sport! DRUKWERK Apparaat-rollen Sigaren-zakjes DANS INSTITUUT LANGSTRAATCM OMGEVING AGENDA'S. BINNENLAND. KANTONGERECHT, BUITENLAND. GEMENGD NIEUWS. LAATSTE BERICHTEN. J, ELEKAN TUSSEN 5 EN 6 #5 DRUNEN. OUSSEN. HEUSDEN. KAATSHEUVEL. RAAMSOONK. ii K. H. Prinses Juliana. KEVELAER DEN HAAG de Ardennen, Luik, Spa en Waterwerken van Gileppe Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tieten Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen. 's-HERTOGENBOSCH. THEATER MUSIS SACRUM ucnvnin Micmue iiit nc MIET-KATHOUiKEN van Schuldvorderin gen langs minnelijken en gerechtelijken weg. Nusis Sacrum-Tausch prijsvraag iederen avond van 7-10 uur n.m. Brand Zaterdagmiddag omstreeks 6 uur brak brand uit in een hooischelf, staande op het erf en eigendom van den landbouwer van Woeusel te voorm. Baardwijk. Door spoedig ingrijpen der buren en van de brandweer, werd uit breiding voorkomen De brand is ontstaan doordat kinderen met vuur hebben gespeeld. R.K. Middenstandsvereeniging. In de gisterenavond in café van Boxtel gehouden bestuursvergade ring van de R.K. Middenstands vereeniging is besloten het weder- zijdsche verplicht lidmaatschap door te voeren voor de bouwvakpatroons, kappers, kleermakers en schilders. De feestelijke intocht van burge meester Moons te Helmond De nieuwbenoemde burgemeester van Helmond, de Edelachtb. heer A. J. W. M. Moons zal op Zaterdag 18 September as. op feestelijke wijze in zijn nieuwe gemeente wor den ingehaald. Het program voor dezen dag is door de V.V.V. «Helmond Vooruit« in overleg met bevoegde instanties als volgt samengesteld Om kwart over 3 zal de burge meester aan de grens der gemeente worden afgehaald, n.l aan het Pompstation op den Bakelschen Dijk. Hier zal de voorzitter van «Helmond Vooruil« den burge meester namens Helmond's burgerij toespreken, waarna de feestelijke intocht in de stad onder leiding van den commissaris van Politie zal plaats hebben. Op de Markt zullen dan alle schoolkinderen van de stad staan opgesteld voor hun geineenschappe lijke hulde. Ten kwart voor vier zal de bur gemeester ten raadhuize door den loco burgemeester, de wethouders en den secretaris ontvangen worden, waarna te vier uur de plechtige raadszitting neemt Na afloop daar van zal de nieuwe magistraal zijn geraeentenaren vanaf het plein voor het raadhuis toespreken. Voor ver- eenigingen en particulieren wordt van half zes tot 7 uur receptie ge geven intusschen zullen de stedelijke muziekkorpsen vanaf half 6 muzi kale wandelingen door de stad maken. De dag, die een ware feest dag voor Helmond worden zal, wordt besloten met een fakkeldefilé voor alle vereenigingen en coöpe raties der stad. liet St. Franciscusspel te Oisterivyk. Voor de zevende en laatste maal ging vorigen Zondag in het Natuur-Theater aan de Oirschotsche Baan Felix Timmer, mans en Hendrik Caspeele's tooneelwerk „Het Filmspel van St. Franciscus", naar het werk van Felix Timmermans „De Harp van St. Franciscus". Ook toen was evenals hij alle vorige vertooningen het theater uitverkocht. Dat wil zeggen zeven maal uitverkocht. Ook op dezen laatsten dag werd er met veel entrain en toewijding gespeeld. Het publiek was zeer tevreden, ja, laten we gerust zeggen opgetogen. Aan het einde van het spel had een huldiging der speelsters, spelers, figu ranten en verdere medewerkenden, ongc- veer een 300-tal plaats, bestaande uit leden van den Katholieken Kunstkring „Oisterwijk Omhoog", de R.K. Werklie- denvereeniging „Sint Jozef", de Katho- ';eke „Jonge Werkman", de Rijverepni- ging „Depso" en andere speelsters en spelers, niet behoorende tot eenige ver- eeniging. Kapelaan Rovers bracht dank aan de speelsters, spelers en figuranten voor hun spel, meer in het bijzonder aan den