THUISWESKSTfRS HALFWAS PLAKSTER MEISJES EEN DAG IN HOTEL VERWIEL De laatste week Fa. A. FREDERIKS BINNENLAND. AGENDA'S. ADVERTENTIEN GEERTRUIDENBERG. HEUSDEN. NiEUWKUIJK. SPRANG—GflPELLE. VLIJMEN. KAATSHEUVEL. SPORT Nieuw succes van Frans Slaats. N.V. NED. SCHOENEN-UNIE BLOCH EN STIBBE HOLLANDIA vraagt STIKKËRIJ. N.V. Zacht's Schoenfabrieken Naar Antwerpen Naar de 6rotten van Han- Bauraing-Oinant Naar Luik-Spa-Gileppe, Waterval van Coo Nijmegen-Arnhem met rondrit ZATERDAG 14 AUGUSTUS MET DE CARPAY BAND. Magr. ..De Zon" legden. De gevolgen konden niet uit blijven. De man der wet deed zijn plicht en de spelers zullen waar schijnlijk nog een anderen inzet te betalen krijgen in 's Rijks kas. Groote belangstelling Dat moeten wij niet I Enorm is de stroom van vreem. delingen geweest, die de atgeloopen week, doch hoofdzakelijk dezen Zondag een bezoek hebben gebracht aan de Drunensche duinen, heide en bosschen. Duizenden en nog eens duizenden hebben een of meerdere dagen genoten van onze mooie rustige omgeving en prachtig natuurschoon. Ondanks de jamboree kampeeren hier nog verschillende contingenten padvinders, waarvan het meeren- deel onder de groep »Welpen« behoort, terwijl nog meerdere groepen worden verwacht. Er zijn nog altijd vreemdelingen die zich aan exessen wagen en trachten de »naaktcultuur« te im porteeren. Drunen is hier echter niet van gediend en het zou alleen kunnen leiden tot verbod van toegang tot duinen, heide en bos schen onder onze gemeente. De bonafide natuurschoonliefhebbers, welke gelukkig nog het grootste contingent uitmaken zouden hier mede gedupeerd worden. ELSHOUT. Goed geschoten De O. L. Vrouwe Schutse wist op het nationaal bondsconcours van den Langstraatschen scherpschut- tersbond te Herpt beslag te leggen op den len prijs en werd te/ens definitief winnaar en bezitter van den zilveren wisselbeker, eertijds geschonken door Jhr. August van Lanschot uit Vucht bij gelegenheid van het Nationaal Bondsconcours alhier. De O. L. Vrouwe Schutse werd winnaar van dit prachtig kleinood door vijfmaal beslag te leggen op het hoogste aantal punten. Ten nadeele van van R. uit deze gemeentebrandden een drietal hooi schelften, staande nabij 't spoorweg- remplacement af. De oorzaak is jonbekend. Tengevolge van broei ontstond brand in de mestvaalt van de ree derij Thor aan de Dongekade alhier. De brandspuit rukte uit aangezien de mestvaalt in de on middellijke omgeving van defabriek van de firma Spijers—Brothers was gelegen. Door genoemde firma was echter de brand met behulp van pekel spoedig gebluscht zoodat de brandspuit geen dienst behoefde te ;doen. Het aantal werkloozen, inge schreven bij het agentschap der arbeidsbemiddeling alhier is gedaald lot 39. De laatste maanden gaat Geer- truidenberg in bevolkingsaantal zeer goed vooruit. Bedroeg het aantal inwoners op 1 Januari 1937 2868, per 1 Augustus bedroeg dit 2917, een aant 1 dat in jaren niet werd be reikt. Zonnebrand! PU ROL ^Ü^LG8el Om het kampioenschap van Noordbrabantdammen w*erd Zondag in café „Modern" 'n partij gespeeld tusschen de heeren Verhagen, Waal wijk, en onzen stadgenoot de heer A. de Graag, welke parlij door den laatste gewonnen werd 11a een spel van 4 uren. Vrijdag a. s. zal in het club lokaal van de damvereeniging V.D. alhier de damwedslrijd