Fa. Anton Holtgrefe n: Plaatselijk Nieuws. AKKERTJES ADVERTEERT IN DIT BLAD. A/oensdag 15 April 1936. No. 31 De Echo van het Zuiden. Tweede blad 1.2 A/IJ Demi-finale Biljartkampioenschap van de Langstraat, Leo v.Schijndd, Waalwijk Karei Dekkers, 's-Bosch CAFÉ „CITY" 'n Migraine op komst? Mi Laatste Berichten. BEGRIJPT HET BELANG ..DE ECHO VAN HET ZUIDEN" ,de klucht van de gestraf- het zilveren JUBILEUM jER vestiging van de EERW. USTERS, DOCHTERS VAN O. L. -ROUW VAN 'T HEILIG HART. £oodag a.s. 19 April zai de fees- eiiike lierdenkiag plaats hebben au vestiging van de Eerw. Zus- erSf ObCüteis van Ü.L Vrouw van et'Heilig Hart, in onze gemeente n tevens in Nederland. L/iea dag zal te 9.30 uur het juliligiugscomilé met een stoet van ruiujes de Eerw. Zusters afhalen all het klooster. Aan den ingang aI1 de St. Antoniuskerk worden Eerw. Zusters opgewacht door Eerw. Geestelijkneid en eenige ;ersV. Haters, Missionarissen van 'et H. Hart, en onder het zingen aI1 een feestlied naar hare plaat- en geleid. Ie 10 uur begint de plechtige H. Mis van dankbaarheid. De feest- IreJicatie wordt gehouden door den eerHerw. Pater Tieleman. Na de a. Mis zal de ZeerEerw. Heer >astoor A. Vei hagen het geschenk an de parochianen van St. Anio ns van Padua met een toepasse- ijk woord overdragen aan de Eerw loeder-Overste Stephanie. Het ge- chenk zal daarna voor parochianen n belangstellenden ter hezichiiging gorden gesteld. Na de aanbieding van het cadeau vordt het Bestuur van de Congre- »atie, waarbij zich ook zal bevinden e Generaal Overste van de Con- regatie, de ZeerEerw. Soer Agatha, lie speciaal uit Frankrijk overkomt m de resultaten te komen zien an de door haar in 1911 persoon- ijk gevestigde communiteit, naar de iewaarschool in de SI. Chrispijn- truat geleidwaar van circa 11,45 iur lot 1 uur gelegenheid zal be- taan de jubileerende Zusters geluk >niaal egels. DEEL ALAC y- le wenschen. i Het spreekt van zelf, dat de hul- lf diging der Eerw. Zusters niet alleen oor de parochianen van St. Anto ius zal plaatsvinden, doch dat lepje p//g inwoners van Waalwijk, voor ïuten [naUg Baardwijk en voormalig Be oijen van harte welkom zijn en :eker de gelegenheid niet zullen .aten voorbijgaan hun hulde aan de Zusters van de Zeine te brengen ;n hun dankbaarheid te toonen voor de hulp en troost gebracht in ijden van ziekte en narigheid.., v TE MET DEN KOORDE". jo üe jeugdige en energieke afdeeling je prij van den R.K. Jongen Middenstand ia onze gemeente, die haar activiteit klasPop zoo verschillend terrein met vrucht demonstreert, heelt ook hel dillettanlen-tooiieel onder haar werk kring gebracht en zoo zagen we 1.1. Maandag in Musis haar eerste op voering van het mirakelstuk «de klucht van de gestrafte met den koorde» van Henri Ghéon. En wij mogen er direct Lij voegen dat deze ASSIl|eersie daad een goede daad geweest is, die belotten inhoud voor de toekomst. Het stuk geeft de geschiedenis van een paar bedevaartgangers die uit 't Hijnlaiid naar Composlella in Spanje vertrekken ter bedevaart naar St. Jacob. Voor een diefstal, in scène gezet door een waard en z'n helper, wordt een hunner ver oordeeld tot den strop. Hij wordt j L opgehangen, doch door de voor- spraak van St. Jacob blijft hij leven en tot schrik der deugnieten hooren zij uit den mond van den gehan- j""1 gene zeil het verwijt dat zij de die- ven zijn, zoodat een hunner het- p "n. zelfde lot wacht. Door bemiddeling ••Jp van den gehangene blijft den deug \iL niet echter deze strai gespaard, ij Wij zullen bij deze eerste opvoe- ring geen crilische beschouwing adere geven» 8een naQien noemen, maar irden constateeren dat er vlot en goed heer gespeeld is, dat de spelers