Nieuws uit de Langstraat en Omgeving. WEK DE GAL IN UW LEVER OP eo ZIJDE UI0 KANTONGERECHT. Adverteert in dit blad. KAATSHEUVEL. SPRANG—CAPELLE. M Bi .- I. 'muit mumÊsmm VRIJHOEVE Wij vestigen er nu reeds de aandacht op dat volgende week Zondag (10 .Oct.) ons tweede elftal bij PSV 4 een competi tie-wedstrijd gaat spelen, waar dan te vens de eerste klas-wedstrijd PSV 1— NAC 1 wordt gespeeld. Zij die ons elftal willen vergezellen en dan tevens de hier boven bedoelde wedstrijd willen bijwo nen kunnen zich hier voor opgeven bij den secretaris van RWB, den heer van der Hammen, tot Donderdagavond. W.V.V. Blauw-Wit. Zondag a.s. zal voor onze vereeniging de competitie wederom aanvangen *cn wel met een uitwedstrijd tegen lijmen 1. Vlijmen 2 dat vorig seizoen nog in de eerste klas uitkwam heeft ongetwijfeld de beste papieren, doch als de Blauw— Witten met hetzelfde elan spelen als hun laatste oefenwedstrijden dan, misschien is er kans op eenig succes. Waalwijksche Jeugdcompetitie. De beslissing in de laatste halve com petitie is vorige week Zaterdag op het HWB-terrein gevallen, SDÜ heeft daar de meerdere getoond door WSG te verslaan. De junioren van SDÜ zijn nu definitief kampioen van de zomercom petitie der Waalwijksche Jeugdcompeti tie. Wij wenschen deze spelertjes van harte proficiat met het behaalde succes. De stand is nu als volgU: SDÜ 12 8 2 2 18 RWB WSG Sparta NEO BI. Wit 12 8 12 6 10 10 10 1 3 17 1 5 13 3 3 11 2 6 6 9 1 29—13 41—15 37—10 20—18 15—22 1—69 vorige seizoen komt ons eerste elftal morgen voor de eerste maal weer uit in de eerste klas. Het speelt op eigen veld tegen Virtus 2 uit Zevenbergen. Liep het vorige seizoen alles als het ware van een leien dakje, deze competitie zal blijken er een te zijn waaraan nog al wat haken en oogen vast zitten, want het spreekt vanzelf dat daarmee ook het spelen van zwaardere wedstrijden gepaard gaat. Virtus 2 lijkt ons een ploeg die vol komen in staat is tegenover ons eerste elftal partij te geven, doch die niet als overwinnaar te beschouwen is. Daarbij spelen we op eigen veld en dit zegt tegen over Virtus 2 nogal veel. Het tweede elftal speelt om 12. uur te Raamsdonksveer tegen Veersche Boys 3. R.K.V.V. Waspik. Morgen zal onze ploeg de competitie voortzetten met een reis naar Tilburg. Ze zullen daar te gast zijn bij Velocitas., dat voor ons geen geheel onbekende is. Ot we morgen een kansje zullen krijgen ons goede begin te continueeren is nog zeer de vraag. Vorige Zondag was Velocitas bij RKTVV op bezoek. Met niet minder dan een 81 nederlaag werd deze ploeg door hen in de pan gehakt. Dit feit geeft nu niet bepaalde aanleiding om zeer optimistisch te zijn over een eventueel succes onzerzijds. Toch mogen we aan de hand van dezen uitslag onze tegenstan ders van morgen ook weer niet over schatten, vooral nu we gezien hebben waartoe onze ploeg in staat is. RAAMSDONK R.K.V.V. W. v. R. Morgen gaat ons eerste elftal het sei zoen openen en de competitie zal begon nen worden met een derby, n.l. Veersche Boys 2 komen op bezoek. Het lijdt geen twijfel of de wedstrijd zal worden ge speeld voor een talrijk publiek. Het vorig seizoen bleken beide ploegen geduchte rivalen te wezen die langen tijd schouder aan schouder bleven. Of dit schouwspel ook dit seizoen weer zal worden ver toond is een open vraag, maar met span ning zien we den kamp tegemoet. RAAMSDONKSVEER. R.K.V.V. Veersche Boys. Het eerste elftal heeft bereids het sei zoen geopend en niet zonder succes. In een prachtigen wedstrijd kon WVC uit Wóigenberg met een 52 nederlaag naar huis. Hierdoor kregen wij wel iets meer dan aanvankelijk werd