WEK DE GAL IN UW LEVER OP DE RIEÜWS1E STOFFER SPORT. GEMENGD NIEUWS. BURGERLIJKE STAND. SPRANG-CAPELLE. Bij KIE B 0 0 M vrijhoeve. heerlijke limonade. Wat kunnen die kerels eten, zei de D.L. Zilveren Professie-feest. Op 8 September a.s. viert de Eerw. Broeder Pachomius m. (in de wereld W. W. Kemmeren Johs Zn., Kaats heuvel) z'n zilveren professiefeest. Na in verschillende stichtingen van de orde van O.L. Vrouw van Lourdes (Moederhuis Oostacker België) met vrucht werkzaam te zijn geweest, her denkt hij op genoemden datum, als Overste van het Wezen en Oude Mannenhuis ,,St. Josephhuis aan de Muntel te 's-Bosch z'n zilveren jubile. Kaatsheuvel zal zich nog wel het kranige harmoniecorps Glorieux her inneren, dat dit jaar deel nam aan het muziekfeest van Euphonia. Broeder Broeder Pachomius was de initiatief nemer van de oprichting van dit corps, dat in den Bosch en verre omgeving reeds zijn goeden naam heeft. LOON-OP-ZAND. Houtmijt in brand. Dinsdagavond omstreeks half tien, brak er brand uit in de buurt van ,,Het land van Kleef', er was een masten houtmijt in brand gevlogen van onge veer 1000 musterd, toebehoorende aan Gebr. Swaans. Door de hoog oplaaiende vlammen kwam van heinde en ver het volk toe gestroomd, in de meening dat het hui zen waren. Ook Burgemeester Mallens en Ge meente- en Rijkspolitie was aanwezig. Door onderlinge hulp en door ge bruik maken van 3 brandbluschappa- raten, wist men den brand die ook reeds oversloeg in een aangrenzend bosch te keeren. Verzekering dekt de schade, oorzaak onbekend# Verschil van meening. Bij een gesprek dat op den laten avond van Dinsdag j.l. in de Kerkstr. werd gevoerd legde de heer C. het oor al te nadrukelijk te luisteren zeer tot ongenoegen van een der omstanders die hem dit op zeer hardhandige wijze wilde bijbrengen. Het slachtoffer van de mishandeling heeft naar wij verne men geneeskundige behandeling ver zocht en aangifte gedaan bij de politie. SPRANG. Predikbeurten Zondag 5 Septem ber 1937: Ned. Herv. Kerk, v.m. 9.30 uur lees- dienst en n.m. 2 uur Ds. G. Lans Jr. van Waspik. Geref. Kerk v.m, 9.30 uur en n.m. 3 uur Ds. v. d. Velden, emeritus-predi kant van Rotterdam (Kralingen). Aan het Hulpposfckantoor alhier, werd gedurende de maand Augustus 1937 voor de Rijkspostspaarbank inge legd 6568.32 en terugbetaald 3416..64. VRIJHOEVE-CAPELLE. De verjaardag van H.M. de Ko ningin is te dezer plaatse op een groot- sche en enthousiaste wijze gevierd. Des 's morgens werd op het feest terrein naast het Gemeentehuis door de Chr. School uit de Nieuwstraat kin derspelen gehouden, waarvoor reeds veel belangstelling was, onder leiding van het bestuur en personeel der school. De kinderen werden op ruime wijze onthaald, terwijl degenen die geen prijs konden bemachtigen, een troostprijs kregen. Des namiddags om 2 uur namen de volksspelen een aanvang welke zooals steeds een vlot verloop hadden. De eerste prijzen werden behaald door D. Bogers, wedloop met hindernissen, F. v. Zwietering, eierloopen, R. Kanten, stoelendans, M. v. Oversteeg, mast- klimmen, G. de Jong, tonnetjesteken, C. v. Pelt, ringsteken en tilburij's. Voor de mooiste versierde Tilburij's, werden prijzen toegekend aan le C. v. Pelt, 2e A. Verhoeven, 3e J. Ha- verhals en 4e A. v. Baardwijk. Na afloop der volksspelen werd een gecostumeerde voetbalwedstrijd ge houden, onder leiding van scheidsrech ter H. v. d. Schans, dat bij dezen match de lachspieren der talrijke aanwezi gen danig in beweging kwamen, laat zich denken. Om half acht gaf de Chr. Gymna- stiekvereeniging Pro Patria onder