rolvast ische wareD en door hun wijze van actee- ,von. ren en ook van zeggen, bewezen hun rol meester te zijn niet alleen lacht maar ook te begrijpen en in staat te i* aq accentueeren wat dit stuk van Ghéon, (vertaald door Wies Moens) voor strekking en moraal heeft en die ook het auditorium te laten beleven Niet ieder speler beweegt zich even makkelijk, iedeis actie en dictie is nog niet even goed af, men in merkt al heel spoedig wie meer HUi met dit bijltje gehakt heeft, maar j im groszen ganszen is er goed ge- speeld en hebben de weer veel te 'weinig aanwezigen, onder wie tal- frijke heeren geestelijken genoten van 't geen door deze jonge too- neelisten voor't voetlicht is gebracht. Ook de costumes, de enscenering, niet zoo eenvoudig met een gehange ne, die deze rol perfect speelde, waren uitnemend, zoowel als de geheele aankleeding. Kapelaan van Lierop, de spelers en de vereeniging hebben succes gehad met dezen eersten avond, die de band onder eigen lederi, maar ook met de inwoners nog levendi ger zal maken. AANBESTEDING BUITEN- VERFWERK VOOR DE GEMEENTE. Perceel 1. Van 8 woningen St. Anto- niusstraat 3945 en St. Antonius- plein 14 de achtergevels en de ijzeren hekjes om de voortuintjes: fa. van Delft. Perceel 2. Van 3 woningen St. Anto- niusstraat 5155 de achtergevels: P. van Hullen. Perceel 3. Van 20 woningen St. Cris- pijnstraat 240 de achtergevels: G. Hens. Perceel 4. Van 24 woningen St. Cris- pijnstraat 955 alle gevels, behalve de ramen en deuren der voorgevels: P. Dekkers. Perceel 5. Van 9 woningen St. Cris- pijnstraat 82—98 de voorgevels: H. Kleinsmidt. Perceel 0. Van 12 woningen St. Cris- pijnstraat 110138 alle gevels: fa. van Delft. Perceel 7. Van 3 woningen Putstraat 138 en Parallelweg 31 en 33 de voor gevels: P. van der Pas. Perceel 8. Van 8 woningen Putstraat 68—82 de voor- en zijgevels: P. van Huiten. Perceel 9. Van 9 woningen Putstraat 5066 de voor- en zijgevels: R. Crielaars. Perceel 10. Van 8 woningen Putstraat 3448 de voor- en zijgevels: C. A. Mol. Perceel 11. Van 9 woningen Putstraat 1632 de voor- en zijgevels: G. Bijnen. Perceel 12. Van 4 woningen Mr. van Coothstraat 6167 alle gevels, als mede de hekjes der voortuintjes: F. Verwiel. Perceel 13. Van 4 woningen Mr. van Coothstraat 69—75 alle gevels, als mede de hekjes, met uitzondering van enkele gedeelten der achter gevels, die later zijn geverfd dan de rest. van 4 woningen Mr. van Coothstr. 86—92 de voor- en zijgevels; van 2 woningen 90 en 92 eveneens de achtergevels: W. Hens. Perceel 14. Van 2 woningen Mr. van Coothstraat 3638 alle gevels als mede de hekjes der voortuintjes: Gebr. van Loon. Perceel 15. Van de woningen van den Directeur der Gasfabriek, alsmede van de kantoren der administratie alle gevels: fa. van Delft. Coothstraat een aanrijding plaats ge- had lusschen een tot nu toe onbekend gebleven wielrijder en den wielrijder G. B. uit Raamsdonk. De fiets van dezen laatste liep eeni ge schade op. Eenzelfde ongeval had Dinsdagmor gen plaats op het kruispunt Groote straatPutstraat, waar twee "wielrij ders, P. V. en v. d. B., met elkaar in botsing kwamen, doordat v. d. B. geen voorrang verleende. VECHTPARTIJ. Aan de 2c Zeine hebben V. en de B. elkaar flink partij gegeven, hetwelk eindigde met een bloedend gezicht voor beiden; o.m. werd met een melkbus geslagen. De achtergrond van 't voor val is een amoureuze geschiedenis. De politie heeft proces-verbaal op gemaakt. FIETSEN ONBEHEERD LATEN STAAN. Gedurende de Paaschdagen zijn tien tallen processen-verbaal door de poli tie opgemaakt tegen personen, die hun fiets onbeheerd lieten staan en niet voor onmiddellijk gebruik ongeschikt hadden gemaakt (door middel van 'n