RECHTZAKEN GEMENGD NIEUWS, BOEKBESPREKING. SPORT. BURGERLIJKE STAND DE ECHO VAN HET ZUIDEN" 33 pnt.; 17e pr. J. Zeebrets, Berkdijk met 32 pnt.; 18 pr. L. v. d. Linden, Berkdijk met 29 pnt.; 19e pr. (1. van Wanrooi, Berkdijk met 28 pnt. 20e pr. M. Maas, St. Joachimsmoer met 27 punten. I)e eerstvolgende bekerwedstrijd voor de combinatie van Kruisboogge zelschappen op de 10 M. baan is vast gesteld op Zondag 17 Juli op de banen vgn Willem Teil te Berkdijk. Het mes getrokken te Waalwijk. Het gerechtshof te Den Bosch heeft arrest gewezen tegen J. v. D-, los werk man te Waalwijk, die in hooger beroep was gekomen van een vonnis der Bos sche rechtbank, waarbij hij was ver oordeeld tot een maand gevangenisstraf ter zake dat hii op 23 November 1937 te Waalwijk H. Gouda gewelddadig met een mes had gesneden, geslagen, ge- stooten of gestompt, waardoor deze pijnlijk werd getroffen en bloedend verwond. Conform den eisch werd het vonnis der rechtbank bevestigd. Dronken automobilist richt onheil aan. Op het Marconiplein te Rotterdam is Zondagmiddag een dronken auto- bestuurder met zijn wagen in botsing gekomen met een lichtmast van het electrische net. Vervolgens slingerde de auto naar de linkerzijde van den rijweg, waarbij het voertuig inreed op den 29 jarigen D, N. Visser en zijn 34 jarige echtgenoote, alsmede hun zesjarig dochtertje, die allen tegen den grond geworpen werden. De vrouw liep een hoofdwonde en een gecompliceerde recbteronder- beenbreuk op en moest in het zie kenhuis aan den Coolsingel opge nomen worden. Het dochtertje kon na in het ziekenhuis verbonden te zijn, naar huis vervoerd worden, evenals de man, die] schaafwonden had opgeloopen. Na deze aanrijding zwenkte de automobilist naar rechts, waarbij een motorrijwiel, dat op het trottoir geparkeerd stond, omver geworpen werd. Toen de 24-jarige brievenbe steller P. M. Oppen den bestuurder wilde dwingen te stoppen, trachtte de automobilist den besteller omver te rijden. Door snel opzij te springen wist de man aan een ernstig onge luk te ontsnappen. De eigenaar van het motorrijwiel, J. Vlietstra, van de Maaskade heeft hiermede den automobilist nagezet. Op den West. zeedijk heeft hij den man door klerarijden tot stilhouden gedwon gen. Inmiddels was ook de auto van de politie gearriveerd, waarin de onverlaat naar het bureau aan de Oostervantstraat is overgebracht. De man, die reeds meer aanrij dingen op zijn kerfstok bleek te hebben, is opgesloten. Douanechef bij het roeien verdronken. Zondagmiddag om vier uur is de 57-jarige heer Wagenaar, chef der douane, belast met het toezicht op de suikerfabriek te Stampersgat, in de Mark verdronken. De heer W. was op de rivier gaan roeien en vermoedelijk heeft hij bij het aan leggen het evenwicht verloren, waar door hij te water geraakte. Toen men de roeiboot en een hoed drij vende aantrof, is men gaan dreggen, waarop het levenlooze lichaam na een uur werd opgehaald, 'n Stuk van de wetting hing nog buiten de boot. Ernstig motorongeval in Amersfoort. Zondagmiddag te circa 2 uur had op de Arnhemsche weg, ter hoogte van de chocoladefabriek »Walden« een motorongeluk plaats, waarvan Jhr. Roël uit Leusden het