GEMENGD NIEUWS. SPORT Nieuws uit de Langstraat Juli en Maandag 1 Augustus a.s. en Omgeving. DUSSEN. GEERTRUIDENBERG. HEUSDEN. NIEUWKUIJK. WASPIK. hierin zal openbaren, door «Is Raad geen instemming te betuigen met de adressen van de gemeenteraad van Oss, maar door zelfstandig als ge meentebestuur een adres hierover naar de Provinciale Staten en de Tweede Kamer te richten. Als een plaats als Waalwijk hierin ook een eigen geluid laat hooien, zal m.i. daar meer kracht van uitgaan dan van een bloote sympathiebetuiging met het adres van een ander. Dit nog temeer, daar de gemeente Waalwijk het voorrecht geniet, dat het burgerliik Hoofd dezer gemeente ook provinciaal Statenlid is. Dit verstokte belastingstelsel valt ook niet met een slag, maar zal door aanhoudende en veelzijdige bestrij ding in de weg van recht en billijk heid moeten bezwijken. U, Mijnheer de Redacteur, dank voor de opname. Hoogachtend, INWONER. Het drama te Obdam Betreffende het drama te Obdam vernemen wij, dat de dader, de kapper D., door den rechter commissaris is verhoord en een volledige bekentenis heeft afgelegd. De kapper heeft zijn vrouw op een afschuwelijke wijze om het leven gebracht, Quasi stoeiende heeft hij verscheidene keeren haar hoofd op een granieten aanrecht geslagen, waardoor de hersenpan zwaar werd beschadigd. Vervolgens bewerkte hij haar hoofd met een schaar om tenslotte zijn vrouw op een niet te beschrijven wijze door verstikking te dooden. Den man zal vermoedelijk dood slag ten laste worden gelegd. Weest voorzichtig met auto portier openen Op den Meppelerweg is gisteren nacht op de grens van de gemeenten Steenwijk en Steenwijkerwold de reeds bejaarde mevrouw baronesse van Weideren Rengers die, in ge zelschap van een familielid, notaris jhr. Van Sminia, per auto, komende uit Duitschland, in de richting Steenwijk reed uit de auto gevallen. Mevrouw Van Weideren trachtte, wijl zij onpasselijk werd het portier van de auto op een kier te openen Door de snelheid van den wagen vloog het portier geheel open. Mevrouw van W. werd op de straat geslingerd, waarbij een harer beenen werd verbrijzeld en zij ernstige verwondingen aan het hoofd kreeg. Na door de doktoren Brons en Rijsbosch uit Steenwijk te zijn be handeld is zij per ziekenauto naar een ziekenhuis te Leeuwarden ver voerd. Haar toestand is zeer ernstig. Het verbrijzelde been moet worden geamputeerd. Ernstig vliegtuigongeluk in Columbië. Niet minder dan 33 dooden en 104 gewonden. Tijdens een demonstratie met militaire vliegtuigen te Bogota is zoo'n militair vliegtuig tegen een tribune gevlogen en onder de toe schouwers gevallen. Het toestel vloog in brand. 27 personen werden gedood, J30 gewond. De onlangs gekozen president Santos, is ter nauwernood aan den dood ontsnapt, het had weinig ge scheeld of het vliegtuig was tegen de tribune gevlogen, waarop hij plaats had genomen. De ramp heeft zich voorgedaan tijdens de feesten ter viering van het vierhonderdjarig bestaan van de stad Bogota. In den ochtend defileerden vijfduizend man van het leger voor den President. Na de parade voerde een jachtvliegtuig bestuurd door luitenant Sesar Abadia, acrobatische toeren uit, op geringe hoogte boven de troepen. Plotseling weigerde de motor, het vliegtuig viel, nabij de tribune van den president en vloog in brand. Volgens de laatste berichten zijn 33 dooden geborgen104 personen werden gewond. Onmiddellijk zijn alle feestelijk heden gestaakt. In een natuurbad verdronken. In het natuurbad Staalbergven te Ois- terwijkis Zondagmiddag verdronken de 19-jarigen van der L. uit Geldrop. Het schijnt dat de jongen de zwemkunst niet geheel machtig is geweest. Het ongeluk is door de groote drukte in het