Nieuws uit de Langstraaten Omgeving. SPORT, SPRANG—CAPELLE. KAATSHEUVEL. SPRANG. Predikbeurten Zondag 12 De cember 1937: Ned. Herv. Kerk, v.m. 9.30 uur en n.m. 2 uur Ds. W. Bousema. Geref. Kerk, v.m. 9.30 uur en n.m. half drie Ds. B. A. van Lummel. Ouderavond Chr. School. J.l. Woensdagavond werd in een der lokalen van de Chr. School alhier een Ouderavond gehouden. Van de gelegenheid welke vooraf werd gegeven- om het werk der leer lingen te bezichtigen, werd door zeer vele ouders gebruik gemaakt. Te omstreeks half acht opende Ds. Bousema de goed bezochte bijeenkomst en verzocht te zingen Psalm 77 8, waarna Z. E. voorging in gebed. Ver volgens las Ds. Bousema een gedeelte van Psalm 78 (onberijmd) en sprak naar aanleiding daarvan een kort ope ningswoord, waarin Z.E. wees op de roeping der ouders bij de opvoeding der kinderen en op het voorrecht dat men in ons vaderland nog Chr. scholen mag bezitten. Spr. waarschuwt er voor, dat bezit niet te onderschatten, dat n.l. uit Gods Woord mag worden onderwezen en onze kinderen mag worden verteld van den Grooten Kindervriend Christus Jezus. Dit is het voornaamste, maar ook bij elk vak van onderwijs is er gelegen heid voor het onderwijzend personeel om te wijzen op het geestelijke leven. Wij kunnen daarom God niet genoeg danken voor het bezit van de Chr. School, vooral als we rondom ons zien, waar het bijzonder onderwijs steeds meer uit den weg geruimd wordt. Ds. Bousema wekt op de Chr. School da gelijks in het gebed aan God op te dragen en er voor te strijden. Z.E. waarschuwt echter ook voor 't gevaar van overschatting, dat n.l. de ouders zouden denken dat zij nu niet meer met de kinderen over het geeste lijke leven behoeven te praten. Dat mag niet, aldus spr., want de school kan niet de taak der ouders overnemen; de op voeding is in de eerste plaats de roe ping der ouders. Het is noodig dat de ouders persoonlijk met de kinderen spreken over God, Die Christus Jezus gezonden heeft om zondaren zalig te maken. Ds. Bousema heette ten slotte alle aanwezigen hartelijk welkom en dankte in het bijzonder het personeel der school voor de medewerking om dezen ouderavond voor te bereiden. Mej. Ondersma, onderwijzeres, ver krijgt vervolgens gelegenheid met de leerlingen een aardrijkskundeles te be handelen, waarbij een reis naar Indië werd gemaakt, per boot en per K.L.M.- dienst. Een en ander werd door de aan wezigen met belangstelling gevolgd. In de pauze die hierna volgde wer den de aanwezigen ruimschoots ont haald, waarna twee coupletten werden gezongen van: ,,Daar ruischt langs de wolken". Mej. Oerlemans, onderwijzeres, be handelde hierna: ,,De leugen in het kin derleven". Een van de vragen, aldus mej. Oer lemans, die dikwijls bij het onderwij zend personeel opkomen, is wel: Hoe komt het toch, dat kinderen het kwaad van den leugen zoo gemakkelijk doen? Dat stelen kwaad, zonde, is, weten ze en ook vloeken, maar dat liegen kwaad is, is voor een kind zoo moei lijk te begrijpen; dat voelen ze vaak niet. De oorzaak daarvoor is dikwijls te zoeken in de overweging dat het kind weet, dat het bij waarheid spreken ge straft wordt en wanneer het een leugen spreekt vrijuit gaat. Een andere oorzaak is bij ons, groo ten, te zoeken; er wordt veel gelogen door groote menschen. Een kind onder vindt, onbewust meestal, zeer sterk den invloed van het voorbedd. Beloof, be drieg Uw kinderen niet; de ouders moe ten tegenover hun kindeken steeds „waar" zijn, al zou dat dikwijls moeite bezorgen. Beloof daarom niet licht vaardig, zonder nadenken, aldus mej. Oerlemans, die hiervoor verschillende voorbeelden geeft. Niet elke onwaarheid die het kind spreekt is ook als leugen