Plaatselijke Berichten I U u tsj KAMPEEREN Ziet onze Etalage I Nieuws uit de Langstraat en Omgeving rar ABONNEERT U OP DIT BLAD. u u u u KOERSEN. Woensdag 8 Juli 1936. No. 55 De Echo van het Zuiden Tweede Blad Zorgt t ij dig Kermis-nummer Kermisprogramma R. D. B. THEATER U Q U ui O F—i C/3 EEN DEMON-VERGASSER Fa. ANTON HOLTGREFE DRUNEN DUSSEN. KAATSHEUVEL. RAAMSDONK. GESLAAGD. De heer Herman Langemeijer alhier slaagde aan 't Lyceum te 's-Bosch voor 't eind-examen gymnasium B. DE KERMIS EN DE WINKELSLUITING. Op de drie dagen vóór de kermis week. dus op Donderdag, Vrijdag en Zaterdag, mogen de winkels tot 10 uur 's avonds geopend zijn, terwijl de win kelsluitingswet niet van toepassing is gedurende de heele kermisweek, zoo- dat de zaken dan vanaf 5 uur 's mor gens tot 12 uur 's avonds geopend mo gen blijven. nieuwe TELEFOON-ABONNEE'S. 11 J. C. Dalmayer, Grootestr. 333. 286 C. v. Heesbeen. Burg. v. d. Klokkenlaan 65. 98 G. v. d. Laan, Grootestr. 54. 284 Victor v. Laarhoven, Mr. v. Coothstraat 53b. 250 L. P. Sandbrink, Burg. v. d. Klokkenlaan 21. 285 J. Sars, Grootestraat 198. Vervallen telefoon-abonnee s: 261 Louis Pullens; 195 A. W. van de Sandt; 2 Harry van Wijk. herwonnen levenskracht. A.s. Zaterdag en Zondag zal in deze gemeente een speldjesdag worden ge houden ten bate van Herwonnen Le venskracht. AANBESTEDING. Bij onderhandsche aanbesteding is 't bouwen van een woonhuis voor den heer A. van Berkel in de Putstraat op gedragen aan den heer H. Kramer, aannemer te Waalwijk. Architect is de heer A. van Huiten Jr. BILJARTEN. Op het biljart-concours van E.B.C., gevestigd in café 't Vosje van den heer W. Pullens, was j.l. Zaterdag de bil jartclub van het Jongens-Patronaat uit Elshout op bezoek. De uitslag was als volgt: E.B.C. Jongenspatr. Elshout. G. Pullens—H. Muskens 100— 73 L.v. d. Geld—A. Klijn 57—100 Jos. Slaats—M. Klerks 100— 92 W. Pullens-Th. v d Besselaar 100— 68 H. Klijn—H. Tausch 100— 86 457—419 E.B.C., hoogste serie P. Pullens 42, gemiddelde 4,61 Jongens Patronaat Elshout, hoogste serie H. Tausch 23, gemiddelde 4.23. KERMIS-MATINEE. Het jaarlijksche kermis-matinée der Liedertafel ,,Tot Bloei der Toonkunst" zal dit jaar niet zooals gewoonlijk op Maandag-, doch op Donderdagmorgen gehouden worden. Medewerking verleent o.m. het be kende duo van Gils en van den Heu vel uit Breda. BATA CONTRA „DE SCHOEN". De heer J. A. Melhado, redacteur van ,,De Schoen", te Amsterdam, de Ned. Bond van Schoenmakers-patr. en Schoenwinkeliers-vereenigingen en de heer Frans Hessels, hoofdredacteur van ,,De Schoen" te 's-Gravenhage, zijn ge dagvaard om in kort geding te ver schijnen ter terechtzitting van den Pre sident der Arrondissements-rechtbank te s-Gravenhage, op heden, Woensdag 8 Juli, ten 2 uur, ten einde gehoord te worden over 't feit, dat met de artikelen tegen Bat'a is voortgegaan na de eer ste dagvaarding waarbij 20.000.