Vredeen hoe help ik mee? RECHTZAKEN BINNENLAND. SPORT, J 1939 weer zwemwedstrijden georga niseerd worden, met waterpolo om zoo mogelijk in Drunen te komen tot oprichting van'n waterpoloclub Mishandeling te Kaatsheuvel. Op 20 Maart heeft een schoen maker, wonende te Kaatsheuvel, aldaar J. Gloudemans met een bil - jartqueu op het hoofd geslagen, tengevolge waarvan Gloudemans bloedend werd verwond. Voor deze mishandeling werd hij door den Bredaschen Politierechter tot twee mnd. gevangenisstraf veroordeeld tegen welk vonnis hij hooger beroep had aangeteekend. Maandag jl. diende de zaak voor het Bossche Hof. De Advocaat-Gener al heeft op nieuw twee maanden gevangenisstraf geëischt. Het Hof zal over 14 dagen arrest wijzen in deze zaak. Dinsdag bad alhier het huwelijk plaats van de eenige dochter van Wet houder W Eibers. Mej. Lies Eibers met den beer Antoon van Tilburg, verbonden aan de Centrale Militaire Maga zijnen te Amsterdam, reserve luitenant der Infanterie. Het jeugdig echtpaar bij het verlaten der kerk van »St Jan«. Mr. G. E. Pastoors t In den ouderdom van ruim 60 jaar is te Tilburg overleden mr. G. E. Pastoors, advocaat en procureur. De overledenen was plaatsvervan gend kantonrechter en bekleedde in vroegè'r jaren ook de functies van voorzitter van het gemeentelijk scheidsgerecht, secretaris van de Kamer van Koophandel en Fabrie ken en van den Bond van Tilburg- sche Wollens tofTenfabrikan ten, voor. zittér van 't TilburgscheSportpark, van de voetbalvereeniging Willem II en vhri de Zangvereen. St. Ceacilia. Nieuw echtscheidingsrecht op komst. Minister Goseling deelt in de toelichting bij de begrooting van Justitie mede, dat wettelijke voor zieningen, teneinde te voorkomen, dat huwelijken, alleen door onder linge toestemming der echtgenooten kunnen worden ontbonden, in een vergevorderd stadium van voorbe reiding zijn. Voorts is een herziening van het vreemdelingenrecht, behelzende de grondlijnen, waarbinnen naar om standigheden de concrete voorschrif ten kunnen worden gegeven, in be werking. KATHOLIEK NEDERLAND PROTESTEERT TEGEN HET GODLOOZENCONGRES TE LONDEN. Naar aanleiding van het dieptreurige congres, dat de vrijdenkers van 9 tot 12 September ongestoord te Londen mochten houden, hebben de Engelsche katholieken Zondag j.l. groote bijeen komsten van protest en eerherstel ge houden. Tegenover een Zondag, die een georganiseerde Godslastering was, wilden zij een volgenden Zondag stel len van eerherstel en openlijke ge loofsbelijdenis. Het Katholiek comité van Actie ,,Voor God" heeft deze 'gelegenheid aangegrepen om zich openlijk aan te sluiten bij het prachtige initiatief der Engelsche katholieken en daartoe het volgende telegram verzonden aan Z.Em. den Kardinaal Aartsbisschop van Londen, Mgr. Hinsley, waarvan wijchier de vertaling laten volgen: ,,Het Nederlandsch Comité ,Voor God", opkomend voor de Eer van God en de rechten van den Gods dienst, en sprekend namens de Ne- derlandsche katholieken wenscht, in aansluiting bij de geloofsbelijdenis der Katholieken van Londen, met klem te protesteeren tegen de toe stemming van het Koninklijk Gou vernement om het Godloozencon- gres te mogen houden in de hoofd stad van het Engelsche koninkrijk. Het Katholieke volk van Neder land is diep gekwetst door de open lijke beleediging welke op dit con gres den Almachtigen God is aan gedaan en door de pijnlijke kren king van de heiligste overtuigingen en gevoelens van hun mede-katho lieken in Engeland en van de vele millioenen mannen en vrouwen der geheele wereld, die