KC V BURGERLIJKE STAND. Echt en goed SPÖRL X Jat GEERTRUIDENBERG, HEUSDEN. RAAMSDONK. WASPIK. In hotel Heesels alhier, hield de thans ongeveer 14 dagen geleden op gerichte afdeeling van Landbouw, Dinsdagavond een vergadering om te komen tot officieele oprichting niet verkiezing van een definitief bestuur. Een reglement werd vastgesteld, waarbij men dat van een naburige vereeniging te hulp nam. Het bestuur, werd thans als volgt samengesteld: Voorzitter: B. G. Koek koek; Secretaris; G. Raams; Penning meester: A. A. van Vucht; 2e Voor zitten J. J. Raams; lid: ,J. van Ach terberg, Na deze officieele oprichting hield de heer \V. G. de Waard uit Werken dam, lid van het Dag. Bestuur der Maatschappij, een inleiding over „De Nieuwe Pachtwet". Over dit onderwerp hield de heer De Waard een onderhoudende cause rie met vele praeffsche wenken. Spre ker bleek dit thema volkomen te be- heerschen. Besloten werd op 21 December a.s. wederom een praatavond te organi- seeren, waarvoor de heer De Waard wederom bereid werd gevonden, deze spreekbeurt te komen vervullen. Er zal dan gesproken worden over de biggenmerken en kalverschetsen. Onder dankzegging van voorzitter Koekkoek, aan den heer De Waard, voor zijn onderhoudende bespreking over zoo'n actueel onderwerp, en aan de vele belangstellenden, die blijk van hun sympathie hebben gegeven, odor hun opkomst en aandachtig gehoor, sloot hij de vergadering. Deze nieuwe afdeeling der Maat schappij telt uil 22 leden. n Belangstellenden kunnen zich ten allen tijde bij het bestuur vervoegen en worden uitgenoodigd op de eerst volgende vergadering op 21 Dec. a.s. Dinsdag jl. bracht de K. R. 0. Show-boat inet zijn K.R.O. Meeuwen onder leiding van Jan Hahn een bezoek aan deze gemeente. De boot had ligplaats genomen aan de Dongekade. Alle plaatsen waren zoo goed als geheel uitverkocht. Slechts een enkele plaats was nog onbezet. Onder de aanwezigen merkten we, naast talrijke H. H. Geestelijken ook burgem. Bianchiop. Om half negen nam het concert een aanvang en reeds dadelijk heerschte er een prettige stemming. Die stemming werd nog verhoogd toen Jan Hahn zijn intrede deed die met zijn oer komische zetten en voordrachten er een reusachtige stemming wist in te brengen. Het geheel ensemble bleek uit uitsteken de altisten te bestaan die voor een keurig programma zorg droegen. D?zen avond, het doel van den K.R.O. om zich in levende lijve aan zijn luisteraars voor te stellen met een deel van zijn beste krachten en een programma dat het publiek uren van genot bezorgt om te ver geten wat haar ter neer drukt, om haar op te wekken tot nieuwen moed, maar ook om allen die nog van den K. R. O. verwijderd staan, naar zich toe te halen en ze aan zich vast te snoeren met onver breekbare banden, is dan ook ten volle geslaagd, waartoe ook de korte toespraak en het propagan distisch woord van pastoor V. C. v. d. Weeuit deze gemeente, heefl bijgedragen. Predikbeurten op Zondag 29 No vember 193(>: Ned. Herv. Kerk des v.m. 10 uur Ds. ten Bruggenkate. Evangelisatie Ebcn Haëzer te R'veer des v.m. 9.30 en des nam. 2 uur de heer Paul uit Benthuizen. Donderdagavond kwam de Raad in openbare zitting bijeen. In het vol gende nummer hopen we hiervan een uitvoerig verslag te geven. Zondag speelt Juliana 1 tegen T. O. P., Oss, K.N.V.B.: