SPORT Flink dagmeisje j* Trouwbrieven, Trouwkaarten LAATSTE BERICHTEN. BURGERLIJKE ADVERTENTIEN. Meubelmakers- leerling Stoffeerdersleerling Pension gevraagd Firma L.H.GOOREN 2 WONINGEN f3.- per week. 1 WONING f 1.50 per week. HEUSDEN. GEERrRUiDENBEHG. SPRANG-CAPELLE. KAATSHEUVEL. RAAMSDONK. TILBURG. Nederlandsche regeering stelt voor: EERSTEN OEFENTIJD VAN MAXIMUM TWEE JAAR voor alle dienstplichtigen. WASPIK. MEISJE Zit-Slaapkamer. Stoom Ververij Voor in oud-Hollandscl of fantaisie» d nieuwste modelle Opvoering vredessterkte. Een rede van Chamberlain. Diamanten Bruiloft. Het Duitsche eskader naar de Spaansche wateren. 5 23 68—37 4 22 40—25 4 21 59—28 8 20 66—49 3 20 46—45 6 16 34—35 8 14 35—52 De terugroeping van de Amerikaansche vloot naar de Stillen Oceaan. geertruidenberg. J. W. GENUïT Jr. GEVRAAGD en gevraagd. voor 2 personen met Zit- en Slaapkamer of TE HUUR AANGEBODEN TILBURG. Waalwijksche Stoomdrukk Antoon Ti e 1 Bij de laatst alhier plaats ge- hoven en A. W. Fens. had hebbende weiland verpachting werden de abnormaal hooge prijzen van f 120,— tot f 135,— per H.A. besleed. In den voetbalwedstrijd van Be Ready tegen W. V.R. kreeg de Be Ready speler v. d. Pluym een trap tegen net lichaam. De üulp van dr. van Vuuren moest worden ingeroepen. De wedstrijd werd gestaakt. Naar we tbans vernemen is zijn toestand thans goed. Op 11 September a.s. hoopt de »Heusdensche Winkeliers-ver- eenigingJ!) haar 10-jarig bestaan te herdenken. Naar wij vernemen zal dit feit op eeuigszins feestelijke wijze herdacht worden. Ondanks den gespannen interna tionalen toestand heerschte er deze week op de kazerne van de militaire politie een vroolijke stemming. Geen wonder ook want 10 leden van het korps hadden de ƒ20.000,bemach- tidg in de loterij, die naar wij verne men Vrijdagavond zijn uitgereikt na aftrek der kosten. Aan de Ambachtschool te Breda slaagde onze stadsgenoot VV. Bakker voor het diploma instrumentmaker. Aan de ambachtschool te Ooster hout slaagden voor het diploma smid bankwerker onze stadgenooten A. Crane en J. Lambregts en voor het di ploma schilder J. Rijpert. Aan de firma H. Marlens en Zn. is door het gemeentebestuur opge dragen de leverantie van 14U meter betonriolen. Op Woensdag 14 Juni a.s. zal in deze gemeente de stemming plaats vinden voor leden van den gemeente raad. De Zeereerw. Pater Rudolphus hier op het woord verkrijgende, begint zijn rede over de belangrijkheid van de verkiezingen voor de Prov. Staten en den Gemeenteraad. De voorzitter dankt den ZeerEerw. spreker voor zijn gloedvolle rede, en dringt aan, met het oog op de moge lijkheid van het bezetten van een lOden raadszetel principieel te stem men, waarna door hem de vergade ring met den Chr. groet wordt geslo ten. De inspectie voor de verlofgan gers der lichtingen 1930 en 1931 zal voor deze gemeente plaats hebben op Maandag 12 Juni a.s., om 9 uur v.m. in het Henricusgebouw. SPRANG. J.l. Maandagavond trad voor de A. R. Kiesvereeniging alhier als spre ker op de heer C. B. v. d. Wal uit Den Bosch, met het onderwerp: ,,Kan de politiek der A.R. Partij den toets van het beginsel doorstaan?" De belangstelling was niet groot. Nadat de voorzitter de heer G. J. v. Willigenburg de bijeenkomst had ge opend, verkreeg de heer v. d. Wal het woord, die in een bezielende rede de politiek der A.R. Partij uiteenzette. Donderdagavond om 8 uur zal vanwege den Christel. Besturenbond Sprang-Capelle in de zaal van den Chr. Volksbond alhier eene vergadering ge houden worden, om te komen tot op richting van een afdeeling Sprang-Ca pelle van de Ned. Vereeniging van Chr. Handels en Kantoorbedienden. De voorzitter van genoemde ver eeniging de heer H. J. Vermeulen uit Amsterdam zal spreken over: ,.Wat onze Vereeniging is en wat zij deed". EEN ONZE E.H.B.O. ZEER GOED GESLAAGDE DEMONSTRATIE. 