BRIEVEN UIT WASPIK* SPORT, BURGERLIJKE STAND, HEUSDEN, RAAMSDÜNK. WASPIK. DRAJSMAvan VALKENBURG 'S-: e A /i LEVER" V. J. c. 150 150 578 150 96 127 72 445 368 93 69 100 81 343 Voor de Evangelisatie Eben Haë- zer te Raamsdonksveer hoopt Zondag a.s. des v.m. 9.30 uur en des n.m. 2 uur voor te gaan de heer Vroegindewei uit Middelharnis. De Eerw. Heer Brunklaus, die ruim 3 jaar den morgendienst in de Ned. Herv. Kerk verrichte,nam deze week afscheid van de Gemeente. Namens den Kerkeraad en de Ge meente werd hij toegesproken door den heer W. Friedlé, die hem dankte voor wat hij voor de Ned. Herv. Gemeente deed en toezegde een stoffelijk bewijs van erkentelijkheid A.s. Zondag speelt Heusden tegen RWB (3e kJ D. N.V.B.). Zaterdagmiddag spelen de Heusd. Boys tegen WW te Wer kendam. Donderdagavond vergaderde de Raad in openbare bijeenkomst. Op het convocatie-biljet komen voor 14 punten, w.o. de gemeentebegroo ting. In een volgend nummer hopen we een uitgebreid verslag te geven. Zaterdag van 3-5 wordt in de Teekenschool een tentoonstelling gehouden van het werk der leer lingen cursus 1935/3(3. Om 7 uur heeft in 't Wapen van Amsterdam de uitreiking der prijzen plaats, waarna de feestviering begint ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan Vertoond wordt o.m. de lilm: De Roode Pimpernel. Achteraf blijkt, dat de verwon, ding aan de hand van den milicien A. A., in garnizoen te Venlo, bij het nazien van een geladen mitrail leur, waarvoor hij in 't hospitaal te Utrecht werd opgenomen, nogal meevalt, hoewel hij zeker nog wel 6 weken aldaar moet worden be handeld. De gemeenteraad van Heusden zal bij de Kroon in beroep gaan tegen het besluit van Ged. Staten, inzake de verdeeling der lasten en verplichtingen van de voormalige gemeenten Hedikhuizen en Oud- heusden. Door de toevallige om standigheid, dat op de deelen der opgeheven gemeenten, die naar Heusden zijn overgegaan, de zwaar- ste geldleeningen drukken, is de gemeente Heusden, naar de meening van den raai, onbillijk behandeld. De gemeenten Drunen en Vlijmen zouden een te groot aandeel hebben gekregen in het bezit der opgeheven gemeenten. RAAMSDONKSVEER. Onze Kon. Erk. Harmonie ,,De Eendracht" gaf Woensdagavond een goed geslaagd concert op de kiosk op het Heereplein. De verschillende nummers die onze harmonie ten beste gaf, werden alle op schitterende wijze uitgevoerd. De belangstelling voor het concert was buitengewoon groot. Voor de kinderen zal op Zater dag 20 September a.s., om vier uur na middag, in het St. Henricusgebouw, een gratis voorstelling worden gegeven, be staande uit goochelen, buikspreken en de bekende poppenkast. Toen een luxe auto, die gewogen was op de waag, achteruit reed om te draaien, kwam deze in botsing met de lichtmast staande op het Heereplein. Het ongeval liep nog betrekkelijk goed af, daar alleen het ijzeren omhul sel van de paal brak. De auto bekwam hoegenaamd geen schade. Zondagmorgen zal in de Herv. Kerk op 'l Veer om half tien op treden Ds Oost, die ook om half drie in de Dorpsche Kerk zal voorgaan. De heer D. Lankhuijzen Sz werd gekozen tot bestuurslid van de Kamerkring Tilburg der Chr. Historische Unie. -In de op 1.1. Woensdag gehouden algemeene vergadering van stemge rechtigde ingelanden van het water schap Klein Waspik" werd een voor stel van het dagelijksch bestuur om eenige werken nabij de Gantel in werk verschaffing uit te voeren, en waar voor een extra lastenheffing van 18.