Zandschel Ju liana II. B.V.B. De HoogEerw. heer Deken N. Wouters keerde tot groot genoegen der parochianen hersteld uit het Zieken huis te Tilburg weer. Gisteravond gaf de Heusdensche Fanfare haar jaarlijksch concert met medewerking van het trio B. M. T. Het programma van de fanfare werd uit stekend vertolkt, terwijl het trio met zijn zangnumemrs en voordrachten zich niet minder onbetuigd liet. Eerlijk, het was een succesavond voor de fanfare. De Harmonie »St. Bavo« zal op Zondag 29 November a.s., om half zeven in het St. Leogebouw een uitvoering geven voor hare leden en donateurs. Dezer dagen werd in café Boons-Stael de jaarvergadering ge houden der Paardenverzekering. Nadat door den Secretaris - pen ningmeester den heer D. Konings jaai verslag was gedaan, had de verkiezing plaats van 3 aftredenden bestuursleden, de heeren D. Konings W. de Wit en C. H. Timmermans, welke bij acclamatie werden her kozen. De heer A. A. van den Berg en zijn zoon Thomas, vierden met het jaarlijksch St. Ceciliafeest, hun jubileum als korist van het R. K. Zangkoor, eerstgenoemde zijn gou den- en laatstgenoemde zijn zilveren jubileum. RAAMSDONKSVEER. Onze voetbalvereeniging Veersche Boys 1 speelt a.s. Zondag een uit- wedstrijd tegen Velocitas 1 teTilburg. De verpleegster mej. J. A. Schellekens is in gelijke functie overgeplaatst naar het Gesticht te Schijndel. Zondagmorgen zal Ds Oost om halftien optreden in de Dorpsche kerk en om 2 uur in die op het Veer. De heeren G. Oosterling en D. Konings Az. werden gekozen respectievelijk tot Ouderling en Diaken der Ned. Herv. Gemeente. De heer S. J. Lankhuijzen werd benoemd tot Regent van de Antonettastichting. Predikbeurten Zondag 29 Nov. 1936: Ned. Herv. Kerk voorm half tien Ds. G. Lans en nam. 2 uur zendeling Van Dijk. Vrijdag 20 Nov. jl. hield het Oranje -comité zijn eerste vergade ring op het Gemeentehuis alhier Stond deze vergadering aanvankelijk onder leiding van den Edelachtb. heer Dekkers, na de verkiezing van den heer A, Brokx als voorzitter, ging de leiding over in diens handen. Als Vice-voorzitter werd vervolgens nog gekozen de heer G. Kamp, terwijl de heer J. Kuijsten zich belast zag met het secretariaat penningmeesterschap. Hoewel uiteraard nog slechts enkele algemeene lijnen konden worden getrokken voor het a. s. Oranjefeest, was men toch algemeen van gevoelen dat een kinder-anbade, gevolgd door een tractatie op de scholen niet achterwege kon blijven. En verderJa, dat hangt grooten- deels af van de weersomstandig. heden en de beschikbare geld middelen. Wat dit laatste betreft werd besloten op een nader te bepalen datum door'n Dames comité een. bus-collecte langs de huizen te houden. Een gedeelte daarvan zal dan bestemd zijn voor 't nationaal huwelijksgeschenk, terwijl 't overige zal worden gereserveerd voor de feestelijkheden te dezer plaatse. Wanneer ieder ingezetene door zijn gave, naar vermogen zal willen medewerken om het Oranjefeest te doen slagen, kan Waspik tevreden zijn. En dat zal kunnen als de dankbaarheid dezen keer voorop en de klacht achteraan pezet wordt WAALWIJK. Van 20—27 Nov. 1936. Geboren: Maria J. W. dv. G. H. Dries- senLenssen Johannes zv. N. C. v. d. Yen-Verschuren Bastiaan H. zv. J. H. Scholt-Vos Johannes W. zv. W. L. van Muilekom-Sleenhoff