zwembad niet dadelijk opgemerkt. Toen men na eenigen tijd den jongen uit het water had opgehaald, hebben twee genessheeren, die zich in het zwembassin bevonden, kunstmatige ademhaling toegepast, hetgeen evenwel geen resultaat meer had. Door een drijfriem gegrepen. Maandagmorgen zes uur, kort nadat de machinerieën op de tex tielfabriek van de firma Hertzberger te Boxtel in werking waren gesteld, is de 18 jarige P. Boeren, uit Box tel, door een drijfriem gegrepen. De jongeman werd tegen den zol- geslingerd en was op slag dood. Autobus in een afgrond gestort- Tengevolge van een fout van den chauffeur is op den Furkapas tus. schen Gletsch en Oberwatd (Zwit serland) een autobus met negen personen in een afgrond gestort. Drie personen werden op slag ge dood, vijf anderen zijn met zware kwetsuren in het ziekenhuis opge nomen. De onbewaakte overweg. Bestuurder van een tractor verongelukt. Op den onbewaakten overweg in de spoorlijn Terborg - Varseveld is door den trein, welke te half zeven te Terborg moest aankomen, tractor bestuurd door J. Schuurman, gegrepen en geheel vernield. De bestuurder was op slag dood en is onherkenbaar verminkt. De deelen van den tractor lagen over een lengte van 300 tot 400 meter langs de spoodijn verspreid. Het slactoffer laat een vrouw en tien nog jeugdige kinderen achter. Ernstig motorongeluk. Zaterdagmiddag werd de heer C Kaempf, hoofd der school te Uffelte, die op zijn motor den rijksweg langs de Drentsche Hoofdvaart overstak, door een auto, bestuurd door een taxi chauf feur uit Utrecht gegrepen. De heer K. en 2ijn vrouw, die op de duo zat, sloegen driemaal over de kop. De heet K. werd zwaar gewond. In het diaconessenhuis te Meppel, waarheen hij ijlings werd overgebracht, overleed hij hij dadelijk na aankomst. Mevrouw K. liepeen ernstige schouderfractuur op en werd in hel diaconessenhuis ter ver pleging opgenomen-De motor werd ge heel vernield. De rijkspolitie en de verkeerspolitie uit Assen stelde een onderzoek in. Den chauff ur van de auto, die op een voorrangsweg reed treft geen schuld. Door auto gegrepen. Op den Frieschestraatweg tusschen Zuidhorn en Noordhorn is Zaterdagmid dag een wielrijder door een personen auto gegrepen en zoo ernstig gewond dat hij korten tijd later aan de gevolgen is overleden. Ter plaatse worden naast de grooten en drukken verkeersweg fietspaden aangelegd-Om de arbeiders, die hierbij aan het werk zijn, te ontwijken, reed de wielrijder, de 60-jarige H. de Vries uit Niezijl, tusschen de langs de weg staande boomen op den straatweg. Van de andere zijde kwam op dit moment juist een personenauto. De wielrijder werd overreden en in zorgwekkenden toestand bij om wonenden binnengedra gen. Zijn borstkas bleek ingedrukt te zijn-Het slachtoffer is korten tijd later overleden. Treinramp te Belgie. Zondagmorgen is bij den ingang van het station te Sint Truiden in België een ernstig spoorwegongeluk ontstaan- Door nog niet opgehelderde oorzaak ontspoorde het eerste rijtuig van een personentrein. Het rijtuig werd geheel verpletterd. Er zijn bij dit ongeluk vijf dooden en tien gewonden te betreuren. Volgens hetgeen men heeft kunnen vaststellen, heeft het ongeluk zich als volgt afgespeeld: De trein van kwart voor negen in den morgen, die uit Lonaen kwam, zou het station van Sint Truiden binnenrijden en daartoe het derde spoor nemen, om aan het perron te stoppen De locomo tief, de tender en de beide eerste derde klasse rijtuigen volgden den wisselstand. Plotseling gleed het derde rijtuig van de rails, raakte een seinpaal, die omviel en die het rijtuig letterlijk verpletterde. De plaats van het ongeluk bevond zich op slechts 100 m afstand van het station, zoodat spoedig hulpverleening