I v.ms Sportrubriek BUITENLAND. GEMENGD NIEUWS. Wij herinneren Dat gaat niét samen rak ite- ord >re- on- di- en 28. .en- los. J. van •erg ieu- ïen, delaar, prof mr. P. J. M. Aalberse, een bespreking plaats gehad tusschen „rtiien betrokken bij de moeilijk heden aan de Kwatta-fabrieken te ^flaTuitvoerige besprekingen heeft de" rijksbeniiddelaar toegezegd een onderzoek te zuilen instellen naar ait- |e mogelijkheid van maatregelen om tot een oplossing van de gerezen tee" moeilijkheden te geraken. de werkeloosheid. De directeur van den rijksdienst der werkloosheidsverzekering en arbeidsbemiddeling deelt mede, dat in de week van 6 tot en met lt C. Aplil het aantal leden van ingevolge jjet werkloosheidsbesluit 1917 ge en sUbsidieerde vereenigingen bedroeg 537,200 (van wie 74,900 landar beiders). gij 1062 organen van de openbare arbeidsbemiddeling stonden op 11 April in totaal 438,097 werkzoeken den ingeschreven, onder wie 413,581 mannen. Van deze werkzoekenden waren er 419,066 werkloos, onder wie 400.027 mannen Blijkens mededeeling van de af- deeling werkverschaffing en steun- J- verleening van het departement van ier' sociale zaken waren einde Februari j.l. 56,780 werklooze arbeiders ge plaatst bij een werkverschaffing. Bovendien waren 635 personen met finantieelen steun van de overheid tewerkgesteld in het landbouw- en tuinbouwbedrijf. jarigen Th. Sanders het leven kostte. In gezelschap van andere wiel rijders bevond hij zich op het rij wielpad, toen hij plotseling den weg overstak. Op hetzelfde oogen- blik naderde de personenauto van den heer L. te Mook. De jongen werd gegrepen en tegen den weg gesmakt. Hij kreeg een schedelfrac. tuur en was vrijwel op slag dood. er onze abonné's aan dat men de courant aan huis bezorgd kan krijgen voor 10 cent per weekeveneens in Drunen, Sprang, Vrijhoeven, Capelle en Waspik. ;erd per das n 't Joh. mk- flers rige /on- erk- 2urs 197 51 eug- iort- :tse- oen- ters i 1 KONING FOEAD VAN EGYPTE OVERLEDEN. Koning Foead van Egypte is na ssie langdurige ziekte Dinsdagmiddag te Cairo overleden. Voor zijn dood ontving de Koning een aantal hooge autorileiien aan zijn zieküed, o a. den minister pres. Ali Maher pasja en stelde er prijs op persoonlijk aanwijzingen te geven voor de beantwoording van de tal- looze bewijzen van medeleven, die 298 telegrafisch uit alle deelen van de hap wereld gedurende zijn ziekte waren binnengekomen. Het groote weer standsvermogen van den vorst, dat zelfs de geneesheeren met verbazing vervulde, is echter niet in staat ge bleken hem uiteindelijk herstel te brengen. De Egyptische troonopvolger is Prins Faroek, die thans 16 jaar oud is. Hij is de zoon van den overleden Koning. Dinsdagavond werd hij tot vorst van Egypte geproclameerd. Hij is vanuit Londen naar Cairo vertrokken. DE OORLOG IN ABESSYNIE. De gemotoriseerde Italiaansche colonnes, welke uit Dessie waren vertrokken, zijn 140 K.M. opgerukt in de richting van Addis Abeba zonder tegenstand te ontmoeten, aldus meldt Badoglio. Een andere colonne, die uit Warra Hailoe was vertrokken, bereikte de rivier Wan- skit, op 50 K.M. afstand. DR. GIL ROBLES BIJ AUTO- ONGELUK GEWOND. De leider der katholieke volks actie, dr. Gil Robles, heelt bij het dorp Lozo Yuala dat op vijftig kilometer afstand van Madrid is gelegen, een ernstig auto ongeluk gehad. Hij naderde met zijn auto uit de richting Biarritz en kwam bij I. V. C. B. genoemde plaats in botsing met een stukje .werk, door met 31 van het be- vrachtauto. I zoekende Vios te winnen, niettegenstaan- Zijn particuliere detectieve werd uit den wagen geslingerd en bekwam ernstige kwetsuren. Gil