lei ding van den heer Blom uit Waalwijk een demonstratie. Het optreden van deze jonge vereeniging met ongeveer 200 leden was een waar succes. Des avonds gaven de muziekver- eenigingen ,,Sirena", de Chr. Zang- vereeniging Excelsior" en „Hallelu jah" met de beide kinderkoren een concert, door ruim 2000 bezoekers bij gewoond. Na afloop sprak Burgemees ter A. Smit als voorzitter van het feestcomité een woord van hartelijken dank aan allen die medewerkten om deze feesten zoo goed mogelijk te doen slagen. Onder talrijke blijken van be langstelling van buurtbewoners, vrien den en kennissen herdachten de echt lieden N. v. Ommeren-Feigen in de Nieuwstraat hun 25-jarig echtver- eeniging. Door de buurt was voor deze gele genheid de nationale driekleur uitge hangen en een eerepoort geplaatst. Naast de vele schriftelijke gelukwen- schen kwamen een 30-tal bloemstuk ken de feestvreugde verhoogen. Onder de velen die het echtpaar kwamen complimenteeren merkten wij op Bur gemeester A. Smit, Ds. P. K. Keizer, het raadslid de heer Jac. Vos, het vol ledig bestuur van het fanfarecorps „Sirena" en van de Chr. Oranjever- eeniging ,,Het Drievoudig Snoer". Namens deze vereenigingen werd het woord gevoerd door de heeren Kruidbos en Alblas. Bij de vele geluk- wenschen willen ook wij gaarne de onzen voegen. Op Zaterdag 11 September a.s. zal alhier een Landdag gehouden wor den uitgaande van den Geref. Zen- dingsbond onder leiding van Ds. J. Cuperus. Als sprekers hopen o.a. op te treden Ds. Zandt te Delft en Zendeling Belksma. In de Geref. Kerk hoopt a.s. Zondag op te treden Ds. P. K. Keizer. In het lokaal der Geref. gemeente aan de Hoogevaart leesdienst. In het gebouw voor Chr. Belan gen kwam de plaatselijke commissie van het T.B.C.-Fonds „Draagt Elkan ders Lasten" in vergadering bijeen on der leiding van den voorzitter dhr. C. v. Caem. Na opening op gebruikelijke wijze, werden door den secretaris-penning meester dhr. Jac. Vos de notulen gele zen en verschillende mededeelingen gedaan. Behoudens goedkeuring van het ge meentebestuur zal op Zaterdag 18 September een bloempjesdag ten bate van de T.B.C.-bestrijding worden ge houden. Degenen die mede willen wer ken om deze collecte te doen slagen, door zich disponibel te stellen als col lectant, kunnen zich hiervoor aanmel den bij een der bestuursleden. CAPELLE. De verjaardag onzer geëerbiedigde Koningin is te dezer plaatse, begun stigd door heerlijk zomerweer, op feestelijke wijze gevierd. Des morgens werden onder leiding van het onderwijzend personeel der O.L. School met de leerlingen dezer school verschillende wedstrijden ge houden, waarvoor aardige prijzen wa ren beschikbaar gesteld, terwijl de ver liezers ieder een troostprijs ontvingen en waarbij de kleinen op limonade, ge bak en versnaperingen werden ont-' haald. De uitslagen dezer kinderspelen zijn de volgende: Meisjes le klasse, le prijs Betsie v. Tilborgh. 2e prijs Bertha de Rooij, 3e prijs Riekje Bax. Jongens 1ste klasse, le prijs Jen Oerlemans, 2e prijs Gerrit v. d. Schans, 3e prijs Gerrit Kerst, 4e prijs Drikus de Rooij. Meisjes 2de klasse, le prijs Dina Rosenbrand, 2e prijs Jannie Timmer mans, 3e prijs Truus de Krijger, 4e prijs Rika Jacobs. Jongens 2de klasse, le prijs Tonnie Bax, 2e prijs Cor Wagemakers. Meisjes 3de klasse, le prijs Trientje Jacobs, 2e prijs Riekje de Bie, 3e prijs Koosje van den Hoek, 4e prijs Joke Wervers. Jongens 3de klasse, le prijs Leen- dert Timmermans, 2e prijs Giel Boeser, 3e prijs Jacob Kommers, 4e prijs Huib van Helden, 5e prijs Janus v. Raams- donk. Meisjes 4de