LAATSTE BERICHTEN. BURGERLIJKE STAND. AGENDA'S. ABONNEERT U OP DIT BUD. SPORT, „De Echo van het Zuiden'' Aankoop landerijen Ooster-Havenkade. Subsidie en garantie festival „Tot Bloei der Toonkunst". LANGSTRATERS! „DE ECHO VAN HET ZUIDEN" Geen K. N I. L. M.-verbinding tusschen Ned.-lndië en Manilla. 1 r> Zoekt niet langer zelf naar PERSONEEL. Laat ons dat lastige werk opknappen. De stem van ONS BLAD dringt ge regeld in duizenden gezinnen, in de Langstraat en Omgeving, waar werkers te over zijn. Plaats uwe aanvraag voo personeel dus in Waalwijksche en Langstraatsche Courant. uit Vlijmen, thans gedetineerd, die uit de spoorwegwagons te Vli'men doozen koffie en pakken leer heeft weggeno- Voorts heeft de rechtbank vonnis ge wezen in de zaak tegen den 21 Jarigen schoenmaker O. J. H. uit Vlumen, die van E. bij deze diefstallen behulpzaam is geweest Tegen beiden heeft de officier van Justitie 10 maanden ge vangenisstraf geëischt. Van E- is door de rechtbank ver oordeeld tot 10 maanden gevangenis straf met aftrek van het voorarrest en H. is veroordeeld tot 8 maanden ge vangenisstraf voorwaardelijk, met een proeftijd van 3 jaar- Ie 's Gravenhage is bericht ontvangen van den Nederlardschen gezant te Washing! n, dat de Amerikaansche regeering hem heeft medegedeeld, dat zij Nederland en het Nederlandsch- Indische gouvernement voorloopig niet de gevraagde toestemming kan ver - leenen om met vliegtuigen van de K. N. I L M. via Soerabaja en Tarakan een geregelden dienst te onderhouden tp Manilla, de hoofdstad der Philippijnen welke dienst aansluiting zou kunnen geven op den Clipperdienst van den stillen oceaan der Pan A i erican Airways NATIONALISTISCHE KRUISER IN DEN GROND GEBOORD. Een poging om een Brilscb vrachtschip te beletten de blokkade van Santander te breken, heeft de nationalistische vloot heden haar grootsten oorlogsbodem gekost. Het 15,700 ton metende pantser schip »Espana« is, naar Reutei meldt, ter hoogte van Santander op 5 K.M. uit de kust door de bommen van een regeeringsvlieger getroffen en in minder dan een half uur gezonken. De officieren zijn door den nationalistischen torpedojager »Ve- lasco« aan boord genomen. Vis- ichersschepen der regeering zijn uitgevaren om de bemanning der »Espana« te redden. WAALWIJK. VAN 23 TOT 30 APRIL '37. Franciscus F. J. zv. J. H. van Wees-van Well Adrian.» Pn. Mn. Wa. dv. A. C. M. Eibers-van dei Velden Adrlanus z.v. J. B. van d:n Anker- Hüllen Cornell? J. z.v. L. H. Lcijtens-Coenen Johannes Fr. J. z.v. W. J. van der Gouw-van Hoof Marlnus, z.v. F. Smlenk-vnn Geencn. Overleden Franciscus Frederlcus Johannes van Wees, oud 2 dagen Adrlana vnn Morkboven, oud 83 jiren, weduwe van L. de Beer Catharlna van der Hammen, oud 70 jaren, cchtgenootc van G. Jnnson. Gehuwd J. J. Sars, oud 28 jaren en Pa. Ma. de Ruijter, oud 21 Jaren, belden te Waalwijk A. J. van Drunen, oud 28 Jaren, wonende te Drunen en Mn. Pn. Derks, oud 20 Jaren, wonende te Waal wijk L. P. M. de Munnlk, oud 26 jaren wonende te Tilburg en Ha. Wa. Moonen, oud 26 Jaren, wonende te Waalwijk A. M. D. Kokx, oud 35 jnren en Ja. .Trots, oud 32 jaren, belden wonende te Waalwijk L. van Helvoirt, oud 33 jaren en Ha. Ja. van NooiJ, oud 33 Jaren, beiden wonende Ie Waalwijk. Huw. Aangiften: A. H. Hendriks, oud 31 jaren en Ludovlca