Sportrubriek kaatsheuvel. Kon zijn arm niet opbeuren. SPRANG-CAPELLE. Gemengd Nieuws. Werkendam tegen Kozakken Boys al daar. Den 2en Pinksterdag komt hier spelen tegen Juliana de V.V. Valencia uit Eindhoven. Schoolprocessie. Donderdag maakte de vier hoogste klassen van de beide R.K. Jongens scholen der Eerw. Broeders de jaar- Üjksche bedevaart naar het genade oord van O. L. Vr. van den Elshout. Om één u,ur werd met goeden moed afgereisd. Door het Loonsch hoekje ffing de marsch, beurtelings met een 'ebed der jongens afgewisseld. 3 Frisch en monter kwamen de jon gens in Elshout aan, waar na een be zoek aan het kapelletje onmiddellijk een plechtig Lof begon. Voor het Lot hield een Pater Norbertijn een korte toespraak tot de jongens, waarin hij de geschiedenis der Legende van O. L. Vr. van Elshout vertelde en de jongens opwekte tot devotie tot Maria. Het Knapenkoor zong met de Eerw. Broe ders een Lof voor driestemmig ge mengd koor. Na afloop werd in de patronaatszaal gelegenheid gegeven tot het versterken van den inwendigen mensch, terwijl een groep doormar cheerde naar de Broeders te Drunen. Wel vermoeid, doch frisch en monter arriveerde het gezelschap 's avonds weer in Kaatsheuvel. Bel Canto. Donderdagavond hield Bel Canto in haar Vereenigingslokaal een reünie naar aanleiding van hel succes, dat de afdeeling Gemengd koor op het Con cours van de Harmonie Apollo Don derdag j.l. behaald lieert. De voorzit ter der vereeniging Dr. J. Vercauteren heette de leden welkom en bracht een woord van felicitatie uit voor de pres tatie die andermaal, thans door het gemengd koor gebracht was. Speciaal bracht hij een woord van hulde aan den directeur, die hij de muzikale spil noemde waarom Bel Canto's leven draait. Spontaan werd zijn verzoek een driewerf Hoera op den directeur uit te brengen door de leden beantwoord De voorzitter sprak verder de hoop uit, dat door ambitie en ware verecnigings- geest Bel Canto moge voortgaan op den weg, die tot heden bewandeld is. Hij meende hierbij te moeten memorce- ren, dat gedurende de laatsten tijd van zekere zijden tégen onze vereeniging geageerd is. Hij is er van overtuigd, dat niemand van de werkende leden gehoor zal geven aan de pogingen tot afbraak, die geaaan zijn, en dat allen trouw zullen Mijven aan de vereeni ging, die zij mede groot gemaakt hel) ben en die reeds hij herhaling bewees haar plaats in de rij van zustervereni gingen ten volle waard te zijn. Hij nco- digde allen, die 'ets tegen de vereeni ging of het beleid van het bestuur le zeggen hadden uit, hiermede in ver gadering of hij den voorzitter persoon lijk voor den dag te komen, om zoo doende in de gelegenheid te zijn, om mogelijke mistoestanden of fouten te kunnen verbeteren. Het applaus, dat de toespraak van den voorzitter ont ving sprak duidelijk voor den go-den geest, die in de vereeniging heerscht. De directeur der vereeniging vulde de woorden van den voorzitter aan hierbij een krachtige opwekking voe gend tot geregeld en trouw repetitie- bezoek om hierdoor tot grooter pres tatie in de toekomst in staat te zijn. De hij gelegenheid van het concours- succes ontvangen bloemenmanden werden onder de leden verloot, nadat vooraf mej. Span, de voorzitster van de afdeeling Dameskoor, namens alle werkende leden den voorzitter een bloemstuk als waardeering voor zijn sympathieke leiding, onder luide bij val van het geheele gezelschap had aangeboden. Gezellig bleef Bel Canto het avondje bijeen om na dezen weer met nieuwen ijver en moed voor vol gende gelegenheden