W1 KERKNIEUWS, PLAATSELIJKE BERICHTEN. SPORT, RADIO-PROGRAMMA. MEI i meer zijn die niet is opgevoed in nationaal socialistischen geest.» Von Schirach kwam ook weer eens op tegen de beschuldiging, als zoude de Hitier—jeugd doorhem in adheistische en godsdiensteloozezin beinvloed worden. «Wij hebben getoond», riep hij uit, »dat wij het ware geloof heb en: Wij beleiden met Eckhardt »dat wij zijn één natie I Dat is de godsdienst van onzen tijd I» Ratificatie van FranschRussisch pact. De Fransche kamer heeft het wetsontwerp houdende ratificatie van het Fransch— Russisch pact van wederzijdschen bijstand met 353 tegen 164 stemmen aangenomen. De regeering had voor de stem ming de kwestie van vertrouwen gesteld. De Vlootconferentie. In een onderhoud met Eden heeft de Italiaansche vertegenwoordiger Grandi medegedeeld, dat Italië voor loopig niet aan een vlootaccoord zal kunnen deelnemen Men gelooft niet, dat dit reeds beteekent, dat Italië de conferentie verlaten zal, doch neemt aan, dat de Italiaansche regeering eerst de besluiten van de commissie van achttien zal willen afwachten De Duiische regeering zou haar instemming betuigd hebben met het voorstel van een uitbreiding van het Britsch Duitsche vlootaccoord De oorlog in ^Abessynië. De bedrijvigheid aan het Zuidelijk Abessij'nsche oorlogsfront neemt toe. De bombardementen worden groo- ter in aantal en te Addis Abeba gelooft men, dat de Italianen spoedig het offensief zullen heropenen. Na den Opstand in Tokio. De regeering is met de muitende ofïiceeren tot overeenstemming ge komen. Zij zijn naar hun regimenten teruggekeerd, na hun voorwaarden gesteld te hebben Muiterij en mooid schijnen in Japan niet zoo zwaar aangerekend te worden. Algemeen verwacht men dat de militairistische ultra's veel invloed zullen hebben in de te vormen re— geering. Het banditisme in Mexico. Een vrachtauto, die de loonen naar een mijn vervoerde, werd in Mexico door een bende gewapende bandieten aangehouden. Van de begeleiders werden een luitenanten vijf soldaten doodgeschoten en vijf andere soldaten gewond. De soldaten maakten deel uit van een detachement, dat de vrachtauto, die een lading van 18.000 pesos ver voerde, moest bewaken. De bandie ten vielen de auto aan, schoten de soldaten neer en maakten zich met bet geld uit de voeten. Een troep soldaten is naar deze streek gezonden, teneinde de ban dieten op te sporen RECTIFICATIE. In ons blad van Woensdag was on der .Buitenland'' een bericht opgeno men met als opschrift „Roosevelt be strijdt het geloof". De goedwillende lezer zal uit het be richt zelf begrepen hebben, dat hier bedoeld was ..Roosevelt bestrijdt het x ongeloof". Het zetfouten-duiveltje heeft den heer Roosevelt dus valschelijk beticht. Mgr. C. C. Prinsen. De Hoogeerw. heer Mgr. C. C. Prinsen, pastoor der parochie St. Jacob te 's Bosch, heeft thao9 met iDgang van 1 April a s. eervol ontslag aangevraagd als zoodanig. Hij zal daarna zijn intrek nemen in het St. Antoniu9gesticht aan de Hinthamer, straat, gelegen tegenover de kerk. Vorig jaar bij zijn jubileum is Mgr. Prinsen uitbundig gehuldigd voor het groote werk, dat hij tijdens zijn 60 jarig priesterleven verricht heeft WASPIK. Door de Hoofdlngelan. den van het Waterschap .Het Zui. derafwateringskanaal* werd op 1.1. Woensdag in het hotel van Iersel een algemeene jaarvergadering ge houden. Aan de orde wa9 gesteld 1. Vaststellirg der notulen der vorige vergadering. Deze worden on veranderd vastgesteld. 