was georganiseerd. Om half elf had mende vijf lijken uit de puinen gebor gen, evenals tien gewonden. JONGETJE VERDRONKEN. Gisterochtend is het elf-jarig zoon tje van de familie Schooneveld te Mid- denmeer, in den Wieringermeerpol- der, terwijl hij met een vriendje aan het visschen was nabij het stoomge maal te Aartswoud te water geraakt. Het vriendje waarschuwde onmiddel lijk eenige omwonenden, doch 't lukte hun niet den jongen te redden. Nadat men ongeveer een kwartier aan het dreggen was geweest, werd het lijkje opgehaald. Gedurende anderhalf uur paste een geneesheer kunstmatige ademhaling toe; het had evenwel geen resultaat meer. DOOR ELECTRISCHEN STROOM GEDOOD. Gistermiddag is in de machinefa briek van de N.V. Kon. Mij. de Schel de, te Vlissingen, de 46-jarige poetser B., uit Vlissingen, in aanraking geko men met een werkstuk, dat onder stroom stond. De man stortte neer en werd in bewusteloozen toestand naar de verbandkamer gedragen, waar men nog geruimen tijd heeft getracht de levensgeesten op te wekken, evenwel zonder succes. De uitslagen van den Zondag ge houden schietwedstrijden der Dus sensche Burgerwacht op de Kanaal dijk alhier luide 1 G. v. d. Pluijm Azn 96 pnt.; 2 J, Ausems 94 pnt.; 3 J. Lensvelt 88 pnt.; 4 P. van Schendel 88 pnt.; 5 A.van Dongen 81 punten. Door werkzaamheden aan den Rijksweg alhier, welke worden uit gevoerd door de N.V. Aannemers bedrijf van DijkPetit te Bergen- op-Zoom, is de weg tijdelijk omge legd, langs den ouden weg en den oprit bij de papierfabriek Marsmoud. Hierdoor ondervindt het verkeer hoegenaamd geen stagnatie. De jaarlijksche Bergsche kermis behoort weer tot het verleden en dank zij het gunstig zomerweer, uitgezonderd Dinsdag, kan zij buitengewoon goed geslaagd heeten. Vooral Zondag was de drukte enorm dank zij den grooten toeloop van vreemdelingen ver uit de om geving. Doch ook de andere dagen was er meer vertiei op de kermis. Jammer dat het weer Dinsdag niet meewerkte zoodat deze dag niet is geworden wat men er van aacht. Alhoewel het aantal inrichtingen van vermaak op het kermisterrein dit jaar bijzonder groot was maak ten de meesten zeer goede zaken wat voor hen een stimulans zal zijn volgend jaar weer terug te keeren. Ook hadden de caféhouders naar wij vernemen, meer drukte in hun zaken dan vorig jaar waar uit men kan opmaken dat er toch wel eenig opleven in den econo- mischen toestand valt waar te nemen temeer daar velen zich nog wat hebben ingehouden om de a.s. Stadsfeesten met grooten luister te gaan vieren Nog vier weken en opnieuw kan met de feestviering worden begonnen. Op het bij de eerwaarde zus ters alhier gehouden examen zijn geslaagd Cor v. d. Bosch, Marie van Dongen, Mien Kortland, To Maas voor Costumière en Johanna van Dongen, Toony Hondijk, M. Kortland, Jo de Ruijter en Lucia Staal voor Lingerie. Donderdag 18 Augustus a.s. zal de dag zijn waarop katholiek Geertruidenberg zijn verleden zal herdenken. Op dien avond zal in het parochiehuis door een drietal bevoegde sprekers de opkomst, het verval en de wederopbloei van het katholicisme in den Berg worden beschouwd. De bijeenkomst zal voorzien zijn van een muzikale omlijsting. Binnen het kader van de Bergsche feesten zal deze avond een waarde volle aanvulling zijn op het feest van iederen rechtgeaarden katho lieken Bergenaar. De bijeenkomst wordt georganiseerd door »Jong Katholiek Leven«. Vrijdag, Zaterdag en Zondag had alhier op een schitterend gelegen feestterein de Vlaamsche kermis plaats, begunstigd door schitterend Zomerweertje en een drukke belang stelling. Vooral des Zaterdags en Zondags was het overweldigend druk. De verschillende kermisvermakelijkhe den mochten zich in een enorme belangstelling verheugen. Vrijdagavond had in de consump tietent de gratis verloting plaats welke verbonden was aan de entree kaartjes. 