Akkertjes Sportrubriek ABONNEERT U OP DIT BLAD. SPRANG—CAPELLE. 'n "Akkertje" beschermt U AKKER.CACHETS dat ge ?n enkele lichtstraal zichtbaar zal zijn van uit de lucht, waardoor onze gemeente onvindbaar wordt voor eventueele aanvallers welke van uit de lucht onze gemeenschap bedreigen. De aanvang van de oefeningen zal worden bekend gemaakt door enkele claxonneerende aute's en motoren die de geheele gemeente zullen doorkrui sen; het einde door het luiden der kerkklokken voor wat betreft Raams donksveer en door het luiden der klok op het voormalige gemeentehuis te Raamsdonk(dorp) SPRANG. Predikbeurten Zondag 17 Mei 1936: Ned. Herv. Kerk, v.m. 9.30 uur en nam. 2 uur, de heer Vroom, Gods dienstonderwijzer van Tolbert. Collecte voor de Evangelisatie. Geref. Kerk, v.m. 9.30 uur en n.m. 3 uur Ds. J. C. Hagen. De collecte gehouden in'de ge- nieente Sprang-Capelle op den Reclas- seeringsdag van jl. Zaterdag heeft op gebracht ƒ87.21. O Vergadering der Afd. Sprang van liet Ned. Werkl. Verbond „Patrimo nium" op a.s. Woensdag 20 Mei des avonds 8 uur in de zaal van den Chr. Volksbond. Aan de orde: Opening, Notulen, Ingekomen stukken, Verslag afgevaar digde vergadering Gewestelijke Orga nisatie Zuid-Holland, Onderwerp van den heer C. Braspenning, Rondvraag en Sluiting. CAPELLE. Voor de Ned. Herv. gemeente a.d. Loonschendijk hoopt a.s. Zondag des namiddags 2 uur op te treden Ds. Hoffman uit Besoijcn. 's Morgens half tien leesdienst. In de plaats van den heer G. A. S. de Bas, die bedankt heeft, is tot lie* van hel plaatselijk Crisis-Comité be noemd de heer E. Colet, die deze be noeming heeft aangenomen. Tot afgevaardigde naar de bui tengewone algemeene vergadering der landelijke vereeniging Volksonderwijs, welke vergadering a.s. Zaterdag te Utrecht gehouden wordt, is door de afd. Sprang-Capelle benoemd de heer L. Rempt. De ooievaar, welke door den smid A. Cové is grootgebracht en die be kend is als „Jan, de Capelsche ooie vaar", is sedert een tiental dagen niet meer op zijn nest bij den smid terug geweest. Men vermoedt, dat hem een ongeluk is overkomen, of dat hij ge vangen is en vastgehouden wordt. Of zou misschien een levensgezellin zijn pad gekruist hebben? De Luchtbeschermingsoefening, welke a.s. Zaterdag 16 Mei zal plaats hebben, zal zich ook over onze ge meente uitstrekken. Vooral voor de avond-oefening zal hel van belang zijn, dat alle ingezete nen van Sprang-Capelle hun mede» werking verleenen om deze oefening goed te doen slagen en waar de maat regelen, welke dien avond zullen moe ten worden genomen, tot de allernood zakelijkste zullen worden beperkt, is het te hopen, dat elk ingezetene zal doordrongen zijn van de gedachte, dat het plicht is, om aan het welslagen dezer oefening mede te werken. De oefeningen in Luchtbescherming, welke allerwege worden gehouden, zijn in het belang van de bevolking zelve, opdat, mocht onverhoopt ons vader land worden aangevallen door vijan delijke bombardementsvliegtuigen, de bevolking eenigszins vertrouwd zal zijn met een der meest noodige maat regelen, n.l. een algeheele verduiste ring. Deze avond-oefening zal aanvangen om 10 minuten over half tien en ein digen om kwart over elf uur. Een ieder gelieve er voor zorg te dragen, dat gedurende dien tijd geen licht uit de woning