2. Machtiging aan het dagelijksch bestuur tot beleggen van gelden en den aankoop van vaste goederen. Met algemeene stemmen wordt be sloten de vereischte machtiging te verleene"b. 3. Vaststelling bedrag der zeker heidstelling van den te benoemen penningmeester. Dit bedrag wordt vastgesteld op f 1000,—. 4. Benoeming van een penning meester Door het dagelijksch bestuur ziin op de voordracht geplaatst de Heeren: 1 B. A. W J. de Winter; 2 H. L J van Iersel, beiden te Waspik en 3. F. van Beurden te Dussen. Ue heer de Winter wordt met algemeene siemmen tot penning meester gekozen, dankt de vergadering voor het vertrouwen, dat in hem werd gesteld en hoopt dat vertrouwen waardig te worden. 5. Vaststelling der rekening over het dienstjaar 1934/1935 De ont vangsten bedroegen f 4063,22 en de uitgaven f 3920.79, zoodat het batig slot f 142,43 bedraagt. De rekening wordt met algemeene stemmen vast gesteld. 6. Vaststelling der begrooting voor het dienstjaar 1936/1937; deze wordt vastgesteld in ontvangst en uitgaaf op f 9793,43. De Voorzitterdeelt vervolgens mede, dat binnen eenige weken de elec— trische bemalingsinrichting te Keizer9- veer gereed zal zijn gekomen. Spreker noodigt de besturen der waterschap pen, behoorende tot het gebied van „Het Zuiderafwateringskanaal" uit op een nader aan te geven dag het ver bouwde stoomgemaal te bezichtigen. Verder niets meer aan de orde zijnde, wordt de vergadering door den Voorzitter gesloten. WASPIK. Predikbeurten Zondag 1 Maart 1936. Ned. Herv. Kerk n.m. 2 uur Ds J. C. van de Roest van 's Gravenmoer. De Ouderavond der school voor C.V O. alhier zal gehouden wor den op Donderdag 5 Maart a.s. Aanvang 7 uur. RAAMSDONKSVEER Zon dagmorgen zal Os W. Oost om half tien optreden in de Dorpsche Keik en om 2 uur in die op 't Veer. Vrijdag 6 Maart zal de Af— deeling van den Cbr. Nat Werkmans- bond zijn 33ste Jaarvergadering hou den. GEERTRUIDENBERG. Zondag j.I. was 't de dag van het R.K. Vrouwelijk Jeugdwerk. 's Morgens namen alle leden en deel neemsters, te zamen 106, deel aan de algemeene H. Communie waarna ge zamenlijk ontbijt 's Avonds orf» half acht begon de bonte avond. Het is een uitbundig succes gewor den, dit eerste optreden van het R.K. Vrouwelijk Jeugdwerk in zijn nieuwere vorm. Van 't begin tot het einde werd het zeer druk bezette program keurig afgewerkt. Na opening begonnen de gymnasten met een paar zeer mooie frissche oefeningen op muziek, die direct alle bewondering afdwongen. Dan volgden eenige zeer mooie ge dichten, op zeer verdienstelijke en smaakvolle wijze voorgedragen en uitgebeeld. Daarna het