Wilhelmus J. zv. A. J. v. d. Wensch-Jozen Josepha W. M. dv. W. C. v. Raak-v. Bcntum Hele na dv. H. Kootkar-Sens. OverlijdenA. L. Blom 8 jaar. Huwelijksaangiften: H. Heurter ,20 jaar Sprang-Capelle en Josina W. Vugts 19 jaar Waalwijk. Huwelijken: Adrianus de Booij 33 jaai en Adriana F. Pullens 27 jaar beiden te Waalwijk. Ingekomen Antonia Pb. Appeljan van Botterdam Elisabeth A. v. Bokhoven van Vlijmen L. Hoeksema van Am sterdam S. A. J. van Doornmalen van Ammerzoden Gertruda H. Damen van Loonopzand Geesje Jonk van Edam Johanna F. van Bergen van Geffen .1. M H. Melis van Vught. Vertrokken: C. G. Kampen naar Mil ca. Grfltla van Leeuwen naar Tilburg Maria C. E. Wirtz naar Den Bosch R. A. Fijneman en gezin naar Oosterhout. DRUNEN. Geboren: J. H. dv. W. Knippels-Vry- hoeven Lamb. H. dv. H. v. d. Bosch- Stevens Cath. A. M. dv. H. Klijn-v. d. Linden. Overleden: W. Smits, wedn. van Adr. v. d. Sanden 96 jaar. RAAMSDONK. Van 14—20 Nov. 1936. Geboorten Adrianus zv. Frans Tactor en Machilia Hoefnagel Hendrik B. zv. Hendrik van Strien en Maaike T. Dolk Johanna W. dv. Cornelis H. de Meijer en Johanna W. Broeders Jo- sephus P. M. zv. Petrus A. J. Leijten en Cornelia M. Moll Dielis A. Th. zv. Flo- rus A. van Ham en Johanna Th. Hymans. Huwelijken: Geene. Overlijden: Hendrik Dank, wedn. van Agnita P. Smits oud 91 jaar. zijn Poeder» alleen, wanneer zij de handtee- kening dragen van den fabrikant A. Mijnhardt WAALWIJK. W. S. C. W.S.C.M.GJS. Morgen komt MGS uit Venlo bij WSC den return-wedstrijd spelen. Aan haar eerste kennismaking met MGS bewaart WSC nog een eenigszins wrange her innering, want zij heeft toen in Venlo 'n kostbaar puntje verspeeld. MGS bood toen zulk 'n hardnekkigen tegenstand dat WSC genoegen moes? nemen niet een ge lijk spel en de ervaring, dat met dezen tegenstander niet te spotten viel. De WSC'ers weten dus wat voor spek zij in den kuip hebben en zullen morgen wel extra op hun hoede zijn. De kansen staan thans voor de Waalwykers wel iets gunstiger, want de terrein-gesteld heid was in Venlo wel een handicap voor hen en in eigen huis, aangemoedigd door een flinke schare supporters, ge ven wy onze geel-zwarten een goede kans op de overwinning. Er staat voor WSC ook veel op het spel. Gezien het geringe krachtsverschil onder de kop-ploegen kan iedere struike ling haar het kampioenschap kosten. Een overwinnnig kan haar morgen reeds op de bovenste plaats brengen als WVVZ tegen Tivoli een veer zou moe ten laten. Alle factoren zijn dus aanwezig dat we morgen op het WSC-terrein een span nende wedstrijd te zien krijgen, waar bij naar we hopen de WSC'ers de over winning uit het vuur zullen sleepen. De WSC-reserves maken morgen een uitstapje naar Den Bosch om Wil- helmina 2 partij te geven. Op eigen ter rein wonnen zij met 32 van de Bos schenaren. maar na de laatste teleurstel lende uitslagen durven we onze reser ves thans geen overwinning meer voor spellen. Of zouden zij hun wispelturig heid thans weer willen demonstreeren door met beide punten naar huis te ko men? JULIANA. Voor de derde achtereenvo'gende Zon dag is voor het le elf'al weer een uitwed strijd vastgesteld tegen Kaatsh. Boys. De eerste wedstrijd van het seizoen eindigde met een 21 overwinning voor Kaatsh. Boys, na een voortdurend overwicht on zer geel-zwarten. Wij