H.deBont-v.Hulten f32.1 f 17: fi.~ Paatselijke Berichten. VERVOLG NIEUWS UIT DE LANGSTRAAT EN OMGEVING, RADIO-PROGRAMMA. Zaterdag 1 Mei 1937 No. 35 De Echo van het Zuiden. Derde Blad. Heerenkieeding naar maat DRUNEN. Centraal Tandheelkundig Instituut. DUSSEN. EETHEN. RAflMSDONK, Fa. Anton Holtgrefe „De groote Ijzerhandel" GEERTRU1DENBERG. HEUSDEN. NIEUWKUIJK. WASPIK. ZILVEREN JUBILEUM. Vrijdag, 29 April 1.1. herdacht de heer J. Trommels den dag, dat hij voor 25 jaar bij de firma Gragtmans en Wiesman in heirekking kwam. sMorgens werd de jubilaris op kan toor ontboden, waar hij door den heer Wiesman werd toegesproken en hem een horloge met inscriptie werd aan geboden. Met enkele woorden dankte de jubi laris voor de belangstelling, terwijl ook van de zijde van z'n mede-arbei ders hij aller belangstelling onder vond. In huiselijken kring werd het feest gezellig doorgebracht. KYNOLOGEN-VEREENIGING. De Kynologenvereeniging Waalwijk en Omstreken zal a.s. Dinsdag 4 Mei a.s. des avonds ten 8Va uur hare alge- meene jaarvergadering houden in hotel de Twee Kolommen. Aan de orde zullen zijn, de rekening en verantwoording, periodieke aftre ding bestuursleden, en verdere be sprekingen in het belang der vereeni- ging en kynologie. Het bestuur ver trouwt dat zooveel mogelijk alle leden deze vergadering zullen bijwonen. Overplaatsing. De heer van Limpt, assistent bij de Directe Belastingen en accijnzen ten kantore Waalwijk, wordt met ingang van 10 Mei o/ergeplaatst naar Amsterdam. R.K. Klesvereeniging. In aansluiting op ons bericht van 11. Woensdag vernemen wij nog dat de bekende pater Henricus op Dins dag 25 Mei, daags voor de verkie zing, in den Gildenbond zal optreden en dat nog pogingen worden aan gewend om minister Deckers hier te krijgen. Op de vergadering van 5 Mei a.s. met de propagandaclubs zullen nog 5 leden der vereeniging zelf spreken over de R.K. Staats partij en de verschillende maat schappelijke standen. De kernleden die zich voor deze korte lezingen beschikbaar hebben gesteld, zijnde heeren H v. Well, Chr. v. Liempl, H. van Hoorn, D. van den Broek en Frie Knepflé. Zij zullen in deze z.g. 10 minuten-lezingen spreken over le. Wat wil de R.K. Staatspartij 2e. Waarom stemt de werknemer roomsch 3e. Waarom stemt de werkgever roomsch 4e. Waarom stemt de midden stander roomsch 5e. Waarom propagandist? Debat hierover is toegestaan, zoo dat het een interessante vergadering kan worden. Landdag in Vlijmen. Voor de R. K. Statenkieskring Heusden is op Donderdag 6 Mei a.s. (O. II. Hemelvaait) een groote po litieke Landdag belegd. Deze Land dag zal gehouden worden in Vlijmen en aanvangen om 3 30 uur. Als sprekers zullen optreden Z. E. Mr. Dr. L. N. Deckers, Mi nister van Landbouw en Visscherij, de ZeerEerw. Heer K. Roncken, Aalmoezenier van den Arbeid te Venlo. Er wordt een massale op komst verwacht, Uitstapje naar Rotterdam. Donderdag 29 April 1.1. werd door een gezelschap winkeliers uit Waal wijk e. o. een uitstapje gemaakt naar Rotterdam. Door deN.V. Jur- gens Margarinefabrieken te Rotter dam was n.l aan de winkeliers een reisje aangeboden naar de Maasstad om daar het uitgebreide bedrijf der boterproductie in oogenschouw te gaan nemen. Een gezelschap van ongeveer 180 personen vertrok dan ook 's mor gens welgemoed in 6 groote bussen. Bij aankomst in Rotterdam werden zij vergast op een koffietafel, waarna de rondgang door de fabrieken een aanvang nam. Wat hier in de machinale fabri catie bereikt is, grenst aan het on gelooflijke. Het gezelschap was dan ook een en al bewondering over dit hygiënische bedrijf, waar niets, maar dan ook niets met de hand wordt aangeraakt. Om zich eenigszins een voorstel ling van de grootte van dit bedrijf te kunnen vormen, bedenke men dat de totale oppervlakte van de fabrieksgebouwen en terreinen 300 H.A. beslaat. Na de rondwandeling werd het gezelschap een diner aangeboden, waarna de stad bezichtigd werd. Welgemoed en uiterst voldaan arriveerde men 's avonds weer in Waalwijk^ - N.