ADVERTEERT IN DIT BLAD. SPORT. LAATSTE BERICHTEN. SPORT. AGENDA'0 OPENBARE AANBESTEDING p. DRUNEN HEUSDEN, WASPIK. RAAMSDONK. nnww GEERTRUIDENBERG. 'S-GRAVEMOER. NiEUWKUIJK. Marktberichten, Advertentiën Di aanbesteed Het bouwen van een Winke lh uis te Waalwijk annex het Raadhuis. Adverteeren doet verkoopen. r> Rudolf Forster bewijst opnieuw, dat hij behoort tot een der grootste acteurs. Alles bijeen biedt hel R.D.R.-Thea ter deze week een programma, dat zeer zeker van een bijzondere samen stelling is en dat ongetwijfeld ieder een zal bevredigen. LUXOR BIOSCOOP. De kermis der ijdelheid. Gigolette. De Luxor Bioscoop draait deze week twee Remaco-Radio-Pictures, waarvan de eerste »De kermis der ijdelheid» in natuurlijke kleuren is opgenomen. Van den inhoud dezer film kun nen we weinig zeggen, omdat hier nogal vreemd met de moraal wordt omgesprongen. Het spel van de hoofdrolvertol, kers valt te bewonderen. Namen als Frances Dee en Miriam Hopkins zijn beroemd in de filmwereld. Het verhaal speelt zich af om de vreemd- soortige figuur van Becky Sharp, de dochter van een danseres. De tweede rolprent is getiteld Gigolette en verhaalt van het Ame rikaansche nachtclubleven waarin een armoedig en fijnvoelend meisje (Adrienne Ames) optreedt. Er gebeuren heel wat dramatische voorvallen, voordal zij gelukkig wjrdt met een avontuurlijken jon geman. Telkens opnieuw komt haar edel kaïakter tot uitdrukking. Adrienne Ames weet dit op prachtige wijze uit te beelden. Behoudens het bezwaar, dat wij legen de eerste film hebben, kun nen wij het programma van de Luxor Bioscoop, voornamelijk om het goede spel, dat op het witte doek wordt geleverd, aanbevelen. COLLECTE T.B.C. De collecte, welke heden, Zaterdag, ten bate der T.B.C.-bestrijding zou worden gehouden, is 8 dagen uitge steld. de Zangvereenigingen Hallelujah en Excelsior. Daarna volgde een concert door de Accordeon Harmonie Apollo uit Tilburg, die tevoren een ommegang door de gemeente had gemaakt. Het gezelschap bestond uit ongeveer 50 medewerkenden. De uitvoering was een openbaring. Een concert door en kel accordeonisten is wel iets zeer aparts. Waar deze vereeniging eerst sedert Januari van dit jaar is opgericht is er over de uitvoering der diverse nummers niets dan lof te zeggen. De uitvoerders waren in keurige uniformen gestoken, terwijl bij den bijzonder ac tieven voorzitter, dhr. v. d. Ven, de geheele organisatie en leiding in uit stekende handen was. Het fraaie we der heeft alles bijgedragen om dezen feestdag bijzonder goed te doen slagen. RAAMSDONKSVEER. Werkeloosheid. Op den laatsten Zaterdag van Aug. stonden 143 personen als werkloos ingeschreven, waarvan 130 als geheel en 13 als gedeeltelijk werkloos. Volontair ter Secretarie. De heer F. Vesters ingang van 1 Sept. volontair is met 1 Sept. j.l. benoemd tot Ier secretarie alhier. Fietsters past op! Wij mogen er de wielrijders in Drunen even op attent maken, dat het ook in onze gemeente verplicht is, buiten geplaatste rijwielen op slot te doen. Werkverschaffing. In.verhand met de nog te velde staande gewassen rondom de Pleune- wiel kon de werkverschaffing niet kon per Sept. l. vermoedelijk duren. aanvangen en nog enkele zal dit weken ELSHOUT. De Fanfare vergadert. De Fanfare «Eendracht maakt Macht» hield een feeslvergadering in de zaal van café H. van Hoorn. Te dezer vergadering werd den juhi lans de heer Vermeulen gehuldigd hij monde van den voorzitter