SPORT. NIEUWKUiJK. WASPIK. KAATSHEUVEL, Laatste Berichten. besloot tot deelname aan het in Juni van dit jaar te houden testival in Haarsteeg te geven door de har monie aldaar. Onder architectuur van den heer N. de Bont Gzn., alhier werd voor re kening van den heer W. Kievits te Vlijmen aanbesteed het houwen van een dubbel woonhuis. Er werd als volgt ingeschreven: P. A. Kramer, Gendreen 4380 L. v. Oers, Drunen 3992 Gebr. de Wit, Drunen 3922 J. v. Liempde, Nieuwkuijk 3800 J. Blankers, Nieuwkuijk 3798 M. v. Loon, Drunen 3798 M. Slagers, Haarsteeg 3764 J. Luijben, Vlijm en 3595 Th. van Horen, Herpt 3589 A. v. Bergeijk, Wijk en Aalburg 3559 Het werk is aan den laagsten in schrijver gegund. Op Goeden Vrijdag zal Ds. G. Lans om half acht n.m. voor zijn gemeente optreden. Bediening van het H. Avondmaal. Naar we vernemen heeft de heer B. Bolder voor zijn benoeming als ouderling der Ned. Herv. Kerk bedankt. Zondag j.l. had de Jaarverga dering plaats der Harmonie «Volks vlijt en Volksvermaak,» Behalve van bestuur en werkende leden was de belangstelling zeer miniem. De De harmonie gaf eenige concert- nummers ten beste, waarna stem ming plaats had, wegens periodieke aftreding van de heeren A. Brokx, R. de Winter en A. Snels. Alle drie werd mes meerderheid van stemmen herkozen, en namen hunne benoe ming weder aan. Het volgestorte gemeenteter rein is dgzer dagen van trottoirban. den voorzien, hetwelk een mooie verbetering kan worden genoemd. Aan de scheepswerven alhier heerscht momenteel weer een be hoorlijke drukte. Het voorjaar zet dus weder goed in; moge dat vooral ook voor de betreffende werklieden nog langen tijd aanhouden. De baldadigheid onder onze jeugd schijnt weer in omvang toe te nemen. Het bekladden van muren en vensters schijnt een geliefkoosde bezigheid te zijn. Moge de politie hier spoedig een einde aan weten te maken. De heer P Broekmans Jzn.» die meer dan 40 jaar lid was der Harmonie «Volksvlijt en Volksver maak», en thans als zoodanig be dankt heeft, had Zondagavond een kleine huldiging in ontvangst te nemen. Nadat de Voorzitter in een harte lijke speech hem hulde en dank had gebracht, voor zijn langdurig, trouwe lidmaatschap zette de harmonie een «hij leve lang« in, hetwelk door de aanwezigen spontaan werd mee gezongen. De garage, met woonhuis, van de Amerikaansche Petroleum Compagnie A. P. C. is door onderhandsche verkoop overgegaan aan den heer J. Stokerman alhier. Hiermede is dus de laatste herinne ring aan het eens zoo drukke depót «Waspik» van bovengenoemde maatschappij verdwenen. R. K. Kiesvereeniging „St. yan". Heden Vrijdagavond hield de R. K. Kiesver. St. Jan in het K.J.C.-gebouw een propaganda-avond waarbij 't groote gebouw tot in de hoeken gevuld was. Geen wonder, de Zeereerw. Pater Peters, de gevierde Vastenredenaar voor de K.R.O. van 1937 zou als spre ker optreden. Met den Christelijken Groet en een korte inleiding waarin hij een welkom aan den spreker van den avond en de vele aanwezigen insloot, opende bur gemeester Mallens, als Voorzitter van de afdeeling St. Jan de vergadering, waarna hij de Eerw. Pater Peters het woord gaf. De Augustijner Monnik, had als on derwerp voor zijn rede gekozen ,,Is de Katholieke Kerk verpolitiekt?". Hij ving aan met te verklaren dat hij zou aantoonen, dat de kerk niet ver politiekt is. Hij noemt het een verblij dend verschijnsel, alhoewel er geen verkiezingen op til zijn toch voor zoo'n massale vergadering te mogen spreken. Het is een bewijs dat men voelt, dat er wat broeit, waarom ook de R.K. Staats partij alom in den lande actief werk zaam is. We moeten ons de vraag stel len, waarvoor hebben we te waken en wat hebben we te doen. Vooraleer hier op een antwoord te geven, wil hij even rechtvaardigen, dat hij als Priester we derom op een