Hieuws uit de Laigstraat en Omgeving. SPÖRL ADVERTEERT IN DIT BLAD. DONGEN. DUSSEN. SPRANGCAPELLE. w. s. c. Zaterdag werd tijdens afwezig heid der bewoners, alhier ingebroken in een woning aan den Hoogen Ham. Uit een kast in de slaapkamer werden geld en gouden sierraden ontvreemd. Men heeft vermoedelijk de achterdeur gefor ceerd. Alles wijst er op dat bekenden aan het werk zijn geweest. De politie heeft de zaak in handen. Zaterdag j.l. gaf de fanfare Wil- helmina alhier in hotel Koppelpaarden haar laatste winteruitvoering. Hieraan verleende het duo Damme uit Breda zijn medewerking. Het muzikale zoo wel als 't humoristische gedeelte werd goed verzorgd en oogstte bij 't niet tal rijke publiek zeer veel bijval. Zondag j.l. hield de R.K. Werk liedenvereniging St. Wernerus in 't Vereenigingsgebouw alhier een alge- meene ledenvergadering. Doordat de heer G. van Biesen Thzn. zijn candi- datuur had ingetrokken, bleef 't thans zittende bestuur gehandhaafd en be staat uit de heeren C. Schelle, G. van Olst, A. Langenberg, B. v. Biesen en A. Hofmans. In de controle-commissie werden ge kozen de heeren A. Ribbens, W. Ver hoeven en J. Eeuwelen. Door ziekte van den penningmeester werd de heer G. v. Biesen Thzn. als 2de penningmeester bij acclamatie toe gevoegd. Besloten werd het Patroonsfeest in April a.s. op feestelijke wijze te herden ken. De Overste van 't Klooster der Zusters van Liefde te Hank (gem. Dussen), Zr. Wendelina, herdacht on der groote belangstelling haar 25-jarig klooster-jubileum. Begrijpelijk mocht zij zeer vele blijken van sympathie ont vangen. Door de schoolkinderen werd een hartelijk en spontane hulde gebracht. Zuster Wendeline trad op 27 Januari 1912 in 't klooster te Tilburg, werd daarna overgeplaatst naar Roermond, toen naar Kerkdriel en daarna naar Hank. Door de nog steeds stijgende bloem en meelprijzen hebben de Bak kerspatroons in 't Land van Heusden en Altena zich andermaal genoodzaakt gezien de prijzen te verhoogen en wel 't water- en melkbrood met 2 cent per 8 ons. HANK. Dezer dagen is de oudste inwoon ster dezer gemeente, mej. Cecilia Stoop, verblijvende bij Pastoor Willaert op de pastorie te Hank, 92 jaar oud ge worden. Zij mag zich nog in een goede gezondheid verheugen en verricht nog huiselijke bezigheden. De Vrijdagavond uitgeschreven vergadering van den gemeenteraad kon wegens onvoltalligheid niet doorgaan. Zij zal op nader te bepalen dag ge houden worden. SPRANG. Onder leiding van haar voorzit ter, de heer A. Spierings, kwam j.l. Za terdagavond de Afdeeling Sprang-Ca- pelle en Omstreken van den Ned. Chr. Werkmeestersbond in de zaal van den Chr. Volksbond alhier in 4e jaarver gadering bijeen. Naast de dames der leden waren afgevaardigden van ver schillende organisaties aanwezig, ter wijl namens het hoofdbestuur van ge noemden bond de secretaris-penning meester, den heer G. van Riet, de Jfeest- vergadering bijwoonde. Na de opening sprak de voorzitter een openingswoord uit, waarin hij al lereerst stil stond bij de erkenning van de weldaden des Heeren in het afge- loopen vereenigingsjaar, zoowel orga nisatorisch als persoonlijk ondervon den, hoewel enkele leden het moeilijk hadden en den nood der tijden gevoeld hebben. Voorts wees spr. ap de nog aldoor durende crisis, vooral op de geestelijke crisis: ook in ons