- per H.A. zou moeten worden geheven, afgewezen. De groote najaarsmarkt zal dit jaar worden gehouden op Maandag 19 October. Predikbeurten Zondag 27 Sep tember 1936: Ned. Herv. Kerk voorm. half tien en n.m. 2 uur Ds. G. Lans. MARKTBERICHTEN. Eieren \y25 cent. Biggen 11.50 13.50. WAALWIJK. W. S. C. W.S.C.—W.V.V.Z. De eenige K.N.V.B.competitie-wed strijd die morgen in Waalwijk gespeeld wordt, vraagt zeker een meer dan ge wone belangstelling. WSC krijgt n.l. op bezoek bet Eindhovensche WVVZ dat Zondag Boxtel met een nederlaag van maar even 70 naar huis zond en dat ook van de ex-2de klasser VOS reeds wist te winnen. WVVZ is zooals bijna alle clubs in deze nieuwe afdeeling voor WSC een onbe kende, doch de hierboven gesignaleerde uitslagen houden een ernstige waar schuwing in voor WSC om op te pas sen dat zij ook niet door WWZ aan haar zegekar gebonden wordt. Dat het niet zal meevallen in deze nieuwe omgeving heeft WSC Zondag reeds tegen Tivoli ondervonden en zij zal er morgen zeker alles op zetten om ha ren aanhang een beetje gerust te stellen. De onbekendheid met de krachtsver houdingen in deze afdeeling zal zeker een prikkel te meer zijn om de belangstelling voor deze competitiewedstrijden te doen groeien en de spanning er in te houden. We zijn benieuwd hoe WSC zich morgen zal houden als het niet met alles tegen loopt mogen we in het elftal in zijn te genwoordige samenstelling alle ver trouwen hebben. Het zou ons niet ver wonderen als WVVZ hier haar eerste ne derlaag te slikken kreeg. Aanvang half drie. WSC 2 krijgt een lastige uitwedstrijd te spelen n.l. tegen Longa 3 in Tilburg dat Zondag van Willem II 3 met 20 wist te winnen. Zij zullen zich ongetwij feld willen rehabiliteeren na de neder laag van Zondag op eigen terrein. We weten dat de reserves over uitstekende krachten beschikken maar het boterde Zondag niet met de combinatie, als dat beter gaat geven we haar wel een klein kansje tegen Longa 3. R. W. B. Zcoals wij reeds meldden zal RWB Zon dag een bezoek gaan brengen hij Heus den een van de nieuwelingen uit de af deeling. Heusden dat het afgeloopen sei zoen het kampioenschap van B.V.B. wist te behalen zal er alles opzetten om in deze voor haar vreemde omgeving een goed figuur te slaan. R. W. B.'ers gij zult dus op zeer heftigen tegenstand stuiten, geef U dus allen geheel, en speel een open spel. En bega vooral niet de fout U tegenstanders te onderschatten. Indien gij allen van deze belangrijke wedstrijd overtuigd zijt, en U vanaf het begin vol vuur in den strijd werpt dan kan er succes behaald worden. RWB'ers dus allen opgepast. JULIANA. Zondag a.s. is voor het 1ste elftal we der een uitwedstrijd vastgesteld in Zalt- bommel tegen de vereeniging Zaltbom- mel, en weer staat Juliana een zware wedstrijd te wachten. Wij vertrouwen dat de Juliana-spelers van het begin er alles op zullen zetten gelijk Zondag j.l. dan is er mogelijk ook nog succes te be halen en verwachten we dat ook nu weer vele supporters onze geel-zwarten komen aanmoedigen. Met belangstelling zien wij den uitslag tegemoet. R.K.V.V. H.E.C. Zondag a.s. prijkt voor HEC de eerste thuiswedstrijd op het programma. Als tegenstander komt, een voor Waalwijk geheel nieuwe vereeniging Heesch, op bezoek. Naar wij vernemen is deze een potige ploeg, die het de tegenpartij niet zoo geheel gemakkelijk maakt. Na de debache van vorige week wordt het dus dubbel oppassen voor onze jongens; De hoofdzaak is het bezoekende elftal be letten. het gewone spel te ontplooien, en daarbij hard aanpakken om zelf de toon aan te geven. Het wordt feitelijk eentonig, om de katholieke bevolking aan te sporen, aan den ophouw onzer beweging