ei Plaatselijke Berichten. I II D. Zaterdag 2 Januari 1937 DE ECHO VAN HET ZUIDEN. Tweede Blad Programma van de Feestelijkheden te Waalwijk BILJART-KAMPIOENSCHAP van Waalwijk en Omstreken. IN CAFÉ „CITY" Bioscopen. Nieuws uit de Langstraat en Omgeving. DRUNEN. RAAMSDONK. KAATSHEUVEL. H. K. H. Prinses Juliana met Z. D. H. Prins Bernhard op 7 Januari 1937. Suwe handen eke >es- len ide en. :ele bet ijg- 10 IR- A •A. I TER GELEGENHEID VAN HET HUWELIJK VAN I. t\y2 uur. Reveille. De routes der herauten zijn als volgt: 1. Van het Raadhuisplein Grootestraat Hoekeinde Laageinde Minister Loeffstraat Baardwijkschestraat Hoogeinde. 2. Van het Raadhuisplein Grootestraat Westeinde Besoijenschestraat Burg. v. d. Klokkenlaan Kerkstraat. 3. Van het Raadhuisplein Stationsstraat St. Antonius- straat le Zeine West - St. Antoniusstraat le en 2e St. Crispijnstraat le Zeine Oost Pastoor Kuijpers- straat en Burg. Smeelelaan. 4. Van het Raadhuisplein Stationsstraat Julianastraat Mr. van Coothstraat Burg. v. d. Klokkenlaan tot Kerkstraat Parallelweg Putstraat Groensteeg en Nieuwstraat. iy2 uur. Plechtige H. Mis in alle R. K. Kerken tot intentie van het Prinselijk Paar. 2 9—10*4 uur. Filmvoorstelling met tractatie voor de schoolkinderen van de le, 2e en 3e klasse, in het R.D.B. Theater en in de Luxor Bioscope. 3. 9)4 uur- plantcn van een „Oranje-Lippe-boom" in het plantsoentje nabij het station, met medewerking en in tegenwoordigheid van de schoolkinderen der 4e, 5e, 6e en 7e klasse. 4 10!/2 11% uur. Filmvoorstelling met tractatie voor de schoolkinderen van de 4e, 5e, 6e en 7e klassen in het R.D.B. Theater en de Luxor Bioscope. 5. 11,15 uur. Zanghulde door de gezamenlijke zangvereenigingen tijdens het sluiten van het Burgerlijk huwelijk. Uit te voeren nummers: 1. Feestlied „Broedersenz., muziek en tekst A. C. van der Heijden. 2. Wilhelmus. 3. Domine Salvam Fac. 6. 12 uur. Zanghulde door de leerlingen van de 4e, 5e, 6e en 7e klassen van alle lagere scholen, tijdens de inzegening van het Kerke lijk huwelijk. Uit te voeren nummers: 1. Feestzang „Nederlandersenz., muziek en tekst A. C. van der Heijden. 2. Feestlied op de melodie van het Lippe sche volkslied, woorden A. C. van der Heijden. 3. Wilhelmus. 7. 1214—12^4 uur- Luiden der feestklokken van alle kerken. 8. 1Y2 uur. Allegorische optocht. Voor deelname aan dezen optocht zijn voor ieder gedeelte der gemeente, dat een zelfstandige Oranjevereeniging heeft. 3 prijzen beschikbaar gesteld en wel één van 10.-, één van 7.50 en één van 5. Bovendien wordt er nog één prijs van 15.— beschikbaar gesteld voor den mooisten wa gen van den geheelen optocht. In totaal wprden er dus 13 prijzen beschikbaar gesteld met een gezamenlijke waarde van 105. Bovendien nog vier extra prijzen van 2.50 per Oranje-vereeniging en één extra prijs van 15.— voor den mooisten wagen; deze laatste vijf prijzen zijn geschonken door de vereeniging Waalwijks Belang. De jury voor de beoordeeling bestaat uit de heeren Th. M. van Delft (centrum), Jac. Bergmans (St. Antonius parochie), W. van der Mee (voormalig Baardwijk) en G. F. Couwen- berg (voormalig Besoijen). De optocht volgt de volgende route: Raadhuisplein Grootestraat Westeinde (keeren) Besoijenschestraat Burgemeester van der Klokkenlaan Mr. van Coothstraat Julianastraat Stationsstraat St. Antoniusstraat le en 2e St. Crispijnstraat Parallelweg Putstraat Hoekeinde Laageinde Minister Loeff straat Hoogeinde (keeren bij de Brug) en daarna door de Nieuwstraat terug naar het Raadhuisplein, alwaar de op tocht wordt ontbonden en de prijswinnaars worden bekend gemaakt. Met betrekking tot het opstellen van den optocht zijn de vol gende ordemaatregelen getroffen: De wagens van het Centrum moeten uiterlijk 1)4 uur °P het Raadhuisplein zijn. De wagens van de Sint Antonius Parochie stellen zich op. op de Markt, eveneens om 1 y uur. De wagens van voormalig Baardwijk stellen zich op in de Groote Straat tot aan den hoek van het Raadhuisplein. De wagens van voormalig Besoijen gaan door de Mr. van Coothstraat, Julianastraat, om zich op te stellen in de Sta tionsstraat, te beginnen bij de Kofa-magazijnen. Om den optocht op tijd te doen vertrekken, wordt verzocht den gestelden tijd niet te overschrijden. 