De oorlog In Abessinië. RECHTZAKEN. KANTONGERECHT. BINNENLAND. RADIO-PROGRAMMA. SPORT, ASPIRIN^ belang werd de bijeenkomst ge sloten De West lirabnnlsche inbrekersbende.. Het Bossche Gerechtshof deed uitspraak in de strafzaak tegen de inbrekers, die in den vorigen win ter een reeks inbraken hebben ge pleegd te Terheijden, Zevenberg- schen Hoek, Zevenbergen en Geer- truidenberg. De Bredasche Rechtbank had de gebroeders v. D., electro monteur te Made, en W. F. D., aannemer te Terheijden, veroordeeld tot drie jaren gevangenisstraf met aftrek van voorarrest en de derden broer, den landbouwer A D. te Wagenbergen den koopman J. J. S. te Made vrij gesproken. De advocaatgeneraal bij het Hof eischte daarna tegen G D. drie jaar en zes maanden gevangenis straf, tegen W. F. D. drie jaar, te gen S., terugwijzing naar den rech ter commissaris en voor A. D. be vestiging van het vrijsprekend von nis. Het Hof oordeelde het onderzoek in deze zaak onvolledig en wees haar terug naar den rechtercommis saris om te laten onderzoeken of de gevonden vingerafdrukken van de verdachten afkomstig waren. De kindermishandeling ie Megen. Voor de Bosschen Politierechter heeft Maandag terecht gestaan de 61 jarige vrouw M. W. uit Megen, die twee haar toevertrouwde voog dijkinderen op gruwelijke wijze mis handeld heeft. Zij sloeg de beide meisjes met een gloeiende pook en drukte \an een hunner de handjes tegen een brandende kachel. De kinderen waren volkomen onder voed. De vrouw is tot de maximum straf, n.l zes maanden gevangenis straf veroordeeld. Kamerlid veroordeeld Het katholieke eerste kamerlid A. C. de Bruijn is wegens beleedi ging der N.S B. tot een boete van f 1U0 veroordeeld Ossche berooving opgehelderd. Een bekentenis van Toon de Soep heeft een oude Ossche straatroof opgehelderd. In verband hiermede zijn twee vijftigjarigen gearresteerd, w.o. een oom van Toon de Soep. Onverwachte storing der conversatie Jans Geerts uit Drunen, huis vrouw van van de Raden was op Zondag 24 November met haar zes lienjaiige dochier 111 de Grooleslraat aan 't wandelen en de dochter luis terde met nederig gemoed naar de wijze lessen harer moeder, toen er plotseling een wielrijder lusscnen de twee in kwam rijden, die de nieuwe mantel van de moeder deed scheu ren met de pedaal van zijn liets. Dat kwam omdat deze wielrijder, zekere L. L. V. uit Vlijmen deel uitmaakte van een dertigtal sport iievende jongelieden die van Waal wijk kwamen, waar een voetbal wedstrijd was. Ze reden in een groolen klit naast en achterelkaar, en V. zag niet tijdig dat de jongen die voor hem reed zwenkte voor moeder en dochter, en zoo kwam hij tusschen het verraste tweetal terecht. Daarom moest hij voor den kan tonrechter verschijnen wegens niet behoorlijk uitwijken. De moeder eischte f 10,—schade vergoeding voor het bederven van haar nieuwen mantel, maar tenslot te, toen de kantonrechter met haar wat over de schade aan 't loven en bieden ging, wilde zij ook wel met f 5,genoegen nemen. Tegen Verd. werd geëischt een geldboete van f 10, Hij werd veroordeeld tot f 5, boete met toewijzing van de civiele vordering, groot f 5,—. Rotlerdiimmzonder crediet. Rotterdams ^gemeentebestuur be vindt zich nu de maand Januari reeds bijna verstreken is nog voor de vraag of het op 1 Februari in staat zal zijn aan de financieele verplichtingen der stad te vol ioen. De voorwaarden, die de regeering heeft gesteld, alvorens zij bereid is aan de gemeente nieuwe kasgeld- leeningen te verstrekken, heeft het Rotterdanxche College van B. en W tot dusver niet willen inwilligen. En het beleid van de soc.