vertolker van den hoofdrol, de heer Adrs. van der Bruggen. Voorts bracht hij hulde aan den schrij ver-regisseur, Hendrik Caspeele, eerste regisseur van de Vlaamsche Opera te Ant werpen. Aan dezen bood hij als aandenken een album aan, bevattende diverse scènes uit het spel en koppen van de vertolkers van de voornaamste rollen. De heer Adrs. van der Bruggen ont ving een exemplaar van het genoemde boek van Felix Timmermans, „De Harp van St. Franciscus". Telkens na elke aanbieding klonk een daverend applaus op als tolk van instem ming door het publiek. Opdracht Het bouwen van een woonhuis voor rekening der wed. M. Brands is opgedragen aan de firma Lom- mers te Elshout. Terecht De gestolen ijzeren palen zijn door de politie teruggevonden onder de gemeente Cromvoirt (Vught) en wederom naar Drunen terugge- transporteerd door een gemeente arbeider. Zwemmen Het zwembassin nadert haar vol tooiing. In verloop van enkele weken hoopt men met het grond werk gereed te komen. R.K W.V. De R.K. W.V. heeft kans gezien voor haar a.s. Winteractie een goed programma samen te stellen. Als sprekers worden verwacht Pastoor Heezemans te Waalwijk, Pater Peeters uit Eindhoven en Barro- meus de Greeve. Duivensport P.V. »Opkomst«. Uitslag wed vlucht Venraaij. 1 3 A. Smits, 2 5 Andr Smits, 4 A Brok, 6 W. Peijnenburg, 7 M. Brok, 8 M. van Huiten. Eerste prijsduif 5,46,57. Bonnen Onze dorpsgenooten, die in het bezit zijn van bonnen voor marga. rine, bak en braadvet en gehakt in blik kunnen nog steeds niet uit elkaar houden waar een en ander te bekomen is. Wij zijn hun evenals altijd ter wille en publiceeren dat margarine tot 25 Sept. a.s. te bekomen is bij Wed. J. v. d. Wiel, Kinderen P. v. Iersel, L. van Sluisveld, P. v d. Ven, C. v. d. Sanden (Heusdensche weg) en G Vermeulen uit Elshout. Bak en braadvet tot 25 Sept. a.s. bij Kinderen P. v. d. Sanden, P. Verstijnen, H. Laarakker, P. Klerks, Th Elshout en G. van Engelen in Elshout. v Gehakt in blik tot 31 Oct. a.s. bij A Willemse, W. Smits, Andr. v. d. Ven en G. v. d. Sanden in Elshout. Motorspetters jaarvergaderen Door bijzondere omstandigheden (nijeenkomst leden Landstormcorps Motordienst) ging de vergadering j 1. Maandag niet door en is vast gesteld op hedenavond 8 uur. ELSHOUT Nieuwe schooljuffrouw Tot onderwijzeres aan de R.K. Meisjesschool alhier is benoemd mej. A. Willemse Zij waren weg: de piepers Bij landbouwer K, zijn spoorloos een groote partij aardappelen ver dwenen. Een onderzoek wordt ingesteld naar diegene, die er meer van kunnen weten. Zondagnacht ontstond in de woning van den heer G v Biezen Bzn. omstreeks middernacht brand. Op het hulpgeroep der bewoners kwamen de buren in nachtgewaad toegesneld en met vereende krachten slaagde men er in het vuur dal in de woonkamer reeds een grooten omvang had genomen, te blusschen. De schade aan het meubilair is zeer aanzienlijk. De heer van B. was niet verzekerd. Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulp postkantoren werd gedurende de maand Augustus ingelegd f 30724,81, terugbetaald f 13156.32. Het laatste door dat kantoor uit gegeven boekje draagt het nummer 11870. De uitslag van de le ronde van den jubileumwedstrijd V. D. is als volgt le klasse A. de Graag—F. v. Münster 2 0 B. Klerks—C Schaap 2—0 J. Deurloo— J. Timmermans 2-0 C. Bax—Ger. Jonker 0—2 2e klasse G. Jonker—R. Kamminga 2—0 F. SpieringsM. v. Beijnen 2—0 B. Aerts_W. v. Münster 1 1 J. Andriese—H. Heuveling 3—0 Zondag j.l. heeft de Scherp- schuttersvereeniging »St. Blasisius« alhier, een onderlinge wedstrijd ge houden. De le prijs werd behaald door A. v. d. Oever; de 79-jarige P. v. d. Oever wist nog den 8en prijs te veroveren. Gisteren herdacht de Eerw. Zuster Albertine, die ongeveer 40 aar