A. Willems, waarhij den jubilaris een prachtig zilveren horloge werd over handigd. De heer Vermeulen dankte den Voorzitter en sprak een aanmoedi gend woo d tot de leden, waarna allen nog langen tijd gezellig bijeen bleven. Brandstichtertje. Door onbekende oorzaak brandde een hooimijt van M, af. De politie wist echter den negenjarige brand stichter te achterhalen. Woensdagmiddag werd naast den aanlegsteiger in cfe Bergsche Maas, on der Hank, door een tweetal personen een vrouw ontdekt, die reeds tot aan haar schouders in 't water stond. Naderbij gekomen herkende een der te hulp gesnelde personen, dhr. P. van Tilburg, de vrouw, welke bleek te zijn de echtgenoote van den heer A. S. Spoedig had hij de omwoners ge waarschuwd, waarna men te water sprong. De vrouw bleek tot hun ver bazing 't water niet te-willen verlaten en bleek bovendien nog een kind in haar armen te houden, terwijl nog twee harer kinderen dicht bij de rivier aan den kant stonden. Met veel moeite slaagde men er ten slotte in de vrouw, die in vreeselijk overspannen toestand bleek te verkee- ren, uit haar netelige positie te bevrij den. Zij werd naar haar woning ver voerd, welke niet veraf gelegen is. Aan 't geheele doen der vrouw kon men afleiden, dat zij vermoedelijk een poging heeft gedaan zichzelf en hare drie kinderen te verdrinken. Zekerheid hieromtrent heeft men evenwel niet, want de vrouw was te overspannen en verkeerde in abnormale geestesgesteld heid, vermoedelijk gevolg van zeer be hoeftige levensomstandigheden. Dhr. J. C. Hooijkaas, candidaat tot den H. Dienst te Wassenaar, heeft t beroep naar de Ned. Herv. Kerk al hier aangenomen. De kermis zal alhier dit jaar ge houden worden op 13, 14 en 15 Sept. a.s. De Fanfare Wilhelmina zal op 14 September een groot Matinée geven. Na 't succes te Bergen op Zoom, waarheen de gebroeders Verkoelen al hier per rijwiel waren vertrokken (een afstand van 75 K.M.) en aldaar deel hadden genomen aan de 35 K.M.- marsch, en toen wederom 75 K.M. per rijwiel terug, wisten zij bij de wandel- marsch te Raamsdonksveer beiden we derom op een medaille beslag te leg gen. HANK. Tijdens controle gehouden op den Rijksweg alhier, door Rijks- en Ge- meente-politie op 1 dezer, bleken ver schillende bestuurders van Motorrijtui gen niet in het bezit te zijn van rij- of numinerbewijs. Meestal is vergeten de oorzaak. Tegen alle overtreders is pro ces-verbaal opgemaakt. -Door een zekere v. d. E. uit Wer kendam, is bij de plaatselijke politie aangifte gedaan, dat verschillende kleine voorwerpen, welke zich bevon den bij de door hem verrichte werk zaamheden op den polder ,rjannezand' de laatste dagen of nachten zijn ont vreemd. Door de politie wordt een on derzoek naar de daders ingesteld. Koninginnedag. De traditie ge trouw heeft Geertruidenberg wederom op waardige wijze de verjaardag van onze geliefde Vorstinne gevierd. Van vele huizen wapperde de vaderlandsche driekleur en bijna alle inwoners hadden zich met oranje getooid ten bewijze van hun medeleven met ons Vorstelijk huis. De dag werd ingezet met klokgelui. Om 2 uur n.m. had de jaarlijksche autotocht van ouden van dagen plaats. Met een bus van de B.B.A. werd af gereden over Made, Wagenberg en Terheijden naar het Mastbosch waar de oudjes bij den boschwachter werden onthaald. In opgewekte stemming keer den zij hoogst voldaan in de oude ves te weer. Om 6 uur concerteerde onze harmo nie Apollo op het marktplein, waarna