VERVOLG NIEUWS UIT DE LANGSTRAAT EN OMGEVING. RADIO-PROGRAMMA. SPORT, LAATSTE BERICHTEN." ADVERTEERT IN DIT ALAD. CORRESPONDENTIE. GEMENGD NIEUWS. 6-DAAGSCHE VAN ANTWERPEN GEERTRUI0ENBERG. RAAMSDONK. DRUNEN. HEUSDEN. WASPIK. w. s. c. 6-DAAGSCHE Per persoon 1 25 Door den voorzitter van het cen traal stembureau is tot lid van den raad dezer gemeente, wegens ont slagname van den heer F. S. Voer. mans, benoemd verklaard de heer J. J. Staal. i- Onze stadgenoote mej. Corry du Pont slaagde te Eindhoven voor het diploma Stenografie, systeem Groote. Bij den voorzitter van het centraal stembureau is bericht in gekomen van het nieuw benoemde lid van den raad, den heer J. Staal, dat deze zijn benoeming aanneemt. Toen in November van het vorig jaar een comité werd opge richt dat belast werd met hetorga- niseeren van het feest in G'berg op 7 Januari, kreeg dit comité tevens de opdracht om na het feesten te trachten te komen tot de oprichting van een definitieve Oranje-vereeni- ging. Op het feest zelf kan het comité met voldoening terugzien. Immers de medewerking der Bergenaren kan wel buitengewoon genoemd worden. Zoowel bij sport als bij optocht, bij lichtstoet en openlucht bal was er een medewerking en tevens een belangstelling van dezijde van het publiek, zooals die zelden wordt gezien. En nu na het feest komt het tweede deel van de taak van het comité Zoodra links en rechts bekend werd dat er plannen waren voorde oprichting van een Oranje-vereeni ging bleek het dat hiervoor in onze slad veel belangstelling beslaat. Daarom zal op Donderdag 4 Fe bruari a.s. des avonds om 8 uur in de Bioscoopzaal van hotel Centraal een algemeene vergadering worden gehouden. Ieder Bergenaar die sympathiseert met dit idee wordt nu reeds voor deze vergadering uiige- noodigd. Men moet dus niet thuis blijven en later critiek uitoefenen wanneer deze vergadering niet naar zijn zin verloopt. Daarom Donderdag ailen op naar de zaal van hotel Centraal. x/ - Zondag 7 en Maandag 8 Febr. a.s. heeft in het parochiehuis een uitvoering plaats van de R. K. Meisjesvereeniging uit deze gemeente welke wel waard is hier vermeld te worden. Niet minder dan 117 mede werksters nemen deel aan deze uit voering. De operette «Repelsteeltje» is het glanspunt van den avond. Verder vermeldt het programma Gymnastiekoefeningen en reidansen. Op 1 Juni a.s. hooptdeZ.Eeerw. Heer V, C. v d. Wee, pastoor van de St. Gertrudiskerk alhier zijn 25-jarig priesterfeest te herdenken. Te dien einde werd Zondag j.l. in hel R. K. parochiehuis een ver. gadering gehouden van alle be staande r.k. vereenigingen, van welke vereenigingen, ied.r een afgevaar digde had gezonden. Het comité, .bestaande uit 40 leden, koos een bestuur hetgeen bestaat uit de volgende heeren G. J. du Pont, voorzitter; Notaris Heijmans, secretaris en Ir. F, Oomes, penningmeester. Verder is voor dit doel een eere- comilé gevormd hetwelk bestaat uit burgemeester Bianchi, Mr. H. Allard, oud-burgemeester dezer gemeente en het R.K. Kerk- en Armbestuur. Geertruidenberg bereidt zich voor om zijn herder een waardig feest te verzorgen. Voor de Ned. Herv.Gemeente