I HEUSDEN. DUSSEN. KAATSHEUVEL. SPRANG—CAPELLE. NIEUWKUIJK. 4 brt. pt. 25 76 27 79 25 100 22 74 27 100 brt. pt. 25 100 27 100 25 78 22 100 27 78 tegenwoordigen op de eerstkomende algemeene groote vergadering van »St. Sebastiaan» te Eindhoven. Kermisterrein te Elshout. Door het Gemeentebestuur werd bij de hedenavond gehouden ver koop van eigendommen van wijlen den heer L. van Herpt te Elshout, hiervan aangekocht net woonhuis met de Oostelijk hiervan gelegen perceelen bouwland ter grootte van 38 A 92 c. A. voor de somma van f4025.- De terreinen bouwland zullen bestemd worden als kermisterrein voor de kermis te Elshout. Op genoemde verkooping werd de gemeente eigmaresse van 'n terrein dennenbosch ter grootte van 4 H.A. voor f1625.gelegen onder het gehucht Pessaert. Biljarten. De biljartclub »0 O. O.» gevestigd in café Th. Elshout en «Prins Bern- hard» gevestigd in café Vissers speelde een wedstrijd in het club. lokaal van »0. O. O.» »0. O. O.» bleef de baas in eigen huis en won de ontmoeting met 456 tegen 429 punten. De uitslagen waren Prins Bernhard W. v. d. Wiel Jan Vissers H. de Munnik F. Vesters G. van Gorcum O. O O. P. van Ravensteijn J. Bergmans M. v. d. Wiel F. v. d. Wiel C. Klomp Algemeen gemiddelde: O. O. O 3.6; Prins Bernhard 3.4. Hoogste serie H. de Munnik, Prins Bernhard 37idem P. v. Ravensteijn O. O. O. 19. Schaken, Door de Schaakclub S. D. J. C. werd de tweede Wintercompetite ingezet met den volgennen uitslag: Fr van Leest M. v. Huiten 0 1 Fr. Boelen -Th, Couwenberg 1—0 J. Willemse—L. van Huiten 10 H. Couwenberg—Th. v. Delft 1 0 Naar we vernemen is de schorsing, aan de stakers in de werkverschaffing alhier, door de Minister voor onbepaalden tijd thans opgeheven. Deze schorsing van steunregeling kwam neer op uitbetaling van 70 pCt. van hun steunbedrag. Vroeger dan verwacht werd, de opheffing is Maandag j.l. ingegaan, is dit royement geëindigd. HANK. Zaterdagavond hield Hank Vooruit in het Bondsgebouw onder enorme belangstelling, er was r uim 300 man, een propaganda-vergadering. Het bestuur werd thans definitief als volgt samengesteld voorzitter C de Veth, secr. penning. A. Weterings, leden J van Hees, A. Stevens. Fr. Hanegraaf, J. Juriaanse en A. Stick. De contributie werd op f 0.25 per jaar gesteld. Besloten werd aan den betrokken Minister een request te zenden over den Buitendijk, daar van den Zuid Holl. Polder geen afdoend antwoord werd ontvangen. De collecte voor de nood lijdenden in de gemeente bracht ruim f25,op Het zoontje van het hoofd der school Severijnen, dat de vorige week zoo ongelukkig door een sneeuwbal in een oog getroffen werd, is thans weer flink aan de betere hand en zal er geen nadeelige gevolgen van onder vinden. Door de rijks- en gemeentepoli tie is tegen den caféhouder A. v. d. I3. alhier, procesverbaal opgemaakt, wegens het na politieuur bezoekers aanwezig te hebben in zijn café. Te gen een aantal bezoekers is eveneens proces-verhaal opgemaakt. Den laatsten tijd gaan alhier ver schillende jonge kalveren dood. Men meent dat dit nog een van de naweeën van de gevreesde ziekte het Mond en Klauwzeer is. Intusschen is hel een niet onbeduidende schade voor ver schillende landbouwers. Vrijdagavond hield het Wit- Gele Kruis een algemeene leden vergadering. De voorzitter opent de vergadering en heet de aanwe zigen welkom. Tegenwoordig waren 35 stemge rechtigde leden. Het jaarverslag van den secretaris werd voorgelezen en goedgekeurd, waaruit bleek, dat de verpleegster over 1937, 3856 bezoeken heeft afgelegd n.l. 2451 voor het Wit Gele Kruis, 836 voor het Groene Kruis, 321 voor zuigelingenzorg, 232 voor T.B.C.