9. 6y2 uur. Lichtstoet met fakkels en lampions. Deze stoet volgt de volgende route: Raadhuisplein Grootestraat Besoijenschestraat Bur gemeester van der Klokkenlaan Mr. van Coothstraat Julianastraat Stationsstraat St. Antoniusstraat H. Hartplein St. Crispijnstraat Parallelweg Putstraat Hoekeinde Nieuwstraat Groensteeg en van daar door de Grootestraat terug naar het Raadhuisplein, alwaar ont- r binding. Voor dezen stoet zijn de volgende orde-maatregelen getroffen: De deelnemers van het Centrum stellen zich weer op op het Raadhuisplein. De deelnemers uit de St. Antoniusparochie komen wederom samen op het daarvoor aangewezen gedeelte van de Markt. De deelnemers van voormalig Besoijen nemen denzelfden weg en stellen zich op op dezelfde plaats als voor den allegorischen optocht. De Lichtstoet zal worden geopend door den Burgemeester door het ontsteken van vreugdevuur op de Markt. In den voormiddag zal op het Raadhuisplein een versterkte Radio-installatie zijn opgesteld, waardoor men de uitzending der plechtigheden in Den Haag zal kunnen volgen. Beleefd doch dringend verzoek aan alle ingezetenen, om door het uitsteken van de vlag uiting te geven aan hun nationaal gevoelen en het feestelijk aanzien der gemeente te verhoogen. ORANJE-FEESTEN. De vereeniging „Waalwijks Be lang" heeft van de vereeniging „Oran- huis Centrum" evenals alle vereenigin- gen een uitnoodiging gekregen tot deelname aan den optocht/lichtstoet. Het bestuur van Waalwijks Belang heeft deze aangelegenheid in bestuurs vergadering behandeld en aan Ons Oranjehuis" meegedeeld dat Waal wijks Belang, hoezeer sympathiseeren- de met het doel en den opzet der fees telijkheden, en hoe gaarne zij daadwer kelijk steun verleent, meent dat het niet op den weg ligt van een algemeene vereeniging als „Waalwijks Belang", die tot taak heeft initiatief nemen en uitwerken, organiseeren, leiding geven, vreemdelingen trekken e.d., om met een wagen of groep of i.d. in een optocht uit te komen. Daarbij komt dat dit een moeilijk pre cedent zou scheppen voor de toekomst en daarenboven in dit geval elke oran je-vereeniging een beroep op Waal wijks Belang zou kunnen doen, waar het hier een algemeene vereeniging be treft, die in elk der wijken zijn leden telt. Om te bewijzen dat de plannen de volle sympathie hebben, heeft W. B. 25.beschikbaar gesteld aan het hoofd-comité, als eere-prijs, speciale- of extra-prijs voor een afdeeling waaraan de geheele gemeente deelneemt, i.e. de optocht. Naar het bestuur van „Ons Oranje huis" en 't Centraal Oranje-comité ons bericht, is deze geste van Waalwijks Belang door deze vereenigingen zeer op prijs gesteld. Men verzoekt ons me de te deelen dat men volkomen accoord gaat met bovengenoemde uiteenzetting en de motieven waardeert, terwijl men zeer ingenomen is met dit bijzonder blijk van medewerking en sympathie, waarvoor men openlijk dank betuigt aan W. B. J. Vrijdagavond werd in de zaal van „de Lindeboom" een Oranje-bal gege ven ten bate der kas voor de wijk Anl tonius-parochie, voor de versiering van straten, deelname aan den optocht, lichtstoet enz. Het bezoek was zeer groot en er heerschte een allerprettigste stemming, zoodat het tweeledig