hoofdnummer, de operette »De Sneeuwkoningin* in 6 acten Schitterend, fijn, aardig. Alle hulde aan de leiding, zangeressen en zangeresjes. Onder de pauze sprak mej. Möller, interne hoofdleidster van de K J.V. uit 's Hertogenbosch eenige pittige en hartelijke woorden tot de aanwezigen. Ze zette doel en streven van het R.K. Jeugdwerk uiteen en spoorde de ouders aan hun kinderen bij die vereenigingen te laten aansluiten. Na de operette volgden nog eenige voordrachtjes: »'t Schrijverke«, •Groot moeder wat zul je me geven*, »De waarzeggende kwartel* en de •Klom pendans'1. die ook een reusachtig onthaal vonden. De gymnasten zorgden voor een frisch slot. Last nöt least: de Tiroler Mandoline Band uit Kaatsheuvel. Wat 'n stemming wisten zij te brengen. Het talrijke publiek heeft hen dan ook telkens met een reusachtig applaus beloond. Zoo mogen allen, op de eerste plaats de 85 deelneemsters en vervolgens ook de talrijke belangstellenden met vol doening op dezen dag terugzien en met spanning 'n volgende avond af wachten. De groentenhandelaar B uit Raamsdonksveer werd op de rolbrug onder deze gemeente door een vracht auto van de firma S. uit Oosterhout aangereden waardoor het onderstel van de groentenwagen werd ontzet en een flink aantal eieren in een eierenstruif veranderden. Aangifte volgde bij de gemeente politie alhier die een onderzoek instelt. Zekere de B. uit Raamsdonksveer kreeg met Vastenavond in deze gemeente ruzie met de J. en Z. uit deze gemeente. Er werden rake klappen uitgedeeld en aangi te volgde bij den gemeente veldwachter. De laatste klap zal nu wel volgen in den vorm van een procesverbaal. Evangelisatie »Eben Haezer* te Raamsdonksveer des v.m. 9.30 en des n.m. 2 uur Kerkdienst. DUSSEN. Het zoontje van den heer L. de Rooy had het ongeluk, zich oogenschijnlijk niet ernstig aan de hand te verwonden. Later ver. ergerde dit, en men moest genees- cundige hulp inroepen, die bloedver giftiging constateerde. Door spoedig ingrijpen wist dr. v. Vuuren erger te voorkomen. De gehouden verloting ten bate der Chr. Meisjesvereeniging heeft ruim f30 opgebracht. HANK Mevr. Braun van de papierfabriek .Maasmond" alhier, had het ongeluk met haar auto opeen Rijksweg bij een spoorweghalte „Keizersdijk" te Geertruidenberg te slippen. De auto werd zwaar bescha. digd en ter reparatie naar de garage van Bax, te Geertruidenberg gesleept Zij zelf kwam met de schrik vrij Woensdagmiddag j.I, werd het lijk van Adriana Huigen, afkomstig van Hank, laatst dienstbode te Dongen, die aldaar sedert 9 Februari jl. werd vermist, uit de haven te Dongen op gehaald. Het is een zware slag voor de diep bedroefde ouders, die in haar een oppassende dochter missen. De deernis met de diepbedroefde ouders en familie is algemeen. Door de kinderen van Ham alhier, is een bouwterrein aangekoch» naast de woning van slager Penninx alhier, Mettertijd is het plan om daar op een woonhuis te bouwen. WIELERSPORT. De Antiverpscht: Zesdaagsche geëindiqd. De laatste uren van de Antwerp- sche Zesdaagsche zyn vol panning