Robles zeil werd slechts licht gewond. Achter de auto van den leider der Ceda reed een politieauto. De chauffeur wist op het laatste moment nog een botsing te voorkomen. De ------ pn de tweede helft werden wagen sloeg echter omgescoord. Aanvankelijk werd er te tam teur par- 1 en oop blin sche sren as- zegt a ent age. nid- zes inzittenden er onder kwamen te liggen. Twee politie-agenten werden zwaai gewond. Dinsdagmiddag was het vierjarig dochtertje van den caféhouder Le Ruig in de Minkmaatstraat tc Enschede aan het spelen met een bal Toen deze op straat rolde, liep het kind hem achterna; het kwam daarbij terecht onder de wielen van een met paard bespannen groente wagen. Het meisje werd zoo ernstig gewond, dat het spoedig aan de gevolgen is overleden. Dinsdagavond omstreeks zes uur had op den rijksweg Nijmegen Venlo, nabij Gennep, een auto ongeval plaats, dat aan den vijftien en mat gespeeld. Er werd wel aardig ge combineerd, vaak te mooi, maar men miste die spirit die durf, waarmee men vaak een tegenstander overdondert. Dit leidde tot hachelijke situaties voor het WVB-doel, en dat de Tilburgers in deze periode de leiding niet wisten te nemen danken we in hoofdzaak aan de glad heid van het terrein. Pas in de tweede helft kwamen de oranjehemden los, en in tien minuten tijd was de zaak in kan nen en kruiken. Uit een fraaie voorzet kopt de WVB-midvoor onhoudbaar in 1—0. Enkele minuten daarna is het reeds DUIVENSPORT. WAALWIJK. WAALWIJK. Woensdagmiddag en -avond R.D.B.- Theater »20000 Mijlen over en onder Ze_e« W.G.V. Donderdag van 5.15 (>.30 uur Adspiranten 1, van 6.30— 7.45 uur Adspiranten III en van 8 30—10 uur-leden. Donderdag 30 April 8 uur bijeen komst dames en heeren voor op richting van gemengd koor in Musis Sacrum. Vrijdagavond van 6 lot hall negen inkorven' duiven voor wedvlucht vanuit Neufvilles. Vrijdag 8 uur, Luxor Bioscoop, «Het Geheim van de Blauwe Kamer« Vrijdag 8,15 uur, R.l).B-Theater, »De Dubbelganger», Zaterdag 1.30—2.45 uur Dames aspiranten Gymn. Vereen. K. en V. Gymnastieklokaal Stationstraat Zondag 12 uur repetitie Mtmnenkoor Liedertafel «Oefening en Vermaak». igel •ijs: roe •>js: ïoe- inis M. elt- laar f de- dat Jus- tdr. ver- 9-4 6-6 5—9 6—7 eer- sei- uis- :nd- uit II. In de kampioenscompetitie van den I.V.C.B. begint eveneens al teekening te komen. Brabantia deed hier van zich spreken door haar 61 overwinning op Spartaan, waardoor ze zich aan den kop plaatste. Voorgoed? Dat zullen we moeten afwachten, maar thans gelden de Eind- hovcnaren reeds als de ernstigste candi dates R.K.N.A.C. bracht het in Groesbeek te gen Treffers slechts tot een gelijk spel, wat ons van hen niet meevalt. De stand is: Brabantia 2 110 R.K.N.A.C. 2 0 2 0 Spartaan 2 10 1 Treffers 2 0 11 Lachappelle en Schijndel hebben dc promotiewedstrijden met een overwin ning ingezet. In de 2e klasse moest DESK met 23 voor H.K.I. zwichten, terwijl HEG in de 3e klasse tegen St. Mich.-Gestel een gelijk spel wist te bevechten. Doordat WVB en Rapid wonnen blij ven beiden nog met gelijk puntenaantal aan den kop in de le klasse R-K.V.B. De uitslagen. Kampioenscompititie: BrabantiaSpartaan TreffersR.K.N.A.C. Zuid II. Prom, en degrad.: Sch ij n delMevo LachapelleGennep le Klasse: DongenMulo 2e Klasse A: DESKHKI 3e Klesse C: OSS—Sarto St. Mich.-GestelHEC Vlijm. BoysVelocitas OSGUno Animo District TilburgLangstraat. Eerste klase J HEC 2—VIOS 2 RapidVolharding Berkel— Sarto 2 St. JosephWVB WAALWIJK. R.K.V.V. H.E.C. 6—1 3—3 2—0 2—0 1—5 2—3 1—9 3—3 3—1 5—1 3—1 2—0 2—4 0—6 R.K. lag" i al- den, verd t St. elite ver- nige too- ;ees- eurt St. 