Sportrubriek. RECHTIftKEN. MARKTBERICHTEN. SPRANG—CAPELLE. onden uit de omgeving in Kaatsheu- j gehouden en waar als spreker is VCv.etreden de heer Hazenberg uit Den Kg Juist van Kaatsheuvel was het inst belangstelling en de vergadering ,s hier gesteld omdat onze vereeni- jiet grootste aantal leden telt. glp0or een lid werd nogmaals de kwes tie precario-rechten naar voren ge- Voorzitter deelde mede hierin .tief te zullen blijven voor zoover verwacht kan worden, dat actie eenig effect kan sorteeren. De vergadering werd besloten met enige raadgevingen omtrent voorzich tigheid in het aannemen van niet ge- wenschte huurders, omdat de vereeni- ing, na waarschuwing gegeven te hebben, niet voor de belangen harer leden kan opkomen, als later blijkt, iat er verkeerde practijken voorkomen. Jeugd-Luchvtaartclub pe „Kleine Wasserkuppe"-vliegers. Maandag a.s. geeft bovenstaande lub in de zaal van den heer van Dun een film-avond. Deze zal n.l. bestaan uit een uiteenzetting over de Jeugd- Luchtvaartbeweging, gevolgd door 2 films over: De ontwikkeling der K.L.M. en De Nederlandsche Vliegtuig-indu- St Spreker zal zijn de heer H. Hagelen, secretaris der C.J.C. Deze zeer inte ressante avond begint om 8 uur. De films handelen over het ontstaan der K.L.M., de eerste toestellen, eerste In- dië-vluchten, Pelikaan, Uiver, Snip, de tegenwoordige luchtvloot, technischen dienst, etc. De tweede film handelt over het bedrijf der Nederlandsche vliegtuigfabrieken: Fokker, Koolho ven, Schelde en Aviolanda. Waarschijnlijk zal ook de film van de Jeugd Luchtvaartdag 1935 op Schip hol gedraaid worden. Hierbij kan men zien hoe nu eigenlijk die toestellen vliegen die door onze plaatselijke Jeugd Luchtvaartclub en andere ge bouwd worden. LOON OP ZAND. A.s. Zondag, de eerste Mei-Zondag, zullen harmonieën en Liedertafel oudergewoonte wederom een muzikale omwandeling maken. Naar ons ter oore komt zal de liedertafel Echo der Duinen een uitstapje maken naar Udenhout. De harmonie Concordia maakt een omwandeling naar West- loon en Efteling, terwijl de Sophia's vereeniging de bewoners van Molen straat op een ochtendconcert gaat ver gasten. bewezen", enz. Onder instemming der vergadering leest de voorzitter het volgende tele gram voor dat aan H. K. H. Prinses Juliana werd verzonden: ,,De Chr. Oranjevereeniging ,.Het Drievoudig Snoer van Sprang-Ca- pelle, viert met dankbaarheid de her denking van Uw geboortedag. God de Heere zegene U en stelle U tot zegen. ALBLAS, Voorzitter." De heer H. A. v. d. Ham, Chr. On derwijzer, houdt hierna een Causerie over Prinses Juliana, waarin hij een vluchtige indruk geeft van het leven van H. K. H. Spr. memoreerde hierbij de vreugde bij de geboorte van onze Prinses, de doopplechtigheid. Haar belijdenis, Haar studieloopbaan die werd voltooid aan de Leidsche Uni versiteit, enz. en wees op het goede voorbeeld van Prinses Juliana en Haar arbeid in het Nationaal Crisis Comité, waardoor Zij toonde een plaats in te nemen onder ons volk 'n Oranje waar dig. Spr. besloot met de bede dat God Haar en Haar Koninklijke Moeder mo ge behoeden en zegenen ook in het jaar dat komende is. De voorzitter dankte dhr. v. d. Ham, waarna door de vergadering staande het eerste couplet van het Wilhelmus werd gezongen. Burgemeester Smit, Eere-voomiter der vereeniging, en Mevrouw Smit, die intussc-hen ter vergadering waren ge komen, werden door den voorzitter hartelijk welkom geheeten. Met de afwerking van het program ma dat verschillende zang-nummers, voordrachten e.a. bevatte, werd hierna begonnen; door dhr. v. Herpen werd een luimige voordracht ten beste ge geven, waarna door Mej. M. van den Hoven werd gezongen ,,De Heilige Stad", op het orgel begeleid door d!ir. M. v. d. Hoven, waarvoor zij van de aanwezigen een dankbaar applaus mocht ontvangen. Een voordracht van dhr. Jo van den Hoven ..Hoeksch of Kabeljauwsch viel bijzonder in den smaak. Door een 8-tal dames werd o.