aan de studie te gaan. Aanrijding. Tijdens de muziekfeesten van Apollo kwam het zesjarig kindje van M. op de Markt met zijn glijer in botsing met een auto uit Waalwijk. Dacht men eerst aan een ernstige aanrijding, later bleek alles nog goed afgeloopen. Dr. Vercauteren verleende de eerste hulp en kon de ouders geruststellen, dat met een paar daagjes rust het geval wel zou opgeknapt zijn. Een groote zeldzaamheid. Bij den heer J. Tuerlings in de Schoolstraat is momenteel een musch te zien, die nagenoeg zuiver wit is. Vermoedelijk hebben wij hier met een hoogst zeldzame speling der natuur te doen. De musch werd door een schooljongen met een steentje bewus teloos gegooid, doch is springlevend Nu vrij van alle pijn. »ik kan niet dankbaai genoeg zijn voor hetgeen Kruschen Salts voor mij gedaan heelt. Ik neem iederen morgen op mijn nuchtere maag de dagelijkscbe dosis tegen rheumatiek. in mijn werkkring ben ik bloot gesteld aan weer en wind, terwijl ik bovendien bijna 20 K.M. per dag moet lietsen. Het was zoo erg, dal ik mijn arm niet meer kon opbeuren; mijn beenen deden mij ontzettend pijn als ik een kleine afstand gereden had. Nadat ik vrijwel alles gepro beerd had, en zells alle landen had laten trekken, raadde een vuend mij eens een proef met Kruschen Salts te nemen, in korten tijd ver minderden toen de pijnen en heden ten dage blijf ik volkomen gezond door mijn dagelijkscbe dosis Kru schen Salts.D. G. T. te B Kheumatischepijnen hangen samen met een overmaat van urinezuur in het bloed. l)it gevaarlijke zuur ont staat a's gistingsproduct van afval- stotlen, die zich in liet lichaam hebben opgehoopt. Kruschen Salts nu spoort de afvoerorganen inge wanden, nieren en lever aan tol krachtiger werking, waardoor de afvalstoffen langs de naluurijke kanalen zacht en volkomen uit het lichaam zullen worden verwijderd. Het bloed wordt gezuiverd, waar door de pijnen afnemen om tenslotte geheel te verdwijnen. Kruschen Salts is uitsluitend ver krijgbaar bij alle apothekers en erkende drogisten 5 f0.90 en fl.60 per flacon, omzetbelasting inbegre pen. Let op, dat op het etiket op de llesch, zoowel als op de buitenver pakking, de naam Bowntree Handels Maatschappij, Amsterdam, voorkomt en gezond en toont in alles het brutale musschenkarakter. ST. JOACHIMSMOER. Maandag vierde het echtpaar H. Beunis en A. M. Elias hun gouden bruiloft. Op uitdrukkelijk verlangen van de feestelingen is 't uiterlijk ver toon achterwege gebleven. De buurt bewoners hadden de vlaggen uitgesto ken, terwijl voor 't woonhuis van het echtpaar een eenvoudige versiering was aangebracht. De feestelijkheden werden ingezet met een plechtige H. Mis, waaronder door het Zangkoor en de schooljeugd de 5de Mis en 4de Cre do op verdienstelijke wijze in goed ver zorgde Gregoriaansche zang uitgevoerd werd onder leiding van den heer E. Verhelst, Hoofd der school en Koor directeur. Te 11 uur vertrokken de schoolkin deren onder leiding van 't personeel en de feestcommissie naar de gouden jubilarissen en brachten er een korte aubade. Het dochtertje van 't Hoofd der school, de jongejuffrouw Betsie Verhelst hield een korte toespraak en bood het gouden paar namens de schoolkinderen een prachtig bloem stuk aan. Nadat 't gezelschap met de feestelin gen op de gevoelige plaat vereeuwigd waren, werd de schooljeugd feestelijk onthaald op Ranja met gebakjes en chocolade. De buurtbewoners hadden 't gouden echtpaar een H. Hart op standaard aangeboden bij monde van den heer J. Klijn, voorzitter der feest commissie. In café Maas