met levende stukken vertoond worden, welke onlangs verfilmd is. Tevens zullen nog eenige andere belangrijke films vertoond worden. Zondagnamiddag is door onbe kende oorzaak brand ontstaan in 't houten keetje dat als bergplaats diende van en op het terrein der Kynologen club staat. De heele bergplaats met het daarin aanwezig zijnde materiaal o.m. een boeven pak werd een, prooi der vlammen. Tijdens den brand was er niemand op het terrein aanwezig zoodat aan blusschen niet te denken viel temeer daar het terrein afgelegen is en den brand op verren afstand werd ont. dekt. Zondag j.l. maakte het Mond orgel-orkest Kunst Adelt» sinds de oprichting haar eerste muzikale iondgang door ons dorp. Het korps maakte met haar nieuw vaandel een goeden indruk, onder leiding van den directeur, den heer M. van Heivoort werd in elk der café's een extra nummertje ten bestegegeven. Het bestuur van de Chr. Besturen, bond Sprang-Capelle kwam j.l. Maandagavond in de zaal van den Chr. Volksbond in vergadering bijeen, onder leiding van den nieuw- benoemden voorzitter, den heer A. Spierings, die in zijn openingswoord dank bracht aan de algemeene ver gadering, die het vertrouwen in hem stelde en voorts de medewer king van het bestuur inriep. Na de notulen werden een aantal ingekomen stukken behandeld. Be sloten werd o a. te trachten met een autobus de Districtsvergadering op 4 September a.s. te Dordrecht bij te wonen. Voorts werd besloten naast de bestaande studieclub te trachten er een in Capelle op te richten. De heer M. J. van Heijst heeft tegen 1 October ontslag genomen als hoofd der O. L. School alhier. Hij was eerst werkzaam te Elshout en Engelen. De neer van Heijst heeft zich voor het onderwijs zeer verdienste lijk gemaakt. Door zijn tactvol op treden en zijn eenvoudig en vrien delijk voorkomen heelt hij zich taliooze vrienden in deze gemeente verworven. Velen zullen dezen stoe ren werker noode zien heengaan. Ook als directeur van de zang- vereeniging«Vlijmen's Mannenkoor» heeft hij zich zeer verdienstelijk gemaakt. Zijn eminente leiding heelt deze vereeuiging tot grooten bloei gebracht. In deze functie zal hij door een van zijn zonen worden opgevolgd. Door zijn talentvol op treden heeft hij ook het R.K, pa rochiaal zangkoor, waarvan hij thans nog directeur is tot een I100- gere trap opgevoerd. Als directeur van beide genoemde vereenigingen heeft hij ook al kostte hem dit dikwijls veel moeite en geduld en daarbij nog zijn vrijen tijd steeds getracht de vereeuiging te doen uitblinken boven anderen, waarin hij ongetwijfeld geslaagd is. Op 15 Aug. des nam. 6 uur zal in hel parochiehuis te Vlijmen worden opgericht een onderafdee- ling BK. E.H.B.O. van de afdeeling Wit-Gele Kruis door de Nationale Commissie voor E.H.B.O. Na een propaganda avond is de Middenstands reclame actie be gonnen. De burgemeester opende officieel, waarna een rondgang met muziek door 't dorp werd gemaakt. Er is een onderlinge etalage wedstrijd aan verbonden. Geslaagd. Te Utrecht slaagde voor het Fransche M.O.A. den heer A.