-.der leiding van Mej. v. d. Zwet, een lin- tenspel uitgevoerd, t welk uitstekend tot zijn recht kwam. Door dhr. *Adr. Braspenning werd voorgedragen ,,De Koningin in Woudsdorp", en door Mej. A. de Jong voorgedragen. De voorzitter dankt dan allen voor de medewerking en verzoekt te zingen „U alleen, U loven wij", waarna Bur gemeester Smit met dankgebed eindigt en de aanwezigen te circa half twaalf voldaan huiswaarts keeren. VRIJHOEVE-CAPELLE. Het aantal werkloozen bij de plaatselijke afdeeling van den Chr. Fa- brieks- en Transportarbeidersbond be draagt deze week 80, waarvan 64 ge heel en 16 gedeeltelijk werkloos zijn; hieronder waren 62 fabrieksarbeiders en 18 transportarbeiders. Een dertigtal is in de plaatselijke steunregeling ge plaatst. In de Geref. Kerk hoopt a.s. Zondag op te treden Ds. P. K. Keizer. In het lokaal der Geref. gemeente aan de Hoogevaart a.s. Zondag leesdienst. CAPELLE. Onder voorzitterschap van den heer J. Huijsman werd j.l. Dinsdagnamiddag in het Stationskoffiehuis van den heer L. F. van Dongen de vergadering ge houden van stemgerechtigde ingelan den van het waterschap „Ten Westen van de Capelsche Vaart en het Veer- pad". Na mededeeling van het procesver baal van kasopneming bij den penning meester en ingekomen stukken, volgde de vaststelling der rekening over het dienstjaar 1 Juli 193430 Juni 1935. Die voor de afd. „Het Voorland" werd vastgesteld in ontvangsten op 1053.78 en in uitgaven op 502.31, batig slot 551.47; voor de afd. „De Aanwas sen" in ontvangsten op 703.28 en in uitgaven op 319.12, batig slot 384.16 en voor de afd. „De Waard jes" in ontvangsten op 176.67 en in uitgaven op 40.35, batig saldo 136.32. De begrooting voor het dienstjaar 1 Juli 1936—30 Juni 1937 werd voor de afd. „Het Voorland" aan inkomsten en uitgaven vastgesteld op 924.22; voor de afd. „De Aanwassen" op 628.45 en voor de afd. „De Waard jes" op 194.47, waarbij het bedrag der omslagen voor deze afdeelingen resp. geraamd is op 3, 4 en 5 per H.A. Bij de verkiezing van een voorzitter, wegens periodieke aftreding van den heer J. Huisman, werd deze herkozen. Tot slot maakte het voorstel van Ged. Staten dezer provincie, tot reor- werd qezongen „Mijn Nederland" met ganisatie van het waterschap, waaröij i 1 j?JU., ir I frl \7nnr1^Tifi d0 eicel» SPRANG. Ter aanbeveling van de collecte, te houden op den Nationalen Reclas- seeringsdag op 9 Mei, werd in de ge meente Sprang-Capelle een plaatselijk Comité van Aanbeveling gevormd. Daarin namen zitting de heeren: A. Smit, burgemeester; R. Middelkoop en G. J. van Willigenburg, wethouder; Ds. W. Bousema en Ds. P. K. Keizer, predikant resp. bij de Ned. Herv. Gem. te Sprang en bij de Geref. Kerk te Vrijh.-Capelle; Dr. H. Winkelman en Dr. A. Roos; E. Colet, A. Dees, M. Juursma en M. C. Rijken, Hoofd der School; A. Addink, Jac. v. Drongelen, H. Kerst en J. Oerlemans. Predikbeurten Zondag 3 Mei 36: Ned. Herv. Kerk, v.m. 9.30 uur en n.m. 2 uur Ds. W. Bousema. 