SPORT, H. SPEET Voor de Inmaak VERVOLG NIEUWS UIT DE LANGSTRAAT EN OMGEVING BURGERLIJKE STAND LAATSTE BERICHTEN. DUSSEN. Waalwijk. Telef. 235. VI Centraal Tandheelkundig Instituut GILZE-RIJEN. RAAMSDONK. RAAMSDONK. WASPIK. Marktberichten, VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. L. L. L. L. L. f 0.12 f 0.13 f 0.15 f 0.16 f 0.17 ALLE INMAAKARTIKELEN Ingeschreven werd door: Voor 1ste perceel, j Fleuren en Zn-. u*hl V de dok, Leerdanj Voor het 2de perceel \V. v. d. Heijden, Waalwijk 1835 18UU 233 22U 2UU 870 1645 870 843 815 700 3300 3000 2940 2735 I v Hameien, boxtel j Fleuren en Zn., Vught I v Hameien, Boxtel 'Voor het 3de perceel. ,1. Velthuizen, Drunen I v Hamnielen, Boxtel XV. v. d. Heijden, Waalwijk M. v. Diggelen, Heusden j. Fleuren en Zn., \ughl Voor de massa. H in 't Veld, Breda de Bok, Leerdam A. v. Putten, Utrecht J. Fleuren en Zn., uglit y) 9e R.K. PAEDAGOGISCHE WEEK. Op de 9e R.K. Paedagogische Week, te Tilburg te houden op 16, 17 en 18 Au-ustus, zullen als sprekers optre den Prol'. Dr. I. v. d. Berg, Dr. F. de Hovre Dr. V d'Espallier, Br Theo. dose Dr. H. de Vries, prof. Dr. Ph. Kohnstamnv Dr. Maarg. van Wylick en prof. Dr. J. van Ginneken. De eerstgenoemde en de laatstgenoemde i onverwachts door een hond, zullen respet. de openings, en slui. terwjji ze met andere kinderen aan tingsrede houden. het Speien was, aangevallen. Zij Op 17 Augustus des avonds zal Dis. wer(j joor hond tamelijk ern- L. Miehels een inleiding geven over -n een ^een geheten, terwijl' AtKkofKAAf 4d (t.u Postkantoor) l ti-. ücd büoUrl. ópreuKuren lederen weiKUug van y—lj, en vaa i.oü 4 uur. ZAlLltdAü VA Al y-rZ. AvonaspreeKuren Maauuag, Dinsdag, ÜonucrUag en Vrijdagavond Van 7—9 uur. AlüNDONDERZOEh. KOSTELOOS benanüoliny uitsluitend door landarts, HANK. Dezer dagen kwam een zekere A. de i\ van "hier, met zijn rijwiel van den Buitendijk den Hijksvveg opgereden. Juist kwam mei grooie vaart een tandem over den Rijks weg gereden. Zij kwamen mei el kander in botsing, zoodat wielrijder en tandemrijder op den weg vielen. Allen hadden zich, üoewel mei ernstig, bezeerd, terwijl tandem en rijwiel zwaar waren beschadigd. Hyksveldwachter de Bidder was. spoedig ter plaatse en maakte van het geval procesverbaal op. Dinsdagavond werd een doch tertje van veldwachter Keiler, van Vondel, als voorbereiding voor de voordracht van Henk Schaer, die ge dichten en fragmenten van Vondel zal declameeren, welke gekozen zijn in verband met liet karakter dezer Pae dagogische Week. Verloven en vergunningen. Voor de gemeente Drunen zijn voor '36 '37 16 vergunningen en 5 verlo ven uitgereikt, 't Maximum bedraagt voor beide 18. t Zwembassin. De baggerinstallatie, waarvan men zulke goede verwachtingen had aan de Pleune Wiel bleek niet voor dat werk berekend te ziin. Mogelijk kan door eenige verandering meer bereikt worden. Aan den vooravond van 't jubilé, dat Pastoor jansens de Horion, hoopt le vieren en waarvoor de geheele parochie zich opmaakt, om hun Zielen Herder een passende hulde te brengen, kunnen we niet nalaten, om na de mededeelin gen in ons vorig nummer, nog enkele bijzonderheden en data te releveeren. Pastoor Jansens de Horion werd in 1868 te Tilburg jeboren, en bezocht allereerst de kostschool Ruwenberg, waarna hij studeerde aan de beide Seminariën in 't Bisdom Den Bosch. Na een studietijd van 12 jaar werd hij op 27 Mei 1893 tot Priester gewijd, Van 1896 tot 1899 was Z E. kapelaan te Vcghel en van 1899 tot 1912 te 's Bosch in de parochie van St. Catharien. 