vertrouwen dat zij er Zondag eens alles op zullen ze'ten om revanche te nemen en te trachten om de winstpunten mede te brengen. Juliana 2 moet naar WSC 3 de wedstryd opnieuw gaan spelen, welke enkele we ken geleden wegens de regen werd ge staakt. Juliana 3 speelt eveneens een uitwed strijd tegen Kaatsh. Boys 2. BLAUWWIT. Voor morgen staat, zooals wij reeds meldden, een thuiswedstrijd tegen Heus den 2 op het program. Deze c'ub behoort, als wy even de uitslagen bekijken, niet tot de sterkste onzer afdeeling, zoodat een overwinning voor ons elftal 't meest voor de hand liggend resultaat is. Deze wedstrijd vangt aan om 2 uur op 't Blauw-Wit-terrein 't welk gelegen is bij café „Galgenwiel". Blauw-Wit zal ditmaal volledig uitko men, zoodat het volgende elftal zal aan treden: DoelW, Ophorst. Achter: M. Kuis. Brekelmans. Midden: G. Schapendonk, A. van Schaijk, A. Schuwer. Voor: A. Kroot. .1. Rombouts. A. Ver meer, I,. Schapendonk. Sjef v. Schaijk. Reserve: A. v. Moergestel, C. v. Loon. Het jeugd-elftal is vrij van competitie. R. W. B. RWB gaat Zondag naar Zaltbommel om daar de nieuweling ZBVV uit de af deeling te ontmoeten. Daar het hier voor onze jongens een geheel onbekende te genstander betreft zal het dubbel oppas sen worden. Vopral nu het hier een ver eeniging betreft die niet tot de sterkste wordt gerekend raden wij onze RWB'ers aan zich allen geheel te geven en hun tegenstanders vooral niet te onderschat ten. Gezien echter het resultaat der laatste wedstrijden achten, wij onze jongens voor het behalen van een kleine over winning wel in staat. Het tweede elftal gaat by Vlijmen 2 op bezoek, indien onze jongens een kans voor de bovenste plaats willen behou den, zal er gewonnen moeten worden. RWB'ers wy vertrouwen op een kleine overwinning. RWB 3 ontvangt thuis WSC 4. En ook voor hen is er kans op zyn minst een punt te behalen. R.K.V.V. H. E. C. Vorige week had HEC een lastige uit wedstrijd te verwerken. Zondag a.s. is het nog een soortje erger. Zy gaan n.l. op bezoek bij SVD in Den Bosch. De club welke de minste verliespunten op haar naam heeft. Alleen Veghel is het ge lukt in een rumoerige wedstrijd de SVD'ers aan het kortste eind te laten trekken zoodat wij normaliter gesproken een klinke kans hebben de kous op de kop te krijgen. Toch koesteren wij wel hoop dat de HEC'ers een deel van de buit meebrengen. Zij weten immers van te voren, dat in de a.s. wedstrijd geen lyn getrokken be hoeft te worden, want dan zyn de ram pen niet te overzien. Wanneer zij dit maar goed voor ooaen houden, dan wordt er ook gevoetbald. De HEC'ers mogen niet te veel punten meer verliezen, om hun kansen nog be hoorlijk te kunnen verdedigen. SVD van haar kant zal al het mogelijke doen zi^h van de vorige week geleden nederlaag te herstellen, en gaan de HEC'ers een moei lijke wedstrijd tegemoet. Na een week rust komt ons tweede elftal ook weer binnen de lijnen. Dit zal ook wel een malsche wedstryd worden, want DES 2, welke om 2 uur op het HEC-terrein komt, is niet voor de poes. Toch zitten hier wel winstkansen in, zoodat het ons tegen zou vallen, waneer de reserves geen enkel punt zouden be halen. De junioren ontvangen DES a. De ongeslagen leider dezer competitie. Een gelijk spel zou hier reeds een verdiens e- lijkc prestatie zijn. Aanvang 