- dem wethouders heeft in korten tijd het vertrouwen der finantieele wereld verspeeld, zoodat er ook elders voor de gemeente niet aan geld te komen is. Tenslotte zal er voor het ge meentebestuur niets anders te doen vallen dan de bezuinigingseischen van de regeering te aanvaarden. Brug over de Maas bij Hedel Gisteren heeft vanwege den rijks, waterstaat de aanbesteding plaats het product van vertrouwen gehad van het maken van den onderbouw met bijkomende werken van de brug over de Maas bij Hedel, die de huidige schipbrug zal vervangen. Hiermede zal een begin worden gemaakt met een der belangrijkste vaste verbindingen tusschen Noord en Zuid en wel op het traject Utrecht Vianen (Culemborg) Zaltbommel— Den Bosch. Het laagst werd ingeschreven door de N.V. Internationale Ge wapend Betonbouw te Breda voor f 192,000 Vreemde arbeidskrachten in ons land De reeks van bedrijven in welke geen vreemdelingen mogen werken zonder dat zij in het bezit zijn van een schriftelijke vergunning daartoe, afgegeven door den directeur der werkloosheidsverzekering en ar beidsbemiddeling, wordt binnenkort wederom belangrijk uitgebreid. Thans komen onder de beper kende bepalingen te vallen o.a. de mijnen, transportbedrijven, laboratoria, distilleerderijen en bierbrouwerijen, gas en electricite tsbedrijven, uit geversbedrijf, advertentie bureaux en journalistiek, drukkerijen, zieken huben en pensions. Prov. Staten van Noord Brabant De voorzitter van het centraal stembureau heeft den heer A. C. P. Eist te Wouw benoemd verklaard als lid der Prov. Staten van Noord Brabant nu de heer J. van Gilse zijn benoeming in de vacature Rubert niet aannam. Amsterdam moet bezuinigen Bij Koninklijk besluit van 27 Jan. zijn B. en W. van Amsterdam uitgenoodigd om binnen di ie weken regelingen vast te stellen, overeen komstig hun voordrachten, betref fende de 5 pCt. verlaging van de salarissen en loonen van hel gemeentepersoneel. De groote gevechten in 't Noorden zijn vuur ecuigcn lijd onderbroken, uai een van üe beide pariijcn voor dcelen van eenige bctetkcins behaald Heelt, is niel waarschijnlijk. Het aanial alacniuiïeis moei grooi zijn. De ADcssiuiëis zijn in het Noorden in TemDien en in Gheialia lol hun guerilla tactiek leiuggtkceid, en naar zij zeggen met succes. De Italianen beweren, dat in het Zuiden minstens 1U 000 Abessijnen gevallen zijn, en dat zij reeds lot op 240 KM. alstand van Addis Abeba zijn opgerukt. Benemen uit Addis Abeba zeggen, dat er bij de Dawa Parma nog ge vochten wordt, waardoor de linker vleugel van het optrekkende leger van generaal Graziani vertraging ondervindt. Ra9 Desia zou thans tot taak hebben de passen in