Nieuws uit de Langstraat en Omgeving. r SPRANGCAPELLE. KAATSHEUVEL u „De Echo van het Zuiden" ELSHOUT. E. S. C. WIELRENNEN. Frans Slaats. ZWEMMEN. Zwemwedstrijden in Rotterdam. DUIVENSPORT. KAATSHEUVEL. Geen fijne grap! In ons nummer van 1.1. Woensdag heeft men een advertentie kunnen le zen, waarin door den bond van smeden in Sprang, werd medegedeeld dat de prijs van 't hoefbeslag met 0.75 was verminderd. Deze advertentie was ons per brief kaart opgegeven, geteekend door een te goeder naam en faam bekend staand smid te Sprang. Er was dus voor ons geen enkele reden om ze niet op te nemen, temeer waar in 't begin van 't jaar ook een kennisgeving was opge geven van een verhooging van den prijs van hoefbeslag. Zoodra was de advertentie niet ge plaatst, of we kregen van verschillende zijden mededeeling dat er geen sprake is van verlaging, dat er geen bond be staat en dat er aldus ook geen geza menlijk besluit is genomenen dat de man, wiens naam op de kaart staat, deze ook absoluut niet heeft geschre ven. Een ander vermoedelijk een die met hoefbeslag te maken heeft en lie ver minder zou betalen heeft dus op anders naam deze gefingeerde adver tentie opgegeven en daardoor de sme den-patroons en ons willen dupeeren. Of hij er veel plezier van beleven zal, gelooven wij niet; tenminste, de politie is in deze aangelegenheid gemoeid. En een fijne grap is 't in geen geval! SPRANG. Predikbeurten Zondag 2 Mei '37: Ned. Herv. Kerk, v.m. 9.30 uur en n.m. 2 uur Ds. W. Bousema. Geref. Kerk, v.m. 9.30 uur leesdienst; n.m. 2.30 uur Ds. P. K. Keizer. (Open bare Geloofsbelijdenis). De afd. Sprang van den Ned. Bond van Chr. Fabrieks- en Trans portarbeiders kwam j. 1. Dinsdagavond in de zaal van den Chr. Volksbond al hier, onder leiding van haar voorzitter dhr. J. C. de Roon in algemeene ver gadering bijeen. Na opening der slechts matig bezochte vergadering, werden enkele huishoudelijke zaken behandeld en voorts de agenda der Bondsverga dering op 13 en 14 Mei te Schevenin- gen besproken. Tot afgevaardigden naar deze Bondsvergadering werden benoemd de heeren J. C. de Roon en H. Spierings. De Ned. Herv. Mannenvereeni- ging „Troffel en Zwaard" houdt a.s. Dinsdagavond in de Consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk eene ledenverga dering. Aan de orde is een onderwerp over art. 9 der Ned, Geloofsbelijdenis, in te leiden door dhr. Jac. v. d. Schans. Vergadering van stemgerechtigde ingelanden van het Waterschap „De Binnenpolder van Sprang", op Vrijdag 7 Mei a.s. des nam. 2 uur, in de zaal van d enheer G. van Caem. Aan de orde komen o.a.: Vaststelling rekening en verantwoording, Vaststelling be grooting en Voorstel machtiging tot het uitvoeren van werken. Voor een goed bezette zaal trad j.l. Donderdagavond in de zaal van den Chr. Volksbond alhier, op uitnoodiging der A. R. Kiesvereeniging op de Weled. heer C. Smeenk van Arnhem, lid der Tweede Kamer. De Voorzitter, de heer G. van Willigenburg, opende de bijeenkomst, las Ps. 24 (onberijmd) en ging voor In gebed, waarna hij de aanwezigen wel kom heette, in 't bijzonder den heer Smeenk, en er zijn blijdschap over uit sprak, dat er goede belangstelling was. Hij hoopte dat het zoo moge zijn dat er een vurige actie voor de a.s. verkiezin gen uit geboren wordt. De heer Smeenk het woord verkrij gende vangt aan met er op te wijzen dat de periodieke verkiezingen voor de Tweede Kamer ditmaal samen vallen met een ontbindingsverkiezing door de voorstellen tot wijziging van de Grond wet en hoewel deze wijzigingen niet buitengewoon belangrijk zijn, als b.v. in 1848 