Nieuws uit de Langstraat en Omgeving. AKKERTJES ,De Echo van het Zuiden" Hebt Gij Lendenpijn? KAATSHEUVEL. NEUSDEN. DUSSEN. ook ten gerieve van vele menschen is, maar toch niet zoo noodzakelijk als een goede straatverlichting. De voorz. vindt deze straatverlich ting niet noodzakelijk, de provincie verlicht haar provinciale wegen ook niet. De heer Verheijden zegt dat de ge meente er eens een petroleumlantaarn geplaatst heeft, doch de baldadige jeugd heeft deze kapot gegooid. De voorz. zegt dat de aankoop in hel belang van de gemeente ten volle verantwoord is en stelt voor tot stem ming over te gaan. Nadat het voorstel in stemming was gebracht bleek het met 6 tegen 5 stem men te zijn verworpen. Tegen stemden de heeren Michael, de Willigenberg Middelkoop,» Kraat, G. Vos, v. d. Hoeven en Verheijden. (In ons nummer van Zaterdag, waar in dit gedeelte reeds was opgenomen, stond abusievelijk dat de heer Kerst ook tegen stemde, deze was echter een voorstander). 7. Ontslag en benoeming contro leur steunverleening. De voorz. zegt dat de min. van Soc. Zaken heeft aangedrongen op aan stelling van een vasten controleur. Destijds was door den minister goed gevonden dat de veldwachter dit baan tje waarnam. Ged. Staten hebben echter gezegd dal een veldwachter geen .nevenbe trekking mag vervullen, daarom zal lot aanstelling van een nieuwen con troleur moeten worden overgegaan. Spr. zegt dat reeds aan verschillen de gemeenten gevraagd was om sa men lot aanstelling over te gaan, maar deze hadden allen reeds een contro leur. B. en W. stellen voor tot aanstel ling van een controleur over te gaan legen een salaris van ƒ500. De voorz. zegt dat hij persoonlijk het oog heeft op den heer v. Willigen berg, daar hij deze wel voor dit haan tje geschikt acht. Om misverstand te voorkomen voegt spr. hieraan toe dat dit voorstel geheel persoonlijk is en dat hij met niemand ruggespraak heeft jgehouden. De heer Michael vindt het een ei genaardige oplossing. Spr. zegt dat de politie voor dit baantje wel uitermate geschikt is daar deze den geheelen dag op de baan is. Hij zou hel echter bil lijk vinden, om, wanneer er toch een ander moet komen, iedereen een kans te geven en een oproeping te plaatsen. De heer Verheijden vraagt of het een vaste aanstelling met pensioen is. De voorz. antwoordt ontkennend. De heer J. Vos is ook voor een op roeping. De heer Kraak zegt dat de heeren in Den Haag en Den Bosch, zich blijk baar weinig van de gemeentezaken aantrekken. De gemeenteveldwachter nam dit baantje waar voor 100.nu moet de gemeente weer hoogere uitgaven gaan doen. Spr. vindt dat men een oproeping moet plaatsen. Hij heeft een dergelijke advertentie ook gelezen van de Ge meente Drunen, in de Echo van het Zuiden. Hij heeft geen bezwaar tegen den persoon die de voorz. heeft voor gedragen, mftar bij een oproeping is de raad nog vrij in de benoeming. De voorz. zegt dat de heer v. Wil ligenberg wel geschikt was, daar deze vrij tegenover de menschen durft te staan, hij heeft echter geen bezwaar tegen een oproeping. De heer Kerst zegt dat een oproeping de juiste weg is. Hij zou echter de loon-kwestie anders geregeld willen zien, n.l. procentsgewijs met het aan tal werkloozen en de dagen dat hij hieraan arbeid heeft. De voorz. vindt dit een geheel nieuw gezichtspunt. De heer Timmermans vraagt of de controleur voorgeschreven instructies krijgt. De voorz. zegt dat de controleur de instructies van den minister heeft na te leven. Het voorstel van Michael om tot oproeping over te gaan wordt hierna z.h.s.t. aangenomen. 