politieke vergadering spreekt. Dat het terrein van den Pries ter alleen in de kerk gelegen is, is een praatje dat afgedaan heeft. Dat daar entegen de kerk verpolitiekt is, is een ketterij op groote schaal. Met alle politieke kwesties behoeft de Kerk zich niet te moeien, b.v. brug genbouw, wel echter .met gemengde kwesties, o.a. onderwijs, sociale wetge ving. De N.S.B.'er Mussert zou alle bijzonder onderwijs willen doen ver dwijnen. Hier heeft dus de kerk wel met politiek te maken en jaren lang heeft de Staatspartij voor dit punt gevoch ten. De sociale toestanden zijn niet zui ver politiek, want godsdienst en geloof praten hier wel degelijk mee. Evenzoo bij werkloosheid en tal van andere ge mengde kwesties. Bij al deze kwesties heeft de Kerk wel degelijk recht van spreken. In kwesties van geloof en goede zeden heeft het Kerkelijk gezag niet alleen 't recht doch ook den plicht van spreken, waarvoor de gemeenschap aan de Kerk dank verschuldigd is, want de voorlichting die bij voortdu- r'n9 gegeven wordt, wordt verstrekt op last van hooger hand. De Bisschoppen vertegenwoordigen hier het gezag, of schoon ze niet onfeilbaar zijn. Doch dan is er Rome nog om in te grijpen. Hij dankt het Episcopaat voor zijn krachtig ingrijpen tegen het Nat. Socialisme. Hij geeft toe, dat door an deren wel eens meer hereikt is dan door de Staatspartij, maar dat mag geen aanleiding zijn om te betoogen: Iaat het Mussert maar eens proheeren. Als het niet gaat naar wensch vraagt dan verantwoording, dat is een goed recht, doch draai de partij niet den rug toe. Hij zelf is er van overtuigd, dat de tijd van heden ontevreden menschen schept. Hij kan zich voorstellen dat velen verbitterd zijn, doch men moet niet in te cngen kring blijven zien. Een blik op het buitenland, op Duitschland, Spanje en Frankrijk op andere werelddeelen, zal doen zien, dat het daar nog minder rooskleurig is dan hier. De sociaal economische kwesties moeten niet bekeken worden uitslui tend uit een oogpunt van stoffelijk welzijn. De Katholieke Kerk heeft de menschen hier op aarde nooit een Paradijs beloofd. Wel streeft zij voor haar volgelingen voortdurend mede naar lotsverbetering. Van het Nat. Socialisme en het Com munisme kan de kerk in deze niets leercn Zij kent en begrijpt haar taak heter dan deze partijen of welke an dere machten ook. Het mankeert de Kerk niet aan beginselen, waaruit de nieuwe wereld moet geboren worden. Thans komt spreker aan de taak welke voor elke Katholiek individuee' is weggelegd. Hij wil deze zaak zui ver geestelijk bezien. Hij is er van overtuigd, dat het lijden dat we thans te dragen hebben zijn nut heeft, en tot zijn spijt moet hij constateeren, dat het woord van den preekstoel in deze dikwijls een groot deficit ople vert. Ieder katholiek heeft een taak, als principieel katholiek heeft hij te aanvaarden dat God alles leidt. Ze ker is het dat er groote dagen op komst zijn, nu de Kerk zoo geslagen en beschimpt wordt.. Met de Emmaüs gangers zou hij bidden in deze don kere tijden „Heer blijft bij ons". Laten we mannen en vrouwen van principe zijn, die ons weten op te of feren voor de ideëen die we voor staan. De Voorzitter dankte spreker voor het mooie inzicht dat hij had gegeven in zijn gloedvolle rede, die een dank baar applaus "had. Politiehonden-demonstratie. Zooals wij reeds de vorige week meldden geeft de Hondenvereeniging ,,De Trouwe Hond" op haar terrein achter het Café L. v. d. Kaa een groote praktijk-demonstratie met welwillende medewerking van enkele bekende dres- seurs uit de omgeving. Het geheel heeft ten dóel het publiek te laten zien wat een politiehond in de praktijk kan pres- teeren en zoodoende aan te toonen, dat een goede hond voor de politie en amb tenaren van onschatbare waarde is, maar dat hij ook in