-Brab. Maatschappij van Landbouw. Dezer dagen hield de Noord-Bra- xntsche Maatschappij v Landbouw o café «de Beurs» te Breda, onder leiding van den heer P. M. Sneep uit Dinteloord, een hoofdbestuurs bijeenkomst en een algemeene leden vergadering. Niet alleen de depreciatie van den gulden, aldus de voorzitter, doch vooral ook de algemeene verbete ring van de wereldconjunctuur is oorzaak, dat de prijzen der produc- v Malste maanden aanzien- hjk zijn gestegen. Dat geeft meer vertrouwen in de toekomst. Handel, industrie en scheepvaart leven weer op en de werkloosheid vermindert. Ook de wereldprijzen der landbouwproducten zijn geste gen. Toch is er voor den landbouw geen reden tot juichen. Want bijna alle prijzen van agrarische en vee teeltproducten dragen een kunst matig karakter en daarnaast worden ook de bed rij fsuitga ven steeds hoo- ger. Terugkeer van de volledige be- drijfsvrijheid van voorheen zou ge paard gaan met afbraakprijzen, die tot vernietiging zouden leiden. Blij ven dus regeeringsmaatregelen ge wenscht, daaraan zullen naar het oordeel van den minister onvermij delijk beperkende productiebepalin gen vastzitten. Van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant was het verzoek ont vangen om medewerking te verlee nen aan het in het leven roepen eener stichting ter bevordering van meer bestaans- en vestigingsmoge lijkheden ten plattelande. De voorzitter lichtte deze aange legenheid toe met de mededeelingen dat ook de beide andere landbouw organisaties in beginsel geneigd zijn tot medewerking en dat die deel neming in het aandeelenkapitaal bepaald is op slechts f 100. per organisatie. Aan het einde der vergadering hield de heer K. L. Gaaikema Schui linga uit Ruigezand een causerie over de positie van den Nederland- schen akkerbouw. Grootestraat 319 - WAALWIJK TELEFOON 109 tegen prijzen aan de tijds omstandigheden aangepast. Werkloosheid. Op den laatsten Zaterdag van April stonden ingschreven 108 werk- loozen, waarvan 101 geheel geheel en 7 gedeeltelijk werkloos. 25 personen werken in de werk verschaffing en 49 wordt steun uit gekeerd. Da Postduif. De P. V. »De Postduif» hield een wedvlucht vanuit Vilvoorde (100 k m.) Uitslag: 1, 4, 9, 17 Gebr. v. Ravensteijn; 2, 5. P. Willemse; 3 J. Veltman 6, 11 P. v. Dommelen; 7, 8 v. d. Hoven, 10 v. Ravensteijn. Speciaal J. Veltman. Konings poule P. Willemse. Eerste prijsduif 10 16-16 uur. Motorclub. Zaterdagavond om 8 uur komt de motorclub »De Vroolijke Starters» in vergadering bijeen in haar club lokaal in café P. Klerks. R K, Staatspartij. Maandagavond om 8 uur zal Pater v. d. Hout voor de R.K. Staatspartij alhier spreken over den toestand in Spanje De vergadering wordt gehouden in de zaal der Jongens Congregatie. Schaken. De stand van de schaakcompetitie van de Schaakclub S. V. J. C. der Jongens Congregatie alhier, is als volgt gesp. gew. verl. rem. p. M. v. Huiten 18 13 2 3 14'/ Th.Couwenberg 17 12 3 2 13 F. Roeien 17 11 5 1 ll'/a F. v. Leest 16 10 4 2 11 A. Smits 13 4 8 1 4'/a L. v. Huiten 21 3 17 1 3'/a A. v. Huiten 20 1 19 0 1 