R.K, Dienstbode, WINKELHUIS Gevraagd MELKBEZORGERS LOTISICO. ADVERTENTIEN Deurwaarder Tecker o.m. wegens opheffing van een Manufacturenhandel, Sport. Gevraagd TE HUUR Notaris CHRIST publiek verkoopen INBOEDEL, volgende: Ondanks de slechte tijden, mogen wij niet over belangstelling van het publiek klagen. Wij werken beter dan verleden jaar, want ik zeg u mijn heer de Redacteur, dat de belangstel ling voor ons Nationaal beroepstoo- neel niet dood is, als de voorstellingen maar goed zijn en de stukken met groote zorg gekozen. De witte Non, waar ik Zondag mee koraV: is een teeneelwerk, dat alle goede eigenschappen, waaraan een goed stuk moet voldoen, in zich \ei- eenigd. Geschikt voor sterk spel, boeiend van inhoud, veel handeling en ytcn lach en een traan. Dus met ande ren woorden: „geschikt voor elk soort publiek". Het stuk doet het overal. Wij waren verleden Zondag nog in Tilburg en hadden zeer veel succes. Tot zoover dhrr Vink. Wat moeten wij hier aan toevoegen? Goede wijn behoeft geen krans, Piet Vink behoeft geen aanbe veling. Maar toch willen wij onze le zers" raden: Hebt u plannen dezen avond te bezoeken: Wees er vlug bij, bespreekt 11 plaatsen, want wij voor spellen een volle zaal, Piet Vink, trekt immers veel publiek. 1 ooneellielhch- bers"van goed tóoneelspel, pakt de ge legenheid aan, Piet Vink komt niet dikwijls, ga de Witte Non zien. Afdeeling Waalwijk Ned. Ver. voor Luchtbescherming. Algemeene vergadering van de Af deeling Waalwijk van de Nederl. Ver eeniging voor Luchtbescherming, te houden op Donderdag 20 januari 1938, des avonds acht uur in de achterzaal van Hotel Verwiel. Agenda 1. Opening- 2. Vaststelling van een Afdeeltngs- reglement. 3. Rekening en verantwoording over het vöorloopig gevoerde ünanüeel be~ heer. 4. Verkiezing definitief Bestuur. 5. Mededeelingen en bespreking werkplan. Gevonden voorwerpen. Op het politiebureau zijn inlich tingen te bekomen omtrent de na volgende gevonden voorwerpen Een blauwe muts, een rijwielbe lastiDg merk. THEATER MUSIS SACRUM". „Dat zaakje is niet pluis". Deze dol-komische film, waarin o.m. de bekende-actrice wijlen Adèle Sand- rock. den hoofdrol vervult, zal zeker in staat zijn den bioscoopliefhebbers en kele genoegelijke uren te bezorgen. De inhoud laat zich in het kort als volgt-vertellen. Hanna Winkler is zeer tot haar spijt in het huwelijk getreden met een dub belganger (dit wist zij natuurlijk niet) van baron von Weiningen. Door dit huwelijk denkt papa Winkler uit de zorgen te zijn, daar het zijn finantieele redding beteekent. Na het huwelijk maakt de pseudo- baron zich echter met een gedeelte van den bruidsschat uit de voeten, terwijl hij de boodschap geeft dat Hanna met haar vader maar reeds zoovast op hu welijksreis moeten gaan. De echte baron van Weiningen is intusschen van een lange buitenland- sche reis teruggekeerd en hoort van t pseudo-huwelijk. Hij raast in zijn auto naar Winkler en komt juist op tijd om hem de heèle geschiedenis mede te dee- len. Winkler is sprakeloos. Maar als de baron ten slotte om de hand van Hanna verzoekt, is papa Winkler ge troost. Als steeds is het bij-programma tot in de puntjes verzorgd, waarbij wij vooral de aandacht vestigen op het Polygoon-Wereldnieuws uit China LUXOR-BIOSCOOP. Nooit te Laat.