was voor de buurt een gezellige avond voor deze gelegenheid bereid. Zondag had op de banen van het Kruisbooggezelschap „Onderlinge Vriendschap" alhier het eerste prijs schieten plaats tusschcn de leden dei- bij de Combinatie van 10-Meter baan- gezelsehappen aangesloten vereenigin gen „Willem Teil" uit Berkdijk en „Onderlinge Vriendschap" alhier. De uitslag hiervan was: In afdeeling A: le pr. H. Rolberg te St. Joachims- moer met 49 p.; 2e pr. H. Dingemans le St. Joachimsmoer met 49 p.; 3e pr. H. v. Wanrooy te Berkdijk met 47 p., 4c pr. J. Zebregts te Berkdijk met 47 p.; 5e pr. W. Sins te Berkdijk met 46 p.; 6e pr. J. v. Wanrooy te Berkdijk met 45 p.; 7e pr. A. v. d. Hoven te St. Joachimsmoer met 45 p.; 8e pr. A. Kouwenberg te St. Joachimsmoer met 43 p.; 9e pr. P. Hazenberg te St. Jo achimsmoer met 40 p.; 10e pr. G. v. Gorcum te St. Joachimsmoer met 40 punten. In afdeeling B: le pr. W. Klijn te St. Joachimsmoer met 49 p.; 2e pr. C. Schaafstra te Berkdijk met 48 p.; 3e pr. C. v. Wan rooy te Berkdijk met 48 p.; 4e pr. P. v. d. Hoven te St. Joachimsmoer met 46 p.; 5e pr. E. Verhelst te St. Joa chimsmoer met 44 p.; 6e pr. G. Gom- mers te Berkdijk met 43 p.; 7e pr. M. Maas te St. Joachimsmoer met 41 p.; 8e pr. J. v. Wanrooy te Berkdijk met 36 p.; 9e pr. M. Schellekens te St. Joachimsmoer met 32 punten. SPRANG. Predikbeurten: Zondag 31 Mei (le Pinksterdag): Ned. Herv. Kerk, v.m. 9.30 uur Ds. W. Bousema. Collecte Geref. Zen- dingsbond. Geref. Kerk, v.m. 9.30 uur en nam. 3 uur Ds. J. C. Hagen. Maandag 1 Juni (2e Pinksterdag): Ned. Herv.. Kerk, v.m. 9.30 uur Ds. Tasseron van Drongelen. Geref. Kerk, v.m. 9.30 uur Ds. D. de Wit van 's-Hertogenbosch. De Chr. Gemengde Zangvereeni- ging „Excelsior'- alhier (Directeur de heer Alb. Christ), zal a.s. Maandag, 2e Pinksterdag, deelnemen aan 't te Woudrichem te houden Muziek- en Zangconcours. Excelsior zal uitkomen in de Eerste Afdeeling, met als ver plicht nummer „Morgenlied" en vrij nummer „Kind'ren van mijn droomen". Wij wenschen directeur en koor veel succes toe. De leden der Geref. Meisjesver- eeniging „Bidt en Werkt" zullen a.s. Maandag (2e Pinksterdag) per auto bus naar Den Haag gaan ter bijwoning van den aldaar te houden Bondsdag van den Ned. Bond van Meisjesver- eenigingen op Geref. Grondslag. De leden van de Afdeeling Sprang-Capelle en Omstreken van den Ned. Chr. Werkmeestersbond zullen a.s. Maandag (2e Pinksterdag) met hunne dames per autobus een reis ma ken naar Putten, ter bijwoning der vergadering ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van den N.C.W.B., in het Vacantieoord van het C. N. V. al daar. In den nacht van Woensdag op Donderdag reed dhr. W. uit Waal wijk met zijn luxe auto, bij het nemen van den bocht bij de Ned. Herv. Kerk alhier, tegen een ijzeren mast van het electrische net staande voor de woning van dhr. P. Bogers. De auto werd zwaar beschadigd, zoodat deze per kraanwagen moest worden opgehaald. J.l. Donderdagmiddag werd de wielrijder W. uit Capelle aan den vier sprong bij de Biersteeg alhier, door een luxe auto aangereden. Het rijwiel werd geheel vernield: de berijder kwam ge lukkig met den schrik vrij. De leden der Chr. Gemengde Zangvereeniging zullen op Maandag 13 Juli a.s. per autobus een plezier reis maken naar Den Haag en Sche- veningen. CAPELLE. Naar men ons mededeelt heeft de landbouw-inventarisatie in deze ge meente bijna haar beslag gekregen. Zij, bij wie de inventarisatie niet heeft plaats gehad, kunnen dit alsnog op geven bij den daarvoor in deze ge meente aangewezen