hoopt Zondag a.s. des v.m. 10 uur RAAMSDONKSVEER. In den uacht van Vrijdag op Zaterdag jl. zijn een tiental zakken luoiexiiaci ontvreemd van 'u scnip toeucnoorenUe aan de N.V. Ver- scüure's Biabaulsche Stoomboot, diensten, welk scliip ge egen was in de rivier «de Uuiige« nabij de Kolbrug. De dadei\sj konden tot dusver nog niet worden acnterüaald. Hoe de dieistal gepleegd is, is niet met zekerneid bekend, locn wordt verondersteld dat gebruik is gemaaki van een rooinool om net gestolene te vervoeren. Door de marechaussee alhier, die direct werd gewaarschuwd, wordt een onderzoen ingesteld. Reeds enkele weken achtereen werd door een bakker te üoslerboui geld vermist uit zijn winkellade, waarvan de oorzaak eersl met kon worden opgeüeldeid. Na veiloop van een paar weken viel bet op, dal regelmalig geld verdween uil de winkellade, wanneer een bepaalde vrouw in den winkel kwam, die steeds een bankbiljet bad te wisselen. De bakker stelde de marechaussee van Raauisdonksveer met een en ander in kennis, door wie de winkel werd bewaakl, toldal de vrouw weer zou verschijnen. In de winkellade had men al het aanwezige geld zorgvuldig gemerkt, zoodal alles van le voren goed opgezet was om de dievegge te vangen. Zalcrdagmiuoag verscheen de vrouw weer in den winkel, en zooals gewoonlijk moest ook nu weergeld gewisseld worden. Van de gelegen- neid dat het bedienend personeel naar achteren was om hel geld te wisselen, wist de lieve dame weer gebruik te maken om weer een ilinke hoeveelheid geld uit de lade le balen. Bij het verlaten van den winkel, kwam zij echter in de open armen van de marechaussee terecht, die de vrouw mee nam naar Haams- donksveer. Het bleek dat de vrouw een be rucht woonwageniype uit de om geving van Breda, 't gewaarmerkte geld in haar bezit had, zoodat zij in arrest werd gesteld. Zij zal ter beschikking van de Justitie te Breda worden gesteld. - De 15 jarige v. O. stoad Zater dagmiddag met een paar andere jongens in de Prins Hendrikstraat te praten, toen van de richting Waalwijk een zware vrachtauto naderde van van Haren Schoen fabrieken. Van O. werd door den vrachtauto die niet voldoende uitweek gegrepen. Het geluk wilde dat alleen zijn rijwiel dat hij aan de hand had, 't moest ontgelden en hij er met lichte schaafwouden en verscheurde klee ding afkwam. De heer W. Raven, onderwijzer aan de Chr. Schooi werd met ingang van 15 Februari a.s. benoemd tol hoofdonderwijzer aan de Ger. School te Breda. In de Herv. en Ulo school zal op Vrijdag 5 Februari a.s. om 7'/2 uur namiddag een Oudersavond worden gehouden. krijgbaar gesteld bij de winkeliers A. H. Kuijten—Verschuren (dorp) en Ghr. van Etten (boven). De algemeene vergadering van de vereeniging "Het Wit-Gele- Kruis" zal worden gehouden op Donderdag 11 Februari a.s. des namiddags zeven uur in het parochie huis. Als spreker zal optreden de Weereerwaarde Heer G. van Riel, rector van "Sancta Maria" te Nijmegen. V. P. R. O. Onze Kon. Erk. Harmonie »de Eendracht« heeft enkele maanden geleden in studie genomen het blijspel »Janus Tulp« in 4 bedrijven, bewerkt door Justus van Mourik. De leden