klasse, le prijs Bets Spierings, 2e prijs Nellie Sterrenburg, 3e prijs Jannie le Sage. Jongens 4de klasse, le prijs Arnold Stam. 2e prijs Cor Wervers, 3e prijs Jan Bax. Meisjes 5de klasse, le prijs Maartje Roomer, 2e prijs Jo Dekker, 3e prijs Truus de Roon. Jongens 5e klasse, le prijs Jacobus Boeser, 2e prijs Wim v. d. Schans, 3e prijs Bennie van Helden. Meisjes 6e, 7e en 8ste klasse, le pr. Adrie v. d. Schans, 2e prijs An v, d. Waals, 3e prijs Pietje Verduyn, 4e pr. Annie Spuybroek, 5e pr. Jo de Rooy. Jongens 6e klasse, le prijs Henk v. Beek, 2e prijs Andries Snijders. Jongens 7e en 8ste klasse, le prijs Peter v. d. Schans, 2e prijs Leen Mesch, 3e prijs Johan Rosenbrand, 4e prijs Johan v. Beek. Tal van ouderen volgden met de meeste belangstelling de wedstrijden der kinderen. Ook burgemeester A. Smit, alsmede zijn echtgenoote, gaven van hun belangstelling blijk. Na den middag hadden op het feest terrein wedstrijden voor grooteren plaats, welke door zeer veel publiek werd bijgewoond en door het muziek gezelschap „Kunst na Arbeid" opge luisterd werden. De uitslagen dezer wedstrijden wa ren de volgende: Wedloop met hindernissen voor jongens van 14-16 jaar G. Bax le pr., J. v. Oversteeg 2e pr. en Joh. Rosen brand 3e prijs. Mastklimmen voor heeren van eiken leeftijd. G. Stam le pr., M. Bax 2e pr.. Joh. v. Beek 3e pr., P. v. Raamsdonk 4e pr., G. Bax 5e prijs. Stoelendans voor dames. Jaantje de Poorter le prijs, A. v. d. Waals 2e pr., Rika Vos 3e prijs. Eierloopen voor dames: Heiltje Mouthaan le pr., Nellie Wervers 2e pr., Jo van Beek 3e prijs. 1 onnetje steken G. Stam le pr., Adr. v. d. Schans 2e pr., A. Kerst 3e prijs. De in deze afdeeling beschikbaar gestelde extra prijs door den heer Ant. Kerst Gzn. werd behaald door D. de Rooy. Ringsteken voor versierde tilbury's voor dame en heer. E. v. Pelt le pr., Arn. Stam 2e pr., G. v. Beek 3e prijs. Na afloop der wedstrijden werden de prijzen door dhr. G. A. S. de Bas lid van het feestcomité, aan de winna ressen en winnaars uitgereikt. Tot slot van dezen goedgeslaagden feestdag werd door de korfbalvereni ging „K.I.O.L." op het feestterrein een gecostumeerden wedstrijd gespeeld, welke menigmaal de lachlust der aan wezigen opwekte en waarmee de korf balvereniging een bijzonder succes heeft gehad. Het met Koninginnedag uitge stelde concert werd j.l. Donderdag avond op de kiosk over de Binneha- ven gegeven en door een ;eer groot aantal belangstellenden, waaronder velen uit omliggende gemeenten, be luisterd. Zoowel de muziek- als de zangnum mers werden keurig uitgevoerd en oogstten een welverdiend applaus. De illuminatie van de muziektent en van de Binnenhaven voldeed goed en dwong ieders bewondering af. Gedurende de maand Augustus 1937 werd ten hulppostkantore te de zer plaatse in de Rijkspostspaarbank ingelegd: 12733.19 en terugbetaald 6064.78. Het aantal inlagen bedroeg 90, dat der terugbetalingen 31. Voor het uitvoeren van verfwer- ken aan de Pastorie en het kerkge bouw, enz. voor rekening van het kerk bestuur der Ned. Herv. Gemeente al hier werd voor het kerkgebouw, enz. ingeschreven als volgt: A. Rijken 273.—, Joh. de Groot, 255.Gebr. v. d. Waals ƒ247.. Voor het verven der Pastorie werd als volgt ingeschreven: Joh. de Groot 150. Gebr. v. d. Waals ƒ148. A. Rijken ƒ145.