's Nam. Bediening H. Doop. Geref. Kerk, v.m. 9.30 uur en n.m. 3 uur Ds. J. C. Hagen. Bediening H. Avondmaal. Vergadering der Ned. Herv. Mannenvereen. „Troffel en Zwaard op a.s. Dinsdag, des avonds 8 uur, in de Consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk. Aan de orde: Onderwerp over Lucas 5 17—27, in te leiden door den heer J. de Jong; vrij onderwerp door den heer A. van Thielen. Juliana-avond Chr. Oranjevereeniging Ter gelegenheid van den verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana, was Don derdagavond door de Chr. Oranjever eeniging „Het Drievoudig Snoer" van Sprang-Capelle, in de zaal van den Chr. Volksbond alhier, een Juliana- avond belegd. De belangstelling was groot. De zaal was geheel gevuld, met Oranje-klanten, toen omstreeks kwart voor acht de bijeenkomst door den voorzitter der vereeniging. de heer K. Alblas, werd geopend met gebed. Na lezing van een gedeelte uit de H. Schrift, heette de voorzitter de aan wezigen hartelijk welkom op dezen herdenkingsavond van den verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana. Wij zijn bijeengekomen om dank baar te gedenken hoe God de Heere onze Prinses een jaar heeft gespaard. Spr. hoopt dat het lied dat werd ge zongen bij de doopsbediening van Prinses Juliana, nu vóór 27 jaren, ook thans de grondtoon moge zijn van Haar dank en van die van ons volk n.l.: „Die gunst heeft God Zijn volk begeleiding van dhr. v. Herpen. De Edelachtb. heer Burgemeester sprak hierna een kort woord, waarin hij namens de vergadering dank bracht aa nden voorzitter voor de wijze waar op hij de verjaardag van onze Prinses deed vieren. Zijn E.A. wilde er tevens op wijzen dat het noodig is, dat er op zulke dagen meer wordt gevlagd en oranje wordt gedragen. Morgen, aldus de burgemeester, wapperen op vele plaatsen de roode vanen, en waar wij nog slechts twee Oranje's hebben, ver zoekt hij, voortaan op Koninginnedag en Prinsessedag de vlaggen uit te ste ken en Oranje te dragen. Spr. hoopt dat een gedicht van Leo Lens, uit een der bladen, 't welk Z.E.A. voorleest, niet op ons slaat, maar dat het mee zal werken om in de toekomst meer te vlaggen. Deze gelegenheid wil de burgemees ter verder aannemen om in verband met de Luchtbeschermingsoefeningen op 16 Mei a.s., de medewerking van alle ingezetenen te verzoeken, in 't bij zonder voor het duister maken der wo ningen. Op 15 Mei hoopt Spr. voor de Radio-distributie van Sprang-Capelle hierover nog nader te spreken. Hierna werd onder leiding van Mej. v. d. Zwet een Spreekwoordenspel op gevoerd; door een aantal dames wer den op het podium verschillende han delingen uitgevoerd, waarmede een 10- tal spreekwoorden werden voorgesteld. Voor deze attractie die bijzonder in den smaak viel, waren een vijftal prijs jes beschikbaar. Tevens werd door deze dames nog een vlaggenspel opgevoerd, waarmede zij veel succes hadden. Voor het vele dat Mej. v. d. Zwet dezen avond en bij vorige gelegenheden voor de vereeni ging deed, werd Mej. v. d. Zwet door den voorzitter met enkele toepasselijke woorden en onder luide bijval der ver gadering een gedenkpenning op de borst gespeld. De voorzitter sprak tot slot nog een kort woord, waarin hij wees op 't doel van dezen avond, n.l. om onder elkan der liefde aan te kweeken voor het Oranjehuis. Door deze vergadering ko men wij nader tot het doel onzer Chr. Oranjevereeniging „Het Drievoudig Snoer": God. Nederland en Oranje, 't Is vooral in deze tijden noodig dat 't Godsvertrouwen wordt beleden en beleefd. Spr. wijst op 't vergankelijke van 't leven en zegt, dat als men hier door 't geloof feestvreugde gevierd heeft, wij dan ook hiernamaals een maal volmaakt zullen feest vieren, waarvan een gedicht „Feestganger spreekt, dat door de voorzitter wordt de afd. „Het Voorlapd", de afd. „De Westensche