slacht offer is geworden. Vanaf de stad wilde de heer Overeen per auto het erf van zijn woning, die links van den weg lag, oprijden, terwijl betrekkelijk kort daarachter een motorrijder aan kwam, die later Jhr. Roël bleek te zijn De motorrijder wilde de auto nog links passeeren, doch de ruimte liet dit niet toe, zoodat hij tegen een langs den weg staande boom reed en in een heg werd geslingerd. Dr. Schmeling verleende de eerste hulp, waarna het slachtoffer per ziekenauto naar het St. Elisabeth's Ziekenhuis werd vervoerd. Hij bleek een zware hersenschud ding te hebben opgeloopen en zware inwendige kneuzingen. Zijn toestand is zeer ernstig. De motor, welke totaal vernield werd, is door de politie in beslag genomen. Man door trein gegrepen en gedood. Zondagmorgen werd de politie te 's-Hertogenbosch telefonisch in kennis gesteld van het feit, dat de trein komende van Vught, op den spoorbrug nabij den Vlijmenschen onderweg, onder de gemeente Den Bosch, was gestopt voor een man, die, zooals bleek, dood langs de rails lag. Onder leiding van den inspecteur der recherche, de heer van Keulen, heeft de politie een onderzoek in gesteld. Het onderzoek heeft uitgewezen, dat de man des nachts door een passeerenden trein was gegrepen en gedood. De omstandigheden, waaronder het ongeval heeft plaats gehad,zijn niet bekend. Het slachtoffer is een zekere de G. uit Den Bosch. Een doode bij aanrijding in Rosmalen. Zondagmorgen omstreeks halftien is op den Rijksweg onder Rosmalen een ernstig ongeluk gebeurd,waar bij het slachtoffer den dood heeft gevonden. Een zekere Brekelmans, die ter kerke was geweest, reed in de richting Nijmegen. Op de hoogte van zijn woning wilde hij den Rijksweg oversteken, werd daarbij echter aangereden door een passee- rende luxe auto. Hij werd met zijn fiets tegen een boom gesmakt en liep daarbij zoodanige vei wondingen op, dat hij spoedig overleed. Ge neeskundige en geestelijke hulp, alhoewel spoedig ter plaatse, kwam dus te laat. Het 55 jarige slachtoffer laat een weduwe en een kind ach ter. Het proces tegen de weduwe Becker. Bij hervatten van de zitting van het proces tegen de weduwe Becker gister ochtend, werd een nicht van een der- slachtoffers, mej. Bossiers, gehoord. Zij verklaarde dat haar bloedverwante ge klaagd had over de slechte kwaliteit en den bitteren smaak van de thee, welke door de weduwe Becker werd gereed gemaakt. De verdediging veroorzaakte tijdens dit verhoor een incident. Er werd op gewezen, dat mej Bossiers een vriend had en dat zij, volgens zekere geruchten is overleden tengevolge van zekere prak tijken. Vervolgens werd de laatste vriend van de weduwe Becke' gehoord, de veertig jarige Hody. De beklaagde had hem wijs gemaakt, dat zij 44 Jaar was, terwijl zij op dat oogenblijk 56 was. De getuige gaf een verslag van zijn leven met be klaagde. Hij heeft nooit gehoord van den financeelen nood van zijn vriendin, zij liet hem gelooven, dat zij rijk was. Ge tuige herinnende zich op een avond te hebbengezegd, toen hij hoorde dat met. Bossier was overleden:,, al je vriendin nen gaan dood". Gisteren is mej. Boeuille als getuige gehoord. Zij is, naar zij verklaarde, het