-bestrijding. 10 voor hulp kraamverpleging, terwijl de laatste hulp 6 maal werd verleend. Verplegingsartikelen werden 138 maal uit het magazijn uitgeleend. Bij het Districts consultatiebureau, waarover het Wit-Gele Kruis mede de beschikking heeft, zijn over het ufgeloopen jaar 74 kinderen nieuw ingeschreven. In 1937 is tevens opgericht de R.K. E.H.B O. waarvan voorzitter is A. van Delft, secretaresse mej. A. Keunen, penningmeester P. J. Verschure. In 1937 werd een moedercursns gegeven, waarvan het ledenaantal iels is teruggeloopen. De rekening van den penning meester, onderzocht door de com missie, bestaande uit de leden Meijer en Carpay, werd goedge keurd. De ontvangsten waren f2293,90, de uitgaven f 1701,17. De voorzitter van het Wit-Gele Kruis, de heer R. Verhoeven, als mede de drie bestuursleden mej. Buijs-Vermeulen, J. v. d. Staak en G. Baswerger werden wegens perio dieke aftreding bij acclamatie her kozen. Vervolgens werd nog vertoond een kleuterfilm, uitgaande van R.K. Prov. Bond v. h. Noordbrabantsche Wit-Gele Kruis, onder leiding van den heer en mevr Rave. Deze film gaf een beeld van de verzorging der kleuters des zomers en 's winters. Vanaf 21 Febr. 1938 zal het P.T.T.-kantoor voor den telefoon dienst op werkdagen tot 9 uur geopend zijn. Voor de Heusdenaren een ware verbetering. De uitslag van de nederlaag wedstrijd dammen op 21 Febr. j.l. tusschen V.D. alhier en D.G.V. te Raamsdonksv eer is 12—8. Afloop aanbesteding voor bet bouwen van een woonhuis te Elshoui voor rekening van den heer C. Ver hagen te Elshout onderarcbitectuur van Hub. Baaijens te Heusden. M. Siegers, Haarsteeg f 3641.— L. Kooien, Waalwijk t 3580.— H. Jehoei, Drunen f 3438.— J. Bla kers, Nieuwkuijk f 3425. J. Kooien, Waalwijk f 3420 J. v. Liempde, Nieuwkuijk f 3389.— M. v. Stiphout, Elshout f 3357.— G. v. d. Sande, Waalwijk f 3340 v. d. Loo, Elshout f 3337. üebr, van Delft, Drunen f 3236.— P. A. Kramer, Genderen f 3233 A. P. Kiamer, Heusden f 3193.— H, Brok, üudheusden f 3133.— F. Fressen, Drunen f 3110.— A. Smits, Heusden f 3067.— G. Nieuwkoop, Heesbeen f 3063. A. A. v. Bergeijk, Wijk en Aalburg f 2989.— A. Lommers, Elshout f 2846.— Begrooting f3253 Het werk is aan den laagsten in schrijver opgedragen. Statiedag „Euphonia''. De Kon. Muziekgezelschap Eupho nia hield Zaterdag zijn jaarlijksche statiedag. In afwijking met andere ja ren, was van dit feest een avondje ge maakt waarop ook de dames genoo- digd waren. Met een non-stopprogramma van muziek en humor werd de geheele avond gevuld. De heer A. van Amels- voort trad met zijn orkest op in di verse werken van groote meesters waaruit bleek, dat zoowel leiding als ambitie hier aanwezig zijn om iets te vormen dat een sieraad van het ge zelschap zal zijn. De heer G. Wooning zong bij dit orkest een werk van Verdi en Donni- zetti. Op dezen avond werden een 4-tal jubilarissen, die 35 jaar werkend lid der vereeniging waren gehuldigd n.l. de heeren J. Muizelaar, C. van Mos selveld, G. van Heijst en I3. Kleijsen, die als attractie een -quartet uitvoer den. Liefdadigheidsconcert Bel Canto. Het 9e liefdadigheidsconcert van de Zangvereeniging Bel Canto dat Zon dag 20 Februari j.l. gegeven werd, is zoowel voor Bel Canto als voor de Spijskokerij een succes geweest. De Zangvereeniging werkte een kort programma in het eerste uur af, afwisselend met gemengd koor, dames koor en mannenkoor en dubbelman- nenkwartet. De tooneelvereeniging Kunst naar Kracht uit