GEMEENTERAAD WAALWIJK. VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. Ontmanteling Ned. Herv, Kerk aan de haven Subsidies aan „Halle lujah" en R.K. Waalwijksche Gym nastiek-Vereeniging Li des namiddags 4 uur in 't gemeente huis aldaar. Te behandelen zaken 1 Mededeeling procesverbaal van kasopname over het le kwartaal'36. 2 Vaststelling vergoeding inge volge art. 101 der LO. Wet 1920 over 1934, voor de bijzondere scholen. 3 Vaststelling voorschot ingevolge art. 101 der L.O. Wet 1920 over 1936, voor de bijzondere scholen. 4 Vaststelling kohier hondenbe lasting dienst 1936. 5s Voorstel van B. en W. lot wijziging der gemeentebegrooting dienst 1935 en tot wijziging der begrooling van het gemeentelijk grondbedrijf dienst 1935. 6 Aanvraag aankoop terrein door de firma Spyer—Brothers. 7 Ingekomen stukken. 8 Reclames. Aan het Zuid—Nederlandsch Tooneel, directeur Anton Mertens, is door B. en W. dezer gemeente vergunning verleend om op 2, 3, 4, 9, 10 en 12 Mei a.s. voorstellingen te geven in deze gemeente. De schouwburgtent zal worden geplaatst op het Marktveld. Naar wij vernemen is door de R.K. Harmonie »Cecilia« uit Princenhage aan het huldigings comité burgemeester Bianchi, een gratis concert aangeboden te geven op 4 April a.s. ter gelegenheid van het 127j jarig ambtsjubileum van den burgemeester. Deze aanbieding is door't comité dankbaar aanvaard. Tot Commandant van den Luchtbeschermingsdienst in deze gemeente is aangesteld de heer I. H. Meijers. Voor de Evangelisatie »Eben Haezer te Raamsdonksveer hoopt Zondag a.s des voorin. 9.30 en des nam. 2 uur voor te gaan de heer Paul uit Benthuizen. DUSSEN. Alhier werd 'n jonge man aangetroffen die door zijn handelingen en gedrag al spoedig de aandacht der politie trok. Bij onderzoek bleek 't le zijn een zekere M. Ernst, die door 't Rijksopvoe dingsgesticht te Doetichem bij een landbouwer te Oosterbeers was geplaatst en van daar was wegge- loopen, waardoor zijn opsporing werd verzocht Hij werd door Majoor Ramakers alhier naar zijn bestemde plaats teruggebracht. De heer Laheman uit Amster dam bezocht met zijne collectie uitheemsche dieren de R.K. Jongens school te Hank. Daar dhr. Laheman er tevens nog een interessante lezing en beschouwing aan verbond, werd dit bezoek naast aangenaam ook zeer zeker nuttig en leerzaam voor de leerlingen die dit dan ook wel wisten te waardeeren. De heer H. v. Steenhoven uit Gorinchem gaf in café C. van Dinteren een biljartscéance met 350 caramboles voorgift. Als tegenpartij fungeerde de heer C. de Veth uil Hank. De eindstand werd 455 150. Na afioop werden nog tal van kunst en fa.itasiestooten ten beste gegeven, zeer tot voldoening van 't aanwezige publiek. Op de papierfabriek alhier, viel dezer dagen een onderstel van een der groote ketels in, waardoor een gedeelte der fabriek werd stop gezet. De betrokken arbeiders wer den evenwel niet naar huis gestuurd doch op een ander gedeelte te werk gesteld De herstellingwerkzaam heden werden begrijpelijk direct ter hand genomen. ST. JOACHIMSMOER. Tot de geslaagden voor het examen ter verkrijging van 't godsdienstdiploma A afgenomen voor de 3e cursus van de Bisschoppelijke Kweekschool voor Onderwijzers behoort o.a. de heer P. G. A. Verhelst alhier. Bakkers Vergadering A.s. Donderdag zal de neer Blom in Musis Sacrum een lezing houden over de Nederlandsche Bakkerij-Stichting. Deze belangrijke lezing is toegankelijk voor alle bakkers uit Waalwijk, de Langstraat en omgeving. K.OB.-afdeeling Waalwijk-Heusden. In de achterzaal van Hotel Verwiel hield de afdeeling K. O. B. afdeeling Waalwijk-Heusden Vrijdagmiddag om half zes haar algemeene jaarvergadering onder voorzitterschap van den heer A. Froklage. Tot afgevaardigden voor de algemeene vergadering ta Den Bosch op Dinsdag 14 April a.s. werden gekozen de heeren Froklage, Carpay en v. d. Broek. Naar ae K O. V.