toen de ministerieele verant woordelijkheid werd ingevoerd, zijn de voorgestelde wijzigingen toch niet zon der belang. Spr. vreest echter dat waar schijnlijk de belangrijkste wijziging er van bij de nieuwe samenstelling der 2e Kamer geen 2/3 meerderheid zal beha len, n.l. wat betreft het voorstel dat be trekking heeft op het weren van revo- lutionnaire volksvertegenwoordigers. Spr. wijst dan op de groote staatkun dige vrijheid in Nederland, maar zegt dat men toch niet moet kunnen pleiten voor wijziging der staatsinstelling met revolutionnaire middelen, waarom dan ook het betreffende voorstel is geko men. Spr. zet uiteen het optreden in deze van de N.S.B., die zich tegen dit voorstel verzet. Hoewel er weinig vrees is dat de N.S.B. hier veel aan hang zal krijgen, waardoor het volk onmondig zou worden en de Kroon tot machteloosheid zou worden gedoemd, waarschuwt spr. toch voor het gevaar dat dreigt van die zijde. Het is niet zoo eenvoudig, volgens spr., te meenen dat de Nat. Soc. beweging haar opkomst te danken heeft aan de verwarring van de na-oorlogsche jaren; men moet niet daarin de oorzaak zoeken, want dan vergist men zich. De oorzaak is ge legen in de prediking van een verkeer de wijsbegeerte, die beslag heeft gelegd op de geesten, de prediking van het be ginsel der menschelijke rede. Spr. zet duidelijk en in den breede uiteen de leer van het irratialisme, dat in het vol- kerenleve'n de stuwende kracht is der wilsinstincten van hen die leiding ge ven en waarmede zich verbindt de ge dachte der Staatsvergoding. Dit begin sel, zegt spr., gaat lijnrecht in tegen de openbaring Gods. Verder zet spr. de taak der overheid breedvoerig uiteen en zegt dat er een gevaar is waardoor in ons land het constitutioneele stelsel wordt bedreigd voor de toekomst, n.l. door de verkrui meling der Chr. protestantsche groe pen. In 't bijzonder wijst spr. hierbij op de Staatk. Geref. Partij, die zich helaas dikwijls tegenover de A.R. Partij stelt, waarmede zij moest samengaan, welker verkeerde houding spr. met de Schrift afdoende weerlegt. De S.G.P. wil, zegt spr., al is het in wezen verschillend met andere bewegingen, ook een dictatuur, en zet hierbij uiteen de zienswijze van de S.G.P. over de taak der overheid tegenover de kerk. Spr. wijst verder op den toestand van ons land en zegt dat een vergelij king met het buitenland op elk terrein in ons voordeel uitvalt. Ons land is echter aangewezen op export; de land- bouw-crisismaatregelen werden hierbij duidelijk door spr. toegelicht. Er is veel bereikt door het actief beleid van het kabinet-Colijn. De werkloosheid is ech ter niet op te heffen met maatregelen van internen aard. De aanpassing is onvermijdelijk, wil men op de wereld markt kunnen komen. Gezondheid in Uw huid! Tenslotte wijst de heer Smeenk er op dat het echter bij de a.s. verkiezin gen niet alleen en niet in de eerste plaats gaat om de sociale en economi sche vragen. Hoe belangrijk deze zijn, belangrijker zijn de groote geestelijke belangen die op het spel staan, de gees telijke vrijheden, waarvoor wij hebben te strijden. Aan het einde wekt spr. zijn aandachtig gehoor o ptot waak zaamheid bij de beginselen die wij be lijden, dan alleen is er nog toekomst voor land en volk. De Voorzitter dankt den spreker voor zijn duidelijke uiteenzetting en zegt dat de beantwoording der vraag of deze vergadering geslaagd is, pas na de verkiezingen kan geschieden, wan neer zal blijken of allen medegewerkt zullen hebben de beginselen uit te dra gen en alzoo winst doen met het ge hoorde van dezen avond. De