NIEUWS UIT SPRANG-CAPELLE. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. ge- nd )or bij en bze er ?er er- de I's. lik er. id- 9D0DT 49-35 45-25 49-32 39-36 32-35 22-28 28-51 33-51 34-59 29 21 20 16 15 14 12 12 10 9 28 25 23 18 16 13 12 10 9 6 ge ver en en eel .G. em ele ;ed in ij ien 1de •G. te ;en ier er- en op. Un ik jde ijd im -ei. «at ur, bU- gij ier ikt le- :pt 18 et- tie in iar ?e- )m is, en iet en ns 111 it- ol- let ;st te as, ge nt en en an n- let lie ht og de en lie en en ar et lie le de iel n, 'n .1. ie or pt lij m ft e- ig ;n at e- of is el in I Brief" van 7 Maart geen ma- naar voren bracht, waarmede ij' onderhavige request voldoende C gorden gedocumenteerd. De zin- Lde van den heer Adept: Zelfs al zou nC R.K. Middenstandsvereeniging ge- L\ in haar ongelijk zijn, dan nog is i zeer goed verklaarbaar dat zulk fn standsorganisatie tracht om h.i. •betering in den toestand te bren- e' joor voor eiken staatsburger de- elfde wetten te eischen, begrijpen wij 'a^Vat wi,j onder ten 2e. beweerden rhakelt de heer Adept geheel uit, Is hü beweert, dat het niets ter zake |et of dit uitslachten veel of weinig kfdraagt, „het niet gaat om de kink ers maar om het spel". Nu blijven wij meening dat een instantie welke naatregelen nemen moet, wel degelijk n overweging dient te nemen, welke dangen er mee gebaat, eventueel lede geschaad, worden, maar goed, e willen even den gedachtengang die e geachte Briefschrijver ontwikkelt 'ven volgen en beëindigen. De „Uit- bonders", komen dan met hun ma teriaal terecht in een inrichting op Lffiënisch gebied gelijkwaardig aan jie°der slagers en de zaak is beklon ken. Maar zouden we dan in alle be scheidenheid willen vragen: worden Sin „de verplichte dure inrichtingen jer slagers", plotseling goedkooper? Ondergaan dan de „mede door de j crisis sterk verminderde inkomsten jer slagers", een plotselinge stijging? [s dan „de concurentie van 's Lands- a-ege door het z.g.n. crisis-blikvleesch oiet zeer gering winstpercentage", in eens van de baan? Krijgen dan de hoe ren onmiddellijk méér of minder steun op verschillende hunner pro ducten"? Zoo deze vragen bevestigend zouden moeten worden beantwoord, dan zagen wij daarbij zeer gaarne een wat nadere toelichting. Moeten ze ont kennend worden beantwoord dan zien we wederom niet in wat de daarin ver vatte kwesties met de „Uitponderij hebben uit te staan. In de „Brief" staat verder: „Bovendien tracht "edereen naar verbetering en het is zeer natuurlijk dat de georganiseerde lierbij zijn heil zoekt in zijn stands- of vakorganisatie". Wij merken hier bij op dat door ons nimmer het te gengestelde werd beweerd. Deze kwestie is door ons zelfs niet ter prake gebracht en daarom zeggen wij liervan, in verband met ons artikel: liet ter zake doende. Dit zeggen wij weneens van het meeningsverschil dat onlangs bij de boeren rees over het melk aan huis bezorgen. Dat was daarenboven heel iets anders. Want hier gold het een meeningsverschil tusschen de boeren onderling, terwijl over de „Uitponderij", verschil van meening bestaat tusschen, in hoofd» zaak boeren en middenstanders. Ook met hetgeen wij onder ten 3e. beweerden is de heer Adept het niet volkomen eens. Het „waarom daar van tracht hij duidelijk te maken met een vergelijking. Nu gaat iedere ver gelijking mank, maar deze heeft het