land wordt reeds ver nomen de stem ,,Geen God en geen meester". In dit verband wees spr. op de verwording van het gezag in het ge zinsleven, waarom hij oproept tot trouw aan de beginselen in de H. Schrift ons geopenbaard. Hij wees op Paulus' woord vervat in Efeze 6, om zich in den geestelijken strijd te tooien met de wapenrusting Gods; leer en leven zijn niet van elkander te scheiden. Spr. staat nog stil bij het voltrokken huwelijk van Prinses Juliana en heette tenslotte dhr. van Riet hartelijk wel kom alsmede de afgevaardigden. Staande zong de feestvergadering hierna twee coupletten van het Wil helmus. De heer Chr. Pomper, secretaris der afdeeling bracht hierna zijn jaarverslag uit, waaruit bleek dat er een goede or ganisatiegeest heerscht. Het ledental bedraagt thans 25. Na het zingen van het bondslied sprak de heer van Riet, over „Volhar ding". Spr. wekte hierbij op, dat men bij het voor oogen gestelde doel moet volharden; niet in eigen kracht, maar in 's Heeren kracht en onder biddend opzien tot Hem op den ingeslagen weg voortwaarts gaan. In den breede werd hierna het program van actie, omvat tende een 6-tal punten, nader toege licht. In zijn slotwoord wekt spr. op, om samen de lasten te dragen en alzoo de Wet van Christus te vervullen, op dat zoo ook op het sociaal terrein wordt mede-gearbeid aan de komst van Zijn Koninkrijk. De voorzitter dankte den spreker voor zijn opwekkend en bezielend woord en sprak de hoop uit dat de le den de nuttige lessen ter harte zouden nemen. De avond werd verder afgewisseld met zang, muziek en voordrachten, waaraan medewerking verleenden de heeren Blom, v. d. Schans, Spierings, Rozenbrand en Christ. Het harmonium werd bespeeld door dhr. Spierings Jr. Namens de verschillende zusterver- eenigingen en organisaties voerden de afgevaardigden het woord. Aan het slot sprak de voorzitter een kort opwekkend woord en sprak de hoop uit dat deze vergadering als vrucht mocht hebben, dat de activiteit der leden nog grooter wordt. Hij dank te de afgevaardigden voor het gespro kene en allen die aan het welslagen de zer feestvergadering hadden medege werkt, waarna de bijeenkomst werd ge sloten en dhr. G. v. d. Schans in dank gebed voorging. Op uitnoodiging van de A. R. Kiesvereeniging te Sprang, trad j.l. Maandagavond in de zaal van den Chr. Volksbond als spreker op den heer W. Strijbis Pzn. van Den Haag, voorzitter van den Ned. Bond van Chr. Fabrieks- en Transportarbeiders, met het onderwerp: Anti-Revolutionnair in crisistijd". De voorzitter, de heer G. J. van Wil- ligenburg, opende de slecht bezochte vergadering, las Psalm 111 (onbe rijmd) en ging voor in gebed. In zijn openingswoord heette de voorzitter de aanwezigen namens de Kiesvereeniging welkom op deze vergadering, die be doeld was als propaganda-vergadering voor de a.s. verkiezingen. In 't bijzon der heette spr. welkom de heer Strijbis, die geen vreemde voor Sprang is en reeds voor de vierde maal voor de A.R. Kiesvereeniging optreedt. Hij spreekt de hoop uit, dat dezen avond voor al len ten zegen mag zijn. Spr. vervolgt dan, dat men één kreet hoort over de crisis en dat er veel ge klaagd wordt over alles en nog wat, maar dat men vergeet dat wij de crisis moeten zien als een geestelijk verschijn sel. De heer Strijbis, 't woord verkrijgen de, begint met