den Heiligen naam van God eerbiedigen". NI EU W VER K EERSREGLEM ENT. Verschenen is het nieuwe Rijks verkeersreglement. Voor leden ónt- leenen wij daaraan het volgende: De maximum-snelheid in alle be bouwde kommen word 45 K.M. Huur-auto's moeten periodiek wor den gekeurd. Voetgangers zijn verplicht voetpa den en trottoirs te houden. ABONNEERT U OP DIT BLAD. JULIANA. Juliana heeft Zondag j.l. de competitie goed ingezet door in Zaltbommel van ZBVV met 51 te winnen. Over den wedstrijd het volgende: Juliana pakt direct flink aan en is al spoedig voor het ZBW-doel, maar juist naast wordt geschoten. Er wordt goed samenspel vertoond en na 10 minuten weet de centervoor het eerste doelpunt te scoren waarna de rechtsbinnen spoe dig den voorsprong vergroot. 20. ZBVV komt ook enkele malen gevaar lijk voor het Juliana-doel, maar de kee per weet zijn doel schoon te houden. Bij een Juliana-aanval vergroot de linksbin nen den voorsprong 30, waarmede rust aanbreekt. Na de rust is Juliana weer in den aan val en enkele harde schoten komen tegen den doelpaal. Bij een volgenden aanval wordt de stand op 40 gebracht. ZBVV blijft hard doorwerken en bij een nieuwe aanval komt de rechtsachter van Juliana ten val en ZBVV weet te doelpunten, 41. Juliana weet den eindstand op 51 te brengen. Voor de rust speelde Juliana de beste partij en is er door alle spelers hard ge werkt. Met belangstelling zien wij den wedstryd van a.s. Zondag tegemoet als Haaften hij Juliana op bezoek komt. SPRANG. S. D. O. Zaterdagmiddag j.l. speelde SIK) 1 een uitwedstrijd voor de Zaterdagmiddag competitie van den Brab. Voetbalbond tegen Nova uit Werkendam. SDO heeft een groote nederlaag geleden wat wij niet verwacht hadden. Nova wist met 93 over SDO te zegevieren. Nova speel de een zeer goede wedstrijd. SDO daaren tegen was dezen middag geheel uit vorm en kon niet verhinderen dat zij ex groote nederlaag te incasseeren kreeg. Morgenavond (Donderdag) speelt SDO 3 een uitwedstrijd voor de Zomer avondcompetitie van den Brab. Voetbal bond tegen Capelle 3. Wij zullen hiervan geen voorspelling doen wie de beste kan sen heeft op de overwinning, maar wel gelooven wij, dat, wanneer SDO 3 van 't begin tot het einde stevig aanpakt, min stens een gelijk spel kan behalen. N.E. O. NEO speelde Zaterdagmiddag j.l. een thuiswedstrijd voor de Zaterdagmiddag- competitie van den Brab. Voetbalbond tegen de Kozakken Boys uit Werkendam. Zooals wij verwacht hadden heeft NEO dezen wedstrijd in een overwinning we ten om te zetten. NEO was verreweg de meerdere van de Kozakken Boys en ver toonde mooie staaltjes voetbalspel. Vijt maal wist NEO het doel der tegenpartij te doorboren, waartegenover de Kozak ken Boys eenmaal wist te doelpunten. Uitslag 51 voor NEO. I. V. C. B. St. JOACHIMSMOER. gevestigd in café W. Pulles ('t Vosje) de vijfde voortzetting plaats van den ouder lingen 6-daagsche. Door de vereeniging Visscherslust uit Waalwijk werd nog een flinke premie geschonken voor de win naars van den geheelen 6-daagsche. Hier door aangemoedigd werd de strijd direct flink ingezet. De eerste serie gaf een ge- lijkopgaanden strijd en lieten zich geen uitloopers noteeren. In de tweede serie trad het koppel Chr. v. d. Hoven Muskens sterk naar voren en wist op deze ronde beslag te leggen, hiermede tevens nog een zoo juist geschonken premie in de wacht sleepende. De derde serie gaf weer een gelijkopgaanden strijd zonder uitloopers. In de vierde en laatste serie van (lezen Zondag trad het hierboven genoemde koppel weer sterk naar voren en wist