slachtoffer geworden van een poging tot vergifting. Op een dag had de beklaagde haar een glas port aangeboden, dat zij niet had kunnen ledigen, zoo slecht was de smaak. Den volgenden dag weigerde zij een glas bordeaux, waaraan de zelfde smaak was. Wee eenigen dagen later accepteerde zij een kop ,,thee tegen rheumatiek" De beklaagde had de thee bereid en mej Boeuille is er heel ziek geweest. Toch beschuldigde zij de reeds een uitvoerige aankondiging ge geven. Het bevat een uitvoerig overzicht van de gebeurtenissen in de laatste uren voor den ^Anschluss* door den bekenden hoofdredacteur van de voor malige Oostenrijksche »Telegi*aph« Eugène Lennhoff. Het boek kost f 1.90 gebonden. BRANDING ROND DE TOREN roman van den Finschen schrij ver Jan Hanner. Vertaald door Chr. Gl. Behrens. Uitgave van de Hollandia-Drukkerij N.V. Ie Baarn. 2.90 gebonden 3.90. Deze roman in het Zweedsch „Mor. gongaven" werd door het Zweedsch Letterkundig genootschap met den Lybeck prijs der Zweedsche regeering bekroond, terwijl door hel Zweedsch studentencorps alsook door de Zweed sche Auteursvereeniging de schrijver op andere wijzen werd geëerd. Het werk dat bij het Nederlandschc publiek wordt geïntroduceerd is vol warmte en frischheid, geeft een prach tige schildering van den strijd tegen de elementen. De verhoudingen die er in uitgewerkt worden, zijn mooi en echt. Het is een genot zulk een boek te lezen van dezen tot rijpheid en er varing gekomen schrijver. Zeer zeker een zeer bijzonder werk. De bekende Echo-serie van Holkema Warendorf N.V. te Amsterdam is weer uitgebreid met een nieuwe serie herdrukken van bekende en veel ge lezen boeken, die door deze uitgave (prijs 1.geb. 1.50) komen on der ieders bereik en welke serie een goede pers heeft en in den boekhandel verkrijgbaar is. Van den Deenschen Auteur Martin Andersen Nexö HET KLEINE DIER Vertaald door Claudine Bienfait. Van den Engelschen schrij ver II. S. Ashton REMBRANDT Vertaald door C. .1. Kelk. Van de Duitsche schrijfster Ina Seidel HET WENSCHKIND Vertaald door Tony de Ridder. Van de Duitsche schrijfstei Ina Seidel WAAR GEEN KEUZE BLEEF Vertaald door Tony de Ridder. Van den Nóorschen schrijver Peter Egge HALLVARD GDöNVOLD Bekroond in de groote Scan dinavische romanprijsvraag Vertaald door M. C. Castendijk. Van de Engelsche schrijfster Pamela Wynne LIEFDE DOET WONDEREN Uit hel Engelsch vertaald door Chr. Moresco-Brants. Hel zijn interessante en merkwaar dige boeken, zoowel door inhoud, als door behandeling van het gegeven treffende teekeningen der figuren en toestanden, boeiend van het begin tot het einde, die men gaarne nog eens herlezen zal. DUSSEN. R.K.V.V. Be Ready. Op de Vekabaan te Duivem drecht werden Zondag groote wieler wedstrijden gehouden. De achlervol gingswedstryd tusschen Groenewegen en Frans Slaats werd met 75 meter voor sprong gewonnen door Groenewegen in den tijd van 6 min. 36.6 sec. Die tusschen Pellenaars en Loncke werd een overwin ning voor eerstgenoemde, die met onge veer 75 meter voorsprong op Loncke en in den tijd van 6 min. o0.4 sec. wist te winnen. SLAATS—PELLENAARS WINNEN TE DEVENTER. van weduwe Becker aanvankelijk niet. Eerst later, toen