onderwijzeres was aan de Zus- tersschool alhier en thans in het Liefdegesticht alhier haar pensioen geniet, haar gouden kloosterfeest, welk feest in genoemde school ge vierd werd door de kinderen en hun ouders. Restauratiewerken. Bij onderhandsche aanbesteding zijn de restauratiewerken aan de terk, de koepeltoren en de pastorie, wat betreft leibedekking, lood en zinkwerken gegund aan de Fa. H. D. Dekkers-van der Vliet alhier. Het is een verheugend feit. dat deze beduidende restauratie ter plaatse is gegund. gjp; Processie. Ter vervanging van de processie naar Kevelaar gingen de leden dezer ïrocessie dit jaar een bedevaart maken naar O. L. Vrouw in 't Zand te Roermond. Maandag om 7 uur reisden onder leiding van den Hoog- £erw. Heer A. J. van den Brekel, deken en pastoor ruim 150 pelgrims met een 7 tal B. B. A. bussen af. Jm half elf werd een plechtige H. dis in het Genadeoord van O. L. Vrouw opgedragen. Om 2 uur volgde de gebruikelijke Kruisweg, waarna voor eigen devotie nog een jaar uren gegeven werden en na iet afscheid aan de Kapel om 6 uur de terugreis om halfzeven aanving, n Eindhoven werd een halfuurtje gepauseerd en hoogst voldaan over deze eerste bedevaart naar Roer mond kwamen de pelgrims om 10 uur te Kaatsheuvel aan. Een mu- ziekkapelle van de Harm.»Eupho- nia» onder leiding van den heer W. Berzeveld zorgde op verdienste- "ijke wijze voor de muzikale op— uistering der processie. Mutaties Mej. Vrijaldenhoven onderwijzeres aan de Mariaschool alhier is als zoodanig benoemd te Winssum, terwijl in hare plaats is aangesteld Vlej. Cor. van den Hoven alhier. Burgerwacht. Zondag 12 September a.s, neemt de Burgerwacht Kaatsheuvel met 2 vijftallen deel aan de Gewestelijke schietwedstrijd, gewest Noord-Bra bant te Leende RAAMSDONKSVEER. De echtelieden J. Ruiters en Jac. Konings hopen 15 September hun gouden huwelijksfeest te vieren. De verkoop van een bloempje ten bate van de Hervormde Kleuter school bracht ongeveer f55.— op. Te beginnen dezen winter zal alhier een 3-jarigen Middenstands cursus worden gegeven. Na afloop van den cursus kan diploma be haald worden. De deelname aan den cursus belooft groot te worden. Op 2 September j.l. vierden de echtelieden Jac. Schipperen en Petronella J Kieboom den dag dat zij voor 40 jaren in het huwelijk traden. Tot onderwijzer aan de St. Theodorusschool alhier is benoemd de heer A. A. Severijnen uit Den Bosch. Aan het postkantoor alhier en het daaronder behoorende ambts gebied werd gedurende de maand Augustus op de rijkspostspaarbank ingelegd f52714,77 en terugbetaald f39716,42. Het laatste door het kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 12887. Op Vrijdag 15 October a.s.» des voormiddags te 9,30 uur, zal voor deze gemeente in het St. Henricusgebouw de inlevering van rijksgoederen moeten geschieden voor de lichting 1922. WAALWIJK W.G.V. Donderdag van 5.15 6.30 uur Adspiranten I, van 6.30— 6.45 uur Adspiranten III en van 7.30—10 uur leden. Donderdag 8 uur repetitie Ge mengd Koor O. en V. «De Eendracht«. Vrijdagavond van 8 tot 10 uur inkorven duiven voor wedvlucht Vilvoorde 98 K.M. «W.C.B. Vrijdagavond van 6 tot half 9 inkorven duiven voor wed vlucht vanuit Vilvoorde. Vrijdag Luxor Bioscoop Vrijdag Theater-Musis Sacrum, «Tusschen 5 en 6« Ondernemersovereenkomsten. De minister van economische zaken, mr. L F. Steenbergen, heeft gisteren de commissie, bedoeld in artikel 12 van de wet op het alge meen verbindend en onverbindend v rklaren van ondernemersovereen komsten, welke commissie toezicht moet houden op de naleving van een verbindend en onverbindend verklaring, geïnstalleerd. Voorzitter is mr. T. J. Verschuur. Mevr. Esther de Boer-van Rijk overleden. Zeventig jaar Nederlandsch Tooneel. Gisteravond