weder op deze ronde beslag te leggen en zich hiermee alleen aan de lei ding te plaatsen. De stand na den 5den Zondag: Chr. v. d. HovenH. Muskens 448 p. Op één ronde: DingemansC. Pulles 439 p. H. v. d. MeeJ. v. Helvoirt 414 p. Op twee ronden: P. v. d. HovenM. v. d. Mee 372 p. Chr. v. d. Hoven Pz.C. Klerks 365 p. Op drie ronden L. v. BladelAdr. Verheijden 403 p. B. v. BavelK. Leijtens 344 p. J. VerhoevenJ. Kleijberg 339 p. A.s. Zondag zesde en laatste dag en zullen alle leden omstreeks 3 uur weer op de banen present zijn om den onder ingen strijd te beëindigen. Na afloop zul len de prijzen uitgereikt worden dooi den Weled. Heer J. v. Heijst, Bescherm heer van „Eendracht maakt Macht". St. JOACHIMSMOER. De Vredevorst, die 2000 jaar gele den op aarde was. gaf als richtsnoer aan: „Hebt Uw naasten lief als Uzel- ven". Onze diplomaten ijveren voor de vrede, zij kunnen hun taak vervullen, als U en ik achter hen staan. Wij be hoeven daarvoor niet naar Genève te gaan, want afgevaardigden van onze buurtstaten wonen onder ons en ko men dagelijksch tot ons. Op onze scholen zitten toch jongens en meisjes van verschillende landaard naast elkaar, zijn ze vrienden van el kaar? Als zij volwassen zijn, zijn zij misschien de onderhandelaars voor een toekomstige vrede. Hoe is ons gesprek in de trein, in de familie, in de zaak, als wij spreken over anders sprekende menschen. Wijzen wij hen op straat den juisten weg en zijn wij bereid als wij de vreemde taal spreken, dit te doen in de taal van het land wat het autonaam bordje aangeeft. Denken wij in liefde aan onzen buurman aan de loopende band, als zijn moeder geen Hollandsch spreekt? En wij, die dagelijksch in con tact staan met Onze Vader, denken \yij dan ook aan de staatshoofden van de verschillende partijen en bijzonder die van ons eigen land. Velen zal dit moeilijk vallen en ook mij ging het niet gemakkelijk, totdat ik eerst leerde zien om mij heen. Ik leerde in liefde te denken aan mijn eigen vrouw, mijn dochters, mijn zoon, mijn dienstbode, mijn personeel, mijn leve ranciers, mijn klanten. Sinds ik er over na ging denken en mijn leven toetste aan de vier maatsta ven: Volkomen eerlijkheid Volkomen reinheid Volkomen onzelfzuchtigheid Volkomen liefde heb ik den weg gevonden een brug te slaan, met enkele van onze Zuider buren en hen die in het Oosten wonen. Een brug waar Christus de brugwach ter is. Begin zelf Uw brug te bouwen, zoo dra iemand ziet hoe een ander bezig is een brug te bouwen begint ook hij van zijn kant. Over rivier en landen, Tot de verste stranden, Over nijd, Haat en strijd, Slaan wij onze banden. Vooruit klinkt het signaal, Voorwaarts marsch zonder c [gedraal, Nauw saam verbonden, Op vaste gronden, Bouwende aan Gods plan, Een brug van man tot man. I. C. MORTIER. (Ingezonden). sterdam met de winst strijken, bijna een lengte voor Demeijer. De sprint in het peleton was spannend en fel. De Belg L. Jansen won hier van Bras, Gommers en van Geene. De uitslag is: Profs: 1 v. Amsterdam 168 K.M. in 2 uur 39 min. 8 sec.; Demeijer (B.); 3 C. Valentijn; 4 Buuron; op 10 sec.: 5 Kuij- per; op 25 sec.: 6 L. Jansen (B.); 7 J. Braspennincx; 8 J. Gommers^ 9 J. van Geene; 10 Leeuwenburg; 11 Daelman; 12 Maas; 13 v. d. Zande; 14 Beijnders; 15 K. Bakker; 16 Motké; 17 H. Jansen; 18 Zwartepoorte; 19 v. Nijnattcn; 20 Dvereel; 21 Gramser; 22 Textor; 23 v. Ginderen; 24 v. Klinken; 25 alle ove rigen. Amateurs: 1 J. Demmenie 63 K.M. in 1 uur 34 min. 12 sec.; 2 v. Hooij (Til burg); 3 M. Jansen (Eindhoven); 4 B. de Vries (Alkmaar); 