geweest. Om vier uur Donderdagmiddag stonden Pijnenburg-Sla als nog op de tweede plaats De alleen rijdende Piet v. Kempen was in ken voormiddag uit den koers genomen. Bij het uitloven van een premie van 1000 frs. hebben de Nederland- sche koppels hun kansen voorhij laten gaan en de anderen liepen in. De eindstand luidt als volgt 1 Deneef—De Kruyscher 260 p., i Chaplier Depauw 14-j p., 3 Rons.se Schön 57 p op één ronde 4 Loncke Billiet 155 p., 5 Smets v Nevelel37 p., 6 Jan Aerts Schön 104 p., 7 Ver- reyken Haezendonck 83 p 8 De Rijck—Diclus 68 p., op vijf ronden 0 Pijnenburg-Slaats 191 p 10 Wals Pellenaars 105 p., 11 v. Buggenhout Meerschaert 72 punten. elfde, beide ^équipes met 7 ronden achterstand. De 25.000 loeiden van verontwaardiging toen de stand bekend gemaakt werd en men wacht te cr slechts op, dat de wedstrijd leiding zou ingrijpen en beide Ne derlandsche formaties met een boete van belang zou straffen. De verslaggever van 't D. v. N. schrijft: Na Pijnenburg, Wals en Pellenaars gesproken te hebben wisten wij. wat de oorzaak van hun lankmoedig rij den was De een gunde den ander de overwinning niet en dus begonnen zij om half zeven van avond elkaar maar dwars te zitten. Liep de een weg, de ander ging er onmiddellijk achter In tijd van een oogenblik hadden de favoriete Nederlandsche ploegen twee ronden achterstand. Blijkbaar was hun gemoed hierdoor toch een weinig bezwaard want voor het een uur later was, waren de twee verloren ronden weer teruggewonnen, zoodat zij samen weer aan de leiding stonden. Het gejuich dat hierbij op ging is niet te beschrijven. Het zou echter maar voor korten tijd zijn, want ternauwernood drie kwartier later, toen het veld dus aan ongeveer het laatste uur begon, werd opnieuw duidelijk, dat er van een overwinning van onze nationale ploe- gen niets komen zou. In een mini mum van lijd hadden zij drie ronden achterstand dat was om kwart over acht en tien minuten later was die reeds tot vijf ronden uitgegroeid Zoo bleeft het gaan Liep Pijnenburg weg, Wals zat aan zijn wiel, dan wel eikaars k( ppelgenooten Het was geen gezicht 1 Wij besluiten met nogmaals onzen spijt en die van de tienduizenden wielersport-enthousiasten uit ons land die naar het sportpaleis geko men waren om dezen tot Donder dagmiddag schitterend verloopen Zesdaagsche te komen zien uit te drukken en om 't on sportief en on—nationaal rijden van Pijnenburg- Slaats en Wals-Pellenaars, die V. A. R. A. HILVERSUM 301.5 M. X. C. R. V. DINSDAG 3 MAART 1936. Hilversum 1875 m. v. r. o. MG3 A. »De Telegraaf» schrijft over de sensationeele afloop van dezen Zes daagsche, die Pijnenburg—Slaats en WalsPellenaars steeds in deeersle linie gezien heeft 't volgende de laatste uren. Dertien koppels dus nog'in den strijd, tusschen welke slechts één combina ie, het Nederlandsche paar Braspenniiixv. Hout kansloos ge noemd kon worden. Twaalf bijna gelijkwaardige mededingers, die nog slechts 6 uur hadden om het onder ling uit te vechten. Het uilloven van een premie van 1000 frs. was