Verkeersverbetering. De uitrij van de Stationsstraat in de Grootestraat was door de hooge muur voor 't Kerkplein een gevaarlijk verkeerspunt. Hier wordt een belangrijke ver betering aangebracht. Ruim 15 m. van den muur wordt afgebroken en de scherpe hoek wordt rond afgesneden, terwijl de afrastering voor 't kerkplein ge maakt zal worden met een laag muurtje. Alles zal worden uitgevoerd onder architectuur van dhr. H. Baaijens uit Heusden. Opdracht. Het maken van 't ijzerconstructie werk voor de veiling »De Lang. straat is opgedragen aan de firma de Vries Robbe te Gorinchem. Dit was niet begrepen in de aan besteding der gebouwen, enz. Het sloopen der hekwerken en het bouwen van nieuwe muurtjes e. a. werkzaamheden bij de pastorie en R.K. Kerk zijn opgedragen aan de firma G. Merkx alhier. Naar Handal. Wij vernemen, dat a.s. Zondag vanuit Drunen een groot aantal pelgrims met de processie van Waal wijk ter bedevaart zal trekken naar WEKENLANG MET RHEUMATI- SCHE RUGPIJN IN BED. In zeer korten tijd weer op de been. „Vorig jaar had ik vreeselijke rheu- matische pijnen in mijn rug en ik was drie weken lang volkomen hulpeloos. Toen schreef mijn moeder mij. dat ik beslist Kruschen Salts moest probeeren. Ik kocht dadelijk een flacon en kan naar waarheid verklaren, dat ik binnen twee weken weer op de been was." Dit schreef ons Mevr. A. G. Wanneer Uw afvoerorganen niet behoorlijk werken, zullen bepaalde af valstoffen het lichaam verontreinigen en klachten veroorzaken, als rheuma- tische pijnen, hoofdpijnen etc. Kruschen Salts is een onovertroffen middel, om lever, nieren en ingewanden aan te sporen tot gezonde, geregelde werking. De „dagelijksche dosis" Kruschen houdt U frisch en opgewekt als nooit tevoren. Kruschen Salts is verkrijgbaar bij alle apothekers en erkende drogis ten a 0.40, 0.75 en 1.60 per fla con. Let op, dat op het etiket op de flesch, zoowel als op de buitenverpak king de naam Rowntree Handels Mij., Amsterdam, voorkomt. Handel. Rijwielpadverbetering. Tot onze groote vreugde mochten wij constaleeren, dat het rijwielpad langs de lijn van de Drunensche dijk tot aan de Stationsstraat prachtig is verbeterd gewordea. Hiermede zullen zeker vele ar beiders gediend zijn, cie door den Overlaat gaan werken, maar tijdens de Mei maand kunnen ook daar van de vele pelgrims naar Elshout profiteeren. ELSHOUT. Koning. Gildebroeder Chr. Klerks wistnn een buitengewoon felle strijd beUag te leggen op den Koningstitel der O L. Vrouwe schutse. Maria vereering. Vrijdagavond werd de Meimaand geopend met een plechtig H. Lof. Zaterdag kwamen de Paters van Onzenoort (Marien Kroon) met hunne leerlingen ter bedevaart. Zondag om 9 uur zal de H. Familie uii Nieuwkuijk in de parochiekerk de H. Mis bijwonen, waarna naar de kapel wordt getrokken. Om half elf wordt de H. Mis op gedragen voor de groote processie uit Tilburg. In den namiddag komt de Con gregatie van Heusden ter bedevaart, die na 't bijwonen van het H. Lof gezamenlijk met de processie van Tilburg naar de knpel zal trekken. Bij den terugkeer aan dc Kerk zal in processie met het Allerheiligste rondom de kerk getrokken worden. Om 6 uur wordt de afscheids oefening gehouden. Miltvuur. Bij enkele veehouders alhier is bij het vee de besmettelijke ziekte van miltvuur geconstateerd. Door de plaatselijke overheid zijn maatiege- len genomen om uitbreiding le voorkomen. B. V. L. De afdeeling van de B. V. L. hie!d op haar baan achter café H. van Hoorn haar jaarlijksche groote schietwedstrijd. KERKSTRAAT 40 tegenover