't Geheel had een prachtig en gezellig vei loop. Het comité mag hoogst tevreden zijn met deze in alle opzichten ge slaagde Vlaamsche kermis. Zaterdag namiddag werd het twee jarig jongetje van den landbouwer Jan van Kuijk terwijl het op het erf bezig was met spelen, plotseling door den hond van Van Kuijk zelf aangevallen. De moeder, die toe. vallig het gebeuren zag wist met groote moeite het woeste dier van het kind te verwijderen. Intusschen was het kind echter reeds door den hond zoodanig gebeten en gewond, dat geneeskundige hulp moest wor den ingeroepen. Dr. Akkermans was spoedig aanwezig en consta teerde de toegebrachte wonden wel erg doch niet doodelijk. Aan den slaap had het kind een wond van pl.m. 10 c.M. lang en 2 c.M. breed. Deze wond werd door den dokter inet klemmetjes gehecht. Naar om standigheden maakt hel kind het goed. Wederom voor velen een les dat een hond bij kinderen, hoewel zacht van aard, niet steeds te vertrouwen is. zal alhier tot instandhouding van diverse kerkelijke vereenigingen een Vlaamsche Kermis worden gehou den. De kermis wordt gehouden in en op 't terrein van het patronaat. Naast de veJe attracties die men er zal vinden is aan deze kermis een groote verloting verbonden waar voor vele mooie en prachtige prijzen zijn beschikbaar gesteld. De heer A. F. de Moor, veld wachter alhier, is per 1 Augustus a.s. als zoodanig benoemd te Heus- den. De heer de Moor heeft in de vele jaren, die hij in Waspik dienst deed, vele vrienden verworven, welke hem noode zien vertrekken Het moge hem in zijn nieuwe stand plaats goed gaan De Zeereerw. Pater Flavianus Huybers, welke binnenkort weer naai zijn missie in Borneo hoopt te vertrekken, hield in de St. Bar tholomeuskerk zijn afscheidspredi- catie. Zijn Eerw. bracht een groot gedeelte van zijn vacantie in het vaderland door te Waspik, waar allen hem kennen als een goedige missionaris en een groot kinder vriend. Gebed en offer zal hem dan ook door de Waspiksche parochia nen zeer zeker niet onthouden worden Door de Kindsheidvereeni- ging werd bij gelegenheid van dit afscheid een grooten optocht geor ganiseerd, waarin verschillende nieu we groepen voor het eerst waren opgesteld. De slotgroep werd ge vormd door jongens van het St. Aloysiuspatronaat, en was bedoeld als reclame voor het groote open luchtspel »De vorstenzoon«, het welk medio Augustus alhier za worden opgevoerd SPRANG. N. E. O. S. D. O. BARTALI, DRAGER VAN DE GELE TRUI, IS EEN GODSVRUCHTIG MAN. Zaterdagmiddag j.l. speelde NEO 1 een competitiewedstrijd voor de Zaterdag middag-competitie van den B.V.B. een thuiswedstrijd tegen Stormvogels uit Woudrichem. Wat wij niet hadden ge dacht is dan toch gebeurd n.l. dat NEO 1 Stormvogels, welke zooals men weet kampioen is, een nederlaag heeft toege bracht. Het was dan ook een spannende wed strijd van het begin tot het einde. Beide partijen gaven elkaar niet veel toe, maar NEO die iets gelukkiger scheen te zijn wist Stormvogels een 32 nederlaag te bezorgen. SDO 1 maakte Zaterdag j.l. de reis naar Wijk om aldaar voor de Zaterdagmiddag- competitie van den B.V.B. een wedstrijd te spelen tegen NOAD. Het was een wed strijd waarin de spanning van het begin tot het einde aanwezig was. DE SDO'ers lieten mooi voetbalspel zien en speelden aardig samen. Zij wisten dan ook dezen wedstrijd tot een goed einde Ie brengen door met 32 van NOAD te winnen en zoodoende de puntjes mee naar Sprang te brengen. Gisteravond (Dinsdag) speelde SDO 1 in Vrijhoeve Gapelle een competitiewed strijd voor de Zaterdagmiddagcompetitie tegen Sparta adaar. Voor