een muzikale rondwandeling door de gemeente werd gemaakt. Langzamerhand werd de publieke belangstelling al grooter en grooter en toen de Kon. Harmonie Cecilia uit Princenhage arriveerde om hier een concert te geven was het een drukte van jewelste. Met vliegende vaandels en slaande trom werd vanuit hotel Baars opgemarcheerd naar de kiosk welke geheel electrisch was verlicht. Ook het marktveld met zijn prachtige lindeboomen was electrisch verlicht, hetgeen een feëriek aanzicht opleverde. Wat het concert betreft dit mag goed geslaagd heeten alhoewel aan de num mers Lugdunum en Zampa nog wel wat haperde. Tenslotte volgde omstreeks elf uur een schitterend vuurwerk. Nog zij vermeld dat een etalagewed strijd werd gehouden, waarbij de Wed. S. G. Meijers, den len prijs veroverde, zijnde ƒ10; C. J. van Boxtel 2e prijs 7.50; 2 derde prijzen n.l. E. v. Leeu wen en A. Joosen 5. 4e prijs M. Bakker 2.50. Troostprijs Wed. Ph. v. d. Elshout 1.50. Reeds meerdere malen wist onze stadgenoot, de heer P. Stalle Pzn. eer ste en tweede prijzen te behalen in di verse groepen (brood, koek, beschuit enz.). Ook nu weer is zijn vakkennis gebleken. Op den Nationalen vakwed strijd te Nijmegen wist hij een 2e prijs te behalen in de afd. pain de luxe en kunstvlechtwerk. Predikbeurten op Zondag 6 Sep tember 1936: Ned. Herv. Kerk, des v.m. 10 uur Ds. Zuurdeeg. Evangelisatie Eben Haëzer, Raams donksveer, des v.m. 9.30 uur en des n.m. 2 uur de heer v. d. Ent uit Aalst. Op Dinsdag 1 September vierde de Oranjevereeniging alhier den 56en verjaardag van H. M. Koningin Wil helmina. Zooals gewoonlijk werden in de ochtenduren de kinderen der beide scholen onthaald en werden kinderspe len uitgevoerd. In den namiddag de gebruikelijke volksspelen. In de avond uren werd een uitvoering gegeven door Een 3-jarig kind van den heer SI. viel van een hoogestoepleuning op een trottoir met het gevolg, dat het volgens ingeroepen medische hulp een hersenschudding opliep. Zondag speelt Juliana (Heusden) vriendschappelijk tegen W. S. C. (Waalwijk.) De ZeerEerw. Heer Ds. van Duykeren, predikant der Herv. Gem. alhier doet op 27 Sept. zijn intreden na 's morgens te zijn bevestigd door Ds. Gerbrandy (Leeuwarden.) Door den architect, den heer Hub. Baaijens is voor den heer A. Nooten aanbesteed de verbouwing eener woning. Voor het timmerwerk werd ingeschreven door A. Kramer (Heusden) voor 1'798; A. Smits, (Heusden) f777 en Brok (Oudheus den) voor f7G0. Het metselwerk is onderhands aanbesteed. Plechtige eerste H. Mis. Onze parochie had Zondag j.l. een priester feest. Frater Bonifatius (Jan Verhoe ven) van de orde der Cistersiënsers, die op Dinsdag 18 Augustus j.l. in de Klooster-kapel van de eerw. Paters Kruisheeren te St. Agatha, de H. Pries terwijding ontving, kwam zijn plech tige eerste H. Mis in de Kerk van zijn geboorteplaats opdragen. Een energiek werkend comité, be staande uit de heeren M. Hornman, J. v. Eethen en Ant. v. d. Aa, bijgestaan door tal van jongens en meisjes uit de buurt, had dan ook bereids het initia tief genomen den neomist te huldigen en een passende versiering te doen aan brengen. De geheele straat, welke voert vanaf het patronaat, alwaar het feest plaats had, naar de parochiekerk, was geheel versierd. Aan den ingang der kerk en het pa tronaat was een eenvoudige eerepoort geplaatst met een toepasselijk opschrift. Met een groote schare bruidjes voor op werd de neomist temidden zijner ouders, zusters, broers, familieleden, vrienden, kennissen, buurtcommissie en anderen, onder groote belangstelling kerkwaarts gevoerd. Onder het zingen van het Veni Creator door het Zang koor werd hij naar het altaar geleid. Om 10 uur werd een plechtige H. Mis gecelebreerd waarbij hij werd ge assisteerd door de eerw. Pater Sub.