D E IN DE PIJP GEMENGD NIEUWS. KANTONGERECHT. SPORT, zich op het standpunt heeft gesteld dat geen extra op belastingbijdrage moet worden verleend. Men is toen gaan snoeien en heeft als staalkaart gebruikt de uitgaven over 1935. Men vergeet dan echter, dat zooals de regeering zelf het jaar in jaar uit zoo juist uit drukt, ieder jaar opnieuw een gewone natuurlijke uitzetting der uitgaven te zien geeft. Een greep uit de door Ged. Staten voorgestelde verlaging geeft o.a. aan 200 op straatverlichting, terwijl het aantal lantaarns en de nachtver lichting aanzienlijk is uitgebreid: 75 verlaging op de slechts op 100 ge raamde kosten van officieele ontvang sten; 10 verlaging op een totaal van 30 subsidie drankbestrijding: 115 verlaging op de 1150 voor wijkver pleging; 25 verlaging op 175 voor de Comm. tot Wering van Schoolver zuim, v^§lke post reeds met 100 ver laagd was; 105 op de lage subsidie van muziekcorpsen, 20 is 30 op die der Zangvereenigingen; 10 is 12 op subsidie veeteelt; de geheele subsidie van slechts 10 aan de Dioc. bonden van Wit-Gele en Groene Kruis. Nog één gulden per persoon op de zit- tingsgelden voor leden der stembu- reaux, die reeds verminderd waren van 7.50 tot 5.—. Het vergunningsrecht dat thans 7.50 per 50 huurwaarde beloopt, moet verhoogd worden tot 12.50 per 50.—. Met medewerking van zijn personeel dat hij hiervoor gaarne een verdiend woord van lof brengt, meent de Voor zitter een methode gevonden te hebben, die eenvoudiger, meer bevredigend en genoegdoenend kan genoemd worden. Ze komt hierop neer. Batig saldo 1935 3060.— Bouwver. leening 16650. Verhoogd subs, werklh. 17450.— Hoogere raming Insp. P. B. 2100.- Ruimere bijdrage ver- pleegkosten 1540.— Verlaging onvoorziene uitgaven 1000.— Geen extra afschrijving bedrijven 2000.— Totaal 43800.- Lager te ramen opbrengst fondsbel. 2800.— Tekort was Blijft 41000.- 40250.- Over 750.— welk bedrag is aan te wenden voor hoogere kosten aankoop steenkolen gasbedrijf. Aldus een andere manier om geen ex tra of belastingbijdrage noodig te ffl ken. De raad gaat accoord met deze voor stellen en geeft B. en W. machtiging de noodige stappen te doen goedkeu ring hierop te verkrijgen. 13. Rondvraag. Het lid Markus informeert of onge veer 10 jaar terug een raadsbesluit zou zijn gemaakt wat het plaatsen van danstenten verbiedt, en zoo ja of de Voorzitter dan een besluit tot vernieti ging van dit raadsbesluit wil voordra gen. De Voorzitter antwoordt ontken nend op vraag 1 en deelt mede, dat ver nietiging van een raadsbesluit alleen door de Kroon kan plaats vinden. Het lid Dingemans bemerkt in aan sluiting op een bekendmaking in het plaatselijk blad waarbij de betrokken steuntrekkers worden aangespoord zich te verzekeren tegen dokters en zieken- huisonkosten dat velen hiertoe niet in staat zijn en vraagt of het op den weg van de gemeente ligt om hierin te voor zien. De Voorzitter bemerkt, dat de post 600.— overschrijden dokterskosten B. en W. wel degelijk op de hoogte brengen dat hier onmacht aanwezig is. Er wordt gezocht naar een weg om hiervoor een oplossing te vinden. Het lid Snoeren vraagt de medewer king van de gemeente om voor den Hoogen Steenweg, nu de tramrails worden opgebroken medewerking van Prov. Staten te verkrijgen dat hier de zoo noodzakelijke rioleering wordt aan gebracht. De Voorzitter zegt gaarne de be moeiingen ten deze toe. Hierna sluiting. Auto over den kop geslagen. Gistermiddag omstreeks vier uur is op den rijksstraatweg bij Olde- broek een auto, bestuurd door den 24-jar'gen chauffeur G. Pikkert.over den kop geslagen. De inzittende 25 jarige heer J. Wamst uit Haren dermolen is daarbij om