27 Juni 1912 werd kapelaan Jansens de Horion, benoemd tot Pastoor alhier, alwaar Z.E., Pastoor Baeckers, die om gezondheidsredenen ontslag had ver kregen, opvolgde. Onder het P<storaat van den a.s. jubilaris is er in onze parochie veel tot stand gekomen, waarvan wij in '1 kort 't voornaamste willen releveeren- Reeds kort na de benoeming tot Pastoor alhier, in *t jaar 1913, zag Pastoor Jansens de Horion zich voor grooie moeilijkheden geplaatst, daar 't gebouw, 't huidige Patronaat, waarin de meisjesscholen gevestigd waren, werd afgekeurd Hierdoor werd in 1913 naast de bestaande een fraaie nieuwe school gebouwd, welke in 1931 nogmaals een uitbreiding onderging. Het bouwen dezer school was van Pastoor Jansens, op zichzelf een groote prestatie, waar dit geschiedde zonder subsidie, doch met medewerking van begunstigers buiten onze parochie. Op 1 April 1927 ging de openbare jongensschool, welke enkele jaren te voren in de kom der gemeente was gebouwd, over in een R.K. Bijzondere school, waarbij Pastoor Jansens we derom de groote stuwkracht was. Heeft de a.s. jubilaris veel voor de opvoeding en 't onderwijs in onze parochie tot stand gebracht, ook de opvoeding buiten school en kerk, ging niet aan Pastoor Jansens onopgemerkt voorbij. Wat Z E. gedaan heeft voor 't R.K. Tooneel en 't Maria Patronaat is vele parochianen nog goed bekend. Het is ondoenlijk om alle bijzonder heden de revue te laten passeeren, maar de verfraaiing der Kerk, en de samenstelling der zeldzaam prachtige H. Sacramentsprocessie bij 't St. An toniusfeest, de uitbreiding der begraaf plaats, ten koste van een particuliere tuin. de kalvariaberg, 't zijn alle pres taties van Pastoor Jansens, waarvoor onze parochianen hem voor immer dankbaar zullen blijven- Van deze dankbaarheid hopen wij allen a.s. Zondag op klaarduideliike wüze uiting te geven, maar laat ons vooral hem, die zooveel voor ons deed in deze jaren, gedenken met een hartelijk gebed. haar kleeren werden verscheurd. Bedoelde hond heeft reeds eerder andere personen gebeten, zoodat het tijd wordt dat de eigenaar hier tegen de noodige maatregelen neemt om herhaling te voorkomen. De toestand van den Zeereer waarde Heer Pastoor Willaert van hier is dermate verergerd, dat Zijneerwaarde Woensdagavond van de laatste H. H. Sacramenten dei- Stervenden is voorzien. Zijn pa rochianen zijn diep onder den in druk en zullen dan ook niet nalaten veel voor hem te bidden. Zijn toe stand blijft ernstig. Sinds Juli 1919 is Z. Eerw. pas toor alhier. Met groote vreugde werd hier ver nomen. dat de burgemeester Dr. Sweens is benoemd tot Lid der Tweede Kamer. Beide harmoniën brachten hem onder groote belangstelling eene serenade en hartelijke