- Prior, Joh. van Engelen, als presbiter assistens, de eerw. Pater Ignatius van Gooi als diaken en de eerw. Pater Ju lianus van Harsel als sub-diaken. Onder leiding van den directeur, den heer C. de Gouw werd de meerstem mige Mis met soli van Don Lorens Pe- rozi door het versterkt zangkoor prach tig uitgevoerd. De tenor- en bariton solisten resp. de heeren A. de Gouw en A. van Steensel, kweten zich goed van hun taak. Nog werd door een fa milielid van den neomist gedurende deze H. Mis het Panis Angelicus zeer prachtig gezongen. Door den heer Ver hoeven uit Drunen, organist, werd een en ander op het orgel meesterlijk bege leid. Na het evangelie hield de Pastoor onzer parochie de feestpredicatie. Na de H. Mis werd door het zang koor nog de cantate gezongen Hulde aan het Priesterschap" van Haagh. Bij aankomst in het patronaat werd de jeugdige Priester allereerst gefeli citeerd door den Voorzitter van het comité der buurt, den heer A. van der Aa, die hem namens de buurt een ge schenk (stool) aanbood. Door een drie tal bruidjes, Doortje van Buul, Thera van Beurden en Toosje van Baardwijk, werd een mooie samenspraak opge zegd. Het woord was nu aan den neomist, die diep getroffen door zooveel hulde allen hartelijk dank bracht voor de at tenties. Van de receptie, die van 12.30 tot 1.30 in het patronaatsgebouw gehou den werd, werd door velen gebruik gemaakt. Om drie uur celebreerde hij een plechtig Lof met assistentie. Te onge veer vier uur brachten de harmonie ,,De Eendracht" en de liedertafel „Oe fening baart Kunst" een serenade. De beide voorzitters van de gezelschappen feliciteerden namens de onderscheiden vereenigingen. Geslaagd. De marechaussée A. van Bertel slaagde te Amsterdam voor het politie-diploma van den Alg. Ned. Politiebond. Gevonden. Op 30 Augustus j.l. werd te Raamsdonksveer door onbe kenden achtergelaten een in goede staat verkeerend damesrijwiel. Terug te bekomen bij F. Simonis, Deijlstraat H 3, alhier. Benoemd. De marechaussée L. van Keulen is door den Capitulanten- raad te 's-Gravenhage aangesteld als Rijkswerkman in algemeenen dienst bij de Rijkskleedingmagazijnen te Woer den. Gouden Bruiloft. Reeds maak ten we er melding van, dat de echte lieden J. Kommers-Mesch, wonende aan de Julianalaan alhier, op Woens dag 9 September a.s. hunne 50-jarige echtvereeniging hopen te herdenken. In aansluiting hierop kunnen we nog berichten, dat in een dezer dagen ge houden vergadering reeds een buurt- comité is benoemd, waarin zitting heb ben de heeren C. Blom, A. van der Molen en J. Faro. De voorbereidingen voor het feest zijn reeds getroffen, om den dag van 9 September voor de oud jes tot een onvergetelijke te maken. Mooie werkverschaffing. Met ingang van Maandag 7 September a.s. worden uit deze gemeente 50 werk- loozen te werk gesteld bij de particu liere werkverschaffing, ontginning van eenige perceelen griendhout, hakhout en moeras, gelegen in ,,de Worp" in den Emiliapolder onder de gemeente Made en Drimmelen. Het werk zal ge- ruimen tijd duren. Koninginnefeest. De uitslag van de Volksfeesten, gehouden op Ko ninginnedag van 26 uur namiddag is als volgt: Mastklimmen: C. Vissers, Decora- kan: C. van Hulst, vulpotlood; R. Sneij- ers, 1 liter ijsco; H. Zwets, polshorloge; A. van Seters, een worst; G. Broeders, vulpotlood; M. van Hulst, fruitschaal- tje: C. de Wit, decorakan; J. Weterings een worst en J. Weterings, vulpotlood. Zakloopen: 1 L. Broeders, Y2 liter ijsco; 2 J. van den Kieboom. decorakan; 3 A. Kant, decorapot; 4 Jos. Sneijers, vulpotlood. 