zij hoorde wat zich had afge speeld. kreeg zij de overtuiging, dat zij het slachtoffer was geweest van een poging tot vergiftiging. De getuigen bracht een reeks getuigen mede, die haar ver klaringen bevestigden. Aan het einde van de middag heeft men nog een begin gemaakt met het onderzoek naar het geval van wijlen Aline Damoutte. »Cobouw« Wegennummer. Ter gelegenheid van het achtste in ternationale wegencongres dat van 20 juni tot en met 2 juli 1938 te Sche- veningen gehouden wordt en de inter nationaletentoonstelling »De weg 1938«, te 'sGravenhage verscheen bij Ten Hagens's Drukkerij en Uitgevers Mij. N-V. Den Haag een speciaal »Cobouw« Wegennummer. Deze kloeke uitgave, begunstigd met talrijke advertenties bevat een schat van actueele artikelen van bekende Fransche, Duitsche, Engelsche en Nederlandsche wegendeskundigen, terwijl de heer Ge- linck, oud-inspecteur Generaal van den Rijkswaterstaat er een kort voorwoord in schreef, meer speciaal betrekking hebbend op bovengenoemd congres Een keur van foto's verluchtigt het geheel en maakt het in de verschillende artikelen besprokene duidelijk. »De laatste vijf uren van Oostenrijk. Bij de »Hollandia-Drukkerij N.V.« te Baarn is thans verschenen »De laatste vijf uren van Oostenrijk* door Eugène Lennhoff, voor Nederland bewerkt door Mej. Mr. E. W. Broekman. Wij hebben van dit interessante boek DE RONDE VAN BAARLE-NASSAU. ZONDAG A.S. DE RONDE VAN DEN BOSCH. Wilt ge op de hoogte zijn en blijven van 't geen er leeft en te koop is in Waalwijk, de Langstraat en Omgeving, abonneert U dan op Zondag j.l. speelde Be Ready tegen S.N.P. De wedstrijd werd met den stand 31 voor S.N.P. gestaakt. District Langstraat. Naar we vernemen bestaan er plannen om het District Langstraat van den R.K.- V.B. op te heffen en in te deelen onder 's-Bosch en Breda. Definitieve besluiten zijn nog niet genomen. WIELRENNEN. GROENENWEGEN KLOPT SLA ATS IN DE ACHTERVOLGING. De koppelachtervolging, welke met 4 man werd begonnen eindigde met Groe newegen tegen Pellenaars, omdat de kop- pelgenoot van Groenewegen, Loncke, tegen het einde de haan verliet en Slaats zoo sportief was om dat dan ook te doen, zoodat deze twee, Groenewegen en Pel lenaars het samen uitvochten. Pellenaars won het van Groenewegen, die niettemin schitterend reed, in den tijd van 6 min. 26 sec. Vervolgens was er nog een kop pelwedstrijd over 60 K.M. welke door het koppel LonckeFrank werd gewonnen. Doch in dezen koppelwedstrijd ging het wat onregelmatig toe, daar Kees Pelle naars door de jury wegens gevaarlijk rij den uit de baan werd genomen en nog een boete van 25.opliep en Slaats werd gekoppeld aan Loozer. Voor den Waalwijker was feitelijk de aardigheid ei- af en dit was merkbaar. Loncke en Frank werden eerste, terwijl op 1 ronde eindig den: GroenewegenRoes 23 p.; 3 Hiddes —van Rijn 11 p.; 4 DomhaffLoskamp en 5 Slaats(Pellenaars) Loozer. De voornaamste uitslagen zijn: Achtervolging over max. 5 K.M.: Groe newegen klopt Slaats met 75 meter, tijd 6 min. 36.6 sec.; Pellenaars wint van Loncke met 80 meter, tijd 6 min. 50.4 seconden. Koppelachtervolging: SlaatsPelle naars winnen van LonckeGroenewe gen. 60 K.M. koppelwedstrijd: 1 Loncke-— Frank; op 1 ronde: 2 Groenewegen Roes; 3 Hiddesvan Rijn; 4 Domhoff Loskamp; 4 SlaatsPellenaars. W.S.C.