Postkantoor TELEFOON 22i3 's-HER TO GEN BOSCH. Geheel kunstgebit met ga rantie met inbegrip van pijnloos trekken Geheel boven- of ondergebit met garantie, eveneens met inbegrip van pijnloos trekken Pijnloos trekken van tand of kies Verdere prijzen in overeenstemming met de tijdsomstandigheden. SPREEKUREN: Alle werkdagen van 9 12 en 1.30-4 u. Zaterdags van 9—12 uur v.m. Avondspreekuren Maandag, Dins- dag, Donderdag en Vrijdag van 7 9 uur. M0ND0NDERZ0EK KOSTELOOS. BEHANDELING UITSLUITEND DOOR TANDARTS. Heden Vrijdagavond zal de raad in vergadering bijeenkomen, in welke ver gadering door het Werkcomité heldoor den kunstschilder Piet Slager, te 's Her togenbosch, vervaardigde portret van den heer J. J. H. Snijders, burgemeester secretaris onzer gemeente, aan den secretaris zal worden aangeboden, als geschenk van Dussens burgerij, ter eere van zijn veertigjarig ambtsjubil urn als secretaris dezer gemeente, welk jubileum op 7 November J.l. feesteliik is herdacht Tevens zal in deze büeen- komst door den burgemeester het hem ten geschenke gegeven schilderij aan de gemeente woroen ovetceoiacen. De heer P. Hakman, ambtenaar ter Gemeente-secretarie alhier slaagde voor t schriftelijk examen Gemeente Administratie. In de laatst gehouden ledenverga dering der R. K. Tooneelvereeniging «Oefening en Vermaak* werd besloten met de fanfare Wiihelmina alhier, op haar verzoek, in overleg te treden, om te komen tot samenwerking. Het doel is de uitvoeringen der fan fare in de toekomst te doen verzorgen door Oefening en Vermaak. In principe is Oefening en Vermaak hierfoe bereid. Het bouwen van een woonhuis voor rekening van den heer G. van Andel te Babiloniën Broek is opgedra- g.n aan de heeren W. v. d. Broek metselwerk en W. Eichhout- M. v. Vucht, Timmerwerk, allen alhier. Donderdagavond hield 't Oranje- werk comité in hotel A Leemans een bijeenkomst, waarbij de prijzen voor de verschillende nummers werden vast gesteld. Hierbij bleek dat de Dussen- sehe en Hanksche Middenstanders met milde hand nebben gegeven. Ook voor de kinderspelen des mor gens, die alsnog ziin georganiseerd, werden mooie prijzen beschikbaar ge steld. Maandag 3 Mei a s. om zeven uur hoopt in de Geref. Kerk alhier voor de Anti Revolutionaire kiesveree- niging op te treden Generaal L. F. Duymar van Twist. GENDEREN. Op Zaterdagavond 1 Mei a.s om half acht zal Mr. G A. Diepenhorst te Zeist, in café »De Zwaan* te Genderen spre ken voor de A. R- kiesvereeniging, over het onderwerp: »Waar het omgaat*. Op Dinsdagavond werd onder voorzitterschap van G. van der Beek LGzn. een veigadering van het Bazar* Comité voor het houden van een open luchtbazar of tuinfeest fen bate van 'e muziekvereniging >Exelsior« te Gen- deren gehouden. Op 1 Mei a s. zal onze stadgenoot de heer W. Schouten-Zouteriks het feit herdenken dat hij voor 45 jaar in dienst is getreden bij de Wed. Meijers alhier. Ongetwijfeld zal het den geachten jubilaris dien dag niet aan de noodige belangstelling ontbreken Voor de Ned Herv. Gemeente hoopt Zondag a.s* des v m.40 uur voor te gaan Ds. W. F. ten Bruggenkate Voor de Evangelisatie tben Haezer te Raamsdonksveer hoopt Zondag a s. des v.m. 9,30 en des n m. 2 uur voor te gaan de heer Vroegindewei uit ^Middelhamis. RAAMSDONKSVEER. Op de laatst gehouden slieren keuring zijn goedgekeurd de stieren van de landbouwers W. Th. de Wit. A. H. Smeui en A. J. Zijlmans. De Kon. Erk. Harmonie »Dc Eendracht« zal nut Hemelvaartsdag 6 Mei, evenals andere jaren, weer gaan dauwtrappen. De tocht gaat dit jaar naar