het leven gekomen. Voor den verongelukten auto reed een hooiwagen. Op het moment, dat P. dezen wagen passeerdp, naderde een tegenligcerde auto's raakten elkaar nog juist. P. remde krachtig, waardoor de auto over den kop sloeg. De bestuurder kwam er met lichte verwonaingen af. De heer Wamst werd uit den auto geslingerd en bleef zwaar gewond liggen. Hij is enkele oogenblikken na het ongeluk overleden. Het stoffelijke overschot is naar het lijkenhuisje op de algemeene be graafplaats te Oldebroek vervoerd. De inzittenden van den tegenligger liepen geen letsel op. De heide auto's zijn ceerlijk gehavend. Levend verbrand. Men meldt ons uit Keikdriel: Gistermorgen is een bewoonster van het Liefdegesticht te Kerkdriel de wed. Broekmeulen door onbe. kende oorzaak in brand geraakt. Ze werd in hoogst ernstigen toe stand door de zuster-verpleegster aangetroffen. Zij is enkele uren later aan de gevolgen overleden. Op onbewaakten overweg gegrepen. Gisterenmiddag heeft een rangee- rende locomotief op een der onbe waakte overwegen tusschen Doe- tinchem en Zelüem een kippen— koopman aangereden. Het slacht offer was terstond dood. De man liep naast zijn fiets, waarop hij een korf met dertig kuikens vervoerde. Hij heeft blijk baar niet opgelet, zoodat de machine hem greep. De korf kwam onder de locomotief terecht en werd lijn gemalen, zoodat slechts twee kui kens er het leven afbrachten. De identiteit van den man is nog niet vastgesteld. Vermoedelijk is hij af komstig uit Drumpt. Lier in het water gevallen. Op de scheepswerf der firma de Vries te Aalsmeer heeft zich gister, middag een ernstig ongeluk voor gedaan. De 29 jarige G. de Vries verrichtte werkzaamheden op een vaartuig. Achter hem stond een lier opgesteld. Plotsedng kwam deze in beweging. De lier gleed het schip af, de Vries werd meegesleurd en geraakte te water, waarhij hij onder de lier terecht kwam. Eerst een kwartier na het gebeur de kon men den man uit zijn be narde positie bevrijden, doch toen waren de levensgeesten reeds ge weken. Kind door vrachtauto overreden. Gisterenavond omstreeks half acht stak een vierjarig meisje, dat in de Spaarndammerstraat te Amsterdam woonde, onvoorzichtig deze stiaat over. Zij werd daarbij gegrepen door een petroleumauto. Een wiel van de zware wagen ging het kind over het hoofd, waardoor de dood on middellijk intrad. De geneeskundige dienst heeft het lijkje naar het Wilhelminagasthuis vervoerd. Blijkens getuigenverkla- ringen treft de chauffeur niet de geringste schuld. Verdronken. Gistermiddag is uit de Spoorhaven nabij den Morschsingel te Leiden het lijkje opgehaald van de 3-jarige J. J. uit de Heinsiusstraat aldaar. Vermoed wordt, dat het kind bij het spelen te water is geraakt en verdronken. Niet druk vandaag 1 Een risje voor het publiek lastige kinderen en dan komen de groote menschen. We zien er velen uit de Langstraat Wegens straatschenderij wordt ter verantwoording geroepen A. J. R. uit Sprang, maar hij is thuis gebleven. De getuigen zijn present. Getuige Marinus van Iersel, 37 jaar, rijwielhandelaar te Waspik reed vredig op z'n fiets langs den weg toen hij gesommeerd werd tot afstappen. In de meening met poli tie te doen te hebben stapte hij af en met hem zijn gezel Chr. de Rooij 28 jaar, landbouwer te Waspik, die mede aldaar door de Lange Steeg peddelde. Pas stond hij op z'n beide beenen toen verdachte met een geopend mes op hem af kwam en zijn jas beschadigde, terwijl de vechtlust van R. zoo tegen middernacht wel wat benauwde oogenblikken be zorgde. Er was nog zoo'n onverlaat op de baan in den persoon van A. M S. te Sprang. Deze greep de Rooij vast, en duwde hem in den sloot, 't Verbaasde ons dat dezen overva' bij dagvaarding gekwalificeerd werd als straatschenderij, 't Was in feite een brutale mishandeling. Het O M. meende de maximum straf te moeten eischen. De Kantonrechter memoreerde uit de vóór hem liggende stukken, dat beide verdaclnen werkioozeu zijn, steuntrekkers, die door de gemeente worden onderhouden. R. had aan van lersel vijl gulden betaalt aan schadevergoeding voor zijn vernielden jas. 