hcolen, oud 32 Jaren, belden te Waalwijk M. M Treffers, oud 27 Jaar en Ja. Fra. Liebrechts, oud 23 jaren, beiden wonende te Waalwijk r"r. Pop;ielaars, oud 30 jaren wonende te Ginneken en Bavel, en Ha. Ja. Bakkers, oud 27 jaren, wo nende te Waalwijk W. A. van Wezel, oud 29 jaren, wonende te Loonopzand en Aa. Ja. Ba. Hakkers, oud 28 jaren, wonende te Waalwijk. Ingekomen: A. H. van Herpt van Drunen Ma. Tlia. Klerks vnn Drunen. Vertrokken L. A. O. Wlllems naar Utrecht G-. C. Dtel- man naar Norg Ma. Reijnaars naar Sprang- Capelle N. G. Proveniers naar Sprang-Capelle A. A. van Hilst naar Vught P. A. van Ree naar Vlijmen J. A. Stoffelen en gezin naar Oosterhout. WAALWIJK. Zaterdag en Zondag, Luxor Bios coop «Catharina de Kleine«. Zaterdag, Zondag en Maandag Theater Musis Sacrum »Een avond in de ()pera«. Zondag 12 uur. Repetitie Liedei tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 12 uur repetitie Mannen koor O. en V. Maandag 89.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gvmnastieklokaal O.S »I)e Eendracht« en »W.C.B Dinsdagavond van half zeven tot acht uur inkorven duiven voor wedvlucht vanuit Vilvoorde. Dinsdag 7—8.30 uur. Gymnastiek dames K. enV. Gymnastieklokaal O.S Dinsdagavond 8 uur Damavond Calé Rest. »De Molenvliet». Woensdag 7—8.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gvmnastiekl. O. S W.G.V. Woensdag van 5.30— 6.45 uur Adspiranten II. Woensdag 8 u. Cursus Transport Colonne Roode Kruis O. L. Sihool Gemeenteraad Waalwijk. Gisterenavond kwam de Raad on zer gemeente in openbare vergadering bijeen onder voorzitterschap van den Edelachtb. heer burgemeester E. C. J. Moonen. Aanwezig alle leden. De heer Passier wordt door den Voorzitter geluk gewenscht met zijn herstel. De notulen der vorige vergadering worden na een kleine redactiewijziging op verzoek van den heer v. d. Waer- den goedgekeurd. Aan de orde: Ingekomen stukken. Van de Gedeputeerde Staten. a. Koninklijk goedgekeurde veror dening op de heffing van school geld voor l.o. en u.l.o., vastge steld bij raadsbesluit van 29 Januari 1937. b. Goedgekeurde capitulantenver- ordening, vastgesteld bij raads besluit van 25 Maart 1937. c. Goedgekeurd raadsbesluit van 25 Maart 1937 tot aanvaarding van een strook grond aan de Wagenstraat van J. A. Kuysten. d. Goedgekeurde raadsbesluiten van 25 Maart 1937 tot wijziging der begrootingen 1936 en 1937. Al deze stukken worden voor kennis geving aangenomen. 2. Voorstel tot wijziging der politie verordening. De heer v. Gent heeft bezwaar tegen de redactie van art. 15, 3de lid, waarin verboden wordt tusschen des avonds 9 uur en des morgens 6 uur met kalk, kalkmiddelen enz. zich op den openba ren weg te bevinden. Door deze bepaling zou z.i. o.a. een schilder die met verf of behangselpapier e.d. zich op straat bevindt strafbaar zijn. oog De Voorzitter zegt dat in verband met de winkelsluiting 9 uur gesteld is, waarna het practisch toch niet voor komt dat een schilder nog gaat werken. Zonder deze' uitdrukkelijke bepaling zou anders de bewijslast zeer moeilijk zijn. De heer v. Gent zou verder willen verbieden, dat met toestemming van B. en W. of de betrokken eigenaars aan gebrachte biljetten door anderen wor den afgescheurd. De Voorzitter zegt toe de politie hierop te laten letten. De heer