5 \V. Rijnbeek (Pijnac- uauuiici van ucvu, c. »«.m ker); 6 ex aequo: P Kort (Amsterdam); komt enkele tientallen nieters los te zit- r. Pijnenburg (Tilburg); J. de Kort (Oisterwijk); I). van Tol (Rotterdam), C. Siebeling (Haarlem), C. Jooscn (Made); op SI)Z ging Zondag op bezoek te Loon- .i-Zanci. Tegen een Uno Animo-combi- natie begon de strijd om half drie. De aanvallen van Uno zijn legio, doch gaan aan gebrek van goede samenwer king. verloren. Een enkele maal brengt SI)Z het tot het doelgebied, waarbij dan vaak verrassende momenten ontstaan. Het geluk zit haar niet mee als de bal tegen de deklat ketst en weer terug het veld inspringt. Ondanks Uno's overwicht wordt met blanken stand gedraaid. SDZ's linkervleugel wordt nu aan het werk gezet die gevaarlijke situaties weet te scheppen voor het Uno-doel. De par tijen gaan tegen elkaar op en als het ein de wordt aangekondigd is de eindstand 22. Een doelpunt werd aan SDZ om ons onbekende redenen niet toegewezen. Bij SDZ kon ons de voorhoede niet be koren. De achterhoede vormde met den doelverdediger vooral, het beste gedeelte van de ploeg. De halflinie was matig te noemen. Ook het verband tusschen de spelers was zoek, vooral voor de rust. Het is een goede oefenwedstrijd ge weest voor onze blauw-witters. Met ver wachting zien we het a.s. seizoen voor hen tegemoet. Goed succes, SDZ! WAALWIJK. HANBOOGSPORT. Zondag j.l. had op de Doelen der Hand boogschutterij „Eendracht maakt Macht" Kruisboog. Zondag j.l. oogsTte het Kruisboogge zelschap „Onderlinge Vriendschap" al hier een fraai succes bij de ontmoeting met „Oefening in den Wijngaard" uit Til burg in Willem Teil uit Berkdijk voor zestallen. „Onderlinge Vriendschap" ze gevierde met 242 pnt. over „Oefening in den Wijngaard" met 241 pnt en Willem Tell met 237 pnt. De corpsprijzcn werden toegekend aan 1. H. Rolberg, „Onderlinge Vriendschap 44 pnt. 2. A. v. Dongen, Willem Teil 43 pnt. 3. Jos. Vermeer, „Oefening in den Wijngaard" 43 pnt. De uitslag op de personeele banen in 5 pijlen was: 1. A. v. Dongen, Tilburg 24 p. 2. J. Smits, Tilburg 24 p. 3. A. v. Dongen, Berkdijk 23 p. 4. H. Rolberg, de Moer 23 p. 5. Jos. Vermeer, Tilburg 23 p. 6. A. Kouwenberg, de Moer 22 p. 7. M. Schellekens, de Moer 22 p. Op 25 September a.s. zal de beslissing vallen van de bakerwedstrijden tusschen Willem Teil uit Berkdijk en Onderlinge Vriendschap alhier. WIELERSPORT. VAN AMSTERDAM WON HET CRITERIUM VAN OOSTERHOUT, MAAR AAN LAMBRICHTS KOMT DE EER TOE. Ken interessanle koers. Op het schitterende tegelparcours van de „Warande" te Oosterhout werd Zon dag onder massale publieke belangstel ling het criterium van Oosterhout verre den dat in den korten tijd van zijn be staan, bij de renners een goede reputatie beeft gekregen. Misten wij deze keer ver schillende prominente figuren, zooals Wals, Schulte, Middelkamp e.d., de cours is er niet minder om geweest, want het waren gewoonlijk de mindere goden die er tusschen uit trokken en aldus leven in de brouwerij brachten. Om twee uur precies werd er gestart en de eerste ronden gebeurde er weinig bijzonders. Wanneer op een gegeven mo ment Tiacken de beenen neemt, vormt zich een groepje van vier man, waarbij Jo van Geene, dat den vluchteling terug 'haalt. Jo van Geene rijdt een prima cours en in gezelschap van Daelman en Motké doet hij een uitlooppoging, doch John nie Bras leidt bet peleton dermate, dat deze uitlooppoging geen succes kon heb ben. Voortdurend wijzigt zich het wed- strijdbeeld. Zijn er enkele uitloopers te ruggehaald, dan gaan er