'i Is wat moois I Hij kon z'n geld beter gebruiken dan om z'n fouten te tracülen goed te maken, merkte het O M. op. Zulke driicten als die twee heereu zich permitteerden zijn zéér ernstig, dat moeten ze maar eens voelen 1 De eisch luidde tegen ieder der verdachten f 15 boete of 30 dagen. Vonnissen conform den eisch. Als zoo vaak ging het weer eens over een verkeersdelict in de Groote Straat te Waalwijk. J. P. C. v. D. uit Vught had in die drukke straat zijn auto in stil stand geparkeerd niet ver van het R.K, Bondsgebouw, waar een ten toonstelling werd gehouden. Ver dachte pakte een situatieteekening uit, aan de hand waarvan hij aan duidde dat de paai met het hord voor verkeerverhod verwarrend op het publiek weikt. De agent van politie A. H. H. te Waalwijk, gaf een toelichting op de Waaiwijksche verkeersregeling op dat punt incluisinzake paal en hord. 't Is al weer om de onduidelijkheid van die aanduiding te doen geweest, 't Bord is tegenwoordig met de voorzijde naar Den Bosch geplaatst. De Kantonrechter hestuueerdede situatieteekening en moest toegeven, dat het voor vreemdelingen zeer moeilijk was in Waalwijk er wijs uit te worden hoe men op hel bewuste punt de verkeersregeling moet verstaan. Het O.M. was het daar mee eens. Verdachte werd geacht beier te hebben kunnen opletten en werd dus schuldig verklaard, echter zon der toepassing van straf, omdat inderdaad er moeilijk uit wijs te worden is en vergissing zeer wel mogelijk. C. v. d. B. uit Raamsdonksveer, was niet komen opdagen om zich in verhoor te doen nemen over het autorijden met verblindend licht. .Jan Boezer uit Waspik fietste naar Waalwijk en bevond zich op den Winterdijk toen hij wheelemaal verblind werd« door het zoo helsch sterke licht. Om nog een anderen getuige te hooren, die niet present was, werd de verdere behandeling der zaak uitgesteld. Volgde nog een heel lijstje Lang straters, maar die waren niet komen opdagen. De hamer viel er te eerder oml VOETBALSPORT. NEDERLAND—BELGIë. WAALWIJK. W. S. C. SPRANG. S.D.O. I.V.C.B. Eerste Klasse. Derde klasse 1>. OVERZICHT Derde klasse I). R.K.V.V. Bisdom Den Bosch. Promotie-degradatieregeling voor het District Langstraat. GEERTRUIDENBERG. R.K.V.V. S. N. P. WASPIK. R.K.V.V. W. S. C. MAAS R.K.V.V. Waspik. RAAMSDONK. R.K.V.V. W. V. R. RAAMSDONKSVEER R.K.V.V. Veersche Boys. DUSSEN. R.K.V.V. Dussensche Boys. R.K.V.V. Be Ready DRUNEN Sporters, I Als we hier een voorbeschouwing gaan schrij- \n voor den wedstrijd van morgen tegen de Leigen gaan onze gedachten ongetwijfeld nog eens even terug naar den wedstrijd van vier weken geleden, die onder voor ons zoo onge lukkige omstandigheden is afgeloopen. In twaall achtereenvolgende wedstrijden waren we onge slagen gebleven een record waar iedereen die beetje met voetballen op had, trotsch op was cn In den 13den wedstrijd werd aan dit trotsche ïecord een einde gemaakt. Dat het nu Juist de Belgen moesten zijn die ons lieten struikelen, geeft hlernan nog een bij zonder bitter smaakje. Wat was de oorzaak van die nederlaag? Och, lsr.t ons daar nu maar niet verder op Ingaan, er is reeds genoeg over geschrevn, maar we zijn er van overtuigd dat deze nederlaag over het algemeen een door ledereen