8. Mededeelingen. De voorz. zegt dat de betonweg in Vrijhoeve in zeer slechten toestand verkeert. B. en W. hebben nu tot ver schillende maatschappijen een ver zoek tot prijsopgave gericht om tot ^rbetering over te kunnen gaan. De maatschappij „Wegenbouw" die de gemeente steeds op coulante wijze heeft behandeld en ook den weg aan gelegd heeft, wil hem nu voor 630. verbeteren; er was een inschrijving bij van 450.doch deze firma was niet zoo goed. De reparatie werd z.h.s.t. aan de Mij. „Wegenbouw" opgedragen. Daar van de rondvraag geen ge bruik meer werd gemaakt sloot de voorzitter hierna de openbare ver gadering. Wilt ge op de hoogte zijn en blijven van 't geen er leeft en te koop is in Waalwijk, de Langstraat en Omgeving, abonneert U dan op Ernstige aanrijding. Voor de derde maal in een tweetal maanden had aan dendrie, sprong Tramlaan Provinciale weg altiier een ernstige aanrijding plaats. Zaterdagavond, goed tien uur keer de zekere J. v. VV. uit Tilburg, doch Kaatsheuvelsche van geboorte van een familiebezoek alhier per fiets naar Tilburg terug. Toen hij den Provincialen weg wilde oversteken om zich op het fietspad te begeven, werd hij aan gereden door den motorrijder B. uit Meeuwen, die met een dame op de duo met groote snelheid over den weg suorde. Met een smak kwam v. W. op den weg terecht, doch ook B. met de dame kwamen te vallen. Op dat oogenblik waren nog veel wandelaars op den weg zoodat direct door meerderen de eerste hulp kon worden verleend. Burgemeester Mallens met den In. specteui van Politie en twee ge meenleveldwachters waren eveneens terstond aanwezig om de situatie op te nemen. Dokter Vercauteren verleende de eerste hulp, doch kon niets anders doen dan noodverband leggen. De heer v. W. had een ern stige open beenbreuk, terwijl de duorijdster verschillende vleesch- wonden had en klaagde over in wendige pijnen in den buik. De motorrijder zelf kwam er met en kele ontvellingen nog het beste af. Een ziekenauto uit Tilburg ver voerde de getroffenen naar het Elisa- bethsgasthuis in Tilburg ter verdere verpleging. Vakcursus. In de groote zaal van den Gilden bond had heden de tentoonstelling plaats van werkstukken vervaardigd op den avondcursus voor patronen maken en teekenen alhier dezen winter gegeven. De heer Boestenberg opende de tentoonstelling, waar in verband met de groote districts K.J.M Sportdag en de diverse voet balwedstrijden minder belangstelling was dan wij gewoon zijn. Niet dit verklaarbare gemis aan belangstelling, doch meer het gemis aan belangstelling van de zijde der ouders en werkgevers me moreerde spreker in zijn openings woord, de hoop uitsprekend, dat een volgende cursus meer waardeering van betrokkenen zou ondervinden. Spreker dankte de beide leeraren Jac. Klerkxs en C. Brands alhier voor de gegeven lessen enden heer A. Kops voor de vele werkzaamhe den ten bate van den cursus ver richt. De volgende prijzen waren toegekend Vakteekenen 1ste leerjaar, 1ste pr. 16 pnt. W. Dingemans, 1ste pr. 18 pnt. G. Hamers. 2e leerjaar, 2de pr. 14 pnt. A. Soeterboek. Schoenmaken le leerjaar 3e pr. 10 pnt. P. Shavenmakers. 2e leerjaar le pr. P. Snoeren 18 pnt 2e pr. v. d. Bruggen 15 pnl. en 2e pr. v. Oostrum 14 pnt. 3e leerjaar le pr. J. v. d. Wouw 16 pnt. en J. v. d. Rijken 18 pnt. Sportdag te Kaatsheuvel. Voetbal. Het was heden Zondag een drukke dag in ons Sport- en Wan delpark. Niet minder dan 66 voet ballers traden in het strijdperk. Onder de aanwezigen merkten wij op, behalve de Eerw. Geestelijkheid van Kaatsheuvel, de heer v. d. Broek Districts Jeugdcompetitieleider, de heer F. v. d. Veen Voorz. Scheids- rechtersver. Amsterdam en de heer Dobbelsteen Districts Secretaris Til