hebben het aangedurfd met medewerking van enkele buiten staanders uit deze plaats, met dit schitterend blijspel voor 't voetlicht te komen. De opvoering zal plaats hebben, uitsluitend voor de dona teurs en introduce's, op Donderdag 4 Februari a. s. om 7'/a uur nam. in de Harmoniezaal «Huis ten Deijl*. voor te gaan Ds. W. J. ten Bruggen Het bekende Jasz Band gezelschap kate. De speldjesverkoop ter bevor dering van de eenheid in Gods Kerk van Zondig j.l. heeft alhier opge bracht ruim f 10. Door de tooneelvereeniging «Kunst en Vermaak* werd Zondag j.l. in het Patronaatsgebouw alhier voor een talrijk publiek een uit voering gegeven. De WelEerw. Heer Kapelaan heette de aanwezigen hartelijk welkom en noopte dat zij een genoeglijken avond zouden doorbrengen. Allereerst werd opgevoerd »'n Verjongingskuur*, een klucht in 2 bedrijven. Ofschoon, de vertolking der hoofd rollen opviel, moeten we hier ver malden, dat al de tooneelis ten bijzonder goed gespeeld hebben. Dit bewees wel het daverend applaus dat de tooneelisten in ontvangst te nemen hadden. Na de pauze kwamen de veteranen aan de beurt met de komische spektakelscene in 1 bedrijf «Het in- inhaolen van den nieuwen burge meester van Lummulsdorp«. Ook de veteranen waren het too- hp! nPe. ,en, "iet af«uleerd en wisten brènoën n g 3an hel lachen le brengen. De aanwezigen brachten hen een hartelijk applaus. H„Na ,.afi(><>P dankte de WelEerw. er Kapelaan de aanwezigen voor belangstelling en hoopt? dat Hi een volgende gelegenheid in jven grooten getale zouden opkomen. De heer de Man te Herpt zorgde voor de noodige muziek. «The Melody anders weer verleenen. Boys« zal evenals zijn medewerking Op Dinsdag 9 Februari a s. zal mej. Adri Kolsteren haar 127a-jarig jubilé vieren ais zelatrice van hel Genootschap van de voortplanting des Geloofs - De onvermengde margarineisin 't tijdvak van 1 tot en met 13 Feb. a.s, verkrijgbaar bij de volgende winke liers: F. M. Rooijackers, C. Kieboom Adr. van Strien en Joh. de Bodt. Tot verpleegster aan't Zieken huis te Geldrop is benoemd mej. M. Nijhof, thans verpleegster aan het St. Theresia-Ziekenhuis alhier. De R.K. Vrouwenbond zal op Woensdag 3 Februari a.s. om 7 uur namiddag in 't St Henricusgebouw zijn jaarvergadering houden. Aan de orde is Jaarverslag Penningmeesteresse en Secretaresse, verkiezing bestuursleden wegens periodieke aftreding van twee leden die herkiesbaar zijn. Tijdens de vergadering zal de schitterende film »De kleine vriendin der armen« vertoond worden. De heer A. C. Nollen heeft ontslag genomen als vice voorzitter der Kon. Erk. Harmonie »de Een dracht*. Voor den vleeschkeurinsdienst werden in de afgeloopen maand ter secretarie aangegeven 6runderen, 26 varkens en 3 kalveren. De onvermengde margarine is gedurende de a.s. per io d\er- R.K. Boerinnenbond. De boerinnenbond hield Maandag een feestvergadering in de zaal der meisjescongregatie, 't Betrof hier de viering van het eerste lustrum van deze bond. De presidente mej. Cath. van Delft sprak het openingswoord, waarna ka pelaan Vogels de leden aanspoorde trouw te blijven aan hun organisatie. Mej. Ariëns