SPORT, SPRANGGAPELLE. RAAMSDONK. KAATSHEUVEL. DUSSEN. jubilarissen, in het bijzijn van Mevr. v. d. Putten-Paaymans (de heer v. d. P. mocht geen drukte om zich heen hebben), en de familie het geschenk der buurt aan. Namens het comité sprak de heer De Wijs als Voorzitter. Hij feliciteerde de gouden jubilarissen en wees erop, dat ieder inwoner van Drunen den heer v. d. Putten kent als een levens lustig man, die eere gaf aan wie die toekwam. Hij wenschte hem een spoedig her stel toe en bood als blijvend aanden ken van de buurt de jubilarissen twee fauteuils met vier stoelen aan. Het Eere-comité had een prachtige bloemenmand laten bezorgen door bloemist M. de Wit. De buurt had intusschen een op wachting voorbereid onder de eere poort. Toen alle familieleden daar ver zameld waren, werden zij door Arieke Nelis toegesproken in een keurig speechje. Namens zijn ouders en de familie dankte de heer Jo v. d. Putten den voorzitter, den heer de Wijs, comité en buurtbewoners voor deze groot- sche hulde. Daarna bracht een gemengd koor onder leiding van den heer G. Brok een keurig verzorgde zanghulde, die alle lof verdiende. Gedurende den dag kwamen velen het gouden paar feliciteeren. Wij merkten o.m. op Burgemeester v. d. Heijden, kapelaan v. d. Berg, Pastoor Willems en andere autoriteiten. De feestelijkheden werden verder voortgewt in de buurt, terwijl caté P. Klerks het middelpunt vormde van alle plezier en jolijt. Des avonds om 8 uur bracht de Kon. Erk. Harmonie „De Volharding" een serenade onder de eerepoort. Na mens de harmonie sprak de heer Hooymaaier en spr. memoreerde hoe de heer v. d. Putten langen tijd zijn beste krachten heeft gegeven aan de vereeniging. De heer Marie v. d. Putten dankte namens zijn ouders en familie voor de hulde. De clou van het feest mag wel ge noemd worden het avondfeest in café P. Klerks, waar de „Melaika Band", onder leiding van Harrie Fortuin Jr. hoogtij vierde en voor een gezellige sfeer zorgde. Het slot van dezen dag was waar dig! De heer Lambertus Molenaar sprak namens de buurt Huiten den voorzitter van het comité, den heer De Wijs toe. Hij las o.m. de oorkonde voor, waarin de heer De Wijs werd uitgeroepen tot eere-burger van Hui ten en omhing hem met het waardig- heidsteeken daaraan verbonden (zil veren keten met gouden plaat). Het woord werd verder nog gevoerd door de heeren Nelis, Hooymaaier en van Drunen. Huiten vierde een waardig feest met veel gezelligheid. Uitvoering. Dinsdagavond gaf de tooneelvereen. in de zaal van de Jongens-Congrega tie, onder regie van Jan Kuijs, een schitterend geslaagde uitvoering, waar van de opbrengst ten bate komt xan de St. Elisabethsvereeniging. Het drama „Het meisje uit de ach terbuurt" van W. v. d. Berg, werd goed vertolkt. De verdeeling der rol len was goed. De klucht „De Telefoniste", deed de stampvolle zaal danig lachen, terwijl mej. Annie Veltman een groot succes oogstte met haar coupletten „Het Kwezeltje". Na afloop van het hoofdnummer sprak Mevr. Schreurs-Canters als pre sidente der St. Elizabethsvereeniging de dilettanten toe. Zij dankte hen voor de mooie daad om de opbrengst te storten aan de St. Elisabethsvereeni ging, bracht hulde voor hun goed spel en bood bloemen aan. Komt er een R.K. Middenstands organisatie? Het begin is gemaakt. Dinsdag kwamen een groot aantal middenstanders uit Drunen bijeen in Hotel Vissers, waar een propaganda- vergadering gehouden werd om te ko men tot oprichting van een midden standsorganisatie ter plaatse. Als spreker trad op de heer v. Driel, directeur van het Dioc. Middenstands bureau te 's-Bosch. Spreker begon met er op te wijzen, dat Drunen voor "jaren een