« «Plicht voor Alles. Het eerste hoofdnummer zal het publiek wederom doen genieten van de fenomenale springkwaliteiten van den wereldvermaarden L)ick Talmadge. In dezen film heeft Dick den rol van detective, die een bende parel- roovers op moet sporen. Begrijpelijk gaat dit zoo maar niet en talrijke vecht- en kloppartijen moet Dick voeren om tenslotte de dieven aan het gerecht over te leveren. In deze span nende historie speelt bovendien nog een mooie vrouw mee, die denkt dat Dick ook een misdadiger is, doch per slot van rekening blijkt het omgekeerde het geval te zijn. Het tweede hoofdnummer „Plicht voor Alles" is een spannende Western waarin Tom Tyler den hoofdrol vervult. Deze film geeft de geschiedenis van den steeds heerschenden strijd tusschen veehouders en schaapherders- Telke s moet dan de sheriff er aan te pas ko men, cie bij een gevecht wordt ge- ^wond, doch door Molly, de zuster van den veehouder in het geheim wordt verpleegd. Een vreeselijke strijd dreigt dan te ontbranden tusschen de vee houders en de schaapherders, doch tijdig kan hieraan een einde wordsn gemaakt. Deze film biedt U, zooals U ziet, volop actie, spanning en romantiek, kortom alles wat een Western aantrek Iedere moderne oorlog brengt terrorisatievan de burgerbevolking door luchtbombardementen met zich. Neemt daarom tijdig maat regelen daartegen. De Ned Vereen, voor Luchtbescherming helpt U hierin Geslaagd. Voor de examens van de Ver. v. Leraren in de Handelswetenschap pen slaagden voor Boekhouden de heer C. Spitlers alhier en voor Engelsch de heer W. Pullens, alhier. op. Beiden ontvingen hun opleiding aan de R.K. Middelbare Handels avondschool, alhier. Ned. Herv. Kerk. In de Ned. Herv. Kerk aan de Haven zal op Zondag 16 Januari de godsdienstoefening geleid worden door Ds. J. van Dijk van Oldenzaal om 10 uur des morgens. R.K. Jonge Middenstand De K.J.M.V. hield gisteravond hare gebruikelijke 14-daagsche vergadering Daar tevens 7 nieuwe leden werden aangenomen, woonden de leden ge zamenlijk eerst een plechtig Lof bij in de kapel der Eerw. Broeders. Hierna verzamelden zich allen weer in de bovenzaal van den R.K. Gilden bond, waar werd overgegaan tot verkiezing van een nieuwen voorzitter, wegens aftreden van den heer Chr. Klerkx Jr. De heer W. de Graaff werd met groote meerderheid van stemmen als dusdanig gekozen. De „Ontgroening" der nieuwe leden bezorgde hierna begrijpelijkerwijze de aanwezigen veel hilariteit. Dienstvak der Directe Belastingen enz. Bij resolutie van den minister van financiën is de tijdelijk rijksklerk A. B. Goedhart, ten kantore der directe belastingen en accijnzen te Waalwijk, benoemd tot rijksklerk. Oefeningen Brandweer. Wanneer we hedenmiddag onze plaatselijke brandweer zien uitruk ken, dan behoeft ons dat niet te verontrusten. Het is slechts loos alarm, want zij houdt vandaag algemeene luchtbeschermingsoefe ningen en men zal haar dan ook op verschillende punten in onze gemeente in actie kunnen zien. Ongeval Bij het verrichten van reparaties in een gebouw te Besoijen kwam de 70-jarige metselaar, de heer T. van een 4 M. hooge ladder te vallen. Al liet het zich een oogenblik ernstig aanzien, het viel gelukkig nogal mee. Met een bloedende hoofdwonde, die later door Dr. Langemeijer gehecht werd, kwam hij er nog vrij goed af. ALGEMEENE VERGADERING BURGERWACHT. De Waalwijksche Burgerwacht hield gisteravond een zeer goed be zochte algemeene vergadering in de groote zaal van den R.K. Gildenbond. De voorzitter, de heer A. G. Meijs heet alle leden hartelijk welkom en wenscht hen een gelukkig Nieuwjaar, waarna door den secretaris, den heer Couwenberg de lijvige notulen der beide vorige vergaderingen gelezen worden, die onveranderd werden vast gesteld. Aan het jaar overzicht dat de voor zitter, hierna liet volgen ontleenen wij dat in het afgeloopen jaar benoemd werd tot ondercommandant, de heer Thomas. Voorts toonde het ledental een kleine achteruitgang. Dit bedraagt momenteel 140 tegen 143 in het jaar 1936. Dit aantal is thans als volgt