Dongen trad op met het too- neelspel in drie bedrijven van Joh. van Eekelen Kinderliefde Dongen gaf zeer goed spel te genieten en hield de stampvolle zaal drie uren spannenc bezig. Een machtig applaus dankte hen voor hun prestatie. De directeur van de Zangvereeniging bracht dank aan dhr. Marius van Nieuwstadt als pia nist van den avond, aan het muziekge zelschap Euphonia voor de beschik baarstelling van tooneelen, aan dhr Frederiks voor het decor en aan Don gen voor hun schitterend spel. Een collecte voor tractatie van de Spijs kokerij bracht 7.80 op. De bruto re cette beliep 116, Knal-avond. Zondagavond gaf de Jonge Wacht in het K.J.C.-gebouw een z.g. Knal avond. De groote zaal was tamelijk bezet toen de avond werd geopenc met een Oranjehulde aan het Vorste lijk Huis door het zingen van een twee tal liederen met begeleiding van strijk orkest. De HoogEerw. heer Deken sprak hierna een opwekkend woord tot de staande jeugdorganisaties, waarna Burgemeester Mallens een keurig ge schiedkundig overzicht gaf van ons Oranje Huis. De met de onlangs gehouden Oranje-feesten opgenomen film werd hierna vertoond. Kapelaan van den Heuvel gaf vervolgens een overzicht van het doel, werkwijze en streven van de Jonge Wacht. De leden van de Jonge Wacht ga ven hierna een opvoering van het Tar- ciciusspel waarna de knal van den avond kwam, met de opvoering van een tooneelspel, dat ons plaatste in het leven van een burgeroorlog. Het geheel was een zeer geslaagde avond. Operette. In de zaal van den R.K. Gildenbond gaf de Mandolineclub ..Edelweis" Zondag j.l. een opvoering van de Operette .Buitenleven Deze aardige operette, die onder leiding van Frau- lein Schilla op goede wijze werd ver tolkt, had meer belangstelling ver diend. DES—VSV 0-3. Met een gehavend elftal hebben de DES'ers de Valken toch nog goed par tij gegeven. De invallers voldeden dan ook niet slecht. Door een misverstand in de achterhoede maakte VSV al gauw 01. Hierna kwam DES flink in de meerderheid en liet dikwijls goed spel zien. Voor de goal was het echter jammer genoeg steeds mis. DES had in deze periode wel een tegenpuntje ver diend. Rust ging in met 02. Na de thee vergroote VSV haar voorsprong 03, waarmede het einde kwam. Firma W. v. Dam Zn. Naar wij vernemen gaat de stoom- schoenfabriek van de firma W. van Dam Zn. voorgoed stil liggen. De te genwoordige firmant dhr. G. v. Dam gaat binnen enkele weken naar Am sterdam verhuizen. Nieuwe weg. De verbinding van het Wilhelmina- plein met de Vaartkant, tot heden een zandweg met verhard fietspad daar naast wordt momenteel prachtig ver beterd. In werkverschaffing is het wegbed uitgegraven en volgestort met laag- zand. waarop een keibestrating wordt aangebracht van keien die vrij geko men zijn van de beklinkering van de Tramlaan en andere straatgedeelten. Waar momenteel deze weg als verbin dingsweg naar de St. Josephparochie druk gebruikt wordt, zal deze verbete ring door iedereen toegejuicht worden. ST. JOACHIMSMOER. Zondagavond gaf 't pas opgerichte gezelschap ,,'t Vroolijke Zestal" zijn eerste bonte avond in café van dhr Maas alhier. De opkomst was boven verwachting druk. Dit eerste optreden was voor de spelers een succesavond. Een zeer varieërend programma werd vlot al- gewerkt, terwijl het opgevoerde blijk gaf van goeden aanleg voor tooneel, voordrachten en duetten. Al was het spel niet altijd onberispelijk, bet ge heel viel wel in den smaak. Dat het publiek voldaan was, be wees het daverend applaus. 