toch wel heel erg. Hij vergelijkt namelijk het doen en laten der „Uitponders", in Waspik met hetgeen gebeuren zou in een min der gunstige slagerij. Een dergelijke slagerij zou dan moeten bestaan van 12 slachtingen per jaar, maar dat kan onmogelijk. Men kan dus ook onmogelijk gere geld, let wel geregeld van een derge lijke slagerij betrekken en bijgevolg is ook het besmettingsgevaar van zoo'n inrichting fictief. Neen, als men wer kelijk bezwaren heeft, moeten deze op andere wijze tot uiting komen, maai het wil ons nog altijd voorkomen dat gegronde bezwaren moeilijk naar vo.- ren zijn te brengen, want in het alge meen meenen we te mogen zeggen dat, I in overigens gelijke omstandigheden, alleen gelijke rechten, gelijke ver plichtingen met zich brengen. Nu zijn de rechten van den „Uitponder", in zake, slachten aan huis van rund- of varkensvleesch bestemd voor derden, niet gelijk aan die, van den slager. De vorige maal wezen we er reeds op dat de „Uitponder" per jaar één koe en één varken of kalf mochten slachten, terwijl de slager in deze aan geen be perkende maatregelen is gebonden. Hieruit volgt o.i. dan ook consequent dan men den Uitponder niet dezelfde verplichtingen kan opleggen. Uit het bovenstaande meenen we te mogen concludeeren dat de „Was- piksche Brief", van 18 Maart, ons ar tikel van 14 Maart nog volkomen in tact laat. Tenslotte nog iets voor den heer Adept persoonlijk. Wij stellen ons voor dat, wanneer in 't vervolg in Uw „Brieven" praatjes of meeningen voor komen, waarbij wij meenen eenige kanteekeningen te moeten maken, en we hebben daarbij een adres noodig, wij ons gemakshalve tot U zullen rich ten. Is eventueel de herkomst van de „praatjes en de meeningen" aangege ven, dan zullen we ons rechtstreeks richten tot de bronnen daarvan in dien dit noodig mocht wezen. U dacht Immer», dat u nog best vóór die andere auto het kruispunt kon passeerenl Maar lang» den weg moet u dat niet „den ken", u moet 't zeker wetenl SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). Predikbeurten Zondag 29 Maart '36: Ned. Herv. Kerk, v.m. 9.30 uur Ds. W. Bousema: nam. 2 uur de Weled. heer van der Linden, godsdienstonder wijzer, Oud-Beijerland. Geref. Kerk, v.m. 9.30 uur en nam. 2.30 uur leesdienst. Jaarvergadering van den Christ. Besturenbond Sprang-Capelle op a.s. Maandag 30 Maart, des avonds half 8, in de zaal van den Chr. Volksbond al hier. Agenda: Opening, Notulen, Ingeko men stukken-Mededeelingen, Jaarver slagen secretaris en penningmeester, Onderwerp door dhr. C. Braspenning: ,,De internationale organisatie van den arbeid". Rondvraag en Sluiting. J.l. Donderdagavond werd in de zaal van den Chr. Volksbond alhier een groote propaganda-vergadering ge houden vanwege de Afdeeling Sprang- Capelle van den Bijzonderen Vrijwil- ligen Landstorm. De belangstelling was bijzonder groot. De Edelachtb. heer Burgemeester A. Smit, opende de bijeenkomst en heette de aanwezigen hartelijk welkom, in het bijzonder de Voorzitter van de Gewes telijke Landstorm-Commissie ,,De Meij- erij", de Edelachtb. heer van Beek, burgemeester van Boxtel en de Corps commandant, luitenant-kolonel Hafke- meijer. Spr. noemde het een verrassend blijk van medeleven dat genoemde hee- ren hier aanwezig waren. Burg. Smit memoreerde voorts dat de afdeeling Sprang-Capelle onder de trouwe