slot of iets dergelijks). Men zij dus gewaarschuwd. HEDEN WOENSDAGAVOND half negen tegen Partij van 300 punten. H. DE RUIJTER, Waalwijk. OEFENING EN VERMAAK. Een volksmatinée die veel drukker bezoek verdiend had, gal de liedertafel «Oefening en Ver maak» op 1.1. Zondag in Musis. Er werd uitstekend gezongen, zoowel door 't koor, als den solist en het dubbel-mannenkwarletalles klonk zuiver en beschaafd resul taat van ijverige ambitieuze studie Als 's morgens dal onbehaaglijke gevoel weer zoo'n ellendige aanval van migraine aankondig!, voorkom dan aie misère mei 1 of 2 GERARD VAN DEN BERK. In veroand met de a.s. Zondag te geven jubileum-uitvoering van de Harmonie St. Jan alhier, waaraan o. m. de bekende concert- en oratoriumzanger Geraid v. d. Berk zijn medewerking verier nt, laten we hier enkele aanhalingen volgen uit de schitterende critiek die zijn optreden den laatsten tijd in de pers verwierf: De »iïieuwe Holler da msche Cou- ranl« van Woensdag 29 Jan 1936: «Verrassend was tie Faust-vertolking door een gehetjl onbekend zanger uil St. Oedenrode, Gerard van den Berk, in zijn verschijning een eenvoudige Noord-Brabander. Die enorm zware Faust partij Hadde van den Berk het zóó zóó gedaan, dan zouden we het ai bewonderens waardig gevonden hebben. Dat hij zich van deze uiterst zware opgave zoo voortreffelijk zou kwijten, zal echter niemand verwacht hebben Hij zong net overtuiging, met bij zonder zuiver doorvoelde voordracht en in tal van momenten hebben we een rijk tenorgeluid gehoord. Zoo heeft deze uilvoering ons in kennis gebracht met een nieuwe veelbe lovende verschijning in de Neder landsche zangerswereld«. »Nieuwe Arnhemsche Couranta van Maandag 11 Nov. 1935: «Een bijzondere bekoring ging er van dien vocalist van gisteravond uit, een element dat »insloeg« bij't publiek, iets verrassends en iels dat eerbied en sympathie afdwong. Zijn op treden, zijn voordrachtswijze, zijn manier van tekst en muziek-ver ndsch bond, om daar stiek- Uwer zoudt De vrouw die met een EASY wascht Kan trotsch zijn op haar linnenkast! De agenda spoort de leden aan tot deelname aan de St. Jans novene (15—24 Juni) welke tot bloei der Kalholieke Drankbestrijding wordt gehouden. DRONKEMANNEN VEROOR ZAKEN EEN AANRIJDING. Pijnenburg en Slaats v grijpen in. Men meldt uit Nuland aan de Prov. Ci t.: Eersten Paaschdag had alhier op den Bijksweg wederom een aanrij ding plaats. Op gemeld uur reed de landbou- weisknecht M. v. R per rijwiel over het rijwielpad langs gemeiden weg en ofschoon hij geheel rechts reed, werd hij door een auto, die eveneens midden over gemeld pad reed, aan. gereden en tegen den grond gesmakt. Het rijwiel werd geheel vernield, terwijl tiij zelf een lichte hersen. schudding bekwam en klaagde over pijn in schouder en arm. De bestuurder der auto reed, zonder zich om het slachtoffer te bekommeren, door. De wielrenners Pijnenburg en Slaats benevens diens broer, even eens per auto aanwezig, die van een en ander getuigen waren, vermeer derden daarop hun vaart en konden alzoo den anderen wagen passeeren. Door zich telkens daarvoor te plaatsen, konden zij den bestuurder dwingen te stoppen. Zij konden toen constateeren, dat zoowel de bestuurder als diens mede passagier, onder den invloed van sterken drank verkeerden. Nadat zij hem op zijn aanrijding hadden gewezen en medegedeeld, dat het slachtoffer vermoedelijk was overleden, beloufde hij hen te volgen naar de plaals, waarheen deaange- redene gebracht was. Aldaar aangekomen was de man evenwel verdwenen. Het nummer van den wagen M 43911 was door hen evenwel opge nomen en zoo kon door den bur gemeester, die met den gemeente veldwachter direct ter plaatse