op te merken dat we een buitengewoon moeilijke verkiezings strijd tegemoet gaan er. het zeker noo- dig is dat in 1937 alle Christus-belijders eensgezind optreden. Ora voldoende op de hoogte te geraken van de moeilijk heden in dien strijd, is het noodig een blik om ons heen te slaan. Bij allen is wel de overtuiging gerijpt, dat de crisis van zeer langen duur is, zegt spr., en al is er eenige oplichting, een wolkje als eens mans hand aan den economi- schen hemel merkbaar, zegt spr. er is toch nog een groot leger werkloozen. Het volksinkomen is beduidend ver minderd en als gevolg daarvan de wel vaart achteruitgegaan. Wie dit op zich heeft laten inwerken, heeft veel critiek op de regeering en dan staan de beste stuurlui aan wal. Ook in geestelijk opzicht is ons land hollend achteruit gegaan: spr. wijst daarbij op een tooneelstuk van de Utrechtsche studentenvereeniging en noemt dit teekenend voor de mentali teit die onder de geestelijk vooraan staanden onder ons volk heeft postge vat. Als spr. om zich heen ziet, consta teert hij dat Rusland gebogen ligt on der de macht van het communisme. Duitschland onder het nationaal socia lisme en in Italië de dictatoriale staat heerscht: als we daarbij nog zien naar Spanje, dan zien we hoe een ontzagge lijke tijd we beleven. In ons land zal tijdens de a.s. verkie zingen ook wel blijken dat er twee groote richtingen zijn die probeeren be slag te leggen op ons volk. In de eerste plaats, de nationaal so cialistische beweging, die zegt dat het nu eindelijk maar eens uit moet zijn met dat geredeneer en het parlement maar moet ophouden met debateeren, en die in Volk en Vaderland roepen om de daad. Zij willen alles maar onderst boven keeren en probeeren er iets voor in de plaats te brengen. Mussert heeft daarbij gezegd, dat elk middel dat ge bruikt kan worden om de beweging te verstevigen gebruikt zal worden. De andere beweging is de sociaal democratie, die naar haar zeggen alleen in staat is tegen het nationaal socialis me op te treden. Maar de sociaal de mocratie is juist zwak, zegt spr., omdat zij op een gegeven oogenblik wel grijpt naar de leiding, maar bestuurd en ge stuwd wordt door het communisme. Als we dit wereldbeeld, zoowel stof felijk als geestelijk-zedelijk, teekenen, wil spr. daarmee laten zien dat we deze richtingen moeten onderkennen en moeten weten hoe wij daar tegenover moeten gaan staan. Het is betreurens waardig, zegt spr., dat we daarnaast moeten constateeren, dat ons christen volk niet als één volk optreedt. Daar is naast de A. R. Partij ook nog de C.H., die bij ons behoorde, en de C.D.U., die naar spr. vaste overtuiging verlaten heeft de beginselen uit Gods Woord. Principieel gezien, hoe komt het dat we met de twee hoofdrichtingen heb ben te maken, met de sociaal democra tische en nationaal socialistische bewe gingen? Omdat men is uitgegaan van geheel andere overwegingen. Als spr. naast elkander plaatst een socialist, een fascist en een christen, dan zullen zij hierin uiteen vallen, dat de socialist de volkssouvereiniteit belijdt, de fascist de staatssouvereiniteit en de christen be lijdt de Souvereiniteit Gods. Als we dat steeds in de gedachten hebben, dan zullen we steeds tot de conclusie ko men, dat dat het verkeerde is en dat dót ons van anderen scheidt. God in den hemel heeft