verwacht, doch de overwinning mag als volkomen ver diend worden beschouwd. Voor morgen staat er weer een thuiswedstrijd op het program. Het eerste elftal zal zijn krach ten beproeven tegen ZVV. Indien geen al te groote wijzigingen in de ploeg heb ben plaats gevonden dan weten we wat we aan ZVV hebben, en onzerzijds zal alles in het werk moeten worden gesteld om de gasten ieder kansje te ontnemen. Het tweede elftal zal het seizoen ope nen met een wedstrijd tegen WVR te Haamsdonk. Ook nog niet gewonnen heeren! Het derde eftal speelt om 12 uur thuis tegen WSC 2. Heden (Zaterdag) zal het bestuur ver gaderen bij den heer M. Klijn, om o.a. een huldigingselftal vast te stellen, dat op Zaterdag 9 Oct. een wedstrijd tegen de kampioenen zal spelen, en dan zal tevens het diploma met den wisselbeker worden aangeboden. I. V. C. B. Programma voor Zondag a.s.: Eerste klas Z. EendrachtBrabantia DongenVenlosche Boys RKTVV—Schijndel WilhelminaKolping Best VooruitSVB Tweede klasse. ZwaluwDES VSVBW Hercules SDOETubantia SartoSt. Michielsgestel ODI—Bladella Derde klas D. WVB—Roda Uno AnimoRKTVV VelocitasWaspik Derde klas E. SVDHercules SportersOSC Vlijmensche BoysHVC SWV—OSS WAALWIJK. R.K.V.V. HERCULES. Programma voor Zondag a.s. SVD 1Hercules 1 Hercules 2—WVB 2 Hercules 3L'no Animo 3 HEG AHercules A Hercules B—HEG B (Zaterdag) Voor het eerste elftal is wederom een uitwedstrijd vastgesteld en wel tegen SVD Den Bosch, de club die enkele jaren ge leden in de 2e klas 1VCB uitkwam en nu reeds 2 jaar achtereen een van de kam- pioenscandidaten is gekeest van de 3e klas. Het vorige seizoen speelde zij 2 maal een beslissingswedstrijd tegen St. Michielsgestel om de bovenste plaats, zoodat Hercules dezen wedstrijd gerust kan beschouwen als een der zwaarste van dit seizoen. Alles bij elkaar kunnen wij onze ploej niet anders voorspellen dan een neder laag. Echter een voordeel is het dat de zo wedstrijd voor SVD de eerste is van dit seizoen en wij er van overtuigd zijn dat onze ploeg vol goeden moed, na den goe den inzet tegen de Vlijmensche Boys de reis naar Den Bosch aanvaardt. Wij wil len onze spelers nogmaals op het hart drukken vanaf de eerste tot de laatste minuut alles op alles te zetten, en te wer ken voor wat zij waard zijn om zoodoen de te trachten een eervol resultaat to bereiken. De wedstrijd vangt aan om 2 uur. Vertrek 12 uur 45 per auto-bus bij café de Lindeboom. Het 2e elftal speelt om 2 uur een thuis wedstrijd tegen de reserves van WVB, die Zondag j.l. de competitie schitterend heeft ingezet door een 51 overwinning op Sarto 4, zoodat onze reserves op een hechten tegenstand kunnen rekenen. Het 3e elftal speelt eveneens thuis, om 12 uur, tegen Uno Animo 3. Gezien de overwinning van Zondag j.l. tegen RK TVV 5 zien wij vol vertrouwen dezen wedstrijd tegemoet. Het A elftal der junioren speelt een uitwedstrijd tegen HEC A en zal het niet zoo gemakkelijk hebben als Zondag j.l. tegen WVB. HetB elftal speelt voor de B klasse der RKJC de eerste thuiswedstrijd heden middag om half drie tegen IIEC B. Dinsdagmiddag had de keuring plaats van het terrein en kleedkamers door den heer Luchtenberg uit Breda, lid van de terreincommissie van den IVGB, waaruit bleek dat zookei het ter rein als kleedkamers in alle opzichten voldeden aan dq eischen, zooals die door den IVCB zyn voorgeschreven. Hercules-Bal. Nogmaals vestigen wij de aandacht op het Hercules-Bal hetwelk zal gegeven worden op Zondag 3 Oct. a.s. in de zaal „De Lindeboom". De vorige Hercules-bals kenmerkten zich steeds door een gezellige drukte. Ook thans heeft het bestuur alles in het werk gesteld om