leiding van den plaatselijken leider, dhr. v. d. Schans, bijna 10 ja ren bestaat en dat voor kort een com missie uit de ingezetenen werd be noemd om de afdeeling verder te bou wen en te steunen. Bijna 80.000 „kerels" zijn bij den B. V. L. aangesloten, die, als het noo dig mocht zijn, evenals in 1918 erf en goed zullen verlaten, om trouw te zijn aan het Oranjehuis, aan onze geliefde Koningin en Haar Dochter. Hierna werden de films vertoond van de Landstormdagen te Barneveld en te Urk. De voorzitter van de Gewestelijke Landstorm-commissie „De Meijerij de E.A. heer van Beek uit Boxtel, verkreeg hierna het woord, die op duidelijke wijze uiteenzette het doel van den B. V. L. en er op wees dat dit instituut een uit de natie vrijwillig opgekomen steunpunt is voor het wettig gezag. De beste vrijwilliger is ook die, aldus spr., die met hart en ziel, om der consiëntie- wille strijdt voor het behoud van kerk en vaderland, voor Vorstenhuis en Vaderland. De Corpscommandant, luitenant-ko lonel Hafkemeijer, memoreerde in zijn toespraak de oprichting van den B. V. L. en wekte op om trouw te zijn en de band te versterken, ook tusschen de afdeelingen onderling. Spr. vertrouw de dat de afdeeling Sprang-Capelle, indien noodig, ook haar eenmaal ge dane gelofte zou inlossen. Burgemeester Smit dankte de spre kers voor hun woorden, waarna nog enkele rolprenten werden afgedraaid, welke attractie door de aanwezigen bij zonder op prijs werd gesteld. Tot slot sprak Wethouder van Wil- ligenburg de vergadering toe, en wek te op om nuchter te zijn en te waken voor onze vrijheid. Spr. riep alle aan wezigen op de plaatselijke afdeeling van den B. V. L. te steunen. Na een opwekking van Burg. Smit om als lid tot de afdeeling toe te tre den, werd gezongen „Wij willen Hol land houwen", waarna de goed ge- slaagde propaganda-avond werd ge-{ sloten. VRIJHOEVE-CAPELLE. In de Geref. Kerk hoopt a.s. Zondag 29 Maart op te treden Ds. P. K. Keizer. In het lokaal der Geref. gemeente aan de Hoogevaart a.s. Zondag lees dienst. Ned. Herv. Kerk te Loonschendijk n.m. 2 uur Ds. Cuperus. Toen mej. E. B. aan de Lage Zandschel bezig was met het bereiden van pudding, had zij het ongeluk zich zoodanig te branden dat geneeskundige hulp moest worden verstrekt. Men deelt ons mede, dat de uit- keering voor de georganiseerde fa brieksarbeiders wederom is verslech terd. Wordt om de andere week ge werkt, dan mogen in de werklooze week 4 wachtdagen of 2 uitkeerings- dagen worden berekend. Wordt een week per drie weken verzuimd, dan mogen in de werklooze week 3 wacht dagen of 3 uitkeeringsdagen worden berekend. De heer N. C. v. Ommeren werd in de deze week gehouden ver gadering gekozen tot bestuurslid van de Chr. Schoolvereeniging in de Hei straat. CAPELLE. Onder overgroote be langstelling werd j.l. Woensdagnamid dag op het kerkhof der Ned. Herv. gemeente ter aarde besteld t stoffelijk overschot van den heer J. van Pelt, die j.l. Zaterdag op ruim 71-jarigen leeftijd overleden is. De overledene heeft tal van jaren zitting gehad in het college van kerkvoogden en notabelen der Ned. Herv. gemeente en was lid van het Burgerlijk Armbestuur dezer gemeente, terwijl hij voorts leidende functies bekleedde in de Onderlinge Paardenhoudersvereeniging „Ons Be lang" en in het Onderling Veefonds. Aan het graf werd gesproken