELK GEBIED DE DRUKKERIJ VOOR HET BETERE WERK. GROOTESTRAAT 153 Telefoon 231 - WAALWIJK WINTERPANTOFFELS a 25, 30, 40, 75, 85 cent. DE BESTE SOORT slechts f0.95. KINDER GESPSCHOENTJES .van 40 tot 85 cent. KINDER HAKBAND 35 cent. DAMESSCHOENEN vanaf fl.75. HEERENSCHOENEN vanaf f2.75.

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 6