12 uur. R.K.V.V. HERCULES. Programma voor Zondag: St. Jozef 1Hercules 1. Hercules 2Velocitas 2. Hercules 3Veloctas 3. WVBHercules a. Hercules b is vrij. Het 1ste elftal onderneemt de reis naar Tilburg en ontmoet daar een van de ernstigste candidaten voor de bovenste plaats n.l. St. Jozef. Vorige Zondag wer den de reserves van DES op hun eigen terrein met 41 door hen geslagen. In dien zy a.s. Zondag Hercules een neder laag toe weten te brengen zal Hercules de bovenste plaats aan hen moeten a'- :.taan. Wy verwachten echter dat er onze jongens anders over denken en zich niet van de bovenste plaats laten verdrin. gen. De wedstrijd vangt aan om 2 uur. Vertrek 1 uur per autobus bij café van Daelen. Supporters die de reis mede wcnschen te mcleen kunnen zich opge ven bij het bestuur. Het tweede en derde e'ftal spelen thuis respectievelijk tegen Velocitas 2 en 3. Aangezien Velocitas over goede reser ve-elftallen beschikt geven wij de onze 'n kleine kans op succes. Of zorgen zy soms voor een verrassing. Het a-elftal der junioren speelt een uitwedstrijd tegen WVB. Indien zy zoo spelen als Zondag tegen Quick bestaat er kans op succes. Het b-elftal is a.s. Zondag vrij. RAAMSDONK. R.K.V.V. W.V.R. Al wat zooal met het wel en wee van onze vereeniging pleegt mee te leven, zal morgen langs de lijnen staan hij den kamp van twee oude rivalen. Quick uit Made komt op bezoek. Deze pleeg slaagde by onzen triomftocht naar het kampi oenschap 't vorig seizoen er in ons een spaak in het wiel te s'eken. Quick heeft tot op heden geen slechten indruk ge maakt. In ieder geval spelen wy op eigen veld en op de successen, welke wij dit seizoen wisten le behalen, kan Quick nog niet bogen. Het tweede elftal gaat naar Waspik de returnmatch spelen tegen WSC Zou deze ploeg revanche nemen op de bij ons gele den nederlaag? Te vreezen is 't. RAAMSDONKSVEER. Het eerste elftal gaat op reis naar Til bury Daar zal de strijd aangebonden worden met Velocitas. Waspik speelde het klaar om deze ploeg met 42 in ei gen huis te kloppen en normaal gespro ken zouden wij dan ook verplicht zijn de gastheeren er onder te houden Doch aan gezien er momenteel niet veel pijl op dit team is te trekken, zullen we maar rus tig afwachten. Het tweede elftal soeelt op eigen veld tegen DVO uit Moerdijk. DVO zal o.i. wel niet veel oleizier van haar reis beleven. Het derde elftal speelt om 12 uur even eens op eigen terrein. Deze krijgen de Zwaluwen van den Heikant op bezoek. WASPIK. R.K.V.V. „Waspik". Goirle, een club uit de plaats van dien naam, komt morgen op bezoek. Goerle bracht vorigen Zondag een bezoek aan Raamsdonksveer en de Veersche Boys, die alle wedstrijden op eigen veld reeds op overtuigende wijze had gewonnen, moest niettemin voor deze bezoekers de vlag strijken Hieruit is wel af te leiden dat Goirle over uitstekend materiaal be schikt. Daarbij komt nog dat ons team verleden Zondag op geheel onverdiende wijze een 40 nederlaag te slikken kreeg en 't is zeer de vraag of hiervan niet wat in hun beenen is achter gebleven Wan neer echter de ploeg voor den dag komt op een wijze zooals dat geschiedde tegen Velocitas, er zelfs nog wel één puntje uit vuur te slepen is. Het tweede elftal, dat nog voor kort on geslagen was, heeft Zondag tegen WSC twee kostbare puntjes