-vergadering te Utrecht op Woensdag 15 April a.s. worden afgevaardigd de heeren Froklage en v. d. Broek. Voorts werden besproken de voor stellen welke op deze vergadering zullen worden ingediend. Tevens heeft de verkiezing van 3 leden van het hoofdbestuur plaats gehad. De uitslag hangt vanzelfsprekend af van de verkiezing der overige afdeelingen. Tot slot van de vergadering hield de heer H. van Wel een leerzame causerie over Devaluatie en deflatie. Van de gelegenheid tot het stellen van vragen werd een zeer druk gebruik gemaakt. BIOSCOOP. R. D. B. Theater. Helden van onzen tijd». De film «Helden van onzen lijd», die deze week in het R.D.B. ver toond wordt, is een revue van alu minium en staaldraad, waarin hon- derden vliegtuigen met enerveerend motorgeronk hun arabesken tegen het uitspansel teekenen. De film is eweldig sensationeel, grootsch van opzet en ongelooflijk brutaal wat de incidenten betreft. Het Ameri- kaansche Ministerie van Luchtvaart heeft zijn volle medewerking ge schonken. De regisseur Richard Rosson had de beschikking over verscheidene vliegeskadrons, en zoo werd deze film een onmiskenbaar suggestieve propagandafilm voorde luchtvaart, vooral ook door de enor. me spanning en de demonstraties van pure heldhaftigheid. Ook het verhaal van deze rolprent is sympathiek. Een stoere vader, sergeant majoor instructeur van een vliegacademie, is het een groote eer zijn zoon bevorderd te zien tot luitenant. Diens vliegersopleiding leidt tot eenige verwikkelingen, die tenslotte nog goed afloopen. Wallace Beery, de vader, ii hier een prachttype, haar wie men gaarne kijkt. Lewis Stone beeldt treffend den generaal uit met aristocratische ko:lheid, die toch innerlijk bewogen is, wanneer er weer een «kist» nood lottig is geland. «Helden van onzen tijd» is een der meest geslaagde vliegersfilms van den laatsten tijd, buitengemeen sensationeel van de eerste tot de laatste meter en ook artistiek zeer goed verantwoord. Een film die ook in Waalwijk zeker wel «op» zal gaan. Luxor Bioscoop. Nachtclub-Madonna Claudette Colbert speelt de hoofdrol in Nachtclub.Madonna en toont hier, zooals steeds, een buitengewoon goed en geaffecteerd spel. Het is het drama tisch verhaal van een armoedig revue- meisje, dat na veel tragiek en ellende tenslotte zeer gelukkig wordt De inhoud van het teere gegeven leent zich moeilijk tot een uitvoerige bespreking. Wat vooral in deze rolprent imponeert, is het goede spel van de bekende Claudette Colbert, die daarin wordt bijgestaan door tal van andere spelers met naam. Baby Leroy heeft wederom zijn aandeel en verhoogt het aantrekkelijke van deze boeiende film. Vooraf draait de Luxor Bioscoop een echte wild-weslfilm met galop- peerende paarden, loeiende kudden, flinke vechtpartijen en schreeuwen de kerels. Ook de muziek speelt een illustreerende rol in deze sen- sationeele film. Wat men maar van een echte cowboyfilm kan verwachten, ziet men in »De schrik van Arizona» verwezenlijkt. Jackie Coogan, de kleine held uit de oude filmen, is nu als volgroeide jongeling terug gekeerd. Met het traditioneele journaal heeft de Luxor-Bioscoop wederom een uitstekend programma. Vrijdagavond om 7 uur kwam de raad der gemeente Waalwijk in open bare vergadering bijeen onder presi dium van burgemeester E. Moonen. Secretaris de heer J. van Mierlo. Alle leden zijn aanwezig. Aanvan kelijk is de heer Spijkerman afwezig. Deze komt bij de behandeling van punt 8 ter vergadering. Er zijn twee vacatures. De notulen der vorige vergadering worden ongewijzigd vastgesteld. 1. Ingekomen stukken. Alle ingekomen stukken, zooals in ons nummer van verleden Zaterdag opgenomen, worden voor kennisge ving aangenomen. De heer Roxs vraagt, of er niet een schrijven is ontvangen van den Chr. Besturenbond te Waalwijk, waarop de Voorzitter antwoordt, dat bedoeld schrijven is ontvangen, maar werd aangehouden, daar het vraagstuk in overleg met de doctoren in studie moet worden genomen. 