mede te wer ken en van hun belangstelling blijk te geven. Toch is dit nog zeer hard noodig, omdat vooral noodzakelijk is, de presta tie van het te vertoonen spel op te voe ren. Ook voor het 2de elftal begint Zondag de voetbalcompetitie. Al direct is een plaatselijke ontmoeting vastgesteld, n.l. hij Hercules, om 12 uur. Onnoodig is ho pelijk wel de raad voor beide partijen, de sportiviteit niet uit het oog te verliezen. Het A-elftal der junioren komt ook voor het eerst in het touw, n.l. om 12 uur op eigen terrein tegen Quick, het geen een aantrekkelijke ontmoeting kan worden. R.K.V.V. „HERCULES". Voor Zondag a.s. staat voor Hercules een competitiewedstrijd op het pro gramma; zjj krijgt bezoek van haar plaatsgenoote HEC 2. HEC 2 beschikt over een goed elftal, maar bij aanpakken is gelijk spel mogelijk. De wedstrfjd vangt aan om 12 uur en staat onder leiding van den heer van Gorp uit Goorle. Wij verwachten voor deze wedstrijd een flinke belangstelling. Ook Hercules 2 gaat den eersten wed strijd spelen tegen Uno Animo 2. Het zal voor de reserves van Hercules een moei lijke wedstrijd worden. Ook deze wed strijd vangt aan om 12 uur. Vertrek per fiets bij den heer M. van Daelen concertzaal de „Lindeboom" om 11 uur. WASPIK. R.K.V.V. Waspik. Morgen zal voor onze vereeniging het competitie-rad beginnen te draaien. Het seizoen zal geopend worden met voor het eerste elftal een thuiswedstrijd en wel tegen Goirle. We zijn buitengewoon benieuwd naar wat ons team tegen haar Goirlesche collega's zal weten te pres- teeren. Zeker is dat het in de missie wedstrijd van vorigen Zondag tegen de cT-^ACHT VAN SMAAK-PR DS 70ct*~ Veersche Boys 1 een uitstekende oefen wedstrijd heeft gehad, waardoor onze jongens morgen niet geheel onbeslagen ten ijs komen. Doch tevens hebben we toen gelegenheid gehad te constateeren, dat we nu juist niet over een onfeilbare ploeg beschikken. Het uithoudingsver mogen iaat nog wel wat te wensehen over wat natuurlijk z'n oorzaak vindt in het te weinig oefenen, waar ook het onge disciplineerd spelen een gevolg van is. Bezadigd en doordacht spel is de eisch. We verwachten ook dat het publiek zal willen medewerken tot een zoo goed mo gelijk resultaat. Dit kan, wanneer het zich tijdens de wedstrijden zou willen beperken tot het op toelaatbare wijze aanmoedigen der spelers. Er zijn er nog altijd die meenen op luidruchtige wijze liefst zoo scherp mogelijk critiek te moe ten uitoefenen op de spelers wanneer dezen zich al dan niet opzettelijk aan een bepaalde spelwijze bezondigen, dan wel wanneer dezen niet onmiddellijk de wen ken en raadgevingen van de stuurlui aan de wal, wensehen op te volgen. Dit is funest voor de mentaliteit der voetbal lers, en het moreel der ploeg krijgt daar door meestal een geduchte knak. Wij hebben de overtuiging dat menige wedstrijd een eerlooze nederlaag is ge worden uitsluitend onder de slechte in vloed die van langs de lijn op de spelers wordt uitgeoefend. Zij bezorgden hier mee haar club een slechten dienst, hoe goed ook bedoeld. Het tweede elftal zal op reis moe ten naar Hooge Zwaluwe om daar de strijd aan te binden met de Zwaluwsche Boys. Onze reserves zijn zeer strijd lustig en van de ontmoetingen uit de vorige competitie weten ze dat de gast- hceren in Hooge Zwaluwe niet met zich laten spotten. Wij wensehen beide ploe gen alvast het beste succes. DUSSEN. R.K.V.V. Be Ready. Zondag j.l. beëindigde Be Ready haar Nederlaag-Tournooi afd. A. met een wedstrijd tegen WVR uit Raams- donk, die door laatstgenoemde met 3 1 gewonnen werd. WVR