— schade-vergoeding werd geëischt. Thans vraagt eischeres betaling van 1000 boete en bekendmaking van 't vonnis in de dagbladen en in 't vak blad ,,de Schoen". Verdediger is Mr. Nathans. RAPPORT VAN DE LUCHT- BESCHERMINGS-OEFENING. Wij ontvingen een afdruk van het door den Kapitein-waarnemer J. H. v. Riesen opgemaakt rapport omtrent de nachtvlucht (controle van de verduis teringsmaatregelen) tijdens de luchtbe schermingsoefening op 16 Mei j.l. W ij ontleenen hieraan het volgende: i Gedurende de geheele vlucht kon dus worden vastgesteld dat de alleszins goede verduisteringsmaatregelen de oriënteering sterk hebben bemoeilijkt. De verduistering van de geheele Langstraat, voorzoover deze kon wor den waargenomen, valt bijzonder te roemen. Als nadere bijzonderheden wordt over Geertruidenberg en de Langstraat het volgende geschreven: De geheele route was goed verduis terd. Hooge-Zwaluwe, Made en de omgeving van Geertruidenberg lieten in dit opzicht niets te wenschen over. Ook van de stad zelf was zoo goed als te onderkennen. .Slechts enkele Rijwielen tusschen Oosterhout en Geer truidenberg werden wegens lichtschijn sels opgemerkt. Ingespannen werd door drie waarnemers naar de Electrische yentrale uitgezien. Zij is niet opge merkt, er was ook geen lichtschijnsel 'tan de Noordzijde te zien. Hoewel de aats nauwkeurig was bekend en tot eenige tientallen meters werd vast- teld is geen enkel verraderlijk lich- ijnsel waargenomen. »er was de verduistering volkomen de, een bombardement zou geen te resultaten hebben gehad. Geer- ïdenberg werd pl.m. 23.10 verlaten daarna gevlogen naar Werkendam- oudrichem. Gedurende deze vlucht de uitstekende verduistering van de '•agstraat op. Een seinpatroon werd 9eschoten om eenige automobilisten fietsrijders ten W. van Raamsdonk op hun nalatigheid te wijzen. Op som mige punten onmiddellijk O. van den weg GeertruidenbergWoudrichem waren verlichte huizen zichtbaar. Voorts constateert het rapport dat de verduisteringsoefening zeer goed geslaagd is, en wijst voorts op enkele nalatigheden, waardoor verraderlijke lichtschijnsels ontstonden. voor Uweadvertentie in ons van aanstaanden Zaterdag Plaatst Uvte advertentie in Uw eigen plaatselijk blad, dat de inwoners bereikt en ook degenen uit de omgeving die onze plaats geregeld bezoeken. LOOS ALARM. De bewoners van de Burgem. Smee- le-laan werden in den nacht van Maan dag op Dinsdag om 1 uur opgeschrikt door een geweldigen knal, welke klonk als een revolverschot. Enkele moedigen waagden zich op straat, doch troffen niets bijzonders aan, waarna zij de po litie waarschuwden. Deze stelde een onderzoek in, doch er werd geen ge weer, noch een revolver of 'n ander wapen gevonden, terwijl ook geen droeve gevolgen van het schot be treurd behoeven te worden. Degene, die mogelijk iets weet, zwijgt, zoodat het raadsel onopgelost blijft. De uitbreiding van 't Plantsoen. In vervolg op ons bericht van 1.1. Zaterdag kunnen wij mededeelen dat ruim 120 werkloozen zich spon taan hebben opgegeven om werk zaam te zijn bij den aanleg van de uitbreiding van 't Plantsoen langs de Burg. van der Klokkenlaan, waarmede Maandagochtend begon nen is. Zij werken successievelijk drie dagen in ploegen van 20. Ook de keus voor de monumen tale bloem-vaas, die een plaats zal krijgen in de buurt van 't station is reeds gemaakt en de desbetref fende opdracht verleend, opdat tij. dig alles in gereedheid zal zijn. Dezer dagen wordt in een dei- wijken in de gemeente met de col lecte begonnen. Eene circulaire is huis aan huis rondgebracht en wij mogen