Roxs zegt dat hem uit er varing gebleken is, dat men ook met toestemming van de betrokken eige naars geen biljetten langs den openba ren weg mag aanplakken zonder ver gunning van B. en W. De Voorzitter zegt dat B. en W. ge durende een periode voor de a.s. ver kiezingen algemeene ontheffing van die bepaling zullen geven. De heer Pullens informeert welke of officieele opplakplaatsen zijn. De Voorzitter antwoordt daarop dat men in Baardwijk de poort voor den z.g.n. Blanken Wiel daarvoor heeft aangewezen. In Besoijen het transfor matorhuisje en in Waalwijk het brand spuithuisje nabij den overweg aan de St. Antoniusstraat. De politieverordening wordt hierna z.h.st. volgens voorstel van B. en W. gewijzigd. 3. Voorstel tot vaststelling van ge wijzigde parkeervoorschriften voor motorvoertuigen enz. (Zie prae-advies in ons blad van Za terdag). De heer Spijkerman juicht de voorge stelde wijziging toe, doch meent dat het parkeerverbod in plaats van s avonds om 7 uur. daar ter plaatse gerust om 5 of 6 uur kan ingaan, omdat dan de za- kenmenschen met hun auto s over het algemeen reeds vertrokken zijn. De Voorzitter zegt dat op advies van den Inspecteur van politie dit tijdstip op 7 uur is bepaald, omdat om 6 uur nog verschillende fabrieken uitgaan, waar door er een druk rijwielverkeer is. 4. Voorstel tot beschikbaarstelling van een crediet voor het aan schaffen van een vrachtauto voor de gemeentewerken. Op een informatie van den heer Pul lens deelt de Voorzitter mede, dat het hier alleen de aanschaffing van een nieuwe chassis betreft, de bak van de auto wordt hier weer opgeplaatst. Wordt z.h.st. goedgekeurd. 5. Voorstel tot onderhandsche ver huring der gemeentewoning Groo- te Straat 78a. Wordt z.h.st. goedgekeurd. 6. Voorstel tot aankoop van lande rijen langs de Ooster-havenkade. (Zie prae-adviei. in ons blad van Za terdag 1.1.). De heer Roxs vraagt zich at of men met de gevolgde taktiek ten opzichte van de haven wel op den goeden weg is. Niettegenstaande zij voortdurend wordt uitgebaggerd, blijft zij nog altijd slecht bevaarbaar, vooral bij lagen wa terstand en staat daarom bij de schip pers niet in een goed blaadje. Aan de Westzijde is er nu reeds meer dan ge noeg opgespoten, maar waar zal men in de naaste toekomst met de bagger blijven, wanneer ook de Oostzijde op een peil gekomen is, dat daar geen bag ger meer gestort kan worden. Naar spr. meening diende er een deskundig onderzoek te worden ingesteld op wel ke andere manier de haven voor navi gatie geschikt te maken is, want met deze wijze van uitbaggeren en opspui ten loopt men op den duur vast. De Voorz. zegt dat de thans gevolg de methode bij het uitbaggeren de helft goedkooper is dan de manier waarop dit vroeger gebeurde; nu wordt het di rect door den baggermolen op de kade gespoten, terwijl vroeger alles met sleepbootjes naar een andere plaats moest worden gevoerd. De tegenwoordige aannemer is daar om gaarne bereid na afloop van het contract dit weer te verlengen. Ook de waarde van het land wordt door deze opspuiting verhoogd. Inderdaad zou men als ook de Oosterkade is opgespo ten, weer tot de oude, dure methode van baggeren moeten overgaan, doch dit duurt nog tientallen jaren en intus- schen zullen toch de ontworpen plan nen om ten Oosten van Geertruiden- berg