Land- en Tuinbouw» Sportrubriek D, BRIEVEN UIT WASPIK, Wij herinneren o.s.s.-o.s.c. OPENBARE VERHURING VAN HET BOUW- EN WEILAND VAN DE STEDELIJKE GODSHUIZEN TE GEERTRUIDENBERG. ■I 36 PE I. Op 2 April j.l. had in Hotel Centraal - 1de Geertruidenberg wederom de pe- •iodieke openbare verpachting plaats ran het Bouw- en Weiland van de Stedelijke Godshuizen aldaar. \Veken te voren was deze verpach- door middel van formidabele af- hes reeds aangekondigd en talloos le landbouwers, hetzij als belang hebbenden, hetzij als belangstellenden, jden zich opgemaakt om bij deze 'beurtenis tegenwoordig le zijn De ",1 waar de verpachting zou plaats hebben, was tot in de hoeken gevuld. Het is ook de moeite waard een der- olijke openbare verpachting mee te maken. Niet minder dan ongeveer 110 jA. bouw- en weiland werd onder .leu hamer gebracht. Het geheel was verdeeld in 45 perceelen. Ze werden .,11e verhuurd voor een periode van ■.„•en Het bouwland was te aanvaar den stoppelbloot doch uiterlijk 15 Sep- tember 1936, bet weiland uiterlijk lo °t- October 1936. Men zou zich vergissen, wanneer ld, nlCn meenen zou dat al dit land ge- an wen was onder de Gemeente Geer- en Huidenberg. Neen, de bezittingen der uit stedelijke Godshuizen strekken zich 2n- eenerzijds uit tot Zevenbergen, ander- er- /iids tot Waspik. Onder de gemeente Zevenbergen ligt wel het minste, n.l. :he er- in| net ren os. eld a - :en /ee ïze uf- \ls len en ;en ;m )U. ize en ■ne fte len >nt hij ;en lis. ipt Zevenbergen ligt wel het minste, 5.14.60 H.A., verdeeld in 3 perceelen van ongeveer gelijke grootte. N erre- we" bet leeuwendeel der totale bezit- tingen aan landerijen der Godshuizen de i< gelegen onder Made en ürimmelen. ;en Hier ligt in totaal 38.28.50 H.A. Deze jen hoeveelheid is verdeeld in 22 percee len, welke zeer ongelijk van grootte zijn. Onder Geertruidenberg ligt in to taal 25.14.60 H.A., verdeeld in 6 per ceelen, waarvan er een eerst in vier gedeelten werd aangeboden en daar na in massa. Onder Raamsdonk werd in totaal verpacht 11.83.64 H.A. Dit totaal werd aangeboden in zes percee len, waarvan de oppervlakte varieer de van 0.20.70 H.A. tot 4.18.20 H.A. Ook onder de gemeente Waspik strekken zich de bezittingen der Ste- iar (lelijke Godshuizen uit. In totaal ligt ete hier 16.58.15 H.A., verdeeld in vier perceelen. Deze perceelen mochten zoowel als weiland dan als bouwland worden gebruikt. Tenslotte werd nog een oppervlakte van 12.14.40 H.A. opgeveild, die ge legen was onder de Gemeente Dussen. L Dit kwam in twee perceelen, respec- tievelijk onderverdeeld in 3 stukken 'en in 2 stukken. Het eene perceel was bouwland en gelegen in de Kleine Peereboom Zuid-Hollandsche Polder. Het tweede perceel was weiland en gelegen in het groot Zuideveld. Hiermede hebben we een algemeen overzicht gegeven van de respectabele oppervlakte land, welke door de Hee- ren Regenten van de Stedelijke Gods huizen te Geertruidenberg moet wor den beheerd. We stellen ons voor in deze kolommen volgens het boven staande overzicht in min of meer ge detailleerde bespreking der onderdee- len le laten volgen met vermelding van de prijzen, welke voor de diverse perceelen werden besteed. We zullen dan tevens van de gelegenheid gebruik maken onze op- en aanmerkingen er tusschen te voegen waar dit te pas komt. Het