teller. Door den bouwkundige J. Mi chael alhier werd voor rekening van den heer Jac. de Jong te Sprang aan besteed het bouwen van een woon huis, waarvoor als volgt werd inge schreven: A. Roovers, Waspik 2523 Gebr. de Graauw, Waspik 2447 J. W. Nieuwenhuizen, Sprang 2397 H. Molenschot, Kaatsheuvel 2390 Gebr. Spierings, Capelle 2380 Adr. J. Dijkstra, Capelle 2308 Mahieu en v. Helst, Waalwijk 2279 H. Boot en Zn., Waalwijk 2264 H. Wagemakers, Capelle 2248 E. Maas, Waalwijk 2235 J. Hoogendoorn, Waalwijk 2184 Kramer, Genderen 2178 Gebr. v. Willigenburg, Sprang 2096 Alb. Hoefnagel, Capelle 2077 Gunning volgens bestek. Op Zondag, len Pinksterdag zal Ds. Cuperus voor de Ned. Herv. ge meente te dezer plaatse optreden des morgens half tien en des namiddags half drie, en op Maandag 2en Pinkster dag des morgens half tien. Voor de Ned. Herv. gemeente a. d. Loonschendijk hoopt a.s. Zondag des nam. 2 uur op te treden Ds. van der Roest uit 's Gravenmoer, 's Morgens half tien leesdienst. Door de gemengde Zangvereeni ging ,,'t Rozeknopje" en het muziekge zelschap „Kunst na Arbeid" zal a.s. Zaterdag 30 Mei des avonds 8 uur op muziektent over de Binnenhaven een concert worden gegeven, waaraan ook door het onlangs als onderafdeeling van de gemengde zangvereeniging op gerichte kinderkoor medewerking zal worden verleend. Dit koortje zal een drietal nummers ten gehoore brengen, terwijl het programma verder o.m. ver meld de beide nummers, waarmede het muziekgezelschap 2en Pinksterdag uit komt in de Superieure afdeeling op het muziek- en zangconcours te Woudri chem. De korfbalvereeniging „KIOL" speelt a.s. Zaterdagavond voor de competitie van den Dordtschen Korf- balbond haar 3en wedstrijd. Dien avond wordt op het sportterrein aan de Willem van Gentsvaart gespeeld tegen H.K.C. uit Boven-Hardinxveld. De wedstrijd vangt aan om 6 uur en staat onder leiding van den heer P. v. Don gen. Aan het op 2en Pinksterdag a.s. te Rhenen te houden nationaal hengel- concours zal worden deelgenomen aan den korpswedstrijd door een vijftal van de hengelaarsvereeniging „De Maasmond". Eveneens zal worden deelgenomen aan den personeelenwed- strijd. We wenschen onze hengelaars dien dag een goede vangst toe. Door B. en W. der gemeente Sprang-Capelle zijn voor het tijdvak van 1 Juni a.s. tot 27 Juni d.a.v. als winkeliers, belast met den verkoop van onvermengde margarine aangewezen F. J. Wittebol en Gebr. Vos alhier, A. Hommel te Vrijh.-Capelle en G. van l keurd. der Have te Sprang en als slagers, be last met den verkoop van gehakt in blik Wed. v. d. Mast te Sprang, A. H. Kerst, Nieuwevaart D 210 en D. van der Werken, Kom. Het muziekgezelschap „Kunst na Arbeid" heeft besloten deel te nemen aan het Zaterdag 27 Juni a.s. door de Harmonie „Volharding" te Drunen te organiseeren festival. Het wekelijksche spreekuur van den burgemeester van Sprang-Capelle wordt a.s. Dinsdag 2 Juni niet gehou den. Naar we vernemen is de benoe ming van nieuwe kerkeraadsleden bij de Ned. Herv. gemeente a. d. Loon schendijk door het Classikaal bestuur in de Classis Heusden bij besluit van het Provinciaal kerkbestuur goedge- VOETBALSPORT. K. N. V. B. De returnwedstrijd Enschede- Feijenoord. Zal Ajax mor gen haar laatste Lans verspe len? Hoe zullen de Tilburg- sche clubs het er af brengen? Hel voetbalprogramma voor de Pink sterdagen is weer vol spanning en er laten zich weinig uitslagen te voren gis sen. Zal Ajax morgen be Quick in Gro ningen er onder kunnen krijgen en haar klein kansje behouden? Wy betwijfelen het als wij