bloeiende middenstandsorganisatie heeft gekend, waarvan de huidige Vakschool voor schoenmakers een stille getuige mag zijn in deze dagen. Het kan niet anders, of onkundige, afbrekende voorlichting heeft hier de organisatie tot niets doen wegkwijnen. Spr. wijst de toestanden aan, die er toe leiden, dat in den middenstand wordt gemopperd en geklaagd. In som mige gevallen geven de middenstan ders zelf het slechte voorbeeld door zelf in groote warenhuizen te gaan koopen. Bouwpatroons hebben heel dikwijls minder saamhoorigheidsgevoel met de middenstandsorganisatie, maar ook hen bedreigt het grootbedrijf zooals wij reeds kennen de B.B. met haar alles overbluffende praktijken, waar bij bouwpatroons totaal worden uit geschakeld. Koopt iedere middenstander bij den middenstand, dan reeds is 60 ge wonnen. Daarvan moeten wij eerst zelf bewust zijn, alvorens anderen daar van te willen overtuigen. De arbeiders sluiten zich, ondanks zware contributie, aaneen; de midden standers blijven achterwege. Vele mid denstanders loopen rond met goede ideeën, die groot nut kunnen hebben voor het algemeen, maar zij staan daarmede nog alleen en velen begrij pen de groote noodzakelijkheid van saainhoorigheid niet en voeren daar- alle onredelijke voorwendsels voor aan. Mgr. Diepen wijst er op, dat Orga nisatie een maatschappelijke plicht is. Uit de middenstands-organisatie groeiden 28 vakorganisaties, die allen grooten steun ondervinden van hun standsorganisatie. De R.K. Midden standsorganisatie was en is de groote drijfveer bij het tot stand komen van voor hen dienstige sociale wetten. Ten slotte wijst spr. op de groote economische en charitatieve voordee- len verbonden aan het lidmaatschap. De sociale ideeën worden dagelijks aangevallen en bedreigd; ziet de mid denstand dit niet in en neemt hij daar voor zijn maatregelen niet, dan moet hij kapot. Drunen kan ook wat in andere plaatsen kon. Nadat enkele vragen door den spre ker waren beantwoord, werd in prin cipe besloten over te gaan tot oprich ting van een organisatie en werd een voorloopig bestuur gekozen met als leden; Voorz. M. Elshout Pzn., Secr.: J. Verdiesen, M. van Delft Pzn. en P. Elshout Mzn., leden. Besloten werd op 16 Februari ander maal een groote propagandavergade- ring te beleggen, waarbij alle Drunen- sche middenstanders zonder uitzonde ring en zonder eenige verplichting te genwoordig moeten zijn, ook diegenen die uit hoofde van hun lidmaatschap van een vakorganisatie lid moeten zijn van de middenstandsorganisatie. B.J.C. 1—E.B.C. 1. Uitslag le competitiewedstrijd: B.J.C. 1—E.B.C. 1: Th. v. d. Wiel Th v. d. Besselaar 10093 J. de MunnikH. Muskens 10094 40—100 100—100 100—100 H. VerhoevenF. Klerks H. KuijpersA. Klijn M. Klerks—M. Klerks 440—487 Hoogste serie: J. de Munnik 26. SPRANG. opkomst beter was dan in de vorige vergadering. Spr. hoopte dat dit een profetie zou zijn van aller medeleven en dat de leden doordrongen zouden zijn van de taak die op hun schouders ligt. Spr. acht dat de tijd die aanstaan- is een tijd van werken zal moeten zijn. Waar er veel werkeloosheid heerscht en er veel te klagen is, acht spr. dat het gevaar groot is dat velen afge voerd worden van de beginselen. Wij, die leven bij de A.R. beginselen, zegt spr., moeten die beginselen belijden en beleven en toonen dat het ons boven al gaat om de eere Gods. Spr. hoopt en vertrouwt dat allen trouwe propagan disten zullen zijn voor de A.R. begin selen en dat God Zijn zegen op ons werk zal geven. Na het lezen van de notulen der vo rige vergadering, doet de voorzitter enkele mededeelingen, o.a. dat op a.s. Maandag 8 Februari voor de vereeni ging in openbare vergadering