met een korreltje zout zal zijn opgenomen, en het als een feit be schouwen dat de overwinning aan de Belgen ook geen onverdeeld genoegen zal hebben be zorgd. Enfin, morgen kunnen we dan weer op nieuw beginnen, en het is misschien wel eigen aardig dat dit opnieuw beginnen nu ook Juist :n een nieuw stadion moet plaats vinden. De combinatie Langen—Bakhuljs nceft men niet verder nangedurfd en naar onze meening ook zeer terecht. Men heeft thans de volgende voorhoede-onstel- ling, Wels, Vente Bakhuljs, Smit, van Nellen, en we gelooven wel dat we ons over de vaardig heid van dit vijftal niet ongerust behoeven te maken. Vente Is den lantsten tijd weer geweldig op schot en we gelooven dat de Belgische doel man dikwijls zijn vingers aan zijn schoten zal kunnen branden. Wels heeft het volste vertrouwen evenals van Nellen. Dit zijn twee van die eigenaardige kerels waar men feitelijk nooit lets over hoeft te Gchrljven, steeds spelen zij hun eigen typisch partijtje voetbal, waarop bijna nooit een aan merking behoeft gemaakt te worden. Over Baklmijs behoeven we ook niet ongerust te zijn en zeker niet nu hij de mid voorplaats weer komt innemen. Dan hebben we nog last hut not lenst onze swervlng-forwand Kick Smit, gelukkig genezen van zijn onwillig knietje, die morgen wel weer zijn partijtje zal blazen, een partijtje waarop gen enkele voetballer, behalve zijn speelgenooten ook maar eenlgcn kijk heeft en dan zijn onver wachte schoten niet te vergeten. We waren nu de gewoonte dit maal niet ge trouw, begonnen met de voorhoede omdat die nu de meeste aandacht vroeg. De samenstelling van de mlddenlinlc ls van de beproefde kwali teit, al zou voor Anderlessen eens naar een opvolger moeten worden uitgezien. Over Wilders en Caldenhove behoeven we ons ook niet ongerust te maken, terwijl naar onze stellige meening Leo Halle geen enkele houdbare hal zal laten gaan. Duizenden zullen <lus morgen weer optrekken, nu naar Rotterdam en tien duizenden zullen de radio beluisteren in angstige spanning het relaas van Han Hollander volgen. Maar al die duizenden zijn nu vast overtuigd van een klinkende overwinning der Hollanders. Aan jullie oranjemannen nu de eer om de verwachting dezer supporters niet te beschamen. Woensdagavond heeft de Belgische Keuzecom missie het elftal samengesteld, dat Zondag te Rotterdam tegen Nederland zal spelen. Het ziet er als volgt uit: Doel: Badjou (Daringclub, Brussel); achter: Taverick (Antwerp F.C.) en Joachim (Olyuipl- que Charleroi); midden: Dalem (Standardclub, Luik), Stijnen (Olymplque Charleroi) en de Winter (Beerschot); vóór: Buyle (Daringclub, Brussel), Voorhoof (LIerscbe S.K.), Capelle (Standardclub, Luik), Braine (Beerschot), v. d. Eynde (Beerschot). Reserves: Braet (Cercle Sportlf, Brugge), Srael- llnckx (Union St. Giloise), Meuldermans (Beer schot) en Ceulers (Beerschot). Kans op overbelasting van het Zwijndrechtsche vesr. Naar de ANWB ons schrijft, ls gebleken, dat na de ingebruikstelling van de Moerdljkbrug het Zwijndrechtsche veer op zeer drukke dagen hst verkeer niet meer behoorlijk kau verwerken, zoodat dikwijls ernstige stagnatie ontstaat, niet tegenstaande pontpersoneel en politie alles in het werk stellen om dit te voorkomen. Automobilisten, komende uit de richtingen Moerdijkbrug, kunnen het risico van een langen wachttijd practlsch ontloopen door ln plaats van over Dordrecht, de route te volgen via het veer hij 's-Gravendeel en de Barendrechtsche brug. Men moet daartoe vóór de bekende S-bocht ln den weg Moerdijkbrug—Dordrecht links afslaan. WSC2 dat nog een wedstrijd te spelen heeft en wel uit tegen Zalthommel, ls vanwege den interlandwedstrijd