een schutssluis aan te brengen, waardoor de aanslibbing der Lang- straatsche havens wordt tegengehou den, wel verwezenlijkt zijn. De heer Roxs zegt dat de aanzetting van slib zoo sterk is, dat naar zijn mee ning dit nog wel andere oorzaken zal hebben. De Voorzitter zegt dat ook de heer Klerkx dezelfde meening was toege daan. Doch nadat hij een monster ter onderzoek had opgezonden, bleek dit in hoofdzaak uit klei te bestaan. Dat het rioolwater hieraan schuld zou heb ben, zooals hij meende, bleek niet het geval te zijn. Weth. Eibers wijst er op dat het hier gaat over de vraag of het in het belang der gemeente is het terrein aan de Oos terkade aan te koopen of niet. Bij de tegenwoordige voordeelige ma nier van baggeren bedragen de onder houdskosten slechts 2500 per jaar, terwijl zij vroeger het dubbele bedroe gen. Wanneer tot den voorgestelden aan koop wordt besloten is de gemeente weer voor 20 a 25 jaar gedekt en heeft zij dus een groot voordeel. In zulk een goede conditie als de haven den laat- sten tijd verkeert, is zij vroeger nooit geweest, de slechte toestand zal dus z.i. het motief niet zijn waarvoor som mige schippers wegblijven. Vroeger, toen de haven veel slechter bevaarbaar was, lag het soms vol schepen. Wan neer men nu een vrachtje heeft blijken de schippers toch altijd nog heel graag te komen. Spr. acht de haven van be lang voor den naam van onze plaats, ook al brengt zij de gemeente misschien geen groote voordeelen. De heer Roxs kan nog niet geheel beamen, dat de haven in goed bevaar baren toestand verkeert. De Voorzitter merkt op dat geen enkele schipper tegenwoordig nog moeilijkheden zal ondervinden als de gegeven voorschriften worden opge volgd. De heer van Driel erkent dat de ha ven den laatsten tijd in beteren toe stand verkeert en vraagt of de tonne- maat welke tot nu toe in de schippers- almanak stond aangegeven niet ver hoogd kan worden, want deze weer hield z.i. de schippers om de haven aan te doen. De Voorzitter zegt toe te zullen doen onderzoeken of de aangegeven maat verhoogd kan worden. Ook voor de gasfabriek komen sche pen met 300 ton lading steeds vlot bin nen. De heer Pullens vindt de voorgestel de aankoopprijs vrij hoog. In het prae- advies wordt wel gesproken over 1500 per H.A., doch hierin is ook een perceel moeras van 1.13.10 H.A. be grepen, als we dit in aanmerking ne men bedraagt de prijs eigenlijk 2100 a 2200 per H.A., dus nog meer dan vroeger de Westerhavenkade. Ook in verband met den prijs die de gemeente destijds bij de plannen voor een sportpark voor den grond in den binnenpolder heeft geboden, komt spr. de thans voorgestelde koopprijs vrij hoog voor. De Voorzitter zegt dat B. en W. ook gemeend hadden dat gedeelte moe ras voor een zeer lagen prijs te krijgen, doch het polderbestuur bleek er niet goedkoop afstand van te willen doen. Voor de gemeente is het moeras trou wens een voordeel, want hierop kan het meeste bagger gespoten worden. Wat de prijsvergelijking betreft met gronden in den Binnenpolder die voor het sportpark noodig zullen zijn ge weest, deze gaat z.i. niet op, daar grond langs de haven veel beter is en dus meer waarde heeft. De heer van Loon merkt op dat het polderbestuur het perceel moeras gratis opgespoten kan krijgen met bagger uit het kanaaltje