absoluut gezag. God heeft Zijn Woord gegeven, dat onfeil baar is, waarin Zijn ordeningen voor elk terrein van het leven en waaraan men onderworpen is in volkomen ge loofsgehoorzaamheid. Alle ander gezag vloeit van God af. Daarom spreken wij van souvereiniteit in eigen kring. Daar denkt de man van de nat. soc. beweging anders over, die gelooft niet in een eeuwig levend God en in Chris tus als de verzoener onzer zonden en in den H. Geest als de werker van ge nade in ons hart door Jezus Christus. Hij spreekt wel over een verlosser, maar niet De Verlosser $an zonde, en over een geest, maar niet de H. Geest, maar een geest des menschen. De Gods openbaring is voor hem gesloten en als we de ontwikkeling in Duitschland zien, worden we met vreeze vervuld. Zij spreekt van gezag van den staat, verpersoonlijkt in den dictator, die be veelt, en heeft het leven van den staat en de kerk, onderwijs en organisaties in eigen hand. Wie niet buigen wil voor de goden van deze eeuw, zooals die zich openbaart in het nat.-soc., moet vluchten of wordt gedood of ver bannen. Dat wijst ons A.R. weer naar die bijbel, die Godsopenbaring, waarin in de Openbaringen van Johannes ge schreven staat het machtige woord, dat in die dagen waarin het merkteeken van het beest gezien zal worden, niet gekocht en verkocht zal worden, dan aan die het merkteeken hebben. O, dat toch de oogen van ons volk er voor ge opend mogen worden, zegt spr. en wijst in dit verband op de komst van den werelddictator, die zal verwezenlijkt worden in den persoon van den anti christ, waarom wij nu reeds hooren het „Maranatha', Jezus komt. Wij onderkennen in den nat. soc. dictator de antichristelijke machten en dan wordt het leven bang. Gelukkig die dan in Christus gelooven, die weten, dat men wel het lichaam kan dooden, maar niet de ziel. De sociaal democratie zegt, het is maar een tijdelijke kwestie. Als het gezag aan het volk komt, dan zal bij de verandering der omstandigheden ook de maatschappij veranderen, en is er geen behoefte meer aan godsdienst. Spr. wijst daarbij op Rusland en zegt dat de getuigenissen van die in Rusland zijn geweest door den geest van ver- leugening die zich heeft vastgezet niet meer worden geloofd. Dat is het oor deel van God, dat men het wel ziet, maar dat men de kracht niet heeft het te keeren, en dat als het zoo door gaat Europa naar den afgrond gaat. Gij moet die richting bestrijden met alle kracht die in U is, zegt spr. en U voegen bij de A. R., die tegenover de revolutie plaatst het evangelie, de eeni ge vaste basis waarop we voort kunnen werken. Spr. wijst dan op de schommelDoli- tiek der S.D.A.P. tegenover het Kon. Huis en de ontwapening, terwijl hij in ditzelfde verband ook tot zijn leedwe zen moet wijzen op wat hij in de kringen der C.D.U. waarneemt. Over drie din gen wil spr. iets zeggen, n.l. over de door hen voorgestane socialisatie, over de ontwapeningsgedachte en over het staatspensioen. Spr. wijst daarbij op de onjuiste te genstelling van hun program, dat men thans zou produceeren voor winst en niet naar behoefte en zegt dat er winst moet worden gemaakt. Spr. grootste bezwaar tegen dit punt is echter dat de rechten en vrijheden van ons volk wor den aangerand. Spr. vraagt hoe willen ze socialiseeren, onteigenen of schade loos stellen. Wil men dan