weer anderen van door. Niemand kan deze pogingen au serieux nemen, integendeel, zij heb ben veel weg van show nummertje! Wij noteeren dan een mooie premie sprint tusschen Bras en Gommers, die op fraaie wijze door den laatste gewon nen wordt. De Belg, de Meijer, wil het alleen probeeren, maar Valentijn, Theuns en Jansen kunnen een Belgische hegemo ny niet toestaan en zij halen den vluch teling netjes terug. Even blijft het dan rustig, maar dan springt Lambrichts weg in gezelschap van Tacken en de Belg de Meijer, waarbij zich even later v. d. .Stel nog voegt. In de volgende ronde is ook van Amsterdam op dit groepje ge komen en stevig wordt er nu aangetrok ken. Dit is evenwel niet van langen duur, want wanneer het tempo eenigszins ver slapt, zit het gezels^iap weer spoedig broederlijk bijeen en zijn het enkele pre mie-sprints dte leven in de brouwerij moeten brengen. Nu breekt het moment aan dat teeke nend zal zijn voor het geheele verdere verloop van den cours, vanwege de om standigheden die er uit voort zouden vloeien. Plotseling n.l. gaat de Rotter dammer van Gerven er van door en komt nieters 1 ten. Daar hij dit verschHhyyde ronden vol houdt, sleept hij nog al wat premies in de wacht. Het peleton neemt van Ger- ver's rijden echter nog niet ernstig op, want men laat hem rustig gaan. Hij schijnt zelf trouwens ook spoedig in te zien, dat de tijd nog te lang is, nog 70 ronden te rijden, om zijn uitlooppoging door te zetten, met het gevolg dat hij te rug valt in het peleton. Uit een premie sprint, die voor den Rotterdammer van Leeuwenburg was, gaat deze ineens door en neemt een 200-tal meters voorsprong. Lambrichts en C. Valentijn zitten den vluchteling na en deze is spoedig inge- loopen. De wedstrijd wordt nu interessanter, daar dit de eerste ernstige uitlooppoging is, die hare ondernemers bijna een halve baan winst oplevert. Het ziet er naar uit dat het peleton spoedig gedubbeld zal worden. Dit begrijpt in tijds het gevaar en in woedende vaart gaat het op de vluchtelingen jagen onder aanvoering van Bras Jr. Ook Jan Gommers en Van Amsterdam zijn nu zeer actief en verzet ten bergen werk. Het tempo van de uit loopers is aanzienlijk en wanneer Lam brichts er nog een schepje op doet moe ten zijn twee gezellen lossen, waarna zij jn het peleton verdwijnen. Er zijn dan nog een 50-tal ronden te rijden en het is nu maar de vraag of Lambrichts stand zal weten te houden, temeer daar er een premie van 4. wordt uitgeloofd voor dien renner die het eerst den vluchteling bereikt. Het ziet pi nog niet naar uit dat deze premie zal worden verdiend, want onder de luide aanmoedigingen van het publiek slaagt Lambrichts erin zijn voorsprong niet on aanzienlijk te vergrooten, zoodat deze op een gegeven moment zelfs meer dan een halve ronde bedraagt. Dan krijgt Theuns een lek bandje en Wanneer hij weer is opgestapt wacht hij op Lambrichts om zoodoende te trachten Weer op het peleton te komen. Thans doet de vermoeidheid bij Lambrichts zich eenigszins gelden, hetgeen zijn reden ook wel zal vinden in het feit dat hij naar onze meening een te groot verzet trapt. De voorsprong op het peleton ver- mindert met enkele tientallen meters en Theuns, blijkbaar het nuttelooze van zijn poging om op het peleton te komen in ziende, geeft op, zoodat Lambricht weer alleen zit. Er waren dan nog 21 ronden te rijden. Plotseling schiet er nu uit bet peleton een figuurtje naar voren ,dat aan v. d. Zande uit Halsteren bleek te behooren. Deze nieuwbakken onafhankelijke was het die de jacht op Lambrichts