verscheen, worden vastgesteld, dal de eigenaar was een zekere J. A. C mer tracht door het plaatsen van ano nieme advertenties, waarin geld wordt aangeboden, in aanraking te komen niet zijn klanten en hij bedient zich van valsche namen. tolken stempelt hem niettemin boven alles tot een kunstenaar, die, - 0 begaafd met een buitengewone woonachtig te Nijmegen, een beken dispositie voor den tenorzang, met smokkelaar, die indertijd terech een zuiver gehoor en een warm— stond wegens doodelijke aanrijding muzikaal-gevoel, den weg van een van een grenscommies. landelijk milieu naar de concertzaal inmiddels ]s gebleken, dat gemelde van een verwende groole stad zélf auto later onverlicht een der bui heeft gevonden en heeft afgelegd, tenw.jken van Den Bosch n gepas- Welk een bekoring gaal er niet uit 1 .I»anh,. een nolitieaaent zou van dit sterke, dragende orgaan, klankvol, stoer en toch zoo mild, welgeschapen in alle registers, een stem met heldenpose en tevens zoo zuiver ontvankelijk voor de nuance van lyrische teeJerheid, enz.« Leeuwarder CouranU van Maan dag 24 Febr. 1936: Een onberispe- ijke zuiverheid van toon, een voortreffelijke adembeheersching, een goede, in enkele opzichten zelfs zéér goede uitspraak van de Duit- sche-en Italiaansche teksten, ziedaar Aangezien blijkbaar door sommige vertegenwoordigers van de Stichting „Nationale Hypotheek Onderlinge voor Bouwcrediet en Hypotheek-aflossing" (voorheen Nationale Crediet Onder linge), gevestigd te Apeldoorn, on juiste en wellicht onvolledige inlich tingen zijn verstrekt aan hen, die zij als spaarder trachten te winnen of mogelijk reeds gewonnen hebben, geeft de Commissaris van Politie te Apel doorn hun, die tot deelneming aan deze bouwspaarkas zouden willen he sluiten, in overweging zich vóór zij zich binden tot hem om inlichtin gen te wenden. Zij, die wenschen te reflecteeren op een advertentie, waarin bij J. A. van der Horst, wonende Stoppelbergweg 25 te Beekbergen, een huisknecht ge vraagd wordt, worden, alvorens op die aanbieding in te gaan, verzocht zich om inlichtingen te wenden tot den Commissaris van Politie te Apel doorn. De Burgemeester van Zevenhuizen (Z.-H.) waarschuwt tegen Bernard de Leeuw, geboren te Stad-Delden 11 Apr. 1892. Deze handelt namens en ten be hoeve van De Leeuw's Reclamehan- del, Rustenburgstraat no. 40 te Am sterdam, in jóngens- en meisjesboe ken (Robinson Crusoë e.a.). In het hij zonder bezoekt hij door middel van een auto en met een collega de dor pen en tracht, voor zoover bekend, al leen melk slijters le bewegen tot den aankoop van hoeken om te dienen als reclamemiddel. Hierbij vérstrekt hij een bepaald aantal bons, z.g. reclame- bons (doch niet voldoende voor het aantal gekochte hoeken) ter verstrek king aan klanten als zij voor een be paald bedrag hebben gekocht. Van des kundige zijde is hem verzekerd, dat bedoelde hoeken een zeer lage handels waarde vertegenwoordigen, ongeveer 25 cents. Zij worden verkocht tegen den prijs van 1.06. In het hijzonder wordt de aandacht er op gevestigd, dat De Leeuw voornoemd geen ambte naar van de Zuivelcentrale of van eenige crisisorganisatie is en door geen instellingen als deze wordt ge steund. seerd en daarbij een politieagent hebben aangereuen, indien deze niet tijdig genoeg uit den weg was ge sprongen. Ofschoon tot heden niet tot arres tatie kon worden overgegaan, zal de overtreder zijn verdiende straf wel niet onlgaan. WEER EEN STAKING IN DE TILBURGSCHE TEXTIEL INDUSTRIE. Dinsdagmorgen is bij de l'ilburg- sche Katoenspinnerij aan den Ka eenige eigenschappen, die menige liaajdhk een loonconllict uitgebro- De erkend beste electrische Waschmachine wascht vlug en gemakkelijk en