de staat ma ken tot een dief of in het andere geval, waar zal men de miljarden vandaan ha len die daarvoor noodig zijn. Wat ontwapening betreft, de A.R. zijn niet voor oorlog, maar wij moeten pund apjYuiojpqaoj po0 joop soo lag onafhankelijk bewaren. Wat het staatspensioen betreft, wijst er spr. op dat wij geen staatsarmenver- zorging wenschen, maar verzekering. Spr. eindigt met te wijzen op het voorrecht dat we een bijbel hebben die niet veranderd en beginselen op die bijbel gegrond, die de tijden kunnen verduren. De practische uitwerking dier beginselen is natuurlijk onderhevig aan de schommelingen van het leven. Naar den mensch gesproken, zegt spr., vragen wij: waar gaan we heen, maar wij hebben een God die regeert en Die het wereldregiment in handen heeft, op Wie we ons veilig kunnen verlaten. Daarom durven we in dezen tijd den arbeid voor de verkiezingen weer te aanvaarden en wij spreken het uit dat het woord uit den bijbel ook op sociaal en politiek erf van toepassing is, dat de weg breed is die naar het ver derf voert, en smal het pad van het be houd, dat voert naar de overwinning die in Christus Jezus bezegeld is, die in het kruis van Golgotha overwinnaar is en zit aan de rechterhand der Vaders. Van de gelegenheid tot vragen stel len werd door enkele aanwezigen ge bruik gemaakt: de vragers werden door den spreker afdoende beantwoord. De Voorzitter zegt den heer Strijbis namens de vergadering hartelijk dank voor zijn uitnemend principieel betoog. Met een opwekking om aan den ver- kiezingsarbeid deel te nemen sluit de voorzitter de vergadering, waarna de heer Strijbis met dankgebed eindigt. De heer Ant. Janson herdacht dat hij voor 30 jaar lid der Chr. Gem. Zangver. Excelsior werd, waarvan hij vele jaren bestuurslid was. Hij werd in de wekelijksche repetitie gehuldigd en ontving daarbij een vulpenhouder en vulpotlood. VRIJHOEVE-CAPELLE. Daartoe uitgenoodigd door de Ned. Herv. Jongel. Vereen. „Gideon" aan den Loonschendijk, trad in de Herv. Kerk aldaar op Ds. Koster van Montfoort. 't Kerkgebouw was stamp vol. De gehouden collecte ten bate der vereeniging bracht ruim 17.— op. Door den Chr. Besturenbond Sprang-Capelle wordt a.s. Vrijdag avond half 8 in het gebouw voor Chr. Belangen alhier een propaganda-verga- dering gehouden, waarin als spreker hoopt op te treden den heer W. Kok uit Utrecht, bestuurder in alg. dienst van het Chr. Nat. Vakverbond in Ne derland, met het onderwerp: „Een blik in het verleden, het heden en de toe komst". Wij wekken eenieder op deze be langrijke vergadering bij te wonen. De Ned. Herv. Jongel. Vereen. „Immanuël" hield Maandagavond in de consistoriekamer haar 12e jaarverga dering, onder leiding van Ds. Cuperus. De samenkomst werd door den leider geopend met het laten zingen van Ps. 86 vs. 6, het lezen van een gedeelte uit Gods Woord en gebed, waarna een kort openingswoord volgde. De secre taris de heer P. Dekkers bracht een uit voerig jaarverslag uit; het ledental be draagt thans 49. De penningmeester de heer P. v. d. Hoeven gaf een finan cieel overzicht, waaruit bleek dat de kas sloot met een batig saldo. De bib liothecaris de heer Ant. van Vuuren deelde mede, dat in het afgeloopen jaar 3300 boeken zijn uitgegaan: aan lees- gelden kwam binnen 70.