ü. M. Pols alhier. Gemeenteraadsvergadering. De raad der Gemeente Loonop- zand-Kaatsheuvel is bijeengeroepen in een openbare vergadering op Woensdag 11 Augustus om 7 u. n m. O.m. komt op de agenda een voorstel voor tot het aangaan van een geldleening van Fl. 201.700 a 35/8°/o ter conversie van loopende geldleeningen van 4'/4 °/0, 4°/0 en 4 De leening kan worden opge nomen bij de N.V. Levensverzeke ring Mij. »Dc Maas» en bij de ver eeniging Centrale Spaarbank »de Volksbank« te Maastricht W. v. Dam R.I.P. Heden (Dinsdag) morgen werd al hier ter aarde besteld het stoffelijk overschot van den Weled. Heer W. v. Dam, in leven schoenfabri kant en oprichter van de W. v. Dam's Schoenfabrieken Oorspron kelijk Leerlooierij opgericht rondom het jaar 1840 was het de heer W. v. Dam, die naast de looierij een schoenfabriek begon. Geheel zijn werkzaam leven heeft de eenvou dige man aan zijn huisgezin en zaak besteed. Voor een paar jaar vierde het echtpaar van Dam-Vugts onder zeer veel belangstelling zijn gouden bruiloft. Om tien uur had de plechtige uitvaart en begrafenis plaats, waar bij het gcheele personeel en vele zakenvrienden aanwezig waren. Naar Parijs geweest. Het R.K. Par. Zangkoor St. Jan maakte dezer dagen een uitstapje naar Parijs. Met een gerieflijke autocar der onderneming Mulders- Sars uit Waalwijk werd Vrijdag avond om 6 uur de reis aanvaard. In Antwerpen werd als voorgerecht de Pullman revue in Scala genoten, waarna in den nacht over Brussel- Mons-Laon-Soissons de reis werd voortgezet. Om 7 u. was men reeds Parijs op ongeveer 70 K.M. gena derd. Daar werd halt gehouden. In vroolijke stemming verfrischte zich het gezelschap en werd de meegebrachte lunch met bier en wijn geconsumeerd. Het ingestu deerde zangprogramma werd onder belangstelling van meerdere passee- rende automobilisten gezongen en besloten met de National Hymne: 't Wilhelmus met »Vive La Hol lande« beantwoord door »Vive La Francecc kwam de stemming die gewekt was tot uiting. Langs het vliegveld La Bourget werd Parijs bereikt. Na het hotel opgezocht te hebben, dat geheel in 't Zuiden vandestad lag. werd een bezoek gebracht aan de tentoonstelling en 's avonds aan de schouwburg Le Chatelet. Dat er, eenmaal in 't hotel aangekomen, geslapen werd, laat zich begrijpen. De Zondag werd begonnen met de Hoogmis in de Madeleine. Daarna werd Parijs rondgetoerd, Versailles en omgeving bezocht, om na een goed diner om 9 uur 's avonds Pa rijs te verlaten. In Soissons en een station verder werd nog verpoosd, om in den morgen in Mons te ar- riveeren. In Brussel werd ontbeten, in Antwerpen everi gepauzeerd, aan de grens een afscheidsbiertje ge dronken bij Emma, waarop Oos terhout bereikt werd om half twee n.m. Hier werd een woord van dank gebracht aan den president van 't zangkoor voor zijn zeer verdien stel ij ke leiding. Moe, doch in opgewekte stem ming, dankbaar voor 't genotene kwam 't koor om goed half drie in Kaatsheuvel aan. T.B.C.-Propagandadagen. De op Zaterdag en Zondag j.l. ge houden t.b.c.-propaganda-dagen, zijn weer een waar succes geworden voor de organisatoren, ondanks de tropische hitte, die een mindere drukte in de stra ten zou hebben gerechtvaardigd. De bekendheid die deze dagen in den verren omtrek hebben gekregen, heeft ook thans weer niet nagelaten een stroom van vreemdelingen te trekken, die we alleen met de t.b.c.