de dansliefhebbers een gezelligen avond te bezorgen. Naast pri ma muziek zullen er nog diverse attrac ties aan verbonden zijn. WASPIK. R.K.V.V. W. S. C. Na de schitterende promotie in het Een Missionaris-huldiging. Woensdagmorgen had in de St. Jans- school de huldiging plaats van twee Broeders Missionarissen, Br. Micheas en Cresentius van de Eerw. Broeders van Liefde, die bij de oprichting van de R.K. Jongensscholen alhier aanwe zig waren en na een verblijf van 10 ja ren in Midden-Java met vacantie eeni- ge dagen in Kaatsheuvel doorbrachten. Met muziek van de Mondharmonica club, met voordracht en zang werden de broeders missionarissen gehuldigd. Broeder Micheas dankte voor alles wat de Missiebond der beide scholen reeds voor de Java-Missie gedaan had en spoorde aan tot actief missieleven, thans als leden van desen bond en la ter hopelijk als volgelingen in het mis siegebied. R.K. Kiesvereeniging St. Jan. Zondag 3 October houdt de R.K. Kiesvereeniging St. Jan in het patro naat een algemeene ledenvergadering, waarop gelegenheid zal zijn voor het aanwijzen van afgevaardigden voor de algemeene vergadering in Tilburg. Voorts is er gelegenheid tot het stel len van candidaten voor den partijraad. De vergadering vangt om 12 uur aan. K.J.C.-ouders-avond. Ofschoon de publicatie mogelijk niet^ allen bereikt had, was toch de opkomst voor den ouder-avond van de K.J.C. zeer goed te noemen. De K.J.C.-direc teur, de Weleerw. heer v. d. Heuvel, opende met den Chr. groet en een wel kom, waarna de Hoogeerw. heer De ken v. d. Brekel het woord kreeg. De ken v. d. Brekel gaf een schat van prac- tische wenken aan de moeders en va ders van onze schoolvrije jongens, om trent gedrag in huis en op straat, om trent hun gebed bij opstaan en slapen gaan, bij het eten en in de kerk. Het K.J.C.-orkestje gaf onder leiding van den heer v. Wijck mooie entre- acte muziek te hooren. Vooral de klei ne piano-virtuoos Vr. had veel succes. De heer Jan Jansen zette de nieuwe richting, beginselen, doel en streven van de K.J.C.-centrale, zooals die met bisschoppelijke goedkeuring op 31 Mei j.l. voor het geheele bisdom is opge richt uiteen. De Jonge Wacht gaf variatie met een aardig blijspelletje. De volijverige K.J.C.-Directeur kwam daarna met een massa nuttige wenken voor de aanwezige ouders van de K. J. C.'ers: maandelijksche algemeene H. Communie; geregeld bezoek van de K. J. C.-ontspanningen en bijeenkomsten en van de H. Familie; geregeld beta ling van de kleine contributie, die de waardeering voor wat de jongens te gebruiken krijgen verhoogt. Hij ver zocht den steun van allen met een do natie, die gesteld kan worden naar ver mogen. De gymnastiek-junioren gaven en kele acrobatische toeren te z'ien, waar na de directeur met een woord van dank sloot. Bonte avond. De T.B.C.-Vereeniging alhier kan niet het verwijt treffen, dat het niet al les doet om de groote lasten, die het te dragen krijgt, ook te kunnen torsen. De organisatie van het eene is nauw tot een succes geworden, of opnieuw wordt een andere attractie aangekon digd. Voor Zondag 3 October staat wederom een bonte avond op het pro gramma, die gegeven wordt in de zaal van den Gildenbond en waarvan de opbrengst de verpleging van het zwak ke kind ten goede komt. Het bekende humoristisch ensemble „Vijf komma nul'' zal met medewer king van de Tiroler Mandoline-club „Edelweis" onder leiding van Fraulein Chwi'la het programma verzorgen. Te gen een zeer matig prijsje zal te genie ten zijn van muziek, komische duetten levensliederen, opera-parodies, solo zang, en een groote kluchtige revue- schets in twee tafereelen: Als Clowns verliefd worden". Het T.B.C.