toespraken werden gewisseld. Marinus de Rooy. Dinsdag 29 Juni a,s. hoopt de heer Marinus de Rooy den dag le herdenken dat hij voor 40 jaar werd aangestelu als tuinknecht bi] de familie Lanknuij- zen de Roon te Raamsdonkveer. Gedu rende deze 40 Jaar heeft de jubilaris zich met volle ijver en toewijding toege legd op de tdak die hem riep, zoodat hij zich de groote achting heefl verworven van genoemde familie. Als blijk van waardeering heeft zijn patroon dan ook besloten 29 Juni a.s. te bestemmen tot feestdag voor den jubilaris waarbij hei zeer zeker den jubilaris niet aan de noodige belangstelling zal ontbreken. Voor de Evangelisatie Eben Hae- zer te Raamsdonkveer hoopt Zondag a.s. des v m. 9,30 en des n,m. 2 uur voor te gaan de heer Paul uit Bent huizen. Ten behoeve van het T.B.C.- fonds: «Draagt elkanders lasten«, werd door de commissie alhier ruim f 97 ontvangen, waarvan goed f 36 in Geertruidenherg. Zondagmorgen treedt Ds Oost om half tien op in de Veersche Kerk en om half drie in die op t Dorp. Het postkantoor wordt met ingang van 1 Juli a.s. alsvolgt open gesteld: 8'7,-12«/a; 14-15Va; 17'/2-19 u. Door den Weledelen zeergel. heer R. F. Wijffels arts alhier zal voor de leden der K.J.V. in het parochie huis een cursus worden gegeven in ziekenverpleging en hygiëne. A.s. Zaterdag zal in deze ge meente een speldjesdag worden ge houden vanwege de vereeniging »Het Hoogeland«. Waalwijk, 24 Juni '37. Eieren3 cent. Biggen f 14.5 f 17. RAD10-DISTR1BUT1E-BEDRIJ F WAALWIJK. ZONDA 27 JUNI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 MAANDA 28 JUNI 1937. Programma I Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 DINSDAG 29 JUNI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 WOENSDAG 30 JUNI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 W. D. V. WAALWIJK. van een crediet voor het aanbren gen eener overdekte schutters- standplaats op de schietbaan aan het Galgenwiel. (Zie prae-advies in ons nummer van j.l. Zaterdag). De heer Koxs vraagt of ook de Vrij willige Landstorm van deze schietbaan gebruik mag maken. De Voorzitter antwoordt bevesti gend en wijst er op dat de B. V. L. van Waalwijk er reeds schietoefeningen ge houden heeft. Mogelijk heeft de B.V..L van Besoijen zulks nog niet gedaan met het oog op de meerdere kosten van de patronen die op deze baan gebruikt moeten worden, doch zij kunnen er in elk geval desgewenscht gebruik van maken. Wordt m.a.st. besloten het gevraag de crediet van 275.— beschikbaar te stellen. 3. Aanbieding rekeningen burgerlijke armbesturen over 1936. Wordt goedgekeurd. 4. Voorstel tot wijziging der begroo tingen 1936 en 1937. Wordt goedgekeurd. 5. Behandeling bezwaarschrift straat belasting. Dit punt wordt in geheime vergade ring behandeld, zoodat de voorzitter reeds na 5 minuten de openbare ver- gadering sluit. VOLKSCONCERT. Ter gelegenheid van den verjaar dag van Z. K. H. Prins Bernhard, zal a.s. Dinsdagavond op de nieuwe mu- ziek-kiosk op het Raadhuisplein een volksconcert gegeven worden door de Harmonie „St. Jan" alhier. Aanvang 8 uur. Programma: 1. Wilhelmus. 