100 Meter Loop, voor grooten: 1 H. Kramer, decorapot: 2 Lankhaar, de corapot: 3 M. Sneijers, vulpotlood. 100 Meter Loop, kleine jongens: 1 C. de Wit, A. de Wit, H. Stassar; 2 L. Broeders, Jos Sneijers, J. Noorlan- der, allen een decorapot. 100 Meter Loop voor meisjes: 1 A. van der Sluijs, B. Dekkers, J. van See- ters, 2 M. van Diemen, A. Tritten, C. Snijders, de eerste vier een decorapot en de twee laatsten een grooten bal. Hordenloop: 1 T. v. Hulst, fruitmand. J. Lankhaar, fruitmand; 2 C. Vissers, decorapot, N. Verhagen, decorapot. Estafetteloop: le ploeg J. Schot, blik biscuit; 2e ploeg C. Vissers, fruitmand. Wedloop Hindernissen: 1 J. Lank haar, polshorloge; 2 H. Heurter, doos sigaretten. 3 A. Kramer, aschbak. Vliegerwedstrijd: 1 K. van Seters, decorapot; 2 H. Stassar, fruitmand; 3 B. Wuijten, decorapot, 4 P. Broeders, doos ballen. Rijkspostspaarbank. Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulppostkantoren is in de maand Augustus j.l. op de Rijks postspaarbank ingelegd 27159.09 en terugbetaald 31851.97. Uitstapje. Het kinderkoor der R.K. Kerk alhier maakte Woensdag j.l. onder leiding van Kapelaan Kolsteren een uitstapje naar de Roestelberg on der Waalwijk. De jongens hebben er zich uitstekend vermaakt en hoogst voldaan keerden ze 's avonds huis waarts. Verplaatst. De Wachtmeester der Kon. Marechaussée F. W. Delle- man wordt met ingang van 5 Septem ber a.s. voor den tijd van twee maan den verplaatst naar Apeldoorn. Wie is de eigenaar. Dezer da gen is op de rivier ,,de Donge" een kano drijvende gevonden, waarvan de eigenaar onbekend is. De kano is terug te bekomen bij den portier van den scheepswerf van Suij- lekom. Gevonden. Gevonden: een sta tief van een fototoestel. Terug te be komen bij F. M. Fransen, Keizersdijk, alhier. Verder is nog gevonden een fiets pomp en eenige gereedschappen, welke zijn terug te bekomen bij de marechaus sée alhier. Aantal werkloozen. Het aan tal werkloozen bedraagt in deze ge meente 347, en het aantal steuntrek kers 162. Bij de werkverschaffing zijn 65 werkloozen te werk gesteld. Het groot Nationaal Hengelcon- cours, uitgeschreven door onze Henge- laarsvereeniging ,,het Voorntje", dat alhier a.s. Zondag 6 September ge houden zal worden, belooft een succes te worden. De deelname is vergeleken bij het vorige jaar buitengewoon groot, het aantal deelnemers bedraagt meer dan 200. Tal van vereenigingen van ver uit den omtrek nemen er aan deel. Wel een bewijs dat onze nog zoo kort bestaande vereeniging wel bekend is De prachtige prijzen, bekers, medail les en huishoudelijke artikelen, die het actief bestuur beschikbaar heeft ge steld, zijn te bezichtigen in het clublo kaal bij J. J. Joore aan de Centrale straat. Het uur van vertrek is bepaald op 11,30 uur voormiddag vanaf het club lokaal, in optocht trekt men gezamen lijk met twee tamboers voorop naar de Maas te Keizersveer, waar de wed strijden gehouden worden. Moge het weer meewerken, om het Hengelconcours te doen slagen. Ds. Oost zal Zondagmorgen om half tien optreden in de Dorpsche kerk en om half drie op 't Veer. De verkoop van het verpleegfonds- bloempje van de Prov. Noordbrabant- sche T.B.C.