—. Gunning volgens bestek. Voor de Ned. Herv. Gemeente te dezer plaatse hoopt a.s. Zondag des morgens half tien en des namiddags half drie op te treden Ds. Cuperus. Door onbekende oorzaak brand de j.l. Woensdagavond een in de Nieuwstraat staande hooischelf van den landbouwer P. S. af. Met een staal op de waterleiding werd het vuur bestreden en uitbreiding voorkomen. Door den Kerkeraad der Geref. kerk te dezer plaatse toesloten in ver band met de a.s. predikantsvacature dit jaar geen periodieke kerkeraads- verkiezing te doen plaats hebben. A.s. Zondag des morgens half tien hoopt voor de Ned. Herv. ge meente a.d. Loonschendijk op te tre den Ds. Hoffman uit Besoijen. Gedurende de maand Augustus 1937 werden ingevolge de Vleeschkeu- ringswet aangegeven 80 runderen en 48 varkens. JULIANA. Juliana ESV Eindhoven. Zondag a.s. wordt op het Juliana-ter- rein weer een belangrijke oefenwedstrijd gespeeld. I)e 2e klasser ESV uit Eind hoven komt op bezoek. Dit wordt voor onze geel-zwarten weer een zware wed strijd, maar wij vertrouwen dat zij Zon dag zich eens van hun beste zijde zullen laten zien om tegen deze sterke tegen stander een goed resultaat te behalen. Den voetballiefhebbers staan dus 'n span nende wedstrijd te wachten, en zeer ze ker wordt voor deze ontmoeting groote belangstelling verwacht-. Aanvang half drie. R. W. B. R.W.B.—B.V.V. 2. Zondag zal RWB dan haar laatsten wedstrijd spelen voor het nederlaag— tournooi en wel tegen BW 2 uit Den Bosch. Dit keer is het dus geen derde klasser waartegen het onze jongens moe ten opnemen, maar een elftal dat in de reserve le klasse speelt, en daarin ook een uitstekend figuur sloeg. Het elftal dat op bezoek komt is het sterkste dat BW voor haar tweede elf tal kan samenstellen, en zeer zeker het sterkste elftal dat RWB heeft ontmoet. Spelers als Kops, Broeren, van Liempt, tleuren Pennmgs, van Leent, Patjmans en Neelkens, verschillende dus die het vorig seizoen nog voor hun eerste elf tal uitkwamen, zuilen thans van de par ty zijn, zoodat het voor RWB een zware stryd zal worden, om hiertegen een zoo eervol mogelijk resultaat te behalen. Wij zyn er echter van overtuigd dat alle RWB'ers zich tot het uiterste zullen in spannen, zoodat het vrij zeker een wed strijd zal worden die het aanschouwen volkomen zal rechtvaardigen. Sportliefhebbers indien gy getuige wilt zijn van een aantrekkelijke partij voetbal dan kunt gij hier Zondag van genieten. De wedstrijd begint om half drie en staat onder leiding van den heer M. de Folter. Waalwijksche Jeugdcompetitie. Door drie vereenigingen in deze com petitie is een gelijk aantal punten be haald n.l. 14, zoodat het noodig is een halve comp. door deze vereenigingen, RWB, WSG en SDO te laten spelen. Besloten is als eerste wedstrijd vast te stellen RWBSDO te doen spelen op het WSC-terrein, op Zaterdag 11 Sept. a.s. des nam. 3 uur. De verliezer van deze wedstrijd moet op 18 Sept. spelen tegen WSC op het RWB of SDO terrein. Wordt echter de eerste wedstrijd gelijk gespeeld dan zal door loting bepaald wor den wie tegen WSC moet spelen. De heer L. Schapendonk is bereid ge vonden deze wedstrijden te leiden. Zooals altyd heeft iedereen vrijen toe gang tot deze wedstrijden, doch om eenigszins tegemoet te komen aan de onkosten die deze comp. met zich brengt heeft het bestuur besloten bij deze drie wedstrijden langs de lijn te collecteeren ten bate der Waalwijksche Jeugd Comp. Wij bevelen deze collecte ten zeerste in uwe milddadigheid aan en hopen niet te vergeefs een beroep op u te doen. SPRANG. N. E. O. Op het terrein van de V.V. NEO alhier zal a.s. Zaterdagmiddag een competitie wedstrijd worden gespeeld tusschen de eerste elftallen van NEO en Nova uit Werkendam. Waar NEO een mooie plaats inneemt op de ranglijst, zal zij wel alle krachten inspannen om zich te hand haven. Het belooft