buitendellen" van het wa terschap „de Oostensche en Westen sche buitendellen" en de afd. „Over Vrouwkensvaart" van het waterschap „Klein Waspik" tot één waterschap worden vereenigd en de afd. „De Waardjes" en „De Aanwassen bij een ander waterschap in te deelen, een punt van bespreking uit. Voor de Ned. Herv. gemeente te dezer plaatse hoopt a.s. Zondag des morgens half tien en des nam. half drie op te treden Ds. Cuperus. Voor de Ned .Herv. gemeente a. d. Loonschendijk hoopt a.s. Zondag des nam. 2 uur op te treden Ds. Oost uit Raamsdonksveer. 's Morgens half 10 leesdienst. De heer A. A. Michaël heeft be dankt als lid van den Raad van Toe zicht der Coöp. Boerenleenbank alhier. Tot onderwijzeres aan een der O. L. scholen te Krimpen a.d. IJsel is benoemd Mej. M. Rijsterborg, onder wijzeres op wachtgeld en tijdelijk werk zaam aan de O. L. school in de Kom. Deze benoeming is door haar aangeno men. In de vacature, ontstaan door het overlijden van den heer W. B. Rijken, is tot voorzitter van het waterschap „De Oostensche en Westensche Bui tendellen" benoemd de heer J. Huijs man. Tot lid van het dagelijksch be stuur van dit waterschap werd herko zen de heer Adr. van Alphen en geko zen de heer R. Middelkoop, terwijl tot afgevaardigde en plaatsvervangend af gevaardigde naar de vergadering van het waterschap „Het Zuider-Afwate- ringskanaal" benoemd werden de hee ren J. Huijsman en R. Middelkoop. De vergadering van stemgerech tigde ingelanden van de waterschap pen „De Groote Oude Straat „Binnen de Oude Straat", „Ten Westen van de Vrijhoevensche Vaart en „Ten Wes ten van den Nieuwendijk met de Aan wassen" zal plaats hebben op Donder dag 7 Mei a.s. des namiddags 2 uur in het Stationskoffiehuis van den heer L. F. van Dongen. Aan de orde komt o.m. de vaststel ling der rekeningen over het dienstjaar 1 Juli 1934—30 Juni 1935 en der be grootingen voor het dienstjaar 1 Juli 1936—30 Juni 1937, alsmede eenige verkiezingen, benevens een voorstel van Ged. Staten dezer provincie tot vereeniging der waterschappen „De Groote Oude Straat" en „Binnen de Oude Straat" en tot vereeniging der waterschappen „Ten Westen van de Vrijhoevensche Vaart" en „Ten Wes ten van den Nieuwendijk met de Aan wassen" met toevoeging van afd. „De Oostensche Buitendellen" van het Wa terschap „De Oostensche en Westen sche Buitendellen" en van de afd. „De Waardjes" van het waterschap „Ten Westen der Capelsche Vaart en het Veerpad", alsmede om de afd. „De Aanwassen" en „Ten Zuid-Oosten van den Meeuwenschen Gantel van het waterschap „Ten Westen van den Nieuwendijk met de Aanwassen in te deelen bij een ander waterschap. Ten slotte zal door Ir. Krüger en Ir. Swart een inleiding worden gehouden over ruilverkaveling in het waterschap „Ten Westen van den Nieuwendijk met de Aanwassen". De korfbalvereeniging „K.I.O.L." alhier speelt a.s. Zaterdag 2 Mei haar eerste competitiewedstrijd tegen A.K.C. te Almkerk. De wedstrijd vangt om 5 uur aan op het terrein aan de Voor- steeg te Almkerk en zal geleid wor den door den heer R. R. S. Timmer mans uit Raamsdonksveer. Op 9 Mei a.s. hopen de echtelie den A. Verhagen en Adriana Rozen- brand, aan de Hoogevaart alhier, hun vijf-en-twintig-jarige echtvereeniging te herdenken. Ongetwijfeld zal dit feest dezer ge achte ingezetenen niet onopgemerkt voorbijgaan. Zij zijn het dubbel waard. HEC—OSS uitgesteld. 