Waspik. Bij den schipper P. v. S. oud 33 jaar, is de besmettelijke ziekte Febris Typhoidea geconstateerd. De lijder is ter verpleging opge nomen in't St. Theresia Ziekenhuis alhier. Gevonden: een rijwielplaatje Terug te bekomen bureau gemeente politie. -- Het bouwen van een hanger aan de boerderij voor rekening van L. van der Maade is opgedragen aan den aannemer C J. Kerstens alhier. In het bericht over de distri butie van de margarine over het tijdvak, dat eindigt 8 Meias.iseen kleine vergissing geslopen. Hierin slaat vermeld dat o.m. de margarine verkrijgbaar is bij den winkelier P van Leeuwen, dit moet zijn J. M. van den Kieboom. De kermis wordt alhier dit jaar gehouden van 27 tot en met 29 Juni. De volgende staanplaatsen zijn Dat 2egt Iets Dat zegt véél! 10 uur koken vanéén liter petroleum, dat is goedkooper dan goedkooper dan èlles. Er bestaat ge woonweg geen manier van stoken, die voor- .deeliger is dan koken op Demon. lyélkj.y v.h. Bieriaagh Hoek Raadhuisplein WAALWIJK Telefoon 72 Zondag j.l. had alhier de 4e lustrum viering plaats van den R.K- Metaalbe- werkersbond St. Eloy, afdeeling Geer truidenberg. Nadat des morgens in. de H. Mis van zeven uur de leden allen ter H. Tafel waren genaderd had na afloop van deze Mis een gezamenlijk ontbijt plaats in het R.K. Parochiehuis. Om 10 uur volgde een plechtige Hoogmis tot in tentie der afdeeling terwijl het geheel werd besloten door een gezellige feest avond in het parochiehuis- Op dezen feestavond werd hulde gebracht aan de leden Boot, Sperber en Snijers die vanaf de oprichting lid der afdeeling zijn. Speciaal werd de heer Snijers gehuldigd die 20 iaar onafgebroken het penningmeesterschap der afdeeling waar nam. D»ze huldiqing geschiedde door den voorzitter, den heer D. Zijlmans. Verder sprak de hoofdbestuurder de heer Stein Metz die het belang der organisatie in een gloedvolle rede uit. eenzette. Het verdere gedeelte van den avond werd oevuld door zang, muziek en voordracht waarbii de tooneelvereeniging St. Jozef haar medewerking verleende. Op 12 Mei a s hoopt het echtpaar H. v. d. Ploeglansen, wonende aan de Elfhuizen alhier, ziin 50 jarige echf- vereerigi g te herdenken Een buurl- commissle Is reeds gevormd en heeft al eenige vergaderingen gehouden om dezen dag voor het echtpaar tot een onvergetelijken te maken. toegewezen Op het Veer Auto-skooler, Lucht- schommel, Draai molen,Zweefmolen, Gebakkraam, Palingkraam, Visch- en Zuurkraam, Vogelpik en nog verschillende kramin Op het Dorp Caroussel, Zweef molen, Gebakkraam en nog enkele kramen. Door de «Jonge Werkman» zal oj) Zondag 2 Mei een uitvoering gegeven worden in het Leogebouw op het Dorp. Opgevoerd wordt het blijspel «Na poleons Horloge», waarmede de vereeniging hier zoo'n groot succes heeft gehad en tweemaal voor een overvolle zaal is opgevoerd. De Zangvereeniging »Amicitia« zal haar medewerking verleenen en een operette en enkele zangnum mers uitvoeren. We verwachten, dat het ook op het Dorp een grool succes worden zal voor de «Jonge Werkman«. Het is wel aan le bevelen zich tijdig van kaarten te voorzien, om teleur stelling te voorkomen. - Hieronder laten we het offi cieele programma volgen van de feestelijkheden hij gelegenheid «an het Zilveren Juh jé van de St. Theo- dorusschool alhier, die Zaterdag 1 Mei worden gehouden. 7' 3 u"r v m. H. Mis, waaronder algemeene H. Communie der leer lingen. 