aan te mer ken. Het kind heeft een rijke fantasie en weet niet waar de grens tusschen leugen en fantasie ligt. Maar als een kind iets vertelt, waar van wij voelen dat het een -leugen is, moeten wij er op wijzen, dat liegen zonde is tegen God, Die alles ziet en weet. Er wordt wel veel gestraft voor lie gen, maar als nu vrees voor straf de oorzaak is van veel kinderleugens, zou straffen dan wel goed zijn? vraagt mej. Oerlemans. Een opvoedingsmiddel is: vergeving; vergeving is dikwijls voor een kind een zware straf. De kinderen moeten er van doordrongen worden, dat zonde met straf niet kan worden uitgeboet, maar alleen vergeven. Als een kind uit vrees liegt, voedt het dan op tot dapperheid; bij elke leugen moet men de oorzaak bestrijden; opvoeden, door ons voor beeld steeds „waar" te zijn en het kind tot bewustzijn brengen dat leugen zon de is tegen God. Gods Woord weet slechts van twee dingen: leugen en waarheid. Mogen onze kinderen eenmaal worden kinde ren der waarheid, door Hem, Die ge zegd heeft: „Ik ben de weg, de waar heid en het leven", aldus mej. Oerle mans, en besluit hiermede dit practi sche onderwerp, dat door de aanwezi gen met groote belangstelling werd ge volgd. Na een woord van dank door Ds. Bousema, waarbij Z.E. het door mej. Oerlemans besprokene met enkele woorden onderstreept, verkrijgt de Weled. heer A. Dees, hoofd der school, het woord, die spreekt over: „Vondel en Sprang". De heer Dees schildert het leven van Vondel, den prins der dichters ge noemd, die met zooveel lof bezongen en herdacht werd. Vondel heeft in zijn gedichten Gode lof en dank gebracht voor Zijn leiding in zijn leven, land en volk, waarbij spr. verschillende ge dichten aanhaalde. Het verband tusschen den titel van zijn betoog, Vondelen Sprang, schildert de heer Dees in een stukje geschiedenis uit het leven van een vroegeren predikant alhier, Ds. Corn. Hanekop, die later te Amsterdam voor Vondel aanleiding was tot het ver vaardigen van een hekel-dicht. De heer Dees besluit zijn interessant betoog met te concludeeren, dat Von del wel onze Nederlandsche dichter was, maar niet onze Calvinistische dichter. Ds. Bousema dankte den heer Dees voor zijn interessante bijdrage, waarna dhr. Dees nog een mededeeling doet aan de aanwezige moeders betreffende het handwerk-onderwijs aan meisjes. Na een dankwoord van Ds. Bousema aan allen die aan het welslagen van dezen avond hebben medegewerkt, wordt gezongen Psalm 75 Ten gaat de heer Dees in dankgebed voor. A.s. Maandagavond half 8 zal in de zaal van den Chr. Volksbond alhier eene algemeene vergadering worden gehouden van den Christelijken Bestu renbond Sprang-Capelle. Agenda: Opening, Notulen, Ingeko men stukken, Rondvraag en Sluiting. De Afdeeling Sprang-Capelle van den Bijz. Vrijw. Landstorm hield Don derdagavond j.l. in de zaal van den Chr. Volksbond alhier eene vergade ring. onder leiding van den voorzitter, de Edelachtb. heer Burgemeester A. Smit. De bijeenkomst die goed bezocht was werd geopend met het zingen van twee coupletten van het Volkslied, waarna burgemeester Smit allen een hartelijk welkom toeriep en enkele mededeelin- gen deed in verband met de bijeen komst die ditmaal een gewone verga dering is; het bestuur zal trachten de zen winter nog een feestvergadering te organiseeren. Mededeeling werd gedaan van en kele bestuurswijzigingen; in de vacatu re Ds. Hagen is tot lid van het bestuur benoemd Ds. van Lummel, die kennis geving van verhindering had gezon den. Het houden van schietwedstrijden werd besproken en hiervoor een nadere regeling getroffen, waarna aan enkele leden brevetten werden uitgereikt, n.l. als Koningsschutters aan de heeren