2. De K XVIII-marsch, A. Maas. 3. Triomph-marsch, A. L. Doyen. 4. Flots du Danube, J. Ivanovici. 5. Le Calif de Bagdad, Boildieu. Pauze. 6. Dans L'Alaska, scène dramatique, A. Delbecq. 7. Uber den Wellen, wals, J. Rosas. 8. Les Dragons de Villars, Maillart. 9. Lippe Detmold Marsch, A. Maas. 10. Wien Neerlands Bloed. Gisterenavond kwam de raad dezer gemeente in openbare verga dering bijeen onder voorzitterschap van den Edelachtb. Heer Burge. meester Moonen. Afwezig de heeren v. d.Waerden en v. Gent. De notulen der vorige vergadering worden onveranderd goedgekeurd. Aan de orde: 1. Ingekomen stukken. a. Van de Gedeputeerde Staten. 1.Kon. goedgekeurde verorde ning op de heffing van keur loon, vastgesteld bij raadsbe sluit van 27 November 1936. 2. Kon. goedgekeurde verorde ning tot wijziging der veror dening op de heffing van pre cariorechten, vastgesteld bij raadsbesluit van 25 Maart 37. 3. Kon. goedgekeurde verorde ning op de heffing van opcen ten op de hoofdsom der ge meentefondsbelasting voor het belastingjaar 1937-1938, vast gesteld bij raadsbesluit van 25 Maart 1937. 4. Goedgekeurde raadsbesluiten van 28 Mei 1937 tot wijziging der begrootingen 1936 en '37. Al deze stukken worden voor kennis geving aangenomen. b. Van den Gemeentearchivaris. Verslag gemeentearchief over 1936. Nadat door den heer E. v. Beijnen een dankwoord is gericht aan het adres van den gemeente-archivaris, den heer v. d. Hammen, voor zijn keurig ver slag, wordt dit z. h. st. goedgekeurd. Aanneming nieuwe leden Kath' Jonge Middenstandvereeniging. Een avond vol jolijt. Gisterenavond had de aanneming plaats van een 9 tal nieuwe leden van de K. J. M. V. in de kapel bij de Eerw. Broeders. Hier werd een plechtig Lof opge dragen door den Moderator Kap v. Lieiop, waaronder bij de nieuwe leden het K. J. M. V. speldje op de jas werd bevestigd. Na dit plechtig Lof verzamelden de leden zich in de bovenzaal van de U.K. VVerkliedeuvereeniging, Hier werd de avond verder gevuld met vroolijke zang, voordrachten en declamaties. Om circa 10 uur had de ont groening van de nieuwe leden plaats die daarvoor met den hoogen hoed op en de parapluie opgestoken een wandeling om den lantaarnpaal op het raauhuisplein moesten maken, hetgeen natuurlijk veel bekijks vond. Een rookwedstrijd om de langste sigarettenas weid gewonnen door L. Kolsteren met hel recordcijfer van 63 m.m Een heerlijke maaltijd was het slot van dezen buitengewoon ge slaagden avond. Vrijdag a.s. wordt een flets- tochtgemaaktnaar den kersenboom gaard in Meeuwen. DE GEMEENTERAAD VAN SPRANG-CAPELLE STELT GEEN TERREIN BESCHIKBAAR VOOR DE ONLANGS AANGEKOCHTE MUZIEKKIOSK. Het verzoek van het Initiatief-comité S.H.E. te Sprang-Capelle tot aankoop door de gemeente van een perceeltje grond voor plaatsing van een muziek tent tegenover t gemeentehuis voor een bedrag van 11 DU.'werd na langdurige discussie verworpen met 6 tegen D stemmen. legen stemden de heeren Middel koop, van Willigenburg, Michaël, Kraak, Kerst, van der Moeven en V er- heijden. Frankrijk en Engeland zijn in beginsel Overeengekomen, ue con- liöie in de ltaliaansche en Duilsche sectoren