burg. Om half twee opende de Hoog eerw. Heer v. d. Brekel, Deken al hier, den dag met een toepasselijk woord. Direct daarop ving de wed strijd aan tusschen het B-elftal van de Amsterdamsche Scheidsrechters vereeniging, die met twee groote Poelgeeslbussen de reis naar Kaats heuvel gemaakt hadden, tegen een elftal van Tilburgsche scheidsrech ters. Het gemis van een goede keeper was oorzaak, dat Amsterdam met niet minder dan 0—9 van Tilburg verloor. Op het neventerrein ving om 2 uur de wedstrijd aan tusschen het 3e DES elftal en St. Willebrord uit Tilburg. Hier wist St. Willebrord met 5—1 van DES 3 te winnen. Om 2,45 u. kwamen de Amster damsche Fluitisten A. in het veld tegen DES 2. De Amsterdamsche ploeg gaf goed parlij, zoodat de gasten met 1-1 uit den strijd' kwamen. Om 4,15 begon de groote strijd tusschen DES 1 en RKTVV uit Tilburg. De Dessers vertoonden beter voetbal dan de Tilburgers. Vooral het samenspel, was bij de gastheeren beter verzorgd. Voor de rust geeft v. d. Ven met een mag- nifieken kopbal aan DES de leiding. Na de thee vergroot van Boxtel den er dan een schepje op en weten met twee goede doelpunten den stand gelijk te maken. Recht van aftrap geeft echter v. Nieuwstadt aan DES opnieuw de leiding, ter wijl v. Boxtel en v. Laai hoven den stand opvoeren tot 5—2. Door een fout in de achterhoede wordt het 5—3, waarna v. d. Ven andermaal met een kopbal het halve dozijn vol maakt. In de allerlaatste minuut werkt Vloemans een bal in eigen doel 6—4. De hooge temperatuur in aanmerking genomen, werd er onder veel belangstelling, aardig gevoetbald. Sportdag te Kaatsheuvel K.J. IW. Districts Sportdag. Behalve de interessante voetbalwed strijden had Kaatsheuvel Zondag nog een geheel ander programma af te werken. De groote uitgebreidheid en de schitterende accomodatie van ons Sport en Wandelpark maakte deze combi natie mogelijk. Reeds om elf uur arri veerde uit een twaalftal plaatsen uit het district de Langstraat de K. J. Mers met kleurige vaandels en wimpels, 't Was een fleurig beeld toen de p.m. 500 meisjes om half twaalf in stoet naar onze groote St. Janskerk trokken om met een H. Mis den dag aan te vangen. De Aalmoezier van de K.J.M. di Eerw Heer Schellekens sprak onder deze H Mis een woord van opwekking tot de aanwezige meisjes. Na de H, Mis werd in optocht naar het Sportpark gemarcheerd, waar de Hoogeerw. Deken v. d. Brekel met een aansporing in onderlinge collegialiteit te strijden de wedstrijden in de diver se spelen een aanvang namen Den geheele namiddag hebben deze wedstrijden geduurd en de aanwezigen hebben kunnen getuigen: er werd met jeugdig vuur en spontaan gewerkt voor de eer van eigen afdeeling. De vol gende spelen werden gespeeld Vlag- genspel, Knoopenspel, Verovering, Burchtspel, van de Wal in de Sloot, Estafette, Kaasmarkt, Seinen, E.H.B.O., Reidans en Korfbal. Elk spel werd afzonderlijk beoordeeld en gewaardeerd, terwijl de prijzen werden toegekend over de punten in totaal behaald, 't Was ongeveer zes uur toen de laatste korfbalwedstiijd, die buiten dit totaal viel, was geëindigd- De Diocesane Directeur sprak voor de prijsuitreiking een woord tot de om hem heen ge schaarde meisjes^ Hij noemde deze Sportdag schitterend geslaagd. Er is spanning gebleven tot het einde toe. Alle afdeelingen hebben hun best ge daan om te behalen wat er te winnen was. Doch slechts aan één kon de eerste prijs ten deel vallen. Hij brengt dank aan het Bestuur van de Afd. Kaatsheuvel voor de zorg besteed aan den aankoop der prijzen. De diverse afdeelingen hebben kunnen mededingen ieder in twee afdeelingen, waarvoor ieder vijf prijzen te