doel, een prettige avond en een financieel re sultaat, zeker bereikt is. Maandag 4 Januari aanvang 8 uur (voor de 2de ronde) DIMO v. d BERG, Tilburg tegen FRITS SCHOELITZ, Waalwijk KOEN EMMEN, Tilburg tegen LEO v. SCHIJN DEL, Waalwijk. Partij 250 caramboles. BIJ H. DE RUIJTER, Markt 16 - Tel. 274. R.K. Bouwvakpatroons. Bij de Donderdag gehouden bij. eenkomst van Bouwvakpatroons werd besloten tot de oprichting van een R.K. Bond v. Bouwvakpatroons. Tot voorzitter werd gekozen de heer J. Kooien, tot secretaris de heer A. Vermeer. Rijkspostspaarbank, Aan het postkantoor Waalwijk en de daaronder ressorteerende hulppostkan toren werd gedurende de maand Dec 1936 ingelegd t 64 552.65. Terugbetaald f87252.27. Het laatste door dat kantoor uitge geven boekje draagt het nummer 16696. ONTSLAGNAME. Naar wij vernemen heeft de heer G. V. Couwenbergh ontslag genomen als plaatselijk leider der afdeeling Besoijen van den Bijzonderen Vrijwilligen Land storm. GEVONDEN VOORWERPEN. Op het Politiebureau alhier zijn in lichtingen te bekomen omtrent de vol gende gevonden voorwerpen: Een wiel van vrachtauto met band; Zilveren medaille met kettingtje; Eén bruin lederen handbeschermer; Eén zwarte en twee grijze handschoenen; 1 bos sleutels. BALDADIGHEID. Door zekeren C., die vermoedelijk wat te diep in het glaasje had gekeken, werden Donderdagavond bij A. in de St. Crispijnstraat enkele ruiten inge slagen. Door de politie is tegen den rustver stoorder proces-verbaal opgemaakt. Aanrijding* Gisterenmiddag 5 uur heeft op het Laageinde alhier een aanrijding plaats gehad. Het 9-jarig dochtertje van wed. Verhoeven liep al spelende plotseling de straat op, op't moment dat de heer v. B. alhier met zijn auto passeerde. De bestuurder kon een aanrijding niet meer voor komen. Het meisje bekwam ver wondingen aan hoofd en beenen. Dr. Langemeijer constateerde - dat de verwondingen gelukkig niet van ernstigen aard waren. Den bestuurder die volgens oog getuigen zeer kalm reed, treft geen schuld. ST. CLEMENS- JEUGDVEREENIGING. Zooals gemeld wordt er morgen avond te v.m. Baardwijk een uitvoe ring gegeven vanwege de St. Clemens- Jeugdvereeniging. Door den bekenden voordrachtkun stenaar en zanger Henri 't Sas, wordt een zeer mooi programma van liederen en voordrachten uitgevoerd, o.m. het ontroerende kerstspel „Stille Moed". De tooneelclub „Kunst na Arbeid" komt voor het voetlicht met „Twee zonder werk", een ernstig tijdspel met een gelukkig slot. Den donateurs en verdere belang stellenden staat een genotvolle avond te wachten. R.D B.-Theater „Rubber" Een Nederlandsche film met onbetwistbare verdiensten. De Nederlandsche film «Rubber»» die deze week het programma van het R.D.B. siert is een bewerkingvan den bekenden roman van Skékèly en brengt den toeschouwer voor zoover hij onbekend is met Deli en de Delianen, een wereld nader, die nooit zoo duidelijk uit brieven en verhalen blijken kan en nooit zoo betrouwbaar uit romans, om dat hier met naakte fotografie is gewerkt. Bovendien gedragen zich de menschen als menschen. Rutten en De Meester hebben van Frits van Dongen, Enny Meunier, Jules Ver stiaete, Georges Spanelly, Dolly Mollinger en alle anderen slechts verlangd, dat zij zich zelf zouden zijn. Alleen Jules Verstraete mocht meer, mocht een type creëeren en dat is Jules Verstraete wei toever trouwd Voorts spreekt het natuur lijk vanzelf, dat de Indische mede werkers (vooral de amok-maker) kleur en afwisseling in het dramatis personae hebben gebracht. Voorts is zeer goed gebruik ge maakt van het balmasqué om tot een climax te geraken wat den filminhoud. betreft. Dreigend ontslag voor vele employés, nu de »boom« voorhij is, maakt het feest op zichzelf al tot iets