naar buiten straalt, waarbij ook aandacht verdient de verduiste ring van de achterzijde der woningen en dakvensters. Op verschillende punten in de ge meente zullen posten zijn, welke tot taak hebben de lantaarns van. rijwie len, automobielen e.d. te beplakken met zwart papier, waarin een kleine opening tot doorlating van eenig licht. We hopen, dat ieder zorge voor een ordelijk verloop en we spreken het \ertrouwen uit, dat elk ingezetene zijn volle medewerking zal verleenen. Ten raadhuize der gemeente Sprang-Capelle werd in ziting van het plaatselijk Crisis-comité met een toe paselijke toespraak aan de heeren G J. van Willigenburg, J. Haverhals en C. J. de Roon als erkenning voor de vele goede, belangeloos bewezen dien sten als voorzitter, secretaris en pen ningmeester van het plaatselijk Cri sis-comité een herinneringsmedaille AKKER Als '1 gure weer U koud en rillerig doet thuis komen en voor 'n zware verkoudheid, zelfs voor een griep aanval doet vreezen, neem dan voor '1 naar bed gaan een "AKKERTJE" Ge voorkomt dan veel narigheid en staat morgen gezond en prettig opl Nederhndsch Ongeëvenaard bij aevatte kou Product Griep, rheumatiscne pijnen. Zenuwpijnen, Hoofdpijn, en*. Per 12 sl. 52 cl. Zakdoosje 20 ct Volgens recept van Apotheker Du/norit uitgereikt. A.s. Zondag des morgens hall lien en des namidags half drie hoopt voor de Ned. Herv. gemeente te dezer plaatse op te treden Ds. Cuperus. Tot secretaris van de Ned. Herv. Jongelingsvereen. op Geref. Grondslag „Immanuel" alhier is benoemd de heer P. Dekers. Onder leiding van den directeur, den herr J. Huijsman, werd j.l. Don derdag 14 dezer des avonds 8 uur in het Stationskoffiehuis van den heer L. F. van Dongen de algemeene leden vergadering gehouden van de Coöp. Boerenleenbank te dezer plaatse. Na een openingswoord van den voor zitter werd tol secretaris dezer aigi- meene ledenvergadering de heer C. Vos-van Gent, secretaris van het be stuur benoemd, waarna door den di recteur het verslag over den toestand der Bank werd uitgebracht, waaraan wij het volgende ontleenen: De totale omzet der Bank bedroeg ge durende 't boekjaar 1935 ƒ415292,89, dus 84651,47 meer dan het vorig jaar. Aan spaargelden werd ontvan gen 120463,60 en terugbetaald 127787,78. De gekweekte rente be droeg voor de spaarders 6135,27, waarvan 1915,24 in contanten werd uitbetaald en 4220,03 als spaargeld bijgeschreven. In 1935 werd aan nieu we voorschotten uitgegeven 20500. Het saldo der reeds uitstaande voor schotten bedragende 111237,40 werd door terug- en afbetalingen vermin derd met ƒ4298,82, zoodat op 31 De cember j.l. het totaal wegens op deze wijze verstrekte gelden bedroeg 127438,58. Aan voorschotrente werd ontvangen ƒ5721,01. In loopende re kening werd uitgegeven ƒ249812,22 en ontvangen 270283,04. Op het ein de van het boekjaar bedroegen de to tale uitgaven in rekening-courant 71877,95 en de ontvangsten 22318,69. De in loopende rekening ontvangen rente bedroeg 3952,79 en de uitbetaalde rente 191,99. Het be drag dat gedurende genoemd jaar bij dc Centrale Bank te Utrecht was ge plaatst varieerde tusschen de 100000.