gaf daarna een voor dracht met lichtbeelden, die zeer in den smaak viel. De leden werden gul onthaald en 't lustrum werd op waardige wijze ge vierd. Stoomzuivelfabriek. De stoomzuivelfabriek ontving ook dit jaar weer een diploma van den Bra- bantschen Zuivelbond. Doch zij staat thans op de 13de plaats. Dit valt te wijten aan 't feit, dat in 't afgeloopen jaar veel gesukkeld werd met slappe boter. Met 't aanschaffen van een nieu we karn hoopt men een en ander dit jaar te verbeteren. R.K. Middenstand. Door het voorloopig bestuur van den R.K. Middenstandbond zal naar wij vernemen bij de middenstanders huisbezoek gebracht worden om hen aan te sporen tot de bijwoning der a.s. propagandavergadering op 16 Febr. a.s. Liefdadigheidsuitvoering. De liefdadighedsuitvoering van de dames - tooneelvereeniging heeft voor de St. Elisabethsvereeniging een netto bedrag opgebracht van 40. Constantia. Constantia hield haar jaarverga dering, waaraan tevens een concours verbonden was. De uitslag van dit con cours is: 1 Marie v. d. Lee: 2 Ant, Obbens: 3 J. Vissers: 4 B. v. Raven- stijtn; 5 A. van Delft; 6 M. Schapen donk: 7 M. Elshout; 8 C. Bruurmijn. R.K.W.V. De R.K.W.V. houdt a.s. Zondag om half 12 een algemeene ledenvergade ring. De agenda vermeldt o.m. be stuursverkiezing, wegens aftreden van 't lid F. van Venrooy en verslag secre taris. DONDERDAG 4 FEBRUARI 1937. HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. HILVERSUM 301.5 M. K. R. O. N C. R. V. K R. O. N C. R. V. VRIJDAG 5 FEBRUARI 1937. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. A. V. R. O. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. HILVERSUM 301.5 M. K. R. O. ZATERDAG 6 FEBRUARI 1937. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. HILVERSUM 301.5 M. K. R. O. K. R. O. RADIO-DISTRIBUTIE-BEDRIJF WAALWIJK. DONDERDAG 4 FEBRUARI 1937. Programma 1 Hilversum 1875 M. Programma 2: Hilversum 301.5 M. Programma 3: VRIJDAG 5 FEBRUARI 1937. Programma 1 Hilversum 1875 M. Programma 2: Hilversum 301.5 M. Programma 3: ZATERDAG 6 FEBRUARI 1937. Programma 1 Hilversum 1875 M. Programma 2: Hilversum 301.5 M. Programma 3: WAALWIJK. W. S. C. Uit de „Sportkroniek" bemerken wy, dat het protest van WSC in den wed- stryd ZGSWSC behandeld zal wo den. Maar voor 99 procent aangenomen kan worden, dat SC dit protest moet win nen, zou de kans op de eerste plaats hierdoor aanmerkelijk stijgen, daar de achterstand met de leiders Tivoli slechts éen punt bedragen zou en met WVVZ zelfs gelijk gekomen wordt. Wij meenden dit belangrijk bericht niet onvermeld te mogen laten. Training. De zaal-training wordt van avond pm half acht vervolgd in zaal 9t Thalia". De competitie-wedstrijd der W.S.C. tegen de schaakclub te 's-Bosch, die 1.1. Zaterdag zou plaats hebben is uitge steld tot a.s. Zaterdag 6 Februari a.s. PAARDENSPORT. -Maandag is te Berlijn het internatio nale concours-hippique voortgezet met een springwedstnjd op tijd, met twee paarden. Van de twintig ruiters, die aan dezen wedstrijd deelnamen, kwam onze landgenoot luit. Greter uit met de paar den irixie en Ernica. hij eindigde, te zamen met