eerst is dan aan de beurt dat gedeelte wat onder Zevenber gen gelegen is. Zooals we reeds za gen, is die oppervlakte niet groot ver geleken bij die welke gelegen zijn on der de andere hierboven genoemde plaatsen. In totaal werd daar verpacht 5.14.60 H.A., onderverdeeld in 3 per ceelen. Het eerste perceel dat werd aangeboden, besloeg een oppervlakte van 1.54.40 H.A. Het was bouwland, gelegen in het Landeken oordagen, langs de weg, en in huur bij S. Verba ten. Dit perceel werd afgemijnd op 160.Omgerekend per H.A. kwam dit dus aan een bedrag van zt 80. Het tweede perceel, gelegen links achter het voorgaande, was eveneens bouwland. Het was 1.82.90 H.A. groot en in huur bij M. Huybregts. Dit per ceel deed ƒ215.— af. Per H.A. wordt dit dus 112. Het derde perceel was ook bouw land, gelegen rechts naast bet voor >p, tar en :rs, ich les es 'n raf af- an gs- ico ter efd len je de er en be en >ns te en. ra- ijd eb de ij11 ast ige te ke- 3r- ok :en gaande. Dit gedeelte was groot_ 1.77.30 H.A. Ook hiervoor werd 215.— ge boden. Dit beliep dus per H.A. 124. Hei wil ons voorkomen, dat derge lijke pachtprijzen boog moeten wor den genoemd, zelfs zeer hoog. Nu ge ven we graag toe, dat men twee wil lekeurige stukken land, wat hun waar de als cultuurgrond betreft, niet altijd zonder meer met elkaar kan vergelij ken. Zelfs kunnen we tot op zekere hoogte accoord gaan met de meening, dat men voor goed land niet gauw te veel betaalt. Doch dat bij de huidige stand van zaken dergelijke hooge pachtprijzen kunnen worden verant woord, wagen we voorloopig nog ern stig te betwijfelen. Wat er ook van zijhet feit dat de pachtprijzen van het land de hoogte ingaan, voorname lijk wat betreft hel bouwland, valt ook hier te constateeren en is een voudig niet te ontkennen. Herhaaldelijk is door de Landbou wersorganisaties de aandacht op dit feit gevestigd en even zoovele malen lieten zij hunne waarschuwende stem hooren, en werden de betrokkenen er op gewezen, dat de huidige omstan digheden en de verwachtingen voor de naaste toekomst, verhooging van pachtprijzen niet toelieten en toch... men schijnt te praten aan doovemans oor. Nog sterker zullen we dit zien wanneer we de gedeelten onder Made en Drimmelen onder de loupe nemen. Doch daarover een volgenden keer. didaat voor de laagste plaats. In de derde klas ontvangt HEC het Tilburg- sche R.K.T.V.V. Beiden zijn ongeveer van gelijke sterkte. Uno Animo zal met Vhjmensche Boys wel raad weten. Ve- locitas moet in St. Michielsgestel win nen om in de running te blijven. O.S.S. ontvangt het sterke Orthen, de derde kampioenscandidaat. Deze zal wel met de puntjes gaan strijken. WASPIK. R.K.V.V. Waspik. Morgen zal ons eerste elftal wederom in het veld moeten komen. Ze gaan op reis naar Dongen om daar tegen DVG den strijd aan te binden. Het zal echter geen volledige wedstrijd zijn. Slechts 30 minu ten zijn er te spelen. Reeds in den aan vang der competitie werd deze ontmoe ting vastgesteld doch wegens het bar slechte weer en den stroomenden regen moest de wedstrijd worden gestaakt. Bij na geheel de gespeelde periode hadden onze jongens met 10 de leiding gehad. Doch alsof het zoo zijn moest, toen DVC de gelijkmaker scoorde, floot de scheids rechter de wedstrijd af. Er was toen in totaal juist een uur gespeeld. Morgen zullen dus de