om half twaalf is mevrouw Esther de Boer—van Rijk in den ouderdom van ruim 84 jaar in haar woning aan het Oosteinde te Amsterdam, na een ziekbed van enkele weken, zacht en kalm inge- slapen. Met mevr. Esther de Boer-van Rijk is een der laatste vertegenwoordig sters heengegaan van een tooneel spelersgeneratie, wier optreden ken schetsend is geweest voor een glans periode in de Nederlandsche tooneel- kunst, een generatie waarvan thans alleen mevr Theo Mann Bouw meester nog in leven is en waaraan het Nederlandsche tooneellievende publiek groote dankbaarheid is ver schuldigd. SPRANG. S. D. O. Op het terrein van SDO alhier werd j.l. Zaterdagmiddag een competitiewed strijd gespeeld voor den BVB tusschen SDO 1 en Achilles 1 uit Veen. Het was een mooie match, waarin SDO in de meerderheid was en dit ook met goede cijfers toonde. SDO won namelijk met 6—1. A.s. Zaterdagmiddag zal op het SDO-terein een belangrijke wedstrijd ge speeld worden voor de beslissing van het kampioenschap. Alsdan komt Storm vogels op bezoek, die, wanneer zij deze wedstrijd tot een goed einde kan brengen het kampioenschap op haar naam krijgt. N. E. O. J.l. Zaterdagmiddag werd op het ter rein van NEO alhier de wedstrijd NEO 1 Nova, Werkendam 1 gespeeld. Onze club kon het tegen de bezoekers niet bol werken en verloor deze match met 41 voor Nova. WIELERSPORT. Dc revanche der Wereldkam pioenschappen. J. v. d. Vijver door Pola geslagen. EGisterenavond zijn op de Stadionbaan de revanches verreden van de wereld kampioenschappen Amateurs. Nadat Pola, eerst van Ooms en Krop man gewonnen had, kwam hy uit tegen J. v. d. Vijver, die eveneens Ooms had verslagen. Deze race werd gedecideerd door den Italiaan gewonnen. Pola nam direct de leiding en toen op ruim 200 M. de Brabander aanviel, ving hij hem goed op. De Italiaan zette hard door, zoodat v. d. Vijver met een half wiel geslagen werd. Van Vliet die teg enMerkens uitkwam had een „belle" noodig om te winnen. Hij won dan ook zoo hij wilde. Wegwedstrijd Brussel—Brasschaet. De Nederlander De Beer slaagde er in, op fraaie wijze te zegevieren in den weg wedstrijd BrusselBrasschaet. DAMMEN. W.D.V. De deze week voortgezette clubcom petitie brachten de volgende uitslagen: Groep I. Fr. v. d. GouwD. Verhagen 20 A. v. d. Gouwv. d. Hammen 20 Groep II. A. HollemansFr. Hollemans 20 J. IrikP. Berriotte 20 Moesten de vorige week de zwart spelers het onderspit delven, ook nu weer wist geen van hen te zegevieren, ook niet Verhagen, in de revanche partij van laatstgenoemde tegen Frans moest Dirk de vlag strijken. C. J. K., Sprang-Capele, minderjarig, straatschenderij, berisping A. M. de N., Loon op Zand, rooken in de heide, 3 boete H. W. v. d. S., Drunen, minderjarig, rooken in de heide, beris ping Th. de R., Drunen, loopen over bezaaiden grond, 5- boete A. P., Drunen. alsvoor, 5 boete M. A. O., Raamsdonk, minderjarig, veiligheid van het verkeer in gevaar brengen, waarschu. wing A. v. W., Waalwijk, geen rich ting aangeven, 4 boete H. B., Vlij men, links houden, 4 boete A. J. J. T., Waalwijk, rijwiel zonder licht, 3 boete -G. H.. Waspik, minderjarig, rij wiel zonder licht 3 boete J. G. v. H.. Heusden. minderjarig, rijwiel zonder licht, waarschuwing R. v. d. W., Waal wijk. rijwiel zonder reflector 4 boete Ghr. v. H., Kaatsheuvel, 3 personen naast elkander rijden, 3 boete P. J. v. W.. Kaatsheuvel, alsvoor, 3 boete A. M. H.. Kaatsheuvel, geheel alsvoor. 