Burg. Smit, P. v. d. Schans en A. van Vuuren en als scherpschutters aan de heeren A. en D. van de Werken. Hierna werden de prijzen uitgereikt van de gehouden schietwedstrijden. Een drietal nieuwe leden traden tot de afdeeling toe. Aan de leden werd een foto uitge reikt van H. M. de Koningin op den Landdag te Barneveld. Tot slot sprak Wethouder G. J. van Willigenburg een opwekkend woord, waarin hij wees op de eenheid van de Bijz. Vrijw. Landstorm. In den B.V.L. zien we, zegt spreker, de ware eenheid. Daarin heerscht de ware liefde voor het vaderland. De B.V.L. bewaart voor ons de vrijheid, om die z.g. eenheid, zooals we die in de ons omliggende landen zien, hier te weren. Spr. wekt daarom op tot steun aan den B.V.L. Na een dankwoord door den Voor zitter, wordt deze opgewekte vergade ring gesloten. CAPELLE. In de bovenzaal van het café van den heer Ant. van Dijk aan het Brug getje te Vrijhoeve-Capelle werd j.l. Dinsdagavond half acht onder voorzit terschap van burgemeester A. Smit een algemeene ledenvergadering gehouden van de plaatselijke afdeeling van het Groene Kruis, welke in tegenstelling met vroegere vergaderingen der afdee ling druk bezocht was. De voorzitter opende de vergadering met de aanwezigen hartelijk welkom te heeten, in het bijzonder Zuster Bron- ders uit Breda, hoofdverpleegster van het Provinciaal Groene Kruis, Mej. Smits van het Centraal Bureau van het Groene Kruis te Utrecht en Ir. Spren- gers, secr. van het Provinciaal Groene Kruis, uit Breda, waarna spr. het woord verleende aan Zuster Bronders, die een lezing hield over het Groene Kruis- Nü hebt ge Abdijsiroop noodig! Gij hebt kou gevat 1 Gij hoest en Gij „doet" er niets aan. Past op I Bijna alle ernstige borstziekten zijn het gevolg van 't verwaar- loozen eener verkoudheid. Kom dadelijk de natuur te hulp, door de vastzittende slijm, die ziektekiemen bevat, te verwijderen. Neem daarvoor een zacht en toch krachtig werkend middel, neem daarvoor Akker's Abdijsiroop, die als balsem zal zijn voor Uw zieke en ontstoken ademhalings-organen. De vastzittende slijm zal dan loskomen. Uw ademhaling zal weer diep en vrij worden, die hoest, dat piepende geluid verdwijnt. Weldra zult Gij, evenals zoovelen vóór U, de Abdijsiroop prijzen als een betrouwbaar middel bij Hoest, Verkoudheid, Bronchitis, Kinkhoest, Griep en Borstbenauwdheid. Per flacon 90 cent en f. 1.50 werk, waarbij spr. op duidelijke wijze schetste hoe het Groene Kruis ontstaan is en welke vlucht de vereeniging se dert haar oprichting genomen heeft, om vervolgens te wijzen op de veelzijdige werkzaamheden van het Groene Kruis in onzen tijd. Deze uiteenzetting werd door de aanwezigen met gespannen aandacht beluisterd. Na deze rede volg de een filmvoorstelling, welke verzorgd werd door Mej. Smits, welke op het witte doek een beeld gaf van de werk zaamheden van het Groene Kruis in de verschillende deelen des lands. Nadat even gepauzeerd was, werd begonnen met de afwerking van het zakelijke gedeelte der agenda. De secretaris de heer D. v. d. Berg, las de notuleff der vorige vergadering, welke ongewijzigd werden goedge keurd en vastgesteld. Namens de financieele commissie, welke gevormd werd door de heeren H. J. Spierings en Jac. Vos, werd bij monde van den heer Spierings verslag uitgebracht omtrent het nazien der re keningen en bescheiden over het tijd vak 1931 tot en met 1935. Uit dit ver slag bleek, dat deze keurig in orde wa ren en op voorstel der commissie werd den penningmeester onder dankzegging voor zijn keurige boekhouding en accu raat beheer decharge verleend. De door het bestuur ontworpen ge wijzigde statutën en huishoudelijk regle ment, welke door de