resteerendc 30 minuten verspeeld moeten worden. De partijen staan op gelijken voet en het is nu maar de vraag wie er in die dertig minuten in slagen zal deze stand in eigen voordeel te veranderen. Onze ploeg heeft door puntloos gelijk le spelen tegen SNP in Geertruidenberg weer vertrouwen ingeboezemd. Ook morgen gaan ze naar Dongen met den vasten wil om alsnog van DVC de beide punten te winnen en het wil ons voor komen dat ze daartoe ook in staat zijn. Vooral nu zij zeer waarschijnlijk de thuisclub niet volledig in het veld zullen aantreffen. Het B-elftal van den Breda- sche Voetbalbond speelt nni.l. tegen Dongen 1. In dat B-elftal komt één DVC' er uit, terwijl nog een DVC'er reserve ge plaatst is. Dit verhoogt ongetwijfeld onze kans op een overwinning. We vertrouwen dat onze jongens daar in zullen slagen. R.K.V.V. W.S.C. VOETBALSPORT. K.N.V.B.-Com,petitie. Om het landskampioenschap. In de 2e klasse hoogspan ning tot het laatst 1 In 3 I) een ontmoeting tusschen de kopploegen. De strijd om het kampioenschap van Nederland staat reeds direct na den inzet in het middelpunt der belangstelling. Spe ciaal de uitslag van de ontmoeting Ajax- Feyenoord, die voor morgen is vastge steld, wordt met spanning tegemoet ge zien, omdat nien onder deze beide verte genwoordigers van het Westelijk-voetbal de a.s. kampioenen meent te moeten zoe ken. Na de 5—2 nederlaag die Ajax Zon dag j.l. van Blauw Wit kreeg toegediend geeft men Feyenoord de beste papieren. Op Be Quick—Enschede valt geen pijl te 3trekken. r De tweede klassers zorgen hier in het Zuiden tot het laatst voor de spanning- In 2 A zijn de 4 vastgestelde wedstrijden alle van het grootste belang zoowel voor de kampioens- en degradatie-candulaten. In 2 B kan VOS door van Breda te win nen zich veilig stellen en de laatste plaats voorloopig aan Wilhelmina afstaan. In 3 D gaat WSC de kampioen TOP in eigen huis bekampen. Als de beslissing over-de bovenste plaats nog komen moest zou deze ontmoeting de clou van dit sei zoen zijn geweest. Doch ook nu zal net velen benieuwen of TOP zal toonen in derdaad de sterkste ploeg in deze afdee- ling te zijn. Baardwijk heeft morgen de kans om te winnen doch gemakkelijk zul len Bossche Bovs zich niet gewonnen ge ven. Ook RWB zal flink moeten aanpak ken om Kaatsh. Boys er onder te houden. Bij NivemaDevo houden we het op een overwinning voor Devo. Programma voor a.s. Zondag: Kampioenschap van Nederland: AjaxFeyenoord. Be QuickEnschede. 2e klasse A: De BaronieHero. DOSKO—TSC. MiddelburgRBC. VlissingenGoes. 2e klasse B: BredaVOS. VVV—Tegelen. 3e klasse D: TOP—WSC. Kaatsh. BoysRWB. BaardwijkBossche Boys. NivemaDevo. I. V. C. B. Programma voor Zondag. Kampioenschap v. Nederland. R.K.N.A.C. Brabantia. Treffers-^-Spartaan. lste klas. DongenMulo. Kolping—R.K.T .V .V Mevo—-Best Vooruit. 2de klas. Roda—Roosendaal. 3de klas B. D.V.C.—Waspik. 3de klas C. H.E.C.