over de verschillende secties verdeeld. Sectie Waalwijk, Centrum 38, sectie Zuid 37, sectie Baardwijk 26, sectie Besoijen 27, terwijl de ongewapende Burgerwacht 12 leden telt. Over het geheele jaar genomen na men in totaal 895 personen aan de oefeningen deel of 45 minder dan in 1936. Tot slot deelt de voorzitter mede dat wegens het zich niet meer herkies baar stellen, twee nieuwe bestuursle den gekozen moeten worden in plaats van de heeren L. Kolsteren en J. Pul les. Hierna werd tot bestuursverkiezing overgegaan, waarbij de aftredende le den A. G. Meijs, A. Verhoeven en A. Maijers bij acclamatie werden herbe noemd. In de bovengenoemde vacatures werd gekozen J. J. v. Heeswijk, voor de sectie Centrum, nummer twee stond hier op de voordracht H. A. van Oud- heusden. Bij de stemming over een bestuurs lid uit de sectie Baardwijk, in de va cature J. Pulles, staakten de stemmen 36 tegen 36, tusschen H. v. Veldhoven en J. A. de Folter, die respectievelijk een en twee op de voordracht stonden. Het lot besliste hierna ten voordeele van H. v. Veldhoven. Beide nieuw benoemde bestuursle den namen hunne benoemingen aan. Hierna kwam ook de Edelachtb. heer burgemeester E. Moonen eere voorzitter van de Burgerwacht ter ver- adering, die door den voorzitter, na kom werd geheeten. Spreker zeide zijne tegenwoordigheid hier op hoogen prijs te stellen. (Applaus). De voorzitter dankte namens de af tredende bestuursleden, de vergade ring voor het vertrouwen dat men steeds in hen gesteld heeft en sprak de hoop uit dat de nieuwe leden waardige opvolgers zullen zijn. Verder vestigt spreker de aandacht op het bondsblad, dat z.i. hier nog te weinig verspreiding geniet, terwijl het toch zeer veel kan bijdragen voor ver sterking van de ambitie onder de le den. De prijs bedraagt slechts 0.80 per jaar. Staande de vergadering ga ven zich daarna 17 nieuwe abonnees De voorzitter deelt dan nog mede dat ieder lid een afschrift van de nieuwe statuten, zal thuis bezorgd krij gen. Voorts is er momenteel in kas 100.83, welk bedrag gedeeltelijk zal worden gestort in het vaandelfonds. Spreker verwacht dat einde 1938 of begin 1939, een nieuw vaandel kan worden aangeschaft. Het bestuur is ook pogingen in het werk aan het stel len om te komen tot wederoprichting van de Kring Langstraat e.o. Deze kring heeft ook vroeger reeds be staan. Spreker verwacht dat weer spoedig een her-oprichting zal plaats hebben. De Commandant, de heer J. Spijker man, sprak alvorens tot prijsuitreiking over te gaan, nog enkele woorden tot de schutters. Hij wees er op dat of schoon toch allen een prijs krijgen, dit geen reden mag zijn. om niet zijn uiter ste best te doen. Spreker stelde aan de andere leden ten voorbeeld de heeren die speciaal zijn aangewezen in de zes tallen der verschillende secties die daarbij de eer van hun secties moeten hoog houden. Hierdoor hebben zij ge toond de beste schutters van de sectie te zijn, doch zij zijn het dan ook die regelmatig de oefeningen bijwonen. Het gemiddelde bezoek noemde spre ker absoluut te laag en drukte daarom de aanwezigen allen nog eens goed op het hart in het vervolg zooveel moge lijk de oefeningen bij te wonen. Hierna ging men over tot de prijs uitreiking Prachtige luxe-huishoude lijke- en gebruiksvoorwerpen waren als prijs beschikbaar gesteld. De uitslag is reeds eerder in ons blad vermeld. Tot slot sprak de eere-voorzitter tot allen nog een opwekkend woord waarna deze geanimeerder vergade ring door den voorzitter werd geslo ten. r Jongetje verdronken. Gistermiddag is het tweejarig zoontje van de familie Valk, wo nende aan de Kerksteeg te Drunen, in een onbewaakt oogenblik