ver trouwen dat de dames ol heeren die zich met deze collecte hebben belast, een goed resultaat mogen boeken, ten eerste om het doel waarvoor ze gehouden wordt en op de tweede plaats om 't geschenk dat t iet alleen een geschenk en hulde is aan den burgemeester, maar een buitengewone verfraaiing voor onze gemeente. De Kindsheid. Zaterdagochtend werd de Kind- heidsmis gehouden. Zondag wees onze ZEw. heer pastoor uitdrukke lijk op de beteekenis en het groote belang van 't Genootschap der H. Kindsheid en des middags trok de optocht door de straten. De optocht telde verschillende mooie groepen, maar we misten toch welde prach tige praalwagens die we andere ja ren hadden te bewonderen. Van de 20 verschillende nummers trokken verschillende de aandacht o.w, Z H. den Paus met gevolg en de verschillende Heiligen, als H. Elisa beth, Agnes, e.a. 't Geheel getuigde van veel zorg der Eerw. Zusters en Broeders. Ook werd er natuurlijk gecollecteerd voor de Missie, maar ook niet zoo druk als andere jaren. We hopen intusschen met een goed resultaat. De Harmonie «St. Crispijn» luister de den optocht met marschmuziek op. St. Vincentius-Vereeniging, Zooals aangekondigd trokken 1.1. Zaterdag de leden van den Kath. Jongen Middenstand met vracht auto's langs de huizen, om hun inzameling te houden van gebruikte kleederen en goederen ten bate der St. Vincentius-vereeniging op welke vereeniging telken dage hoe langer hoe meer een beroep wordt gedaan. En de oogst mag zeer goed ge noemd wordenvelen hadden hun pakjes gereed gemaakt, die werke- lijk goede kleederen enz. bevatten, zoodat op 't oogenblik het magazijn der vereeniging weer goed gevuld is. De geldelijke bijdragen die ter vervanging gegeven werden, brach ten wel iets minder op dan een vorig maal. Intusschen blijven wij deze ver eeniging in aller steun aanbevelen. Giften in geld of natura worden steeds gaarne door de bestuursleden der St. Vincentius-vereeniging aan genomen. Concours Harmonie „St.CrispijrV'. Naar wij vernemen hebben tot op dit oogenblik reeds een 15 tal gezelschappen ingeschreven voor het concours dat de harmonie «St. Crispijn» in Augustus organiseert ter gelegenheid van haar 25-jarig DCStüQn. Datum Titel Onderwerp Hoofdrollen Hoe 10-11 12 Juli SCHOTS EN SCHEEF Avonturen van 2 Schotten, die i in het Vreem- delingenle3ioen verzeild raakten. 13-14 en 16 Juli EPISODE 17-18 19 20 Juli Zaterdag 18 Juli 2'/a uur OP DE PLANKEN Het leven van een alleenstaand meisje in armoed Stan Laurel en Oliver Hardy Paula Wessely en Carl LudwigDiehl Enorm komisch. De „Fra Diavolo' van 1936. Ontioerend mooie film met voortref felijk spel. Het leven van een artist. Joe E. Brown Ann Dvorak Om te brullen van het lachen. GROOT KINDERKERMIS-MATINÉE met vertoning van speciale, geschikte kinderfilms Een pracht amusement voor de jeugd. Toegang 10 en 20 ets Een bezoek aan ons theater is het beste en goedkoopste Kermisamusement. Bespreek vooral tijdig uwe plaatsen bij ia. WED. TH. C. PULLES, Sigarenmagazijn, Oroctestraat 247, Telefoon 216. De Djiguiten-Ruiter-Kozakken. De talrijke bezoekers van de prach tige voorstellingen, welke de bekende Djigui ten-Buiter-Kozakken Zaterdag middag en -avond op het WSC- terrein gaven, zijn