- W AALWIJK. -COMB. R.W.B./JULIANA 4—4. Zondag 1.1. speelde WSC, den door ons reeds eenigen tijd geleden aangekondig- den huldigingswedstrijd tegen een com binatie van Juliana en RWB. Voor den aanvang van den wedstrijd verzamelden de spelers zich op het mid denterrein waar namens de combinatie het woord werd gevoerd door W. v. d. Gouw, die met welgekozen woorden het WSC-bestuur en het eerste elftal huldig de voor het behaalde tweede-klasser- schap en waarhij hij de hoop uitsprak dat het WSC in de tweede klas wel mog*. gaan. Als blijk van waardeering offreer de spreker een fraaie bloemenmand. De voorzitter van WSC, de heer J. Spij kerman dankte voor de gebrachte hulde. Hierna vingv oor een tamelijke belang stelling de wedstrijd aan. De Combinatie speelde in de gepubli ceerde opstelling. WSC miste haar kee per J. Bouwman, in wiens plaats H. v. d. Lee stond; verder hadden J. v. d. Ven en J. Klaassen van plaats verwisseld zoo dat zij nu beiden respectievelijk rechts half en rechtsbinnen speelden. Deze kleine omzetting heeft over het geheel genomen niet slecht voldaan en is zeker het nemen van een tweede proef waard. De wedstrijd, die in de beste verstand houding gespeeld werd kenmerkte zich, vooral in de eerste helft door een Com bi natie-overwicht, dat in een 30 voor sprong tot uiting kwam. Een minuut voor rust werd Chr. Aarts wegens een gezicht-blessure vervangen door C. v. Oostrum. In de tweede helft wogen de partijen goed tegen elkaar op, alhoewel WSC toen eenigszins een overwicht demonstreer de. Het bleek dan ook spoedig dat de 3o voorsprong van de Combinatie geenszins veilig was. Nauwelijks 5 minuten na de hervatting is het dan ook M. v. d. Bogaert die voor de eerste maal, den goed in vorm zijnde doelman L. v. d. Aa passeert 13. Door een misverstand in de Combinatie-ach terhoede is even later de stand reeds op 23 gebracht, die evenwel niet lang ge handhaafd blijft want dan is het van der Lee weer die werd gepasseerd. WSC zit evenwel niet stil en na hevig werken slaagde zij er in den stand op 44 te brengen, waarmede het einde kwam. In het Sportpark te Deventer vonden Zaterdagavond wielerwedstrijden plaats georganiseerd door de Deventer Ren- en Toeristen ver. Triomphator. Een vrij talrijk publiek woonde de wedstrijden bij. De uitslagen zijn als volgt: Sprint lste serie: 1 Slaats. 2 Middelkamp. 2e serie: v. d. Bmek. 2 Pijnenburg. Achtervolging over max. 8 ronden. Van Hout haalt na 8 ronden Meer- schaert in. Afvalwedstrijd 1 Groenewegen. 2 Gerritsen. 3 Roes. Klassement-wedstrijd. 1 Slaats 15 punten. 2 Pijnenburg 11 p. 3 Pellenaars 6 p. Australische Jachtrace over 5 ronden. 1 Gerritsen. 2 Roodbergen. 3 Schot man. Uitslag Omnium: 1 SlaatsPellenaars 10 punten. 2 Pij nenburgMiddelkamp 7 pt. 3 Schijndel- v. d. Broek 6 pt. 45 K.M. Koppelwedstrijd. 1 Slaats Pellenaars. Op 1 ronde 2 van Schijndelv. d. Broek. 