hoogland lusschen Allata en Addis Abeta te verdedigen. Men acht het niet onwaarschijnlijk dat de negus zelf de leiding zal nemen van de Abessijnsche verdediging in het Zuiden. De Italianen hebben op 't Zuidelijk front een kleine Zweedsche ambulance buiigemaakt en zeggen, dat zij op de vijf auto's van deze ambulance 27 kis'en muniiie hrbbt-n gevonden. DONDERDAG 30 JANUARI 1936. HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. V. P. R. O. A. V. R. O. HILVERSUM 301.5 M. tv. R. O. N. C. R. V. K. R. O. N. C. R. V. VRIJDAG 31 JANUARI 1936. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. A. V. R. O. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. HILVERSUM 301.5 M. N. C. R. V. ZATERDAG 1 FEBRUARI 1936. HILVERSUM 1875 M V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. HILVERSUM 301.5 M. K. R. O. RADIO DISTRIBUTIE-BEDRIJF, WAALWIJK. DONDERDAG 30 JANUARI 1936. Programma 1 8.00 v.m. Hilversum 301.5 M. Programma 2: 8.00 v.m. Hilversum 1875 M. Programma 3: VRIJDAG 31 JANUARI 1936. Programma 1: 8.00 v.m. Hilversum 301.5 M. Programma 2: 8.00 v.m. Hilversum 1875 M. Programma 3: ZATERDAG 1 FEBRUARI 193G. Programma 1: 8.00 v.m. Hilversum 301.5 M. Programma 2: 8.00 v.m. Hilversum 1875 M. Programma 3: zins uit het gedrang en wanneer er nu nog een paar overwinningen bij komen is het ergste leed geleden. De wedstrijd kenmerkte zich door een zeer spanend verloop. Direct na de af trap leidde de HEC-voorhoede verschil lende gevaarlijke aanvallen. By een daar van maakt een back van Sarto penalty, welke door de rechtsbinnen zeer goed werd benut. Ondanks wederzydsche goede kan sen bleef de stand tot de rust ongewij zigd. De Sarto-lui zetten er in de tweede helft alles op, daar ze wel inzagen dat 11EC zich niet zoo gemakkelijk liet over bluffen. De partijen bleven echter aan elkaar gewaagd, waarbij de snelle af wisseling van het spelbeeld een lust was om te zien. Het was jammer dat een incident de goede verstandhouding even kwam verstoren. De gelegenheid om te doelpunten werd hen niet gegeven, tot dat door struikeling van een der ach- lerspelers de Tilburgers gemakkelijk ge lijk konden maken. De kanaries gingen er toen een schepje op doen. Prachtige aanvallen van den rechtervleugel brach ten het Sarto-doel geregeld in het nauw. Tien minuten voor het einde werd de strijd beslist. De rechtsbuiten wist handig enkele spelers te passee- ren, zette vanaf de achterlijn de bal voor, welke door de rechtsbinnen in eens werd ingeschoten. Hiermede was het pleit beslecht. Sarto deed nog wan hopige pogingen om gelijk te maken, doch HEC verdedigde hardnekkig, zoodat met deze stand het einde kwam. De reserves kwamen weer met de kous op de kop thuis. Volharding bleef met 41 de baas in eigen huis. Wij hopen nu maar op de thuiswedstrijden. De junioren lieten ons geen oogenblik in twijfel. In een goedgespeelde wed strijd wonnen zij met 40 van Hercules B, waarmede zij dus weer op het goede pad terug zijn. R.K.V.V. HERCULES. 3—0 0—2 4—0 2—2 6—2 1—3 1—0 4—2 5—0 4—1 3—1 3—8 2—1 I.V.C.B.