pijnlijks. Met stukken z g. absolute film is het op en neer fermenteerend element ge bruikt om de benauwende situatie des te klemmender te maken. Een cultuurloos oerinstinct bruist door dit feest. En parallel daarmee ontwaakt in den amokmaker dat andere oer instinct, nog cultuur loozer, dreigender, fataler. De woeste tooneelen in het feestlokaal en de beelden met den ontzinden amok maker wisselen elkaar schichtig a en voeren inderdaad tot een climax waarin het verhaaltje van het ver waarloosde vrouwmenschje (Enny Meunier) tenslotte snel een ont knooping vindt, die deze ernstige fotografisch steeds belangrijke en om het beeld, dat zij van den arbeid in Indië geeft zeer bevredigende film aan een gemotiveerd slot helpt. »Rubber« brengt wezenlijk iets van Indië nader tot het moederland Het is een moedige film, een sym pathieke film, een verantwoordelijke film LUXOR BIOSCOOP. De laatste dagen van Pompej Deze schlager van de eerste grootte welke thans in de »Luxor» draait toont weer eens op indrukwekkende wijze aan dat de hedendaagsche techniek letterlijk voor niets meer staat en het geld geen rol meer speelt als het er op aan komt de historie weer voor ons te doen her leven. Wat de oude geschiedboeken ver halen over de verschrikkelijke tra gedie van Pompei ontrolt zich hier in overweldigende scènes weer voor ons oog. Het is een schouwspel van klassieke pracht, barbaarsche wreed heid en ontstellende verwoesting. Het filmverhaal komt in het kort op het volgende neer: Marcus (Preston Foster) een oer sterke maar vredelievende hoefsmit heeft geldzorgen en hij besluit zijn inkomen te vergrooten door in de arena op te treden. Hij wordt als gladiator aangenomen en dank zij zijn herculische kracht zegeviert hij over al zijn tegenstanders. In een jaar tijd is hij de kampioen en de afgod van geheel Pompeji. Op een keer blijkt het, dat een van de door hem verslagen tegenstanders een jongetje van zes jaar (Davic Holt) heeft nagelaten. Hij neemt't jongentje, dat de naam van Flavius heeft, als zijn zoon aan. Nu hij weer een doel in zijn leven heeft haakt hij nog meer naar geld dan eerst. Hij besluit pogingen in het werk te stéllen om directeur van de arena te worden. Om het noodige geld voor zijn plannen bij elkaar te krijgen gaat hij met den kleinen Favius naar Jeruzalem. Hij houdt zich met aller lei duistere zaken bezig en laat den jongen zoo lang in Jeruzalem achter Als hij weer terugkomt verneemt hij dat de kleine jongen stervende is tengevolge van de verwondingen opgeloopen bij den val vaneen paard Naast deze Super-schlager wordt het publiek een als steeds welver zorgd bijprogramma voorgezet, zoo dat den filmliefhebbers hier een bijzonderen avond wacht. Th. H. Bannenberg tijdelijk inspecteur van het L. O. Bij K. B. van 29 December 1936,is benoemd tot tijdelijk inspecteur van het lager onderwijs, in algemeenen dienst: J. Th. H. Bannenberg laatstelijk directeur der opgeheven rijkskweek school te 's-Bosch. Vaste brug te Geertruidenberg. Ter vervanging van de rolbrug over de Donge. De Kamer van Koophandel voor de Langstraat te Waalwiik, die geruimen tijd een actie voor verbetering van den verkeerstoestand, via de rolbrug over de Donge te Geertruidenberg voerde, heeft van den minister van Waterstaat de mededeeling ontvangen, dat de ver vanging van deze rolbrug* door een hooge vaste brug, waarvan de kosten ten laste van het verkeersfonds zouden komen, in uitzicht kan worden gesteid. WIJZIGING VAN HET GOEDEREN VERVOER BIJ DE B.H.A. Ruwe huid. Schrale lippen U Ni QL verzacht en geneest Doos 30 en 60 ct. Bij Apothekers en Drogisten. Met ingang van 11 Januari e.k. zal het goederenvervoer hij de B.B.A. in grijpend worden gewijzigd. Werd reeds