9 Maandagavond hield onze E.H.B.O. een zeer goed geslaagde propaganda- vergadering met demonstratie in het patronaat. De geheele parochie-geestelijkheid, verschillende Eerw. Paters van het Missiehuis SI. Antonius, het bestuur van hel Wit-GeleKruis, de inspecteur van politie en het hoofd van de lucht beschermingsdienst en verschillende notabelen gaven blijk van belangstel ling. Door den Eerw. Adviseur kapelaan v. d. Heuvel werd met een welkom en een kort woord omtrent de geestelijke hulp bij diverse ongevallen geopend. —Yercauteren, de docent van de E.H.B.O.-cursus hield daarna een causerie over het doel en de inrich ting van de E.H.B.O. vereeniging, waarbij hij toejuichte, dat naast de dubbele heeren-cursus zich ook een flink aantal dames opgegeven hebben, om a.s. Vrijdag te beginnen in de SI. Therisia-school met een cursus in E.H.B.O. aan te vangen. Om te demonstreeren, wat in een kort jaar met de cursus voor heeren bereikt werd, geven een vijftal cursis ten, onder leiding van den Eerw. Br. Vivinus een proeve van hulp bij een ongeval, waarbij een open auto, door het breken van het stuur, tegen een boom vloog, waardoor een der twee inzittenden uil den wagen werd ge slingerd en in een gracht met water terecht kwam, waaruit hij eerst na vijf minuten bewusteloos en met ge broken rechterbovenbeen werd opge haald, terwijl de chauffeur tusschen de auto en de boom bekneld geraakte, waardoor een bloedspuitende wonde aan den linkeronderarm, een vleesch- wond aan het voorhoofd ontstond en de man uit neus, mond en ooren bloedde. Zeer vakkundig en zorgvul dig en met bekwame spoed werden beide patiënten verbonden en ver voerd. De demonstranten hadden een warm applaus van hel aandachtig auditorium te incasseeren. Met een woord van dank voor de belangstelling en een beroep op de blijvende steun der burgerij werd de goed geslaagde avond door den Gees telijken adviseur gesloten. RAAMSDONKSVEER. Vrijdagavond, 14 April had in het St. Henricusgebouw een algemeene vergadering plaats van de R.K. Staats partij, afdeeling Raamsdonksveer. Alvorens over te gaan tot het stellen van candidaten voor den gemeente raad, doet de voorzitter mededeeling, dat de afdeeling door het Kringbe- stuur is verplicht tot vorming van een Centrale met de afdeeling Raams- donks(dorp). De beteekenis en werk wijze hiervan worden door hem aan de hand van het voor de centrale gel dende reglement uitvoerig toegelicht. De Voorzitter wijst op den wensch van de R.K. Staatspartij dat candida ten die den leeftijd van 65 jaren heb ben bereikt zicli niet beschikbaar stel len. De heer A. W. Fens drukt zijn af keuring uit over dezen wensch. Hierna wordt overgegaan tol can- didaatstelling. Als candidaten worden gesteld: de heeren N. A. van Seters; A. M. Vermeer; J. W. Mertens; H. L. Boelaars; J. J. de Jong; W. J. H. Thu- ring; H. J. de Bruin; J. J. Siinonis- Poppelier; M. J. de Ruijter; C. A. Blom; G. J. A. Nollen; P. C. Zijlmans; M. J. de Jongh; J. H. M. van Laar- Op verzoek van het bestuur van den Chr. Besturenbond Sprang-Capelle is door 't gemeentebestuur van Sprang- Capelle in een adres aan den betrokken minister verzocht het loon in de werk verschaffing van 24 op 26 ct. per uur te willen brengen. CAPELLE. De in de Ned. Herv. Kerk alhier gehouden collecte ten hate van hei Ned. Bijbelgenootschap heeft ruim J 58.opgebracht. De postduivenvereniging De Luchtvaart hield haar eerste wed vlucht vanaf Duffel (B), afstand on geveer /4 km., waar de duiven des morgens hall negen in vrijheid wer den gesteld. De eerst aankomende duif, welke een snelheid bereikte van 1/03,76 m. per minuut, werd gecon stateerd om 9.12.14 en de laatste prijswinnende duif, die vloog met een snelheid van 1298,16 per minuut, be reikte het hok om 9.25.56 De prijzen werden behaald door: Adr. Spierings 1 2 32; J. Meter 3 26 35; P. Nieuwenhuizen 4 11 25 38 39; Gebr. van Onzenoort 5 8 10 19 27; S. van Peer 6 21; Ph. van Tilborgh 7 20; D. Verhagen 9 12 34; J. Rosen- brand 14 37; P. Pruyssers 15 33; G. Rosenbrand 17 36; Adr. Blom 22; W. Versteeg 23; C. Boeser 28; Adr. Bak keren 29; H. van Campen 30 