-dagen kun nen zien. Om goed half-8 Zaterdagavond had onder overgroote belangstelling de ge bruikelijke officieele opening plaats op de Markt. Onder de aanwezigen merkten we o.m. op de Hoogeerw. heer Deken van den Brekel, de Zeereerw. heeren Pas toors de Klijn en v. Enschot, de Eerw. heeren Kapelaans der parochies, de Z. Eerw. heer Overste van het Missie huis St. Antonius, de Eerw. Broeder Victor, Overste der Broeders van Lief de, de Edelachtb. heer Burgemeester, de Zeergel. heeren Dr. Vercauteren en Dr. Capetti. De Voorzitter der t.b.c.-vereeniging de heer M. A. van der Wee, sprak een woord van aanbeveling voor het zoo bij uitstek charitatief werk der t.b.c.- bestrijding. Hij bracht dank aan de tal loos velen, die zich beschikbaar hadden gesteld om deze dagen wederom in het middelpunt van de algemeene belang stelling te plaatsen. In zijn openingsrede zeide burge meester Mallens met graagte te vol doen aan het tot hem gedaan verzoek deze propagandadagen wederom te willen openen. Hij rekent het zich als een plicht hier een woord van aanbe veling te spreken voor het hopeloos en troosteloos bestaan der t.b.c.-lijders. Met den wensch dat het succes even redig moge zijn aan de groote werk zaamheden welke de voorbereiding van deze dagen wederom van de t.b.c.- vereeniging heeft gevraagd, ver klaart hij de propagandadagen voor ge opend. De harmonie Apollo'' onder leiding van den heer C. Brands en de Zang- vereeniging „Bel Canto" onder leiding van den heer W. Berzeveld, gaven hierna een groot volksconcert, afgewis seld met het optreden van „Dokter Sequa" en de telephaat Prof. Orlando. Voor hen die uitsluitend voor jool en gijn op de Markt waren gekomen was het optreden van Dokter Sequa en Prof. Orlando iets bijzonders. Hun moppen en witzen, niet altijd geheel vrij van „gemeentelijke werkverschaf- fingspolitiek" gingen er in als koek. Het t.b.c.-lied 1937 dat verkocht werd, werd bij afwisseling begeleid door muziek gezongen, 't Was bijna half 12 eer aan den dollen avond een einde kwam. De oliebollen en patates- frites en ijsverkoop liep den eersten avond weer uitstekend. Ook de bloem pjesverkoop bleef niet onder die van andere jaren. De groote dag was ech ter weer de Zondag. Direct na de Hoogmis werd begonnen. De geheele straat was in een minimum van tijd één groote kermis. Overal muziek, costu- meering, versierde wagens en groepen, alles begeleid door een ontelbare scha re van bedelende collectrices en collec tanten. De vertooning van het fantas tisch sprookjesspel „De tooverviool" op de speelplaats der St. Jansschool en onder leiding der Eerw. Broeders van Liefde, was een attractie op zich. Ook de parochie Berkdijk kwam zoo als steeds op origineele wijze voor den dag, speciaal in den grooten optocht, welke om 5 uur werd gehouden van de diverse wagens, en waarin het uitkwam in een oud en modern boerenbedrijf. De samenkomst en optreden van alle groe pen op de Markt om goed half 7 gaf een drukte die aan het schier ongeloof lijke grenst. Na een korte pauze werd op Bra- bantsche gemoedelijkheid de leute voortgezet, thans in de diverse zaalge legenheden. Bij Euphonia, Apollo, Bel Canto en in de zaal van de Bondt was dansgelegenheid, de Patronaatszaal bood een groote variété-voorstelling, terwijl in de zaal van den R.K. Gilden bond een bonte avond werd gegeven, een non stop programma „in alle kleu ren Naast een dankwoord aan de or ganisatoren van deze propagandadagen mag een woord van lof niet