in October 1934 het personenvervoer per tram stopgelegd om dit daarna geheel per autobus te bedienen, thans is het goederenvervoer aan de beurt. Op heden wordt dit gedeeltelijk per tram en gedeeltelijk per vrachtauto bewerkstelligd. Ingaande 11 Januari zal de tram, welke zoovele jaren dit vervoer in de provincie verzorgde, geheel terzijde gesehoven worden om plaats te ma ken voor de vrachtauto welke vlugger en eenvoudiger vervoer mogelijk maakt. Een uitzondering vormt nog hel tra ject Veghel-Oss, waarop de tram zal blijven dienst doen voor het massaal vervoer tusschen de haven te Yeghel en Oss. Eveneens zal nog het vervoer van fruit, bieten en pulp over de lijnen ten Westen van Breda tijdens de cam pagne voor deze producten per tram worden verzorgd. Geleidelijk aan zullen alle tramlij nen ten Oosten van Breda, behoudens de lijn VeghelOss,' worden opgebro ken, waarmede reeds een aanvang is gemaakt. Met een 50-tal gesloten bestelauto's, waaronder een serie nieuwe ^-assige wagens met G ton laadvermogen, zal 't stukgoederenvervoer tusschen meer dan 100 plaatsen in de provincie Noord-Brabant en op Tholen verwerkt worden. Door het inleggen van doorgaande avond- (nacht-) diensten op liet tra ject Helmond, Eindhoven, Tilburg, Breda, Roosendaal, Bergen op Zoom in beide richtingen en op het traject Oss, Den Bosch, Tilburg v.v. in aan sluiting aan eerstgenoemde diensten, zal het 'mogelijk zijn zeer snelle ver bindingen, ook tusschen de dorpen onderling, tot stand te brengen en kunnen b.v. goederen, in den namid dag te Asten of Veghel aan het sta tion aangebracht ol' door den chauf feur afgehaald, dienzelfden nacht Ber gen op Zoom hereiken om den vol genden voormiddag in de bestelling naar b.v. Tholen of Steenbergen te worden opgenomen en omgekeerd. GELUKSTELEGRAMMEN VORSTELIJK HUWELIJK. Een speciale gelegenheid is voor iedereen opengesteld, om telegrafisch zijn gelukwenschen aan het vorstelijk bruidspaar en aan H. M. de Koningin aan te bieden. De posierijen maken het verzenden van zoo'n gelukstelegram al heel ge makkelijk en goedkoop. Op een speciaal formulier kan men zijn gelukwenschen in eigen gekozen bewoordingen opschrijven, terwijl dit persoonlijk bewijs van medeleven van blijvende waarde is, want alle ontvan gen gelukstelegrammen worden in groote albums bewaard. Bovendien kan men voor 10 cent een afschrift van het telegram krijgen op hetzelfde speciale formulier, dat het bruidspaar en de Koningin ontvangen. Een aardig souvenir dus om te bewaren. Het speciale tarief bedraagt: 3—8 woorden 45 cent, 910 woorden 50 cent, per 5 woorden meer tot 50 woor den 5 cent, daarna per 10 woorden 5 cent meer. Verzending kan geschieden van 2 tot en met 6 Januari en de netto opbrengst komt ten goede aan het Nederlandsche Jeugdleiders Instituut, dus aan het Jeugd werk van alle gezindten. Huldiging Gemeente-Secretaris Veltman. Vrijdag 1 Januari j.l. herdacht de heer M. J. Veltman secretaris der gemeente Drunen zijn 40 jarig jubileum als bezoldigd ambtenaar in dienst der gemeente. De belangstelling was buitenge woon groot en de receptie, die ongeveer den geheelen dag duurde werd dan ook druk bezocht. Burgemeester v. d. Heijden sprak den jubilaris toe, waarbij hij o m. zeide, dal hem bij de laatste ver gadering nog niets bekend was van dit jubileum, want dan zou hij dit op grootschere wijze hebben doen herdenken, maar ook omdat de jubilaris en zijn echtgenoote vei. zocht hadden 't feest liefst op be- scheiden wijze te doen verloopen, wordt het heden alsdan gevierd en bood spreker hem een prachtige bloemenmand aan, maar 't veertig jarig jubileum als gemeente secretaris in 1939, moet op grootsche wijze worden herdacht, aldus spreker. Toch wijst