dezen wedstrijd bleek een zeer groote belangstelling te bestaan. Beide partijen wogen goed tegen elkaar op. SDO toonde door tweemaal te scoren de meerdere van Sparta te zijn. Sparta daarentegen wist het doel niet te vinden en verloor alzoo met 20. Donderdagavond speelt SDO 2 tegen SDO 3 een competitiewedstrijd voor de Zomeravondcompetitie. Dit kan een aar dige wedstrijd worden, waarbij EDO 3 alles in het werk zal stellen om haar clubgenoot SDO 2 een nederlaag te be zorgen. Naar wy meenen zal zij dan alles in het werk moeten stellen en zich van het begin tot het einde geheel moeten geven. WIELRENNEN. Een pastoor hielp hem in zijn wielercarrière. Gino Bartali, de thans 24-jarige renner is woonachtig te Ponte a Erna, nabij Flo- rentië, alwaar hij een fraai landhuis be woont, hetwelk hij heeft laten bouwen, van het met wedstrijden verdiende geld. In deze omgeving heeft hij zich met groo te zorg voorbereid voor de Ronde van Frankrijk. In 1937 verschenen er in bui- tenlandsche bladen nog voor de Bon- de berichten als zou hij kloosterling worden. Deze verhalen zijn verzinsels gebleken. Wel is hij een goed Katholiek en vurig vereerder van de Madonna en de H. Theresia. Op de borst en aan den arm draagt hij een afbeeldsel van deze Heilige en één hiervan is hem geschon ken door supporers uit Nizza. Hij is eveneens lid van de leekenorde der Kar melieten. Gino is gesloten van karakter en te rughoudend in den omgang en boven dien zeer godvruchtig. Vandaar de ge heimzinnige sfeer die steeds om Bartali hangt. Bij zijn opkomst als renner is hij vooral geholpen door den Pastoor zijner parochie voor wien hij nog steeds een groote vriendschap en een diepe dank baarheid koestert. Door den dood van zijn jongsten broeder waarmede hij re gelmatig oefende en van wien hij zeer veel hield, was Bartali gedurende gerui men tijd geestelijk en lichamelijk ge knakt; doch zijn onwankelbaar Godsver trouwen heeft hem door deze zware be- lroeving heen geholpen. Als renner be hoort hij tot de groote klas. Hy is een geboren kampioen en een bewys daar van vindt men in het feit, dat hij, toen hij in 1934 beroepsrenner werd dadelijk zich tusschen de allerbesten plaatste. In 1935 werd hij kampioen van zijn land en vanaf 1936 kreeg hij internationale ver maardheid. In 1937 was hij de opval lendste figuur in de Ronde van Frank rijk en ook heden is hij dit. Vooral in de bergetappen is hij onhoudbaar en vindt zijn weerga niet, hetgeen hij over tuigend heeft bewezen. Dat hij zich van zijn buitengewone kwaliteiten bewust is, heeft hij eveneens bewezen door j.l. Woensdag aan Willem van Wynendaele, den verslaggever van .Sportwereld" te verklaren dat hij den rit der drie Alpenreuzen zou winnen. Toen deze hem o.in. vroeg of hij niet bang was bij het dalen, antwoordde Gi no hiermede illustreerde hij zijn on wankelbaar Godsvertrouwen „Neen, ik ben niet bang. de Madonna zorgt voor my!" De groote kampioen had tot 17 Juli nog geen enkele bandbreuk geleden vanaf Parijs en gisteren in den zwaren rit DigneBrian^on één enkele maal terwyl alc andere renners Vervaecke zelfs viermaal meermalen bandbreuk hadden. Gino heeft Vervaecke onttroond als „Koning" der bergen. Het zal de Bel gen zoowel als de Franschen moeilijk vallen op Gino de gele trui te heroveren. Zelfs de eerste plaats in het landenklas- sement is door Italië overgenomen. Voor wielrennend België was 22 Juli een zwar te dag. DE RONDE VAN FRANKRIJK. Marcel Kint wint 15e en 16e étappe. Marcel Kint heeft zijn overwinning van de vijftiende etappe herhaald: de Belg won ook de zestiende, welke van Alix- les-Bains naar Besan^on leidde over een afstand van 284 k.m. Onze landgenoot Anton van Schendel was in dezen rit