-Vereeniging bracht hier 39,20 op. De afdeeling van den Chr. Nat. Werkmansbond houdt Zaterdag onder leiding van den heer Sneep een verga dering, waarop o.m.: verslag jaarver gadering. Gedurende Augustus passeerden in totaal 1419 vaartuigen met een geza- menlijken inhoud van 191245 ton de Rolbrug over de Donge alhier. Van Zondag tot en met Dinsdag werd alhier de jaarlijksche kermis ge houden, die vooral Zondag zeer druk werd bezocht. Oudergewoonte gaf de harmonie „Volksvlijt en Volksvermaak" voor hare leden met hunne dames een mati née, dat door de talrijke aanwezigen zeer in den smaak viel. Het matinée gegeven door het duo Wolko uit 's-Gravenhage in het café van den heer P. Roovers-Montens werd even eens zeer druk bezocht. Riozzi's bios coop was eiken avond zeer druk be zet. Van de gelegenheid tot dansen in verschillende cafés werd een druk ge bruik gemaakt. Als gevonden voorwerpen werden aangegeven: 1 portemonnaie met in houd; 1 zilveren rozenkrans, 1 huis sleutel; 1 regenjas en een gouden dek sel voor dames-polshorloge. Inlichtingen verstrekt de gemeente politie. De opbrengst op tooneelvertoo- ningen en andere vermakelijkheden bij gelegenheid der kermis bracht alhier 324.96 op. Voor den vleeschkeuringsdienst werden in de afgeloopen maand ter secretarie aangegeven: 27 varkens, 10 runderen en 5 kalveren. Predikbeurten Zondag 6 Sept.: Ned. Herv. Kerk, voorm. half tien en n.m. twee uur candidaat Steenbeek van Zetten. Voorbereiding van het H. Avondmaal. Bij de Donderdagavond j.l. ge houden verkiezing van twee notabelen der Ned. Herv. Kerk alhier, zijn na ge houden stemming verkozen verklaard de heeren M. Ruijtenberg en J. Dub belman. Beide heeren hebben een be denktijd van acht dagen aanvaard. R. K. V. B. District Langstraat. Procfindeeling 19361937. le klas: Virtus 2; ZVV 2; DVO 1; MVV 1; Veersche Boys 2; Be-Ready 1; WVR 1; M SC 1; Quick 1; HVV 1; Hurindo 1. 2c klas: Zwaluw 1; SNP 2; Waspik 2; Duss. Boys 1; Veersche Boys 3; Be Rea dy 2; Virtus 3; Hurindo 2. 3e klas: WSC 2; WVR 2; Quick 2; HVV 2; HVVC 1. DUSSEN. R.K.V.V. Be Ready. Be Ready 1 speelt als laatste oefenwed strijd voor den aanvang der competitie legen Dongen 2. IRUN GEVALLEN. Naar wordt medegedeeld is de grensvesting Irun Vrijdagmorgen 7 uur in handen der Spaansche op standelingen gevallen. Hiermee is de weg der regeerings- troepen van NoordSpanje naar Frankrijk geheel afgesloten. Ook Beholiva is door de natio nalen bezet, terwijl de val van San Sebastiaan spoedig te wachten is. In een bloedig treffen tusschen zwaar bewapende Arabieren en een sterke Britsche troepenafdeeling, waaraan o a. door zestien Engelsche vliegtuigen werd deelgenomen, zijn acht en twintig Arabieren om het leven gekomen. Het verluidt, dat de Britsche egeeriag 18.000 man troepen naar Palestina zal zenden, in verband met de troebelen aldaar. Mevrouw Beryl Markham is Vrijdagmiddag van het vliegveld Abingdon gestart voor een solo vlucht over den Atlantischen Oceaan van Engeland naar New York. Ongelukken op den weg. Gisteren alleen waren er 3 dooden en 10 ernstig gewonden op den weg in ons land te betreuren. Bij Roer mond slipte een motor, bij Heesch werd een wielrijder die geen teeken gaf, doodgereden, bij Baarn reden twee auto's op elkaar in. Te Liempte stak een