41; M. Verduyn 40; J. Versteeg 13 18 31. De extra prijs, een tulband, werd gewonnen door P. Nieuwenhuizen. Aangetoonde duiven: Gebr. van On zenoort, P. Nieuwenhuizen en J. Ver steeg. oor de a.s. Zondag te houden wed vlucht vanaf Vilvoorde worden de duiven Vrijdagavond tusschen 7 en 9 uur in het clublokaal aan de Nieuwe- vaart, café ed. van der Haart, inge kort d. - Op Donderdag 20 dezer hopen de echtlieden A. van de Werken en A. P. van de Werken-van Ooyen alhier hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Aan belangstelling zal het hen dezen dag z^ker niet ontbreken. - Onze dorpsgenoote, Mej. H. P. Dekkers Pd., onderwijzeres te Stellen dam heeft haar benoeming lot onder wijzeres aan een Chr. School te Wad- dinxveen aangenomen. - De voetbalvereeniging Excelsior speelde j.l. Zaterdagnamiddag voor de lste klasse B.V.B. op het sportterrein aan de Willem van Gentsvaart tegen S.G.G. uit Rijswijk, welke wedstrijd in een 41 overwinning voor Excel sior eindigde. Heeren door de leden van het Pa tronaat met medewerking van het Jongenskoor opgevoerd het tooneel- spel Het Gastmaal der Kinderen. De goede vertolking van het stuk en de prachtige uitvoering der zang nummers hadden meer belangstel ling verdiend. Met de werkzaamheden in onze Gemeente gaat het redelijk goed. Op de Scheepswerf is geregeld werk en de leder- en schoenfabriek wer ken druk. Met de grondwerkers is het echter anders. Want al zijn er op heden weinig werkloos dan vindt dit zijn oorzaak hierin dat er vele werkzaam zijn in de werkverschaf fing van den Buitendijkschen Polder en aan het in orde brengen van het Gemeenteterrein. Het zal echter de vraag zijn wanneer beide werken over twee weken beëindigd zijn of er voor deze personen ook ander werk te vinden is. In de commissie belast met de uitvoering uer wettelijke voorscürif. ten ter bestrijding van den Colora dokever zijn benoemd de heeren W. Zijlmans, G. Zijlmans, C. Gys- man, Job. v. Hoorn en Jac. Meis. Zaterdag 15 April kwam de Nederlandsche Chr. Bouwarbeiders- bond, Afdeeling Waspik, in jaar vergadering bijeen in de consistorie der Ned. Herv. Kerk alhier. De voorzitter, de heer J. v. d. Broek, opende met gebed en heette aile aanwezigen hartelijk welkom. De notulen der vorige vergadering werden voorgelezen en goedgekeurd. Hierna brachten secretaris en pen ningmeester verslag uit over het afgeloopen jaar. Voorts werd nog besloten te coi- lecteeren voor de jeugdige werke- loozen in de werkkampen en twee algevaardigden te zenden naar de jaarvergadering van de afdeeliiiu Capelie. Bij de bestuursverkiezing werd als penningmeester herkozen de heer J. Schouten, terwijl het secre tariaat zal worden waargenomen door den heer W. Boezer. Na de rondvraag werd de verga dering met gebed door den voor zitter gesloten. f' [y De regeering vraagt de bevoegd heid den duur der eerste oefening voor alle groepen van dienstplich tigen te kunnen verlengen tot ten hoogste twee jaar (tot dusver in het algemeen elf maanden). Voor de zeemiliciens kustwachter wordt de maximumduur der eerste oefening verlengd van elf maanden tot een en twintig maanden. Voorts vraagt de regeering de bevoegdheid, dienstplichtigen, voor wie de eerste oefening niet is ver lengd, te verplichten alsnog werke- lijken dienst te vervullen uiterlijk tot het tijdstip, tot hetwelk de eerste oefening had kunnen worden ver lengd. De regeering krijgt hiermede de mogelijkheid het langere verblijf in werkelijken dienst ook nog* te kunnen toepassen ten aanzien van dienstplichtigen, die reeds met groot verlof zijn gegaan en niet den maxi mum eersten oefentijd hebben ge diend. De maximumduurder herhalings oefeningen thans 40 dagen wordt gebracht op 85 dagen, die over het algemeen verdeeld zullen worden over verschillende perioden van 17 tot 20 dagen. In haar toelichting deelt de re geering nog mede, dat niet steeds de maximum diensttijd zal worden toegepast, en dat de toepassing ook tot bepaalde onderdeelen der weer