- en 200000.Het aantal spaarders bedroeg per ultimo December 1935 272. In 1935 kwamen er 15 nieuwe spaarders bij, terwijl er 10 afgevoerd moesten worden wegens overlijden. Het aantal voorschotten nam met 5 toe, er gingen er geen af. Het aantal loopende rekeningen nam met 1 toe. Het aantal leden verminderde met 4 wegens overlijden, er kwamen 3 nieu we bij. Bij de daarop volgende verkiezing van een lid van den Raad van Toe zicht, wegens periodieke aftreding vai» den heer Adr. J. Verhoeven en van een lid van het bestuur, wegens periodieke aftreding van den heer G. A. S. de Bas, werden de beide aftredenden herko zen. Onder dankzegging voor het in hen gestelde vertrouwen namen deze hun herbenoeming aan. In de vacature, ontstaan door het bedanken door den heer A. A. Michaël, werd tot lid van den Raad van Toezicht gekozen de beer Ah. van den Hoek, die zijn benoe ming eveneens onder dankzegging aanvaardde. Door de commissie, belast met het nazien der rekening en balans over het afgeloopen boekjaar, in welke commissie zitting hadden de heeren A. Spierings en N. C. van Ommeren, werd bij monde van den heer A. Spie rings verslag uitgebracht, waaruit bleek, dat alles in orde was, waarna de rekening en balans onder dankzeg ging aan den kassier, den heer B. Ver hoeven, voor zijn keurige en accurate boekhouding, werden goedgekeurd. Na de gebruikelijke rondvraag werd deze vergadering door den directeur met een woord van dank voor de be langstelling gesloten. VOETBALSPORT. K. N. V. B. De compétitie om het landskampioen schap wordt morgen voortgezet met de ontmoetingen Be QuickFeijenoord en N.A.C.—Ajax. De eerste ontmoeting mo gen we veilig houden op een overwin ning voor het bezoekende Feijenoord, al zal Be Quick, dat reeds 3" wedstrijden achtereen verloor, zich tot het uiterste inspannen om ook eens één of twee puntjes binnen te krijgen. Bij N.A.C.—Ajax laat de uitslag zich niet gemakkelijk gissen. Geen van beide ploegen blijken in deze competitie in brillanten vorm te zijn. Al mogen we de capaciteiten van Ajax misschien iets hooger aanslaan, daartegenover staat 't terreinvoordeel voor N.A.C. NO AD ontvangt Palemig en het zou ons tegenvallen als hier de Tilburgers niet hun eerste overwinning binnen haalden. In den wedstrijd T.S.C.Wil lem II geven we Willem II de beste kan- sen. Van de promotie-wedstrijden in de 3e klasse interesseert ons vooral de uitslag van VOSTOP, waarbij we VOS op eigen terrein de sterkste achten. In de 3e klasse D speelt W.S.C. mor gen haar laatsten wedstrijd tegen Kaats- heuvelsche Boys en zal wel zorgen het seizoen met een overwinning te besluiten. W ed strijd pro g ramma voor 17 Mei. Kampioenschap van Nederland. Be QuickFeijenoord; NACAjax. Af deeling IV. Promotie-competitie 2e klasse. NOADPalemig; TSCWillem II. 2e klasse A. ZeelandiaRBC. Promotie-competitie 3e klasse. Dc ZeeuwenHulst; TEGHelman- dia; VOS—TOP. 3e klasse D. NivemaVlijmenWSCKaatsheuvel- sche Boys. WAALWIJK. W. S. C. W.S.C.Kaatsheuvelsche Boys. Morgen krijgt WSC haar laatsten com petitiewedstrijd te spelen. Zij ontvangt op eigen terrein de Kaatsheuvelsche Boys, tegen welke club zij ook haar eer sten comp.-wedstrijd speelde. Die eer ste wedstrijd eindigde toen met een groote overwinning voor de W.S.C.-ers en hoewel de Kaatsh. Boys zich nadien aar dig hersteld hebben,* geloven we toch morgen wel weer op een overwinning van de W.S.C.