denken aan de nederlaag die Fefjenoord in Groningen te slikken kreeg. EnschedeFeijenoord op 2en Pink sterdag is dè wedstrijd van den dag. Mocht Feijenoord er wederom in slagen Enschede er onder te houden, dan staan beide partijen in punten gelijk en geven wij Feijenoord de beste papieren voor het landskampioenschap. Maar dit is een zware opgaaf voor de Rotterdammers en we zijn benieuwd naar den uitslag. Üe afloop der ontmoeting NOADTSC is ook een open vraag. NOAD speel» thuis niet steeds haar beste spel, doch wy hebben het vermoeden dat de jongens van Pelikaan er alles op zuilen zetten en.... winnen zullen. Willem II moet naar Palemig, dat Zondag thuis van NOAD klop kreeg en dus geweldig op een revanche gebrand is. Het zal Willem II dus niet meevallen doch om de betere techniek der oud-le- klassers verwachten wij een kleine over winning. Blijkt onze prognose juist, dan zouden de beide Tilburgsche rivalen nog steeds op gelijken voet staan. Ook in de prom. 3e klasse draait een vol programma, waarvan de ontmoeting TOPVOS en HelmondiaTEC onze bijzondere belangstelling hebben, doch waaromtrent we niets durven voor spellen. Programma voor Maandag 1 Juni. Kampioenschap van Nederland Be QuickAjax (Zondag 31 Mei). EnschedeFeijenoord. Zuid. NOAD—TSC; Palemig—Willem II. Promotie-competitie 3e klasse. BoeimeerDosko; HulstDe Zeeuwen, TOP—VOS; Helmondia—TEC; Heer- Heerlen Sport. WAALWIJK. R. W. B. De 28e jaarvergadering zal gehouden worden op Zondag 7 Juni in het club lokaal. Aanvang 11.45 uur. Agenda: Opening; Notulen; Bestuursmededee- lingen; Verslag Kascommissie; Jaarver slag secretaris; Jaarverslag penningmees ter; Verkiezing Bestuur, Voorzitter, Elf talcommissie en kascommissie; Rond vraag en Sluiting. De leden worden dringend verzocht op tijd aanwezig te zijn, gezien de groote agenda. Candidatenlysten kunnen tot Woensdag 3 Juni worden ingediend. Waalwijksche Jeugdcompe/itie. Programma voor Dinsdag 2 Juni: W.S.C.Heusden; M. Slaats. S.D.O.N.E.O.; M. van Vught. R.W.B. aR.W.B. b; P. van Tilborgh. Voorloopig programma voor 9 Juni: HeusdenBaardwijk. R.W.B. b—W.S.C. S.D.O.—R.W.B. a. Uitslagen van 26 Mei: HeusdenR.W.B. a 12 BaardwijkS.D.O. 21 N.E.O.—W.S.C. 5—1 Het A-elftal van RWB heeft een der lastigste klippen omzeild door Heusden op eigen terrein met 21 te kloppen, het was een zeer vlugge wedstrijd. Baardwijk wist op gelukkige wijze aan het winnende goaltje te komen tegen SDO, dit zal „uit" zoo gemakkelijk niet gaan. NEO had niet veel moeite met de kleine WSC-ertjes en kon deze gemak kelijk hebben. SPRANG. S. D. O. Onze voetbalvereeniging S.D.O. gaat Zaterdagmiddag naar Werkendam om aldaar tegen de voetbalvereeniging WW een competitiewedstrijd te spelen voor de Zaterdagmiddagcompetitie van den Brab. Voetbalbond. N. E. O. Onze voetbalvereeniging N.E.O. krijgt a.s. Zaterdagmiddag de voetbalvereeni ging Veen uit Veen op bezoek om een competitiewedstrijd te spelen voor de Zaterdagmiddaecompetitie van den Bra- bantschen Voetbalbond. Aanvang half 6, terrein N.E.O., Oost einde. N.E.O.—W.S.C. 5—1. J.l. Dinsdag speelden de N.E.O.-junio- ren voor de Waalwijksche Jeugdcompe- titie een thuiswedstrijd tegen de WSC- junioren. Direct na den aftrap ontwikkelt zich een snel op- en neergaand snel, met WSC iets meer in den aanval. Na een goed opgezette aanval van den NEO-spil weet de linksbinnen deze in een doelpunt om te zetten, om enkele minuten later door een mooie pas van den rechtshalf het 2e doelpunt te scoren. Dit wordt W.S.C. le machtig en bij een mooie doorbraak weten ze een tegendoelpunt te behalen. Na de rust krijgen we nog een mooi partijtje voetbal te zien; er wordt hard gewerkt en de N.E.O.