worden onthouden aan de politie, die, al had zij geen moeilijke taak, toch zeer zeker voor een overdrukke taak met die da gen heeft gestaan. T.B.C. Dagen De bruto opbrengst van de ge houden T.BC-dagen alhier is ruim Fl. 1110een bedrag, dat gezien de tijdsomstandigheden zeer boog mag genoemd worden. De Padvinders. De nog in ons land verblijvende buitenlandsche padvinders en dat zijn ze ongeveer nog allen, maken thans uitstapjes door ons land; zij bezoeken o.a. den Haag, Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Breda,Tilburg. Vandaag zijn er 500 Franschen in den Bosch. De padvinders uit Oost-enWest- Indië zijn gisteren door H M. de Koningin ontvangen en hebben den geheelen midnag op 't Loo doorge bracht en daar een uitvoering ge geven en vervolgens gedineerd. Nieuwe garnizoenen. Naar de Maasbode verneemt, krijgen we de volgende nieuwe garnizoen plaat sen in 't Oosten des lands; él. Apeldoorn, Zwolle, Zutphen,Doesburg enEindhoven; dat het 15e regiment uit Nijmegen zou krijgen. H. M. J. Blomjous. Het Eerste Kamerlid H. M. J. Blomjous te Tilburg, groot-indus trieel, onder-voorzitter van 't cura torium der R.K. Economischc- Hoogesehool enz. wordt heden 60 jaar. WAALWIJK W.G.V. Donderdag van 5.15 6.30 uur Adspiranten I, van 6.30— 6.45 uur Adspiranten III en van 7.30—10 uur leden. Donderdag 8 uur repetitie Ge mengd Koor O. en V. »De Eendracht«. Vrijdagavond van 8 tot 10 uur inkorven duiven voor wedvlucht Quievrain 173 K.M. »W.C.B. Vrijdagavond van 6 tot half 9 inkorven duiven voor wed- lucht vanuit Quievrain. Vrijdag Luxor Bioscoop »De Wolga in Vlammen«. Vrijdag Theater-Musis Sacrum, »De Drie Pleegvaders«. WIELRENNEN. Pijnenburg wederom in de achtervolging geslagen. In de gisteravond in Utrecht gehouden revanche-wedstrijden van het kampioen schap van Nederland, kwam onze popu laire Waalweker, wederom uit tegen Pij nenburg. Alhoewel de Pijn al het mogelijke deed Frans te slaan, was hij niet tegen het rusiige rijden van hem opgewasschen en moest toezien hoe Frans geleidelijk in liep. Met meer dan 100 M. verschil werd Pijnenburg geklopt. De tijd van Frans over de 5 K.M. was 6 min. 21 sec., hetgeen nog 5 seconden sneller is dan de tijd in Amsterdam ge maakt.. I11 de ploegachtervolging over 5 K.M. tusschen (te koppels SlaatsPellenaars en FgnenburgKlink, zegevierde na tuurlijk eerstgenoemd koppel door 150 meter in te loopen. VOETBALSPORT. R.W.B*Heusden 62. R.W.B. heeft Zondag haar tournooi voortgezet tegen Heusden en thans met succes want zfj slaagde erin een C2 overwinning te behalen. Het dient ech ter gezegd dat de tegenpartij niet zoo sterk was als de vorige, terwijl Heusden bovendien nog met enkele invallers moest uitkomen. Zoo is het dan voornamelijk een strijd geworden tusschen de RWB- voorhoede en de verdediging van Heus den, welke echter door resoluut ingrij pen, en deels ook met eenig geluk menige doelpunten wist te voorkomen. Over de wedstrijd zelf het volgende: Na een wederzijds verkennen, is het spoedig KWB dat een overwicht weet te nemen, aanval op aanval volgt, doch de verdediging weet, zij het ten koste van eenige hoekschoppen, doelpunten te voorkomen. Heusden bepaalt zich hoofd zakelijk tot enkele uitvallen, welke, hoe gevaarlijk zij ook worden opgezet, dooi de RWB-verdediging, welke de buiten- spelval