ongetwijfeld in bewondering geraakt voor de ge weldige prestaties, die deze officieren van de voormalige Wit-Russische regimenten ten beste hebben gege ven. Met groote stoutmoedigheid hebben de ruiters op hun ga- loppeerende paarden vele staaltjes van acrobatieken rijkunst vertoond. Terwijl zij enkel hun handen aan het zadel vasthielden, slingerden zij hun lichaam in allerlei houdingen naast en over het rennende paard, maakten hoogstanden en een salto- mortale. Een Kozak waagde het langs de riemen van het zadel onder den buik van het paard door te te kruipen en zich wederom in het zadel te werken. De »Otwalka» toonde de ruiters, zijdelings van het paard aan een been hangend. In een dergelijke houding konden zij zich voorts geheel achter den romp van hun vurige dieren doen verdwijnen. Met' scherpe sabels doorkliefden zij in vollen galop boomtakjes, werkten onfeilbaar met lansen- en raapten zakdoeken van dengrondop. Voorts hebben de vaardige ruiters pyramiden gevormd op drie, vier en vijf naast elkaar rennende paar den. In het slotnummer liepen de paarden met hun berijders door een fel brandende stroohaag. Het publiek toonde zich dank baar met een gul applaus na iedere prestatie. De Kozakken dankten in défilé. Vermelden wij nog dat de voor stelling met muziek door versterkte luidsprekers werd opgeluisterd. Het is niet voor de eerste maal, dat de kranige ruiters Waalwijk ko men bezoeken, maar eenieder, die het schouwspel heeft gezien, heeft toch weer opnieuw genoten. Vooral 's avonds was er een flinke belang stelling van ongeveer 700 menschen. viel op 't zien van vuur in zwijm. Beiden moesten uit 't huis gedragen worden, dat in een minimum van tijd in lichten laaie stond. De brandspuit kon door gebrek aan water geen dienst doen. Geluk kig waren de daken der omliggende huizen doornat van de regen, zoo dat de brand tot dit eene huis be perkt bleef. 't Huis dat eigendom is van M. v. d. Sanden is slechts laag verze kerd. Van de inboedel kon weinig worden gered. Deze is niet verzekerd. Examen L.O. De heer F. Feelers slaagde te Den Bosch aan de Bisschop. Kweek school voor het examen L.O. ELSHOUT. Rijvereeniging „De Echo". De Rijver. «De Echo» van Dru- nen en Elshout boekte op het concours-hippique te Udenhout de volgende successen (Voor de eerste maal kwam «De Echo» uit in de tweede klasse). 6e prijs carousselrijden C.Kleijn, commandant der vereeniging, 2e pr. individueele dressuur; W. Kleijn,5e prijs luxe eenspannen. C/3 Wij zijn ruim gesorteerd De nieuwste Amerikaansche kampbijlen, onbreek baar staal, kampschoppen in lederen foudraal, kampeerpannen, jachtmessen in lederen schede, aluminium bekers, borden, schalen, bestekken (vork, lepel, mes,) rugzakken, thermosflesschen enz. enz. HAEHNEL- EN M. G. LUCHTBUKSEN, Kogels en pluimpjes, schielkaarten, kogelvangers DE ECHTE AMERIKAANSCHE WINCHESTER-ROLSCHAATSEN1II Trix meccano, schommels, turngarniluren, ringen, rekstokken, autopeds, kinderfietsjes in alle prijzen. SCHITTERENDE INDANTHREN GEVERFDE TUINPARASOLS1 Onze Etalages bewijzen U, dat U in de komende Kermisdagen velerlei nuttige vreugde kunt schenken aan groot en klein in uw familie. ZIET ONZE WELLNER-ETALAGE met zijn artikelen waar U jarenlang goed