door Ds. J. Cuperus, Ned. Herv. predikant te dezer plaatse en door den Edelacht- baren heer A. Smit, burgemeester der gemeente Sprang-Capelle. Een neef van den overledene sprak ten slotte een dankwoord. Ds. J. Cuperus alhier ontving een beroep naar de Ned. Herv. gemeente te Middelharnis (Z.H.). Een op het erf van den landbou wer H. M. aan den Winterdijk staande hooimijt geraakte j.l. Woensdagmorgen door onbekende oorzaak in brand en ging zoowat geheel in de vlammen op. Een in de onmiddellijke nabijheid staan de schuur kon door het geregeld nat houden met emmers water behouden worden. Men vermoedt, dat kinderen in de nabijheid met lucifers gespeeld hebben. In het café van Mej. Wed. A. v. d. Haart aan de Nieuwevaart, houdt de postduivenvereeniging „De Lucht vaart" a.s. Zaterdagavond een alge- meene ledenvergadering ter bespre king van het vluchtprogramma en ter vaststelling der eerste oefenvluchten. De Coöp. Aankoopvereeniging „Capelle, Vrijhoeve-Capelle en Sprang w.a." houdt op Dinsdag 31 Maart a.s. des avonds om 7 uur in het café van den heer Ant. van Dijk aan het Brug getje te Vrijh.-Capelle een algemeene ledenvergadering. Aan de orde komt: Aanschaffing veevoeder, hulpmeststof fen, kolen, enz. Voor de Ned. Herv. gemeente te dezer plaatse hoopt a.s. Zondag des morgens half tien op te treden Ds. Cu perus. sen, de uitbreiding van geneeskundige-, technische-, politie-, reinigings-, waar- schuwings-, brandweer en andere diensten met voldoende voorlichting van al deze hulpdiensten, is een taak aan de overheid weggelegd als voor bereiding voor een eventueel komend gevaar. Uitvoerig bleef de heer v. d. Linden stilstaan bij de uitwerking van de di verse soorten bommen, die bij een luchtaanval kunnen gebruikt worden en hare werking en doel, de middelen hiertegen te nemen, bij herhaling terug komend op de noodzakelijkheid die voor ieder moet gelden: weet U zelf te helpen en te beschermen, want de overheid is hiertoe niet in staat. Dr. Smals uit Loon-op-Zand gaf na de causerie nog een korte toelichting over de werking en nawerking van het mosterdgas, terwijl burgemeester Mal- lens een vraag stelde over het gevaar, dat bij een eventueele oorlog de zuide lijke provinciën meer dreigt dan de andere uit hoofde van hunne ligging, en wat z.i. niet geheel denkbeeldig kan genoemd worden. Lt. v. d. Linden ant- richting Waalwijk een taxi van de on derneming Bausenbach aldaar, waar in een tweetal passagiers gezeten wa ren. Door onopgehelderde oorzaak ver loor de chauffeur de macht over het stuur, waardoor de wagen aan het slingeren geraakte en tegen een der beukenboomen van de Kasteellaan op tornde. De naast de chauffeur zittende mederijder werd met zijn hoofd door de voorruit gedrongen die geheel werd ingedrukt en het slachtoffer een ga pende hoofdwonde bezorgde. De be stuurder liep geen averij op. Een juist passeerende wagen van de vervoeronderneming „Thor" vervoer de den gewonde naar dokter Smals al hier, die den patiënt verzorgde. Een takelwagen sleepte in den mid dag de deerlijk gehavende auto naar Tilburg. Wij vermelden voor eenigen tijd, dat de eerw. broeders van het Klooster te Elshout een perceel grond hadden gekocht aan den Provincialen en Uden- houtschenweg om daarop tegelegener- tijd een huis te stichten voor verpleging ycnucuiu wüiuen. l,i. v. a. Linaen ant- '-1-" »■*- r—»—o woordt met een korte verklaring, wel- van ouden van dagen en geesteszieken. 