'eest Geheel tevergeefs is de reis van HEC naar St. Michiels-Gestel niet geweest. Door hard werken is het gelukt een punt uit deze ontmoeting te behalen, hetgeen een goed resultaat genoemd kan worden. GeSkd immers behoorde langen tijd tot de kampioenspretendenten en is de draw des te mooier, daar het de gastheeren pas in de laatste minuut gelukte, den ge lijkmaker te forceeren. Door dc slechte weers- en terreinomstandigheden, ston den de HEC'ers aanvankelijk als een kat in een vreemd pakhuis, waardoor Gestel verschillende fraaie aanvallen kon on dernemen, die spoedig met een tweetal doelpunten bekroond werden. Dit von den de geel-zwartcn te bar en na enkele schoten, die precies naast gaan, wist dc linksbinnen niet alleen den achterstand te verkleinen, maar ook den gelijkmaker in het net te deponeeren. Weldra heeft ook de centervoor succes, wanneer een boog-bal'doel treft. Na de rust domineert Gestel, maar de aanvallen van HEC zijn veel gevaarlijker. De mooiste kansen worden echter om zeep gebracht. De HEC-achterhoede moet nu alle zeilen bijzetten, om zich de te genstanders van het lijf te houden. Dit gaat "haar goed af, maar ze kan niet ver hinderen dat Gestel, wanneer de tijd bij na verstreken is, de gelijkmaker scoort. Het tweede elftal leverde een mooi de het feit dat de gasten met een 1—0 voorsprong konden beginnen. R.K. W.V.B. Weer zijn de oranjehemden een stap nader bij het doel gekomen. De gevrees de groenbaadjes uit Tilburg, St. Joseph werden in eigen huis met liefst 60 in gemaakt. Eigenaardig doet het aan, dat alle doei- achter den Tilburgschen doelman te plaatsen, en de midvoor maakt het halve dozijn .vol. Ook Rapid beging geen fout en won thuis van Volharding met 20. Het wordt thans een geweldige climax. Rapid ontvangt nog St. Joseph en Juliana, en WVB speelt nog uit tegen HEC en thuis tegen Berkel. Het programma voor WVB lijkt ons wel iets gemakkelijker. Zondag a.s. HECWVB. R.K. Jeugdcompetitie Waalwijk. Alle vastgestelde wedstrijden van Zon dag j.l. werden afgelast. Voor Zondag a.s. worden geen wedstrijden vastgesteld. Aanvulling van de ledenlijsten. G- Kuis en A. Brok van HEC. Als scheidsrechters zijn alsnog aange steld: P. Verhulst en Jan de Brouwer. R.K. Juniorenkring. „Drunen en Omstreken". Uitslagen Zondag 26 April j.l.: DW—Vlym. Boys B. 3—4 HollandiaVJC afgelast. Misschien overmoedig door het behaal de kampioenschap hebben de Boys slechts o]) 't nippertje kunnen winnen in Drunen van het steeds sterker wordende DVV. De wedstrijd in Haarsteeg werd afge=- last. Programma Zondag 3 Méi SDOHollandia 1 uur. DRUNEN. De eenige in Drunen gespeelde wed strijd tusschen DVV en de Boys B. uit Vlijmen werd nog in den druilenden re gen gespeeld en gaf daarbij weinig aan trekkelijks te zien. DVV kon toch spoedig de leiding ne men met 10, en de Boys kunnen heel gemakkelijk de gelijkmaker scoren en als dc rust ingaat hebben de Boys nog een tweetal keeren den DW-keeper kunnen passeeren en leiden zoo met rust met 3-1. Na de rust heeft DVV haar opstelling eenigszins gewijzigd en 't gaat beter, ondanks den regen, die veld en spelers doorweekt. DVV haalt haar achterstand in tot 3-2, maar de Boys antwoorden hierop en maken 42. Tegen het einde scoort DVV voor de laatste maal'en het einde komt met een 43 overwinning voor Vlijmen. Een gelijke stand zou de juiste verhou ding hebben weergegeven. De kampioe nen speelden hun laatsten wedstrijd van dit seizoen, terwijl I)VV er nog enkele te goed heeft. De overige voetbalelftallen zooals die van Sporters lagen stil. Hadden zij ge hoopt op enkele vriendschappelijke wed strijden, deze keer waren zij daarin