morgen vrij. W'SC 3 speelt tegen RVVB2 hedenmiddag op 1 WSC-terreln, aanvang 3.30 uur »VSC 1 gaat Donderdag 6 Mei (Hemelvaartsdag) a.s., een vriendschappelijke wedstrijd spelen tegen Nevclo, uit Olsterwljk. Nevelo is een der sterkste clubs uit de afd. 3de klasse C. cn bezet daar een zeer goede plaats, zoodat dit voor de zwarthemden een zeer nuttige oefenwedstrijd zal worden. Onze voetbalverecnlging SDO krijgt Zaterdag de voetbalvereeuiging NOAD uit Wijk op bezoek, om op haar terrein een competitie-wedstrijd te •pelen voor de Zaterdagmiddag-competitie, voor den Brab. Voethalbond.. Dit belooft een span nende match te worden, waar NOAD alles ln het werk zal stellen revanche te nemen van de 5—0 nederlaag van vorige week. Programma voor Zondag a.s.: RKTVV—Venlosche Boys Wllhelmlna—SVB PROMOTIE EERSTE KLAS UW Hercules—SCO DERDE KLAS C. WaspikUno Animo SVDSWV Berkdijk—WVB RKTVV geven we tegen de Venlosche Boys een goede kans. Dit zal hen toch niet meer baten als SVB van Wllhelmlna wint waar o.l. groote kans voor is. Voor de promotie naar de eerste klas ontmoeten Budel en Oosterhout elkaar. Wt kunnen de SCO'ers niet veel goeds voorspelen en we gelooven dat de buit wel in Budel zal blijven. Voor de derde klas ontvangt Waspik het wispcl turlge Uno Animo. Een overwinning voor de Loonsche club ls het waarschijnlijkst. In afd. D. is SVD bijna kampioen als zij van SWV winnen. Berkdijk en WVB zijn twee gelijkwaardige ploe gen. Het terrelnvoordeel speelt een groote rol. We verwachten daarom een kleine Berkdijk over winning. PROGRAMMA HEMELVAARTSDAG: KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND Groesbeek: TreffersWA Eindhoven: BrabantiaRKVVL DERDE KLAS C. RKTVV 2—Goirle SWV—Berkdijk SVDVlijmensehe Boys rest. 30 min. Het bestuur van de RKVB ln liet bisdom 's-Hcrtogenbosch heeft voor het district „Lang straat" de navolgende promotle-degradatle-rege- ling bekrachtigd De kampioen van dc eerste klasse heeft recht op promotie naar den IVCB. De kampioen van de tweede klasse promoveert zonder meer naar de eerste klasse. De kampioen van de derde klasse promoveert zonder meer naar de tweede klasse. De laatste geplaatste in een klas degradeert naar de eerstvolgende lagere klas met uitzon dering uiteraard van nummer laatst van de derde klas. Eindigen twee elftallen met evenveel punten dan zal tusschen hen een wedstrijd worden ge speeld. De winnaar promoveert. De verliezer van de laatste geplaatste ln een klas degradeert. Het eerste elftal gaat morgen naar Zevenbergen. Virtus2 wacht het daar op. Het wil ons voor- kcinen dat onze kansen aldaar niet ongunstig zijn. Het tweede elftal speelt te Made tegen Quick 2. Hier zal een hardere noot te kraken ztjn. Morgen gaat ons eerste elftal zijn laatste wed strijd van dit seizoen spelen, nl hangt er niets van af wijl de kampioenstitel reeds werd ver overd. Toch verwachten we nog een zeer geani meerde wedstrijd. Wat de kansen betreft, meenen we dat ons team over de beste papleren beschikt. Het 2de elftal dat vorige Zondag zoo bulten verwachting uit z'n slof schoot speelt morgen opnieuw op eigen veld. Thans komt Be Ready 2 uit Hank op bezoek en we moeten er direct aan Douwe Egberrs Echte Eriesche Vteeren - Baai en Baai-TabaK Nederlands geurigsfe pijptabak. toevoegen dat ook voor haar de vooruitzichten niet bepaald gunstig kunnen worden genoemd. Uno Animo dat Zondag JJ. te gast was bij de Veersche Boys te Raamsdonksveer, en het aldaar niet tot eenig succes kon brengen, komt morgen hij ons op bezoek. Het is de vraag of nu van deze gelegenheid oin revanche te nemen gebruik zal kunnen worden gemaakt. Want te Raams donksveer verloren