rond 6pan|e over te nemen. Zij zuilen evenwel de goedkeuring van de niet-inmengingscomnnssie alwachten. Volgens bericht uit Rome zou Italië zich krachtig tegen dit Fransch- Britsch besluit verzetten. Aan het front van Aragon zijn, bij het bekend worden van den val van Bilbao, onder de roode troepen onlusten uitgebroken. De nazi-districtsleider Bürkel heeft tegen den bisschop van Spiers een beschuldiging van hoogverraad ingebracht. In een verklaring hebben de staal-direclies in Amerika medege deeld, niet te kunnen onderhandelen met het comité van Lewis, dat de wet niet eerbiedigt èn haar zijn wil tracht op te léggen. AOCMIUJO Zaterdag 1.30—2.45 uur Dames, aspiranten Gymn. Vereen. K. en V. Gymnastieklokaal Stationsstraat. Zaterdag, en Zondag, Luxor Bioscoop »De geheimen van China- town«. Zaterdag en Zondag Theater Musis Sacrum »De laatste ronde« Zondag 12 uur. Repetitie Liedei tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 12 uur repetitie Mannen koor O. en V. Dinsdagavond inkorven duiven voor »De Eendracht« (Nationaal) en »W.C.B.« vanuit Limoges 710 K.M. Maandag 8—9.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gvmnastieklokaal O.S Dinsdag 7—8.30 uur. Gymnastiek dames K. en V. Gymnastieklokaal O.S Dinsdagavond 8 uur Damavond Calé Rest. »De Molenvliet». Woensdag 7—8.301. ur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gvninastiekl. O. S W.G.V. Woensdag van 5.30— 6.45 uur Adspiranten II. Woensdag 8 u. Cursus Transport- Colonne Roode Kri-is O L S hooi. Heden nam de Heere van leven en dood plotseling van ons weg onzen eenigen Zoon en Broeder, JOHANNUS NICOLAAS FARO, in den nog jeugdigen leef tijd van ruim 15 jaar. De diepbedroefde ouders, en zusters, A. A. FARO. J. H. FARO- LANGHOUT. JOHANNA FARO. JANSJE FARO. WAALWIJK, 25 Juni 1937. Grootestraat 15. De begrafenis zal plaats hebben Dinsdag a.s. des voormiddags 11 uur te v.m. Besoijen. leveren wij wederom de bekende KROON INMAAKGLAZEN. Alles met volle garantie. Alles wijd model met massieve randen. Verder leveren wij zooals Steriliseerketels, losse houders, veere°' beugels, ringen, mesjes, borstels, trechter draadroosters enz. Voor Inmaakartikelen naar SPEET. Wijziging in programma voorbehouden. 8.20 Brussel Vlaamscli. 12.50 Droitwich. 2.20 Diversen. 2.15 Droitwich. 4.20 Londen Regional. 4.50 Droitwich. 5.20 Londen Reginal. 8.15 Droitwich. 9.05 Diversen. 9.25 Droitwich. 11.00 Keulen. 8.00 Brussel Vlaamscli. 3.20 Pau^e of gramofoninuziek. 10.35 Londen Reginal. 1.05 Dritwich. I.50 Londen Reginal. 4.05 Droitwich. 0.20 Diversen. 0.10 Brussel Franscli. 7s uur Gramofoonmuziek v.ii. R.D.B. Lichte Muziek: II 1041 Puppc Hanipclmann. Tec hei Maikafer. H 4988 Wir bitten zuni tanz. II 1177 Wim weissen Rossi am Wolfgangsee. Iin Salskainmergut da kann man lustig sein. II 2250 Rhapsodic in blue. II 3393 Der voglcin abndlied. Serenade. II 3387 Stilt wie die nacht. Standchen. II 7853 Mcin Licbchen offne deine Tur. Bugarischcs Hirtcnlied. II 7379 Links geilt der Ferdinand und rechts gelit Luisc. Der mond sclicint in nieinem Kammerlein. H 7824 Extase. Ich kusse deine Lippen. 8.20 Divc-.'