heeft toegepast, onschadelijk wor den gemaakt. Even hierna een RWB-aan, val, de linksbuiten zet goed voor, de rechtsbuiten kogelt op doel doch de dek- lat voorkomt een zeker doelpunt. Het is echter uitstel van executie want als de rechtsbuiten een hoekschop fraai voor doel plaatst, kopt de linksbinnen even fraai in 10. Aangemoedigd door dit succes blijft RWB domineeren, en het is spoedig de midvoor die met een schuiver de voorsprong vergroot 20. Enkele te genaanvallen van Heusden brengen niet hel gewenschte succes, daar de RWB- verdediging haar geen kans geeft. BWB weet haar voorsprong te vergroo- ten als de rechtsbinnen goed door geeft aan de linksbinnen die van dichtbij doel punt 30, waarmede de rust ingaat. Na dc hervatting hetzelfde spelbeekl met BWB het meest in den aanval. Toch is het Heusden dat het eerst doelpunt, als zij bij een van haar uitvallen een schiet kans goed benutte 3—1. RWB weet ech ter haar voorsprong spoedig te vergroo- ten 41. Nadat Heusden nog eenmaal een goed doelpunt maakt is het RWB dat de sland tot 62 weel op te voeren, waarmede deze door den heer M. de Fol ter goed geleide wedstrijd is beëindigd. A.s. Zondag komt W.V.O. uit Ooster hout op bezoek. Zaterdag komen wij hier nader op terug. Juliana. De Zondag gespeelde wedstrijd Julia na-Gudok Tilburg eindigde met een 63 overwinning voor Gudok. Juliana moest met 4 invallers den strijd aanbin den tegen deze sterke tegenstanders en heefl nog een goede wedstrijd gespeeld. Juliana heeft na enkele minuten reeds een mooie kans tot doelpunten, welke echter verloren gaat. Dan komt Gudok opzetten en weten 2 maal te doelpunten met welke stand rust komt. Enkele minuten na rust vergroot Gudok haar voorsprong 30. Juliana blijft hard werken en het is de linksbuiten welke den achterstand verkleint 31. De uit vallen van Gudok zijn steeds gevaarlijk en de voorhoede brengt de stand op 61. Juliana zet er nog eens alles op en de rechtsbinnen en rechtsbuiten weten 2 mooie doelpunten te maken 63 en komt mei dezen stand het einde. Ondanks dc hitte is er door beide eftallen hard Ge werkt. b SPRANG. S.D.O. Morgenavond speelt SDO 2 een uit wedstrijd voor dc 2de klasse BVB tegen BWB b le Waalwijk. KAATSHEUVEL. ZANDSCHEL. Vorige week Donderdag speelde Zand- schel 2 een wedstrijd voor de zomer-com- petitie tegen NEO 2 te Sprang. Deze wed strijd werd door Zandschel 2 gewonnen met 1. A.s. Donderdag speelt Zand- SQ1C' 2 een thuiswedstrijd tegen Sparta uit Vrijhoeve-Capelle. De wedstrijd vangt aan 0111 half acht op het terrein aan de Dreef. ZWEMSPORT. Zwemwedstrijd. In den Zondag te Oosterhout gehouden zwemwedstrijd, over 5 K.M. waaraan 39 zwemmers deelnamen, wisten de 4 deelnemende leden van de zwemvereeni- ging Glaukos alhier, zich alle vier in de prijzen te plaatsen, n.l. 8 Otto van Boes- se'» 9 A. Horst, 18 Jan van Tilburg en 20 Jan van Delft. DAMMEN. W.D.V. Mr. A. de Graag—D. Verhagen 20. Hetgeen gevreesd werd is geschiedt. Verhagen heeft j.l. Zondag de vlag moe ten strijken voor den meester-dammer in de eerste partij van de finale om het persoonlijk kampioenschap dammen van Nor/rdBrabant. H^t is een eervolle nederlaag geworden. Zij gaven elkaar niet veel toe, maar in het eindspel toen heiden nog 6 stukken hadden, en door dat de Graag een gunstiger positie had