daartoe in de voorjaarsvergadering benoemde com missie, waarin zittinghadden de heeren E. Barbier, H. J. Spierings en Jac. Vos, met enkele kleine wijzigingen waren goedgekeurd, werden na behandeling met algemeene stemmen door de ver gadering goedgekeurd en vastgesteld. Deze statuten en huishoudelijk regle ment, waarop de Kon. goedkeuring zal worden aangevraaad. treden in wer king op 1 Januari 1938. Tot leden der commissie, belast met het nazien der rekeningen over 1936 en 1937 werden benoemd de heeren P. Faro en A. Janson. Na de rondvraag, waarbij nog enkele huishoudelijke zaken aan de orde kwa men en door Ir. Sprengers een kort propagandistisch woord werd gespro ken, sloot de voorzitter met een woord van dank voor de belangstelling deze vergadering. De in de gemeente Sprang-Capel le gehouden collecte ten bate van het comité tot verzorging der luiermanden heeft ruim 156 opgebracht. Voor de Ned. Herv. gemeente a.d. Loonschendijk hoopt a.s. Zondag des morgens half tien en des namiddags twee uur op te treden Ds. Mulder uit Veendam. A.s. Zondag des namiddags half drie hoopt voor de Ned. Herv. gemeente te dezer plaatse op te treden Ds. Hoffman uit Besoijen. 's Morgens half tien lees- dienst. Door de plaatselijke tuinbouwver- eeniging is het groentenvervoer der leden naar de veiling te Drunen voor den tijd van 2 jaar opgedragen aan den heer A. van Zeist alhier. Naar we vernemen heeft onze dorpsgenoot Mr. C. Verhoeven Bzn. zich te Waalwijk gevestigd als advo caat en procureur. Het muziekgezelschap „Kunst na Arbeid" geeft a.s. Dinsdag 14 dezer in het Stationskoffiehuis van den heer P. Pruijssers voor begunstigers en dona teurs met introducé's en Donderdag 16 December d.a.v. voor niet leden zijn jaarlijksche uitvoering, waaraan mede werking wordt verleend door het duo „Van Reyn" uit Oosterhout. Het welverzorgde programma ver meldt voor elk wat wils, waarom we liefhebbers van muziek en voordracht aanraden één dezer avonden voor een bezoek aan deze uitvoering vrij te hou- deni^ De stemming ter verkiezing van een tweetal leden van het kerkbestuur der Ned. Herv. gemeente te dezer plaatse wegens periodieke aftreding van de heeren A. L. Sneep en J. P. Ko- nings zal, naar men ons mededeelt. plaats hebben op Zaterdag 18 dezer. Op Maandag 13 dezer hopen de echtelieden Joh. Rosenbrand-de Rooy aan de Nieuwevaart (Misput) den dag hunner 50-jarige echtvereeniging te herdenken. Aan belangstelling zal het dit algemeen geacht echtpaar dien daq zeker niet ontbreken. Mej. v. d. P. kwam hedenmorgen wegens de gladheid zoodanig te vallen dat zij een been brak. Dr. Roos ver leende de eerste hulp en achtte over brenging naar het ziekenhuis te Raams- SVeCr no°dzakelijk. ZIJ DIE ACHTERBLIJVEN. In de Nieuwe Tilburgsche Courant van Donderdag 9 December lezen we omtrent onze Kaatsheuvelsche gasten o.a. Een pijnlijke toestand is er ontstaan voor de echtgenooten van enkele der thans m verzekerde bewaring ge stelde Spanjaarden. Zooals men weet gaan de vrouwen vrijuit en vallen zij niet onder de beperkende maatrege len. Gelijk wij eergisteren reeds meld den is de markiezin de Benjumea, echtgenoote van een der in Tilburg vertoefd hebbende Spanjaarden reeds met beminnelijkheid opgenomen bij een bevriende familie alhier, zoodat zij niet zoo „unheimisch" alleen in het Lulwina-pension achterblijft. Hetzelfde zal eerstdaags geschieden met de eenige Spaansche dame, die alleen in Kaatsheuvel is achtergeble ven met haar kindje, de in den lande reeds populair geworden kleine Palo- mita. Bij al de onaangenaamheden voor de jonge moeder komt echter ook nog, dat 't kind thans de mazelen heeft. Wanneer de ziekte na eenige dagen