wist beslag te leggen op den eersten prijs, bestaande uit elf paar voetbalschoenen. SPORTERS, DRUNEN. Het competitie-rad draait en voor Sporters zijn reeds twee zware wedstrij den vastgesteld voor a.s. Zondag. Sporters eerste elftal speelt om 2 uur thuis tegen J. van Arkel uit Ammcrzodcn met haar volledige opstelling, die er al dus uitziet: Doel: J. Mackay. Achter: E. Voogd en G. Elshout. Midden: L. v. Bavenstijn, W. Viveen. H. Sigmans. Voor: A. Verhoeven, F. Maas. F. van Huiten, C. v. Gelder, P. v. d. Sande. Hel 2de elftal speelt een bijzonder zware wedstrijd tegen het eerste elftal van Nieuwkuijk, dat hij degradatie in de 2de klas is afgezakt. Wij geven deze ploeg weinig kans op winnen. E.S.C., ELSHOUT. ESC te Elshout speelt om 1 uur op eigen veld een vriendschappelijke wed-* strijd tegen VJC uit Drunen. Is de klasse verhouding goed, dan moet ESC winnen. DRUNEN. R.K. Zomercomp. D.V.H.N. Uitslagen Zondag 20 Sept.: le klasse, SportersHaarsteeg 83, S.D.V.Vlijm. Boijs 2, 35. 2e klasse, Vlijm. Boijs 3'Sporters 2 2-4. De beide Sporters-elftallen zijn kam pioen geworden in hun klasse, waarbij wij hier onze gelukwenschen aanbie den. De eindstand is: le klasse: Sporters 6 5 0 1 45—14 10 VI. Boijs 2 5 3 0 1 16—12 6 Haarsteeg 5 2 0 3 9—22 4 S.D.V. 6 10 5 19—38 2 2e klasse: Sporters 2 4 4 0 0 157 8 Vlijm. Boijs3 4 2 0 2 13—13 4 Haarsteeg 2 4 0 0 4 6—11 0 SPORTERS. De kampioenen. De beide Sporters-elftallen zijn kampioen ge worden van hun klasse. Sporters 1 speelden hun laatsten wedstrijd thuis tegen Haarsteeg. Het spel was zenuwach tig, doch na een kwartier komen de Sporters voor goed los en scoren snel achtereen 4 maal. Rust gaat in met een 40 voorsprong voor de Sporters. Na rust houden Sporters den moed erin en zij scoren nog eenmaal. Als Haarsteeg haar op stelling wijzigt gaan de ploegen tegen elkaar op. De score is afwisselend en Sporters winnen ten slotte inet 83. Het elftal was in goeden vorm en speelde een goede .partij met een in valler voor back Elshout. Sporters 2 hadden een zware taak in Vlijmen, maar zij hebben hun naam hoog gehouden en gewonnen met 42 na een zeer spannende match. Deze overwinning maakte hen de kampioen van deze klasse. Maandagavond werden de kampioenen in intie- men kring gehuldigd en wachtte hen een kleine tractatle. V.J.C. speelde een vriendschappelijke match in Herpt tegen de Boys en verloren daar na een gezellige match met 10. De ploegen gingen goed tegen elkaar op en het geheel was voor beiden een goede oefening. Waspik, 24 Sept. 1936. Geachte Lezer, Zooals bekend mag worden veron dersteld zouden onze werkloozcn weer binnen afzienbaren tijd in een z.g. werkverschaffing kunnen worden ge plaatst. Door velen, en natuurlijk niet liet minst door de werkloozen zelf, werd dit plan toegejuicht. Eerstens wordt de wekelijksche ontvangst voor hen natuurlijk weer iets hooger en tweedens worden zij weer een lijd verlost van dat ellendige gedwongen nietsdoen, dat zelfs de mentaliteit der hesten op den duur nog onvermijde lijk neerhaalt. Eilaas, het zal weer niet mogen zijn. Was eerst het wach ten op de goedkeuring der Regeering, thans schijnt er van andere zijden 'n kink in den kabel te komen. De goed keuring der Regeering was er, en iedereen meende dat alles „O.K." was, ook van de zijde van het Polderbe stuur. Het zou echter spoedig blijken dat dit niet was, want gisteren werd ter bespreking van dit vraagstuk een aparte vergadering belegd, waarbij 't voorstel met 8 stemmen meerderheid werd afgeketst. Naar wij meenen was het Rijk genegen 80% subsidie