den hekenden Franschman nut. des Roches op de vierde plaats. Het concours werd gewonnen door den Uuitschen luitenant 'femme. Een mooie presta.ie, na den eersten prijs, dien Lt. Greter Zondag behaalde in een concours met iuim 60 deelnemers. ZWEMMEN. Wereld-record verbeterd. Gisteren zijn drie Hollandsche zwem sters er in Amsterdam in geslaagd een wereld-record te verheteien. Het waren de dames Senff, Van Fegge- ien en Kerkmeester, die op de 200° M. rugslag ale drie beneden het wereld record van de Amerikaansche Eleonor Holm-Jarrett bleven. Er kan eenter maar een zwemster zijn ff l record houd en dat werd Nida henff die den afstand in 2 min. 44.3/5 sec. aflegde, terwijl het oude record op 2 nnn. 48.7 sec. stond. De rechtbank te Detroit heeft den eisch der General Motors inge willigd, dat de door stakers bezette labrieken met geweld zullen wor den ontruimd. Binnen 24 uur zullen de stakers de labrieken moeten ontruimen. 120U man met machine-geweren zijn reeds aangekomen. De Pauselijke Legaat, Z. H. Lm. kardinaal Dougherty, heelt gisteren te Manilla een missie- tentoonstelling geopend. In den namiddag vond, ter eere van den Legaat, een oflicieele receptie plaats. Koning Gustaaf van Zweden brengt een ollicieei bezoek aan België. Hij is in Brussel zeer enthousiast ontvangen. Aan tafel werden door beide souvereinen toespraken gehouden, waarbij ook de handelsbetrekkingen ter sprake kwamen. De Duitsche minister van verkeerswezen is afgetiedtn, naar verluidt in vei band met de politiek tegenover de Katholieken. Thans wordt bericht dat de vrouw van Litwinot gearresteerd zou zijn, omdat zij besprekingen heeft gehouden met aanhangers van Trotsky. De Ned. zaakgelastigde te Berlijn, zal nadere inlichtingen in winnen omtrent de strekking van Hitler's verklaring aangaande de erkenning van Nederland's neutra liteit. Op het eiland Marken, dat sinds Maandagochtend geheel is geisoleerd, begint gebrek aan levens middelen zich te doen gevoelen. De kapitein van een Portu- geeschen stoomtrawler heeft ver klaard, dat hij de «Jonge Jacobus* heelt zien zinken. Door den zwaren storm werden alle reddingspogingen verijdeld. De Nederlandsche Bank heeft wederom f50 millioen van het Egalisatiefonds verkregen; De Tweede Kamer behandelde gisteren de voorsiellen, strekkende het mogelijk te maken revolution- naireleden van vertegenwoordigende lichamen van hun lidmaatschap vervallen te verklaren. Er is nogal tegenkanting in de Kamer. Vandaag spreekt de minister van Binnenlandsche Zaken. Bij de gister gehouden trekking van de staatsloterij, is de prijs van honderdduizend gulden gevallen op nummer 10095. WAALWIJK. Woensdag, Donderdag, Vrijdag. Theater-Musis Sacrum. W.G.V. Donderdag van 5.15 6.30 uur Adspiranten I, van 6.30— 7.45 uur Adspiranten III en van 8.30—10 uur leden. Zaterdag 1.30—2.45 uur Dames aspiranten Gymn. Vereen. K. en V. Gymnastieklokaal Stationsstraat. Donderdag 8 uur repetitie Ge mengd Koor O. en V. i. d. eetzaal. Zondag 12 uur repetitie Mannen- koor O. en V. H. J. A. te Sprang-Cupelle. Wij ontvingen uw Ingezonden Stuk en met alle respect voor uwe ziens, wijze, meenen