W EXTRA IIBBIEIIAB ALBERT HEIJN fiLri 23- 27» 34 KOERSEN. MARKTBERICHTEN. BURGERLIJKE STAND. BOEKBESPREKING. ABONNEERT U OP DIT BLAK XoMhi SCHOENEN IN ALLE PRIJSKLASSEN VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. nir.g Laatste Berichten. GROOTESTRAAT 231 OPENT Wij noodigen U uit tot een bezoek aan onzen modern ingerichten winkel, waarin wij steeds voorradig hebben EEN RUIME SORTEERING en een ENORME VERSCHEIDENHEID van Tot en met VRIJDAG 13 MAART BESLIST ALLERBESTE KWALITEIT! daartegenover kan bü hem geen kwaad, waarvan zij by een volgenden aanval dan ook dankbaar gebruik maakten. Ken ,«oed aangegeven bal van den Midvoor belandt bü den rechtsbuiten die meters buitenspel staat en van die gelegenheid gebruik maakt om het 2e doelpunt langs den onthutsten doelman te schieten. Een ieder denkt dat de scheidsrechter dit doelpunt niet zal toekennen, maar de lieer Beerens wyst triomfantelijk naar het midden onder protest van spelers en publiek. Direct hierna trad de rust in met den stand 2—0 voor Vincent. Van den aftrap caan onze jongens re gelrecht op de Tilburgsche verdediging af waar onze linksbuiten den stand op 1 2 bracht. Tientallen schoten op het doel van Vincent gelost leverden geen succes op. Vincent kon niet meer over de helft komen, doch onze Hercules-lui konden het net niet vinden, terwyl iede- rc aanval door den scheidsrechter werd onderbroken. Het publiek ging dan ook geweldig te keer maar niets hielp. Als er nog circa 5 min. te spelen zijn, bewerkt een achterspeler van Vincent den bal vlak by het doel met beide han den, maar de scheidsrechter laat heel uitwoon doorspelen als of er niets ge beurde. Hierna fluit de scheidsrechter liet einde en heeft Hercules een onver diende 2—1 nederlaag geleden dank zy d slechte leiding. Wij hopen als dat ook den R.k.V.13. goede scheidsrechters in het veld wil laten brengen, daar ook de spelers van beide partijen er door gedupeerd kunnen worden. Hercules A welke een bezoek bracht bij Quick A mocht een verdiende 32 overwinning in de wacht sleepen. Hercules B welke thuis speelde kon liCt,tegen HEG niet bolwerken en zij ver- loren met 23. Volgende maal beter jongens. Hercules 2 speelde in Tilburg tegen R.KT.V.V. 5 welke wedstrijd eindigde in een 32 overwinning voor R.K.T.V.V. Voor Zondag a.s. staat voor Hercules 1 weer een zware wedstrijd op het pro gram. Zij gaan een bezoek brengen bij WIK 2 in Oisterwijk. WIK 2 beschikt over een geod elftal waarvoor onze Her cules-lui danig zullen moeten oppassen om een overwinning te behalen. Hercu les denkt wanneer ge Zondag een neder laag lijdt de kansen zoo goed als verke ken zijn voor de bovenste plaats. I)e wedstrijd staat onder leiding van den heer G. de Rooy uit Tilburg en vangt aan om 2 uur. Vertrek per bus om 1 uur bij den heer M. v. Daelen, Heden Zaterdag om 3 uur speelt Her cules B thuis tegen Quick B, welke een spannende wedstrijd kan worden. Zondag a.s. speelt om 12 uur Hercu les A een thuiswedstrijd tegen Quick A. Ook deze zal wel een mooie ontmoeting worden. Wandelsport. »Juliaras-marschen