't Welslagen van dezen avond is voor een niet gering deel te danken aan de uitstekende pianobegeleiding, die bij dhr. Struijck uit Loonopzand in goede handen was. ,,'t Vroolijke Zestal', dat dezen avond buiten elke organisatie organi seerde, weet z'n bezoekers te trekken. Onderlinge Vriendschap kwam in voltallige vergadering bijeen ter be spreking van de ontmoeting met zus terorganisaties in het komende sei zoen. De voorzitter uitte in zijn openings woord nog de beste wensehen tol de vereeniging en de leden voor 1938. Het doel dezer bijeenkomst was voornamelijk het bespreken van de wedstrijden met vereenigingen van buiten. De financieele toestand eischt versobering in de uitgaven, waarom besloten werd elke feestelijkheid ach terwege te laten. Voor de combinatiewendstrijden werd algemeen de wensch geuit het prijsschieten volgens het oude sy steem te doen plaats hebben n.l. in twee groepen. De ontmoeting met de vereeniging „Oefening in den Wijngaard" blijft men op hoogen prijs stellen. Het besluit bij gelegenheid van de a.s. kermis wederom een urijswed- strijd voor de leden te organiseeren, bewijst, dat deze club haar lijfspreuk getrouw wil blijver- Tot slot kwam men overeen een combinatievergadering aan te vragen op Zaterdag 5 Maart. Vergadering van den raad dezer gemeente te houden op, Vrijdag, 25 Februari 1938, des namiddags ten half acht (7.30) uur. Agenda 1. Vaststelling van de notulen der vorige vergadering van 4 Fe bruari 1938. 2. Ingekomen stukken. 3. Wijziging begrooting dienst '38. 4. Benoeming gemeente-ontvanger. SPRANG. stemming ter vervulling van één vaca ture in het College van Notabelen bij de Ned. Herv. Kerk alhier, werd geko zen dhr. Jac. Molegraaf, die voor deze benoeming echter heeft bedankt. Naar wij vernemen de aanrijding van vorige week Dinsdag aan de Bier- steeg alhier, waarbij de motorrijder F. uit Tilburg door een auto werd aange reden niet zoo gelukkig afgeloopen als aanvankelijk gedacht werd en is j.l. Woensdag F. in het ziekenhuis opge nomen. waar zijn toestand ernstig werd geacht. Thans vernemen wij dat in zijn toestand een lichte verbetering is inge treden. De afd. Sprang van den Ned. Bond van Chr. Fabrieks- en Trans portarbeiders houdt a.s. Maandag des avonds half acht in de zaal van den Chr. Volksbond haar jaarlijksche feest avond. waartoe afgevaardigden van verschillende zusterorganisaties en plaatselijke vereenigingen zijn uitgenoo- digd. Door een der hoofdbestuurders van genoemden bond zal een feestrede worden gehouden. Wij herinneren nogmaals aan de belangrijke vergadering vanwege het Comité voor Winterlezingen uit de Ned. Herv. Mannen-, Jongelings- en Meisjesvereenigingen alhier, op Don derdagavond half acht in de zaal van den Chr. Volksbond, waarin als spre ker zal optreden Ds. Rijnsburger van Oud-Bijerland. met het onderwerp Kerkopbouw* en Kerkherstel, zulks in verband met de hangende reorganisa tie-voorstellen. CAPELLE. In het café van den heer J. Qui- rijns alhier werd een vergadering ge houden teneinde te komen tot de op richting eener schaakclub. Deze ver gadering werd geopend door den heer J. Quirijns Jr. Vervolgens gaf de heer Stein in enkele korte, doch duidelijke woorden een uiteenzetting over het schaakspel. Door de aanwezigen werd hierna een bestuur gekozen dat als volgt is samengesteld: L. Stein, voorzitter, H. M. J. Kommers, secretaris en J. Qui rijns Jr. penningmeester. De speel avond werd bepaald op Vrijdagavond van 7 tot 9.30 uur. Zij die lid wensehen te worden der schaakclub kunnen zich bij het bestuur of een der leden opgeven. De vergade ring koos