bijeenkomst werd hierna met dankgebed door den heer Smeenk be ëindigt. VRIJHOEVE-CAPELLE. Men deelt ons mede dat door de samenwerkende arbeiders-organisa ties een actie gevoerd zal worden om bij de schoenfabrikanten in Sprang- Capelle, die geen lid zijn van de Federatie van Schoenfabrikanten, te komen tot afsluiting van een collectief contract. Dinsdagavond kwam de afdee- ling Capelle van den Chr. Fabrieks- en Transportarbeiders in het gebouw voor Chr. Belangen aan het Bruggetje in le denvergadering bijeen, onder leiding van den voorzitter den heer P. Hom mel. Na opening op gebruikelijke, wijze werd de agenda voor het Bondscongres dat op 13 en 14 Mei te Scheveningen staat gehouden te worden breedvoerig besproken. Tot afgevaardigden werden gekozen de heeren Jac. Vos en P. Wa- gemakers, terwijl de heer P. Hommel tot plaatsvervanger werd aangewezen. Na de gebruikelijke rodvraag werd de samenkomst met dankgebed door den voorzitter gesloten. 9 In de Geref. Kerk hoopt a.s. Zondagmorgen 9.30 uur op te treden Ds. P. K. Keizer. Bevestiging nieuwe lidmaten. In het lokaal der Geref. gemeente aan de Hoogevaart a.s. Zondag lees dienst. f -Naar we vernemen zal in het pand naast de Trampad alhier, door de firma Kieboom uit Werkendam een manufacturenzaak gevestigd worden. In het gebouw voor Chr. Be langen aan het Bruggetje houdt de Chr. Besturenbond Sprang-Capelle Dinsdag 4 Mei a.s. des avonds half 8 zijn jaar vergadering. De agenda vermeldt naast de ingekomen stukken, de jaarversla gen van secretaris en penningmeester en bespreking van de agenda en ver kiezing afgevaardigden voor de op 8 Mei a.s. te Dordrecht te houden districtvergadering. Het aantal werkloozen Dij de af- deeling Capelle van den Chr. Fabrieks- en Transportarbeidersbond bedraagt momenteel 84, waarvan 67 geheel en 17 gedeeltelijk werkloos zijn; hieronder zijn 65 fabrieks- en 19 transportarbeiders. In de plaatselijke steunregeling zijn 31 leden opgenomen, 23 in Sprang-Ca pelle en 8 in Loon-op-Zand. LOONSCHENDIJK. Gemeente-school. J.l. Donderdagmiddag bestond na schooltijd gelegenheid het werk van de leerlingen dezer school te bezichtigen. De flinke collectie practische handwer ken genoot veel belangstelling en waar deering. 't Schriftelijk werk der leer lingen en de verslagen der schoolcom missie over de onderwijsresultaten aan deze kleine school, werden eveneens belangstellend ingezien. CAPELLE. Voor de Ned. Herv. gemeente te dezer plaatse hoopt a.s. Zondag des morgens half tien en des namiddags half drie op te treden Ds. Cuperus. In het Stationskoffiehuis van den heer P. Pruyssers werd j.l. Donderdag 29 dezer der namiddags 2 uur de ver gadering van stemgerechtigde ingelan den gehouden van het waterschap „Ten Westen der Capelsche Vaart en het Veerpad". Na mededeeling van het procesverbaal van kasopneming bij den penningmeester en ingekomen stukken werden de rekeningen over het dienst jaar 1 Juli 1935 tot en met 30 Juni 1936 vastgesteld. Die voor de afd. „Het Voorland" in ongsten op 1030.49 en in uitgaven op 557.43, sluitende met een batig saldo van 473.06; die voor de afd. „De Aanwassen" in ontvang sten op 591.20 en in uitgaven op 400.06, sluitende met een voordeelig saldo van 191.14 en die voor de afd. „De Waardjes" in ontvangsten op 268.30 en in uitgaven op 33.45, ba tig saldo 234.85. De begrootingen voor het dienstjaar 1 Juli 1937 tot en met 30 Juni 1938 werden voor de afd. Het Voorland in ontvangsten en uitgaven vastgesteld op 911.46, voor de afd. De Aanwassen op 560.21 en voor de afd. „De Waardjes" op 270.25. 