-Bestuur leeft in de hoop dat de opkomst zoo groot zal zijn, dat opnieuw meerdere kinderen naar de Gezondheidskolonie in Eersel zullen kunnen worden uitgezonden. Tentoonstelling Missienaaikring. De Missie-naaikring St. Theresia v. Lisieux alhier, treft reeds druk voorber leidingen voor het houden van hare jaarlijksche tentoonstelling in het pa tronaat alhier. De sKow is vastgesteld op Zondag 10 October en Maandag 11 October. In den loop van het jaar heeft de missienaaikring mogelijk nog een grooter activiteit ontplooit dan voor gaande jaren, zoodat verwacht mag worden, dat de komende tentoonstel ling ook de voorgaande in opzet en verzorging zal overtreffen. ----- Jonge Werkman. Donderdagavond j.l. hield onze J.W. een buitengewoon geslaagde pro- paganda-ouders-avond. Pl.m. 100 ou ders met onze jonge arbeiders waren aanwezig, alsmede de bestuursraad der R.K.W.V. en het bestuur der K.J.C. Nico Schuurmans, Dioc. leider, hield een schitterende propaganda-speech, waarin hij vooral het algemeen actie punt van de Kath. jeugd in Nederland „Onze plicht in de gemeenschap", be handelde. Op zeer bevattelijke en enthousiaste wijze wees hij de jongens op hun plicht in het huisgezin, gemeenschap en kerk. Hij spoorde de ouders aan om te be grijpen het belang van hun jongens en hen te doen aansluiten bij de J. W. en tot de jonge arbeiders zei hij, dat als zij het werkelijk goed meenen, zich eens af moesten vragen of zij ook wel aan hun plichten die zij hebben, voldoen, en dan is zeker de plicht om aan te slui ten bij de J. W., om mee te strijden den zegen der Kath. arbeiders-jeugdbe weging om de wereld onze idealen en onze beginselen te laten zien, om ons arbeidsmidden te veroveren en te ma ken christelijk, doordrenkt van de christelijke gedachte, dan pas zal de wereld aan ons Katholieken zijn. Na deze schitterende speech, welke met een daverend applaus werd be groet, voerde de tooneelclub van de J.W. het lollige kluchtje op „Door de duivel bezeten". Hierna werd den ouders een kop kof fie geserveerd, om tot slot nog in film 't leven te geven van den jongen werk man, de omstandigheden waarin hij verkeert en hetgeen de organisatie de J. W. voor haar leden doet. Tot slot spoorde de pientere onder voorzitter de ouders nogmaals aan om de jongens lid te laten worden van de J. W. en noodigde de jeugdige arbei ders die aanwezig waren a.s. Donder dagavond op onze bijeenkomst uit. Wij kunnen gerust zeggen dat deze vergadering ten volle geslaagd is. LOON-OP-ZAND. Diefstal van konijnen. In den nacht van Zaterdag op Zon dag j.l. werden ten nadeele van den landbouwer Ant. Vermeulen op de (asteelhoef een veertiental konijnen ontvreemd. De diefstal is aangegeven )ij de gemeente-politie die een onder zoek heeft ingesteld. ST. JOACHIMSMOER. Een koe verdwenen. Zaterdagmorgen j.l. bleek bij het melken een koe in de weilanden van den landbouwer K. zoek. De zoons van den landbouwer vermoedden dat het beest over den draad was gesprongen en zoo op wandeling gegaan. Zij von den ook sporen maar daarmee uit. Toen zij in den voormiddag nog geen koe hadden bespeurd, deden zij van 't verdwijnen aangifte bij veldwachter v. d. Steen, die een en ander aan den inspecteur van Helsland mededeelde. De inspecteur met assistentie van den heer Smulders ter plaatse gekomen, kon het spoor der koe over ongeveer 1J^ km. volgen over de Spinderspad al waar het verloren liep. Alhoewel aan diefstal nog niet werd gedacht werd de politie in de omliggende gemeenten van het verdwijnen op de hoogte gebracht. Zondag hoorde men niets, tot Maandag een aanwijzing