2. Onderzoek geloofsbrieven van de nieuw benoemde raadsleden, de heeren A. van Gent en J. van Loon. Den heeren v. Driel, Van Beijnen en Passier werd het onderzoek opge dragen. Bij monde van den heer Passier ad viseert de commissie tot toelating. De raad heeft hiertegen geen be zwaar. Voorzitter: De heer van der Geld is van 9 Mei 1922 af, dus bijna 16 jaar, onafgebroken lid geweest van den raad dezer gemeente. Hij heeft zich doen kennen als een raadslid dat trouw op zijn post was, wanneer de omstan digheden dat ook maar eenigszins toe lieten. Hij heeft getoond de juiste vi sie te hebben op de eischen die ge steld moeten worden aan de ontwik keling en groei van de gemeente Waal wijk en bij verschillende gelegenhe den heeft hij daarvoor een lans ge broken. De belangen van het perso neel in dienst der gemeente vonden in hem een sympathieken verdediger en hij heeft menigmaal daarvan blijk gegeven., Ik dank den heer v. d. Geld voor hetgeen hij in de bijna 16 jaar door zijn werken en ijveren gedaan heeft voor de gemeente Waalwijk. De heer v. d. Geld heeft gemeend in ver band met het aanvaarden van 'n nieu wen werkkring, als lid van dezen raad te moeten bedanken. Ik meen, dat dit van hem een juist besluit is, want de vervulling van de taak als raadslid bestond bij den heer v. d. Geld niet uitsluitend in het bijwonen van raads vergaderingen en het bestudeeren van stukken, doch er zat voor hem veel meer aan vast. Nu hij van deze beslom meringen is vrijgesteld, kan hij zich geheel geven aan zijn nieuwe dagtaak die geheel zijn persoon opeischt. Ik hoop, dat het den heer v. d. Geld in zijn nieuwen werkkring in elk opzicht naaar wensch moge gaan. 3. Voorstel tot vaststelling eener gewijzigde verordening tot wijziging der politie-verordening. Deze wijziging, welke slechts als een formaliteit is te beschouwen, wordt goedgekeurd. 4. Voorstel tot vaststelling eener gewijzigde gemeenschappelijke rege ling inzake den keuringsdienst van vee en vleesch, met de gemeenten Dru ilen, Loon op Zand en Sprang-Capelle. De Ged. Staten maken in een schrij ven aan B. en Wj de opmerking, dat het bepaalde in artikel 3 lid 3 der vastgestelde gemeenschappelijke rege ling voor den v^eeschkeuringsdienst naar hunne meening in strijd is met artikel 20, lid 3, der vleeschkeurings- wet. De bindende voordracht, waarvan in de bedoelde bepaling sprake is, be hoort, volgens hen, te worden vervan gen door een niet-bindende aanbeve ling. B. en W. stellen voor, de bij besluit van 29 Nov. 1935 vastgestelde rege ling in te trekkeij en een nieuwe ge meenschappelijke regeling, waarin met het vorenstaande - is rekening gehou den, vast te stellen. Ook de hier bedoelde wijziging is slechts als een formaliteit te beschou wen, hierop neerkomende, dat de be noeming van een directeur aanvanke lijk geschiedde op bindende voordracht en in het vervolg op niet-bindende aanbeveling. Wordt goedgekeurd. 5. Voorstel tot aankoop van een strook gropd achter de gemeente-wo ningen aan de Zuid-Oostzijde van de Mr. van Coothstraat. De Voorzitter stelt voor, dit punt aan te houden tot na de geheime zit ting. Sp.r kan den raad dan eerst me dedeeling doen van de onderhandelin gen die hierover gevoerd zijn. Subsidie „Hallelujah". 