's Namiddags 3 uur had de jaarlijk- sche vergadering van stemgerechtigde ingelanden van het waterschap „De Oostensche en Westensche Buitendel len" plaats, waarin de rekening voor 't dienstjaar 1 Juli 1935 tot en met 30 Juni 1936 voor de afd. „De Oostensche Buitendellen" in ontvangsten werd vastgesteld op 393.57 en in uitgaven op 326.78, batig saldo 66.79 en voor de afd. „De Westensche Buiten dellen" in ontvangsten op 362.84 en in uitgaven op 225.10, sluitende met een voordeelig saldo van 137.74. De begrooting voor het dienstjaar 1 Juli 1937 tot en met 30 Juni 1938 werd voor de afd. „De Oostensche Buitendellen" in ontvangsten en uitgaven vastgesteld op 389.55 en voor de afd. „De Wes tensche Buitendellen" op 336.25. De vergadering van stemgerech tigde ingelanden van het waterschap „De Binnenpolder van 's-Grevelduin- Capelle" zal plaats hebben op Dinsdag 4 Mei a.s. des namiddags 3 uur in het Stationskoffiehuis van den heer P. Pruijssers. Behalve vaststelling der re kening over het dienstjaar 1935-1936 en der begrooting voor het dienstjaar 1937-1938, komt o.m. nog aan de orde de verkiezing van 2 leden van het da- gelijksch bestuur, wegens periodieke aftreding. A.s. Zondag des morgens half 10 hoopt voor de Ned. Herv. gemeente a. d. Loonschendijk op te treden Ds. Oost uit Raamsdonksveer. Naar we vernemen had de vee handelaar R. j.l. Woensdag een koe gekochi en in het weiland gedaan. Don derdagmorgen d.a.v. vond hij het dier verdronken in een sloot naast het wei- ren aan iederen mededinger. Opgekomen waren 8 van de 9 hon den, terwijl als opluistering mee werkte de bekende filmhond „Kazan" van mevr. Meerding uit Helmond. De uitslag was zonder waterwerk geheel volgens het nieuwe keurings reglement van de K.N.P.V.: 1 Herdink met Monny Bouvier teef uit Amster dam met 277^pnt., en eereprijs Sportparkbeker en E.P. zilveren speld van de 1ste Loonopzandsche politie hondenclub; 2 F. v. Lierop Helmond met Sjek Mechelsche herder 263 pnt., met E.P. voor afdeeling 1; 3 p. yerI schure Helmond met Wilson Bouvier met 259 pnt., en E.P. by loting met Herdink voor beste appelwerk; 4 Tie- man Amsterdam met Max gekruiste Ruw met H.H. met 252 pnt.; 5 Jos Steenbergen Waalwijk met Max B.H. met 245J4 P«L; 6 Frans Hyndrijcks I ïlburg met Dricus de kampioen Ruw H.H met 2211^ pnt.; 7 J. C. v. Opstal Breda met Cruso Ghien de Brie met 163>2 Pnt- en E.P. voor het voorwerp bewaken; 8 M. v. Hengelen Amers- oort met Walter Bouvier met 148 pnt. en troostprijs. Aan mevr. Meer ding werd een fraaie bloemenmand geotlreerd. De keurmeesters ontvin gen ieder als herinnering aan den wedstrijd een fraaie plaquette terwijl elk der mededingers nog twee eere- prijzen naar keuze in volgorde ont ving. Een zeer druk bal in het club lokaal sloot deze welgeslaagde wed strijden. Rijwieldiefstal. Zaterdagavond werd voor café J. v. D. alhier een rijwiel ontvreemd toe- behoorende aan Sj. P., die daar aan wezig was voor de constateurs halen voor de duivenvlucht. De gem. politie heeft de zaak in onderzoek. land. Werkloosheid. Nationale Politiehondenwedstrijd. Het gure voorjaarsweer kon geen beletsel zijn voor het groote succes, dat de Nationale Politiehondenwed strijd, die door de Hondensportver- eeniging „Onze Verdedigers" geves tigd bij den heer L. v. Berkel alhier, bij gelegenheid van haar 1ste Lustrum op Zondag 25 April georganiseerd was, voorbehouden was. Eenige duizende menschen, sport liefhebbers en belangstellenden, die de hondensport vreemd is, trotseer den den guren noord-wester, om ge tuigen te zijn van het werk, dat de beste honden uit het land in het R.K. Sport- en Wandelpark kwamen pre senteeren. Vooral na den middag was de be langstelling zoo groot, dat wij met een cijfer van 3500 niet overdrijven, 't Is een hoogstaande wedstrijd geweest, waar trouwens de leiding voor borg stond. De Weled. heer J. v. Helsland, Inspe.