verspeeld Beide ploegen staan nu met twee verliespunten aan den kop. Morgen gaan ze hun geluk beproeven te Zevenbergen naar Vicus. Het zal daar al heel raar moeten loopen indien niet de heele buit wordt meege bracht. R.K.V.V. W. S. C. Na den zwaren wdstryd we ke we Zon dag j.l. speelden tegen de reserves van onze plaatsgenooten, staan we er mor gen al niet veel beter voor. De reserves van WVR komen op bezoek. De eerste wedstrijd werd door ons jammerlyk met 3—0 verloren. Sindsdien hebben we aan ons spel en onze spelers heel wat gewon nen en toch zal het morgen van aanpak ken zijn en ook van volhouden. GEERTRUIDENBERG. Na lang wachten zal onze ploeg dan morgen in het competitieverband wor den ingelijfd met een wedstrijd tegen de Zwaluwsche Boys. Dit is al vast een zeer zwaar debuut. De vriendschappelij ke wedstrijd, gespeeld tegen „Waspik", liet wel zien, dat we tot iets in staat zou den blijken. DRUNEN. R.K.V.V. Sporters. Wederom wacht ons eerste elftal een zware match n.l. een ontmoeting in Ammerzoden tegen J. v. Arkel. In Drunen deelden de ploegen de punten, doch wij weten wat J. v. Arkel op eigen veld kan presteeren, hoewel Sporters er toch wel eens de punten mee vandaan namen. Door de nederlaag in Vlijmen van J. v. Arkel en de laatste prestaties van Sporters doen wij onze hoop echter iets meer herleven. Zijn wy goed ingelicht dan komen Sporters in hun opstelling van j.l. Zon» dag uit waarop wij ons wel durven ver laten. Sporters 2 spelen thuis tegen Nieuwkuik. In Nieuwkuik kregen Spor- ters in de eerste helft hun groote neder-j laag die uitliep op 92. Wij gelooven, dat dit in Drunen wel eens zou kunnen veranderen in een re- vanche voor Sporters. Zeer zeker heeft Nieuwkuik zich hersteld, doch gelijk spel is de goede verhouding. Sporters 3 spelen eveneens thuis en wel tegen de J. v. Arkel-reserves. Sporters 3 mogen gerust op hun hoede zijn, want haar gasten zijn niet zwak. Dat hebben zy bewezen. Met gelijk spel zullen Sporters 3 wel tevreden moeten zijn. R.K.V.V. V.J.C. VJC behaalde reeds twee overwinnin gen, doch a.s. Zondag zal het hun zoo glad niet gaan. Zy zijn de gasten deriStfltll OSC-reserves te Orthen. OSC 2 is ongeveer de sterkste ploeg va.!1 ha»r klass(N maar tóch verwachten wij VJC met minstens één winstpunt in Drunen terug. ELSHOUT. R.K.V.V. E.S.C. Het ging ESC in haar laatste wedstry- den niet naar den lijve, zooals men dat placht te noemen. De ploeg sukkelt met haar verdedi ging. Zij ontvangen a.s. Zondag SVD 2 uit Den Bosch. Wy hebben gezien hoe SVD zich heeft hersteld en dit beteekent voor ESC dubbel oppassen. Wij verwachten een gelfjk spel, waar mede beide tevreden mogen zijn want hun sterkte is van gelijke waarde'. R.K. Juniorenkring „Drunen en Omstreken". Programma voor Zondag. Vlijmensche Bovs aSDO. Hollandia aVJC b. VJC aVlijmensche Boys b. De Boys a zullen aan de hand van haar eerste overwinningen ook thans de punten voor zich houden. HoUndia zal VJC b met dezelfde maat uitmeten en winnen evenals VJC a in Drunen de Boys b een nederlaag zal toedienen. DUSSEN. R.K.V.V. Dussensche Boys. De Boys ontvangen a.s. Zondag op hun terrein om één uur het reserve-elftal der Zwaluwsche Boys. Gezien de prestaties door beide elftallen tot op heden gele verd in deze competi'ie hebben de oudste Boys de