tot naam de schaakclub „De vrije Pion De Chr. schoolvereeniging a.d. Loonschendijk hield in een der school lokalen j.l. Vrijdagavond 7 uur haar jaarlijksche algemeene ledenvergade ring. waarvoor veel belangstelling be stond. Deze bijeenkomst werd geopend met het zingen van Ps. 138 vs. 1, schrift lezing en gebed, waarna de voorzitter, dhr. B. Verhoeven, een openingswoord sprak en de leden hartelijk welkom heette. De notulen der vorige alge meene vergadering werden na voor lezing goedgekeurd en vastgesteld. De keurig verzorgde jaarverslagen van secretaris en penningmeester, waaruit bleek, dat de schoolvereeni ging zich in een gestadigen bloei ver heugen mag, werden onder dankzeg ging aan de samenstellers goedge keurd, evenals de rekening en verant woording, welke volgens het verslag van de financiëele commissie, dat door dhr. B. Mayers werd uitgebracht, in orde waren. De aftredende bestuursleden, de hee ren B. Verhoeven, J. den Hollander, P. van der Schans en G. de Jong, werden met algemeene stemmen herkozen en zij namen onder dankzegging voor het hernieuwd vertrouwen deze benoe ming aan. Na de rondvraag, waarvan een druk gebruik werd gemaakt, werd deze ver gadering na een kort sluitingswoord van den voorzitter met gebed en het zingen van Ps. 119 vs. 3 gesloten. Bij het Bazar-Comité van „Sire- na" is onder dank nog het volgende ontvangen. 6e lijst: Van Kerst-Oerlemans 2 paar hee renschoenen: van Mej. J. L., Sprang 2 beeldjes: van P. Pruissers 1 kinder drukkerij, 1 bonbonschaal, 1 speelkaar tendoos, 1 hangpot; van de Bas, Ca- pelle 4 lepeltjes (herdenkingslepeltjes verloving Prinses): van C. v. Z. Jr. 2 bekers, 1 kannetje: van N.N. 2 wand borden, 3 schoorsteenvaasjes: van N. N. 1 stel spatborden: van A. de Rhoon 5 pakken sloffen: van Waats, Sprang 1 paar damesschoenen: van Jac. v. d. Schans-van Oosterhout 1 kaasstolp, 1 suikerpot, 1 botervloot; van Mej. N. D. 2 glaasjes, 1 vaasje, 1 kandelaar met kaars: van A. Verhoeven-Blankes 1 roomstel; van J. v. Riel 1 overhand doek 1 doos zeep 4 pakjes Sil: van Jansen (Spoor) 1 Salonkleed; van J. de Rhoon 1 salonkleed: van P. Pruis sers 6/8 L. drank, 4 spelen kaarten; van Rouwbos Sr. 6 paar klompen; van Rouwbos Jr. 3 maal 50 visitekaartjes: van Koekfabriek Zuid-Nederl. Tilburg 1 gr. koek; van C. Rosenbrand. Zand- schel 1 tulband: van Gebr. Kerst, Zandschel 1 gr. tulband; van Mej. Hoevenaars, Tilburg 6 eierdopjes met warmers, 1 suikerstrooier; van K. Pau- lides 1 bedsprei: van Mej. M. de Rooij 2 leesboeken: van G. v. d. Hoeven 1 waterstek van Oostdijk. Vrijhoeve 8 rol behangselpapier: van Jan Spierings damesportemonaie, 1 kinderramme laar, 2 bekers: van Mej. Joh. Oerle- mans 2 corsages, 2 armbanden, 1 broche, 1 kolier, 1 theepotaanvatter, 1 bonbonschaaltje. 1 drijtschaal, 1 pop petje: van Fl. Michael 1 kaasstolp, 1 scheerkwast, 1 drijfschaal; van M. v. Peer 1 paar heerenschoenen; van J. v. Nieuwenhuizen, Sprang 1 worst: van J. Kuisten, Sprang 1 doos koperpoets, 2 peperkoeken: van Braspenning, Sprang 6/4 fl. Wijn; van K.E.M.I., Waalwijk 4 kleedjes: van Lamb. Vos, Sprang 1 bloemschaaltje; van Mej. M. Burghaus, Tilburg 1 pul; van v. Boxel- Pulles, Waalwijk 1 luxe doos sigaren; van Mej. M. Dekkers 2 springtouwtjes: van de Zangvereeniging „Het Rosen- .knopje' 1 tulband: van het Fanfare- corps „Kunst na Arbeid" 1 taart; van A. Kerst 1 spier rookvleesch; van A. de Jong. Vrijhoeve 1 taart: van Bisse- link. Kaatsheuvel 1 Bot (levend); van de Jong (kolenhandel) lJ/£ mud ko len: van H. Kerst een partij artikelen voor grabbelton: van de Rooij een par tij artikelen voor grabbelton; van Burgemeester Smit een schilderstukje; van Mevr. Smit een salonkussen; van N.N. een theemutsovertrek; van Mevr. H. een kaasschaaf: van J. G. v. D. 2 fl. wijn: van „Kofa' -magazijn, Waal wijk 2 kleedjes: van Firma Speet, Waalwijk 1 sierkan; van N.N., Waal wijk 1 petroleumstel: van Bergmans- Smits, Waalwijk 1 kleedje: van Stas- sar v.h. Rievers, Waalwijk 6 lepeltjes, 2 suikerscheppen, 1 armband, 6 paar oorbelletjes, 3 ringen, 1 collierhanger, 1 dasspeld; van Pulles-Heesbeen, Waalwijk 1 gr. krentenbrood. Zondagavond gaf de R.K. Gym nastiekvereniging »St. Jan« in het Bondsgebouw een uitvoering. De zaal was geheel bezet De heeren turners gaven met hunne vrije, brug en rekoefeningen aardige staaltjes van lenigheid en kunnen te zien, welk program onder leiding van den heer Knuist uit Vlijmen, vlot werk afgeperkt. Onder regie van den heer van Engelen uit Haarsteeg werd een door hem zelf geschreven klucht in één bedrijf opgevoerd »'n Avon tuur van Professor Boontje«. Een en ander had door de jongens een goede vertolking en had veel bijval. De mondorgel vereeniging «Kunst Adell« verleende haar medewerking Zaterdag 19 Februari herdacht de heer Frans Houët, directeur der harmonie »De Eendracht« alhier zijn gouden jubilé als werkend lid van bovengenoemde vereeniging, waarvan 28 jaar als directeur. 50 jaren wil heel wat zeggen Voor de familie Houët schijnt dit echter maar een peulschilletje als men weet dat de vorige directeur de vader van Frans ook zijn gouden jubilé herdacht evenals zijn broer Nol uit Haarsteeg directeur aldaar, terwijl weer een andere broer Louis uit Aarle-Bixlel, directeur der har monie aldaar voor korten tijd zijn 10 jarig jubilé vierde Het was dan ook gem wonder dat naast de harmonie bijna gansch Nieuwkuijk zich opmaakte dit heuglijk feit feestelijk te herdenken. Om 3 uur werd de jubilaiis met zijn f miie door de harmonie aan Huis afgehaald en onder de lustige lonen der muziek werd in optocht getrokken naar café Th van der (Veld. Direct na aankomst werd door de harmonie allereerst ten gehoore jobracht »De gouden jubileum- inarsch« gecomponeerd en gediri geerd door den broer van Frans, Louis uit Aarle Bixtel. Hierna werd door den heer W. van der Leede, president der har monie de huldigingsrede uitge sproken. Spreker schetste in den breede bet leven van den directeur dal hij vergeleek met een kapitaal door hem aan de vereeniging geschonken. Bewonderenswaardig zijn de pres taties, zijn doorzettingsvermogen en geweldige wilskracht ten dienste der vereeniging steeds en altijd op de voorgrond geplaatst voor de harmonie aldus spr. wasvoor Frans nooit iets te veel en nog niet. Verder konden we beluisteren de uiting van dankbaarheid om hulde te brengen aan hem, die gedurende 59 jaar lang zijn beste krachten gat aan de vereeniging. Voorts bood spr. namens de harmonie als cadeau aan, een prachtig uitgevoerde regelateurklok. It cadeau ging vergezeld dooreen foto van den jubilaris. Namens de gemeente werd door de beide wethouders de heeren Van Sprang e Wilgers het woord gevoerd. Van de receptie werd een zeer druk gebruik gemaakt. Behalve de talrijke vrienden en kennissen zagen we pastoor en kapelaan, oud-burge meester van den Broek, Dr. Martens, muziek instructeur van Heijst, depu taties van vele harmoniën uit den mtrek. Voorts de plaatselijke ver eenigingen «Oranje Comite«, R K. Wi V., »B.V.L»Burgerwacht((, Voetbalver. «S D 0.«, Parochiaal

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 7