-eijs te mogen rekenen, waarmede zij op waardige wijze een sei zoen besluiten, waarin zij een dominee- rend figuur geslagen hebben en slechts door één onfortuinlijken wedstrijd het kampioenschap hebben verspeeld. Deze wedstrijd vangt aan te half 3. Om 12 uur krijgt WSC 3 Baardwijk 2 op bezoek. Ook voor de 3e elftal-spelers is dit de laatste competitiewedstrijd. Waalwijksche Jeugdcompetitie. A.s. Dinsdag 19 Mei zullen de eerste wedstrijden worden gespeeld voor de zomercompetitie. Programma: R.W.B. bBaardwijk; G. de Jong. W.S.C.—S.D.Ü.; M. Slaats. N.E.O.Heusden; Joh. Maijers. HeusdenR.W.B. a. BaardwijkS.D.O. N.E.O.—W.S.C. Deze wedstrijden zullen aanvangen om half 8. SPRANG. S. D. O. A.s. Zaterdagmiddag zal op het voet balterrein van N.E.O. aan het Oosteinde alhier een competitiewedstrijd voor de Zaterdagmiddag-competitie van den Bra- bantschen Voetbalbond worden gespeeld tusschen N.E.O. en S.V.W. uit Werken dam. I. V. C. B. Kampioenschap Van Nederland. Rotterdam: SpartaanVolendam. EindhovenBrabantiaTreffers. Promotie 2de klas: SehijndelGerihep. MevoLachapelle. Promotie 3e klas: SartoS.D.O.E. 3e klas: Z.V.V.Virtus; WIKVelocitas; St. MichielsgestelO.S.C. Voor het kampioenschap van Neder land zal het Spartaan niet gemakkelijk hebben tegen Volendam. Gezien de groo te overwinning Zondag j.l. verwachten we ook nu weer dat dc wijdboreken bei de punten zullen meenemen. Brabantia ontvangt Treffers. Hiervan kunnen de Eindhovenaren winnen. Voor de promotie krijgt Sehijndel, dat momenteel uitstekende papieren heeft voor het le klassersehap, Gennip thuis. Hiervan kan wel gewonnen worden. Lachapelle gaat den strijd aanbinden tegen Mevo. De latjesmenschen zijn tot heden èn in de competitie én in de pro motie nog niet geslagen. Zullen zij dit Zondagavond ook nog kunnen zeggen? Sarto krijgt SDOE thuis, voor haar 'n onbekende tegenstander. Oppassen is dus de boodschap. In de 3e klasse enkele competitiewed strijden van geen belang, behalve ZVV Virtus. Deze wedstrijd, welke eertijds door ZVV werd gewonnen en ongeldig is verklaard, wqrdt overgespeeld. De winnaar hiervan is kampioen van de 3e klas! In Kaatsheuvel speelt een proefelftal van district Tilburg, een wedstrijd te gen DES. De wedstryd vangt aan om half 3. Dc opstelling is: Doel: G. Wagemakers (Rapid). Achter: Verhoofstadt (HEC) en J. H. Mols (Uno Animo). Midden: A. Sparidaans Jr. (Roda), W. Jansen (Velocitas), B. Jansen (Uno Ani mo). Voorhoede: P. Witters (Juliana), van den Boogaart (WVB), P. Netten (Rapid), Deliën (Velo citas), Booman (Velocitas). WAALWIJK. R.K.V.V. HERCULES. Zondag a.s. staat voor Hercules 1 een zeer zware uitwedstrijd op het program. Zfj zullen den strijd aanbinden tegen DES 2 in Kaatsheuvel, waar zij de res- teerende 40 min. bij moeten gaan spe len van den wedstrijd die wegens slecht weer gestaakt was met de stand 21 voor DES. Zouden de Hercules-lui de zen wedstrijd in een overwinning kun nen eindigen, dan bezitten zij met Sarto 3 22 punten, waarna dan nog een be slissingswedstrijd tegen Sarto gespeeld zal moeten worden. Hercules-Jui, speelt Zondag 'n goed en vlug samenspel, daar van dezen wedstrijd alles afhangt. DES 2 beschikt over een prima elftal, waar niet gemakkelijk van gewonnen zal worden. Wij vertrouwen dat iedere speler zich geheel in den strijd zal geven en trach ten den wedstrijd in een