te Nijmegen. Op Zaterdag 2, en Zondag 3 Mei a.s. organiseert uovengeiioeuiue vereeui- ging Eén- en TweeUaagsciie mar- scüen onder auspiciën van de Koninklijke Nedeiiaudsche Unie voor de Wandelsport (N U.W.) Zij die een programma boekje wenscben te ontvangen, schrijven aan: A. G. Heijnders - Pastoor Zegerstraat 78 JNijmegen. biljartclub »tiet üandspel Woensdagavond speelde in café Kaaij makers te 'slioscü, de Waal- wijksche biljartclub »Het Bandspel» legen de aluaar gevestigde vereeni- ging »De Papegaai» voor het neder laag lournooi. Be Bossche vereeniging, welke vooral op eigen biljart ais zeer sterk staat aangeschreven, moest van de jongens van Fians van Heivoirt een groole nederlaag incasseeren. Met niet minder dan 17b punten bleven de Waaiwijkers overwinnaar, waar mede zij zich aan het hoofd der veie gespeelde wedstrijd enplaatsten. Vermeld dient hel schitterend spel van Frans van Heivoirt, die zijn partij in vijf beurten uitmaakte in de volgende series: 31-2—47—2—18. Voor dit prachtige werk had Frans een verdiend applaus in ontvangst te nemen. De overige spelers waien ook in goede conditie, vooral Bart van Engelen, die zijn partij in 10 series beeindigde. De totale uitslag van de gespeelde partijen is: Het Bandspel De Papegaai Fr. v. Heivoirt 100 Verhoex 34 L. v. Schijndel 100 Buitenkamp 84 B. v. Engelen 100 Jansen 55 Jac v. Heivoirt 100 van Es 87 J. Willemse 100 Kwaks 88 P. v. Schijndel 100 Papegaai 76 600 424 Hoogste serie Frans van Heivoirt 47 punten. Biljartkampioenschap van de Langstraat. Onder geweldige belangstelling had Woensdagavond de 9de en 10de wedstrijd plaats om het biljarlkam- pioenschap van de Langstraat. De bekende Drunensche biljarter Jan v. Delft verrichtte zijn bekende bandstooten zoo correct, dat hij de overwinning in de wacht 9leepie. Wat velen niet gedacht hadden gebeurde in de tweede partij, namelijk Fran9 Slaats moest de vlag strijken voor Th. v. d. Wiel uit Drunen. De uitslag was als volgt Jan van Delft Drunen 253 punten 35 brt., gem 7,225 Hoogste serie 29 Th. van Ween Waalwijk 183 punten 35 brt gem. 5 2 25. Hoogste serie 15 Th. v. d. Wie', Drunen 253 punten 46 brtgem 5,50 Hoogste serie 17 Frans Slaats Waalwijk 233 punten 46 brt., gem. 5 08 Hoogste serie 25 A.s. Maandagavond half acht komen er weer belangrijke wedstrijden n.l. tusschen de heeren Leo v. Schijndel Waalwijk tegen C Heimig 's Bosch, en Johan de Graaff Waalwijk tegen Karei Dekkers, 's Bosch. Opgaaf van de UoUerdamsche tlankuereeniyiny N.V. Kantoor Waalwijk. Waalwijk, 6 Waart 1936. Biggen f 12 tot f 15. Eieren 3 tot 3l/a cent Laatkoers omstr. Datum conden bc-riyn bar ijs bruasel IN. York Reismarken Maiken bankp. Marken Zuver Montreal 11 ure. 4/3 7.27 59.20 9.71 24,ö2 1,4 0% 5/3 7,26% 59.20 970 24.82 1.40 43.- 43.- 45,— 45,— 47,- 47.- 1,46 1,46 6/3 7.267, 59.20 9.7oVa 24.84 1.40% 42.50 45.— 47.- 1.46 KADIO ÜISTKIBUTIE-BEÜKIJ F, WAALWIJK. Wijzigingen voorbehouden. ZONDAG 8 MAART 1936. Programma 1 8.UU v.iii. Hilversum 3U1.5 M. Programma 2: 8.UU v.m. Hilversum 1875 M. Programma 3: 8.30 Brussel Vtaamsch. 