6. Voorstel tot het verleenen eener bijdrage aan de Chr. Gem. Zangvereen. „Hallelujah" te Besoijen in de kosten der feestelijke herdenking van het 35- jarig bestaan dier vereeniging. Het prae-advies van B. en W. werd in het nummer van verleden Zaterdag opgenomen. De heer v. d. Waerden zegt, dat het hem is opgevallen bij inzage der stuk ken, dat er op de begrooting o.m. een post voorkomt van 125.voor mu zikale opluistering. Hij acht het met bet oog op de tijdsomstandigheden ge- wenscht, dat het feest zoo sober mo gelijk wordt opgezet. De verschillen de plaatselijke gezelschappen, waar van er ook enkele gemeente-subsidie genieten, zullen wel genegen zijn gra tis hun medewerking te verleenen, zoo dat die 125.slechts aan één gezel schap zou betaald worden, wat spr. nogal hoog voorkomt. De Voorzitter zegt, dat die 125. bedoeld zullen zijn voor een gezelschap van buiten de gemeente. Bij de Oran jefeesten betaalt men gewoonlijk ook een dergelijk bedrag voor een bekend goed corps. De heer v. d. Waerden kan zich na deze toelichting wel met het voorstel vereenigen, temeer waar het hier een vereeniging betreft die nog nooit om gemeente-subsidie heeft aangeklopt. De raad gaat met algemeene stem men met het voorstel van B. en W., om 100 subsidie te geven, accoord. Subsidie R.K. W.G.V. 7. Voorstel tot het verleenen eener bijdrage in de kosten der gymnastiek- feesten, te organiseeren door de R.K. Gymnastiekvereeniging W. G. V. te Waalwijk, bij gelegenheid van het 40- jarig bestaan dier vereeniging. Het prae-advies van B. en W. werd in het nummer van verleden Zaterdag opgenomen. In plaats van de gevraagde 500 subsidie hebben B. en W. voorgesteld 300 te geven. De heer v. d. Waerden heeft bij de stukken de inkomsten en uitgaven van de overgelegde begrooting eens bekeken en den indruk gekregen, dat verschillende uitgaafposten nogal hoog geraamd zijn, o.a. drukwerken 150, Jury 200, muziek 150, enz. Met genoegen heeft spr. gezien, dat inplaats van de gevraagde 500, slechts 300 wordt voorgesteld, doch ook dit be drag vindt hij nog vrij hoog. Hij zou bet tot 200 willen terugbrengen. De Voorzitter wijst er op, dat dit feest een 2500 turners naar Waalwijk brengt met hun supporters en enthou siasten, wat voor de gemeente wel 'n offer waard is. Dat de jury-kosten e.d. zoo boog zijn, daaraan valt niets te doen, dat zijn vastgestelde vergoedin gen. Met het oog op de tijdsomstan digheden hebben ook B. en W. voor gesteld om 300 te geven inplaats van 500, zooals 5 jaar geleden bij eenzelfde turndemonstratie. Na deze uiteenzetting kan de heer van der Waerden met het voorstel meegaan en ook de andere raadsleden gaan er mee accoord. De ontmanteling van de Ned. Herv. Kerk. 8. Voorstel tot beschikbaarstelling van een crediet in verband met de voortzetting der werkzaamheden aan de ontmanteling en restauratie der Ned. Herv. Kerk aan de Haven. Voor het prae-advies van B. en W. verwijzen wij naar het nummer van verleden Zaterdag. De heer Pullens is er van overtuigd dat elk lid van den raad gaarne zal medewerken aan de verbetering en verfraaiing van de gemeente, doch spr. meent dat de leden zich niet zoo gemakkelijk zullen neerleggen bij het voorstel van B. en W. Wij moeten ons in deze sombere tijden geen illusies maken, dat de zorgvolle toestanden, waarin land en gemeente verkeeren, binnenkort opgelost zullen zijn. Waal wijk is nog niet over het hoogtepunt van dezen toestand heen en spr. is er dan ook van overtuigd, dat het jaar 1936 nog groote en zware offers van de gemeente zal vragen. Meerdere malen nog zal een beroep op de ge meentekas worden gedaan. Spreker vraagt zich af of het thans wel vol doende verantwoord is, als voor dit doel naast de 15 die reeds voor de restauratie der kerk zijn uitgetrokken, daarbij nog een bedrag van 3000. wordt verleend. Wanneer hier een groot belang op het spel stond, zou spr. er mede instemmen. Het bedrag tot aankoop van de panden lijkt spr. veel te hoog. Wij hebben bij de behan deling der begrooting op enkele gunsti ge posten en overschotten kunnen wij zen, maar deze mag men niet voor een dergelijk doel gebruiken. De ontmante ling kan nog altijd geschieden. De uit gave zal ook volgens spr. tot belasting- verhooging leiden, terwijl er toch naar gestreefd werd den