oorzaak, dat Ronsse-Schön 3'/, uur voor het einde demarreerden, terwijl de hellt der leidende koppels hen achterna stormde. Aanvankelijk bevonden Pijnenburg—Slaats en Wals—Pellenaars zich ook bij de vluchtelingen, doch toen deze twee Nederlandsche ploegen weigerden elkaar de helpende hand te bieden, gingen haar kansen voorbij en zij werden zelfs door de anderen inge- loopen. Pijnenburg Slaats en Wals- Pellenaars gewipt uit de leidende groep 1 Een tweede maal onderbrak dit viertal Nederlanders een onder nomen vluchtpoging, omdat het eene koppel het andere afremde. Ronsse- Schön buiten dit rivaliteitsgeschil uit door oogenblikkelijk opnieuw weg vluchten Pijnenburg—Slaats en Wals-Pellenaars hoekten 2 ronden achterstand. De twee Nederlandsche hoofdparen bleven hun gevaarlijk spel spelen. Er waren er genoeg, die dit gedoe ten slotte onsymphathiek be onnen te vinden, want van twee ronden achterstand werden het er drie en even later zelfs vier, zonder dat onze landgenooten pogingen deden zich te verweren tegen de concur rentie, die haar belangen beter begreep en lustig om Pijnenburg- Slaats en Wals Pellenaars heen- draaiden. Negen kwartier voor het einde was de situatie als volgt1 Lonke— Billiet, 2 Smets—van Nevele, 3 Ver- reyeken- Haesendonck op 1 ronde 4 Deneef-De Kruysscher, 5Charlier. Depaauw, 6 J. Aerts Magne, 7 Ronsse Schön op 3 ronden 8 De Ryck— Dictus op 4 ronde 9 Pijnenburg— Slaats; 10 Wals—Pellenaars, 11 van Buggenhout—Meerschaertop 8 ronden: 12 Braspenninx— van Hout Dayen—Pecqueux hadden een kwartier te voren opgegeven. Regelmatige jachten kwamen in't volgende halfuur niet meer voor. Het aantal koppels van vrijwel dezelfde kwaliteit was te groot, hetgeen in deze periode nu niet bevorderlijk was voor de koers. Er werd namelijk gespeeld met ronden: die zich aan het hoofd van het klassement plaatste, durfde het niet aan, krachtdadig op te treden, wanneer een concurrent ontsnapte. Gedurende minstens dertig minuten werden de ronden op de beurt ge nomen door allen.... met uitzonde ring dan van Pijnenburg—Slaats en Wals—Pellenaars, die het al zoover gekregen hadden, dat zij de laatste twee plaatsen bezetten, de tiende en volgens iedereen hadden kunnen winnen als die miserabele rivaliteit er niet geweest was. ZWEMSPORT. Nieuwe wereldrecords. Bij de Donderdagavond in het Sportfondsenbad te Amsterdam ge houden nationale zwemwedstrijden hebben de dames Willy den Ouden (R D.Z.) en Rie Mastenbroek (O D.Z. beiden uit Rotterdam, elk een werek record verberd. Willy den Ouden zwom de 100 meter vrije slag in 1 min. 4,6 sec., Rie Mastenbroek de 10 meter rug slag in 1 min. 15,8 sec. ZONDAG 1 MAART 1936. Hilversum i8?5 m. V. A. R. A. V. P. R. O. A. V. R. O. V. A. R. A. A. V. R. O. HILVERSUM 301.5 M. K. R. O. N. C. R. V K. R. O. N. C. R. V.. K. R. O. MAANDAG 2 MAART 1936. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. V. P. R. O. V. P. R. o. A. V. R. O. HILVERSUM 301.5 M. K. R. O. WOENSDAG 4 MAART 1936. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. HILVERSUM 301.5 M. N. C. R. V. E Pant doeleii gunstij Statioi Te 1 Mej. Statioi .Pr Comp Watei Knipt Knipt Ondu Wass Kindt Manii Vervt Blont ver: Schei Knip Kind Chan Abc Di 6 M van in o{ bosc! FAB de t< vc fouri pake bere enz.; dooi enz., den druagt voor, draagt voor. 10.15 Adolf Bouwmecstci lu.4U Variatie-concert. 11.05 Adolf Bouwmeester 11.15 Variatieconcert. 12.00 Grumofoonmuziek. 12.15 Het VARA-orkest. 1.00 Gramofoonmuziek. l.ló liet VARA-orkest. 2.00 Viaamsche schetsen. 2.20 Gramofoonmuziek. Jl.Oo Voor de vrouwen. 2.20 Orvitropia. 1.20 Carel Rijken vertelt. 5.05 Gi amofooiumiziek. 5.30 De Flierefluiters. 6.20 Muzikaal Labeltje. 7.00 Lezing: Land en volk van Surina 7.20 Volksliederen van verschillende li 8.00 Herhaling vnn S.O.S.-berichten. 8.02 Nieuwsberichten A.N.P. 8.10 Symbolische Psalm „Koning David". 0.20 Graniofoonniuziek. 9.20 Schets: De mail die de 100.000 trok. 0.1.-. liet VARA-orkest. 10.Ij Nieuwsberichten A.N.P. 10.20 Het VARA-orkest. 10.45 Graniofoonniuziek. 8.00 Schriftlezing eu mcdltrtile. 8.15 Gramofoonmuziek. 10.20 Morgendienst. TI.OO Lezen van Chr. Lectuur. 11.20 Graniofoonniuziek. 12.20 Orgelconcert. 2.00 Uitzending voor scholen. 2.25 Lezing over de teelt vnn ds iiiereiw 2.15 Gramofoonmuziek. 4.00 Bijbellezing. 1.45 Vioolrecitul.^ 5.25 Griunofoomnuzlek. 0.30 Vragenuurtje. 7.00 Persberichten van liet Ned. Chr. Pc i u Sportuitslagen. 7.15 Len kwartiertje radio-reportage. 7.30 Vragenuurtje. 8.00 Weer- en Nieuwsberichten. 8.05 Het NCRV-orkcst. 9.00 Lezing. 9.30 Het NCR V-orkest. 10.20 Gramofoonmuziek. 'd'O 8.55 Orgelspel. 9.00 Voetbalmededeelingen. 9.05 Tuinbouwlialfuurtje. 9.30 Orgelspel. 9.45 Gramofoonmuziek. 10.00 Zondagshalfuur voor kinderen, i 0.30 Kerkdienst. 12.00 Filmpraatje. 12.30 Het Omroeporkest. 1.00 Zangrecital. 1.10 Kovucs Lajos en zijn orkest. 2.00 Boekenhalfuur. 2.30 Het Concertgebouworkest. 4.30 Nieuws van het Olympisch front. 4.45 Sportberichten. Gramofoonmuziek. 5.00 Gramofoonmuziek. 5.30 Voetbal van den dag. 5.45 Sportuitslagen A.N.P. 5.50 Orgel, Harp en Vioolconcert. 0.30 Voordracht: De eerlijke dief. 7.00 De Flierefluiters. 8.00 Nieuws- en Sportberichten. 8.15 Het Omroeporkest. 8.45 „De zeer schoone uren van juffrouw Sym- forosa, begijntje", door Julia de Gruyter en Rien van Noppen. 9.05 Gramofoonmuziek. 9.45 Radiojournaal. 10.00 Orgelconcert. 10.20 Het Acollan-orkest. 11.00 Nieuws- en sportberichten. 11.10 Fngelsche dansorkesten. 8.30 Morgenwijding. 9.30 Gewijde muziek. 9.50 Kerkdienst uit de Geref. Kerk, Nieuwe Westerkerk, Ammanstrnnt, te Rotterdam. 12.15 Het KRO-orkest. 12.45 Gramofoonmuziek. 1.00 De KRO-luchtlijn. 1.20 Het KRO-orkest. 2.00 Gramofoonmuziek. 3.15 Zangrecital. 3.35 Het Concertgebouworkest. 4.00 Ziekenlof uit Bloemendaal. 5.00 Kerkdienst uit de Ned. Herv. Kprk, Schoot- sehestraat te Eindhoven. 7.45 Voetbaluitslagen van de R.K.F. 7.50 Uitzending vnn het R.K. Werkl. Verbond. 8.10 Nieuwsberichten en Mcdedeelingen. 8.20 Het KRO-orkest. 9.15 Het Sted. Orkest van Maastricht. 10.00 Hoorspel: De Aarde wankelt. 10.30 Nieuwsberichten. 