—R.K.T.V.V. 2. Uno AnimoVlijmensche Boys. Velocitas—St. Michielsgestel. Om het kampioenschap van Neder land spelen R.K.N.A.C. en Brabantia. Wie hier de beste papieren heeft dur ven we niet te voorspellen, daar ook N.A.C. tot heel wat in staat is. Tref fers ontvangt de Spartaan uit Rotter dam. Een gelijk spel lijkt ons het waar schijnlijkste. In de eerste klas alle wed strijden van weinig belang. De tweede klas brengt Roda tegen Roosendaal Hier moet Roda winnen om nog gelijk te blijven met H.K.I., de andere can- Morgen reist ons eerste elftal ten twee de maie naar Hank. We maakten er reeds melding van hoe een vorige maal door een nalatigheid van Bondswege een mis verstand was ontstaan, waaruoor wij een vergeefsche reis maakten. Aan Be Ready was n.l. bericht gegeven dat de wedstrijd welke was vastgesteld tegen WSC geen doorgang zou vinden, doen tegelijkertijd werd nagelaten het onze vereeniging te doen weien, waardoor wij in de veron derstelling dat het programma zou wor den afgewerkt, naar Hank togen, doch daar geen Be Ready vonden. Morgen zaï echter alles gewoon verloopen en we kunnen er dus op rekenen dat onze krachten op de proef zuilen worden ge steld en als de voorteekenen niet bedrie gen zullen alle zeilen moeten worden bij gezet om Be Ready in eigen huis te be dwingen. De successen welke de jongens van Hanegraaf in het afgeloopen seizoen wisten te behalen stegen niet uit boven de middelmaat. Er is echter wel geble ken dat zij in eigen huis danig van zich af kunnen bijten en menig sterke tegen stander werd daar voor een hopeloos ge val geplaatst. Hoe het onze jongens mor gen in het Overmaasche vergaan zal is nog een open vraag. Zij kunen er vast op rekenen daar laaie tegenstand te ontmoe ten. Daarbij heeft Be Ready in haar eigen veld een stevige steun en het zou ons daarom niet verwonderen wanneer we ons in 't eind gedwongen zagen met de thuisclub samen de buit te deelen. Het zal een spannende strijd worden, waarvan we den uitslag rustig zullen afwachten. RAAMSDONK. R.K.V.V. W.V.R. Morgen zullen de jongens van ons eer ste elftal wederom op eigen veld moeten aantreden. Virtus 2 uit Zevenbergen komt te gast en wij zullen daarom tegen de jongens van Dumoulin den strijd moeten aanbinden. Hoewel het eerste elftal van deze ver eeniging het zoover bracht dat ze tot op het laatste nippertje kampioenscandidaat bleef mag van de prestaties van de re serves niet zoo heel veel lof gesproken worden. Meermalen zagen ze zich een klinkende nederlaag toegemeten en wat ze morgen bij ons zullen weten te berei ken valt nog te bezien. Wij achten haar niet zoo sterk dat ze in staat zou zijn om ploeg in eigen huis te overrompelen. Daarvoor is er tusschen de successenvan onze ploeg en die van Virtus 2 een te groot verschil. Daaruit af te leiden dat daarom onze jongens morgen een gemak kelijke taak hebben, kon wel eens voor- bari" zijn. Want hoewel Virtus 2 in kracht ongetwijfeld de mindere van ons eerste elftal is, is toch in het verleden ook wel gebleken dat ze soms aardig uit den hoek komen kan. Het blijft daarom dit zou voor het voetbalminnend publiek zeer jammer zijn. De toeschouwers langs de lijn zien nu eenmaal graag dat er uit een wedstrijd wordt gehaald wat er uit te halen is, en wenscht daarom inspan ning van alle krachten te zien. We geloo- ven ook wel dat niettegenstaande de schitterende successen welke reeds wer den behaald, onze jongens toch niet zoo zeer aan gemakzucht lijden dat ze er nu als het ware de brui van zouden geven. Daarbij komt ook nog dat ze het aan hun jongste verleden verplicht zyn het sei zoen tot het einde toe af te werken op de zelfde wijze als ze tot heden toe heb ben gespeeld. Daarom vertrouwen wt> ook dat de aantrekkelijkheid