het bezit van den burger goede diensten kan bewijzen. Er zullen verschillende praktijkgevallen in het burger worden gehouden, o.a. een overval op een wissellooper; twee da mes worden overvallen; een strooper wordt gesteld; een bende smokkelaars wordt aangehouden; een verdwaald ge raakt kind wordt opgespoord enz. enz. Daarboven zal de heer J. v. d. Kaa een demonstratie geven met zijn in dres suur zijnde speurhond, wat voor deze omgeving nog iets heel aparts is. Er zal een inbraak worden gefingeerd; de in breker volgt een spoor van 1500 a 2000 meter en stopt onder weg zijn gestolen goederen onder de grond. De hond moet dit spoor volgen en de voorwer pen zoeken en op het eind van het spoor de dief aanwijzen uit het publiek. Alles bijeen belooft het een dag te worden, die de kenners van dressuur ten volle zal bevredigen, te meer daar de toegang voor een ieder geheel vrij is. ST. JOACHIMSMOER. - S.D.Z, vergaderde Zondag 10 April bij M. Maas. De belangrijkste punten waren wel de besprekingen van ingekomen schrijven. Van Uno Animo was een felicitatie ingeko men bij 't behalen van 't kampi oenschap. Op een uitnoodiging tot deelneming aan een seriewedstrijd van Vios te Tilburg zal bevestigend geantwoord worden. De a s. inter landwedstrijd Nederland-België, die te Breda gespeeld zal worden schijnt aanlokkelijk. Men besloot er met leden en belangstellenden en corps heen te gaan, waartoe opgave bij den secretaris W. Smulders open staat tot 20 April. Van de overige ingekomen schrijven, die voor ken nisgeving werden aangenomen, lokte een nog zoodanige bespreking uit, dat op een volgende vergadering zal beslist worden over 't stichten van een fonds voor eventueele on gevallen. 't KruisbooggezelschapOnderl. Vriendschap beeft bij onderlinge wedstrijd 't zestal opgemaakt voor 't seizoen 1938. De uitslag was na 15 schoten als volgt: 1 H. Rolberg met 203 punten, 2 G. v. Gorcum met 195 p., 3 A. Kouwenberg met 192 p., 4 H Dingemans met 187 p., 5 M. Schellekens met 186 p., 6 A. v. d. Hoven en E. Verhelst beiden met 172 punten. VOETBALSPORT. K. N. V.B. Uitslagen van Zondag: OM HET KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. DWS—Be Quick 0—0 Heracles—PSV 2—1 AFDEELING IV. Eerste klasse. BleijerheideRoermond 24 JulianaNOAD 43 Derde klasse D. WSCRWB 1—0 TOP—ZBVV 3—1 HeusdenBaardwijk 32 ZaltbommelGW 3—7 OM HET KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. De ronde de kampioenen schijnt een merkwaardig verloop te krijgen. Nadat Feijenoord een 41 overwinning heeft behaald op Heracles en daarna in Rot terdam tegen DWS gelijk speelde, is Zon dag j.l. het programma voortgezet met DWSBe Quick en HeraclesPSV. Voor de eerste wedstrijd was DWS met grooten voorsprong getipt. De jon gens van Caldenhoven zouden de Gro ningers wel klein krijgen; maar ziet; een eenzijdige vertooning is het niet in die mate geworden als werd verwacht. Wel heeft Be Ouick met kunst en vliegwerk de steeds maar aanstormende Amster- damsche voorhoede bedwongen, heeft zelfs een strafschop door Drager naast zien schieten, maar.... ze heeft toch staande gehouden tot het einde toe en na anderhalf uur strijd eindigde deze partij onbeslist. Voor DWS is dit een tegenvaller. Voor de andere drie kam pioenen is deze uitslag een zeer ernstige aanwijzing! Heracles heeft in Almelo PSV op heel regelmatige wijze geklopt. Wel had PSV aanvankelijk het beste deel van het spel, maar naarmate de wedstrijd ouder werd, kwam Heracles er beter in, en na nog voor de rust te hebben gelijk gemaakt, wist ze in de tweede helft het winnende punt te scoren. PSV maakte gisteren geen grooten indruk; dat ze beter kan, dat zal ze wel in de andere wedstrijden be wijzen. De stand is nu: n Alleen in het Zuiden is voor de com petitie gespeeld. Er stonden twee belang