-. In de bibliotheek zijn thans 650 boeken. Er is dus keus genoeg. Aan alle functio narissen werd een woord van dank ge bracht voor hun velerlei arbeid voor de vereeniging verricht. Door den heer J. van Beek werd een inleiding gehou den over Openbaringen 3. Een onder werp werd behandeld door de heeren J. van Oversteeg, getiteld „Begin der Reformatie" en G. de Haas, over „De mensch voor en na de zondeval". Ver volgens volgden nog eenige voordrach ten en toespraken van afgevaardigden. Burgemeester A. Smit sprak een op wekkend woord. De samenkomst, wel ke door ongeveer 250 personen was bezocht, werd met het zingen van Ps. 145 vers 3 en dankgebed gesloten. CAPELLE. Door B. en W. der gemeente Sprang-Capelle zijn voor het tijdvak van 8 dezer tot en met 8 Maart a.s. als winkeliers, belast met den verkoop van onvermengde margarine, aangewezen: J. C. van der Schans, A. Paans, J. van Riel en D. van Peer en als slagers, be last met den verkoop van gehakt in blik M. Rijkers, J. W. Nieuwenhuizen en J. de Jong. 'o De voetbalvereeniging „Neerlan- dia" speelde j.l. Zondag op haar ter rein aan de Zandschel voor de 2e klas se B. van den Brab. Voetbalbond, tegen R.W.B. 3 uit Besoijen en won met 7— 2. Het 2e elftal, dat dezelfde afd. tegen W.S.C. 4 uit Waalwijk speelde, bracht het tot een gelijk spel, 4—4. Bij onderhandsche aanbesteding Ts het bouwen van een woning aan de Zandschel voor rekening van den heer J. Versteeg opgedragen aan den heer A. H. Willemz te Sprang. w K. N. V. B. Uitslagen van .Zondag 1.1.: AFDEELING IV. Eerste Klasse. NOADRoermond 51 NACBleyerbeide 81 EindhovenJuliana 14 Tweede Klasse A. De ZeeuwenRBC 12 GoesVlissingen afgel. Tweede Klasse B. VVV—ESV 4—1 HelmondiaPicus 40 Willem IIDe Baronie 31 Derde Klasse D. ZaltbommelZBW 70 BaardwijkHeusden 25 Derde Klasse E. TrapluriVienna 44 ZGCDVVS 2—1 OVERZICHT. AFDEELING IV. Eerste Klasse. Doordat NOaD een daverende 51 overwinning op Roermond heeft weten te behaien, is naar gunstige kans op het kampioenschap behouaen gebieven. Te meer daar zij PSV nog op bezoek moet krijgen. Of zal de wedstrijd tegen PSV het spreekwoord: Twee honden vechten om een beenbevestigen, zoodat BW er de vruchten van zou kunnen plukken? NAC heelt zich door een 81 overwinning op Bleüerheide veilig we ten te steden, liet scnynt nat de NAC-lui toch nog wel doelpunten kunnen ma ken. Juliana zorgde ook voor een ver rassing, door n.l. met 14 van tindho- ven te winnen, heeft zij kans ge ien, zoo goed als zeker de onderste plaa.s te ont komen. Het ziet er voor Einhoven nu wel donker uit. Tweede Klasse B. Door een mooie 31 overwinning van Willem II op de Baronie hee.t zij thans met 4 punten voorsprong de leiding, en er moet veel gebeuren, wanneer die de Wil em Il'ers nog zou ontgaan. Doordat Picus met 40 tegen Helmondia het loodje moest leggen, komen de Picus-lui leelijk in het gedrang gelukkig voor hen dat er nog een Wilhelmina is. Ook ESV staat nog alles behalve sterk. Zondag moesten zij er weer met 41 in Venlo aan gelooven. thans: Derde Klasse D. De plaatselijke ontmoe'ing Zaltbommel ZBW eindigde in een groote 70 overwinning van de gastheeren. Het wordt thans oppassen voor ZBW. Onze verwachtingen ten spijt is het Baardwijk niet mogen gelukken van Heusden te winnen. Met 25 moesten zij het onder spit delven. Heusden moet nu maar wachten op een struikeling van TOP. De stand