hoopt op te treden de heer W. Strijbis Pzn. van Den Haag, met het onderwerp ,,A. R. in crisistijd"; voorts dat het bestuur in correspondentie is getreden met Dr. van der Valk, en de mogelijkheid groot is dat deze ook voor onze vereeniging zal optreden. Hierna worden enkele ingekomen stukken behandeld, o.a. de agenda voor de vergadering van den Kamer- kieskring, naar welke vergadering als afgevaardigde wordt benoemd de Wel Eerw. heer Ds. W. Bousema. Vervolgens heeft de stemming plaats voor de groslijst voor candidaten ter verkiezing van leden der Tweede Ka mer der Staten-Generaal. Het advies van het Centraal Comité wordt voor gelezen en door den voorzitter nader toegelicht. De uitslag der stemming in de Kiesvereeniging was als volgt: No. 3 J. Schouten, Rotterdam; 4 L. F. Duijmar van Twist, Den Haag; 5 J. J. C. van Dijk, Den Haag: 6 C. Smeenk, Arnhem; 7 C. van den Heu vel, Den Haag; 8 Mr. J. Terpstra, Den Haag; 9 H. Amelink, De Bilt; 10 W. Wagenaar, Den Haag: 11 C. van der Zaal. Den Haag: 12 J. Tjalma, Hooge- veen; 13 A. Zijlstra. Groningen; 14 Mr. T. A. van Dijken. Den Haag; 15 Mr. G. A. Diepenhorst, Zeist: 16 H. J. W. A. Meijerink, Arnhem: 17 A. B. Roosjen, Amsterdam; 18 Mr. J. Algera, Leeu warden. Na de rondvraag dankte de voorzit ter voor de opkomst en sloot de verga dering. waarna Ds. Bousema voorging in dankgebed. Z- De Ned. Herv. Mannenvereeni- ging „Troffel en Zwaard" houdt a.s en 24 Januari j. 1. gehouden met zijn inzending Zwart Minorca krie len in alle klassen de eerste prijs met 2 tweede, l derde en 1 vierde prijs, twee eereprijzen en de eollee lie pi ijs voorde besleMinorca krielen Met dezelfde bekroningen op de groote ürnithophilia tentoonstelling le Utrecht behaald mogen we dit een succes noemen in de krielhoen- derfokkerij in ons land, die de laatste jaren een tijdperk van ongekende bloei beleeft K. J. C.-uitvoering. Zondag j 1. gaf de K.J.C. Tooneel afd. «Kunst en Vermaak« de op voering van «De Hel« tooneelspel uit 't Sowjet-paradijs van den be kenden schrijver J. Odijk. Zooals we het de laatste jaren gewoon zijn, was het spel af. Decor, grime, verlichting en last nol least, al de spelers getuigen van groote des kundigheid en ernstige voorberei ding. Het zou ons le ver voeren alle spelers en hel waren er velen, de revue te laten passeeren. Een enkel woord van lof voor de on zichtbare kracht, de regisseur Br Vivinus. Het zal voor hem een reden tot verheuging geweest zijn bet spel tot zoo'n succes te zien geworden, dat zichtbaar en hoor baar een geweldige indruk maakte op het publiek, dat naar schattint- met een 5l)0 man de groote zaal onder en boven geheel vulde. «Kunst en Vermaak« mag meer dere dergelijke spelen, waar aan schouwelijk voorgesteld wordt, de wreede en gruwelijke Sovjetmetho den voor ons vertoonen. Lezingen. De heer J. Tuerlings, Pluimvee teelt onderwijzer alhier, zal Woens dag 27 Januari le Haamsdonk en üouderdag 4 Febr. a.s. te Waspik een lezing houden voor de eier- vereenigingen aldaar over 'n nieuwe bed rij fs met bode. dingstukken aan hulpbehoevende ge zinnen van hun Kerkgenootschap uit gereikt. Deze kleedingstukken waren door de leden der vereeniging zelf vervaardigd. RAAMSDONKSVEER. Vrijdagavond omstreeks hal! acht brak brand uit in een blok arbeiderswoningen, staande in de (iroensteeg, bewoond door A. C. Oomen, P. J. Zijlmans en A. H 11 m er. De brand is ontstaan in eerstge noemde woning van A. C Oomen, de oorzaak is vermoedelijk een defect aan den schoorsteen. Deze Zondag j.l. hield de Dussensche Burgerwacht in café C. v. Dinteren haar jaarvergadering. De opkomst der leden was bevredigend. Een drietal nieuwe leden werd