volkomen veilig. Vraagt vrijblijvend proefwasch. v/h. BIERLAAGH-v. d. HEIJDEN DE GROOTE IJZERHANDEL Hoek Raadhuisplein WAALWIJK/ KE. 85II Zuid. Voor de Besoijensche Woningbouw vereeniging: Perceel 16. Van 3 woningen Burg. v. d. Klokkenlaan 37 alle gevels; van woning Besoijenschestraat 67 de nieuwe tochtpui aan de achter gevel: H. Kleinsmidt. Perceel 17. Van 9 woningen Be soijensche straat 115131 alle ge vels met uitzondering van de voor deuren: J. C. Schellekens. Perceel 18. Van 15 woningen Be soijensche straat 110138 de ach tergevels, met uitzondering van de reeds geschilderde tochtpuien, doch wel de kqzijnen met deuren en pla fonds die daarachter liggen: J. C. Schellekens. S.S.S.-BAL. De Gymnastiekvereniging S.S.S., alhier, geeft a.s. Zondag in zaal „Tha lia" een groot attractie-bal, waarbij het ook hier zoo gunstig bekend staan de ensemble „The Music Friends" de dansmuziek zal verzorgen. De ontvangsten zijn bestemd voor een liefdadig doel. AANRIJDINGEN. Vrijdagavond heeft in de Mr. van en kundige leiding. Over de aangiften voor het Ge mengd' Kooi* wdS* men tevreden; waar nog verschillende dames toezegden zullen we 't aantal later meedeelen. DIEFSTAL. zanger van den Berk zal benijden. Daarbij een orgaan, dat zeer ge makkelijk aanspreekt, niet alleen in de hoogere, maar ook in de lagere toonlagen en een natuurlijk gevoel voor Ue expressie. Zijn stem is aangenaam en verveelt niet; hij is zeer sober van gebaar en van harte is te hopen, dat hij dezen eenvoud nog lang zal weten te behouden. Prachtig heelt hij het in't hijzonder verstaan, in «Der Doppelganger« het somber dramatische, bijna on heilspellende karakter der muziek tot uiting te brengen. Ook deze zware romantiek lag hem blijkbaar uilslekend«. )>Eindhovensche en Meierijsche Courantvan Donderdag 20 Febr. 1936: Over welk een enorme stem beschikt deze zanger 1 Maar ook in de zachtere gedeelten werd daarvan genoten. Zuiver en frisch, met een groote gave van typeering was het een lust hem de verschillende nummers te hooren vertolken, enz. Bovenstaande schitterende recen- ties, welke nog met tal van even enthousiaste loltuigmgen van andere vooraanstaande bladen uit het ge heele land kan worden aangevuld, waarborgen ons a. s. Zondag een Van een fiets, geplaatst nabij café City werd een electrische dynamo I j^et varieerend programma nog niet gestolen. te spreken. Trouwens, de vorige AUTOBOTSING.' maal dat van den Berk hier optrad Maandagmiddag omstreeks 6 uur was er bij zijn talrijk en enthousiast reed een" kleine luxe aulo tegen gehoor slechts één roep over zijn een vrachtwagen op, die den dam machtige en melodieuse tenorstem. buitengewoon genotvollen avond, niet vereenig<j; 70 80 arbeidsters om van de andere medewerking aan ieg^en het werk neer. Het geheele keu. Reeds geruimen tijd geleden had de directie, aangesloten bij de Ned. R.K. Ver. van Werkgevers 111 de textielnijverheid met goedkeuring van haar organisatie voor het ge heele personeel een loonsverlaging van 10 pet. aangekondigd, wegens de slechte bedrijfsuitkomsten. Vol gens de gepubliceerde tweejaarlijk sche winst en verliesrekening was er over 1935 en 1936 een gezamen lijk verlies van bijna 1 82.0U0. Naar aanleiding van de aange- kondigdeloonsverlaging vonden drie besprekingen plaals tusschen de directie en de vertegenwoordigers van de drie werknemeisorganisaties, St. Lambertus, Unilas en de Een dracht, waarvan het resultaat was, dat de loonsverlaging voor het mannelijk personeel, dat voor het grootste gedeelte georganiseerd is, geheel werd teruggenomen, terwijl voor het vrouwelijk personeel, dat geheel ongeorganiseerd is een dus- danige wijziging werd aangebracht, dat weliswaar