hij er op, dat het van groote beteekenis geacht mag wor den om 40 jaren in dienst te zijn voor de zelfde gemeente en hij feliciteert den jubilaris dan ook hartelijk, want gedurende al dien tijd heeft hij met volle plichtsbe trachting zijn weik gedaan in het belang der gemeente. Spreker besloot dan met de hoop om 't veertig jarig jubileum als gemeente-secretaris op grootsche wijze te vieren en dat het den jubilaris gegeven zal zijn om daarna nog vele jaren in de beste gezond, heid te midden van zijn familie met zijn echtgenoote te mogen vertoeven. Bij de receptie merkten wij o.m. op mevr. v. d. Heijden—Perquin, de wethouders van Haider en Muskens, Notaris Schreurs, de raadsleden van Oers, Klerks en de Wijs, het voltallige secretarie en gemeentepersoneel, het politiecorps en vele bekenden en vrienden van den jubilaris, terwijl daarnaast diverse deputaties van vereenigingen den jubilaris kwamen complimen teeren. De Kon Erkende Harmonie »De Volharding« onder leiding van directeur A. van Huiten bracht een serenade, waarbij de heer Hooy- maaier, vice-voorzitter der harmonie den jubilaris toesprak en in een zeer hartelijke speech zeide, dat hij het namens «De Volharding» niet kon nalaten om den jubilaris hulde te brengen bij dit jubileum. Steeds had de harmonie zijn volle sympathie en steun. Spreker sloot daarbij aan een persoonlijke felicitatie, want in zijn kwaliteit als chef van het remise-depot der B B A. had hij gedurende al die jaren van den jubilaris prettige samenwerking ondervonden en was deze hem steeds ter wille geweest, wanneer hem iets werd gevraagd. Spreker liet daarbij vooral uit komen, dat de jubilaris veel voor Drunen gedaan heeft. Gedurende den dag bereikte den jubilaris nog vele schriftelijke ge lukwenschen, terwijl hem talrijke bloemstukken waren aangeboden. Ongetwijfeld een onvergetelijke dag voor dezen bescheiden sympa thieken gemeente.secretaris. „Constantia", Zondag 3 Januari a.s. zal het bekende Vughts tooneel, in de zaal van café Th Elshout voor de handboogschutterij »Constantia« een groote uitvoering geven. Opgevoerd wordt het tooneelspel in zes bedrijven »Marie Jane. Aan belangstelling hiervoor zal het niet ontbreken. Ned. Herv. Gemeente. Bij de verkiezingen in de Ned Herv. Gemeente werd herbenoemd als ouderling J. Nelis. Daar de heer Joh. de Geus niet meer in aanmerking wenschte te komen als diaken werd in zijn plaats benoemd de heer Th. Molenbrugge. j* Biljarten. De biljartclub B. J. C. II speelde hij E.B.C. te Elshout. De uitslag was B.J.C. II C. v. d. Hoven 68 W. Vissers Broekhoven M. Klerks L. Kuypers A v. Leest 69 •51 75 75 '75 413 E.B.C. II H. Muskens 75 H. Pulles 75 A. Klerks 75 C. Pulles 46 A. Merks 49 B. Klerks 72 392 Hoogste serie M. Klerks 20 25 Jaar ambtenaar S. S. Op 2 Januari herdenkt dhr. A. Moonen ploegbaas weg en werken te Drunen zijn zilveren ambts jubileum. Burgerl. Stand. Overleden: Adr. Stevens,weduwe van Nic v. d. Wiel, 63 jaar. Raamsdonksveer. Bij F. van den Kieboom, Konings straat J 121, is terug te bekomen een damesportemonnaie met inhoud die alhier dezer dagen is gevonden. Verder is nog gevonden door Adr. de Rooij, Centralestraat, H 70 een bruine tasch met inhoud. Bij de gemeentepolitie is terug te bekomen een rijwielplaatje. Op Maandag 4 Januari a.s. zal om zeven uur nam. in het Bonds, gebouw een vergadering worden gehouden voor de leden van de R.K Werklieden vereen. »St.Joseph« waarin als spreker zal optreden Dr. J. A. Schutte, secretaris van 't R.K. Werkliedenverbond in Nederland. ORANJE-FEESTEN. Programma: Woensdag 6 Januari 6.30 n.in. Rondwandeling Hoofd-Co- jnité langs de etalages der deelne- II 1937? »J

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 5