1.L:: 1 -nI Mo70 xxr*»*>L' ic rr>or\ Ki>nr\nni>n mot n*>f Kaatsheuvel, 27 Maart '36. Luchtbeschermingsdienst. Onder voorzitterschap van Burge meester Mallens had Donderdagavond in de zaal van den heer Jan van Dun een zeer druk bezochte vergadering plaats over de Luchtbeschermings dienst. Aan de bestuurstafel hadden mede zitting: het hoofd van den dienst de heer Theunissen, diens plaatsver vanger voor Loon-op-Zand de heer G. v. d. Wildenberg, de spreker van den avond de heer v. d. Linden, 1ste Lui tenant van het Regiment Wielrijders te 's-Bosch, de Gemeente-opzichter Tiri- on, de heeren doktoren uit Kaatsheu vel en Loon-op-Zand, de Directeur van het Postkantoor de heer Krech- ting, de Inspecteur van Gem.-Politie de heer v. Helsland, de Gem.-Secr. M. v. d. Wee, Pastoor de Klijn, de heer W. v. d. Wee. In de zaal merkten wij op het ge- heele personeel van gemeentewerken, gasfabriek, burgerwacht, geneeskundi gen dienst, Jonge Werkman en Jonge Boerenstand, middenstanders, brand weer, etc. Deken v. d. Brekel, Pastoor Schoen makers en diens kapelaan uit Loon-op- zand zonden bericht van verhindering. De groote opkomst alleen reeds be wees de interesse voor den dienst die hedenavond voor het eerst besproken zou worden. Burgemeester Mallens opende de avond met een inleidend woord. Hierna gaf het hoofd van dienst een beknopte, doch zeer zakelijke uiteen zetting van het plan der voorgenomen organisatie, waarin hij het werk der hulpdiensten en van het overige deel der bevolking in het kort uiteenzette. Luitenant v. d. Linden kreeg hierna het woord om een causerie te houden betreffende de maatregelen door de burgerbevolking te nemen tegen lucht aanvallen. Meermalen kwam spreker hierin neer op hetgeen de heer Theu nissen in zijne uiteenzetting en de reeds in ons blad geschreven artikelen reeds heeft betoogd, zoodat het onnoo- dig kan geacht worden ook diens bree- de uiteenzetting geheel te verslaan. Na een korte inleiding stelde hij de vraag: wat zal de invloed zijn van luchtaanvallen? en hoe reageert een be volking hierop? De verschillende mo gelijkheden, welke zich hierbij kunnen voordoen, werden een voor een beke ken, waarbij spreker als zijn indruk weergaf, dat vermoedelijk het gevaar voor ons land in zijn geheel genomen niet al te zwaar moet worden aangesla gen. Waar luchtaanvallen hoofdzake lijk te verwachten zijn, ofwel in een streek waar gevochten wordt, ofwel in een streek waar voor den vijand be langrijke objecten liggen, ofwel, wan neer de bevolking zelf het doel moet worden geacht, sprak de inleider als zijn meening uit, dat alleen het tweede geval, Kaatsheuvel en omgeving doel van aanval zou kunnen zijn. Hierna treedt spreker in bijzonderheden over de bestrijding van het luchtgevaar, waarvan het actief gedeelte voor reke ning komt van het leger met al zijne onderdeelen, en het passief gedeelte moet worden overgelaten aan de zorg der burgerbevolking. De overheid kan deze taak niet op zich nemen, waarom het hare taak is de burgerij in te lich ten op welke wijze deze zelf deze pas sieve bestrijding in haar eigen veilig heid en die van het land of de streek kan bevorderen. Het dooven der lichten, het tijdig alarm maken, het zorqen voor vol doende en goed