^teur van Politie alhier, de be kende keurmeester van de K.N.P.V. bijgestaan door de heer Prattenburg uit Zeist en na den middag nog ge assisteerd door den heer Losekoot, voorzitter der afd. Utrecht hadden de keuring in handen. In het versierde clublokaal van den heer L. v. Berkel had de loting plaats en werd door den voorzitter van „Onze Verdedigers" de heer G. v. d. Velden een woord van welkom ge sproken en er op gewezen, dat er hoogstaande sport zou zijn te genie ten in eerlijken kamp om de hoogste lauweren. De heer v. Helsland feliciteerde de club namens het Hoofdbestuur, het afdeelingsbestuur en diverse zuster verenigingen van de K.N.P.V. en stelde „Onze Verdedigers" als een voorbeeld aan allen. Namens de vereeniging Wester kwartier Amsterdam werd de jubilee- rende club een fraai herinneringspla- quet aangeboden. Onder de vele be langstellenden merkten wij op, de Weledelachtb. heer Burgemeester Mallens, de Hoogeerw. heer Deken v. d. Brekel en diverse wereldlijke en geestelijke autoriteiten en vele be stuursleden uit de diverse K.N.P.V.- afdeelingen uit het land. Met een pauze van 23 uur duurde de wedstrijd tot bijna 7 uur voort, waarna om ongeveer half negen de prijsuitdeeling in 't clublokaal plaats vond na een woord van dank door den voorzitter der vereeniging en on der zeer gewaardeerde bemerkingen omtrent het individueel werd der die- Bij het plaatselijk agentschap der arbeidsbemiddeling en werkloosheid stonden heden ingeschreven 302 ge heel en 68 gedeeltelijk werkloos, waarvan 34 in werkverschaffing en 154 in steunregeling waren opgeno men. Winkelsluiting. Op verzoek van het feestcomité, dat de muziekfeesten van Euphonia op 6, 8 en 9 Mei organiseerde is aan alle winkeliers te Kaatsheuvel toege staan om op deze data hun zaak open te houden tot 's nachts 12 uur. Ook de café's hebben voor die dagen een on gevraagde verlenging tot 12 uur 's nachts. Julianadag. Bij gelegenheid van den 28en ver jaardag van H.K.H. Prinses .Juliana, uie tnans voor 't eerst haar verjaar- uag viert aan de zyde van haar Ko ninklijken gemaal, in een eigen gezel lig huis, wapperde van otncieeie en semi-otlicieeie gebouwen en bij ver schillende particulieren de drieideur. In onderling overleg besloten de muziekcorpsen, waar Vrijdag voor veien een slecht gekozen dag is, om Zaterdagavond1 Mei een muzikale wandeling te maken na het Lof om hall acht. Nadat Apollo en Euphonia bun rondwandeling gemaakt nenben zal Bel Canto in hare zaal een volks concert geven, vrij toegankelijk voor iedereen. Aanvang half negen. LOON OP ZAND. 1/ Hoog bezoek. De omgeving van onze plaats had deze week hoog bezoek. In verband met de militaire oefeningen die in den loop van de komenden zomer in West- Brabant zullen worden gehouden wa ren een 30-tal officieren waaronder niemand minder dan de Opperbevel- nebber zelf dezer dagen het terrein on der onze plaats in oogenschouw ko men nemen. Welke bevindingen de heeren daarbij hebben opgedaan zal voorshands nog wel een geheim blij ven. Avondvakschool. Op Zondag 9 Mei zal tot besluit van dien wintercurcus een tentoonstelling worden gehouden van de werkstuk ken van de leerlingen van de Avond vakschool voor schoenmaken en pa troonmaken alhier. Wilt ge op de hoogte zijn en blijven van 't geen er leeft en te koop is in Waalwijk, de