en dan is deze grond dus veel meer waard. De Voorzitter vraagt waarom het polderbestuur dit niet reeds gedaan heeft, waarop de heer v. Loon zegt geen antwoord te kunnen geven. De heer Pullens is van meening dat de bagger uit het kanaal niet geschikt zou zijn om op een dergelijk perceel te spuiten. De heer v. Loon merkt op dat het precies dezelfde is als die welke uit de haven komt. De heer v. Driel acht de gevraagde prijs niet te hoog, vooral omdat het moeras feitelijk een voordeel voor de gemeente is. Weth. Eibers zegt over deze aange legenheid met het polderbestuur te heb ben geconfereerd. Men moet niet ver geten dat het polderbestuur er niet om gevraagd heeft, doch dat de gemeente dit terrein dringend noodig had. Vroeger zijn deze perceelen door het polderbestuur aan zeer hoogen prijs ge kocht en al is de prijs op het oogenblik veel lager, het polderbestuur moet zich toch tegenover de ingelanden kunnen verantwoorden en een behoorlijken prijs bedingen. De vraagprijs was 5000.—, doch tenslotte heeft spr. het polderbestuur bereid gevonden er nog 500.af te doen. Ook al zou de raad besluiten de ze perceelen voor 4500 te koopen, dan is het nog niet zeker dat de inge landen van den buitenpolder met den voorgestelden verkoop accoord gaan. De heer Roxs vindt het dan maar half werk en mogelijk zit de raad hier dus voor niets te praten. Z.i. had deze aangelgenheid eerst geheel afgewerkt kunnen zijn dus ook door de ingelanden goedgekeurd. Weth. Eibers merkt op dat in derge lijke zaken altijd zoo gehandeld wordt, dat kan eenvoudig niet anders. De heer Klijn vraagt of deze per ceelen 't eigendom van het polderbe stuur zijn of dat een of meer ingelanden hiervan de eigenaars zijn. In het eerste geval heeft het polderbestuur geen toe stemming van de ingelanden noodig, doch alleen van Ged. Staten. In het tweede geval staat het polderbestuur er geheel buiten en heeft de gemeente alleen met de betrokken eigenaars te maken. De Voorzitter meent het gezegde van den heer Klijn sterk te moeten betwijfelen. Het polderbestuur heeft z.i. niet eigenmachtig het recht eigen dommen van den polder te vervreem den. Hel kan slechts handelen in op dracht van de Ingelanden. Zoo mogen ook B. en W. wel onderhandelingen voeren, doch geen beslissing nemen zonder toestemming van den raad. De heer v. Gent komt nog eens te rug op de motieven waarom de schip pers onze haven zouden mijden. Z.i. is de toestand van de haven den laatsten tijd heel goed maar het zijn de ha vengelden die in vergelijking met an dere plaatsen hier heel hoog zijn, die de schippers afschrikken. De heer v. Driel betwijfelt dit laatste, daar de schippers de haven- sluis- en dergelijke gelden toch in de vrachtprijs verdisconteeren. De heer Spijkerman wil nog even een vergelijking maken tusschen den prijs welke van deze perceelen langs de haven gevraagd worden en die welke destijds bij de onderhandelin gen voor het Sportpark werden be dongen. Hoewel deze laatste gronden minder waard waren kon het aanbod van de gemeente van 1500.per H.A. niet worden geaccepteerd en vroegen de betreffende eigenaren 4000.per H.A. De verkeerde opvatting van deze eigenaars springt z.i. nu wel duidelijk in het oog. Het voorstel van B. en W. om 3 perceelen hooiland en 1 perceel moe ras langs de Oosterhavenkade aan te koopen voor totaal 4500.wordt hierna met op een na algemeene stemmen aangenomen. Alleen de heer Roxs stemde tegen. 