wij toch goed te doen over dit onderwerp geen polemiek in ons blad te openen. RED. SENSATHJNEELE ACHTERVOLGING VAN SMOKKELAARS ONDER RIEL. Gisternacht werd onder Riel dooi de kommiezen een smokkelauto gesig naleerd, aldus lezen we in het Nieuws blad van het Zuiden. Het gelukte de kommiezen niet de auto tot stilstand te brengen en met de dienstauto werd de acntervolging ingezet. in volle vaart ging het in de rich ting Tilburg en hoewel de dienstauto merkbaar terrein won, had zij de smokkelauto nog niet ingehaald, toen deze de stad inreed. In razende vaart ging het door de nachtstille straten. Op den Heuvel reed de dienstauto vlak achter de smokkel auto. De kommiezen losten hier eenige schoten, welke echter niet het ge- wenschte resultaat hadden. De smokkelauto reed de St. Josepli- straat in. Op het rechte eind der straat zou de dienstauto der kommiezen ze ker de smokkelauto hebben ingenaaid. Plotseling zwenkte de auto de Lan- cierstraat in en reed rechtdoor op het kanaal aan. De smokkelaars sprongen uit de auto doch zetten den motor niet al. Blijkbaar was het hun bedoeling, dat de auto in het kanaal zou rijden. De wagen zakte echter in de weeke modder van den berm en bleef aan den kant staan. De twee smokkelaars sprongen daar op in het ijskoude water van het ka naal en zwommen in het donker tus- sciien de ijsschotsen door naar den overkant. Voor zoover de kommiezen. konden waarnemen hebben zij ook den overkant bereikt, waar zij zich uit de voeten maakten. De auto waarin zich een hoeveelheid gesmokkelde margarine bevond, werd in beslag ge nomen. Louis Davids aan gevaar ontkomen. Eerst gisteren is bekend geworden in welk een groot gevaar de bekende zanger-conlerencier-humoiist Louis Davids uezer dagen heelt veikterd. Vrijdagavond werd le Steen wijk d revue De GroolePolonaise vei loond. Daar Davids voor den aanvang der voorstelling erg veel last van keelpijn had, liok hij zich in zijn kamer terug om te „stoomen" en zooüoenue zijn stem weer op peil te breugen. Hij bleet echter zeer lang weg en toen men eindelijk, ongel usl geworden, ging kijken, vond een der leden van het gezel schap Davids bewusteloos in de kamer. Er werd directgeneeskundige hulp gehaald, waarop dr. Brons constateerde, dat de ar list, doordat zijn longen ovei veizadigd waren met heete lucht, buiten kennis was ge laakt. Slechts langzaam keerde het bewustzijn weder loen ue arts den paliènl behandelde. De voorstelling is gegeven, waarbij Louis Davids even op het tooneel is vei schene n om zijn verontschuldiging aan tc bieden, zonder dat hierbij bleek welke ernstige reden er voor zijn niet optreden bestond. FELLE UITSLAANDE BRAND IN DE DIERGAARDELAAN TE ROTTERDAM. Gisteravond te omstreeks half 12 is door tot nu toe onopgehelderde oor zaak brand uitgebroken op de tweedo étage van pand no. 14 aan de Diu. gaardélaan, bewoond door de familio Vermeulen. De brand sloeg vrij on middellijk over naar de derde étage en naar den zolder. In een minimum van tijd stonden al deze verdiepingen in lichtelaaie. Vanaf Zaterdag 6 Februari alle dagen naar Antwerpen. CARNAVAL REVUE SCHITTERENDE OPERA'S A. mulders-sars Telefoon 141 Stationsstraat - WAALWIJK; 10.10 Avondwijding. 