ingerichte schuilplaat- ke hij als eigen opvatting naar voren brengt. Met een woord van dank sluit Bur gemeester Mallens de vergadering, de hoop uitsprekende, dat de burgerij ter harte zal nemen, wat hun dezen avond is voorgehouden voor het geval dat ons land in een volgende oorlog zou worden betrokken. Hulpdiensten, Naar wij vernemen ligt het in het plan van het hoofd van den Luchtbe schermingsdienst, om binnen zeer kor ten tijd een speciale vergadering te be leggen voor allen die betrokken kun nen worden bij de hulpdiensten voor de luchtbescherming ter plaatse. Aanbesteding. Heden had alhier onder architectuur van den heer H. J. van den Heuvel de aanbesteding plaats voor het bouwen van een woonhuis voor rekening van de dames de Jong alhier. Ingeschreven werd als volgt: S. Peppings Kaatsheuvel Timmp. 2490 Massa 5215. Fitters Waspik, massa 4667. Timmermans Sprang, massa 4547. Raaijmakers Waalwijk, massa 4287. L. Luxemburg Kaatsheuvel, metselp. 2723. J.Michael Kaatsheuvel, massa 4600. Kramer Waalwijk, massa 4640. F. Cornelissen Kaatsheuvel, timmp. 2552, massa 5275. A. Vermeeren Loonopzand, timmp. 2575, massa 4383. H. Moolenschot Kaatsheuvel, timmp. 2555, C. Mutsaers Loonopzand, metselp. 1840, massa 4395. C. Kolsteren Kaatsheuvel, timmp. 2199, massa 4079. C. den Teuling Kaatsheuvel, metselp. 1880, massa 4089. Gebrs. Brekelmans Kaatsheuvel, metselp. 2094, massa 4298. Gebr. v. d. Hoven, Kaatsheuvel timmerp. 2350, massa 4300. Verfwerk: P. Merkx, Kaatsheuvel 536. Fa. v. Roermund, K'heuvel 570. J. Smit, Kaatsheuvel 499.— Gunning volgens bestek. H. Missie. Zooals wel geheel Kaatsheuvel zal weten, begint hedenavond de groote Missie, voor de parochie St. Jan ge durende 10 dagen en voor de parochie Berkdijk 8 dagen. Wij hopen dat deze Missie voor beide parochiën de vruch ten zal afwerpen, die de geestelijke lei ding hiervan verwacht. LOON-OP-ZAND. J.l. Zondag vierde de R.K. Werkliedenvereeniging St. Joseph alhier het jaar- en patroons feest. Te dier gelegenheid werd tevens een algemeene jaarvergadering gehou den. Oudergewoonte werd de dag begon nen met een algemeene H. Communie voor de leden in de parochiekerk, ter wijl de Hoogmis werd opgedragen tot geestelijk en tijdelijk heil van de leden en overledenen der vereeniging. Te 7 uur had de algemeene verga dering plaats in de zaal van de ver eeniging bij den heer Stalpers aan de Kerkstraat. Na opening door den voorzitter sprak de eerw. heer adviseur een kort ge bed tot de patroonsheilige van de ver eeniging, die zoo pas zijn feestdag heeft gevierd. De secretaris bracht een bijzonder goed verzorgd jaarverslag uit waarbij bleek dat door verschillende oorzaken 12 leden van de vereeniging hun lid maatschap niet continueerden, terwijl 20 nieuwe leden toetraden. Een voort uitgang van 8 leden derhalve. Tevens releveerde de secretaris de verschil lende werken die door de vereeniging waren tot stand gebracht. Ook de penningmeester gaf een dui delijk overzicht van de stand en het verloop der gelden over het afgeloo- pen vereenigingsjaar. Uit de cijfers bleek o.m. dat de inkomsten 1116.24 beliepen en de uitgaven 1081.82. Het saldo der middelen was derhalve 34.42. Het kassaldo bedroeg op den verslagdatum 220.49. Maandag j.l. had alhier in de Kasteellaan een ongeluk plaats met een auto. Het geval liep voor de betrok