bes'e papieren. Bijzonde re omstandigheden daarge'aten. achten we onze jongens in staat de Zwaluwsche Boys met ledige handen huiswaarts te sturen. R.K.V.V. Be Ready. Be Ready 1 ontvangt HVV 1 uit Zeven- bergschen Hoek, een oude bekende dus. De geel-zwarten zullen er wel voor zor gen dat de beide punten op Hank blijven. Het tweede elftal speelt om 12 uur tegen de reserves van de Zevenbergsche pioeg en ook voor deze jonge Hankena- ren achten wij volledig succes niet uit gesloten, als zij tenminste volledig op 't appèl verschijnen. BILJARTEN. Biljarkampioenschap van de Langstraat Terugkomende op onze berichten van Woensdag geven wy onderstaand een opgave van de wedstrijden die heden-, Maandag- en Dinsdagavond gespeeld zul- worden. W at klasse A betreft hiervoor zullen uitkomen de heeren: Th. van Weert—C. Quyryns en C. van llelvoirtJ. de Reus, terwijl voor klasse B. 5 wedstrijden zyn vastgesteld, waar van er de eerste avonden telkens één en Dinsdagavond 3 partijen gespeeld wor den. Het zal voor de vele biljartliefhebbers wel geen toelichting behoeven dat de wedstrijden gespeeld worden in het Sta tions-Koffiehuis en dat een bezoek zeer zeker de moeite waard zal loonen. Biljarkampioenschap van Waalwijk en Omstreken. Woensdagavond had in café City bh de, B"Üter le Waalwijk de 3de en 4de wedstryd plaats om het persoonlijk kampioenschap van Waalwijk en Om streken. I)e eerste partij tusschen de heeren Ary Quyrijns uit Capelle en Wout Pul les uit v.m. Baardwijk eindigde in een overwinning van den Capellcnaar, alhoe wel beide heeren niet al te goed in vorm waren. i Inode, tweede ParUi speelde de heer Jan Brok een zeer goede party zijn serie van 41 was werkelyk iets apparts. De uitslag van deze twee partyen was als volgt: „Pnt- Brt. Gem. Serie Ary Quyryns, Capelle 250 58 4.31 25 Pulles, Baardwijk 229 58 3.93 13 r; Drunen 256 48 5.33 41 II de Ruyter, Waalwyk 132 48 2.75 15 A.s. Maandag zal het café van de City \\el te klein zyn. De twee matadoren uit aalwijk en Capelle n.l. de heer Leo van Schyndel uit Waalwyk en de heer Cor Quyryns uit Capelle zullen den stryd aanbinden tegen de Kampioenen van Den Bosch n.l. den zeer bekenden spe er Piet Pasman, de man die in den laatste 25 jaar in Den Bosch onverslaan baar was en de opkomende ster. Jan Poorts 'I Vele biljartliefhebbers in den omtrek zyn benieuwd hoe het de heeren van Schyndel en Cor Quyryns het hier te gen zullen afbrengen. Het zal een geweldige strijd worden; een voorspelling in deze kunnen wy met maken en raden daarom de biljart- liefhebbers aan om tydig aanwezig te zyn in café City om een goede plaats te hebben. Aanvang van dezen wedstryd circa 8_ uu,r. De leiding berust dezen avond in handen van den bekenden markeur Andre van Oudheusden uit Waalwyk. BILJART-SEANCE. De biljart-seance van prof. Hasselman 1.1. Woensdagavond in de Korenbeurs gegeven trok veel belangstelling. Hy speelde 500 punten cadre tegen Frits Schoelitz met 300 punten voor. Prof. Hasselman won met 500 punten in 19 beurten dus een gemiddelde van 27. Hoogste serie 186. Frits Schoelitz haalde 130, met een serie van 27. Ook de kunst- en fantasiestooten vie len zeer in den smaak. WIJ - I 0 1 s HAND SJAAL OVER I ZELFE PULL I HAND I LUXE I ZAKDI u s r

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 10