belastingdiui' tr v'c iager. De Voorzitter betwijfelt, of de kwes tie door den heer Pullens wel juist ge steld is. De Rijksmonumentencommissie vraagt 3000.extra om de ontmante ling van de kerk te kunnen bewerkstel ligen. Maar daarbij komt het groote voordeel, dat het vrijkomende terrein als parkeerplaats wordt ingericht en de Wagenstraat wordt verbreed. De heer Pullens, aldus spr., vindt het bedrag tot aankoop der panden 24.250) te hoog. Spr. is er echter van overtuigd, dat dit niet te hoog is. De heeren Mor tier en Kuijsten hebben de ontmanteling niet gevraagd. Voor zijn huis met bijbe- hoorende opstallen vroeg de heer Mor tier 17.000. Oogenschijnlijk is dat bedrag hoog. Maar is de heer Mortier het pand kwijt, dan moet hij een ander pand voor zijn eigen bedrijf inrichten, daarmede zijn hooge kosten gemoeid. Alles bij elkaar genomen is het ge vraagde bedrag niet te hoog. De heele zaak moet immers verbouwd worden. Tenslotte is meergenoemde persoon ook de heele pakhuisruimte kwijt. Spr. gelooft zelfs, dat de heer Mortier een offer aan de gemeente brengt. Nu zegt de heer Pullens wel, dat de ontmante ling nog altijd kan geschieden, maar daarvoor is de samenwerking noodig van Rijk, provincie, gemeente en kerk bestuur. Zou de gemeente den tijd ge schikt achten om tot de ontmanteling over te gaan, dan zou misschien een der andere organen kunnen weigeren. Door de ontmanteling zal de prachti ge monumentale kerk geheel te voor schijn komen. De 3000.zijn een ka pitaaluitgave en drukken niet op de be grooting. Hierop drukt alleen de rente en de aflossing, zijnde ongeveer 200.- per jaar. De heer van der Waerden sluit zich bij het betoog van den heer Pullens aan. Indertijd werd aangenomen 15 van de kosten der restauratie te dragen. Zou men met de ontmanteling niet bo- spr. voorstemmen. De ontmanteling is een verdere verfraaiing. Laat deze nu wenschelijk geacht worden, dan vindt spr. nog eigenaardig dat de gemeente alleen al 3000.— moet betalen. gt pe het zouden tijden kunnen komen dat de g0. ^o0psom meente 3000. —voor meer noodzake. Mortier 1 lijke dingen noodig had. Daarom kaping kan spr. zich niet met het voorstel vereen.^; wat 9en- - !tra bijdra Weth. Eibers merkt op, dat de dan is SP 18.000.— subsidie, die vroeger aLElbers ee aandeel in de restauratiekosten door de r-enheid i gemeente beschikbaar zijn gesteld, niet De het voor niets zijn gegeven. Daardoor is 'tlCpmerkir mogelijk geworden een groote verbete alleen de ring tot stand te brengen, die moeilijk straat rei in geldswaarde kan worden uitgedrukt 'n st( f.-i de Wagenstr. :v\ enwe namely voorstel nog steeds met een onhoudbare situatie stemmen en nu doet er zich een zeer gunstige ge. Passier legenheid voor om hier een verbeterin0>(lers, aan te brengen. Zou men deze gelegen" Strijk, neid niet aangrijpen en later, door de 'fcS611 noodzakelijkheid gedwongen, de Wa- -de» en aenstraat willen verbreeden, dan zou V dit met nog geen 10.000 te bekostigen .<rooting zijn. Nu wordt deze aangelegenheid Aang( voor 3000.— opgelost en werkt de gemeente tevens mede aan de verfraai- 'schoolge :'ng door de ontmanteling van de kerk ^ang( cn zij krijgt de beschikking over een ^iern parkeerterrein. houden De Voorzitter wijst er nogmaals op <ler agel dat het van belang is dat er een par- 4- keer terrein komt en dat de Wagenstr strook verbreed wordt. De 3000. —worden aiDgen io 40 jaar tijd afgelost en zal de ge Mr-.van neente een jaarlijksch offer van slechts Na d f 200.