3e klas Z: Roosendaal 2Mevo 2. SPRANG. S. D. O. Heden Zaterdagmiddag zal het eerste elftal van de voetbalvereeniging SDO een uitwedstrijd gaan spelen tegen NOAD Wyk voor de Zaterdagmiddagcompetitie van den B.V.B. Veel succes SDO-lui. ZANDSCHEL. Zondag a.s. zal ons eerste elftal de laatste wedstrijd spelen voor de compe titie van den B.V.B., en krijgen wjj Vlij men B op bezoek. Wjj verwachten voor dezen wedstrijd flinke belangstelling, want Vlijmen is nog steeds onze gevaar lijkste concurrent. Als onze spelers vanaf het begin flink aanpaken, dan kunnen ze de beide puntjes wel thuis krijgen, waardoor ze dan onherroepelijk de twee de plaats bezetten genstander .te smenlalsedptw araoa od Wij maken er onze sportvrienden op attent dat de wedstrijd precies om 2 uur I begint. Het bestuur van onze vereeniging maakt langs dezen weg bekend, dat op Maandag 11 Mei onze 6e jaarvergadering zal worden gehouden des avonds om 7 uur in de zaal van den heer N- Groenen- daal en zooals gewoonlijk zal deze ver gadering een feestelijk karakter hebben. Het bestuur heeft ook besloten dat ook 't tweede elftal dit jaar zal deelnemen aan de zomercompetitie van de Brab. Voet balbond. In verband hiermede zullen wij nog enkele vriendschappelijke wedstrij den laten spelen. Zomerelftallen die een wedstrijd wen- schen te spelen kunnen zich in verbin ding stellen met den secretaris M. v. d. Schans, Rechtvaart 33, Kaatsheuvel. WIELRENNEN. Voor zoover bekend zijn o.m. de vol gende wielerwedstrijden reeds vastge steld: 20 Mei Wielerbaan Tilburg, Waalwijk. 26 Mei Acht van Chaam. 29 Mei4 Juni Avondzesdaagsche Gin- neken. 1 Juni Tilburg. 6 Juni Criterium van Scheveningen. 7 Juni Olympiadag Stadion Amsterdam. 28 Juni Wegwedstrijd Den Bosch. 12 Juli Wielerbaan Tilburg. 23 Juli Wielerbaan Ginneken. 26 Juli Wielerbaan Den Bosch en Waal- NV 30 Juli—4 Aug. Avondzesdaagsche Tilburg. 15 Aug. Wielerbaan Tilburg. 16 Aug- Wielerbaan Waalwijk. 23 Aug. Wielerbaan Tilburg en Den Bosch. 4 Sept. Wielerbaan Tilburg. 6 Sept. Wielerbaan Ginneken. 20 Sept. Wielerbaan Den Bosch en Waalwijk. Op Hemelvaartsdag ryden op'de haan te Gouda in een 100 K.M. koppelwedstrud Pijnenburg—Slaats o.m. tegen Piet van Kempen—Jan van Kempen en Wals— Pellenaars. Op 6 Juni wordt op den boulevard te Scheveningen een Wielercriterium ver reden. Daaraan nemen o.m. deel: Pijnen burg Wals, Slaats, Pellenaars, terwijl voorts zijn ingeschreven de beste renners van de meeste Europeesche landen. VOETBALSPORT. BELGIë—HOLLAND. Voor de 56e maal komen morgen in Brussel de vertegenwoordigende ploegen van Holland en België tegenover elkaar. Vijf maal achtereen zijn deze ontmoe tingen nu reeds geëindigd met een over winning, soms met korfbal-cfjfers, van de oranje-ploeg en toch blijkt deze trad!» tioneele strijd tegen onze Zuiderburen nog niet veel van zijn aantrekkingskracht te hebben ingeboet, want tienduizenden Nederlanders trekken morgen weer mee naar Brussel om hun kranig elftal aan te moedigen. Nog altijd hoopt voetbal-lievend Ne derland dat de Roode Duivels weer eens hun ouden vorm, hun vurig enthousias me dat hen vroeger tot zulke moeilijk te kloppen tegenstanders maakte, zullen herwinnen en een ^vaardige partij zullen blijven voor de Oranje-mannen. Ditmaal heeft men weer zijn hoop gevestigd op de gewijzigde Belgische voorhoede, di® naar men verwacht, met Raimond Braine aan het hoofd, onzen doelman wat meer werk zal geven dan de laatste maal in Amsterdam het geval was. Bovendien zullen de Belgen er alles op zetten om revanche te nemen voor de reeks nederlagen. Er staat voor hen heel veel op het spel; zij moeten een nieuwe debacle tot eiken prijs trachten te voor komen om hun naam op de internationa le voetbalmarkt niet geheel te verliezen. Van een vinnigen strijd van