dan ook een mooie wedstrijd te worden, zoodat we de voet balliefhebbers een gang naar het NEO- terrein wel kunnen aanraden. S. D. O. A.s. Zaterdagmiddag staat voor de SDO-supporters op het SDO-terrein weer een belangrijke wedstrijd te wachten. SDO 1 krijgt dan op bezoek Achilles uit Veen voor de competitie BVB. Dit wordt weer een spannende wedstrijd. Voor en kele weken wist SDO slechts met veel moeite te Veen van deze ploeg met 21 te winnen. Op eigen veld zal onze club nu wel trachten het zeker tot een over winning te brengen, maar Achilles is een sterke ploeg en zal ook zeker alles in het werk stellen om revanche voor de geleden nederlaag te nemen. SDO'ers, denk om de kansen voor het kampioen schap! Donderdagavond werd op het ter rein van SDO een competitiewedstrijd gespeeld voor den BVB tusschen SDO 3 en RWB b uit Waalwijk. De uitslag was 51 in het voordeel van SDO. SDO 2 speelde tegen Zandschel op het terrein aldaar, eveneens voor de com petitie BVB. Hier was de uitslag 70 in het voordeel van Zandschel. Het was een slecht gespeelden wedstrijd waarin Zand schel de meerdere was. WAALWIJK. DAMMEN. W. D. V. De uitslagen van de deze week gespeel de partyen voor de elubcompetitie zijn als volgt Groep I D. VerhagenF. v. d. Gouw 20 A. MoonenA. v. d. Gouw 20 Groep 2 A. HollemansJ. Irik 20 Flip HollemansBJoh. Hulst 20 F. te VruchtenP. Berriotte 20 Opvallend dat geen der zwart-spelers heeft kunnen winnen in deze partijen. ZWEMMEN. TWEE NIEUWE WERELD RECORDS VAN RAGNHILD HVEGER. By te Aarhus gehouden wedstrijden heeft Ragnhild Hveger de wereldrecords op de 440 yards en de 500 yards horst- crawl, beiden staande op naam van onze landgenoote 0'ini Wagner, verbeterd, waardoor het Deensche zwemstertje thans 10 wereldrecords op haar naam heeft staan. Denemarken heeft momen teel 12 wereldrecords in het bezit tegen Nederland 9, zoodat Denemarken de he gemonie in de dameszwemwereld heeft veroverd. Ragnhild Hveger bracht het record van Tini Wagner op de 440 yards terug van 5 min. 22 sec. op 5 min. 14 sec., dus niet minder dan 8 seconden was de Deen sche sneller. Het wereldrecord op de 500 yards werd met niet minder dan bijna 12 sec. verbeterd en van 6 min. 9,8 sec. gebracht op 5 min. 57,9 sec. SIR MALCOLM CAMPBELL VERBETERT GAR WOOD'S RECORD. Naar gemeld wordt heeft Sir Malcolm Campbell liet wereld-snelheidsrecord voor motorboot-varen verbeterd. Bij eeni- ge tochten over het Maggiore-meer bij Locarno heeft Sir Malcolm Campbell vanochtend in zijn race-boot Bleu Bird een uursnelheid bereikt van 204 K.M. Verder wordt nog gemeld, dat de om standigheden, waaronder de verbetering van het record heeft plaats gevonden niet bijster gunstig waren. Sir Malcolm hoopt dan ook bij een volgende poging zijn snelheid van 204 K.M. per uur te en U zult 's morgens „kiplekker" uit bed springen. verbeteren. Het wereldsnelheidsrecord stond tot dusverre op naam van den Amerikaan Gar Wood, die met de Miss American X, welke hoot een motorvermogen had van 7800 P.K. (vier motoren) een snelheid van bijna 200 K.M. per uur heeft bereikt. Noodlottig ongeval op een speelveld Toen voorbereidingen werden ge- trollen voor de teraardebestelling van den 18-jarigen M.deG.,wonende te Rotterdam, bleek uit de dokters verklaring, dat deze tengevolge van een ongeval was overleden. Bij nader onderzoek door de justitie en de politie van Overschie is komen vast te staan, dat de G. Zondag heeft gevoetbald op het terrein van den B. v. L. O. aan den Abraham van Stolkweg. Om zich op het speelveld te begeven klom de G. over een afrastering en