-Competitie. Mooi werk van D.E.S.K. H.E.C. slaat Sarto. Over winning voor Waspik. Een prachtig succes boekte DES, dat het sterke Lachapelle in eigen huis een gelyk spel wist af te dwingen. Dat is van de Kaatsheuvelsche ploeg werkelijk een prestatie, die aller lof verdient. HEC kwam ook weer uitstekend voor den dag, door het sterke Sarto uit Til burg opnieuw in het zand te laten bijten. Thans slaagden de geelbaadjes er zelfs in de overwinning, die hen -in Tilburg jammerlijk ontging, te forceeren. Uni Animo schijnt de kluts kwijt te zijn en verloor thans in St. Michielsgestel. De spannende strijd in Waspik is met een kleine overwinning der thuisclub geëindigd. Bravo Waspikkers! Hier volgen de uitslagen: Zuid 2 1ste Klasse. BrabantiaWilhelmina SVBKolping DongenMevo Zuid 2 A 2de Klasse. LachappelleDESK Gilze—HKI RAC—RODA Zuid 2 B 3de Klasse. WaspikDongen 2 SNP—SCO 2 WVCMadesche Boys Zuid 2 C 3de Klasse. St. MichielsgestelUno Animo OSC—WIK RKTVV 2—Velocitas Vlijmensche BoysOSS HECSarto R.K. Jeugd-Competitie Waalwijk. De uitslagen van Zondag j.l. zijn Hercules AQuick A afgek. Quick BWVB afgek. HECHercules B 4—0 Slechts een wedstrijd werd Zondag j-1. gespeeld, een magere oogst dus van een volledig program. De HEC-junioren ze gevierden met dezelfde cijfers over de Hercules B aspiranten als in de eerste ontmoeting dezer competitie. Het was een aardige wedstrijd die door de geeltjes verdiend, doch geflat teerd werd gewonnen. Een 42 uitslag zou de verhouding heter hebben ween gegeven. Voor Zondag a.s. zijn vastgesteld: Hercules BHercules A, scheidsrechter J. v. Delft. Quick AQuick B, scheidsrechter J. Brekelmans- WVBHEC, scheidsrechter Th. van der Geld. R.K. Langstraatsche Jeugdcompetitie. Uitslagen van 26 Januari: Hank: Be ReadyDuss. Boys 23 Waspik: Hercules ARaamsdonk 01 R.K.V.V. H.E.C. H.E.C.—Sarto 2—1. Nu HEC eenmaal weer aan het opko men is, schijnt er geen houden meer aan te zijn. Er zullen er tenminste niet velen zijn, die bovenstaande uitslag ver wacht hadden. Bovendien heeft HEC hiermede de traditie van dit seizoen verbroken, alle thuiswedstrijden te ver liezen. Wanneer men nagaat dat van de laatste 5 wedstrijden, slechts een, en dan nog zeer ongelukkig, verloren werd, dan blijkt toch wel dat een heel andere geest in de ploeg gevaren is. De zege op Sarto is des te mooier, omdat deze bevochten werd op een tegenstander, die nog kam pioensaspiraties had, en dus met de vaste wil om te winnen naar Waalwijk gekomen was. Zij troffen het echter niet, want HEC wist het juiste antwoord op hun berekend spel te vinden. Vooral het open spel en snel afgeven van de bal legden de grondslag tot deze overwin ning. Onze vereeniging komt nu eenigSN Zondag werd wegens kerkelijke rede nen de wedstrijd WIK Oisterwijk tegen Hercules 1 uitgesteld. De wedstrijd Hercules 2Sarto 1 werd wegens terreinafkeuring afgelast. De B-junioren speelden tegen HEC-ju nioren, waartegen onze jongens niet op gewassen waren en met 40 verloren. Voor Zondag a.s. staan de volgende wedstrijden op het programma: Hercules 1Adelaars 1 uit Tilburg. Hercules 2Rapid 2 uit Kaatsheuvel. R.K. W.V.B. WVB—RKTVV 3. Het is WVB gelukt na anderhalf uur spanning op 't Tilburgsche RKTVV een zwaar