wielrijder zonder teeken den weg over en werd aangereden enz. enz. Succes voor Jo van Geenen, Gisteren werd op de wielerbaan te Tilburg een koppelwedstrijd over 50 K.M. gereden. De uitslag was als volgt 1. WalsBakker 16 p. 2. Boeijen—van Geenen 11 p. 3. Braspenninx Sr. Braspen. ninx Jr. 3 p. Op 1 ronde: 4. Van Schijndel—v. d. Broek 9 p. Op 2 ronden 5. Hosmus—vj Amsterdam 6 p. Op 3 ronden 6. Savelberg—Clignot 3 p. Waalwijk, 4 Sept. '36. Eieren 3'/2 4 cent. Biggen: 9 12 gulden. VEILINGVER. „DÉ LANGSTRAAT", DRUNEN. Veilingbericht van 3 Sept. 1936. Aardbeien 5665 c.; Druiven 2430 c.; Frambozen 2024 c.; BI. pruimen 2632 c.; Reine Victorie 2027 c.; idem II 1218 c.; Belle de Levain 22 33 c.; Kesswick 717 c.; Transperant 615 c.; the Queen 413 c.; Oranjc- reinet 410 c.; Kafappel 615 c.; Cliar- lemouskie 1017 c.; Somerappel 810 c.; Lord siefeeld 1216 c.; Dirkappel 611 c.; Claps 1421 c.; Triumf de Vieene 1223 c.; Maagdeperen 412 c.; Calabas 813 c.; Beure Lebrun 914 c.; Beure de Merode 712 c.; Beure Napo leon 1113 c.; Margariet de Masteit 16 20 c.; Haantjes "611 c.; Jute-peren 1624 c.; Knolperen 27 c.; Williams 612 c.; Sijsjespeer 811 c.; Zwijn- drachfsche Wijnpeer 815 c.; Stoofperen 310 c.; Snijboon 39 c.; Spekboon 3 c.; Bnterboon 34 c.; Dubb.boon 36 c.; Pronkboon 23 c.; Wagenaars 36 c.; Princes z./dr. 612 c.; idem m./dr. 5 10 c.; Rentcgevers 38 c.; Tomaten 24 c.; Juin 24 c.; Sjalotte 36 c.; Breek- peen 13 c.; Spruitjes 1618 c.; Spina zie 25 c.; Postelein 24 c.; Erwten 1018 c.; Penlen 1219 c., alles per K.G. Bloemkool l1/»8 c.; Savoiekool Va 3 c.; Spitskool 12 c.; Roodekool 15 e.; Wittekool 13 c.; Krolselderij 23 e.; Meloenen 316 c.; Komkommers 1 P/:> c.; Perziken U/s5 c., alles per stuk. Selderij Va—1 c.; Kroten 12 c.; Peen 24 c.; Preij 611 c., alles per bos. WAALWIJK. Zaterdag, Zondag R D.B.-Theater, »Herdenkingsfilm Burg. Moonen.» Zak rdag en Zondag Luxor Bioscoop. »Kermis der IJdelheidee. Zondag 12 uur. Repetitie Liedei tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondagl2 uur repetitie Mannenkoor Liedertafel «Oefening en Vermaak», (eetzaal). - Maandag 89.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gymnastieklokaal O.S Dinsdag 78.30 uur. Gymnastiek dames K. en V. Gymnastieklokaal O.S. Woensdag 78.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gvmnastiekl. O. S. W.G.V. Woensdag van 5.30 6.45 uur Adspiranten II. Woensdag 8 u. Cursus Transport- Colonne Roode Kruis O. L..School. IN HET RAADHUIS TE WAALWIJK. Br en Al rijl Vrijda [ad de ire vei u m va Secret ïl. Afwez »er Ma taderin De he< imerki aar in »n, die ng vai k wan ischre\ et het Bij wi ng gei Deze iedgek' 1. M Ingeki in kast mger 1st uur, Door den Architect A. J. KROPHOLLER zal worden op Dinsdag 15 September e.k. voor rekening van de N.V. P. DE GRUYTER ZN. Bestek en teekeningen worden toegezonden na ontvangst van postwissel ad. f 10.— aan de Fa. AHREND en Zn., licht drukinrichting Toussaintkade 51 'sGhavenhage, waarvan f5.- zal worden gerestitueerd bij ongeschonden terug—levering der stukken op de zitting van de aanbesteding. Inlichtingen omtrent het ter- rein dagelijks om 9 uur bij den Gemeente—Architect te Waal wijk. 56330 In eerste rond allerl; hoeve ook door dien ik v Wees eigen- da n s klas 1 maar Igls eigen; koffe hier Innsh Zoo c bent j ook v mens Maar keer lief h me bi Ik gedul Nieuws uit de Langstraat en Omgeving.

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 10