-junioren zien hun werken beloond door nog 3 doelpunten te maken. Alzoo kwam het einde van dezen wed strijd, die door beide partijen zeer spor tief is gespeeld. Volhouden N.E.O.-junioren. I. V. C. B. Programma 2e Pinksterdag SpartaanBrabantia. VolendamR.K. N.A.C. Promotie 2e klasse: LachapelleMevo. Promotie 3e klasse: N.W.C.—S.D.O.E. SartoS.V.D. Beslissingswedstrijd kampioenschap 3e klas: Z.V.V.Virtus (terrein Roosendaal). Om het kampioenschap van Nederland ontvangen de Rotterdammers Brabantia, de voornaamste candidaten voor den eeretitel. Brabantia heeft hier dé beste papieren, hoewel Spartaan op eigen ter rein moeilijk te kloppen is. Volendam ontvangt N.A.C. uit Bleyer- heide en zal deze wel aan haar zegekar binden. Voor de promotie naar de le klas moet Lachapelle van Mevo winnen om gelijk te blijven met Schyndel. N.W.C. ontvangt S.D.O.E., wat op een overwinning voor de bezoekers uitdraait. Sarto krijgt tegen S.V.D. een beste kans voor de puntjes. In Roosendaal wordt voor het kam pioenschap 3e klas de beslissing gespeeld tusschcn twee gelijkwaardige tegenstan ders, Z.V.V. en Virtus. Aan een voorspel ling wagen we ons niet. WAALWIJK. R.K.V.V. HERCULES. Zondag j.l. speelde Hercules een vriend schappelijke thuiswedstrijd tegen E.S.C.; Elshout, welke wedstrijd eindigde in een 83 overwinning voor Hercules. Hoe wel E.S.C. een goede partij speelde, kon zij het tegen de vlugge Hercules-lui niet bolwerken en stuurde E.S.C. met een 8-3 nederlaag huiswaarts. Ook Hercules 2, dat bij Sporters 3 op bezoek was, wist een 53 overwinning in de wacht te sleepen. Het le elftal van de Junioren van Hercules bracht een bezoek bij V.J.C. in Drunen, welke wed-' strijd eindigde in een verdiende 60 overwinning voor Hercules. Voor Maandag, 2en Pinksterdag, staat er voor het le elftal der junioren van Hercules een thuiswedstrijd op het pro gram. Zij zullen om 12 uur den strijd aanbinden tegen Quick B. OVERSTROOMING IN EEN MIJN. Bij een overstroomingsramp in de Lovestanmiju in Pembrokeshire zijn 7 arbeiders gedood. Een der lijken heelt men kunnen hergen, maar het staat te bezien of men er in zal slagen de zes andere slacht- ollers binnen een week naar de oppervlakte te brengen als gevolg van de enorme hoeveelheden water die in de mijn zijn gestort. Een en twintig man bevonden zich in de mijngang en werkten GUÜ voet onder het aardoppervlak op hun knieën, om de kolen uit de nauwe mijngang te winnen. Plotseling raakte een der arbeiders met zijn houweel de lage zoldering. Een ontzettend gedruisth vervulde de mijn met een luguber geluid. Op hetzelfde moment drong 't water met ontzettende kracht binnen. Er ontstond in de nauwe duistere gang een paniek onder de arbeiders. Zeven hunner moesten in den strijd tegen het water evenwel't onderspit delven. Een der geredden, een zekere Garfield Pront stond tot de lippen in het woest kolkende water toen hij door een kameraad werd gered. Prout zou heden Zaterdag in het huwelijk treden. MEISJE DOODGEREDEN. Het vierjarig dochtertje uit het gezin Vriens te Baarle-Nassau, dat plotseling van achter het huis den weg opliep, is gegrepen door een vrachtauto van den wegenbouw. Het kind werd met twee gebroken beenen en een zware hersenschud ding opgenomen, en is na eenige oogenblikken overleden. Het ongeluk gebeurde op Belgisch grondgebied. ■HBHBiaaBaBMBiHUBBHHHÜ

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 7