3 Groenewegen Roes. 4 PijnenburgMiddelkamp. BOEI JENv. GEENE WINNEN TE BOXTEL. Zaterdagmiddag werden onder enor me belangstelling op de Boxtelsche Wie lerbaan wedstrijden verreden. Het koppel Boeyenv. Geene werden de favorieten terwijl CoomansRood bergen zich danig wisten te onderschei den. De uitslagen waren als volgt: Koppelachtervolging: Deze wedstrijd werd op fraaie wijze gewonnen door het koppel Schoenmakerv. Geene welke na 17 ronden in een tijd van 4 min. 15 sec. het koppel SchotmanAlbers overbrug de. Klassementrace voor onafh. over 25 ronden: 1 Boeijen 16 punten; 2 Roodber- ger 13 punten; 3 Schoenmakers 11 pun ten; 4 v. Geene 16 punten; 5 Vervoort 5 punten. Koppelwedstrijd over 60 K.M.1 Boeij env. Geene 14 punten; op 1 ronde: 2 CoomansRoodberger 14 punten; 3 Schoenmakersv. Gennip 8 punten; 4 GlasMaas 6 punten; op twee ronden: 5 SchotmanAlbers 1 pnt; 6 Diependaal 1 punt. Tijd 1 uur 28 min. land) 4 uur 19 min. 27 sec.; 2 Schulte 4 uur 19 min. 48 sec.; 3 Valentijn 4 uur 19 min. 58 sec.; 4 Hellemons 4 uur 21 min. 13 sec.; 5 Gommans 4 uur 21 min. 42 sec. Amateurs (151.6 km.): 1 Hofstede 4 uur 23 min. 12 sec.; 2 Demmenie; 3 De Hoog; 4 T. Pijnenburg (allen in denzelfden tijd). Onafhankelijken (151.6 km.): 1 Seyen 4 uur 21 min. 9 sec.; 2 Reuter; 3 van Stek, beiden in denzelfden tijd. Veteranen: 1 Braspenninxsr. 1 uur 36 min. 20 sec. DE RONDE VAN OSSENDRECHT. De uitslag werd: 144 kilometer in 3 uur 29 min. 1 Torfs (België); 2 Stuvts (Ned.); 3 J. Janssens (België); 4 J. Gom- mers (Ned.); 5 de Lathouwers (België); 6 Noens (België); 7 Albert Gyzen (Ned.); 8 Jacobs (België); 9 de Meyer (België); 10 Tersago (België); 11 Palmans (België); 12 Michaud (België); 13Michel d'Hooghe (België); 14 Meerschacrt (België), 15 de Weert (België); 16 Dixtus (België); 17 A. Heeren (Ned.); 18 C. Valentijn (Ned.); 21 J. Heeren (Ned.). De ochtendwedstrijd voor amateurs werd op schitterende wijze gewonnen door F. v. d. Zande uit Halsteren. Er startten 84 deelnemers in deze categorie, die een lioag tempo van ca. 38 K.M. re den. Van der Zande, die in de derde ron. de was gevlucht en ongeveer 30 secon den voor was behield dezen voorsprong lot het einde. De uitslag luidt: 1 v. d. Zande, 55 km. 1 uur 27 sec.; 2 op 30 seconden J. Dem menie, Rotterdam; 3 A. v. d. Veeken, Rotterdam; 4 Otto Moeke, Weesperkar- spel; 5 C. de Groot, Amsterdam; 6 A. Nuyen, Rotterdam; 7 B.van Genmonden, Arnhem; 8 A. Solke, Sas van Gent; 9 W. Rijnbeek, Pijnacker; 10 C. Gyzen, Ginne- ken. De uitslag luidde: 1 Braspenninx 127 K.M. in 3 uur 15 min.; 2 v. d. Driessche op 25 sec.; 3 Binnemans op 35 sec.; 4 Cavé op 4() sec.; 5 Dufromont op 3 min.; 6 Joosen (Ned.) op 4 min.; 7 Raes op 4 min. 15 sec.; 8 Reyns; 9 v. d. Hove (Ned.) 4 min. 45 sec.; it) Reijnden (Ned.); 11 v. Helvoirt (Ned.). Met grooten achterstand werden ook nog o.a. de Nederlanders Van Amster dam, Heeren, v. Ginderen, Prince, Stob- bink en De Klerk in deze volgorde in den uitslag opgenomen. DUIVENSPORT. DRUNEN. Zondag hield de postduivenvereeni- ging: „De Opkomst", gevestigd bij den heer Smits alhier, een wedvlucht vanuit Apeldoorn. De eerste duif bereikte het hok des middags ten 1 uur 38.33; de laatste om 3 uur 2.11. De uitslag luidt als volgt: 1 en 7, W. Pijnenborg; 2 en 3 A. Smits; 4 en 6 Adr. Brok; 5 M. v. Huiten; 8 J. v. d. Hoven en 9 Pulles. Ie