der wedstrij den zal blijven wat ze de heele competi tie geweest is, en niet zal hebben inge boet door het feit dat onze ploeg haar eerste en eigenlijke doel reeds heeft be reikt. Met onverminderde belangstelling gaan we dus morgen haar verrichtingen weer gade slaan en twijfelen er niet aan of HVV zal ditmaal het loodje moeten leggen. GEERTRUIDENBERG. R.K.V.V. S.N.P. Na de rust der beide Paaschdagen komt ons tweede elftal morgen weer in actie. Ons eerste elftal wacht nog slechts op de ontmoeting met Waspik en heeft dan de competitie wederom achter den rug. Wanneer er geen onvoorziene omstan digheden zich voordoen zal deze wed strijd gespeeld worden morgen over acht dagen. Zooals we boven reeds zeiden moet ons tweede elftal morgen wederom aantreden. De reserves zullen naar den Heikant moeten trekken om daar den strijd aan te binden tegen de Zwaluwen. Zij zullen dit ongetwijfeld op waardige wijze doen. Want hoewel de Zwaluwen in eigen huis nogal eens aardig uit den hoek kunnen komen, zijn wij toch van meening dat onze ploeg dit seizoen wel eens, zelfs meermalen, voor heeter vuren heeft gestaan. En als we dan zien dat ze in dergelijke wedstrijden als overwinnaar naar voren trad, dan geeft ons dit vol doende reden om over het resultaat dat de wedstrijd van morgen opleveren zal, optimistisch gestemd te zijn. Ze spelen wel niet in eigen huis, en dit is ongetwij feld voor hen een nadeel, doch de meer dere kracht, en meerdere spelvaardig- heid waarover zij in vergelijking met haar tegenstander van morgen, beschikt, geeft ons de overtuiging dat ze dit nadeel ge makkelijk overwinnen zal. Wij verwach ten daarom dat zij er in zullen slagen de Zwaluwen er onder te houden en alzoo den geheelen buit mee naar huis zullen brengen. DUSSEN. R.K.V.V. Dussensche Boys. De Boys zullen a.s. Zondag hun voor- laatsten en tevens hun laatsten wedstrijd in deze competitie spelen. De strijd gaat n.l. tegen het Zwaluwsche Hurindo. De eerste ontmoeting te Lage Zwaluwe ein digde in een verdiende 21 overwinning voor de Boys, zoodat we direct geneigd zijn thans wederom een Boys-overwin< ning te voorspellen, daar zij nu hun eigen terrein onder voeten hebben en eigen supporters om de lijnen. Toch is 't meermalen voorgekomen dat na een dergelijke beschouwing en goede vooruitzichten alles op een fiasco ein digde daar nu bij ons mooie voetbalspel 't geluk eenmaal een woordje, en dikwijls een groot woord, mede spreekt. Desondanks meenen we toch thans met een gerust hart dezen laatsten wedstrijd tegemoet te kunnen zien, daar al de spe lers stuk voor stuk besloten hebben de competitie op eigen terein goed te be eindigen. En wanneer de spelers, van wel ke partij ook, eenmaal dit besluit hebben genomen, en zij werpen zich dan ook met vol élan en voor de volle honderd procent in den strijd dan kan succes niet uitblijven. Boys-lui denk daaraan! In Zwaluwe overwon gij dezen tegenstander dank zij taai volhouden, toon dat ge dit voor de oogen uwer eigen supporters ook kunt dan zijn wij bijvoorbaat verzekerd van een spannende strijd. Maar speel bovenal fair en sportief! Wanneer uw tegenstan der werkelijk sterker is en dit ook uit drukt, toon U dan van de beste zijde, zooals ge dit steeds gedaan hebt. Nor maal gesproken kunnen we wel aanne men dat de beide puntjes in Dussen