hun kant kan men dus verzekerd zijn doch wij houden het nochtans op een overwin ning van de Oranje-ploeg wier spelpeil we technisch en tactisch een stuk hooger mogen aanslaan en die als het noodig is ook wel de noodige geestdrift kan de- monstreeren. Zij hebben een naam hoog te houden: „Noblesse oblige". Het Hollandsche elftal speelt weer in zijn oude beproefde samenstelling, alleen is Leo Halle nog altijd niet onder de lat terug en heeft Mul verzocht hem ditmaal te paseeren, zoodat we nu den langen v. Male van Feijenoord weer in het doel hebben staan, die zijn capaciteiten reeds meermalen heeft gedemonstreerd. Behalve de drommen supporters die mee naar Brussel trekken zullen weer hon derdduizenden aan de radio met span ning de verichtingen onzer kranige ploeg volgen. De stand is momenteel: Nederland: 55 29 9 17 67 139 98 België: 55 17 9 29 43 98—139 De balans gaat dus steeds zwaarder naar onze zijde overhellen. Vanwege bovenstaande interland-ont moeting staat het competitierad van den K.N.V.B. morgen stil. I. V. C. B. Pi ogramma Allereerst vragen Volendam en Wils kracht de aandacht in de eerste klas West, die een beslissingswedstrijd moe ten spelen voor het afdeelingskampioen- schap. We achten Wilskracht 'n tikje sterker en gelooven dat ze zullen winnen. Voor de promotie naar de eerste klas komen Mevo en Lachapelle aan bod. In dien Lachapelle wint wat o.i. waarschijn lijk is kan het Mevo niet meer halen- Gennep ontvangt Schijndel. Ook hier hebben de bezoekers de beste kansen, daar Schijndel over een uitstekend elftal beschikt. In de tweede klas gaat DES een bezoek brengen aan BSC. Een gelijk spel zal DES wel weten te behalen. In de derde klas enkele onbelangrijke wedstrijden, daar Sarto Zondag j.l. kam pioen is geworden. Behalve WIKVelo- citas, dié WIK moet winnen om buiten degradatiegevaar te blijven. Beslissingswedstrijd le klas W. VolendamWilskracht. Promotie le klas: MevoLachapelle. GennepSchijndel. 2e klas: BSC—DES- 3e klas: WIKVelocitas. OSC—Sarto. Tegen een autobus gereden. De chauffeur J. van uit Waal. wijk kwam op 29 Januari te Eethen uit een steeg rijden, en bolste tegen een autobus, üie van Eethen naar Meeuwen moest, en op dat kruispunt voorrang had. Verdachte gaf de schuld aan den zwaren regen. De schade heelt hij nog niet betaald; hij vondt, dat de ander er maar om moest komen. De kantonrechter veroordeelde hem tot f 15 boete. »En je moet maar beter uitkijken, en ik ïaadje aan gauw de schade te betalen 1« Dan maar kou lijden. P. H. uit Sprang stond terecht, omdat hij op 12 Februari te 'sHer. togenbosch op een kruispunt van den Deuterschenweg met zijn auto een anderen wagen aanreed, be stuurd door A. de P. Hij had dien wagen voorrang moeten geven, maar had hem niet gezien, omdat zijn ruiten bevroren waren. »Dan moet je maar een raampje openzetten, en maar kou lijden«, vond de kantonrechter, »dat is altijd nog beter dan anderen aan te rijden Hij werd conform den eisch ver oordeeld tot f25 boete of 25 dagen. Een margarine-smokkelaar. H. de W. uit Wijk stond terecht, omdat hij te Drunen betrapt werd, toen hij een hoeveelheid van 66 kilo smokkelmai garine naar Vlijmen wilde vervoeren. In zijn auto bevond zich ook nog een hoeveelheid van 1000 kilo Belgische suiker. Voor deze smok- kelzaak wordt hij eveneens vervolgd. Voor de margarine eischte de ambtenaar f50 boete. De kanton rechter veroordeelde hem overeen komstig den eisch. Waalwijk, 1 Mei 1936. Eieren 2'/2 cent. Biggen 10 14 gld. VVOUUSUU1JJ C11 uwwj. -r-

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 7