winnen waren. Hij verzoekt den Hoogeerw- Heer Deken v. d. Brekel de prijzen te willen uit reiken, nadat hij hen namens het diocesane Bestuur dank bracht en met hem aan de Afd. Kaatsheuvel voor de gastvrijheid reeds ten derde male ach tereen ondervonden. Elk jaar is hierbij crescendo gegaan en hij hoopt weder in het volgend jaar op Kaatsheuvel te knnnen rekenen. Terwijl de Zeereerw. Heer Schellekens den uitslag bekend maakt, reikt Deken v. d. Brekel met een felicitatie iedere afdeeling zijn ge wonnen prijs over. De uitslag was: Afdeeling A. le pr. Kaatsheuvel met 76 pnt. (Bedieningsstel), 2e pr. Made met 75'/a pnt., 2e pr Zevenbergsche Hoek 75'/a pnt-, 4e pr. Waalwijk St. Jan met 62 pnt., 5e pr Waalwijk St. Antonius 56'ƒ4 pnt. Afdeeling B. le pr. Kaatsheuvel 771 /a pnt-, 2e pr. Waalwijk St. Anto nius 65'/4 pnt., 3e pr. Made met 64'/a pnt., 4e pr. Hilvarenbeek 63 pnt., 5e pr. Zevenbergschen Hoek 62]l2 pnt. De afdeelingen, die geen prijs wonnen ontvingen een troostprijs. Voor Korfbal was door het Sportparkbestuur een aparte prijs uitgeloofd, zijnde een prachtige lauwertak, die na twee finales gewonnen werd door de afd. Zeven bergschen Hoek. De Districtswimpel zijnde de hoogste onderscheiding van den dag werd aan de afd. Kaatsheuvel met het hoogst aantal punten In totaal toegekend De Aalmoezenier sloot met de hoop uit te spreken, dat de saam- hoorigheid dezen dag gedemonstreerd in de toekomst nog bevorderd zal wor den en dat daarnaast de tucht en orde, vandaag reeds zoo schitterend getoond nog tot hooger volmaaktheid zal komen. Bij een volgenden Sportdag hoopt spre ker hiervoor een aparte prijs te -zien uitgeloofd. Met een herhaald woord van dank 'aan de afd. Kaatsheuvel en de diverse leidsters sloot spreker de districfs-K.J.M. Sportdag. Prins Bernhard's verjaardag. De 26ste verjaardag van Z. K. H. Hoogheid Prins Bernhard werd heden in onze plaats herdacht met een muzikale rondwandeling door de harmonieën Eupbonia en Apollo in de kom der gemeente en van St. Jan in den Berkdijk met een e^en er als steeds in ruime mate voor deze passende attentie. Van ver schillende officieele en semie offi cieele en particuliere gebouwen wapperdg de driekleur. Vondel-Herdenking in het missiehuis St. Antonius. Niet elke plaats van een zielental alsKaatsheuvelzal zich mogen beroemen bij gelegenheid van Vondels 350 ste Geboortedag een herdenking te vieren, die met volle recht als een waardige herdenking van onzen grootsten dichter mag geroemd worden. Het Missiehuis St. Antonius van de Paters der H Fa milie alhier heelt dat aangedurfd, niet allen, doch ook volbracht op een wiize, waarover wij niets dan lof kunnen heb ben. De geheele Geestelijkheid uit het Dekenaat Waalwiik.de Eerw. Broeders incluis, waren getuigen van de pracht- uitvoering, die de Eerw. Pater v. d. IJsel met zijn jongens van Vondels' Lu cifer Dinsdag avond presenteerde. Wij vonden het jammer, dat de groote dag bladpers bij deze gelegenheid geen blijk van attentie gaf. Vele minder geslaagde en minder zeg gende tooneel opvoeringen vinden vaak meer waardeering, vaak minder verdiend. Een vol jaar werkte de enthousiaste zang en literair paedagoog Pater v. d. IJsel aan de opvoering van dit grootste kunstwerk van Hollandsch grootsten dichter. Geslaagd is hij in alle opzichten. Critisch beoordeeld kunnen wij vlekken wijzen, waaraan geen enkel dilletanten uitvoering vrij blijft. Doch spontaan waarheid gesproken moeten wij, wat het Missiehuis van Vondels' Lncifer heeft geprecenteerd, een prestatie noe men, zooals maar alleen bereikt kan worden, wanneer een enthousiaste lite rator, die daarnaast de