11,00 Gramofoonmuziek. 8,00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Het Omroeporkest. 12.30 Gramofoonmuziek. 1,30 De Octoplionikcrs. 3,00 Naai- en borduurcursus. 3.45 Gramofoonmuziek. 4.00 Voor zieken en thuiszittenden. 1.30 Gramofoonmuziek. 4.-15 Hoorspel: Paddeltje, de scheepsjongen van Mlchlel de Ruyter. 5.30 Het Omroeporkest. 0.30 Sportpraatje. 7.05 Dansmuziek. 7.30 Engelsche les voor gevorderden. 8,00 Nieuwsberichten. 8,15 Hot Concertgebouworkest. 10.30 Gramofoonmuziek. 11,00 Nieuwsberichten. Het AVRO-Dausorkest. 8,00 Gramofoonmuziek. 8.15 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuziek. 10,15 Morgendienst. 10.45 Leger des Heilskwartiertje. 11,00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje. 12,00 Weerberichten. 12,15 Het KRO-orkcst. 1,00 Gramofoonmuziek. 1,20 Het KRO-orkest. 2,00 Cursus fraaie handwerken. 3,00 Orgelspel. 1,00 Bijbellezing. 5.00 Cursus handenarbeid voor onze jeugd." 5.30 Hoorspel door eën voordrachtclub. 0.00 Cello-recital. 6.45 C.N.V .-kwartiertje. 7,00 Persber. Ned. Chr. Persbureau. 7.45 Een kwartiertje radio-reportage. 8,00 Weer- en Nieuwsberichten. 8,15 Het Sticht's Salon-orkest. 9,45 Nieuwsberichten. 9,50 Reportage van de groote landelijke bij eenkomst van den Bijz. Vrijw. Land storm te Barneveld. 10,45 Gramofoonmuziek. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10.20 Caret Rijken draagt voor. 10,40 Orgelspel. 11,10 Caarel Rijken draagt voor. 12,00 Het Cantabilé-orkcst. 2,00 De tuin In Februari. 2,20 Het Hilverstre-trlo. 3,15 Het AVRO-Dansorkest. 4,05 Gramofoonmuziek. 4.30 Caret Rijken vertelt. 5.45 De Flierefluiters. 6.30 Politiek Radio-Journaal. 6.50 Orgelspel. 7,00 Russische literatuur. 7.20 Orgelspel. 7.30 Nieuwsberichten. 7.35 Cursus. 8,00 Gramofoonmuziek. 8,10 Drie kwartter op een Zeeuwsche Propa- ganda-avond in Middelburg. 9,00 VARA-R.O.O.S. 10.30 Nieuwsberichten. 8,00 Gramofoonmuziek. 8,15 Morgenconcert. 10,00 Muzlekultzending voor fabrieken. 10,30 Gramofoonmuziek. 11.30 Grepen uit de geschiedenis van het oude en nieuwe testament. 12,15 De KRO-Melodlsten. 1,00 Gramofoonmuziek. 1,30 De KRO-Melodlsten. 2,15 Gramofoonmuziek. 2,45 De KRO-Melodlsten. 3.30 Gramofoonmuziek. 4.15 Het KRO-orkcst. 5.00 Gramofoonmuziek. 5.15 Het KRO-orkest. 6.00 Land- en tuinbouwcauserle. 6.20 Het KRO-orkest. 7.00 Polltle-berlchten. 7,00 Causerie namens 7.35 Rcdrljfsrcportage. behandeld? 8.10 Nieuwsberichten. 8.20 De KRO-Boys. 9.10 Komische Opera: De verkochte bruid. 11,00 Nieuwsberichten. 11,10 Eddy Czoka en zijn Hongnarsch orkest. 11.10 Gramofoonmuziek. de R.K. Artsenvereen. Hoe wordt Uw wasch van den kerniis-ex- 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10.20 Uitzending voor de arbeiders in de con- tinu-bedrijven. 12,00 Populaire gramofoonmuziek. 2,00 Lezing: De psyche ploitant. 2.20 Opera „Carinen". 3,15 Schaken. 3,35 Rotterdam's Philharnionisrb orkest. 4.30 Esperanto-uitzendlng. 4,50 Rotterdam's Philharmonlsch orkest. 5.40 Letterkundig overzicht. 6.00 Orgelspel. 6.30 Zanggroep De Wielewaal. 