mee zijt. Wij zijn geen Japie met de vogelenpik en wij ver- koopen geen rommel uit het land van SJANG- SJ1NG-SJAP en FÖETSJIE FOETSJIE 1 Wij hand haven het devies BH KWALITEIT EN DEGELIJKHEID!!! sbbsb bij ons in de Kermisweek gekocht, spaart reeds vanaf het eerste uur koken, wasschen en strijken voor de volgende kermis I v.h. BI ER LAAG H—VAN DER HEIJDEN, „DE GROOTE IJZERHANDEL" WAALWIJK. HOEK RAADHUISPLEIN. TEL 72 Boekhouden M.O. De heer Th. van Delft, alhier slaagde voor het te den Haag ge houden schriftelijk gedeelte voor het examen boekhouden M.O, Directeur Hjarmonie. De heer Jan Merkx alhier, werd benoemd tot Directeur der harmo nie «Concordia» te Vlijmen. Jonge Wacht. Ten behoeve der Jonge Wacht, afdeeling Drunen, zal in de heide een terrein van ongeveer 9 H.A. beschikbaar gesteld worden. Op dit terrein zal tevens een uitkijktoren en blokhut worden ingericht. St. Herman Joseph. Een tiental leden der R.K. Gym- nastiekvereeniging namen deel aan de Athletiekwedstrijden te Vugt. De volgende successen werden geboekt: Leo Elshout 2e prijs los hoog springen en 2e prijs hinkstap- sprong; .Jo de Hart le prijs loshoog springen; F. Boelen 3e prijs loshoog springen voor aspiranten. Uitbreiding waterleiding. Het waterleidingsnet zal worden uitgebreid met de aanleg in het Kerkpad. Men hoopt 't geheele geval in één dag af te werken. Koningschieten „Constantia". De handboogschutterij «Constan tia», gevestigd in café Th. Elshout hield Zondag j.l. op hare banen haar jaarlijksch koningschieten. Na een zware strijd wist Jos van Leest (de oude koning) voor de tweede maal beslag te leggen op 60 pijlen. Zittingsdag Landb. C.C. De districtsecretaris van de Land bouw crisiscentrale houdt Donder dag voormiddag zijn zittingsdag in café Th. Elshout. Woonhuis afgebrand. Dinsdagavond ontstond door on bekende oorzaak brand in een woonhuis op «'t Sempke», bewoond door P. Hendriks. H. lag ziek te bed en zijn vrouw In verband met de overplaatsing van Majoor Ramakers van de Rijks, veldwacht alhier, naar Roermond, nam de heer Ramakers afscheid van zijn brigade. Alle rijksveldwachters uit de brigade Dussen waren hierbij aanwezig. Na vervulling van eenige formali teiten sprak majoor Ramakers voor de laatste maal zijn manschappen toe. Hij prees de goede verstand houding tusschen de manschappen in deze brigade. Brigade-titulair de Bidder van Nieuwendijk sprak hierna den ver. trekkende commandant toe. Spreker roemde het verstand, beleid en doorzicht van den scheidenden ma joor, die de brigade in 5 jaren tijds had leeren kennen als een voor treffelijk commandant en goed chef. Namens allen bood hij Mevrouw Ramakers een stoffelijk blijk ter herinnering. In ontroerende woorden dankte Majoor Ramakers, ook namens zijn echtgenoote voor deze woorden en blijvende herinnering. Na afloop van deze afscheids woorden bleef men nog geruimen tijd gezellig bijeen. Doordat Majoor Ramakers reeds naar zijn nieuwe standplaats is ver trokken, en nog steeds geen op volger in deze functie alhier is benoemd, is tot tijdelijkcommandant der Brigade Dussen aangesteld de Brigadier titulair De Bidder uit Nieuwendijk. Bij het oversteken van den weg werd het driejarig zoontje van den heer L. van Moergestel