muziek beheerst kan bereiken, wanneer hij beschikt over krachten en tijd, die alleen een inter naat biedt; waar de ontwikkeling voor een overgroot deel in de richting van deze kunst ligt. Wij kunnen in een kort verslach niet in de details treden, doch wij mogen niet verzuimen te wij zen op het sobere, doch streng in de lijn gehouden decor van den heer Wim Oomen uit Oosterhout, op het Lucifer, Michael, en Rafael: op de stemmige reizang van de de trouwe engelen; Be lial vertoonde zich als een ware dueg- niel; Apolion, was een verderver om niet te weerstaan; Lucifer was vooral eenster eerst in zijn wijfeling en later in zijn beslistheid na zijn keuze Rafaël, was groot in zijn ver troosting en meewarigheid om het lot van de oproerige engelen, ter wijl Michaël schitterde in zijn strijd tegen den Satan, als een, die God gelijk is. Wanneer het publiek gelegenheid geboden werd een dergelijke Von delherdenking te genieten, dan kon de 350 verjaardag van de geboorte van onzen Dichter Koning ons volk een stap nader brengen tot hem, die allen kennen met naam, doch weinigen hebben weten waardeeren in het genotvan zijn onbeperkte dichtersgave. Gymnastiek. De heer Fr. Tuerlings, die in Maart j.l. slaagde voor 1ste graad keurturner in de Bossche Diocesane Gymnastiek- bond, behaalde met 36 punten bij lo ting de 3de personeele prijs in de 2de graad op de diocesane Gymnastiek- wedstrijden Zondag te Nijmegen ge houden. y Herwonnen Levenskracht. De plaatselijke Afdeeling van Her wonnen Levenskracht, organiseert met de a.s. kermisdagen, die 1, 2, 3 en 4 Juli gevierd worden, de jaarlijksche bloempjesdag. Kermis. \J Donderdag a.s. begint de jaarlijksche kermis voor Kaatsheuvel en Loon-op- Zand. Reeds is men druk bezig met het opbouwen der diverse attracties op de Markt en omgeving. Voor de kinde ren en de vele werkloozen een afwisse ling die belangstelling wekt. In de meeste café's en in alle zalen wordt gelegenheid gegeven tot dansen. In Euphonia treedt het Piet Vink tooneel Vrijdagavond op. De gebruikelijke ma tinees worden wegens gebrek aan be langstelling niet meer gegeven. Bij Apollo is het Zaterdag-matinée verval len, waarvoor in de plaats een Cabaret uitvoering gegeven wordt op den voor avond van dien dag. Bel Canto heeft haar beide matinée's gehandhaafd, daar deze steeds nog in het teeken van groote belangstelling stonden. Goede muziekbands werken aan de uitvoeringen mede om naast mu ziek, zang en humoristenwerk de noo- dige afwisseling te brengen. Duivensport. De K.C.C. gevestigd bij den heer Jan van Dun hield in vereeniging met de Dongensche Postduivenvereen. Zondag een wedvlucht met oude duiven vanuit Pont St. Maxence. De eerste duif arri veerde om 2.51.4 uur n.m. met een ge middelde snelheid van 1073.7 mtr., de laatste prijswinnende duif werd gecon stateerd om 3.14.55 uur n.m. met een snelheid van 992.11 m. De uitslag was: 1 D. Hendriks, 2, 3, 14, 20, 27 G. v. Loon, 4 J. v. Wanrooij, 5, 9, 26, 28, 36, 37 Ch. Steenbergen, 6 J. Blijlevens, 7, 32, 51 M. v. Boxtel, 8, 21, 25, 59 J. Brouwers. 10, 40, 45 Vic. v. Dissel- Hei ongemak van velen, die een zittend leven leiden. Verrasl zult Ge zijn na één of twee AKKER.CACHÊTS Snoeren, 15, 34 W. Kemmeren, 16 G. v. d. Linden, Hoekje, 17, 57 A. v. Rijs wijk, 18 Jos. Schraauwers, 19 Jos. van Goot, 22 A. Pijnenburg, 23, 33 P. van* Dongen, 24 Jac. Hoevenaars, 29 H. Ansems, 30 H. v. Wanrooij, 31 P. Stokkermans, 35, 39 G. v. d. Wee, 38 J. v. INieuwenhuijzen, 4i C. Verboven, 42 L. v. Rijen, 43 J. Hamers, 44 A. de Bie, 46 C. v. Boxtel, 47 Jac. Vloemana, 48 C. v. Rooij, 49, 54 G. v. d. Linden, 50 C. de Bondt, 52, 