7.30 Bijbelvertellingen. 8,00 Herhaling^ van S.O.S.-berichten. 8,03 Nieuwsberichten en VARA-Varla. 8,15 The Two Cavelli's. 8.30 Amateurs zetten hun beste beentje voor 9,00 Ramblers VARA-Dansorkest. 9,30 Mannenkoor Excelsior. 10,00 Nieuwsberichten. 10,05 Muzieknummers op verzoek. 11,00 Wij vragen uw aandacht voor 11,05 Gramofoonmuziek. 8,00 Gramofoonmuziek. 8.15 Morgenconcert. 10,00 Muzlekultzending voor fabrieken. 10,30 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje. 12,00 Weerbericht. 12,15 Het KRO-orkest. 1,00 Gramofoonmuziek. 1.20 Het KRO-orkest. 2,00 Halfuurtje voor de rijpere jeugd. 2,30 Het KRO-orkest. 3,00 Kinderuurtje. H. I. R. O. 4,00 Gramofoonmuziek. 4.10 Lezing: Levensinzicht. 4.30 De HIRO-Post. 4.35 Gramofoonmuziek. 4.40 Lezing: De spurt naar de eindstreep. 5.00 Gramofoonmuziek. 5.45 De KRO-Nachtegaaltjes. 6.15 Gramofoonmuziek. 6.20 Journalistiek weekoverzicht. 6.45 Gramofoonmuziek. 7.15 Kath. Radio Volks-Univcrsiteit. 7.35 Actueele aetlierflitsen. 8,00 Nieuwsberichten en Mededeelingen. 8.10 Lichtbakens. 8.30 Onze Zaterdagavond. 10.30 Nieuwsberichten. 10.40 Internationale sportrevue. 10.55 De KRO-Boys. 11.25 Gramofoonmuziek. Wijziging in programma voorbehouden. 8,00 Brussel Vlaamseh. 9.20 Diversen. 10.35 Londen Regional. I.35 Droitwich. 2.20 Londen Regional. 3.35 Droitwich. 6.20 Diversen. 78 uur: Gramofoonnuizick van het R. I). B. Wals- en Marschmuziek. A 1520 Wir Marchleren. A 1112 Wanderlieder Potpourri. A1516 Grossmutters Lieblingslieder. A 1243 Schlosswache der Aineisen. Kirchwelh in Tirol. A 1380 Was blumen trfiumen. Lotosblumen. A 1311 Als liet orgel speelt. Als Kobus harmonika speelt. A 1549 Waldteufel Relgen. A 1479 Mlt Laute und Fiedel. A 3460 Hocli Ilabsburg. Meln Regiment. 8,00 Droitwich. 8,00 Brussel Vlaamseh. 9.20 Diversen. Londen Regional. Droitwich. Londen Regional. Droitwich 7—8 uur: Gramofoonmuziek van het R. D. B. Lichte muziek. A 1346 In dcine Hünde leg' Ich. Schön 1st jeder tag. Der Vögleln Abendlied. Erwachen die Frullngsblumen. A 2169 Die lastige Puppe. Da draussen in der Wachau. Dichter und Bauer. Im Glockentempel. Gluhwurmchen Idyll. Licbcsllcd. Barcarola. A1617 Helnzelmanchenns Wachtparade. Dornroschens Brautfahrt. 2191 Die kleine Patrouille. Nachtliche Heerschau. A1010 Fest Ouverture. 9.20 Droitwich. 10.35 12,50 2.25 6.45 A 1140 A 2526 A 1291 A 3384 8,00 Brussel Vlaamseh. 9.20 Diversen. 10.35 Droitwich. 2.20 Londen Regional. 3.20 Keulen. 5.20 Droitwich. 6.20 Diversen 78 uur: Gramofoonmuziek van het R. D. B Buitenlnndsch Cabaret. A 3409 Mr. and Mrs. is the name. Flirtation Walk. A 1974 Mattlnata. Vorrel Morrire. A 3395 With every breath I take. June-in Januari. A 3557 Isola Bella. Meln Herz kennt nur eine Frage. A 2213 Clrlbiribin. One night of love. A 3411 Sleepy head. Put on your old grey bonnet. A 1345 Ich trage dein Bild. Es glbt nur eine Llehe. A 3398 If I had a million dollnrs. Rock and Roll. A 1473 Flusterndes Sllber. Ich wollt' meine Licbe ergosse sich. 8.20 Droitwich. 9.40 Londen Regional. 10.20 Wcenen, 10.45 Londen Regional.

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 6