voor over in een kuip waschwater ge vallen en verdronken. Nieuw Bijkantoor der N.V. „Noord-Braband". Wij lezen in de Rotterdamsche bladen Het Bijkantoor der N.V. „Noord- Braband" Maatschappij van verzeke ring op het Leven, gevestigd te Waalwijk, die dit jaar 95 jaren bestaat, heeft haar bijkantoor hier ter stede hetwelk was gevestigd aan 't Oostplein overgeplaatst naar het hoekpand Cool- singel 131 Oude Binnenweg. Gisteren had de officieele opening plaats, waarvoor de Hoofd-directie het groote personeel van binnen buitendienst te Rotterdam, in de nieuwe kantoorlokalen had bijeenge- vraagd. Van verschillende zijden werden toespraken gehouden, getuigende van vertrouwen in de toekomst, terwijl geschenken en bloemen werden aan geboden. Uit assurantie-kringen wer den vele gelukwenschen ontvangen. NIEUWE TELEFOON-ABONNE'S. A. Appels, Grootestraat 227. C. N. van Oldenbeek en Co., Grootestraat 241. C. H. van Oldenbeek, Mr. van Coothstraat 38. H. Schoondermark, Besoijensche- straat 86. J. van der Schoot, Bur. Smeelelaan 2. Mr. C. Verhoeven, Grootestraat 180. Vervallen telefoonabonné's: 119 P. J. Hornman-de Graaff, Grootestraat 231 (met ingang 1 Februari 1938). H. Kleijn-Tummers, Burg. Smeelelaan 6. Taxandria, Burg. v. d. Klokkenlaan 9a. L. van Well-Appels, Grootestraat 209 (ingang 1 Februari 1938). Wijzigingen: 219 C. H. van Oldenbeek, Mr. van Coothstraat 38, gewijzigd in Koos Bergmans, St. Antho- niusstraat 19 G. WSC—DAW Wie zal de sterkste zijn? 325 324 292 322 321 323 225 283 89 JULIANA. R.W.B. R.K.V.V. HERCULES. R.K.V.V. HEC De Heer en Mevrouw O. DONKERS-KESSELS, geven met groote vreugde ken nis van de geboorte van een Zoon HENRI OTTO. Waalwijk, 14 Januari 1938. Tijdelijk St. Nic. Ziekenhuis zelfst. kunnende werken, eenigs- zins bek. met kooken, v. g. g. v. Brieven onder No. der adv. Bureau v. d. Blad. 58784 op den besten standt e Waalwijk. Brieven onder No. der adv. Bureau v, d. Blad. 58783 voor WAALWIJK en omstreken. Zich te melden bij TAXANDRIA Laageinde 30 Waalwijk. TREKKING 7 MAART1938. Voor twee gulden vijftig cents de kans op f 100.000.—, f50.000.-, f 25.000—, enzoovoort, enzoovoort, zegt het voort. Ook zij die per week vijftig cents willen betalen wenden zich tot het GELUKSKANTOOR „H OOP DOE T LEVEN" Grootestraat 101 eiken avond van 7 tot 8 uur geopend. Aanbevelend, 58773 HEIN SCHOUTEN. te Waalwijk, zal op Maandag 17 Januari 1938 's middags half 2 ten ver zoeke van den heer H. MINKE, Stationsstraat 91, Waalwijk te diens woonhuize aldaar, o m contant geld De door brand- en waterschade geleden hebbende gedeeltelijken bestaande uit salonameuble ment, tafels, stoelen, haarden, kachels, open Eng. haard, spiegels, lampen, serviezen en glaswerk en al hetgeen verder ten verkoop zal worden aange boden. Te bezichtigenZaterdag 15 Januari 's namiddags van 1 tot 4 uur en Maandag een uur voor de verkooping. Publieke Verkooping. te Waalwijk, zal op Donderdag 20 Jan. a 8. van 10 tot 12 en van 1 tot 4 uur, in zaal THALIA" van den heer H. VAN BOXTEL, Stationsstraat 57 te Wa al wijk acontant publiek verkoopen: 4 pers. Luxe Auto (Studebaker), coupons stoffen, voerings en zijde, schorten, kant, wollen garens, groote partij galons, groote voorraad dames- en heerenknoopen, rolletjes zijde en verdere manufacturen en mode-artikelen Voortstoonbanken, cassa, stoffenstandaards, winkelbuste's, plisseermachine, winkelcocos- matten. toonbankkastje, divers koperwerk, schilderijen, tafels, stoelen, spiegels, lampen, kachels, enz. enz. Te bezichtigen op den koop dag 's morgens van 8'/a—10 uur. De auto (proefrit is toegestaan) zal te koop worden aangeboden te 1 '/a uur. 58765 x i i r - Bovcnstanne vrang houdt geruimen tijd de ge moederen van de sportliefhebbers en meer in liet hijzonder die van de WSC-supporters in be roering. En terecht. Want zoo ooit, dan komt liet er nu toch wel op aan daar thans de beurt aan toonen kamnl- DAW is wel de meest verrassende club uit deze afdeeling geweest, die bijzonder opviel door liore resultaten. Want er zullen maar weinige verenigingen zijn die het haar nadoen 0111 reeds liet eerste jaar na de promotie naar den hoogsten titel te grijpen. Deze Ossenaren zullen dan ook wel ten volle doordrongen zijn van het feit dat zij 1111 de kans krijgen en zij zullen zeer zeker trachten van deze kans te maken wat er van te maken is. WSC vaart evenwel in hetzelfde schuitje, al moet gezegd dat de Wanlwijkers er wel iets beter voor stnnn met twee winstpunten meer dan de Ossenaren. Dit zt-gt evenwel nog niets betreffende de krachtsverhoudingen, te meer daar destijds W|SC in Oss met 31 het loodj.' moest leggen. DAW zal zeer zeker morgen alle pogingen in liet werk stellen 0111 dien achterstand van twee pun ten in te loopen, terwijl daartegenover de Zwart- hemden zullen trnchten 0111 DAW met een neder laag voor loopig uit te schakelen. Zooals men ziet dus twee categoriën die tegen, over elkander staan als water en vuur. Wie moeten wij nu in de gegeven omstandig heden de beste kansen toekennen. Ongetwijfeld aan WSC, docli lian alleen vanwege liet terrein- voordeel. Wij zijn evenwel geneigd toe te geven dat in een dergelijken wedstrijd hei terreinvoor deel gerust uitgeschakeld kan worden, daar het hier zuiver zal gaan over de boste voelhalcapn. citeiten en deze zullen elkaar niet ver ontloopen. Wij willen de WSC'ers evenwel den raad geven pakt van het begin af terdege aan. Probeert uwe tegenstanders in den beginne te overdonderen, zoodat zij den kluts kwijt raken. Speelt een open spel en laat uwen tegenstander geen oogenblik vrij. Geeft men aan liet bovenstaande gevolg dan kunnen wij en de WSC'supporters gerust zijn, maar is het tegenovergestelde het geval, dan be reiden wij ons voor op het ergste. Alhoewel de zware regenval aan het terrein geenszins ten goede gekomen is, zijn door het bestuur toch alle pogingen in het werk gesteld 0111 terreinafkeuring te voorkomen. Op niet spelen behoeft dus niet gerekend te worden. Mocht het noodzakelijkerwijze toch noodig blij ken tot terreinafkeuring over te gaan, dan wordt dit steeds bekend gemaakt bij de „Twee Kolom men", Cafe M. Klijn en Sigarenmagazijn Jac<(. Moonen. Indien de Clubvlag op Zondagmorgen uithangt aan de Twee Kolommen, geeft zulks ann, dat een thuiswedstrijd steeds doorgaat. Wij vermelden een en ander ten overvloede, teneinde twijfelen te voorkomen van al of niet doorgaan van een thuiswedstrijd. De vastgestelde wedstrijd op eigen terrein tegen Zalt-Bonimel voor a.s. Zondag is uitgesteld en hiervoor is ingelast dat het eerste elftal Zondag naar Zalt-Bonimel moet 0111 tegen ZBVV te spelen. Zondag j.l. behaalden onze gcel-zwarten op deze tegenstanders een groote overwinning, maar in Zalt-Bomniel zal op sterkere tegenstand gerekend moeten worden, voor al met het zware terrein. Wij vertrouwen dat de Juliana-spelers zieti weer van hun beste zijde zullen laten zien 0111 de pun ten te behalen, en zien met belangstelling dei, uitslag tegemoet. Juliana 3 moet ook een uitwedstrijd gaan spelen in Heusdcn. Ook voor onze derde elflnllcrs een belangrijke ontmoeting voor de bovenste plaats. Juliana 2 is vrij van competitiewedstrijd. Na een week van gedwongen rust, gaal BWB Zondag bij DEVO in Den Bosch op bezoek. Ook hier geldt het weer een verccniging, die dit sei zoen nog geen grooten