beëedigd. In de vacature W. de Wit werd ge kozen tot bestuurslid de heer L. de Bot. In de plaats van den heer G. van der Pluijm werd tot bestuurslid ge kozen de heer C. Prinsen. De rekening over 1936 en de begroo ting voor 1937 werden beiden goed gekeurd. Finantieel is de vereeniging iets vooruit gegaan. In het afgeloopen seizoen werden door de afd. Dussen 6 en door de afd. Hank 5 oefendagen gehouden. Als hoogsten wisten zich te plaatsen de heeren J. Ansems 469 pnt., P. van Schendel 465 p.; C. Lensvelt 425 p.; W. Donkersloot 420 p.; Joh. Domein 385 p. en C. van Nucncn 370 p., uit Dussen en voor Hank: Sel). van Velthoven 450 p.; G. van der Pluijm 449 p.; Alb. v. d. Pluijm 440 p.; J. Wintermans 368 p.; G. v. d. Pluijm Gzn. 361 p.; L. de Bot 350 p. Maandagavond hield de fanfare Wilhelmina in hotel Leemans alhier haar algemeene jaarvergadering. Uit 't jaarverslag van den secreta ris-penningmeester, den heer A. van Moergestel, bleek dat de vereeniging in ledental, door de oprichting van een jeugdafdeeling is gestegen. Het kas saldo bleek te zijn gedaald, als gevolg van aankoop nieuwe instrumenten. Be sloten werd bij gelegenheid van 't 40- jarig bestaan nog dezen zomer een fes tival te organiseeren, indien dit althans mogelijk zal zijn, en verder een bazar en verloting 't volgende voorjaar. Bij acclamatie werd 't thans zittende bestuur in zijn geheel herkozen, waar door dit bestaat uit de heeren: Jong- bloets, v. Moergestel, v. Beurden, Ver hoeven en Schalken. Door den onder-directeur den heer J. van Mierlo werd er op aangedron gen zooveel mogelijk de repetitie des Maandagsavonds bij te wonen. De Eerw. Zuster Antonius werd van 't Klooster der Eerw. Zusters van Liefde te Oss naar 't Liefdegesticht al hier overgeplaatst en benoemd tot as- sistante. Vanwege den Christelijken Be sturenbond Sprang-Capelle zal mor gen, Donderdag 28 Januari, des avonds om half 8 uur, in de zaal van den Chr. Volksbond alhier, eene vergadering gehouden worden, met het doel te ko men tot oprichting van een afdeeling van den Ned. Chr. Metaalbewerkers- bond. Als spreker hoopt in deze ver gadering op te treden dhr. Abr. Mar kering, districtsbestuurder van genoem den bond, uit Den Bosch, die zal spre ken over: „Christelijke Metaalbewer kers en Chr. organisatie". Onder leiding van het bestuur der Chr. Gemengde Zangvereeniging „Excelsior" werd j.l. Donderdagavond ter gelegenheid van het één-jarig be staan, aan de leden van het Kinder koor Klein-Excelsior, een feestavond aangeboden. De jeugdige zangers en zanqeressen werden ruimschoots ont haald op chocolademelk, gebakjes enz. De avond werd in prettige stemming doorgebracht met voordracht en zang. J.l. Vrijdag had aan de Biersteeg alhier een botsing plaats tusschen een wielrijder en een vrachtauto, die bij zonder goed is afgeloopen. Toen de heer Kruissers uit Waalwijk per fiets het Oosteinde kwam afrijden, reed hij op het kruispunt bij den orov. weg te gen een uit de richting Waalwijk ko mende vrachtauto. K. werd tegen den grond geworpen en kwam wonderlijk met een bemodderd pak en den schrik vrij. Zijn fiets werd totaal vernield. De chauffeur treft geen schuld. De Afdeeling Sprang-Caoelle en Omstreken van den Nederl. Christel. Werkmeestersbond houdt op Zaterdag 6 Februari a.s. in de zaal van den Chr. Volksbond alhier haar 3e Jaar vergadering met afgevaardigden en ge- noodigden. De vergadering zal een feestelijk karakter dragen. In de plaats van den heer Wie- ringa, die als voorzitter der Chr. Gem. Zangvereeniging „Excelsior alhier moest bedanken wegens vertrek naar Amsterdam, werd tot voorzitter be noemd de heer J. E. Heij. Onze vroegere dorpsgenoot