door een juist passeerende auto, bestuurd door den heer Berm, gegrepen. Het jongetje werd als 't ware geschept en viel achterover op den bumper, en werd zoo een twintigtal meters medegenomen. Met het hoofdje sloeg hij tegen een der koplampen, waardoor deze werd vernield en het ventje een (linke wonde aan het achterhoofd bekwam. Onder voorzitterschap van den heer Jongbloets hield de Boeren bond afd. Dussen in hotel Leemans alhier, een algemeene vergadering, ter bespreking van het collectief arbeidscontract. Een model-contract, zooals dat te Alm kerk is ingevoerd, was ter ver gadering aanwezig en werd in den breede besproken, doch tot een definitief besluit kon men niet komen, aangezien men eerst het standpunt der afd. Hank wenschte te weten. De heeren Jongbloets, v. Schendel enVerhoeven werden voorgesteld als afgevaardigden naar de vergadering met de hoofdbestuurderen v.d.Land- arbeidersbond, terwijl de heeren Koekkoek, van Krimpen en Raams verzocht zullen worden als afge vaardigden der ongeorganiseerde werkgevers zitting te nemen. Door de Jongelingsvereeniging »Samuël» en de Meisjes vereeniging »Martha» werd een gezamenlijke reis ondernomen naar Apeldoorn. Reeds vroeg werd vertrokken, waarna men te Linschoten een be. zoek bracht aan Mevr. v. d. Berg, die jarenlang deleidster der Meisjes- vereeniging is geweest en ook thans de leiding op zich nam. Tegen den heer J. v. B. werd door brigadier tit. De Ridder en de gemeente veldwachter Keiler proces verbaal opgemaakt wegens over treding der Arbeidswet. HANK. Door rijks- en gemeentepolitie is te gen verschillende chauffeurs van verbaal opgemaakt, omdat zij veel te breed waren geladen, zeer tot onge rief van andere weggebruikers. Op een 3e klas weg als de Buitendijk alhier, waar niet breeder mag worden gela den dan 2.10-Meter, waren er zelfs bij die ruim 3.50 Meter breed waren ge laden. Men zij gewaarschuwd. Mishandeling. Berichten omtrent moord en dood slag deden Maandagmorgen de ronde aan de diverse dagblad-bureaux in den lande. In Kaatsheuvel zou op Zon dagavond ten gevolge van een steek partij een zekere E. spoedig na het "e- a cclil zijn overleden. Halsader doorge sneden! Wie opnieuw weer de gedien stige geest geweest is, die hel A.N.p. Persbureau in de gelegenheid gesteld heeft deze leugens de wereld in le zen den weten wij tot heden niet, doch een leit is het, dat hij daarmede noch Kaatsheuvel, noch de dagbladpers een dienst bewijst. Wij waren natuurlijk Zondagavond om goed elf uur direct op de hoogte van wat voorgevallen was op den Horst. Nu er in verschillende couranten nog het een en ander over voorkomt, willen wij de zaak even tot de waarheid terugbrengen. Om goed elf uur passeerde zekere v. R. op de Horst de woning van E. een rijwielhandelaar aldaar," die met twee zwagers M. en zijn vrouw buiten zat te profiteeren van het heerlijk weer. Toen v. R. passeerde met de fiets aan de hand, riep E. hem toe, dat hij heter kon rijden, v. R. was namelijk dronken zoodat het gaan hem lastig viel. Deze bemerking stond v. R. niet aan en zonder veel woorden kwam hij reeds dreigend op E. af, die niet goed kunnende loopen, daar hij aan zijn heen mankeert, in de daaropvolgende vechtpartij het onderspit