9'/a uur Plechtige Hoogmis met assistentie, uit dankbaarheid De gezangen der H. Mis worden uit gevoerd door de jongens der school. Onder de H Mis Feestrede dooi den ZeerEerw. Heer Pastoor. Na de H. Mis Feestcantate. Tl'/j—12'/j uur Receptie in het Fraterhuis, waaronder aanbieding van het geschenk der Parochie. 3 uur n m Huldiging der Eerw. Fraters door de leerlingen op het Schoolplein. 6 uur Serenade door de Kon Erk- Harmonie »De EendrachU van hef Veer. De ingezetenen worden verzocht dien dag allen de vlag uit te steken. Het Echlpaar Jac. Verduijn- P Heijblom herdacht Donderdag het feit, dat het 40 jaar door den hand des huwelijks was verhonden. Zondagmorgen zal er in de Veersche Kerk leesdienst worden gehouden om half tien en om half drie treedt Ds. Oost in de Veersche Kerk op. Wegens vertrek heeft de heer A. van Gulik bedankt als voorzitter der Pret. Klesvereeniging. De heer S. J.Deurloo heeft als secretaris dier vereeniqing ziin functie neergelegd. Tot geneesheer, belast met de armenpraciijk fafd. Herpr) is benoemd de heer dokter Havelaar, alhier. De landbouwersknecht v. d. V. had het ongeluk bij het bietensnijden met zijn hand tusschen de machine te ge raken. De verwonding hierbij was van dien aard, dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. De verkoop van het Emmabloempje heeft in onze gemeente f 38,83 opge bracht. Hiervan komt drie vierde gedeelte.-' aan de bestrijding van T.B.C Predikbeurten Zondag 2 Mei 1937: Ned Herv. Kerk v.m. half tienenn.m. 2 uur Ds. G. Lans Jr. VARA-Ochtendlied. Postduivenberichten. Orgelspel. Lezing. Het Residentie-orkest. Lezing. Het Residentie-orkest. R. O. Klankschoonheden in Nederland- sche kerken. QKovacs Lajos en zijn orkest. AVRO-NIROM-uitzending. Boekenhalfuur. Ooggetuigeverslag van den voet balwedstrijd NederlandBelgië. Gramofoonmuziek. Het AVRO-I)ansorkest. H. A. Men vraagt! en wij draaien.... Voor de kinderen. Sportuitslagen A.N.P. Gramofoonmuziek. R. O. Gesprekken met luisteraars. Kerkdienst. R. O. Nieuwsberichten. Klassiek concert. Radio-journaal. Gramofoonmuziek. AVRO-Radio-feuilleton. Verzoeken uit Nico Treep's brie venbus. Nieuwsberichten. Het AVRO-Dansorkest. HILVERSUM 1875 M. N. C. R. V. 8.30 Morgenwijding. K. R. O. 9.30 Gramofoonmuziek. 10.30 Hoogmis uit de H. Sacraments kerk te Breda. 11.45 Gramofoonmuziek. 12.00 Causerie. 12.15 De KRO-Melodisten. 1.00 Boeken en schrijvers. 1.20 R.K. Mannenzangvereeniging „Streker Mannenkoor" uit Groo tebroek. 1.35 Gramofoonmuziek. 1.45 Vervolg Mannenkoor. 2.00 Vragenhalfuurtje. 2.30 Het KRO-Orkest. 3.15 Gramofoonmuziek. 3.30 Het KRO-Orkest.- 4.00 Ziekenlof. 4.55 Voetbaluitslagen RKF. N. C. R. V. 5.00 Gewijde Gramofoonmuziek. 5.30 Orgelspel. 6.00 Kerkdienst. K. K. O. 7.45 Voetbaluitslagen RKF. 7.50 Nieuwsberichten. 8.00 Maria-hulde in de Kathedrale- Basiliek van St. Jan uit Den Bosch. 9.15 Grmofoonmuziak. 9.30 Concert. 10.10 Lezing. 10.30 Nieuwsberichten. 10.40 Epiloog. 11.00 Lezing in het Esperanto. MAANDAG 3 MEI 1937. HILVERSUM 301.5 M. A. V. R. O. 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Ensemble Jetty Cantor. 12.00 Kovacs Lajos en zyn orkoest. 12.45 Gramofoonmuziek. 1.45 Het Cantibilé-orkest. 3.30 Het Omroeporkest. 4.30 Causerie. 5.30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 6.20 Het AVRO-Dansorkest. 7.00 Causerie. 7.20 Gramofoonmuziek. 7.40 Lezing. 8.00 Nieuwsberichten. 8.10 Twilight Serenaders. 9.00 Reportage in de grotten van Val kenburg. 9.20 Het Omroeporkest. 10.20 Gramofoonmuziek. 11.00 Nieuwsberichten. (Zie vervolg Provinciaal nieuws 1de blad). 10 uur koken uan 1 Liter petroleum!... NfQPATfNt 23684

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 9