de Sergeant-Fourier B. L. Dalmaijer werd benoemd tot leider van de Chr. Prot. Militaire Jongelingsvereeniging in de garnizoenplaats Utrecht. Onder leiding van haar voorzit ter, den heer G. J. van Willigenburg, kwam j.l. Maandagavond de Anti-Rev. Kiesvereeniging alhier in de zaal van den Chr. Volksbond in algemeene ver gadering bijeen. De voorzitter opende de vergadering, las Psalm 2 (onberijmd) en ging voor in gebed, waarna hij in zijn openings woord de aanwezige leden hartelijk welkom heette op deze vergadering en er zijn blijdschap over uitsprak dat de Vrijdag 29 Januari, des avonds 8 uur. «eieci aan u in L consistoriekamer der Ned. Herv. woning en d e van J Z.j mans, in de consistoriekamer Kerk eene ledenvergadering. Door den heer P. Bouman zal een onderwerp ge wijde geschiedenis ter bespreking wor den ingeleid, over het laatste gedeelte van Lukas 7. Donderdag 28 Januari herdenkt Ds. A. F. P. Pop, Ned. Herv. predi kant te Monster, vroeger predikant bij de Ned. Herv. Kerk alhier, zijn 25-ja- rige ambtsbediening. Ds. Pop aanvaarde 28 Januari 1912 het predikambt bij de Ned. Herv. Kerk alhier, waar zijn broer hem bevestigde. In 1914 vertrok Ds. Pop naar Elden. Verder diende Ds. Pop de Ned. Herv. gemeenten te Middelharnis, Ameide, Nijkerk, Vaassen en thans Monster. Ds. Pop ontving in deze 25 jaren niet minder dan 30 beroepen, waarvan 13 in zijn tegenwoordige gemeente. Ds. Pop stichtte alhier de Chr. School alsook te Nijkerk en riep te Monster een Chr. bewaarschool in het leven. brandden gtheel uit. De ander woning heeft de brandweer, die <1 ireet aanwezig was, nog kunnen behouden, n.aar kreeg veel water schade. Zijlmans was niet verzekerd met zijn inboedel. De bevolking der gemeente Baamsdonk bestond op 31 Decem ber 1935 uit 3632 mannen en 3569 vrouwen is tolaal 7201 zielen. Zij vermeerderde in het jaar 1936. door geboorten met 102 mannen en 83 vrouwen is tolaal 185; en dóór vestiging: met 118 mannen en 181 vrouwen is tolaal 299. Zij verminderde in het jaar 1936, door ovei lijdenmet 51 mannen en 37 vrouwen is tolaal 88en door ver trek: met 205 mannen en 270 vrouwen is totaal 475. Op 31 Dec 1936 bestond dus de bevolking dezer gemee te uit 3.)96 mannen en 3526 vrouwen, is totaal 7122 zielen. Alzoo verminderde de be volking met 36 mannen en 43 vrou wen, tolaal 79 zielen. Tot voorzitter van het Burger lijk Armbestuur is voor het jaar 19<7 aangewezen de heer J. B. Zijlmans. Het aantal leden der Kiesver- Liefdadigheidsconcert „Bel Canto". De Zangvereen'ging Bel Canto biedt dit jaar op haar liefdadigheids- concert, dat de vereeniging vanaf haar oprichting jaarlijks ten bate van de spijskokerij der St. Vincen tius-Vereeniging geeft, een heel eeniging Haamsdonksyeei der ii.iv. bijzondere attractie Het is het Be- Staatspartij is dit jaar met 2h< stuur gelukt voor deze gelegenheid gestegen en bestaat thans uit bib teengageeren het bekende Dongen- leden. Vrijdag en Zondag j.l. hadden alhier in de U.K. Kerk de sluiting" plechtigheden plaats \an de alhier door twee Z Eerw. Paters Capu cijnen gehouden parochie-retiaile De parochie reliaite is bijzonder geslaagd. Vrijdag 22 Januari om uur had een plechtige Maria-hulde plaats, bestaande uit een plechtig Lot, waaronder preek. Zondag 24 Januari Solemneele sluiting. Onder de H. Missen van 6.3U, 7,3U en 8,30 uur naderden de H. tafel. I assistentie uit dankbaarneiu. um 5 uur namiddag werden de plechtig heden gesloten meteen plechtig Lo', waaronder preek en Sacraments processie. Door de Kiesvereen. Raams donksveer der R K. Staatspartij zijn de volgende candidaten gesteld voor de Tweede Kamer: C. J. Kuiiper. Utrecht, E