rijke wedstrijden op het program, die over de. laatste plaats konden beslissen. Het is anders geloopen. Zoowel Bleijer- heide als NOAD verloor; zou NOAD heb ben gewonnen of gelijk gespeeld en Bleij- erheide hebben verloren dan was de kous af geweest en zou Bleijerheide het kind van de rekening geworden zijn. Doch nu de wedstrijden zóó geëindigd zijn, dat beide pretendenten verloren, moet de on geldig verklaarde wedstrijd Bleijerheide NOAD (61) overgespeeld worden te Tilburg, zoodat NOAD met een thuiswed strijd voor den boeg de beste kansen heeft. Telt men de ongeldig verklaarde wedstrijd mee in den standenlijst, dan hebben beide elftallen evenveel punten. De stand is thans: Derde kTasse D. Door een 10 overwinning op RWB heeft WSC zich thans het kampioenschap toegeëigend. Nog slechts een thuiswed strijd tegen TOP krijgen de kampioenen te spelen doch de uitslag daarvan kan de balans niet meer in hun nadeel doen overslaan. TOP heeft haar kansen, door een 31 overwinning op ZBVV zoolang mogelijk trachten te handhaven. Wel jammer voor de Ossenaren dat deze overwinning geen practisch resultaat meer kan hebben. Intussclien is Heusden met deze neder laag van ZBVV zeer gebaat, temeer daar zfj zelf met 32 van Baardwijk won. Zhltbommel leed tenslotte op eigen terrein tegen GW een flinke nederlaag. De stand is thans: 21 10 2 9 22 63—58 21 8 5 8 21 60—55 20 8 2 10 18 51—51 20 8 2 10 18 40—41 19 7 3 9 17 54—51 19 7 3 9 17 56—56 WAALWIJK. w. s. c. WSC heeft thans het kampioenschap door een overwinning op RWB binnen. Voor verslag van den wedstrijd e.d. zie men elders in dit blad. Maandag 18 April, Tweede Paasch- dag, staat de laatste competitiewedstrijd tegen TOP op het programma. Deze wedstrijd is niet van een zeker belang ontbloot daar WSC dan zal heb ben te bewijzen ook werkelijk als sterkste genoemd te mogen worden, terwijl zij ook haar ongeslagen record in thuiswed strijden zal hebben te handhaven. Het belooft dus een partijtje voethal te worden dat alleszins het aanzien waard zal zijn. Alsnog zijn met het behalen van het kampioenschap schriftelijke felicitaties binnengekomen van T.O.P. (Oss), T.S.C. (Oosterhout) en van het Bestuur van Af deeling IV. Het behoeft wel geen nader betoog dat vooral de gelukwenschen van de sym pathieke Ossenaren bijzonder op prijs worden gesteld. ENGELAND—SCHOTLAND 0—1. In Wembley, heeft Zondag 1.1. lie jaar lijks treffen tusschen Engeland en Schot- la.nd plaats gehad dat in een 01 over winning van laatstgenoemde is geëin digd. Deze wedstrijd is in zooverre ook voor Holland van belang, daar onze na tionale ploeg in Mei in Amsterdam ook tegen de Schotten in het veld komt. Vooral in het eerste half uur speelden de Schotten in een vorm waar de Engel- schen nog de Hollanders iets tegenover zouden kunnen stellen. De heeren com bi neerden zoo gaaf en geraffineerd dat de Engelschen totaal overspeeld werden. Het baarde dan ook geen verwondering dat Walker na zes minuten den Engel schen spil Cullis uit positie speelde en een doelpunt scoorde waar Woodley geen kans naar had. 01. De manier waarop de Schotten dit doelpunt scoorden was kenmerkend voor hun heele systeem. Aan de aanval die tot dit doelpunt leilde deed heel de midden linie en voorhoede mee. De bal ging zoo snel van voet op voet dat de Engelsche verdediging er niet aan te pas kwam. Walker besloot dit prachtig staaltje met een moordend schot. JULIANA Met 5 invallers moesten onze geel zwarten Zondag in Heusden oen compe titiewedstrijd gaan spelen. In het begin wegen heide partijen tegen elkaar op en blijven doelpunten nog uit. Na een kwartier spelen weet de Julia na-linksbinnen te doelpunten 0—1. Heusden komt nu ook weer in den aan val en weet spoedig gelijk te maken 1—1. Het wil in de Juliana-voorhoede wegens te kort