bleef met zijn schoen daaraan haken. Hij viel vooiover. Wel voelde hij inwendig nogeenige pijn. doch hij heeft nog eenigen tijd meegespeeld. Tenslotte moest hij uitvallen en is achterop de fiets van zijn vader naarhuisgegaan. Maandag verergerden de pijnen en de huis dokter werd geraadpleegd die op neming in het ziekenhuis gelastte. Daar bleek bij onderzoek dat opera, tiel ingijpen noodzakelijk was, om dat de milt gescheurd was. De operatie mocht evenwel niet baten. De G is dienzelfden dag nog over leden. Ernstig ongeluk bij hoogovenbedrijf teIJmuiden. Bij de Kon. Ned. Hoogovens en Staalfabrieken is Donderdagmoigen omstreeks kwart over tien een ernstig ongeluk gebeurd doordat bij het verwisselen van koelstukken aan hoogoven III cokes in den oven zijn gekomen. Drie arbeiders hebben bij dit ongeluk brandwonden opge geloopen, aan de gevolgen waarvan één in den loop van den ochtend iS overleden. De overledene is de 49 jarige I3. J. J. Stals uit Velsen Noord, die zeer ernstig gewond naar het Boode Kruisziekenhuis le Beverwijk werd vervoerd, waar hij kort na aankoms overleed. Meisje van vrachtauto gevallen en gedood. Donderdagmorgen is het vijftien jarig meisje Ros uit Made van een vrachtauto gevallen, welke op weg was naar Oosterhout. Zij is op slag gedood. Het meisje had gevraagd op den wagen te mogen mederijden LOON-OP-ZAND. Huwelijks aangiften: H. Damen, 40 jaren en Ja. Musters, 30 jaren, beiden wonende alhier A. de Bruijn, 28 jaren wonende te Dongen en Ma. van der Made, 28 jaren, wonende alhier J. van Dyk, 35 jaren en Aa. Damen 35 jaren, beiden wonende alhier. Gehuwd A. van der Velden, 32 jaren en Aa. van Zon, 22 jaren, beiden wonende alhier P. van Helvoirt, 27 jaren wonende le Waalwijk en Ca. van Dongen, 23 jaren, wonende alhier. Geboren Adrianus, zv. J. Verboven en Wa. Akkermans Norbertina, dv. C. van der Lee en Ca. van Loon Johanna, dv. P. Stokkermans en Chra. van Biel. Overleden Johanna Pijnenburg, weduwe van A. van der Heijden, oud 84 jaren Catha- rina Voogd, echtgenoote van A. N. Poo lers, oud 59 jaren. Ingekomen J. van der Wee, van Boosendaal W. Beumer met gezin van Tilburg H. Heesbeen, van Tilburg M. Brands van Oss Ga. Hek, van Mierlo Ma. Hol- lants, van Den Helder Pa. Hollants, van Den Helder Ha. Toetluiis, van Heusden. Vertrokken C. Schoenmaker naar Eindhoven J. van den Hoek naar Eindhoven Aa. de Ruijter naar Waalwijk Ja Ca. Tennis sen naar Nijmegen P. van Dun naar Nieuwer-Amstel Ga. Leijtens naar Waalwijk J. Voets naar Dongen Ja. Vrijaldenhoven naar Ewijk Ma. Damen naar Waalwijk Ma. Dingemans naar Waalwijk Pa. van Noije naar Schijn- del Ga. Ca. de Graaf naar Reusel La. van der Lee naar Drunen J. van Gestel naar Eindhoven Cla. Beerens naar Waalwijk A. Biekens met gezin naar Eindhoven Aa. Verduin met ge zin naar Tilburg J. Vriens naar Arcen (L.). X Eiken dag moet Uw lever een liter gal ln de Inge- wanden doen vloeien. Wanneer de galafsshelding on voldoende ls. wordt Uw voedsel niet verteerd, het be derft. Er vormen zich gassen in Uw lichaam, U raakt verstopt. Uw organisme wordt vergiftigd en U wordt humeurig en loom. U ziet alles zwart. De meeste laxeermiddelen zijn slechts lapmiddelen- een geforceerde stoelgang neemt de oorzaak niet weg Maar CARTER S LEVERPILI.ETJES zullen zorgen voor de vrue toevoer van gal. waardoor U weer geheel herstelt. Een plantaardig, zacht, onovertroffen middel om de gal te doen vloeien. Eischt Carter's Leverpilletjes, verkrijgbaar bij apo- thekers en drogisten ln flacons van ƒ0.75.

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 7