onze gasten wel, doch uit een 12 nederlaag bij de Boys op eigen veld, knn zonder bezwaar worden afgelegd dat Uno Animo tot heel wat tegenstand in staat ls. Ons eerste elftal moet er maar op rekenen dat het een zware taak wacht. In verband met den In terland-wedstrijd zal de wedstrijd niet aanvangen om 2,30 uur doch om 12,30 uur. Supporters ge. lieve hiervan notitie te nemen. Het eerste elftal speelt morgen tegen DVO uit Moerdijk. DVO is een tegenstander die niet ver waarloosd mag worden. We gelooven niet dat zij een struikelblok voor ons team zal opleveren, doch nog minder dat we een eventueele over winning zullen endenu krijgen. Morgen komt alleen het tweede elftal in het veld. Het gaat naar Made bij Quick. Wat de gastheeren ln eigen huls pleegden gaar te stoo- men is er niet naar om veel verwachtingen voor den wedstrijd van morgen te koesteren. Na de fraaie 50 overwinning der Boys hebben deze n.s. Zondag wederom een rustdag. HierbÜ zullen zij nog eenigen tijd moeten wachten op den lantsten wedstrijd ln deze competitie. Over liet verloop van den wedstrijd tegen VIr. tus 3 alsnog het volgende: Reeds vanaf den aftrap wordt door belde ploegen stevig aangepakt. Virtus speelt met den vrij sterken wind in den rug, en ls hierdoor het meest in den aanval. De Boys verdediging geeft evenwel geen krimp en retourneert alles. De aanvallen der Boys-voorhoede, goed gesteund door den middenlinie zijn evenwel veel gevaar lijker. Met open spel belagen zij het Virtus-doal en bij een dezer overrompelende aanvallen geeft de linksbuiten een afgemeten voorzet, die door den mldvoor in het doel wordt geloopen 10. Na de rust nemen de Boys het spel geheel ln handen en Virtus wordt teruggedrongen. Een regen van schoten wordt op de Virtus-veste af gevuurd en spoedig is het 40. Met een straf schop wordt er 50 van gemaakt. Rest nog te vermelden dat Virtus een straf schop miste. Met de Boys sterk tn den aanval komt het einde. i Zooals reeds eerder gemeld komen de Boys Zaterdagmiddag met een versterkt elftal (twee spelers) uit tegen Be Ready 1 op de Oranjefeesten te Hank. Dit als onderdeel der feesten. Voor deze gelegenheid is het Boys-elftal als volgt samengecteldDoel: J. Hofmans. Achter: J. Roozendanl en W. Verhagen (Veersche Boys), Midden: A. Verhagen, Joh. Hofmans en C. Hof- mans. Vóór: A. Schalken, G. Ramakers, Boere (Quick-Made), J. Verhoeven en A. van Dijk. We zijn benieuwd wat de Boys-spelers tegen het momenteel goed op dreef zijnde Be Ready zullen presteeren. Voor het winnende en ook voor liet verliezende elftal is een fraaie prijs beschikbaar gesteld. Be Ready 1 gaat naar Zv. Boys 1 en kan aldaar spelende zooals JJ. Zondag wel op belde punten beslag leggen. Het tweede elftal gaat naar WSC2 en zal moeten toezien dat belde punten wellicht in Waspik blijven. OSC 2Sportera. Sporters hebben zooals de zaken momenteel neg staan een reuze kans op het kampioenschap. Zij spelen Zondag hun laatste competitie-wed strijd ln Boxtel bij ODC2. Gelukt het hun daar gelijk te spelen of een overwinning te behalen, dan hebben zij het hoogste aantal punten, dat thans is te behalen en zijn zij dus kampioen van haar klasse. Omtrent de kansen kunnen wij zeggen, dat ODC2 ln Drunen met 8—3 verloor en J.l. Zondag nog een 72 nederlaag te lncasseeren kreeg. Daaruit kunnen wij wel concludeeren, dat Sporters de grootste kans op de punten hebben, maar wij zijn erg huiverig dit te beweren als vaststaand feit. Sporters komen uit in hun volledige opstelling tn zijn dan ook wel tot Iets ln staat. Wij hopen maar Sporters 2 spelen ln Haarsteeg tegen Haarsteeg®

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 6