Overduif A. Smits. Zondag a.s. zal een wedvlucht worden gehouden vanuit Zwolle, afstand 125 km. De inkorving voor deze vlucht heeft plaats Donderdagavond 78 uur. Wij vestigen de aandacht op de Ronde van Den Bosch, welke a.s. Zondag 26 Juni in het „Plantsoen" aldaar wordt gehouden op een zeer mooi gelegen cir cuit van 1300 meter. Verleden jaar werd deze ronde een groot succes en ook thans bestaat er alle reden om te verwachten, dat er zeer veel publiek zal zyn. Van de zijde der renners was de animo voor dezen wedstrijd heel groot, wat wel blijkt uit het aantal inschrijvingen, dat nóg hooger is dan vorige jaren. Onder de goede zorgen van de wieler club „Swift" zal de regeling wel weer vlot verloopen, zoodat we een prettige en mooien wielersportdag in Den Bosch mogen tegemoet zien. DE NED. WIELRENKAMPIOEN- SCHAPPEN OP DEN WEG. Nabij Valkenburg zijn voor twintig duizend toeschouwers de Nederlandsche wielerkampioenschappen op den weg verreden. De uitslagen waren: Beroepsrenners (151.6 km.) 1 Middel kamp (algemeen kampioen van Neder- KAATSHEUVEL. De K.C.C. alhier hield Zondag 19 Juni in samenwerking met de Dongensche Postduivenvereeniging een wedvlucht vanuit Orleans. De eerste duif arriveer de om 11.56.56 de laatste prijswinnende om*12.25.30. 1) Dongen. Uitslag: Jos. Schrauwers 1 17; F. v. d. Assem 2 9 54 72; A. Verhagen D., 3 11; A. van Rijswijk I)., 4 28 64; W. Zijlmans D., 5; A. Zacht 6 7 53 61; G. Vermeulen D., 8; W. Kemmeren 10 33 62; P. v. Helvoirt K. 12; M. v. d. Velden 13 38; T. v. Don gen D., 14; L. v. Mosselveld 15; P. Stokkermans 16 26 35; Jac. Hoevenaars 18; Jan van Gooi I)., 19 75; G. van der Linden K. 20 29 58 59; J. P. de Brouwer 21 74 84; A. Emmers I)., 22 23; Jac. v. Dongen 24 80; A. de Bie 25; C. de Bondt 27 60 88; Jac. van Herpt IX, 30; L. Smits D., 31; C. Aarts D., 32 51; Jac. Koenen I)., 34 44 81; Jac. Vloemans 36 66; M. de Bondt 37; C. in 't Groen I)., 39; C. Smans I)., 40; A. Pijnenburg 41; J. Ver hoeven IX, 42; Ant. Vermeulen D., 43 85; A. Pijnenburg 45; A. de Brouwer 46; C. Moreval 47; G. v. Loon IX, 48 55 73; J. Kemmeren 49; Jac. de Brouwer 50 76; J. Weterings I)., 52; W. v. d. Ven 56 90; C. v. d. Ven 57; P. de Nijs 63; Fr. Danien 65; F. v. d. Assem D., 67; Chr. Steenber gen 68 83 86; J. Nieuwenhuijzcn I)., 69; L. v. Mosselveld 70; W. de Bondt I)., 71 78 82; J. Opperman 77; Th. Ligt voet 79; J. Heesters 1)., 87; M. v. Boxtel 89. Ie Overduif G. van Loon. R AAMSDONK. Van 11 tot en met 17 Juni 1938. Geboren: Maria A., dv. Johannes M. van Gils en Anna F. van Seters Rosina A., dv. Adrianus Hub. van Seters en Catharina J. Kommers Giiia II., dv. Adrianus H. van Seters en Catharina J. Kommers Anna J., dv. Johannes M. Fens en Anto- netta H. Schipperen Cornelis M., zv. Petrus C. Zijlmans en Helena A. v. Rijn. Gehuwd: Gerardus A. van Rooij, oud 30 jaren en Johanna W. van Rossum, oud 29 ja ren Hendricus C. Ripzaad, oud 25 jaren en Catharina M. van den Kieboom, oud 22 jaren Cornelis J. Fijneman, oud 31 jaren en Josephina C. Broeders, oud 27 jaren. Overleden: Huiberdina C. van Dijk, echtge. van Joachim H. de Bont, oud 65 jaren.

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 3