7. Voorstel tot wijziging der begroo tingen 1936 en 1937. Wordt goedgekeurd. 8. Behandeling bezwaarschrift school geld. Zal in geheime vergadering worden behandeld. De Voorzitter zegt, dat nog is inge komen een verzoekschrift van het comité tot luisterrijke van het 50- jarig bestaan der JAedertafel „Tot Bloei der Toonkunst", alhier. Daarin wordt onder overlegging van een be grooting een subsidie gevraagd van ƒ250 voor de te houden driedaagsche muziekfeesten. Vorig jaar werd voor het muziek concours van St. Crispijn een subsidie van ƒ350 gevraagd. Doch bij bespre king in het College van B. en W. was men van meening dat het geven van een garantie aanbeveling verdient bo ven het verleenen van subsidie. Door een der Wethouders is het besprokene toen hekend gemaakt bij de betrokken aanvragers. Waarop de aanvrage ge wijzigd werd in 125.subsidie en 225.garantie. Waar aan deze op vatting van het gemeentebestuur dat in het algemeen een garantie de voor keur verdient boven subsidie ver leening nog geen verder openbaarheid was gegeven willen B. en W. voor dit geval alsnog voorstellen om 100. subsidie te verleenen en een garantie van 150.en verder overeen te ko men dat in het vervolg bij dergelijke gelegenheden voortaan alleen garan tie zal worden gegeven en geen sub- Scène uit de grandiose lach-schlager «Een avond in de Opera» met de 3 gebroeders Marx. (Musis Sacrum) sidie. De raad geeft te kennen met deze opvatting te kunnen meegaan z.h.st. wordt het voorstel aangenomen. Hierna sluiting. WAALWIJK. DAMMEN. W.D.V. NEDERLAAG TOERNOOI. Zooals wij reeds eerder meldden, heeft onze plaatselijke damver. WDV een groot nederlaag- tournooi uitgeschreven, waarvoor reeds ver schillende damvereenigingen hunne deelname hebben toegezegd, o.a. Hcusden, Genderen, Raamsdonksveer en dorp, en Waspik. Verder worden nog onderhandelingen gevoerd met Dongen, Drongclcn, Capelle, Dussen en meer andere. Voor dit tournooi zijn een drietal schit terende prijzen beschikbaar gesteld. Het tournooi begint op Dinsdag 11 Mei a.s. met den wedstrijd WDVWaspik, waarop wij nog nader zullen terugkomen. De uitslagen van de j.l. gespeelde onderlinge competitie van WDV die wij reeds publiceerden, bracht in groep I als kampioen D. Verhagen doordat hij z'n partij van H. Brouwers wist te winnen. Hij heeft nu 12 punten, een aantal dat door geen der anderen kan worden behaald. De nog 2 restcerende partijen zal de kampioen ook wel probeeren te winnen om dan als ongeslagen aan het hoofd van de eerste groep te staan. Groep II. Hier laat de kampioen nog lang op zich wachten, er staan nu drie gegadigden aan den kop, waarvan A. v. d. Gouw met een partij minder gespeeld, zoodat ook Hulst hij de kop stukken behoort, jammer dat hij een punt ver speelde door remise tegen P. Berriotte. De stand is thans: Groep 1. D. Verhagen 6 6 0 0 12 v. Hammen G 3 1 2 7 A. Moonen 5 2 0 3 4 H. Brouwers 5 1 1 3 3 Fr. Hollemans 1 1 4 2 Groep II. Ant. v. d. Gouw 9 5 2 2 12 F. v. d. Gouw 10 5 2 3 12 A. Holemans 10 3 6 1 12 H. Hulst 9 3 4 2 10 F. te Vruchten 7 3 0 4 6 P. Berriotte 8 1 3 4 5 W. v. Munster 7 1 1 5 3 A.s. Dinsdag wordt de competitie weer