is thans: TOP Heusden Baardwijk RWB Zaltbommel Bossche Boys Devo ZBW Vlijmen Kaatsh. Boys 14 12 1 1 13 8 3 2 15 8 1 6 12 6 11 7 11 11 11 11 13 2 10 53—14 25 50—32 19 58— «6 17 51—28 15 49—22 15 20—34 27—39 21—43 20—32 23—72 Derde Klasse, E. Hier stonden slech's twee wedstrij-'en op het programma die van geen belang voor de bovenste plaa's waren. Aller eerst TraplustVienna. De^e wedstrijd eindigde in een draw 44 was het re sultaat. ZGC deed he' brier en wist met 21 van DVVS te winnen, waa-door de positie van DWS er heel wat beter op geworden is. De stand is thans: vos WAALWIJK. Het eerste elftal ven WSC was Zondag 1.1. vrij van competitie evenals haar voor naamste concurrenten WWZ en Tivoli. In deze afdeeling is dus, wat de stand aan den kon bri^eH. geen vrandering gekomen. Ook WSC 2 was vrij. WSC 3 speelde thuis 'egen Baardwijk 2 en slaagde er in met 32 te zegevieren. Het vierde eFtal moeri een hcoek gaan brengen aan Zandschel 2 Zij heb ben zich daar pracht'g cewe^rd, een ge lijk spel 44 was het resultaat. R. W. B. Door in Vlümen een 50 overwinning te behalen zijn onze jongens er in ge slaagd het kampioenschap van haar af deeling te behalen. Ree's enkele jaren achtereen behoorden zü tot de gega digden voor de eerste plaats, doch tel kens was een onverwachte struikeling de oorzaak, dat zij steeds meer ct» het laatste moment werden uitgeschakeld. Ook nu weer was bij vekn de bron op een eventueel kamp'oenschap sterk ver minderd. daar haar eer~»e compet t e- wedstrijd reeds een nederlaag bracht. Onze reserves dachten er anders over, de uitstekende geest in het el'tal en de kameraadschap on^eriing, gac hun bet zelfvert "ouwen terug, /ij vers'eHen rich kranig, en reeds na enkele wed tryden bracht hun op overtuigende wy e aan de leiding, die zy ook n:et meer afston- den. Dat zij ook nu reeds het kampioen schap behaalden met no? twee wedstrij den te spelen cee't een du'delyk bewijs dat zij ook de sterkste zijn, wat t ou- wens ook op de ranglijri tot uit'ng komt. Geef dit kampioenschap voor het elftal zelf een groote voldoening, ongetwij'eld zal het voor ffeheel RWB een morele steun zijn, en dit het a'geheele vereeni- gingsbe'ang zeker ten goede komen. RWB 3 moest in Zan-'ccual haar meerdere erkennen, met een 72 n dek laag werden zij naar hu;s ?estuurd. Zy moesten echter met verschalende inval lers uitkomen, zoodaf de nederlaag niet onverwacht werd geleden. De volgende keer beter RWB'ers. De stand is thans: PSV 16 9 3 3 22 43—27 BW 16 9 2 5 20 52o 7 NOAD 15 8 3 4 19 49—31 NAC 16 8 1 7 17 37—32 Bleyerheide 16 5 6 5 16 29—40 Juliana 17 5 5 7 15 35—43 Roermond 16 5 4 7 14 33—45 Eindhoven 16 5 3 8 13 27—42 LONGA 16 5 2 9 12 37—37 MVV 16 5 2 9 12 34—42 De stand is Willem II 15 12 1 2 25 49- -15 Hc-lmond 15 10 1 4 21 36- -18 De Valk 14 8 2 4 18 46—27 Tegelen 14 6 3 5 15 25- -34 VVV 14 5 2 7 12 30- -31 Helmondia 13 4 3. 6 11 31—41 De Baronie 14 4 3 7 11 34- -39 ESV 15 4 2 9 10 28—54 Wilhelmina 14 2 5 7 9 25—48 Picus 12 4 0 8 8 31- -35 Tivoli 17 13 2 2 63—36 28 WWZ 16 12 1 3 47—^2 25 WSC 15 9 4 2 63—19 22 15 8 0 7 35—36 16 ZGC 15 5 4 6 39—38 14 Traplust 14 5 2 7 30—36 12 MGS 14 4 4 6 27—36 12 Vienna 15 4 4 7 32—36 12 Tongelre 16 4 3 9 26—39 11 DWS 16 5 1 10 32—51 11 Boxtel 15 1 3 11 15—60 5

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 3