gaat in zetten. Enerveerend ziet het publiek toe of v. d. Zande zal slagen. Dan wint hij weer enkele meters om ze een volgende ronde weer te verliezen. Toch nadert hij steeds meer. Even nog schijnt Lambrichts zich op te richten, doch in de 14e ronde bezwijkt bij en valt geheel terug in het peleton. Zijn rol is niet uitgespeeld. Het is wel jammer voor den sympathieken renner die deze cours opfleurde en ze ker de overwinning voor zijn zwoegen verdiend had. Thans nadert snel de beslissing. Nog zes ronden zijn er te rijden. C. Valentijn, J. de Meijer (Brasschaet), van Amster dam, Buuron en J. Kuiper flitsen weg, nemen 10, 20, 50 meter voorsprong, die in de 5e ronde reeds is aangegroeid tot bijna 150 meter. In dit groepje moet de winnaar gezocht worden. Inderdaad is dit 't geval en onbedreigd gaat van Ain- W. van Meeteren (Giesendam); A. van Mook (Oosterhout), J. v. d. Roest (Den Haag), J. van Haaren (Oosterhout), Steen bakkers (St. Mich. Gestel). RONDE VAN TEGELEN. Onder groote belangstelling werd Za terdag 1.1. de ronde van Tegelen ver reden. Onze Waalwijksche crack van Geene weerde zich dapper en had recht op een betere plaats als de jury hem toe wees. De 105 K.M. werden afgelegd in 2 uur 49 min. Einduitslag profs en onafhankelijken: 1 Braspennincx, 2 Tacken, 3 De Kor- ver, 4 Theuns, 5 Lambrichts, 6 Maas, 7 van Ginderen, 8 G. Peters, 9 J. v. Geene, 10 Piet Gommans. SCHULTE TWEEDE OM DEN GROOTEN LANDENPRIJS. De Groote Landenprijs, een wegwed strijd over 146 K.M. tegen bet horloge, Zondag te Parijs verreden, is gewonnen door den outsider Almar in 3 uur, 54 m. 1.6 sec.; gemiddelde 37 K.M. 407 M.; 2 Schulte 3 uur 54 min. 11.8 sec.; 3 Tour nier 3 uur 57 min. 24.6 sec.; 4 Rossi 3 uur 57min. 45 sec.; 5 Valetti 3 uur 57 .min. 54 sec.; 6 Kint 4 uur 0 min. 54.2 sec.; Van Nek werd elfde in 4 uur 3 min. 24 sec. I)E RONDE VAN HOOGERHEIDE. Over een afstand van 160 K.M. is gis teren de ronde van Hoogerheide ver reden, die in een fraaie overwinning voor John Bras Jr. eindigde. Joke van Geene reed ook een schitterende cours en wist zich zesde te classeeren voor be kende namen als v. d. Zande, Valentijn, van Scbijndel, Buuron, Stuyts e.d.. De uitslag luidde: 1 J. Braspennincx, 160 K.M. in 4 uur 22 min. 13 sec. Op 20 sec. 2 Gijzen (Put- hen). 3 De Meijer (Gelgië). 4 J. Lam brichts. Op 3 min. 5 sec. 5 J. Gommers. Op 3 min. 15 sec. 6 J. van Geene. Op 3 min. 20 sec. 7 F. v. d. Zande. 8 C. Valen tijn. Op 8 min. 5 sec. 9 Rijnders. 10 A. Mol. 11 Van Schijndel. Op 10 min. 30 sec. 12 M. Buuron. 13 A. Stuyts. 14 C. van Gent. 15 Hopstaken. DUIVENSPORT. „De Jeugdige Vliegers". Op Zondag 18 September hield boven genoemde vereeniging een wedvlucht vanuit Neufvilles. Afstand 147 K.M.; los om 8 uur; wind Z.O. Eerste duif om 9.28.44, snelheid 1665.54 M. per min. Laatste prijsduif om 9.39.50, snelheid 1468.30 M. per minuut. De prijzen wer den behaald alsv olgt: Joh. Verhoofstad 1; H. Pullens 2; H. Knippels 3 20; Corn, de Peffer 4, 24; Jos. de Peffer 5, 6 7 14; J. v. Velthoven 8; C. Schuwer 9; Adr. Stanl 10, 21 25 26; Ant. van Hilst 11; Th. van der Geld 12, 18 19 23; A. van Eeten 13, 22; B. v. d. Pennen 15, 16; Jos. Hensen 17. A.s. Zondag de laatste Zuiderbonds- vlucht. Inleg 25 cent per duif; vracht in- begerpen. Tevens zal iedere liefhebber een kasprijs (lux voorwerp) kunnen win nen. Tevens zijn er gratis te winnen 4 serie-prijzen voor de 1, 2, 3 en 4 eerst- getoonde van één liefhebber. Elke lief hebber kan maar één serie winnen.

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 7