spel niet vlotten en talrijke kan sen worden niet benut. Heusden weet nog 2 maal te doelpunten 31 met wel ken sand rust komt. Na rust wordt meest op de Heusden- helft gespeeld en het is onbegrijpelijk dat er geen doelpunten gemaakt worden. Eindelijk treft een hard schot van den linksbuiten doel 3—2. Hoe of er ook nog gewerkt wordt, telkens weet de Heus- den-verdediging nog in te grijpen en de al lang verdiende gelijkmaker blijft uit en komt met dezen stand het einde. W.V.V. BLAUW-WIT. Het is Blauw-wit niet mogen gelukken om Devo met een kleine overwinning ge noegen te laten nemen. Met 81 moes ten zij andermaal de vlag strijken. Hoe wel de uitslag sterk geflatteerd is, heeft Devo de overwinning toch ten volle ver diend. Een 42 stand zou de verhouding heter hebben weergegeven. SPRANG. N. E. O. Op het terrein van NEO alhier werd j.l. Zaterdagmiddag een vriendschappe lijke voetbalwedstrijd gespeeld tusschen NEO en Excelsior uit Capelle. Het was een mooie match. De rust ging in met 30 in het voordeel van NEO. Na de thee wist Excelsior eveneens tot drie maal toe het doel te doorhoren, zoodat deze wedstrijd in een gelijk spel 33 eindigde. R.K.V.V. HERCULES. Het tweede elftal speelde Zondag j.l. een vriendschappelijke wedstrijd tegen Sporters 2 uit Drunen. De Sporters toon den zich over alle linies de meerdere van Hercules en won welverdiend met 81. Het A-elftal der junioren werd door de 10 overwinning op de HEC a junioren wederom kampioen van de RKJC. Dit is thans de tweede maal van dit seizoen dat zij het kampioenschap behalen; thans werden zij het ongeslagen. Onze hartelijke gelukwenschen aan deze kranige ploeg; indien deze spelers hun club getrouw blijven, dan schuilen hierin verschillende goede krachten voor de toekomst van Hercules. Door bijzondere omstandigheden kon de huldiging tot op heden nog niet plaats hebben. Gebruikelijkerwijze wordt de kampioens-wissedbeker welke thans voor de tweede maal in het bezit is van Her cules direct na afloop van de competitie bij het spelen van een huldigingswed strijd door den competitie-leider uitge reikt. Deze wedstrijd had reeds plaats moeten hebben den 12den December van het vorig jaar toen Hercules reeds voor de le maal kampioen was, maar toen kon de wedstrijd wegens slecht weer niet doorgaan. Later werd op een vergade ring van de RKJC besloten eerst by de eerstvolgende gelegenheid de huldigings wedstrijd tegen een keur-elftal te laten spelen, doch deze gelegenheid is thans wederom voorbij gegaan; en daar thans met de werkzaamheden van het terrein begonnen is zal er voor het eerst geen gelegenheid zijn en daarom heeft het be stuur van bovengenoemde vereeniging gemeend deze prachtige prestatie niet onbeloond te laten. Er zijn door het be stuur reeds plannen gemaakt welke wij nog nader hopen mede te deelcn. Tevens is het bestuur voornemens om op Zondag 8 Mei a.s. een uitstapje te organiseeren naar Breda om daar de wedstrijd R.K. Holand—R.K. België bij te wonen. De leden welke intresse heb ben om deze reis mede te maken kunnen zich opgeven tot uiterlijk 23 April bij den secretaris die dan nadere inlichtin gen zal verschaffen. Bij genoegzame deel name wordt de reis per extra Auto-bus gemaakt. WIELERSPORT. JO VAN GEENE TE EINDHOVEN. Zondag heeft de Jordaens-baan te Eind hoven wederom haar poorten geopend. De uitslagen zijn: Sprint 1 serie J. van Geene 14.6 sec.; 2 J. Olthof; 2e serie. H. v. Gennip 12.8 sec., 2 K. Rossou; 3e serie. J. Maas 14.4 sec., 2 B. v. d. Voort. Finale sprint: 1 van Gennip 13 sec.; 2 van Geene, 3 Maas, 4 v. d. Voort, 5 Olt hof, 6 Rossou. 