overwinning te doen eindigen. Wij verwachten dat vele supporters dezen wedstrijd zullen bijwonen. De wedstrijd wordt geleid door den heer M. de Beer uit Tilburg en vangt aan om 1.30 uur. Vertrek per fiets om 12.30 uur bij den heer M. van Daelen, Concertzaal De Lindeboom. DRUNEN. Sporters 1 spelen a.s. Zondag een match in Loon op Zand tegen Uno Animo. Deze ploeg is wederom een sterkere dan Sporters zelf zijn, zoodat wij onze dorps- genooten geen gemakkelijke taak voor spellen. Sporters 2 spelen in Waalwijk tegen HEC 2. Wij gelooven, dat deze Sporters- ploeg eveneens 'n zware wedstrijd wacht waarbij zy de meeste kans hebben met een nederlaag naar Drunen te worden gestuurd. V.J.C. organiseert in het kamende zo merseizoen een nederlaag-tournooi voor de elftallen van haar sterkte. Voor a.s. Zondag is vastgesteld een wedstrijd te gen Hollandia uit Haarsteeg. Wij ver wachten hier een spannende wedstrijd, waarbij V.J.C. zal moeten oppassen om dan niet reeds haar eerste nederlaag te boeken te krijgen, want Hollandia is een der sterkste ploegen. Degradatie en promotie in 't Bossche District. Met het beëindigen van het voetbalsei zoen komt de tijd der promotie- en de gradatiewedstrijden. Zooals bekend werd hiervoor in het Bisdom Den Bosch een nieuwe regeling getroffen. Zooals het er thans bij staat is Juliana kampioen van het Bossche district, terwijl de kampioen van het district LangstraatTilburg nog niet bekend is. Nummer laatst der 3e klasse G van de I.V.C.B. is Vlijmensche Boys 2. De promotie van dez,e Af deelingen naar de I.V.C.B. wordt dus gespeeld tus schen Juliana, Boxtel, de kampioen van het Tilburgsche district en Vlijmensche Boys 2. Verder de beide 2e klasse kampioe nen zullen promotie-wedstrijden spelen met nummer laatst der eerste klasse. In dit geval zal de strijd dus gaan tusschen Nieuwkuijk, nummer laatst der le klasse en Nooit Gedacht uit Geffen en ODC 2 uit Boxtel, de belde kampioenen der twee 2e klasse afdeelingen. Het gaat om één plaats in de eerste klasse. Naar ge: lang de competitie al- of niet tijdig zal zijn beëindigd, zal een heele of halve competitie worden gespeeld. Voor de promotie naar de 2e klasse spelen de kampioenen der drie 3e klasse afdeelingen promotiewedstrijden met de beide onderste der beide 2e klasse af deelingen om één plaats in elk der 2e klasse afdeelingen. Daar deze competitie in ieder geval 5 elftallen omvat, zal hier bijna zeker slechts een halve competitie worden ge speeld. Wie hier de mededingers zullen zijn staat nog niet definitief vast. Verder wordt er op gewezen, dat al leen bij hooge uitzondering promotie bij keuze zal geschieden. WASPIK. R.K.V.V. Wfispik. JulianaWaspik 2 12. Verleden Zondag was ons 2e elftal op bezoek bij Dongen Vaart. Deze club had onze reserves uitgenoodigd voor het spe len van een vriendschappelijken wed strijd tegen haar eerste en tal, dat in het afgeloopen seizoen uitkwam in de eer ste klas van den Bredaschen Voetbalbond zoodat men een nederlaag aan onze zij de verwachtte. Deze verwachting is niet door de feiten bevestigd geworden, want met een oneven goal werd door onze ploeg een nederlaag voorkomen. Nauwelijks was er getosst of onze voorhoede trekt er al onmiddellijk van door en de Juliana doelman wordt oogen- blikkelijk aan den tand