zul len blijven! We hopen het van ganscher harte! R.K.V.V. Be Ready. Het eerste elftal van Be Ready zal a.s. Zondag op eigen terrein den strijd aan binden tegen 't Waspiksche WSC. Nor maal beschouwd gelooven we wel dat Be Ready een kleine overwinning weet te bevechten, doch dan zal er aangepakt moeten worden. Daar we dit evenwel van Be Ready bij haar thuiswedstrijden ge wend zijn, gelooven we niet dat zij dit maal van deze goede gewoonte zullen af wijken. Het tweede elftal zal de belangrijkste wedstrijd sedert hun bestaan spelen, n.l. ioctv ---- - - de beslissingswedstrijd voor het kampi voor onze ploeg oppassen. Ze moeiende oenschap der 3de klas n.l. tegen Veersche wedstrijd van morgen vooral niet te ncni g Tot Qp heden is »t neutrale ter- opnemen, maar nu het einde van het sei zoen nadert moeten ze nog eens toonen wat ze kunnen. Wanneer ze bezield met een dergelijke gedachte morgen het ter rein betreden, dan geven we de jongens uit Zevenbergen geen schijn van kans, en zijn we er gerust op dat de beide pun ten bij ons blijven. RAAMSDONKSVEER. R.K.V.V. Veersche Boys. Voor morgen vermeldt het programma een wedstrijd tegen HVV uit Zevenberg- sche Hoek. HVV komt op bezoek en we zullen onze jongens morgen dan weer eens in eigen huis aan het werk zien. We weten niet hoe zij zich nu in den strijd zullen werpen nu voor hun kampi oenstitel geen enkel gevaar meer dreigt. Toch hopen we maar dat ze hun spel daardoor niet al te ver laten beïnvloeden. Dit zou er allicht toe gaan leiden dat de wedstrijden spoedig veel van hun aan trekkelijkheid zouden gaan inboeten en Waspik, 16 April 1936. Geachte Lezer, Zooals te doen gebruikelijk is heb ben we met de beide Paaschdagen weer velen onzer oude bekenden in onze ge meente kunnen aantreffen. Ieder Was pikker, die maar heel eventjes kan, stelt alles in het werk om tenminste deze paar dagen (misschien van 't heele jaar) in zijn geboorte of domicilieplaats te kunnen doorbrengen. Menig vrien denhand wordt dan gedrukt, menig oude herinnering nog eens opgehaald, en onder het genot van een goede si gaar en een heerlijk glas bier, worden de toestanden zoowel van Waspik als in den vreemde besproken, de meest actueele praatjes was ditmaal natuurlijk wel de nieuw-voorgestelde annexatie van de gemeente Raamsdonk met Waspik. De algemeene opinie is wel: als er dan toch persé geannexeerd moet worden, dan maar liefst zoo: is het echter niet persé noodig, dan maar liefst heelemaal niet. Vooral ook in Raamsdonk schijnt men liever onaf hankelijk van Waspik te blijven, ge zien het feit dat men bezig is een pe titionnement samen te stellen tegen ver eeniging der beide gemeenten. Of men er in Waspik beter op zal worden staat natuurlijk ook te bezien, want al praat het publiek gaarne over een en ander, zoolang de officieele cijfers en schattingen niet bekend zijn, is een oor deel daarover natuurlijk een onmoge lijkheid. Wel zullen er natuurlijk hier en daar veeren moeten vliegen, en hier bij denken we aan raadsleden en wet houders, die eventueel door Raams- donkschen zullen worden vervangen. Ook denken wij hierbij aan den mid denstand, die bij eventueele vereeni ging niet veel meer ,,in de pap zal heb ben te brokkelen", aangezien onze buurtgemeente in hoofdzaak uit boeren en arbeiders bestaat. Intusschen zullen wij