bevochten zege te behalen. Met de rust zag het er nog geenszins naar uit dat de WVB'ers deze wedstrijd tenslotte toch nog uit het vuur zouden slepen, de rood-wit-blauwen immers hadden toen ecu 32 voorsprong. Aanvankelijk namen de oranjehemden de strijd wel wat al te gemakkelijk op, en ze permitteerden zich zelfs de luxe een penalty te missen. Het spel is een kwartier oud als een der backs van de tegenpartij de bal met de hand speelt binnen het beruchte gebied. De scheidsrechter geeft zeer terecht penalty, doch deze wordt naast geschoten. Toch weet WVB direct hierna de leiding te nemen, als bij een vrije schop op het Tilburgsche doel. de WVB- midvoor heel tactisch de bal over de backs naar de vrijstaande rechtsbuiten plaatst en deze fraai inkopt 10. Nog geen 5 minuten hierna is het 20 als na goed combineeren de WVB-links- lniiten de hal vrij krijgt en onhoudbaar inkopt. De WVB'ers gaan het dan wat kalmer aan doen en dit wordt hen nood lottig. Bij een der Tilburgsche aanval len meent de arbiter een overtreding ge constateerd te hebben en wijst de rood- wit-blauwen een strafschop toe, welke zij benutten 2—1. En enkele oogenblik- ken nadien is de stand Gelijk als hij een scrimmage voor het WVB-doel een der Tilburgers de hal in het net weet te wer ken. En nog voor de thee weet de RK TVV-rechtsbuiten, doordat de WVB— linkshalf een hal verkeerd beoordeelde, onhoudbaar de leiding te nemen. Het schijnt dat de Qranjehemden de les van voor de rust ter harte genomen hebben, want fanatiek zitten zij op den hal, en nagenoeg de gansche tweede helft domineeren zij. Een drietal fraaie doel punten is hiervan dan ook het gevolg 23 respectievelijk gescoord door mid-half, 8 8 linksbinnen en linksbuiten. Als scheids rechter Schapendonk, die uitstekend leidde, einde fluit, hebben de WVB'ers de zege letterlijk uit het vuur gesleept 5—3. De groote verwachtingen die wy van ons tweede elftal hadden, bleken ijdel, met liefst 73 werd verloren. Het schijnt dat zij in uithoudingsvermogen te kort schieten, als men een half uur na de rust slechts met 32 achter staat, mag men niet met 73 verliezen. A.s. Zondag HEC 2—WVB. DUSSEN. R.K.V.V. Dussensche Boys. De strijd waarnaar met zooveel span ning .werd uitgezien is te Raamsdonk tegen de reserves van WVR in een on verdiende nederlaag voor de Boys ge ëindigd, en hiermede werden voorloo- pig alle kampioensillusies der rood-wit- ten te niet gedaan. Hieraan moeten we echter direct toevoegen dat het Boys elftal, zooals het na de rust speelde, ab soluut niet in de bovenste regionnen thuis behoort. Deze nederlaag was voor de Boys on verdiend, temeer omdat zij voor de rust zeker een klasse beter speelden dan Raamsdonk. Met slechts tien man, 'n gevolg van de groote sportiviteit van enkele spelers, honden de Boys den strijd aan. Hoewel de Bovs voortdurend sterker zijn weten zij in de eerste helft toch slechts een 21 voorsprong te behalen. Na de thee domineert heel even het Bovs-elftal, doch de vermoeidheid doel zich thans gelden. Raamsdonk wordt sterker en sluit de Boys geheel in. Raamsdonk slaagde erin van dezen druk op het Bovs-doel gebruik