haar normaal verloop gehad zal hebben, zullen moeder en kind ook opgenomen worden bij een Tilburg sche familie, die zich spontaan over het zielige tweetal ontfermde. Te Eind hoven blijft de echtgenoote van een der geïnterneerden een journalist achter met vijf jonge kinderen. De dame spreekt niets dan Spaansch en verstaat buiten die taal geen syllabe... Dil alles is wel een tragisch gevolg van de strenge maatregelen, die de re geering heeft gemeend te moeten tref fen. Men kan zich voorstellen, dat de achtergebleven vrouwen, die toch al zooveel leed hebben moeten verwer ken, in een zeer teneergeslagen toe stand verkeeren. Omtrent de wijze waarop de Kaatsheuvelsche Spanjaarden zijn weggevoerd, vernamen wij nog, dat den avond tevoren een agent van de gemeente-politie zijn intrek nam in liet pension en den nacht doorbracht in een der kamers, naast die van de Spanjaarden Een inwoner van Kaatsheuvel had bereidwillig ziin auto voor het trans port ter beschikking gesteld toen men had vernomen, dat de heeren niet an ders dan per „boevenwagen" aan hel Bredasche station zouden worden af gehaald indien zij aldaar per trein ar riveerden. Door deze te waardeeren tusschenkomst kon het transport on opgemerkt geschieden, waarbij ook de politie-inspecteur van Kaatsheuvel hel zijne bijdroeg door niet in uniform op te treden. Een tragische bijzonderheid is nog, dat de familie Calderón (het jonge echtpaar met het kind) juist dezer da gen in groote spanning verkeerde, om dat men de boodschap wachtende was of zij naar Spanje mocht terugkeeren, daar de heer Calderón invalide is, en van hem niet verwacht kon worden, dat hij zich weer bij een der stijdende partijen zou voegen. Reeds geruimen tijd was over deze kwestie gecorrespondeerd en dezer da gen zou de beslissing vallen, welke nu wel voor onbepaalden tijd zal worden uitgesteld. Ook de beide neven van den ex- koning van Spanje, die vroeger even eens in Kaatsheuvel verblijf hielden, doch sedert enkele maanden hun tech nische studies practisch konden voort zetten, resp. bij Werkspoor te Am sterdam en bij een der Staatsmijnen te Heerlen, zijn in bewaring gesteld. Jonge Middenstand. Onze Jonge Middenstanders schenen na hun prachtig geslaagde Sint Nico- laas-actie voor de armen, ook zich zelf niet hebben kunnen vergeten. De surpriseavond bij dhr. Jan Smit was dan ook Dinsdag niet minder ge slaagd. Het was er van 7 tot 12 uur echt intiem en gezellig. Er werd een geluksbiljart en joker-concours ge houden, waarvan resp. H. van Dun en W. Smit de winnaars werden. Zij mochten althans uit de vele prijzen het eerste kiezen; deze waren echter zoo fijn verpakt, dat zelfs de laatst geplaatste met de mooiste prijs ging loopen. Het was een en al surprise en ge zelligheid, wat ongetwijfeld de onder linge samenwerking en vooruitgang der vereeniging aanmerkelijk zal ten goede komen. Meisjescongregatie. In de parochie St. Jan en St. Joseph alhier, is de jaaarlijksch groote feest dag van de Congreganisten met een Triduum voorbereid dat in de groote belangstelling stond der congreganis ten. In de St. Janskerk werden de oefe ningen geleid door een Eerw. Pater Jezuït van het Retraitehuis Loyola, in de St. Josephparochie door een Eerw. Pater Capucijn. Zondagmorgen werd in beide parochies een H. Mis met al gemeene H. Communie der Congrega nisten opgedragen. In de namiddag oefening had de plechtige aanneming plaats van verschillende leden met opdracht .en vernieuwing der op dracht aan O.L. Vrouw. Sint Nicolaasfeest. In de scholen der Eerw. Broeders alhier was Vrijdagnamiddag 3 Decem ber St. Nicolaasfeest. De H. Man ver scheen persoonlijk vergezeld van zijn onafscheidbare zwarte