12.35 Keulen. 1.20 Brussel Vlaamscli. I.60 Droitwich. 5.20 Brussel Vtaamsch. MAANDAG 9 MAART 1936. Programma 1: 8.0U v.m. Hilversum 301.5 M. Programma 2: 8.UU v.m. Hilversum 1875 M. Programma 3: 8.20 Brussel Vlaamscli. 9.20 Keulen. 9.35 Dcutschlandsender. 10.05 Keulen. 12.20 Brussel Vlaamscli. 2.20 Radio Parijs. 5.20 Keulen. 78 uur: Gramofoonmuzlek van het R. I). B. Lichte muziek avond. 1041 l'uppe und Hampelma». Dajos Beta. Tee bei Maikafer. id. 3582 Jap. Lntcrncntanz. Dr. Weiszmann. Chin. Strassensercnade. ld. 1642 Blumengelüster. Dnjos Beta. Rose Mousse. ld. 2974 Parade der Zlnnsoldate. ld. Siamesische Waclitparadc. id. 3393 Der Vögleln Abendlied. Vibrafoon. Serenade. ld. 3387 Stilt wie die Nacht. Wilt Kalinkn. Stfindchen. ld. 1407 Trimmende Glöckcn. Orkest. Die Spleluht tnnzt. id. 2378 lm Klostergarten. ld. Auf einem Pers. Markt. ld. 3197 Lander und Lieder. Deel 1. Marcel Wittrisch. Liinder und Lieder. Deel 2. id. 8.00 Droitwich. DINSDAG 10 MAART 1936. Programma 1 8.00 v.m. Hilversum 301.5 M. Programma 2: 8.00 v.m. Hilversum 1875 M. Programma 3: 8.00 Brussel Vlaamsch. 9.20 Keulen. 9.35 Dcutschlandsender. 11.20 Kalundborg. 12.20 Brussel Vlaamscli. 3.05 Radio Parijs. 5.20 Brussel Vlaamsch. 6.50 Regional programma. 7—8 uur: Gramofoonmuziek van het R. I). B. Wals- en Marsch-muzlek-nvond. 1187 Sedan Marscli. Orkest. Schupo Marsch. id. 1734 Wiener Praterleben. Banjo Orkest. Lustigcs Wien. id. 2595 Untcr dem Sternenbanner. Orkest. Gladiatoren Marsch. id. 3561 Mattinata. Wiener Bohème Orkest. Poranck. ld. 3209 Eine Walzer Redoute. Deel 1. Orkest. Eine Walzer Redoute. Deel 2. ld. 3383 Sphiirenklange. ld. Donouweibchen. id. 3377 Die Schiittschulaufcr. Paul Godwyn ork. Estudiantina. ld. 3427 Memory, Wnlspotpourrideel 1. Strijk-orkcst. Memory, Walspolpourrideel 2. id. 3010 Hoch Hcidecksburg. Orkest. Triumph-Siva-Ducls. id. 8.40 Droitwich. 9.50 Brussel Fransch. 10.20 Droitwich. 10.40 Regional Programma. WOENSDAG 11 MAART 1936. Programma 1 8.00 v.m. Hilversum 301.5 M. Programma 2 8.00 v.m. Hilversum 1875 M. Programma 3: 8.20 Brussel Vlaamsch. 9.35 Keulen. 11.20 Kalundborg. 12.20 Brussel Vlaamsch. 2.20 Kalundborg. 2.50 Radio Parijs. 5.20 Keulen. 5.20 Keulen. 78 uur: Gramofoonmuzlek van het R. 1). B. Dansmuziekavond. 1188 Denk an mich. Hans Bund. Wenn Ich wiisste. ld. 3207 Dort in Hawaii. Adofl Luttcr. Ich schenk dir Rosen. ld. 1200 Kntze und Maus. Hans Bund. Klctterraffc. id. 3394 Die ersten KUsse. James Kok. So kusst nur die Katja. ld. 3196 Das ist der Zauber. 4 Belcanto's. Nur eln kleiner Strauss. ld. 2337 Sprlch zu mlr vom Glück. Hans Bund. Meln Madel 1st nur Verkauferln. ld. 3379 Ohnc dlch glbt's keln Vergngen. Renate Muller. LIebe 1st eln Gehelmnis. ld. 1410 Corcovada. Hans Bund. Mabel ango. ld. 8.00 Droitwich. II.05 Regional programma. WAALWIJK. Geboorten: Josephus A. z. van A. C. Veraa.de Vries Johanna A.d. van H.Molegraaf Gouda - Theodora W. H. d. van H J. Stevens v. Gestel. OverlijdenC. van Nimwegen, oud 74 j., echtg. van J. M. v. Gorkum