gevoeld. Hij weet echter nog juist op tijd te redden. De beide J'uliana-backs komen er vrij goed in en voor de aanval gevaarlijk worden kan wordt hij door hen om hals gebracht. Het is echter uitstel van executie, want als even later het leer bij Smits belandt bedenkt deze zich geen oogenblik en zendt den bal onhoudbaar in de touwen. De Juliana-spelers weten het overwicht van de gasten van zich af te schudden, ondernemen aanval op aanval en nog voor de rust ingaat krijgt de Waspik doelman het nakijken en wordt dc ge lijkmaker gescoord. Na de thee wordt het een felle strijd om de winnende goal. Beide ploegen geven elkaar geen haar toe en weten gevaarlijke situaties te scheppen. Doch wederom is het Waspik die de leiding neemt als de midvoor 'n goede kans benut en den stand op 2I brengt. Juliana zwoegt nu voor den ge lijkmaker. Het wil echter niet en als het eindsignaal klinkt heeft Waspik 2 een zware 21 zege bevochten. Na bovenstaande 21 zege zien onze reserves zich morgen wederom voor een zeer zware taak geplaatst. Ze gaan naar Oosterhout om daar te gaan deelnemen aan de groote seriewedstrijden, welke gegeven worden door de R.K.V.V. Roda te Oosterhout. Ze zal moeten uitkomen tegen de R.K.V.V. MAAS uit Ginneken. Deze ploeg heeft in de afgeloopen com petitie gespeeld in de eerste klasse, van den Bredaschen Voetbalbond en heeft daar menige zege weten te behalen. Het zal er dus morgen vooral op aan komen dat onze verdediging soliede is, want als de voorteekenen niet bedriegen zal zij te Oosterhout heel wat te verwerken krijgen. Onze machtige achterhoede, ge voegd bij het succes van den vorigen Zondag, doet ons vertrouwen, dat er taaie tegenstand zal worden geboden. Of er ook succes te behalen zal zijn, wa gen wij echter alsnog te betwijfelen. We zullen niettemin ons beste beentje voor zetten. Alg. Vergadering R.K.V.V. Waspik. Dezer dagen hield de R.K.V.V. „Was pik", onder leiding van den voorzitter, den heer A. Kamp, haar maandelyksche algemeene vergadering in het clublokaal bij den heer A. van Iersel. De opkomst der leden was vrij goed. Zooals gewoon lijk was ook thans de geestelijke advi seur, Kapelaan van Houtert, aanwezig. Bij de ingekomen stukken bevond zich een schrijven van de heeren L. van Esch en H. Kamp Gzn., die mededeelden dat zij voor het lidmaatschap der vereeni ging bedankten. De voorzitter betreurt het dat beide heeren tot dit besluit zijn gekomen. Hij memoreert in het kort de verdiensten welke beiden voor de ver- cengiing hebben gehad, maar hoopt ech ter hen binnen niet al te langen tijd we derom terug te zien. Verder waren binnengekomen ver schillende urtnoodigingen voor serie- Wedstrijden en nederlaag-tournooien, o.m. van Be Ready 'uit Hank, W.S.C. uit Waspik, H.E.C. uit Waalwijk en W.V.C. uit Wagenberg. Besloten werd deel te nemen aan de seriewedstrijden bij WSC en aan de nederlaagtournooien van Be Ready te Hank en HEC te Waalwijk. Met genoegen kon de voorzitter consta- tceren dat de nieuwe wijze van contri butie-inning succes had en dankte de betrokken personen voor hun activiteit in deze. Aan het slot der vergadering deelde de voorzitter mede, dat het waar schijnlijk de laatste algemeene vergade ring was, welke door hem zou worden geleid, in verband met zijn a.s. vertrek naar Drunen. Hy