— kosten. Tüsschen de Mr. van ^ende n Coothstraat en de Haven kunnen de 3et 1 auto s niet parkeeren. bij 52 M Laat de raad zich niet blind staren op ke voor de 3000.Als men met het voorstel den 0111 niet accoord gaat, dan zou het kerkbe- ten geri stuur zijn energie laten zinken. Spreker grenzen zou het jammer vinden als men het be- nieuwer drag niet over zou hebben voor een meer ar van de weinige monumenten die Waal 'dies be wijk heeft. fiiM Ministei De heer Roxs zegt aanvankelijk ie- De r gen het voorstel te zijn geweest, omda' coord, spreker, eveneens belastingverhooging Bi-i vreesde, doch na het betoog van den schrifte Voorzitter en Weth. Eibers zal spreker van voorstemmen. verlagii De Voorzitter zegt dat de Rijksmo- aangebi numentencommissie op de ontmanteling waarv0, heeft aangedrongen. De heer Mortier van f was er tegen. In publieke veiling zou houwkc B. er 45, eeniger zijn pand niet 17.000 opbrengen, maar in werkelijkheid is het complex meer waard dan men bij oppervlakkige gedurei schatting zou meenen. Weden De heer Roxs uit de veronderstelling dat meergenoemde commissie zou af zien van de ontmanteling en de'ri heet Mortier zou verplichten het magazijn op het koor van de kerk te ontruimen en de aangebouwde kamer af te bre ken. Dan zou het pand niets meer waard zijn. De Voorzitter zegt, dat men uit on dervinding weet, dat men bij transact ties met de gemeente altijd een zóö'l hoog mogelijken prijs tracht te maken. Spr. heeft de indruk, dat de heer Mor tier in dit geval zoodanig niet gehan deld heeft en zijn goeden wil heeft ge toond. Een groot deel van de koopsom zal hij moeten besteden om het nieuwe pand in te richten. Wat de beschikking over het magazijn, het tuintje enz. be treft, zulks is hem bij contract toegewe zen en kan hem niet zonder meer ont nomen worden. De heer van der Waerden brengt, in verband met de opmerking van den Voorzitter, dat het geld geleend kan worden, in herinnering, hoe destijds bij de stichting van de Julianastraat de ge meente de benoodigde gelden nergens geleend kon krijgen. Daardoor is de si tuatie ontstaan, dat de Julianastraat die bedoeld was als een_ Middenstands straat, de duurste straat van de heele gemeente is geworden, omdat de grond eigenaars hun contractueele verplich tingen niet op de reëelste wijze nako men. Als we weer eens voor het geval komen, dat de gemeente geen geld kan leenen, dan kunnen daar weer allerlei consequenties uit voortvloeien. Waar men bij den geheelen opzet dezer kerk- restauratie ervan is uitgegaan dat de gemeente 15 zou bijdragen, verklaart spr. er zich nogmaals tegen om nu 30 in de kosten der ontmanteling voor re kening der gemeente te nemen. De Voorz. zet nogmaals daartegen over wat de gemeente met deze bijdra ge van 3000 bereikt en zou het zeer betreuren als de raad zich deze gele gen zou laten ontglippen. Later zou de kans verkeken kunnen zijn. De heer Pullens zegt, dat we er met de bijdrage van 3000.— nog niet zijn. Daarbij komen straks nog de kosten van het inrichten van het parkeerter rein. Spr. vraagt zich af, of een par keerterrein daar ter plaatse zoo noodig is, waar men slechts 5 minuten verwij derd is van het parkeerterrein op de Markt. Het bedrag dat hiervoor jaar lijks op den gewonen dienst komt, is wel niet groot, maar verschillende lut tele bedragen vormen één groote uitga ve, en in dezen zorgwekkenden Jijd vindt spr. het niet verantwoord. Weth. Eibers is van meening. dat, uls men bij verordening bepaalt, dat er tusschen de Haven en de Markt niet geparkeerd mag worden, men toch de gelegenheid dient te scheppen op an dere geschikte plaatsen tot paikeeren. De gemeente verkeert in de gelukkige omstandigheid voor 3000.niet al leen de beschikking te krijgen over een parkeerterrein, maar tevens 'n verbete ring van de Wagenstraat tot stand te kunnen brengen, welke later slechts ten koste van veel grootere offers-verkre gen zou kunnen worden. Qetjo Buykx- Évers Matheu Hui v. Looi minaar H. C. A- van Over van;-: Cr stad li Huw 27 jaa beiden Inge Bosch Bosch Aa. voort hout en W. melen Vert T. Graaff naar I megen H. A. dat H Dan steun Locar De goede

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 10