te leur gesteld. Maar ondanks dit stilliggen gebeurden er voor Sporters belangrijke dingen. Al meermalen wezen wij er op, dat Sporters kampioenskansen afhingen van de pres taties van Juliana Boxtel. Dat Juliana speelde in Vught gelijk te gen Zwaluw 2 en verloor daarmede één zeer kostbaar punt. Juliana heeft nu nog een thuiswedstrijd te spelen en winnen zij deze dan staan zij nog maar gelijk met Haarsteeg en Sporters, die beide hevige candidaten zijn voor het kampioenschap. Men zal ons opmerken, maar Juliana heeft toch nog een wedstrijd opnieuw te spelen tegen Vlijm. Boys 2, omdat bij de ze ontmoeting in Vlijmen, de Boys zich zouden hebben bediend van een ongerechtigde speler, maar van zeer be trouwbare zijde deelt men ons daarom trent mede, dat de Boys zich niet ver grepen hebben aan een dergelijke onge rechtigheid, maar dat hier op zijn aller ergst genomen sprake kon zijn van het onjuist invullen van het wedstrijd-formu lier. Zoodoende heerscht er toch alom in de Drunensche sporters en supporters kringen spanning en vreugde over deze groote gebeurtenis in Vught. WASPIK. VERKEERSONGELUKKEN. 20 als de linksbuiten uit een kluwen van spelers den bal over de lijn werkt. Een geweldig schot van den oranje-links binnen komt buiten bereik van den kee per tegen den paal. Toch hebben we even later wederom succes als bij een kalme voorzet van rechts de midvoor onhoud baar inschiet. 30. Verder dan de backs en in laatste in stantie den doelman, komt St. Joseph niet. Weer heeft WVB succes als bij een der aanvallen de linksbinnen den bal vrijkrijgt en in den uitersten hoek van hel doel plaatst. De rechtsbinnen weet enkele min. voor het einde nummer 5 R.K.V.V. Waspik. Waspik 1—S.N.P. 2—1. Verleden Zondag heeft ons eerste elf tal zijn laatste competitiewedstrijd ge speeld. En we mogen zeggen dat het er in geslaagd is een waardig slot aan het seizoen'te maken. Het is haar gelukt de dreiging van het gevaar voor de onderste plaats af te wenden door de Bcrgenaren met 21 er onder te houden. De omstan digheden waaronder dc wedstrijd moest worden gespeeld waren vooral wat het weer betreft zeer ongunstig. Vandaar dan ook dat de belangstelling van de zij de van het publick maar heel matig was. Om precies half drie blaast de scheids rechter beide ploegen in het veld. Na den tos pakt de thuisclub direct stevig aan doch dè achterhoede der gasten grijpt resoluut in en zend het leer het veld in. De bal komt terecht bij de voor hoede. Deze trekt er unaniem mee van door doch door de gladheid van den bal en van het leer loopt deze aanval op niets uit. Van een overwicht aan welke zijde dan ook is geen sprake. Toch is het weer onze voorhoede die er het eerst in slaagt een aanval op te zetten. Nadat de half li nie (hoewel niet zonder veel moeite) is gepasseerd krijgt Selders het leer op z n voet en scoort onhoudbaar. Hiermede heeft onze ploeg de leiding. Lang hebben ze daarvan geen plezier. Want ook SM gaat zich nu meer en meer beweeglijk toonen en nog voor de rust ingaat wordt de gelijkmaker gescoord. - Na de thee gaan beide ploegen weer goed tegen elkaar op en het is niet te zeggen wie met de overwinning zal gaan strijken. Het gaat er naar uitzien dat in het eind de punten zullen worden ge deeld. Onze ploeg schijnt echter met een dergelijken stand niet tevreden. Alle krachten worden ingespannen om den winnenden goal te forceeren. De SN F achterhoede weet echter van geen wijken. Bij een aanval onzerzijds krijgt na eenig heen en weer gespeel de Moor den bal. Hij bedenkt zich geen oogenblik cn voor iemand zich volkomen rcaliseeren kon wat er gebeurde geeft hij