maakte daarom van deze gelegenheid gebruik een woord van dank te brengen op de eerste plaats aan de geestelijk adviseur Kapelaan van Houtert. Bij dit afscheid was het spre ker een ware voldoening zijn groote waardeering te kunnen uiten voor al hetgeen de geestelijk adviseur in het be lang der voetbalvereeniging had gedaan. Steeds was met Zijn Eerwaarde op de meest aangename wijze samengewerkt en voor den alzijdigen steun welke spre ker van Zijn Eerwaarde steeds had mo gen ondervinden, bracht hij nogmaals zijn oprechten dank. Tenslotte sprak de scheidende voorzitter de hoop uit, dat de voetbalvereeniging haar geestelijk ad viseur nog lang zou mogen behouden. Hierna bracht de voorzitter dank aan de overige bestuursleden, inzonderheid aan den secretaris-penningmeester, den heer Lips. Zijn activiteit in het,belang der vereeniging is, aldus spreker, vol doende bekend en hij hoopte dat zijn opvolger op gelijken steun zou mogen re kenen. Verder bracht spreker nog dank aan de elftalcommissie en de overige leden der vereeniging en ten slotte aan allen die op eenigerlei wijze aan den groei en bloei der vereeniging hadden medegewerkt. Hierna verkreeg Kapelaan .van Hou tert het.woord. In het kort schetste Zijn Eerwaarde de beteekenis welke de schei dende voorzitter voor de voetbalclub had. De heer Kamp behoort mede tot de oprichters en was toen tevens secreta ris, actief voetballer en aanvoerder van het eerste elftal. Achtereenvolgens ver vuilde hij de functie van secretaris-pen ningmeester, vice-voorzitter en voorzit ter. Namens bestuur en leden bracht Zijn Eerwaarde aan den scheidenden voorzitter dank voor alles wat hij voor de vereeniging was geweest. Zijn Eer waarde eindigde met den heer Kamp in zijn nieuwe woonplaats het beste toe te wenschen. Na een luid applaus en een „Lang zal hij leven", werd deze zeer ge animeerde vergadering gesloten. DUSSEN. R.K.V.V. Be Ready. De door de R.K.V.V. Be Ready uitge schreven nederlaagwedstrijden beloven een mooi succes te worden. Meerdere sterke clubs schreven reeds in en nog steeds komen berichten van deelname binnen. Zondag j.l. speelde Be Ready haar laat sten thuiswedstrijd tegen Virtus II uit Zevenbergen. Reeds spoedig na het be gin neemt de thuisclub bij een mooicn doorbraak de leiding, 1De gasten antwoorden met een serie goed opge zette aanvallen, welke echter worden afgeslagen. Bij een doorbraak van Be Ready's rechtsbuiten vergroot deze met een mooi schot, nadat hij de geheele achterhoede gepasseerd was, den voor sprong. Kort hierop krijgt Virtus een straf schop te nemen, welke niets oplevert. Steeds komen de bezoekers terug en uit een corner ontstaat een scrimmage voor het Be Ready-doel, waaruit Virtus weet te doelpunten, 21. Met een corner maakt Be Ready dan 3i, doch voor het einde plaatst een der Be Ready halfspelers in eigen doel, 32, \yaarmede ook het einde van de zen goé"d gespeelden wedstrijd kwam. Donderdag, Hemelvaartsdag, brengt Be Ready een tegenbezoek bij Virtus te Zevenbergen. R.K.V.V. Dussensche Boys. A.s. Zondag zullen de junioren hun laatsten wedstrijd voor de jeugdcompe titie spelen. Slagen zij erin ook dezen te winnen, dan hebben zij ongeslagen 't kampioenschap behaald. Aangepakt jongens.

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 7