3 boete. Hitler's proclamatie te Neurenberg. Hitler's proclamatie, welke heden op het partij congres teNeurenheig is voorgelezen, heeft geen enkele verrassing gebracht. Zij is kort en opmerkelijk ri stig van toon er was dit jaar geen sprake van felle aan vallen op het bolsjewisme; de burgerstrijd in Spanje werd slechts met een enkel woord aangestipt evenals de Duitsch Japansche over eenkomst. Anders dan men ver wachtte, bevat de proclamatie geen mededeeling over de houding der regeering in zake den kerkstrijd. Rusland en Italië. In Fransche diplomatieke kringen verheelt men niet dat de Russische nota aan Italië te Parijs veel sensatie en verwondering gewekt heeft, Men legt er den nadruk op, dat de Russ sche stap werd gedaan juist op den dag, waarop Engeland en Frankrijk de uitnoodigingen voor de Middellandsche Zee conferentie in zee zonden. Parijs was niet door Moskou ge waarschuwd. Toen Delbos gister avond den Russischen zaakgelastigde heeft ontvangen, heeft deze geen enkele toespeling gemaakt op de démarche, die eenige urin tevoren door zijn collega te Rome gedaan was. De Nationalisten slechts 60 K M van Gijon. De witte troepen hebben hij hun opmarsch naar Gijon gisteravond het op 106 K.M. ten Westen van Santander gelegen kuslplaatsje Ce- lorio bezet en zijn vandaag verder getrokken in de richting van Riba- desella. de voornaamste havenplaats die hen nog van Gijon scheidt. Ri- hadessella is vooral uit strategisch oogpunt van groot belang, omdat het op een kruispunt van vele wegen ligt. Generaal Davilla's troepen staan nu nog slechts op 80 K M. afstand van Gijon. De beurs en de toestand. De New-Yorksche effectenbeurs gaf heden de scherpste dalingen te zien, die sedert 1933 zijn voorge komen de opening was gemakkelijk bij verder verloop daalden de koer sen scherp op de ongerustheid om trent de verhouding tusschen Ilalië en Rusland, ook later bleef de stem ming flauw, terwijl het slot zeer zwak was. VRACHTAUTO IN DE LEK GEREDEN. Gistermorgen te kwart voor tien is in de gemeente Ameide. een vracht auto van den besteldienst „Reederij op de Lek", bij het passeeren van een an dere auto, in de Lek gereden. De vrachtauto geraakte direct geheel on der water. Van alle kanten werd hulp geboden, zoodat men er reeds na vijf minuten in slaagde, een van de inzittenden, den ongeveer 39-jarige C. de Bie uit Amei de, naar boven te brengen. Kunstmati ge ademhaling mocht echter niet meer baten. De heer de Bie was gehuwd en va der van vier kinderen. Een half uur la ter eerst slaagde men er in den 18- jarigen inzittende J. de Groot uit Nieuwpoort boven te brengen. Kunst matige ademhaling had ook bij dit slachtoffer geen resultaat. PADDENSTOELEN ETEN. Naar eerst thans bekend wordt, heeft zich enkele dagen geleden te Utrecht een zeer tragisch geval van vergiftiging door het eten van padden stoelen voorgedaan, tengevolge waar van een dame is overleden, terwijl haar dochter en de verloofde van dit meisje in ernstigen toestand verkeeren. SCHILDER VAN 28 METER HOOGE KRAAN GEVALLEN. Gisterenmiddag tegen vijf uur is op de Borneo-kade te Amsterdam, de 41-jarige schilder J. R. van een 28 meter hooge kraan van het havenbedrijf de Rietlanden waarop hij aan het werk was gevallen en op de kade terecht gekomen. De man was op slag dood. R. was bezig de kraan te schilderen, terwijl deze in het bedrijf was. Gewoon lijk zijn de kranen in bedrfjf, als zij ge schilderd worden of als andere werk zaamheden er op verricht worden, aan gezien er naast de bewegende deelen vol doende ruimte is om zich te bewegen. R. schijnt echter met een draaiende as, die over de geheele breedte van de kraan ter hoogte van het 28 meter hooge plat vorm loopt, in aanraking te zijn geko men en te zijn meegesleurd, tengevolge waarvan hij omlaag werd geslingerd. ONTVLUCHTENDE ARRESTANT ONDER EEN AUTO. Dezer dagen zijn te Amersfoort drie personen gearresteerd, die verdacht v/erden van een groot aantal inbraken, den laatsten tijd in Amersfoort en om streken gepleegd. Alle drie hebben in- i ddels