delfde en liggende door v. R. met een dolkmes bewerkt werd. Een der zwagers van E. trok den woesten vechtersbaas van E. af, doch kreeg alstoen een snee in den hals met denzelfden dolk. v. R. werd daarop door de andere zwager van E. met een stoel bewerkt en ver liet het gevechtsterrein. Door de Rijks politic werd hij iets later gearresteerd, doch ontkende in den aanvang alles. Hij liet een klein mesje zien, dat hij hij zich droeg en dat ook het wapen niet kon geweest' zijn. Een vijftal ge tuigen kon echter direct voldoende ge gevens verstrekken om v. R. als dader vast le houden. Na door dokter Cap- petti verbonden te zijn werden de twee gewonden op bet politiebureau ver zocht, waar in tegenwoordigheid van burgemeester Mallens getuigen en ge wonden een verhoor werd afgenomen, v. R. legde later een volledige beken tenis af. Heden morgen werd op de plaats van het gevecht een groot dolk mos gevonden, dat de dader- als zijn eigendom erkende. Hedenmiddag is hij op vrije voeten gesteld. Onze Kermis. De Kaatsheuvelsche kermis is weder gepasseerd. De beide eerste dagen was het er stil, zooals gewoonlijk, doch Za terdag en vooral Zondag, was het be zoek overstelpend druk. De kramerijen en vermakelijkheden deden op die twee dagen goede zaken. Ook de café's hadden niet te klagen. De dansgele genheden konden op Zondag de lief hebbers niet plaatsen. De beide har- moniën Euphonia en Apollo en de Zangvereeniging Bel Canto gaven hun traditioneele morgen-uitvoeringen. Het bezoek was bij de beide harmonieën niet zoo druk als andere jaren. Bel Can to musiceerde voor een overvolle zaal. Het bekende Cocktail orkest van Jef de Winter uit Antwerpen droeg daar toe niet weinig Bij. R. P. S. Aan het postkantoor Kaatsheuvel en de daaronder ressorteerende hulpkan toren werd gedurende de maand Juni 1936 ingelegd 15532.73 en terugbe taald 34004.32. Uitgegeven werden 14 nieuwe boekjes. ST. JOACH1MSMOER. Onze dorpsgenoot, de heer P. G. A. Verhelst, leerling van de Bisschoppe lijke Kweekschool, slaagde Zaterdag 4 Juli 1.1. voor het examen van onder wijzer. RAAMSDONKSVEER. De melkprijs is alhier met 1 cent per liter verhoogd en gebracht op 8 cent. De onvermengde margarine is in het tijdvak van 6 tot en met 18 Juli a.s. verkrijgbaar bij de volgende winkeliers F. A. Canters, Gez. Jespers Wed. F. Knaapen en Adr. de Bont. De marechaussee H. G. Huzen is gedetacheerd van de brigade Rijen naar deze brigade. Opgaaf van de Rotterdamsche Bankvereeniging N.V. Kantoor Waalwijk. WAALWIJK. W.G.V. Donderdag van 5.15 6.30 uur Adspiranten I, van 6.30— 7.45 uur Adspiranten III en van 8.30—10 uur leden. Donderdag 8 uur repetitie Ge mengd Koor Oefening en Vermaak. Donderdagavond van 6 tot half 9 inkorven duiven voor wedvlucht vanuit Montargis. Kringconcous. Vrijdagavond van 6 tot half 9 de koningstitel met 210 punten in vrachtauto's <lie hooi rijden, proces- Datum 6/7 7/7 Londen 7.37 7.37 Berlijn 59.25 59.25 Parijs 9.72»/a 9.72 Va Brussel 24,82 24.82 New. York 1.46»/4 1.463/4 Marken Zilver 42.50 42.50 Marken Gr. Bnk. 40.50 40.50 Marken KI. Bnk. 42.— 42,— Canada 1.463/4 1463/« Officieel Berlijn Clearingkoers) Stockholm 59.22 38.02'/, 38'.05

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 5