van de Tilburgsche re cherche aanleiding was voor onze po litie om een uitgebreid onderzoek in te stellen, waarbij men meende op het goede spoor te zijn. Men meende re den aanwezig tot aanhouding van een zekeren P. W. uit Tilburg en bij het voortgezet onderzoek bleek deze de koe te hebben ontvreemd en reeds des Zaterdagsmorgens in alle vroegte op de Utrechtsche markt te hebben verkocht. De opbrengst bleek ook reeds een be stemming te hebben gevonden, want de dief had op zijn terugweg in Schalk wijk een motorcarrier er voor gekocht. Dit voertuig is nu in beslag genomen. De dader is ingesloten en voorgeleid voor burgemeester Mallens en Vrijdag naar Breda vervoerd. SPRANG. Predikbeurten Zondag 3 October 1937: Ned. Herv. Kerk, v.m. 9.30 uur Ds. W. Bousema; des nam. 2 uur zal een godsdienstonderwijzer optreden in het belang van de Egyptische zending. Geref. Kerk, v.m. 9.30 uur en nam. 3 uur leesdienst. In de j.l. Woensdag te Eindho ven gehoude'n classicale vergadering van de Classis Den Bosch der Geref. Kerken, werd door Candidaat B. A. van Lummel, beroepen predikant bij de Geref. Kerk alhier, praeparatoir-exa- men afgelegd, waarna hij werd toege laten tot de bediening des Woords en der H. Sacramenten. en U zult 's morgens „kiplekker" uit bed springen. Eiken dag moet Uw lever een liter gal In de Inge- wanden doen vloeien. Wanneer de galafsshelding on voldoende ls, wordt Uw voedsel niet verteerd, het be derft. Er vormen zich gassen in Uw lichaam. U raakt verstopt. Uw organisme wordt vergiftigd en U wordt humeurig en loom. U ziet alles zwart. De meeste laxeermiddelen zijn slechts lapmiddelen een geforceerde stoelgang neemt de oorzaak niet weg. Maar CARTER'S LEVERPILLETJES zullen zorgen voor de vrije toevoer van gal, waardoor U weer geheel herstelt. Een plantaardig, zacht, onovertroffen middel om de gal te doen vloeien. Eischt Carter's Leverpilletjes, verkrijgbaar bij apo thekers en drogisten in flacons van ƒ0.75. Vanwege de burger-afdeeling Sprang-Capelle van de Nationale Ver eeniging „Pro Rege" zal heden (Zater dag) door een aantal collectanten een speldje worden aangeboden ten bate van het werk van „Pro Rege". Wij bevelen deze colecte gaarne in de milddadigheid der ingezetenen aan. De Sociale Studieclub van den Christ. Besturenbond Sprang-Capelle, komt a.s. Maandagavond 8 uur, in de zaal van den Chr. Volksbond alhier, in vergadering bijeen, ter bespreking van het werk in het komende seizoen. Leden van aangesloten afdeelingen die als lid tot de Studieclub wenschen toe te treden, zijn hartelijk welkom. Als een zeldzaamheid kan worden gemeld dat aan een pruimenboom in den tuin van dhr. v. d. B. alhier, voor de tweede maal in dit seizoen rijpe vruchten hangen. Naar wij vernemen is de jaarlijk- sche propaganda-vergadering van het Christelijk Nationaal Vakverbond in Nederland voor den Chr. Besturenbond Sprang-Capelle vastgesteld op Dinsdag 2 November a.s. Een tweetal sprekers zullen optreden met de onderw.erpen: „Keerend getij" en „Het zeil gehe- schen". CAPELLE. Blijkens achterstaande adverten tie wijzen wij er de iwoners van Kaats heuvel en Sprang-Capelle er op dat als P.N.E.M.-agent benoemd is de heer A. L. van Wijlen, Heistraat 1) 190c te Capelle Telef. 