op de loonen te geven, en men vraagt zich af, waarom de belanghebbende hoe ren niet met beide handen deze gele genheid aangrijpen. Zijn de tijdsom standigheden dan voor den gemiddel den boer zoo slecht en drukken de polderlasten bij den huidigen gang van zaken al zoo zeer op de bedrijven? Wij zijn eens op inlichtingen uit ge weest en het bleek ons al spoedig dat daar de schoen toch eigenlijk niet wrong. Vele landbouwers waren voor de verbetering, nu deze zoo gemak kelijk werd aangeboden, maar juist 't feit, dat vele stemmen hierover mee moesten beslissen, die er absoluut zeli geen belang bij hadden, deden het zoo begeerde plan kelderen. Het principe „Ieder voor zich en God voor ons al len" heeft het hier weder gewonnen, en wij kunnen niet anders doen, dan het zeer jammer vinden voor onze werkloozen. Een gelukkig verschijn sel is het intusschen dat de N.V. Ruy- t'enberg's Scheepswerven momenteel weer aan een flink aantal arbeiders werk geeft. Het moge weliswaar mis schien weer van korten duur zijn, hel pen doet het in menig gezin toch weer zeer zeker. Jammer maar dat hij de Lederfabriek „Waspik" nu weer een zoodanige slapte is ingetreden dat een groot percentage werkvolk moest ont- slagen worden. Wel moge de uitge- sproken troonrede spreken van ople- ving, in Waspik is daarvan nog zeer weinig te merken. Desondanks doet toch het gerucht de ronde als zou er binnen afzienbaren tijd in onze ge meente weer een schoenfabriek wor- den bijgebouwd, en wel met een aan- vangspersoneel van Jil.m. 30 personen Zondag j.l. hadden op het terrein der voetbalvereeniging „Waspik" een tweetal ontmoetingen plaats van de elftallen der Veersche Roys en van genoemde club. Het feit dat „Waspik" alle twee de wedstrijden verloor pleit niet voor onze sportlui. Blijkbaar heb- ben zij dezen zomer de training ge heel verwaarloosd, en waren ze reeds spoedig totaal „uitgespeeld", 'n Beetje oefening, nu de competitie weer gaat beginnen, is dan ook geen overbodige luxe. Daar de netto-opbrengst dezer wed strijden geheel was voor onzen dorps genoot, den WelEerw. Father Jos. Broekmans, welke in November naar de Missie hoopt te vertrekken, mag een woord van dank aan „Waspik" niet achterwege blijven. De Harmonie „St. Bavo" uit Raains- donk gaf hier j.l. Zondag een tuin- eoncert, of beter gezegd: wilde dat geven, maar het slechte weer nood zaakte de executanten al spoedig dit concert in de Harmoniezaal te gaan voortzetten. Vanzelfsprekend was er door de weersomstandigheden maar een matige publieke belangstelling, maar het publiek dat was opgekomen, heeft van goede muziek kunnen ge nieten. Het is verbazend wat dit nog jonge corps presteert en als we eer lijk willen zijn, moeten we zeggen dat ze voor onze eigen harmonie momen teel niet behoeven onder te doen. Wij kunnen niet anders dan St. Bavo daarmede feliciteercn, maar het moge tevens voor onze Waspiksche muzi kanten een aansporing zijn om nog eens opnieuw krachtig te gaan aan pakken. Nog steeds heeft Waspik op dit gebied een naam op te houden, dit moet het motief zijn, om, ondanks „ups and downs" welke steeds ieder gezelschap kenmerken, door te zetten en vol te houden. ADEPT. HANDBOOGSPORT. Zondag j.l. is de vijfde serie van den zesweekschen schietwedschtrijd welke gehouden wordt op de banen van „Een dracht maakt Macht" gevestigd bij den heer W. Pullens cafe ,,'t Vosje" verscho- ten. De drie bovenste koppels voerden als het ware een aparte strijd, en niemand zag kans een voorsprong te behalen. Doch eindelijk zag het koppel P. v. Bal- kom-H. Muskens de kans een ronde uil te loopen. Doch het koppel Chr. v. d. Hoven Pzn.