60 K.M. koppelwedstrijd: Rossou Martens 3 p., op 1 ronde Kuipersvan Gennip 14 p., Vervoort—v. d. Voort 9 p., op 2 ronden MatersTakken 1 p., op 3 ronden van Helvoirtvan Geene 5 p., van Ginderen—Olthof 3 p.; op 5 ronden Maas lilburgs 2 j).; op 6 ronden SchoenmakersGlas 3 p. DE RONDE VAN VLAANDEREN. Van de 25 Nederlandsche renners die hebben deelgenomen aan de klassieke ronde van Vlaanderen heeft er niet een de eindstreep kunnen bereiken. Door overmacht zijn zij allen, de een eerder, de ander later, uitgeschakeld. Wel jammer is dat Piet van Nek, die die 40 K.M. voor het einde nog in het hoofdpeleton zat, door een val werd uit geschakeld. 1 Decaluwé, 260 K.M. in 7 uur 42 min. Op 5 sec.: 2 S. Maes, 3 Kint, 4 Hardi- quest, 5 Croon, 6 C. Lauwers, 7 Masson, 8 Walschot, 9 Vissers. Op 25 sec. 10 Rebry. Stakingen in Frankrijk. Op hetoogenblik zijn in Frankrijk 180 fabrieken bezet met 155 000 stakers. Groote meerderheid van Daladier in de Fransche Kamer. Gisteren heeft Daladier de regee- ringsverklaring in de Fransche Ka mer voorgelezen. De maatregelen welke de nieuwe regeering noodig acht tot financieel en oeconomisch hei stel omvatten in huofdzaak het volgende: herstel der begrootings- eenheid, het nemen van een aanlal gematigde fiscale maatregelen, be lastingvermindering in bepaalde gevallen, het aanvragen van nieuwe voorschotten bij de Bank van Frank rijk tot een bedrag van 10 milliard frs., een aantal aanvullende wets ontwerpen tot het bereiken van het oeconomische herstel. In het wets ontwerp dat de regeering thans heeft ingediend, wordt machtiging gevraagd om tct 31 Juli bij decreten de noodzakelijke maatregelen te r.emen. De regeeringsverklaring was geheel door de behoeften der landsverde diging beheerscht. Daladier bracht de arbeidsconflicten ter sprake en deelde mee dat maatregelen geno men zullen worden om de wapen- fnbricage zonder uitstel te doen hervatten. Na een kort debat werd een voor gestelde motie van vertrouwen door de Kamer met 576 tegen 5 stemmen aangenomen. Franco's leger rukt weer op. Dinsdagmorgen vroeg hebben de nationalistische troepen hun op- marsch aan het Catalaansche- en het Valencia-front hervat. Ten Zuid.Oosten van Morella gingen Aranda's afdeelingen, over een front van 10 kilometer breedfe lot den aanval over en bezetten een aantal strategisch belangrijke hoog ten in de streek, die den straatweg naar San Mateo beheerscht. Ook de afdeelingen die in de Montes di Vallibons staan, hebben hun tocht voortgezet. De nationa listen hebben thans de hoogste heuvels achter zich en het voort rukken naar de MiodellandscbeZee zal nog sneller kunnen geschieden De Wereld-tentoonstelling in New-York. Twee en zestig landen en de Vol kenhond doen mede aan de wereld tentoonstelling te New York, de 5e wereldtentoonstelling, die in de Vereenigde Stalen wordt gehouden: Philadelphia in 1876, Chicago in 1893, St. Louis in 1904, Chicago in 1933, New-York in 1939. Chicago's wereld tentoonstelling kostte 30 millioen dollar, die te New-York zal 150 millioen dollar kosten. Chicago zag terug op «een eeuw van vooruitgang». New-York ziet in de toekomst: «building the world of to-morrow». In 1939 zullen volgens de heer Grover Whalen, president van de Fair, 50 millioen menschen de tentoonstelling be zoeken en er 1 milliard dollar voor uitgeven. wsc top DAW Haaften Zaltbommel RWB Vlijmen DEVO Baardwijk GW Heusden ZBW Feijenoord 2 1 1 0 3 4—1 DWS 2 0 2 0 2 0—0 Heracles 2 1 0 1 2 3—5 Be Quick 1 0 1 0 1 0—0 PSV 1 1 1 0 1—2 Eerste klasse. PSV 20 13 3 4 29 59- -25 NAC 20 12 3 5 27 49- -29 Juliana 20 11 3 6 25 47- -41 BW 20 10 3 7 23 50- -42 LONGA 20 9 5 6 23 35- -32 Eindhoven 20 8 4 8 20 43- -37 Willem II 19 7 3 9 17 37- -44 MW 20 6 4 10 16 37- -57 Roermond 19 7 2 10 16 36—45 NOAD 19 5 1 13 11 38- -55 Bleijerheide 19 3 3 13 9 27- -49 21 17 2 2 36 91—22 20 14 2 4 30 65—36 20 11 2 7 24 52—46 20 10 2 8 22 65—58 20 5 0 15 10 37—83 18 2 1 15 5 29—80

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 3