.en. 8.40 Droiwich. 10.15 London Regional. 11.05 Droitwich. 8.00 Brussel Vlaamscli. 9.20 Pauze of gramofoninuziek. 10.35 Londen Regional. 4.50 Droitwich. 0.20 Diversen. 7s uur Gramofoonmuziek v.h. R.D.B. Wals en Marsch. 3540 Ich fahr mit dlr ins Blaue 'rien. DidelDum. II 1734 Wiener Praterleben. Lustiges Wien. II 7857 Wir tanzen mit Paul Lincke. II 2974 Die parade der Zinnsoldatcn. Siameschisclie Waclitparade. H 3209 Einc walzer redoute. H 3388 Spharenklange. Donauweibchen. II 3377 Die Schlittschulaul'er. Esdutiantina. II 1545 Alle mit uns. II 3010 IIocli Heidecksburg. Triumph Siva Duscis. 8.00 Droitwich. II.00 Londen Regional. 11.20 Droitwich. 8.00 Brussel' Vlaamscli. 9.20 Pauze of graniofonmuziek. 10.35 Droitwich. 2.20 Londen Regional. 2.45 Droiwich. 6.20 Diversen. 6.40 Brussel Franscli. 7—8 uur Gramofoonmuziek v.h. R.D.B. Dansmuziek. H 5108 In der Krone ist grosser Manoverball. Die Sonncnuhr. H 5207 Dort in Hawaii. Ich schenk' dir Rosen. H 3200 Katzc en Maus. Kletteraffe. II 3394 Die ersten Kusse. So kusst nur die Katja. It 3196 Das ist der Zauber. Nur eincr kleiner Strauss. H 0210 Gute Nacht. Es fiel cin stem vom Hlmmel. II 3379 Ohne dich gibt's kcin Vergil. Licbc 1st cin Geheimnis. II 1410 Corvocado. Mabel tango. II 7689 Bye bye Baby. Sing baby sing. 8.00 Droitwich. 8.20 Loiiden Regional. 9.20 Droitwich. De eerste partij om 't persoonlijk kam pioenschap dammen van Noord-Drabant tusschen de heeren C. de Joode, Gende- ren, en Verhagen (WDV) is in remise geëindigd. WDVIleusden 713. Met bovenstaande wedstrijd heeft WDV haar schitterend geslaagd nederlaag-tour- nooi beëindigd. Wanneer wij de verschil lende ontmoetingen nog eens nagaan en de gespeelde partijen onderling nog eens naspelen van dit tournooi, dan kan en n oet er nog heel wat worden aangeleerd, vooral wat betreft het eindspel, waar het toch op aan komt, zoodat de WDVers goed zullen doen oin zich hierin terdege le oefenen, vooral met het oog op de a.s. competitie-wedstrijden. In dit tournooi heeft het WDV niet erg meegezeten, daar er verschillende partijen bij waren die op winst stonden en uan nog remise werden, ja, zelfs nog werden verloren. Zooals wij reeds eerder melden zijn een drietal prachtige prijzen beschikbaar gesteld voor die tiet tallen die het beste resultaat tegen WDV behaalde. Den Wel. Ed. Heer Baussenbach, alwaar WDV ge vestigd is was zoj welwillend een prijs te schenken waarvoor wij hein dan ook hartelijk dank zeggen. De onderlinge uitslagen van dezen laat ste tournooi-wedstrijd tegen Damclub VD Heusden zijn als volgt: WDV Heusden D. VerhagenA. de Graag 02 v. d. HammenB. Klerkx 2 A. MoonenC. Schaap 02 H. BrouwersGer. Jonker 02 A. v. d. GouwN. de Vrankrijker 2—0 F. v. d. GouwA. Deurloo 11 A. HollemansR. Kamminga 02 Joh. HulstJ. Deurloo 02 Fr. HollemansG. Jonker 20 F. te Vruchten—niet gespeeld 20 7—13 De winnaars van dit tournooi zijn Damclub VD Heusden le prijs Beker. GDV Genderen 2e prijs Krans. DGV Baainsdonksveer 3e prijs Tak. Uitreiking der prijzen heeft plaats op Dinsdag 20 Juli in het clubhuis van WDV café rest.: De Molenvliet.. A.s. Dinsdag 29 Juni