al spoedig worden opgeroepen om een z.g. dubbele raad te gaan kiezen, tenzij, zooals wij hopen, en wat ook wel het voordeeligst is, dezen dubbelen raad, op een andere wijze kan worden samengesteld. Mogelijk kan het oor spronkelijk Comité van Actie hiervoor nog eens in het geweer geroepen wor den? Dit comité heeft o.i. een schitte rend resultaat bereikt, al waren er des tijds wel eens, die er de schouders voor optrokken. Door de groote actie, destijds op de meest krachtdadige wijze ontplooid, is het blijkbaar de H. H. Ge deputeerden duidelijk geworden, dat 't oorspronkelijke plan de grootste tegen kanting zou krijgen te verduren, en zijn zij dan ook thans met een, wat wij zou den willen noemen, meer gematigd plan gekomen. Daar het plan thans reeds een vasteren vorm heeft aangenomen, dus in een verder gevorderd stadium verkeert, (vorigen keer was het eigen lijk meer een voorzichtig vragen om ad vies), meenen wij te mogen aannemen, dat het er thans wel van zal komen, tenzij natuurlijk de „dubbele raad een absoluut afkeerig advies zou uitbren gen, hetwelk dan natuurlijk ook nog grondig gedocumenteerd zou moeten wezen. We zullen maar kalmpjes moe ten afwachten! We hebben in onze plaats een kal me, stille Paschen gehad. De voorge stelde en reeds aangekondigde opvoe ring van het oude bekende tooneel- werk ,,De Hellas" kon wegens sterfge val op 2en Paaschdag niet doorgaan. Deze opvoering werd thans uitgesteld op a.s. Zondag. Gezien de belangstel ling, welke in Waspik steeds voor too- neel bestaat, twijfelen wij niet of de groote zaal van Hotel Montens zal wel weer tot in alle hoeken bezet zijn. Wij verwachten dat de executanten thans door een grondige studie iets zullen goedmaken van den tegenvaller der laatste uitvoering. Alle succes toege- wenscht! Op Eersten Paaschdag vergastte de biljart-prof Valkhof de liefhebbers op een keurige partij tegen den hotelier zelve. Zijn spel had wel een ruimer be zoek verdiend! Op 2en Paaschdag bood de Harmo nie hare leden een vroolijken avond, waaraan de komiek Harry Woodward zijn medewerking verleende. Wij had den liever een opvoering van een too- rein waarop deze titanenkamp gestreden zal worden nog niet bekend, doch dit blijft voor beide partijen gelijk. Beide elftallen neelspel genoten, temeer daar genoem- hebben in deze competitie twee verlies- medewerker, vooral na de pauze, punten gekregen en wel jandkaarBe kon vo]doen Moge- Boys^te'Ha^k^^ieruU alleen vol^ reeds lijk 2ijn wij te verwend op dit pebjed! dat 't aan spanning niet heeft ontbroken, en dit zal zoo a.s- Zondag ook wel 't ge val zijn. We mogen hoopen dat het een faire, sportieve wedstrijd zal worden, waarbij uiteindelijk de sterkste als over winnaar te voorschijn zal komen. VNe wenschen de Be Ready-reserves veel suc ces en hoopen hen 't volgende jaar als tweede klaser te kunnen begroeten. Be Ready-lui doe je best! SPRANG. S. D. O. Heden Zaterdagmidag 18 April zal bet eerste elftal van SDO op het SDO-terrein een vriendschappelijken wedstrijd spe len tegen een elftal van „De Regenboog uil Tilburg. Aanvang van dezen wedstrijd 3.30 uur. er onze abonné's aan dat men de courant aan huis bezorgd kan krijgen voor 10 een* per week eveneens in Drunen, Sprang, Vrijhoeven, Capelle en Waspik.

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 7