onze ploeg de leiding. SNP stelt nog alles in het werk om gelijk te maken maar zij slagen daar in niet, en zoo heeft dan onzle ploeg met 21 de beide punten weten machtig te worden. Het tweede elftal speelde om twaalt uur tegen de Dusscnsche Boys en wonnen met 54. Deze wedstrijd was nog geen kwartïei oud of de linksbuiten opende de score met een ver schot. Enkele minuten later deed zijn collega aan de rechterzijde het zelfde, terwijl voor de rust de voorsprong werd vergroot tot 30. Na de rust zijn de Dussenaren er blijk baar beté'r in en slagen er zelfs in gelijk tc maken. Dit belette echter niet dat on ze ploeg aan 't slot toch beslag legde op de heide punten. DUSSEN. R.K.V.V. Be Ready. Be Ready 1 wist 't tegen MVV niet ver der te brengen dan een gelijk spel 1 i, waardoor zij heiden de puntjes broedei- üjk deelden. Spanning was bij dezen match niet meer te bespeuren. R.K.V.V. Dussensche Boys. Voor de zooveelste maal en nu tevens voor de laatste, hebben dc Boys onder abnormale omstandigheden een wedstrijd gespeeld'en verloren. Dat t tenslotte toch noch 5—4 werd, danken de rood- witten aan hun taai volhouden cn hun eenergie waarmede zij zich telkens weer opnieuw in den strijd wierpen. Om te beginnen vertrokken de Boys met drie invallers voor lang niet de slechtste spelers, doch tot overmaat van ramp moest de doelman onderweg nog terugkeeren, en zoo stelden zij zich op met drie invallers en met tien man, daar een achterhoede-speler de plaats onder de lat innam. Waspik was volledig. Onder meer dan slechte weersgesteld heid werd aangevangen en al spoedig ontwikkelt zich een aardige strijd van volkomen gelijkwaardige krachten. Geen der beide elftallen heeft eenig overwicht De invaller-doelman der Boys, durft zijn handen blijkbaar niet te gebruiken cn dit kost hem kort achtereen twee doelpunten, waarmede Waspik goedkoop wegkwam. De felle tegenaanvallen der Boys leveren door onvolledigheid der voorhoede geen resultaat op- Nog voor halftime vergroot Waspik haar voor sprong tot 30. Na de thee is Waspik even aan t woord en scoort een zuiver buitenspel doelpunt 40. Dan komen de Boys los en W aspik wordt teruggedrongen. Spoedig is de ach terstand verkleind tot 41.Waspik maakt bij een tegenaanval er 52 van, maar de jonge Boys-voorhoede laat t er niet hij en twee ferme schoten brengen den stand op 5—4, waarmede ook het einde komt. Hadden de Dussenaren hun doelman onder de lat kunnen plaatsen (we denken hier nog aan de dagen van v. d. Pluym, Schalken en Donkersloot, die zich allen 62 beurten, hoogste serie 25, gem. 4,74. Heden Woensdagavond Cor Quirijns uit Capelle tegen Bart v. Engelen Waal wijk. Voor Biljartliefhcbbers een zeer spannende wedstrijd. Aanvang half negen. In café City bij H. de Ruyter komt a.s. Zondagmidag om 12 uur het pas ontdek te opkomend Biljartwonder uit Helvoirt een partfj van 600 punten spelen cadre, tegen een van de sterkste tegenstanders uit deze streek. A.s. Zaterdag komen wij hier nader op terug. Biljartclub „Het Bandspel". Dinsdagavond speelde „Het bandspel' een wedstrijd voor het biljart-tournooi uitgeschreven door N.A.S. te Kaatsheuvel, welke in een flinke overwinning voor de Waalwijkers eindigde. Tevens behaalde zij het hoogste gemiddelde waarmede be slag op den eersten prijs werd gelegd. Bart van Engelen was geweldig op stoot en maakte zijn partij in vijf beurten uit. De uitslag was als volgt: „Het bandspel' Fr. v. Helvoirt 75 L. v. Schijndel 75 B. v. Engelen 75 Jac. van Helvoirt 75 J. Willemse 75 375 N.A.S. Laros 49 Schalken 18 Van Berkel 10 De Louw 50 Brokken 57 184 Gem. „Het bandspel" 4.77. Gem. N.A.S. 2.14. Hoogste serie B. v. Engelen 26. Wlaalwijksche Concoursbond. Zondag 26 April hield de Waalwijksche Concoursbond een wedstrijd vlucht van uit Vilvoorden. Snelheid eerste duif 1358-73; laatste 945.34. Pryzen werden behaald als volgt: Sjef Schocmans 1, 12, 30, 74, 96; J. Lcijten 2, 7, 39, 116; A. de Peffer 3, 86, 105: C. de Peffer 4; A. Verhoeven 5, 47, 129 1^2, 143; K. Broumels 26, 35. 