speelt dhr. D. Verhagen (WDV) z'n tweede wedstrijd voor het persoonlijk kampioenschap dammen van Noord-Brabant tegen dhr. C. van Strien (Dio Waspik), in café rest.: De Molenvliet alhier. Aanvang 8 uur. Van 18 tot 25 Juni '37. Geboren: Arnoldina Maria Johanna, dv. J. B. C. A. Leenheers-Pullens Leonardus zv. J. van de Leur-Houtdijk Clemens Ma ria zv. J. W. van den Dungen-Simons Antonius Johannes Henricus, zv. A. van Bladel-van de Water Lambertus Cor- nclis, zv. W. A. Klijn-de Vries Maria, dv. P. N. van Hilst-Pelders Petrus Antonius, zv. P. F. Klerkx-Beerens Maria Josina, dv. M. C. Paans-Ophorst. Overleden Ma. Ja. Sars, oud 63 jaren, echtgenoote van Th.-H. Festen Th. A. van de Kleinemulder, oud 50 jaren, echtgenoot van Ha. Eth. Bouman Wa. Ca. van Bladel, oud 2 jaar. Gehuwd J. Schapendonk, oud 30 jaren, en Ja. Ha. van der Pennen, oud 26 jaren, beiden wonende te Waalwijk Gerardus Brok, oud 28 jaren en Aa. Ca. de Vries, oud 28 jaren, beiden wonende te Waalwijk A. C. Raaijmakers, oud 30 jaren en La. Ca. Sars, oud 27 jaren, heiden wonen de te Waalwijk M. Gouda, oud 23 ja ren en Ma. Schaber, oud 22 jaren, beiden te Waalwijk. Huw. Aangiften: C. van Boxtel, oud 28 jaren wonende te Haarlem en Aa. Verhoeven, oud 21 jaar wonende te Waalwijk R. A. Fijne man, oud 21 jaar, wonende te Waalwijk en Ma. Baum, 17 jaar, wonende te Oos terhout. Ingekomen Aa. Ma. Pha. Hendriks van Breda Ha. Koenen van 's-Bosch P. F. Akker mans van Breda. Vertrokken J. Schiedon en gezin naar Kesteren J. A. Leeggangers en gezin naar Paams- donk Ma. A. van Drunen naar Alphen en Riet Pa. Snelders naar Drunen. L V. C. B. R.K.V.V. „Hercules". Maandag 21 Juni j.l. hield bovenge noemde vereeniging haar algemeene Jaarvergadering, welke zeer druk be zocht was. Uit het jaarverslag van den Secretaris bleek, dat de vereeniging in alle opzich ten is vooruit gegaan. Het ledenaantal bedroeg op 1 Juni 1936, 40 en 49 ad- spiranten. Op 1 Juni 1937 50 leden en 46 aspirantleden. In het afgeloopen seizoen werd met niet minder dan 5 elftallen in competitie verband gespeeld, respectievelijk met 't le 2e en 3e elftal in de le 2e en 3e klas der RKVB, verder werd nog met twee elftallen deelgenomen aan de RKJC Waal wijk. Het le elftal behaalde het kampi oenschap van de le klas RKVB en zal hierdoor waarschijnlijk het volgende seizoen in de 3e klas IVCB uitkomen. Wegens aftreding van J. de Graaff, N. Beerens en J. van Ilooff werden de vol gende leden P. Verhulst, Jac. Mahieu en G. Beerens in het bestuur gekozen. Als voorz. werd gekozen Th. v. d. Geld. Voor de elftalcommissie werden benoemd W. van Weert, P. Vrijhoeven en M. Hooft. Verder werd cr nog een junioren-com missie benoemd beslaande uit 7 perso nen n.l.G. Beerens, M. Hooft, H. v. d. Geld, W. van Weert, M. v. Bokhoven, A. Gadella en P. Vrijhoeven. 2. Voorstel tot beschikbaarstelling Au» upvoigci van Ju», lui. 14. de Maiees vaii Zwindelen is lol gezant van ons land te Londen benoemd uir. J. F. Graal van Limburg Slii um, buitengewoon gezanl en gevolmaèh ligd minister Ier beschikking. MO BH

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 10