P. J. van der Made, oud 60 j. Sa. M. v. Venrooij, oud 5 mnd. Huw. en Huw. aangiften Geene. Ingekomen Aa. C. Koppens van 's Hertogenbosch M. A. F. M. van der Lugt van Rotterdam Ha. C. Janson van 's Hertogenbosch Ja. M C. van Berkel van Tilburg. Vertrokken Ernst Radau en gezin naar Beilijn C Koogjenaar Beesd. C. J. J. Scheepmakers en echtg. naar Wassenaar. Aa. M. J. C. Donkers naar Eindhoven. J. P. v. Zeist en gezin naar Sprang Capelle. H. L J. Kies naar Hil- varenbeek. Elis. P. Vriens naar Udenhout. W. van Gils, naar Tilburg. Kermisvermakelijkheden. Voor de heden door B. en W. gehou den verpachting van kermisvermake lijkheden waren de volgende inschrij vingen binnengekomen: Wed. A. Reindorp, Den Haag, Oostersche horoscoop 5 L. v. Bever, Dordrecht, patates- frites-wagen f 40 A. Versichel-de Winter, Gent, Sierfoto-electra f 80 Idem, schiettent zonder conc. 105 Th. Damen, Tilburg, fruitkraam 5 R. Chr. Laanstein, Rotterdam, lijntrektent en 3 vliegbommen 250 N. J. Nieuwlands, Tilburg, IJsco- wagen f 15 M. Kempenaars, Roosendaal, galanteriekraam 53 Joh. Laanstein, Amsterdam, lijn trektent, 2 vliegbommen, vogelpiek, zonder conc. 1000 R. Otter, Deventer, koek-, Nou gat en Sui kerkraam 20 G. Colpaert, Gent, kijktent 65 Joh. Sipkema, Groningen, Autoscooter f 500 Idem, autocaroussel «300 Janvier, Bergen op Zoom, stoom- carousel en lunapark 425 Corn. Vermolen Zn., Den Dol- der, rupsbaan: met rupsveil f 500 zonder 350 Idem, vroolijk rad i 400 Idem, autoscooter 888 alles tesamen zonder con currentie 2000 Robbe Janvier, Oosterhout, auto scooter 810 C. v. d. Wijngaard, Breda: vogelpiek i 560 vliegbomsport 75 lijntreksport f 75 2 biljart knikkeren 90 te samen f 850 A. C. de Jong, Vlaardingen, 2 knikkerspelen 1 100 C. Janvier, Gilze, kwikkwak 50 J. Vale, Bergen op Zoom, vogel piek zonder concurrentie 317 met concurrentie f 150 Alph. Hoefnagels, Helmond, autocaroussel f 161 G. Posthumes, Bergen op Zoom, lijntreksport 90 Idem, ballentent 30 Gebr. A. en M. Hommerson, Gin- neken, Stijlwand 120 Idem, emotiebaan, z. conc. 175 J. Maas, Bergen op Zoom, foto grafietent «30 Gez, J. W. Vogel, Amsterdam, galanteriekraam 50 N. Dauphin, Dordrecht, schiet tent 52.50 D. Brunselaar, Enschede, schiet tent 35 .1. Leemburg, Gordijk, schiet- salon, zonder concurrentie 51 J. Boltini, Breda, variété-theater 30 J. Bakker, Apeldoorn, U-boot 20 R. Vale, Bergen op Zoom, fcnikkersport 57 moulin-rouge f 94 werptent 21 M. O. Kreekel, Apeldoorn, auto scooter 601 L. Dauphin-Ivnabbe, Heerlen, zweefmolen 105 J. Visscher, Amsterdam, zuur kraam 40 E. v. Dijk-Martens, Roermond, goocheltent 37 P. Brunselaar, Enschede: schiettent f 35 hoofd van jut 5 totaal, zonder conc. 80 J. Wanningen, Amsterdam: werptent 362 plus 5% zonder concurrentie rad van avontuur 650 K. Appel, Breda, Deensche hoog- vaart 57 Jos. van Gastel, Terheijden, sui- kerkraam 196 H. Kleijn, Waalwijk, fruitkraam 40 Th. Desmet, Amsterdam, vogel piek en 2 vliegbommen 650 P. van Grinsven, Dordrecht, variété-theater 60 Albert Hinzen, Roermond: luchtschommel 185 