40, 89; A. v. Hilst 8, 10, 64, 65, 73, 126; Th. v. d. Geld 9 14, 19, 75, 132; Jos. v. Bladel 11, 55 79.' 137; C. Witlox 13, 85, 114, 118; A. v. Biel 15; A. Stam 16, 43; A. v. Eeten 17, 87;'L. Leijtens 18; H. Pullens 20, 102; J. v. Veldhoven 21, 58, 59, 110, 122. 138, 140; A. v. Eeijk 22, 49, 121, 125; II. Knip- pels 23, 27, 61, 100, 120, 141; Fr. Schoe- mans 24 98, 130; C. Verhulst 25, 32; Jac. v. Engelen 28. 44, 94, 119; Sjel Boot 29; Sjef Slccnhoff 31, 42, 97, 124; Th. de Ronde 33, 82, 117, 146; Sjef Allessie 34; J. Verhagen 36; L. v. Gelder 37, 107; W. v. Bokhoven 38, 53, 77; P. L. Pullens 41, 70, 95, 103, 147; G. v. Hulten 4o, 46, 91; M Lcijten 48, 50, 80, 88. 145; Duiven- Kam 51, 113, 115, 118; J. Kipping 52, 54, 57, 63, 83, 111, 131, 134, 135; A. Stokwiel- der 56, 62, 144; J. v. Bokhoven 60, 78; M. v. d. Griendt 66; H. v. d. Pennen 67, 93 104; C. Hamers 68, 69, 72. 109. 139; I P.'v. Helvoirt .71, 76; G. Strijk 81, 90; J. Verhoofstadt 84, 123, 133. 136; J. Sehoemans 92, 127; J. de Wit 99; P. Schoemans 101; D. v. d. Boomgaard 10b; M. Leenheers 108; II. v. d. Wiel 112. L. Leijtens 1ste overduif. DRUNEN. De P. V. „de Postduif" gevestigd in café A. v. d. Geld, hield een wed vlucht vanuit Vilvoorde (90 km.) met de volgende uitslag: 1, 6 A. v. d. Hoven-v. Hulten; 2 W. Viveen. 3 P. Willemse, 4, 7, 11, 16; 3, 8, 10 P. Maas; v. Dommelen 12, 13; Veltman 12, 13. De eerste duif arriveerde te 9-49-23 uur. Koningspoule A. v. d. Hoven; 2e koningspoule W. Viveen. R.K.V V. W.S.C. H.V.V.—W.S.C. 1—7. Na de nederlaag welke onze ploeg ver leden Zondag tegen Be Ready te Hank te - slikken kreeg, heeft ze zich in haar laat- ras-keepers toonden) zeer zeker zou w as- sten wedstrijd prachtig weten te herstel- pik deze overwinning niet hebben be ien. Met niet minder dan 71 werd van baald. HVV gewonnen wat we wel een alleszins prachtige prestatie mogen noemen. Wel hadden de jongens uit Zevenberg- sche Hoek op ons terrein een verplette rende nederlaag geleden, doch in den tijd dat die ontmoeting plaats vond be schikten wij over eenigszins beter mate riaal voorwat betreft enkele plaatsen in ons elftal. Daarbij kwam dat we er ook in geslaagd waren Be Ready op eigen veld een besliste nederlaag toe te brengen. bergsche Hoek zoo ongeveer voor het zelfde feit zouden komen te staan. De vrees is echter totaal ongegrond gebleken. HVV stond op eigen veld zoo goed ais machteloos tegenover ons elftaleni bad totaal niets in te brengen. Het eenige dal ze konden bereiken was de eer te redden. Al met al hebben de rood-witte boys op zoo goed mogelijke wijze deze rom melige, en dikwijls minder aangename competitie, beëindigd. Boys thans aan de zomer-traimng. BILJARTEN. Biljartkampioenschap van de Langstraat. Maandagavond had in café City bij H. dc Ruyter Waalwijk de 1ste wedstrijd plaats voor de 4de finale om het Biljart- mpioenschap v. d. Langstraat. Vandaar 'dat "er ontegenzeggelijk De heer Frans v. Helvoirt wist op het laatste nippertje met een slotserie van 41 zijn partij nog te winnen. De uitslag was als volgt: Frans v. Helvoirt Waalwijk 311 punten, 62 beurten, hoogste serie 41, Gem. 5. Fritsz Schoelitsz Waalwijk 294 punten,

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 7