10.35 Gramofoonmuziek. 10.40 Epiloog door het Klein Koor. 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.00 Jetty Cantor en haur ensemble. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Jetty Cantor en haar ensemble. 11.00 Wenken voor de huishouding. 11.30 Orgelconcert. 12.30 Gramofoonmuziek. 12.35 Overdracht van het marine-commando Batavia. 1.35 Het ensemble Jonnyl Kroon. 3.00 Begin knipcursus. 4.00 Zang. 1.30 Radio kinderkoorzang. 5.05 Voor kicihe kinderen. 5.30 Bijbelvertcllingen. 6.00 Gramofoonmuziek. C.30 R. V. U. 7.05 Zangrecital. Engelscfie les voor gevorderden. Nieuwsberichten en Mededeelingen. Het Omroeporkest. Hoorspel: David Coppcrfield. liet Omroeporkest. Nieuwsberichten. Het ensemble Pali. 8.00 Gramofoonmuziek. .Morgenconcert. Gramofoonmuziek. Muziekuitzending voor fabrieken. Graniofoonniuziek. Godsdienstig halfuurtje. Gramofoonmuziek. Commando-overdracht hij de Marine Ned.-Indië. Gramofoonmuziek. Vrouwenuurtje. Modecursus. Opera-programma. Gramofoonmuziek. Jongenskoor der St. Auugstinusparochii „L.P.D.", Nijmegen. De KRO-Melodisten. Esperantocursus. Het KRO-orkest. Nieuwsberichten en Mededeelingen. Lijdensmeditatie door Pater Borromaeu de Greeve O.F.M. Gramofoonmuziek. Het KRO-Kamerorkest. Gramofoonmuziek. Het KRO-orkest. Nieuwsberichten. De KRO-Melodisten. Gramofoonmuziek. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.30 Onze keuken. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de Con tinubedrijven. Graniofoonniuziek. Orvitropia. Gramofoonmuziek. Orvitropia. Voor de vrouwen. Mozart-programma. Gramofoonmuziek. Fantasia. Zeven jaar Warner Bros Pictures. Lezing: Het plan van den arbeid. VAR A-kinderkoor De Roodborstjes. Lezing: De oorlog in Abessinië. Herhaling van S.O.S.-berichten. Nieuwsberichten A.N.P. en VARA-Varia. Het VARA-orkest. Rotterdam's Plectrum Orkest. Het VARA-orkest. HoorspelMunnen in de. sneeuw. Nieuwsberichten A.N.P. Het Residentie-orkest. Het Mignon-kwintet. 8.00 Schriftlezing en meditatiie. Morgenconcert. Morgendienst. Het ensemble van der Horst. Gramofoonmuziek. Orgelbespeling. Gramofoonmuziek. Lezen van Chr. Lectuur. Gramofoonmuziek. Zangrecital. Kinderuurtje. Lnndbouwhalfuurtje. Op last van den Minister afgestaan. Persberichten van het Ned. Chr. Persbur. Een kwartiertje radio-reportage. Kristlik Frysk Selskip. Weer- en Nieuwsberichten. Gramofoonmuziek. De Arnhcmsche Orkestvereeniging. Lezing: Stadsjeugd en plattclandsjeugd. Dc Arnhcmsche Orkestvereeniging. Nieuwsberichten. Een kwartiertje voor het 100-ruitig bord. G romof oonmuzlek. 7.30 8.00 8.10 9.10 10.10 11.00 11.10 8.15 10.00 10.30 11.00 11.30 12.15 12.35 1.35 2.00 3.00 4.00 5.05 5.30 6.00 6.40 7.15 7.50 8.0!) 9.00 9.15 10.00 10.10 10.30 10.35 11.15 12.U0 12.15 1.00 1.15 2.00 2.15 2.45 5.30 6.30 7.00 7.15 7.40 8.00 8.03 8.15 8.15 9.00 9.30 9.55 10.Ü0 11.00 8.15 10.30 11.00 1.15 1.45 2.45 3.00 3.30 4.00 5.00 G.00 6.30 7.00 7.15 7.30 8.00 8.05 8.15 8.45 9.15 10.15 10.20 10.35 Bi

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 2