62 F. v. Dongen, 53 A. v. Tilburg, 55, 63 J. Snoeren, 56, 66 Fr. v. d. Assem, 58 J. Weterings, 60 A. Priems, 61 J. v. d. Linden, 64 A. Vugts, 65 A. Aussems, 67, 68 P. Stok kermans. Openluchtuitvoering. Als slot van den goedgeslaagden Sportdag werd op veler verzoen ander maal een openluchtuitvoering gegeven van het Bijbelspel »Jecuba< van den Zeereerw. Heer ae Ktijn, Pastoor te Tilburg. De Kaatsheuvelsche vrouwelij ke Jeugdbeweging, die vandaag geloond had in spel en sport met het winnen van de beide districts eerste prijzen iets te presteeren, bewees met de uit voering van dit spel, dat ook de ont wikkeling van den geest de volle aan- dacnt van de leiding heeft. Opnieuw oogstte het spel der meisjes veel suc ces. ST. JOACH1MSMOER. Zondag 27 Juni had op de banen van Willem Telt de ontmoeting plaats van de Kruisbooggezelschappen Oefe ning in den Wijngaard te Tilburg, Willem Teil uit Berkdijk en Onderlin ge Vriendschap alhier. De uitslag van den wedstrijd der zestallen was: 1 Oefening in den Wijngaard uit Tilburg met 372 punten; 2 Willem Teil uit Berkdijk met 344 punten, 3 Onder linge Vriendschap uit St. Joachims- moer met 335 punten. De prijzen op de personeele baan werden toegekend als volgt: le prijs voor de meeste rozen P. v. d. Wijngaard uit Tilburg, 2e prijs J. van Spaandonk uit Tilburg met 63 punten, 3e prijs A. Kouwenberg uit St. Joa- chimsmoer met 62 punten, 4e prijs A. van Dongen uit Tilburg met 62 pun ten, 5e prijs J. van Zeeland uit Tilburg met 62 punten. Hierna vereenigden de leden zich aan een gezamenlijke koffietafel, aan geboden door de Combinatie der Kruis booggezelschappen op de 10 M-baan. De voorzitter dhr. E. Verhelst toonde door zijn gemoedelijke en toch kern achtige en geestige toespraken den goeden geest tot het laatst te kunnen bewaren en ieder de verdiende hulde te brengen, wat meermalen getoond werd door applaus. Tot sluitingsuur bleef men gezellig bijeen. Een volgende ont moeting van deze gezelschappen zal plaats hebben op Zondag 25 Juli. Dan zal Onderlinge Vriendschap deze clubs op bezoek krijgen. De collecte, welke alhier is ge houden ten nehoeve van de ver eeniging tot werkverschaffing aan hulpbehoevende blinden voor alle gezindten, te Amsterdam (C.) heelt opgebracht f 22,44. Het carillon van het stadhuis, alhier is voorzien van nieuwe wijs jes. Met het heel uur wordt ge speeld «Ferme jongens, stoere kna pen», met het hall uur »De Zilver vloot». Met de kwartieren de voor spelen van beide wijsjes. De uitslag van de openlucht simultaan-seance dammen gehou den door den heer A. de Graag, bij de voorm. MULO-school is als volgt: Gespeeld 30 partijen, waar van de Graag er 20 won, 7 remise speelde en 3 verloor. De processie Heusden—Keve laar, welke was vastgesteld op 15 en 16 Aug. zal door omstandighe den niet doorgaan. De damwedslrijd, gespeeld in de Witte Brug te 's Bosch om het kampioenschap van Noord Brabant, door den heer Ascherl te 's Bosch en onze stadgenoot A. de Graag, werd door laatstgenoemden gewon nen. HANK. Zondagavond j.l. is tegen verschil lende personen door Rijks- en Gemeentepolitie proces-verbaal op. gemaakt voor fietsen zonder licht. Ook is tegen een tweetal personen proces-verbaal opgemaakt wegens overtreding weggeldverordening van de provincie N.-Br. De toestand van den Zeereer- waarden Heer Pastoor Willaert alhier blijft nog steeds zorgwekkend. Er schijnt weinig kans op beterschap te bestaan. Door zijn parochianen wordt veel voor den geliefden herder gebeden, wat vooral ook uitkomt in meer kerkbezoek Volgens recept van Apotheker Dumont

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 3