te maken en den doelverdediger tweemaal te passee- ren. Wat het vermoeiende Boys-elftal ook probeerde 't ging niet meer en op onverdiende wijze kregen zij een 32 nederlaag te slikken, dank zij een paar spelers die liever niet naar Raamsdonk gingen. Kort voor het einde deed zich jammer genoeg een klein incident voor. De Boys-junioren hebben in den strijd tegen Be Ready hun kans op het kam- een koude tocht sroorzaakt maar al te vaak hevige neu- r a I g i s ch e pijnen. Maar één middel: Neemt: Uitsluitend verkrijgbaar in de oranje-bandbuisjes van 20 tabl. 70 ets. en oranjezakjes van 2 tabl. 10 ets. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.00 Het recept van de weck. 9.05 Tonny Steemers' Ensemble. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Tonny Steemers' Ensemble. 11.00 Knipcursus kinderkleeding. 11.30 Het Renova-kwlntet. 12.15 Kovacs Lajos en zijn orkest. 1.45 Pianomuziek. 2.00 Het Omroeporkest. 3.00 Vervolg knipcursus. 3.45 Gramofoonmuziek. 4.00 Voor zieken en thuiszittenden. 4.30 Gramofoonmuziek. 4.45 Hoorspel: Michnël Strogoff. de koerier van den Czaar. 5.30 Gesprekken met luisteraars. 0.00 Gramofoonmuziek. 0.30 Sportpraatje door Han Hollander. 7.00 En nu, naar bed. 7.05 Pianomuziek. 7.30 Engelsche les voor beginners. 8.10 Het Omroeporkest. 9.10 Causerie: Waar blijven de dieren? 9.35 Het Concertgebouworkest. 10.15 Grumofoonmuziek. 11.00 Nieuwsberichten. 11.10 üe AVRO-Decibels. 8.00 Gramofoonmuziek. 8.15 Morgenconcert. 10.00 Joh. de Heer zingt. 10.15 Morgendienst. 10.45 Leger des HeUs-kwnrtlertje. 11.00 Gramofoonmuziek. 12.15 Gramofoonmuziek. 12.30 Het KRO-orkest. 1.00 Gramofoonmuziek. 1.10 Het KRO-orkest. 1.30 Gramofoonmuziek. 1.40 Het KRO-orkest. 2.00 Cursus fraaie handwerken. 3.15 Vrouwenhalfuurtje. 3.45 Gramofoonmuziek. 4.00 Bijbellezing. I.45 Cursus handenarbeid voor onze jeugd. 5.15 Gramofoonmuziek. 5.45 Zangrecital. 0.45 C Js'.V.-kwartlertJe. 7.15 Een kwartiertje radio-reportage. 7.30 W eekoverz icht. S.00 Weer- en Nieuwsberichten. 8.05 Gramofoonmuziek. 8.10. Het NCR V-orkest. 8.50 Lezing: Het malariamugonderzoek in Ne derland. 9.20 Mandoline-ensemble Ar9 et Labor te Hil versum. 9.40 Jan Zwart en het NCRV-orkest. 10.20 Nieuwsberichten. 10.25 Gramofoonmuziek. 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Jan Lemalre draagt voor. 10.35 Gramofoonmuziek. II.00 Jan Lemalre draagt voor. 11.20 Graniofoonmuzlsk. 12.00 Gramofoonmuziek. 12.30 Kovacs Lajas en zijn orkest. 2.00 Beroemde Nederl. Vocalisten. 2.45 Agathe Rengers zingt. 3.10 üe AVRO-Decibels. I.00 Gramofoonmuziek. 5.00 Naar het binnenste der aarde. 5.30 Gramofoonmuziek. 5.45 Het VARA-orkest. 0.45 Gerhard Hushc zingt. 7.00 Lezing over arbeiderswoningbouw. 7.20 Reportage van de Zesdaagsche te Kopen hagen. 7.50 Nieuwsberichten A.N.P. 7.57 Herhaling S.O^.-berlchten. 8.00 Nieuwsberichten Vrijz. Godsd. Persbureau 8.05 Cursus. 8.30 Concert. 9.00 Cursus. 9.30 Symphonieën van alle tijden. 10.15 Lezing. 10.45 Nieuwsberichten A.N.P. en Vrijz. Godsd. Persbureau. 11.00 Jasz-inuziak. 11.15 Reportage vün de Zesdnngselie te Kopen hagen. 11.15 Gramofoonmuziek. 8.0U Schriftlezing en meditatie. 