indruk heeft gemaakt, zoo dat wij onze jongens wel eenige kans op succes geven. BWB 2 ontvangt thuis Wilhelminn 2, een ver ccniging dat de beste kans maakt voor liet kam pioenschap. Wij zijn dan ook benieuwd hoe onze reserves zich tegen deze tegenstanders zullen houden. Aan spanning zal het zeker niet out- breken daar Wilhelniina 2 haar uitstekende kans zal willen behouden, terwijl onze reserves thans de gelegenheid krijgen te toonen dat zij tot goede resultaten zeker in staat zijn. Met dit al zal het ce- interessante ontmoeting worden, die het aan schouwen volkomen zal rechtvaardigen. Ten slotte gaat het derde elftal bij BW 5 op bezoek. Al kunnen wij hun niet veel kans op succes geven, zeker is, dat zij niet een beetje goeden wil voor'een eervol resultaat kunnen zorg dragen, wat wij dan ook verwachten. Programma voor a.s. Zondag: OSSHercules Hercules 2Heike 2 Hercules 3—Adelaars 3 Voor het eerste elftal staat a.s. Zondag een he langrijken wedstrijd op het progrum tegen OSS welke ploeg tot op heden ook nog niet veel heeft gepresteerd. Toch heeft zij reeds I punten mee r adn Hercules, zoodat indien deze wedstrijd ver loren wordt Hercules vaster dan ooit op de on derste plaats terecht komt en dan zal er in de nog resteerende wedstrijden heel wat moeten ge beuren wil zij daar nog vandaan komen. Maai om dezen wedstrijd te winnen zal er a.s. Zondag dan ook van liet begin af gewerkt moeten worden daar OSS over een goede ploeg beschikt. Dit heeft Hercules reeds ondervonden in de vorige ontmoc- ting op eigen terrein welke wedstrijd eindigde in een 52 overwinning voor OSS. Wij hopen dan ook dat alle spelers a.s. Zondag hun uiterste best zullen doen om zoodoende te trachten de eerste overwinning te behalen. De wedstrijd vangt aan om 2 uur. Vertrek 12 uur per autobus. Suppor ters die de reis wenschen mede te maken worden verzocht zich tijdig op te geven bij het bestuur. Het tweede elftal speelt 0111 2 uur een thuiswed strijd legen het Heike 2 uit Tilburg. De vorige ontmoeting eindigde in een 53 overwinning voor Hercules zoodat a.s. Zondag met goeden wil wederom gewonnen kan worden. Het derde elftal dat om 12 uur speelt tegen Adelaars 2 heeft liet lang niet zoo gemakkelijk en zal danig moeten oppassen wil het tegen dezen ploeg eenig succes behalen. Het eventueel afkeuren van het terrein of niet doorgaan van wedstrijden zal in het vervolg be kend worden gemaakt vóór des morgens 9 uur lil) ed volgende adressenP. v. d. Aa-Kooymans. Jos. Moonen, A. v. Mier St. Crispijnstraat en M. v. d. Velden, Antoniu :straat. HEG heeft nu het eerste gedeelte der coinpetU tic beëindigd, met als resultaat dat de bovenste plaats gedeeld wordt met SVD bij een gelijk pun tental. Zondag a.s. begint de tweede helft tegen Vlij- menschc Boys, in Vlijmen. De thuiswedstrijd eindigde met 41 in het voordeel dcrgeel-zwartcn. Wat zal de wedstrijd van Zondag opleveren? De meeste HEC-aanlian- gers zullen er wel niet zoo gerust op zijn, en niet zonder reden. VI. Boys wisten nog in huhn hint sten wedstrijd bij SVD in Den Bosch den stand gelijk te houden, zoodat zij wel wat in hun marscli hebben. Wanneer de HEC'ers er zich maar goed van doordringen slechts een kleine kans op de over winning te hebben, zijn wij op den uitslag ge rust JSr moet direct stevig begonnen worden, en vooral de noodigc aandacht schenken aan de eerste 20 minuten 11a de rust. De reserves zullen de leiders der afdeeling ont vangen, n.l. Volharding uit Hilvarenbeek. Om hier winst uit te halen zal wel niet meevallen. Toch aanhouden jongens, dan Is heel wat 4e be- Parellelweg 13 E

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 11