21, tot wien men zich dus in het vervolg moet wenden voor eventueele storingen van electrisch- licht of kracht. Door de afdeeling Sprang-Capelle van den Bijz. Vrijw. Landstorm wer den tot besluit van de zomerschietoefe- ningen op de schietbaan te Kaatsheu vel onderlinge schietwedstrijden ge houden, die ondanks het minder gun stige weer, vrij wat belangstelling trokken, doch waarbij, als gevolg van het regenachtige weer, een betrekke lijk laag puntenaantal werd gescho len. Het resultaat van deze onderlinge schietwedstrijden luidt: Klasse A; 1 P. v. d. Schans 47 p., 2 H. A. van Vuuren 46 p., 3 J. van Herpen 46 p., 4 T. van Dongen 45 p., 5 D. van der Werken 45 p., 6 A. van der Wer ken 45 p., 7 C. Sterrenburg 44 p., 8 C. Klaasse 44 p., 9 Burgemeester A. Smit 43 p., 10 C. J. van Dongen 43 p., 11 W. J. Zwart 43 p., 12 G. Versteeg 43 p., 13 E. Haverhals 43 p., 14 Dr. Winkelman 43 p., 15 >1. Verhagen 42 p., 16 P. van Dommelen 42 p., 17 A. Keynemans 42 p., 18 A. M. Versteeg 42 p., 19 J. D. v. Oversteeg 42 p., 20 P. A. de Groot 41 p., 21 J. den Hollander 41 p., 22 J. Ro- senbrand 40 p., 23 J. van Dongen 40 p. Klasse B: 1 A. Hominel 39 p., 2 A. Oerlemans 39 p., 3 H. Mayers 39 p., 4 C. Braspenning 38 p., 5 M. Spierings 38 p., 6 K. Brouwers 38 p., 7 A. Nieuw koop 38 p., 8 H. Roscnbrand 38 p., 9 G. S. Both 37 p., 10 J. Vos 36 p., 11 J. Schiedon 36 p., 12 J. J. Vos 36 p., 13 A. van Beek 36 p., 14 D. Kuysten 36 p., 15 J. van der Hoven 35 p., 16 W. A. Rijkers 35 p., 17 M. Mouthaan 35 p., 18 C. Varrosian 33 p., 19 J. Timmer mans 33 p., 20 A. Rijkij 33 p., 21 G. Boer 32 p., 22 A. Goedhart 31 p., 23 H. de Bie 28 p. In het afgeloopen seizoen zijn ko- ningschutter geworden P. van der Schans, H. A. van Vuuren en Burge meester A. Smit door in 4 series resp. 194, 193 en 191 punten te schieten. De prijzen zullen tijdens een leden vergadering op een nader te bepalen datum aan de winnaars worden uit gereikt. Tot predikant bij de Ned. Herv. gemeente te Brakel is beroepen Ds. J. R. Cuperus, predikant der Herv. ge meente alhier. Voor de Ned. Hey v. gemeente te dezer plaatse hoopt a.s. Zondag' ties morgens half tien en des namiddags half drie op te treden Ds. Cuperus. A.s. Zondag hoopt voor de Ned. Herv. gemeente a.d. Loonschendijk op te treden Dr. van der Roest uit 's rGa- vemoer. Naar we vernemen heeft de Eerw. heer A. Vroeg in de Wey, can didaat tot den Heiligen Dienst te Wad- dinxveen en beroepen als predikant bij de Ned. Herv. gemeente a.d. Loon schendijk, niet minder dan vijf be roepen ontvangen, zoodat men bij de Ned. Herv. gemeente a.d. Loonschen dijk begrijperlijkerwijze met belang stelling uitziet naar het door Zijn Eerw. te nemen besluit. VRIJHOEVE-CAPELLE. In de Geref. Kerk hoopt a.s. Zon dag op te treden candidaat de Vries van Roosendaal. In het lokaal der Geref. gemeente aan de Hoogevaart leesdienst. Naar we vernemen is door den Kerkeraad der Geref. Kerk besloten dit jaar niet meer tot het beroepen van een predikant over te gaan. Het aantal werkloozen bij de afdeeling Capelle van den Chr. fa briek- en Transportarbeidersbond be draagt momenteel 94, waarvan 59 ge heel en 35 gedeeltelijk werkloos zijn, hieronder zijn 84 fabrieksarbeiders en 10 transportarbeiders. Een maand ge leden waren de cijfers resp. 97, 60 en 37, 85 en 12. DEN BOSCH. Uitspraken. De kantonrechter wees o.m. de vttgende vonnissen J. G. M. Waalwijk, loopen over weiland f5.— boete. A. v. K. Vlijmen, links hou den f20.— boete. L. v. H. Heusden, links honden f 15.— boete. J. K. Vlijmen, reg lement autovervoer personen f5.—boete. I. R. Vlijmen, rijwiel zonder licht f 3.— boete. Pa. de G. Waalwijk, rijwiel zonder licht f3.— boete. M. P. v. B. Loonopzand rijden over voetpad f3.—boete. A.J.F. H., j. A. v. E., K. H. A. L., allen te Waalwijk, allen strooperij, ieder f5.— boete. E. S., J. D., A. v. d. H., allen te Waalwijk, allen strooperij, ieder f 10.—boete. A.L. Waal wijk, rijwiel zondèr licht f4.— boete.

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 7