Langstraat en Omgeving, abonneert U dan op en zullen daar de punten samen wel deelen. Sporters 3 zullen moeten herrijzen, want voor a.s. Zondag wacht hun een spannende match tegen de Boys uit Herpt. Leden Sporters In Herpt een 42 nederlaag, zoo verwachten wij thans een fraaie revanche. SVD 2—ESC ESC zal een spannende match spelen bij SVD 2 iii 's-Bosch. Het is voor SVD 2 de laatste com petitie-wedstrijd en in Elshout wisten zij be slag te leggen op een 21 overwinning. Wij weten «lat ESC eenige versterking heeft gekregen en daarom zouden wij een gelijk spel durven voor spellen. Aon sponning zal het in ieder geval niet ont breken. Maandag 2 Mei a.s. zal onze Waalwijker Frans Slaats te Brugge een achtervolging rijden tegen «'en Belg Huys. Huys geldt momenteel us den hesten poursuite rijder in België, o.m. won hij onlangs in Antwerpen nog in de achtervolging van den wereldrecordhouder Richard. De zwemwedstrijden die op 8 en 9 Mei a.s. te Rotterdam zullen plaats viuden beloven een extra attractie te worden. O.m. zullen hieraan de volgende zwemgodlnnen deelnemen, die elkaar op de 200 M. borsterawl zullen ontmoeten Rle Mastenbroek, Willy den Ouden, Ragmild Hs eger, Tin! Wagner, Rietje van Veen. Een ontmoeting van dergelijke kwaliteiten is «ie eerste na de Olympische spelen. De Kaatsheuvelsche Concoursboud waarin de plaatselijke verceniglngen samen vliegen, ge*, vestigd bij den heer Jan van Dun, hield Zondag 1.1. een wedvlucht van Vilvoorden (B.). De eerste duif arriveerde om 10.14.58 met een snelheid van 8808,5 M., de laatste duif om 11.7.33 met een enelheid van 5835,9. Uitslag: 1 26 50 68 J. Brouwers, 2 94 133 147 L. van der Ven, 3 5 9 39 93 104 114 126 G. van der Linden, 1 90 111 Karei Steenbergen, 6 145 A. Snaphaan, 7 33 89 J. Remmeren, 8 59 78 79 123 130 C. van Boxtel, 10 41 J. Bergmans, 11 131 B. van der Linden (Berkdijk), 12 28 F. Snoeren, 13 14 Jos Couwenberg, 15 61 Chr. Oerlemans, 16 95 B. Pols, 17 J. Snoeren, 18 99 H. Hendriks, 19 107 W. v. d. Wouw, 20 43 53 P. Snoeren, 21 29 76 Johan Couwenberg, 22 129 J. van der Linden, 23 38 Fr. van der Linden, 24 72 150 J. Opperman, 25 A. Snoeren 27 124 C. v. d. Assem, 30 J. van Boxtel, 31 81 122 Fr. v. d. Assem, 32 P. Stok- mans, 34 77 127 C. van Corstanje, 35 97 128 L. Stubbe, 36 110 P. van Veen, 37 49 82 J. Vugts, 40 4G 75 112 121 M. Zeebregts, 42 52 57 105 la. van Boxtel, 44 51 80 149 Jac. Vloemans, 45 W. Bergmans, 47 152 A. Zwaans, 48 63 A. Vrinte, 54 135 J. Zijlmans, 55 146 A. Goedhart, 56 H. Dekkers, 58 64 140 W. van Bes, 60 83 Th. Stubbe, 62 151 H. Netten, 65 134 Fr. Damen, 66 Th. Ligt- voet, 67 91 C. Verboven, 69 J. Hamers, 70 H. Voogd, 71 84 120 132 137 W. Remmeren, 73 A. van der Ven, 74 153 C. van RoolJ, 85 D. van KuiJk, 86 106 143 B. Remmeren, 87 102 Jac. de Wit, 88 90 P. de Nijs, 92 J. van Wanrooy, 98 P. Lensvelt, 100 A. Zacht, 101 J. Klis, 103 E. var. Mosselveld, 108 G. de Benls, 109 B. Oerle mans, 113 115 118 A. Pijnenburg, 116 N. Oostcr- waal, 117 A. Vrinten, 119 JJ. Schrouwers, 125 J. Remmeren, 138 112 144 M. Mandemakers, 139 J. Zijlmans, 141 P. v. Woensel, 147 L. v. Mossel veld, 148 D. van Kuijk. Door de huidvoedende, huidzuiverende en huidgenezende kracht van Purol verdwijnen pukkels, vetwormpjes, uitslag, ruwheid, rood heid en wordt de huid jeugdig-frisch en zacht als fluweel. Gebruik voor gelaatsverzorging witte Purol. Deze is na inwrijving onzichtbaar op de huid, daarom zeer geschikt voor gebruik overdag. In doosen von 30, Tube 45 e». Bij Apoth. en Drogijten. iL

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 7