8.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Morgendienst. II.00 Orgelspel. 12.15 I-cger des Heilskwartlcrtjc. 12.30 Het ensemble van der Horst. 2.00 Gramofoonmuziek. 2.30 Lezen van Chr. Lectuur. 3.15 Zangrccitnl. 4.00 Concert. 5.30 Declamatie. 8.30 Wintersnoel der fruilboomen. 7.00 Persberichten van het Ned. Chr. Persbur, 7.15 Een kwartiertje radio-reportage. 7.30 Literair halfuurtje. 8.00 Weer- en Nieuwsberichten. 9.05 Kerkconcert. 9.45 Nieuwsberichten. 9.50 Gramofoonmuziek. 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Uitzending voor de arbeiders in ile Con tinubedrijven. 12.00 Trio Favoriet. 2.00 Hoe de toonkunst groeide. 2.20 Gramofoonmuziek. 2.45 Films van de maand. 3.05 Beoefening der huismuziek. 3.30 Lezing: De Blauwe Maand. 3.45 Nieuws van de plateninarkt. 8.00 Gramofoonmuziek. 8.15 Morgenconcert. 10.00 Gramofoonmuziek. 10.30 Muziekuitzendlng voor fabrieken. 11.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje. 12.15 Gramofoonmuziek. Wijzigingen voorbehouden. 8.00 Brussel Vlaamscli. 9.20 Keulen. 9.50 Radio Parijs. 1.05 Brussel Vlaamsch. 2.20 Kalundborg. .3.20 Keulen. 5.20 Brussel Vlaamsch. 7—8 uur: Gramofoonmuziek van het R.D.B. Opera-muziek-avond. 2352 Der Kalif von Bagdad. Orkest. Der Kalif von Bagdad. ld. 3417 I.a Forza del Distlno. Cesare Palagi. La Forza del Distino. ld. 3128 Die Flcdermaus. Orkest. pie Fledermaus. Orkest. 3410 Die Hoclizeit des Figaro. Orkesl. Eutfuhrung aus dem Serail. Orkest. 235.8 Cavailerla Rusticana. Dajos Bela. Cavalieria Rusticana. id. 1699 Die diebische Elster. Orkest. Die diebische Elst?r. ld. 1657 Die Afrlkanerln. Costa Milona. Die Perleuflsscber. ld. 9.35 Weenen. 10.30 Boedapest. 11.00 Weenen. 8.00 Brussel Vlaamsch. 9.20 Keulen. 10.05 Dcutschlandsender. 11.35 Radio Parijs. 1.05 Brussel Vlaamsch. 3.05 Radio Parijs. 5.20 Keulen. 78 uur: Gramofoonmuziek van liet R.D.B. Koor- en Orgel-muzlek-avond. 1865 Standcheu. Wiener Sangerknaben. Solveigs Lied. 2170 Traume am Meer. Im Abendscheln. ld 3421 Legende von zwolf Raubern. Oeral Kozakken. Abendglockcn. ld. 3204 Sternennacht. Orgel. Zaubernacht am Meer. id. 2587 Engelkoor uit Elias. Wiener Sangerknaben. Ave Verum. id. 2C23 Humoreske. Orgel. Serenade Nr. 1 Drdla. ld. 1841 Yesterday. ld. My blue heaven. ld. 8.00 Radio Luxemburg. Hollnndsche Avond. 8.20 Brussel Vlaamsch. 10.05 Keulen. 12.20 Brussel Vlaamsch. 1.30 Brussel Frausch. 3.20 Keulen. 5.20 Beromunster. 5.50 Radio Parijs. 6.30 Beromunster. 6.30 Weenen. 78 uur: Gramofoonmuziek van het R.D.B. Bonte Avond. 3552 Der alte Peter. Oberbayern. Gruss an Berchtesgaden. ld. 2027 Poljanka. Balalaika. Spleldose. id. 1900 Hnwaiian Moon. Hawaiian Zangers. Indian Skies. id. 1302 Die frechen Spatzen. Xylofoon. Der Ritter vom Steckenpferd. id. 2172 Dolly Dmples. Gultaar. Moml. Id. 3521 Zigcunermuziek. Zigeuner-orkest. Zigeunermuzlek. id. 1730 Jodel Liederen. Jodelen. Bel uns Dachauer. id. 3516 Sajang Kene. Ambonneesche fluiten. Tenke manls. Id. 2983 Kitten on the Keys. 2 vleugels. Nola. Id. 9.20 Parijs Poste Parislen. 9.50 Berlijn.

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 7