kinder-autodröme 65 totaal 280 Wed. J. Sipkema Zn., Gronin gen, stoomcaroussel 375 Bloumenfelt, Tilburg, markt kraam 10 Begrafenis Pastoor P. J. v. d. Made Zaterdagmorgen hebben de parochi. anen van v m Besoijen hun beminden herder, den ZeerEerw. Heer P. J van der Made, die zoo plotseling van hen werd weggerukt, ten grave ge dragen. Het stoffelijk oversehot van den pastoor lag de vorige dagen opge baard in een tot cüapelle ardente ingerichte rouwkamer Velen maakten van de gelegenheid gebruik om den overledene een laatsten groet te brengen en voor zijn zielerust te bidden. rAlle drie de avonden, waarop tot zijne intentie den Rozenkrans werd gebeden, was de kerk van O. L. Vr. Onbevl. Ontv. geheel bezet. Zoo feestelijk als tot voor kort nog de installatie van den nieuwen herder was, zoo indrukwekkend ook was nu de begrafenis van den priester die zich om zijn eenvoud en vaderlijke goedheid zoo bemind had gemaakt. Om half tien formeerde zich de volgende stoer, welke den overledene naar zijn laatste rustplaats zou bege leiden óór de lijkbaar de H Familie, het Zangkoor en het Keikbestuur en achter het stoffelijk overschot de familie van den overledene, de eerw heeren geestelijken en genoodigden om. de burgemeester, wethouder Eibers. Dan volgde het Schuttersgilde ,St. Crispijn*, het Meisjespatronaat in untfotm, de Congregatie en d« R K Voetbalclub W.V.B, De ver eenigingen dioegen haar omfloerste vaandels. De regeling van den stoet was in handen van den Jonge Werkman. Na de meiten van 10 uur droeg de HoogEerw. hser den v. d. Brckel geassisteerd door pastoor Heezemans en pastoor van Erp de plechtige H Mis van Requiem op. Onder leiding van den heer P. Broos zong het kerkelijk zangkoor behalve de Gre- goriaansche gezangen de meerstem mige R« quiem van Haller. De HoogEerw. heer v. d. Brekel hield een tuffende lijkrede. Daarna trok de sioet in dezelfde ops'elling ook de schoolkinderen gingen thans mede naar het kerk- hot, waar de absoute werd verricht door den HoogEerw. heer deken Allen verlieten diep onder den in- diuk het kerkhof, in de overtuiging een braaf priester, goed herder der parochie ter laatste rustplaats te heb ben gevoerd. aStille Omgang Voor de derlnemers aan den Stille Omgang zal op Zaterdagavond 14 Maart 1936 'savonds om licht uur een Lot met toespraak in de Parochiekerk van den H. Antonius van Padua worden gehouden, waarna men gezamelijk naar het station zal trekken. Voor 't voorjaar! Wij vestigen de aandacht op de in ons Eerste Blad voorkomende adver tentie der fa. Gebr. van Loon, betref fende de nieuwste stalen van behang selpapieren van de beste firma's, o.a. R. en R. Bij voorkomen zal men goed doen zich hier eens te oriënteeren. R. K. W. V. B. Ten feeken van rouw vanwege het overlijden van onzen diep betreurden adviseur pastoor P. J. v. d. Made zijn alle voor W.V.B. vastgestelde wedstrij den afoeiast. WAALWUK. Zaterdag en Zondag Luxor Bioscoop, wHeule abend bei mir«. Alleen Zondag, B. D. B.-Theater, »David Copperfieldct. Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel ^Oefening en Vermaak». Zondag 12 uur. Repetitie Liodet lafel „Tot Bloei der Toonkunst". Maandag 89.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gymnastieklokaal O.S Dinsdag 78.30 uur. Gymnastiek dames K. enV. Gymnastieklokaal O.S Woensdag 78.30 r.ur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gvmnastiekl. O. S. W.G.V. Woensdag van 5.30— 6.45 uur Adspiranlen II. Woensdag 8 u. Cursus Transport- Colonne Roode Kruis O L. S hooi. Versailles en het pact van Locarno be treffende de demilitarisatie van de Rijnzöne opzeggen. Duce bereid tot onderhandelen? ROME, 6 Maart. Uit betrouw bare bron wordt vernomen, dat de Duce in principe de uitnoodiging van Genève om vredesonderhandelingen te voeren zal aanvaarden, doch zal wei geren met Abessinië te onderhandelen of binnen het kader van den Volken bond. Naar zijn opvatting zijn Enge land en Frankrijk de eenige mogend heden, waarmede hij kan onderhande len. Volgens den zegsman zal Musso lini zich baseeren op de verdragen van 1906 en 1925. LOOD VERGIFTIGING TE BLADEL EN OMGEVING. Patiënten werden geheel ondermijnd. De oorzaak ontdekt. Het veel voorkomend verschijnsel van loodvergiftiging te Bladel en om geving begon in zekeren zin onrustba rende vormen aan te nemen. Dr. Zijl mans te Bladel constateerde in ver schillende gevallen een ernstige mate van vergiftiging en waar het hier aan vankelijk slechts sigarenmakers betrof, werd hoofdzakelijk gedacht aan een beroepsziekte en het verschijnsel geba seerd op het werken op de zinkenplaat. In verband daarmede werden proeven genomen met taekhouten tafelstukken. Intusschen maakte dr. Zijlmans het verschijnsel in breederen kring van col lega's bekend en werd ook de inspec- teus van de volksgezondheid te Breda met een en ander op de hoogte ge bracht. In vele gevallen was de vergiftiging zoo erg, dat de patiënten geheel onder mijnd werden en maanden niet in staat waren 'te werken. Bij het voorkomen van de verschijn selen ook bij niet-sigarenmakers, werd de oorzaak meer gezocht in het drink-' water. In verband daarmede zijn jn Bladel en omgeving tientallen monster/ genomen en is het gebleken, dat er ver. schillende bij waren met een zeer hoog loodgehalte. Deels is het te wijten aan het feit, dat de zuigbuis naar de pomQ niet voldoende is vertind, deels aan het des nachts laten staan van water in dL pompbak en deels aan de samenstelling van het grondwater, dat op de een o| andere plaats gemakkelijk lood opl(J In verband hiermede is het noodj] ander materiaal te gebruiken voor ge. leidingen en des morgens voor het ge bruiken van het water uit de pomp eej emmer of twee weg te werpen. Te;, aanzien van het te gebruiken materiaal zal de bouwverordening gewijzigi worden. 1 Moderne Orgelbou w kunst in Nederland. Bei tra Bij Drukkerij Henri Bergmans e; Co. te Tilburg is verschenen ï>Moderii( pr ürgelbouwkunst in Nederlands. Pr0, blemen en Directieven dot r de Bree, Pr. Bisschoppelijk Expert voor orgelbouw, recior Oei Ie B«. houdens enkele wijzigingen bevat dty brochure, de lezing voorgedragen oj de Jaarvergadering der R K. O gr nisten- en Direcleuren-vereenigit g t, Utrecht 5 Auöu«!'u«! 