voort- gezet. Geroyeerd als lid P. Heuveling. ABONNEERT U op de courant van Uw streek 1 Uwe belangen zijn de hare en omgekeerd 1 VEILING LANGSTRAAT DRUNEN PRIJZEN VAN 29 APRIL '37. Goudreinetten 3238, Klumpkcs 1318, Cule- mans 10—16, DIv. appelen 1320, Brcderode 22 24, Tomaten 39—42, Postelijn 15—24, Andiv.te 10<14, Spinazie 711, Spinazie II 25, Witlof 7—12, Witlof II3—6, Witlof Brussels 1316, Juin 21, Sjalotten 1014, Wortelen l/23, Waspeen 15, Roode kool 78, Gele kool 4/26, Witte kool 35, Boeren kool l/22J4, Prij iy2 2/2s Asperges 15—32, Kroten 1— iy2, Bloemkool ■416 alles per K.G. Knolselderij 28'/4, Andivie 22y2, Sla 13/2» Komkommers 410, Aardbeien 1/2—3 alles per stuk. Aardbeien 0.300.56 per doosje. Radijs 2—4, Kelen l/jr— -4, Selderij lp—fl/2, Peterselie 12, alles per hos. Kervel 30—50 per bak, Rabarber 23>/2 per bos. RADIO-DISTRIBUTIE-BEDRIJF WAALWIJK. Waalring in programma voorbehouden. ZONDAG 2 MEI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 8.30 Brussel Vlaamsch. 10.50 Radio Parijs. 12.20 Brussel Vlaamsch. 12.50 Droitwich. 1.20 Diversen. 1.45 Droitwich. 3.20 Londen Regional. 4.20 Brussel Vlaamsch. 4.40 Droitwich. 8.05 Diversen. 8.25 Droitwich. 9.20 Brussel Vlaamsch. 9.30 Brussel Fransch. 10.20 Radio Parijs. MAANDAG 3 MEI 1937. Programma 1 Hilversum 3U1.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 8.00 Brussel Vlaamsch. Pauze. Droitwich. Londen Regional. Droitwich. Diversen. Londen Regional. Droitwich. 8.00 Gramofoonm. v. h. R.D.B. Lichte Muziek A 1021 Casse Noisette Suite. Gems from No No Nanette. Gems from Rose Marie. Die Gzaruasiurstin. Der Fidele bauer. Schwarzwalümadel. Orpneus in der Unterwelt. Reigen. Lnier dern Lindenbaum. Er weient der Sonne nicht. Die Freundschafsiagge. 8.00 Droitwich. y.45 Lonaen Regional. 10.10 Droitwich. 8.20 0.35 12.35 4.20 5.20 5.40 Ü.20 7.00 A 2825 A 3592 A 3008 A 3013 A 1002 A 5471 A 5398 DINSDAG 4 MEI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 Al. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 8.00 Brussel Vlaamsch. Pauze. Droitwich. Droitwich. Diversen. Droitwich. Londen Regional. -8.U0 Gramoioonm. v. h. R.D.B. Opera Muziek A 2413 kaust. Aida. La Traviata. Mikado. Samson en Dalila. De Paljas. Don juan. Londen Regional. 8.20 0.35 4.20 5.20 5.45 6.30 7.00- A 1402 A 2350 A 2358 A 2599 A 3507 A 3327 8.00 8.20 Droitwich. WOENSDAG 5 MEI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 Al. Programma 2 Hilversum 1875 Al. Programma 3 8.00 Brussel Vlaamsch. Pauze. Droitwich. Londen Regional. Droitwich. Diversen. Droitwich. 8.00 Gramofoonm. v. h. R.D.B. 8.20 9.35 1.25 2.15 5.20 0.20 7.00 Dansmuziek A 7122 The Genral 's fast asleep. Bugle Call Rag. A 0182 Vergiss mein nicht. Leise klingt eine Melodic. A 0177 Die schone Nachbarin. Immer lustig Marie. A 7310 Was du mir erzahlt hast von Liebe und Treu. Du Musik spielt ganz leize. A 5093 Donauwellen. An der schonen blauwen Donau. a 0194 Vv'usch dir was. Frauen find so schon, wenn sie Lichen. A 0903 Nimm mich mit zu den blalien Bergen. Das licht geht aus. A 0700 1st das nicht Wondervoll. Im Gasthaus Zum Goldenen Stern. A 7317 lm Puppenladen. Beim ersten Kuss. 8.00 Droitwich. 8.40 Londen Regional. 9.20 Brussel Vlaamsch. 9.30 Droitwich.

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 12