uitstekend op dreef en wist op 30 km. van de finish met enkele andere renners te ontsnappen. Hij bezette een zeer goede achtste plaats. Middel kamp en Hellemons beven in het hoofd- peleton zitten en werden gezamenlijk op de achttiende plaats geklasseerd met 3 minuten achterstand op den winnaar. In de algemeene rangschikking zijn er wei nig veranderingen gekomen. Het resultaat van de 16e etappe luidt: 1 Kint (België), 9 uur 39 min. 56 sec.; 2 Yvon Marie (Frankrijk), zelfden tyd; 3 Disseaux (België); 4 Bernardoni (Italië), allen zelfden tijd; 5 Egli (Zwitserland), 9 uur 41 min. 26 sec., met tien andere renners, waaronder van Schendel, die op de achtste plaats kwam; 17 Neuens (Lu xemburg), 9 uur 42 min. 57 sec., met 27 andere renners. Middelkamp en Helle mons behoorden ook tot deze groep. Ver der Bartali, Vervaecke, enz. DE 17e ETAPPE. 1 en 2 Masson (België) en Weckerling (Duitschland) beiden 6 uur 58 min. 8 s. 3 Fréchaut (Frankrijk A) 7 uur 0 min. 16 sec., 4 pt. 4 Tanneveau (Frankrijk B) 7 uur 0 min. 16 sec., 16 pt. 5 Majerus (Lu xemburg) 7uur 1 min. 9 sec., 6 Le Guevel' (Frankrijk C) 7 uur 2 min. 10 sec., 7 Louviot (Frankrijk B) 7 uur 3 min. 3 sec. 17 ex aequo Hellemons Middelkamp in een peleton van 26 renners 7 uur 8 min. 22 sec., 56 Van Schendel 7 uur 15 min. 31 sec. Het algemeen klassement na de zeven tiende etappe luidt: 1 Bartali 121 uur 39 min. 2 sec.; 2 Ver vaecke 122 uur 0 min. 19 sec.; 3 Cosson 122 uur 9 min. 13 sec.; 4 Vissers 12 uur 15 min. 39 sec.; Matt. Clemens 122 uur 22 min. 56 sec.; 6 Vicini 122 uur 27 min. 58 sec.; 7 Lowie 122 uur 31 min. 10 sec.; 8 Magiie 122 uur 36 min. 55 sec.; 9 Kint 122 uur 43 min. 36 sec.; 10 Gianello 122 uur 47 min. 53 sec.; 42 Middelkamp 124 uur 14 min. 48 sec.; 47 Van Schendel 124 uur 50 min. 39 sec.; 56 Hellemons 126 uur 26 min. 9 sec. PIJNENBURG RAAKTE HAND GEMEEN. Jan Pijnenburg, die Zondagmiddag deelnam aan de wielerwedstrijden, wel ke op de wielerbaan te Sittard waren georganiseerd, is toen enkele personen op de tribune hem minder sportief be jegenden, plotseling van zijn fiets ge stapt en naar die toeschouwers geloopen om hen ter verantwoording te roepen voor die onheusche bejegening, welke blijkbaar was voortgevloeid uit liet feit, dat „de Pijn" althans naar den zin van dat gedeelte van het publiek niet vol doende zijn kansen verdedigde. Tijdens de „debatten", welke nogal hevig verlie pen, heeft Jan de kanonbal zich niet meer kunnen behcerschcn en zijn er rake klap pen gevallen. De politie moest er aan te pas komen om de twistenden le scheiden. Na dit intermezzo, dat begrijpelijkerwijs nogal consternatie verwekte, is de orde weer volkomen hersteld geworden en kon de wedstrijd worden voortgezet. SCHULTE WINT HET CRITERIUM VAN PARIJS. De blonde reus hield zich langen tijd achteraf tusschen de wielen en volgde ge makkelijk het tempo van ver over de 40 kilometer! Toen geweldenaren als Ar- chambaud, Hardiquest en De Caluwe bandbreuk leden werd het tempo nog opgevoerd, zoodat dit drietal kon op geven na een vruchtelooze achtervolging. Ook Kaers moest opgeven. Op 3 ronden voor het einde van den 26 ronden tellenden koers, ging Schulte er onweerstaanbaar van door. Niemand die zijn wiel kon houden en zelfs de ver- eenigde krachten van de vervolgers wa ren niet in staat den reus in te halen, die tenslotte met 24 sec. voorsprong als eer ste eindigde in den tijd van 2uur 24 min. 19,8 sec., een uurgemiddelde van 41,571 kilometer en daarmede 10000 frs. in de wacht sleepte. 2 Debenne; 3 Moretti; 4 Bonduel; 5 v. Theensche; 6 N'oret; 7 Clautier; 8 Bru- neau; 9 een grotoe groep, waaronder Danneels, Dekuysscher en Loncke.

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 3