kenen zonder ernstige gevolgen af. Ongeveer 12 uur naderde uit de Deze week is men begonnen met het terrein te egaliseeren en is men voor nemens dit daarna gedeeltelijk op te planten. Wij vermoeden dat het thans niet al te lang meer zal duren of voor den bouw eener inrichting zullen de eerste maatregelen worden getroffen. Naar wij vernemen zijn de dames Lena en Toos van Opstal geslaagd voor het examen Godsdienstonderwijs. De ze dames zijn op de Kweekschool der Eerw. Zusters te Schijndel in opleiding voor onderwijzeres, en genoten aldaar ook voor bovengenoemd examen de noodige lessen. Met de Paaschdagen organiseert de plaatselijke t.b.c.-vereeniging alhier een groot fancy fair met daaraan ver bonden verloting van verschillende prijzen. Voor de verloting is bereids goedkeuring van burgemeester en wet houders dezer gemeente verkregen. VOETBALSPORT. K.N.V.B.-Competitie. Vanwege den landenwedstrijd Hol landBelgië, die morgen te Amsterdam gespeeld wordt en die begrijpelijkerwijs weer in het middelpunt der belangstel ling van voetballievend Nederland staat, is het slechts een zeer sober programma dat morgen voor de K.N.V.B.-competitie wordt afgedraaid. BredaTegelen is daarbij van belang ten opzichte van de bezetting der on derste plaats. Hier volgt het programma 2de Klasse A. HeroTerneuzen. 2de Klasse B. BredaTegelen. Protest B.V-V. Heden, Zaterdag, komt de Protest commissie bijeen en zal o.m. het door BW na den wedstrijd tegen Roermond Ingediende protest worden behandeld. De uitslag laat zich wel raden. NAC zal het Zu'den wel vertegenwoordigen in de landelijke kampioenscompetitie. Brabantsche Voetbalbond. Programma voor Zondag a.s. Afdeeling 4. lste Klasse A. RWB 2—Kaatsh. Bovs 2. lste Klasse B- BW 5—CMG. 2de Klasse A. Baardwijk 3WSC 4. Kaatsh. Boys 3—Waalwijk 2. I .V.C.B. -Competitie Standenlijsten: lste klasse Zuid II. Rrabantia 16 Doneen 16 Knlning 16 Wilhelmina 18 Mu'o 16 BKTVV 15 Venl. Boys 15 SVB 16 Best Vooruit 15 Mevo 15 2de T.achappelle 16 SCO 17 Boosendaal 15 Gilze 16 DESK 16 BSC 14 RAC 16 N.-Borgvliet 17 HKT 17 RODA 16 14 10 9 6 7 6 5 5 3 4 Klasse. 12 11 11 7 6 4 3 4 3 3 I 5 5 8 8 7 8 9 8 10 0 3 3 5 6 5 7 II 11 0 13 58-16 48-28 28-26 24-31 39-40 32-37 34-41 23-36 22-42 33-44 53-22 Programma voor morgen: lste Klasse. MuloMevo. ^-nban'iaDongen. SVBBKTVV. Best VooruitVenlocche Boys. 2de Klasse. BoosendaalSCO- GilzeBAC. RodaBSC. 3e klasse. WIKSt. Michielsgestel. VelocjtasHEC. Vlijmensche BovsOSC. TIno AnimoRKTVV 2. Sart oOss. Programma: In de eerste klas kriigt Mevo een kans teeen Mulo of de Mevo-luitjes van de Hel- mondsche club wint betwijfelen we. Bra- ban»ia teeen Dongen wordt een gemoe delijk partijtje. SVB heeft tegen RKTVV weinig kans. Best Vooruit ontvangt de Venlosche Boys en kunnen winnen. De voornaamste wedstrijd is hier Roosen daal tegen SCO. Waarbij de SCO'ers geen kans hebben. GilzeRAC zal er gewel dig spannen. We geven Gilze de beste kans. RODA ontvangt BSC en zal deze wedstrijd moeten winnen om met HKi gelijk te blyven. De derde klassers komen allen in ac tie. WIK verliest van St. M.-Gestel. HEC heeft tegen Velocitas een moeilijke wed strijd en zal on moeten passen. Vlijmen- .sche Boys heeft aan OSC een zware par ty. Uni Animo kan van BKTW 2 win nen, evenals Sarto van OSS.

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 7