wist hij als overwinnaar te zegevieren. Voorwaar geen slecht resultaat van den WDV'er om met zoo'n klein verschil van een meester te verliezen. J.l. Dinsdag gespeelde partijen voor de onderlinge competitie onzer plaatse lijke damver. WDV in café rest. „De Molenvliet" brachten de volgende uit slagen Groep I v. d. HammenF. v. d. Gouw 11 H. BrouwersA. Moonen 02 Groep II P. BerriotteF. Hollemans 02 A. HollemansJoh. Hulst 11 DUIVENSPORT. WAALWIJK. DE EENDRACHT. Zondag hield de P.V. „De Eendracht" te Waalwijk een wedvducht voor jonge duiven vanuit Neufville. Eerste prijs winnende duif om 9.45.38, laatste prijs winnende duif 0111 10.52. De uitslag was A-van Eijk 1 14 15 23, C. Witlox 2 8 17 18 25 26 28 31 36, Jos. van Bladel 3 .32, D. van den Boomgaard 4 29 34 G van Huiten 5 21 33 41, P. Schocm'ans 6, K. Broumels 7 24 30 39, J. Kipping 9 20 22 40, C. van Hees wijk 10, C. Ver hulst 11 12 en eerste overduif, J. van Dongen 13 35 42. J. Schoemans 16, A. Stokwielder 19 27, F. Schoemans 37 J. Leijtens 38, R. van der Velden 43. W.C.B. WAALWIJK. Concours Neufvilles. Aantal duiven in concours 167. Duiven los 8 uur. Eerste constateering 9.45.23 laatste duif 10.2.53. Afstand 147 K.M. H. Knippels 1 13, A. de Pcffer 2 6 10 18 19 20 40, J. van Bokhoven 3 38 47 55, A. van Riel 4 41, Jo van den Hoven 5, G. Schoemans 7 37, H.v. d. Wiel 8, A. St 9. Jos. Hensen 12, J. Alessie 14 30 Hamers 15, H. v. d. Pennen 16, M. Li tens 17 21 29 42, J. Verhagen 23, P. Helvoirt 24 27, Th. de Ronde 25 36, vJ Geld 11 26 31 46, P. L. Pullens 28 48, L. Leijtens 32, J. van Engelen 33 52, Duijvenkam 34 56, G. Strijk 35, A. Hilst 39 53, Verhofstad 44, P. van t: Hout 49 54, G. v. d. Kolk 50 51. Overduif W. van Bokhoven. Serie pt A. Knippels met 110. 1. voor het omnaaien van bont. GEVRAAGD VOOR DIRECT Fa. M. BERGMANS Zn. Grootestraat 138 Waalwijk. GEVRAAGD van 14 tot 16 jasr. Loon 11.5.— tot fl.7.50. 58028 Kaatsheuvel. Donderdag 12 Aug.: Per persoon fl.40 Kinderen f 1.— Zondag 15 Aug. Per persoon f 3.50 Dinsdag 17 Aug.: Per persoon f3.25 Woensdag 18 Aug.: Per persoon Nijmegen f 1.25 Arnhem f 1.75 Kinderen reductie A. MULDERS-SARS Telefoon 141 Stationsstraat - WAALWIJK. K-: -■> --V - VANAF 8 UU R. BALCON EN TERRAS t. o. RAADHUISPLEIN. DE LAATSTE WEEK VAN ONZE OPRUIMING. DE LAATSTE WEEK VAN ONZE EDELMETAAL-RECLAME, Dij reeds VIJF waardebons ontvangt U een keurig couvert met lepel en vork. cWij geven deze tafelgarnituren gevuld met 28 stuks tafelgerei. ONZE OPRUIMING kenmerkt zich door buitengewone koopjes in alle afdeelingen. Wij hebben nog buitengewone koopjes in Restanten Gorsetten Coupons Restanten Kinderjurkjes Coupons Restanten zonnebrandkousen 38 ct. Coupons Restanten Overhemden Coupons Restanten Damesjurken Coupons Restanten Kindcrmanteltjes Coupons Restanten Fauteuils Coupons Restanten Stoelen Coupons Baddoeken Zomerstoffen voor Lakens Katoen Balatum Cocos Behangselpapier Koopjes in Bebégoed Koopjes voor de Luiermand Koopjes ln Dekens Kampeerdekens Koopjes Interlock Koopjes in Zijden Onderjurken Koopjes in Polohemden Koopjes in Vloerkleeden Loonopzand KAATSHEUVEL Oisterwijlc - n<->/"irTiMon Stukloopen. m Doorzitten, Beide in dooien van 30 en 60 ct KERMIS Vrij dansen Stemming Vlij dansen Handdoeken

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 6