Th. Lockeleer, Hulst, Dr. Korlenhorst. Den Haag, Dr. Mol Ier, Tilburg en Pater Mr Dr. Beaufort O.F.M. Utrecht. sche tooneel «Kunst naar Kracht dat het vorig jaar met veel succes in Euphonia hij gelegenheid van het Armenconcert van dit Gezelschap optrad. Kunst naar Krach* komt in de Bel Canto—zaal met het geroemde Historische blijspel van Olto Harding «De Molen van Sanssouci« een zeer geestig geschreven tooneelwerk, dat overal succes oogst. Bel Canto neemt zelf de muzika. le verzoiging van den avond op zich in een voorprogramma van een zastaluum mets voor Mannen-Dames zasiaiuummeisvuui lUd" V" alle parochianen tot de H. latei en gemengdkoor waaronder he p|echtjge Hoogmis me Bruidskoor uit Lohengrin van <Vag- dankbaarheid. Om i ner en de succeswalzer «Rosenaus dem Süvl<-n« van Joh. Strauss. De hegeleiding is in handen van den heer Jos van Amelsfoort. Om het groote programma zal het concert onj zeven uur aanvangen De verkoop van kaarlen voor dit liefdadigheidsconcert door de Da mes leden van het zangkoor ver zorgd slaagde tot heden reeds uit stekend, zoodat Bel Canto Zondag ongetwijfeld weer op een drukke avond zal mogen rekenen. Successen. De Heer J. Tuerlings behaalde op de groote Avicultura tentoon stelling te 's Gravenhage op 22, 23 K.N.V.B. schrijft in voor wereld kampioenschap te Pariis. Naar wij vernemen heeft het KNVB- bestuur in zijn Za'erdag j.l. rehouden vergadcrinc begoten in tc schrijven voor het wereldkampioenschap voetbal, dat in 1038 lc Pariis gehouden wo-dt. Naar men weel hadden tot vno" eeni-e da^en geleden reeds ingeschreven: Rclg'ë. F-n- land. F' ankriik, Joegoslavië. Luxem'urg, Noorwegen. Portugal. STeeho-Slowakije, Vrijs'aa' Ierland en 7witserland. D't 'in feitelijk alle voorloopige inschrijvingen, waarvoor de termiin van aanmelding op 15 Februari a.s. sluit. K. N. V. B. Uitslagen van Zondag j.l.: AFD EET -ING IV. ls»e Klasse. PSVBleijerbeide LONG AMVV Juliana—NAC RoermondBW 2^e Klasse A. HeroMiddelburg RBCTSC ZeelandiaVlissingen BredaTerneu"en Goes—De Zeeuwen 2de Klasse B. TeseienDe Paronie Wilhelmina—Helmondia De Valk—VVV HelmondWillem II 3de K'ass» D. BaardwiikBossche Boys BWBZBVV Hensden—Kaatsh. Boys VlijmenDEVO 3de Klasse E. WVVZWSC ZGfMGS DVVS—VOS ViennaBox'el TongeireT'voli AFDEELING V. Door een 32 overwinning op G\ AV is Be Quick hier kampioen der afdee ling geworden. AFDEEUNG IV. lste Klasse. Blei-er^eide is er door een gelijk spel tegen PSV in ges'angd deze een kns'baar pun'je 'e ontnemen. Dit ïc 'eer zeker 'ot genoegen van BW en NOAD, die bier door weer een goede kans op het kam pioenschap pekr°een hebben. Buiten verwachting s'aaode BW er in een groote 52 overwinning op Roer mond te behalen, wel^o twee pun i ie» haar zeker wel te ras 'uilen kernen. NAL Pet het er we»r hij liegen en evenmin als vorige week tegen NOAD konden zij het nu nok tegen Juliana niet tot een overwinning breneen en rrVen met 4—2 van Juliana. LONGAMW ernd g- de in een overwinning van MVV met 32, waardoor de spanning in de on derste regionen wel ten top gestegen is, zooals blijkt uit onderstaand standen- 2—2 2—1 0—6 6—1 2—1 1—1 1—3 4—0 1—2 3—1 3—2 7—2 2—0 3—1 2—2 4—1 0—2 2—3 Dezer dagen werden door de Herv. Miesjesvereeniging Lydia 181 klee- PSV BW NOAD Pleiierheide NAC Roermond Eindhoven Juliana LONGA MVV 16 16 14 15 15 15 15 16 16 16 22 20 17 16 15 14 13 13 12 12 43—27 52—37 4-1—30 28—-2 20—31 32—40 26—38 31—42 37—37 34—42 2de Klasse B. Tegelen en De Baron;e hebben samen den buit maar verdeeld 1—1 was bet resultaat. Doordat Wilhelmina met 3—1 van Helmondia verloor zullen de kana- OvrnziCHT. 2—2 2—3 4—2 2—5 liislje

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 7