1535 Prijs 45 cii gironummer 135245 Oerle. Di Uit hel Drukkersbediijf Naar verluidt is 1.1. Donderdag na ele dagen van vergaderen, in den kring der Onderhandelingen Com missie, overeenstemming bereikt over een nieuw collectief contract in de ypografie Dit ontwerp komt nu in de hoofd- bestuurs- en daarna in de a'gemeene leden vergaderingen der respectieve bonden. Het zou 2 jaar duren en zich aan passen aan de omstandigheden, doch de rechts en bedrijfsgtmeenschap zuRpn bewaard hliivpn. DE OORLOG IN ABESSINIE. Gisteren is eindelijk een Abessijn- sche communiqué over den strijd in het Noorden gepubliceerd. Volgens dit communiqué is de strijd met^nieuwe hevigheid ontbrand. Zoo moeten er in Tembien weer gevechten plaats vin den, die een bijzonder ernstig karakter hebben. Ook ras Kassa is bij de Ta- kazze tot den aanval overgegaan. Te vens rukt ras Moeloegeta op naar het Noorden. Men houdt te Addis Abeba reke ning met eèn bombardement van die plaats. In 'n Abessijnsch communiqué wordt medegedeeld, dat de Italianen de stad Ginir in Bale tijdens een bombarde ment geheel verwoest hebben. Ook boven Debra Markos hebben de Italianen bommen laten vallen, waar door de verliezen onder de burgerlijke bevolking zeer aanzienlijk zijn. De Britsche regeering heeft te Rome een krachtig protest ingediend tegen 't jongste luchtbombardement van de am bulance van het Britsche Roode Kruis bij Kworam. Luitenant-kolonel Ivo Olivetti, lid van het directorium der fascistische partij, is aan het Noordelijk front ge dood. DE DUITSCHE RIIKSDAG BIJEENGEROEPEN. De Rijksdag is tegen vanmiddag 12 uur bijeengeroepen, om een verklaring van Hitier aan te hooren (11.20 v.m. over alle Duitsche zenders). De Berlijnsche gezanten van Enge land, Frankrijk, Italië en België zijn vandaag tegen 11 uur op het ministe rie van buitenlandsche zaken ontbo den, om een verklaring van de Duit sche regeering aa nte hooren nopens het pact van Locarno. Volgens Havas zal Hitier vandaag de bepalingen van het verdrag van MIIKI'BI EEN POND TAFELRIJST i 10 ct. en PRUIMEN 17'/a ct. EEN POND TAFELRIJST a 12 ct. en PRUIMEN a 20 ct. EEN POND JAVARIJST 16 ct en PRUIMEN A 25 ct. Tezamen Tezamen Tezamen ct. 21 ct. 24 32 17 •30 óO 17 29 -42 -18 25 19 50 WITTE SUIKER per pond VETTE GOUDSCHE KAAS per pond VOLVETTE GOUDSCHE KAAS per pond 29- REUZEN ONTBIJTKOEK per stuk HEERLIJKE JAMS per pondspot .21 APPELSTROOP per Kg. bus 24- GOEDE KOFFIE per pond PINK ZALM per gr. blik 18-25 ROODE ZALM groot blik -39 HARING o. Tom. saus 10-16 CHOC. HAGEL, extra, per pond ANIJS—HAGEL per pond PATENTOLIE per Liter Alleen Vrijdag en Zaterdag Afgehaald uit de winkel ORANJE MARMELADE per pot van 42 voor 38 ct. DELICATA TOFFEE'S p.pondszak 25 voor 22 ct. MAAKT U HET LEVEN G0EDK00PER EN GEEFT U GARANTIEVOOR WAA.LWIIK Markt 22 h. Grootestr. Tel. 272. Hooren en bezorgen zonder prijsverhooging. R. 156.

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 10