-C. Pullens wist de laatste serie en het laatste schot toch nog over een ronde te zegevieren en zich alleen aan den kop te plaatsen met een ronde voorsprong op hun twee sterke tegen standers, die tot alles in staat zijn en dit a.s. Zondag bij het eindigen van de zen zesweekschen misschien nog wei zullen laten zien. De stand is op het oogenblik als volgt Aan de kop: Chr. v. d. Hoven Pzn.C. Pullens 497 p. Op een ronde: P. v. Ba velL. v. Balkom 487 p. P. v. BalkomH. Muskens 456 p. Op 3 ronden: .T. VerhoevenP. v. d. Hoven 409 p. L. v. BladelJ. Klijberg 383 p. H. v. d. MeeC. v. d. Hoven 383 p. J. DingemansP. v. Dijk 361 p. A.s. Zondag de laatste wedstrijd. Aan vang 3 uur, tevens uitreiken der prijzen en huldiging der winnaars. DUIVENSPORT. WAALWIJK. Waalwijksche Concoursbond. De Waalwijksche concoursbond hield Zondag 20 September een wedvlucht van uit Mons afstand 157 K.M. Los 8,40 uur; wind Oost 1ste duif 11.33.58; laatste duif 11.53.40. Prijzen werden behaald als volgt: K. Broumels 1 31Th. v. d. Geld 2 22 28 37 53 62; H. Knippels 3 10; C. Wit- lox 4; A. Stam 5 15 35 36 54 59 65; D. v. d. Boomgaard 6 45 55 56; J. Alessie 7; H. Pullens 8; Duivenkam 9 48; J. Schoe- mans 11 16; F. Schoemans 12; J. Ver hagen 13 40 60; A. Stokwielder 14 26; J. Kipping 17; J. v. Engelen 18 en 1ste Overduif; J. Leijtens 19 43; Th. de Ronde 20 30 42; C. Verhulst 21 41; P. v. Her voort 23 64; L. Lefjtens 34 57; J. van Bokhoven 25 50; C. Hamers 27 38; P. Schoemans 29 32 33 39; A. Verhoeven 34; M. Leenheers 44; G. Strijk 46; H. v. d. Wiel 47; J. Verhoofstad 49; L. v. Gel der 51; J. v. Veldhoven 52; M. v. d. Griend 58; J. de Wit 61; A. de Peffer 63. BILJARTEN. WAALWIJK. J.l. Zaterdag en Maandag speelde de WBC in café van Berkel met haar 1ste en 2de 4-tal een biljartwedstrijd voor het tournooi tegen BJC 1 en 2 uit Drunen. De uitslag luidt als volgt: B. J. C. 1ste 4-tal. Th. van der Wiel 128 H. Brok 150 De Munnik C. van den Hoven W. B. C. 1ste 4-tal. Fr. Schoelitz Fr. Slaats M. Slaats C. van Berkel BJC Drunen gemiddeld 7,13; hoogste serie H. Brok 44 van BJC. Uitslag 2de 4-tallen is als volgt: B. J. C. 2de 4-tal. L. Kuipers 100 M. Klerkx 100 P. v. d. Broekhoven 68 W. Vissers 100 W. B. C. 2de 4-tal. L. van Berkel Chr. van Berkel P. Danckaert L. Dollekens BJC 2 gemiddeld 3,40; hoogste serie BJC 23. Hedenavond speelt het eerste 4-tal van de WBC een wedstrijd tegen Excel sior uit café City, waarvan o.m. lid is de heer Quirijns, in Waalwijk en om streken genoeg bekend om zijn mooi be rekend spel. Maandagavond komt een 4-tal van Th. Elshout uit Drunen een wedstrijd spelen In Baardwijk bfj E B. B. wisten deze den eersten prijs te behalen. WAALWIJK. Geboren: Hendrika A. d.v. H. J. IJpelaar-v. d Mierden. Antonia d.v. A. Verhoof- stad-Duijvekam. Wilhelmina M d.v. A. J. Hoffman-de Gouw. Petrus M. z.v. W. Mutsaers-v. d. Pennen. Petrus A. B. z.v. W. F. P. Teurlings- Rombouts. Johannes Th. M. z.v. A C. Spapens-Zijlmans. Overleden: Elisabeth C. van Delft wed. van N. A. van Es oud 79 jaar. Adriana C Klerx echtg. van P. Verhoeven 81 jaar. Hendrika A. IJpelaar oud 5 dagen. Huwelijksaangiften: Petrus G. Dekkers 36 jaar te Loon- op-Zand en Adriana P. Couwenbergh 29 jaar, Waalwijk. Huwelijken: Geene. Ingekomen: D. L. A. Smit van Hil versum. G. G. H. M. Danckaert en echtg. van Bunschoten. Vertrokken: A. J. van Assen naar Roermond. J. Th. Peters naar Den Haag. E. v. d. Hammen naar Aken (D.) E

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 10