Piet in de ver schillende klassen. Vooral bij de kleintjes vertoefde de weldoener dei- kinderen geruimen tijd en deelde er met kwistige hand zijn goede gaven uit. Dat er stemming heerschte is te be grijpen. Eerst schuchter later uit volle borst klonken de Sinterklaasliedjes door de klas. Dankbaar voor zijn bezoek, doch nog meer voor de meegebrachte zak jes met lekkers werd hem een tot weerziens tot het volgend jaar toege wuifd. V Burgerlijke Stand. LOON OP ZANI). Van 2 Dec. tot en met 8 Dec. '37. Geboren Gertruda, z.v. L. de Lejjer en Tha. Pessers Cornelis, zv. J. Brouwers en Pa. Jansen Antonius, zv. C. Martens en Ma. Otten Johanna, dv. L. Koenen Ma. Kops Martina, dv. J. Wellens en Wa. Versteegen. Overleden Martinus Roestenberg, oud 57 jaren, weduwnaar van Eth. Laros Pietronei- la Sprangers, oud 84 jaren, weduwe van W. Hesselmans. Ingekomen Wa. van den Dungen, van Boxtel Ea. Assen, van Oirschot Ja. Jansen, van Tilburg L. Verdegen, van Bier vliet F. M. Michielscn, van Oisterwijk. Vertrokken Aa. KI ij sen naar Tilburg M. Dingc- mans met gezin naar Best P. van Dorst naar Breda M. Moerkens naar Princenliage Ga. Aalders, naar Prin- cenhage Aa. Elshout naar Tilburg, (.y I. V. C. B. Programma voor Zondag a.s.: Eerste klas Z. SVBKolping MuloDongen Eendracht—RKTVV Wi 1 helm i n aV e n 1 osc h Boys Schyndel—Best Vooruit BrabantiaTreffers Derde klasse E. SVDSporters OVERZICHT. Eerste klasse. Kolping heeft thans de leiding over genomen van Wilhelmina, Weert. De Helmondenaren moeten Zondag een be zoek brengen aan SVB. Gezien de laatste wedstrijden van Kolping hebben zij een mooie kans op de overwinning. Mulo ont vangt Dongen. Ook nu geven we de leer looiers weinig kans om een puntje mee te brengen. Eendracht en RKTVV zijn van gelijke kracht. Hier kan het terrein voordeel wel eens den doorslag geven. Wilhelmina is thuis heel wat mans. Dit zullen de Venlosche Boys wel ondervin den. Een nederlaag ligt dan ook Venlo in het verschiet. Schjjndel kan van Best Vooruit winnen. Brabantia is er nu goed in. We gelooven niet dat de Treffers in staat zuilen zijn in Eindhoven een gelijk spel te behalen. Voor de tweede en derde klas zijn geen wedstrijden vastgesteld. Alleen de Zondag uitgestelde wedstrijd SVDSporters wordt gespeeld. SVI) heeft de leiding in deze afdeeling. Dit wordt voor de Drunenaren een zware wedstrijd. SVD achten we wel een tikje sterker zoodat het voor dc Sporters niet mee zal vallen om succes te behalen. Maar men kan nooit weten. Eerste klasse. DISTRICT TILBURG. Kolping 11 9 1 1 19 57- -27 Wilhelmina 10 8 2 0 18 49- -16 Brabantia 11 7 1 3 15 42- -22 De Treffers 11 5 3 3 13 26—17 Scli ij n del 11 4 5 2 13 2621 Venl. Boys 11 6 1 4 13 30- -26 SVB 11 2 5 4 9 19- -31 Mulo 10 3 2 5 8 25- -31 HKTVV 11 4 0 7 8 21- -35 Eendracht 10 2 1 7 5 19- -40 Best Vooruit 10 1 3 6 5 14- -30 Dongen 9 0 0 9 0 14- -36 'Tweede klasse. Zwaluw 9 8 1 0 36- 11 17 TSV 9 7 0 2 23- -12 '14 VSV 9 6 1 2 3619 13 Sari o 8 4 4 0 21- -15 12 DESK 9 5 1 .3 32- -26 11 St. Mich Gestel 9 4 0 5 21- -23 6 Tubantia 9 3 0 6 19- -35 6 ODI 9 2 1 6 22- -21 5 BVV-Here. 9 2 0 7 23- -34 4 SDOE 8 2 0 6 16- -24 4 Bladella 8 0 2 G 8- -33 2 Derde klasse D. Roda 9 5 3 1 38- -18 13 Velocitas 8 5 2 1 24- - 8 12 Goirle 7 6 0 1 36- -14 12 Berkdijk 7 5 0 2 27- -10 10 Uno Animo 8 3 2 3 23- -13 8 Waspik 8 3 2 3 24- -26 8 WIK G 1 1 4 10- -25 3 WVB 7 1 0 6 11- -42 2 RKTVV2 8 0 0 8 12- -50 0 Eerste klasse. Volharding 7 6 1 0 27— 9 13 DES 2 9 5 1 3 36—17 11 VIOS 7 5 1 1 20—11 11 Hieranymus 8 3 2 3 23—19 8 VVM 8 3 1 4 19—27 7 Sarto 2 8 2 2 4 14—30 6 RKTVV 3 7 3 0 4 18—20 6 HEC 2 6 1 1 4 9—22 3

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 7