bekend. Vanmorgen zou één van hen, de 25- jarige H. v. d. B., onder politiegeleide naar het station worden overgebracht om op transport naar Utrecht te wor den gesteld. Op een gegeven oogenblik wist de jongeman aan zijn bewakers te ont snappen. In zijn poging om te ontvluch ten werd hij door een juist passeeren- ïen vrachtauto gegrepen en op slag gedood. Van andere zijde wordt ons gemeld dat de man zich los heeft gerukt en zich onder den vrachtauto heeft ge worpen. Het stoffelijk overschot is naar de algemeene begraafplaats overgebracht. De Staatscourant van heden zal de volgende officieele mededeelingen be vatten: ,,De behandelende geneesheeren van H. K. Hoogheid Prinses Juliana hebben met groote voldoening kun nen vaststellen dat de toestand van H. K. H. betreffende de te verwach ten blijde gebeurtenis aan het Ko ninklijk Hof een geheel normaal ver loop heeft. De gezondheidstoestand van H. K. H. geeft in alle opzichten reden tot volkomen tevredenheid." Dr. Corn. L. de Jongh. Dr. J. de Groot. ITALIE-RUSLAND. i' IILAAN. De Popoio d'Italia kon- dijt met grooten ophef aan dat de Ita- i. i-nsche regeering aan de conferen ties van de Staten rondom de Middel landsche Zee niet zal deelnemen. De manoeuvre van Moskou, zoo vervolgt het blad. is geschied op het oogenblik dat Italië het voorstel tot bijeenroeping van een Middellandsche Zee-conferen tie uiterst welwillend beschouwde. De onbeschaafde en grootsteedsche stap x an Moskou schept een ongewone toe stand. Het antwoord op deze manoeu vre van Moskou is een vastberaden af wijzing. Het Duitsche Nieuwsbureau ver leekt het bericht uit Milaan, met als in- aoud dat Italië niet zal deenemen aan •- conferentie der Middellandsche .^ee-Staten, in te trekken. De Telegraafagent der Sovjet-unie v-teelt mede dat de Sovjet-regeering mar ambassadeur te Rome opdracht nceft gegeven te verklaren dat zij het cniJaansche antwoord op de Sovjet- Russische nota onbevredigend be schouwt en haar besluit handhaaft Maandag 13 Sept. naar Per persoon fl. 2._ Dinsdag 14 Sept. naar Opening der Staten-Generaal Per persoon fl. 2.— Donderdag 16 Sept. naar Per persoon fl.3.25 A. MULDERS-S ARS Telefoon 141 Stationsstraat - WAALWIJK. OP ELK GEBIED DE DRUKKERIJ VOOR HET BETERE WERK. kunnen inlichtingen over de leer en gebruiken der Katho lieke Kerk gratis verkrijgen bij het 51491 Diocesaan Inlichtingen-Bureau Gasthuisstraat 22 TE TILBURG. Lectuur wordt gratis toegezonden. en andere verpakkingsartikel» n bedrukt of blanco en in alle papiersoorten, leveren wij zeer concurreerend. VRAAG STEEDS BIJ ONS PRIJS AAN. M< en ei tegen in de 't al< dit 't schee katoe ook i te te In stand den l zoud< dan c En een fc len, c in de In nood zondi al or helaa ginge word Er moet< tenia: word in de een c triën, verse De van e een c lange neer men. Oc bedri punt de za Rechtskundig Adviseur HAVENSTRAAT 5 (Nabij het Station) Belast zich met het innen Bij niet inkomen der posten in der minne, worden GEEN KOSTEN in rekening gebracht. VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG LORETTA YOUNG FRANCHOT TONE in de Metro Goldwyn Mayer Supertilm Een der spannendste en brillantste films waaraan verbonden de met als hoofdprijzen eenige waardevolle onbreekbare Pontiac horloges. ledereen thans detectieve. Bezoekt ons theater en wint één der kostbare prijzen, welke geëtaleerd zijn bij de fa. J. TAUSCH, horloger, uurwerken, goud. zilver, brillen, Grootestraat 231, Waalwijk. vai Na Inschrijving voor deelname der Danscursus in Hotel Verwiel en in Hotel „De Twee Kolommen" aan het Privé Adres BURG. VAN DER KLOKKENLAAN 91. 51) Der een p velop] voor een b Prima voorprogramma. Bespreekt thans Uw plaatsen. -CBIEüm-

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 6