de 10 pet. gehand haafd bleven, maar dat eerst met ingang van 29 Juni. Toen Dinsdag morgen de eerde 5 pet. verlaging inging, heeft een deel van hel vrouwelijk personeel zich hiermede I handelen een dwaling te achten X OA DE RESULTATEN VAN HET De Fran sche oud-minister Henry Chéron is aan de gevolgen van een blindedarmoperatie over leden. De jaardag van het repu li- keinsche regime in Spanje is ge vierd met donderbussen, paniek en kloppartijen, waarbij een doode en verscheidene gewonden vielen. Naar verluidt zou Italië de Biilsche regeering om een tegemoet- komende geste verzocht het ben, teneinde de spanning lusschen beide landen te doen verminderen LAVAL OVER DEN POLITIEKEN TOESTAND. De oud minister van buitenland- sche zaken, Laval, heelt in een interview met een redacteur van het blad «Moniteur de Clermont Ferrar.dc een verklaring afgelegd over Europa's politieken toestand. Zonder een overeenstemming tus schen Parijs en Berlijn, aldus Laval, beslaal er geen daadwerkelijke garantie voor den vrede in Europa. Voor Hitler is vernietiging van het verdrag van Versailles voorwaarde voor deze overeenstemming. Dit verdrag bracht voor ons herstelbetalingen mede: zij werden opgeheven. Het gal garanties voor de veiligheid, militaire clausules en demiliturisatie van de Rijnzöne: zij verdwenen. Frankrijk heeft reeds een zware schatting betaald aan de eischen van het derde rijk. Hitler moet weten, dat Frankrijk door en door vredelievend is Het vreest den oorlog niet, hel haat den oorlog. Wat de Duitschc vredesvoor stellen betreft, zeide Laval een systematische weigering tot onder- indraaide bij hotel «de Twee De belangstelling zal dan ook over- kingsleider J. Coolen, Des middags Kolommen«. Een scherm *erd ge heel vernield en ook Ue luxe auto had nog al een enkel deukje, terwijl de bestuurder dermate aan z'n hand geblesseerd werd, dat hij deze door den dokter moest laten ver binden. groot zijn. DE BOSSCHE DIOCESANE MARIABOND. Woensdag 13 Mei a.s. zal in het fabriek metgrootelettersbeschilderd: UNILEVER-CONCERN IN 1935. Volgens het jaarverslag over 1935 van de Anton Jurgens' Vereenigde Fabrieken N.V. bedroeg het winst saldo f13,073,092 (13 000,919). Volgens het jaarverslag over 1935 van Van een Bergh's Fabrieken N.V. bedroeg de winsl f5,304,481 (5.337,734). Volgens het jaarverslag over 1935 iil van de N.V Hollandsche Vereeni "e':?r„ Rins i°' Exploitatie van Margarine- personeel der fabriek bestaat uit ongeveer 285 personen, waarvan ongeveer 100 mannen en ongeveer 185 vrouwen. De stakende mei-jes vergaderden in den morgen onder leiding van den voormaligen sta half twee breidde het aantal sfaak- sters zich uit tot 170, Slechts 15 meisjes bleven aan den arbeid. Restaurant «Lohengrin» aan de Groote Markt te 's Hertogenbosch Toevallig was er op dit drukke 3je jaarvergadering gehouden uur juist niemand op 't trottoir, wor(jen van den Bosschen Dioce- anders waren ernstige ongelukken sanen Mariabond. Om 10 uur zal in de Kathedrale Basiliek een H. Mis worden opge dragen. Van elf uur tot half een en na 2 uur heeft de vergadering plaats. niet te vermijden geweest. De politie maakte proces-verbaal op. Staakt, hier heerscht Hitier, weg met de loonsverlaging. WAARSCHUWINGEN. De Commissaris van Poliiie te Gro ningen geeft belanghebbenden in over weging, alvorens in relatie te treden met Tiemen Timmer, wonende te Wes- teremden B 106, gem. Stedum, bij hem nadere inlichtingen in te winnen. Tim- fabrieken »Hovema« bedroeg de winst f3,207,920 (v. j. 2,888,142). van uw eigen krant en ABONNEERT U OP Volgens recept van Apotheker Dumont D,.»*l' 7ol hpniifipn I j i..jam

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 5