macht beperkt zal kunnen worden. I en slotte wordt nog een wijziging voorgesteld, waardoor dienstplich tigen, die zijn opgeleid tot officier hij de Zeemacht, na hun eerste oefening worden ingedeeld bij de Koninklijke Marine-reserve. Wordt de bevoegdheid geschapen om de eerste oefening tot twee jaar te verlengen, dan zal dit niet steeds tot het volle maximum behoeven te geschieden en zal het ook tot be paalde onderdeelen der weermacht beperkt kunnen worden. De moge lijkheid zal zelfs bestaan om naar gelang van omstandigheden de ver lenging geheel achterwege te laten. De voorgestelde maatregel zal het mogelijk maken de vredessterkte zoodanig op te voeren, dat met grootere gerustheid in tijden van spanning de ontwikkeling van de gebeurtenissen kan worden afge wacht, zonder telkens voor de vraag te staan, of tot een buitengewone oproeping van niet in werkelijken dienst zijnde dienstplichtigen moet worden overgegaan. NIEÜW KABINET IN BELGIË. lijdens het Dinsdagmiddag ge houden debat in bet Lagerhuis is ook de positie van Nederland ter sprake gekomen. Op een vraag van een der leden, ol Engeland eenige verplichtingen op zich had genomen om Nederland, Zwitserland en Denemarken te helpen, ingeval deze landen mochlen worden aangevallen heelt Chamberlain geantwoord, dat de Britsche regeering geen nauw keurig omschreven verplichtingen heelt met deze landen. De eerste minister voegde hieraan toe, dat hij het niet noodig achtte nogmaals ie wijzen op het belang, dat de Britsche regeering heelt bij de handhaving van de onafhanke lijkheid van deze landen. Verder nog over den internationalen toestand sprekende, deelde Cham berlain mede, dat de Britsche re geering haar besprekingen met de andere betrokken regeeringen met inbegrip van de Sovjet-Unie heelt voortgezet. „Ik hen op het oogenblik nog niet in staat iets toe te voegen aan de verklaring,die ik op 13 April namens mijn regeering heb afgelegd", aldus Chamberlain. „Gaarne zou ik het Huis echter op de hoogte willen stellen van de groote voldoening, waarmede de regeering het jongste initiatief van president Roosevelt welkom beeft geheeten." Op 23 April a.s. hoopt het echtpaar De vijf-en.twintig Duitsche oorlogs schepen welke voor de Spaansche kust oeteningen gaan houden, ver zamelen zich thans in de nabijheid van Helgoland, aldus meldde Reuter uit Berlijn. De Duitsche vlootstrijdkrachten, die voor de oefeningen zijn ver trokken, aldus het D. N. B., zullen tusschen 27 April en 1 Mei de havens Cadiz, Algeciras, Malaga, Ceuta en Tanger en tusschen 6 en lü Mei El Ferrol, de Golf van Aroza, Ponte- vedra, V'igo en Lissabon aandoen. China meldt nieuwe successen. L. Schuurmaus.Vermeer, wonende «DeChineescbestrijdkrachtenzetten Van Hoogendorpstraat, den dag te in de provincies Honan, Sjansi Hoepi De Belgische kabinetsformateur, Pierlot, is er gistermiddag in geslaagd een ministerie samen te stellen, dat uit vertegenwoordigers van katholie ken en liberalen bestaat. De samen stelling is als volgt: Buitenlandsche Zaken: M. M. Pier-» lot, tevens premier (kath.). B.uitenlandsche Zaken: G. Sap (kath.). Verkeerswezen: Marck (kath.). Koloniën: De Vleeschhauwer (kath.). Landbouwgraaf d'Aspremont Lynden (kath.). Arbeid en Soc. voorzorg: Delfosse (kath.). Binnenlandsche Zaken: Devèze (lib.). Justitie: P. E. Janson (lib.). Openbare Werken: Vanderpoorten (lib.). Openbare Gezondheid: H. H. Jaspar (lib.). Onderwijs: Duesberg. Financiën: Gutt. Defensie: luit.-gen. Denis. De nieuwe ministers hebben zich in den loop van den middag naar het pa leis begeven. waar zij in handen van koning Leopold den eed hebben alge-: legd. Men voorspelt deze regeering een kort leven, omdat de democratische kant maar slecht vertegenwoordigd is en omdat slechts 4 Vlamingen in het kabinet zijn opgenomen. N. E. O. NEO speelde j.l. Zaterdagmiddag te Werkendam een wedstrijd voor de Za terdagmiddag-competitie van den Brab. Voetbalbond tegen Nova aldaar. Beide partijen wogen hier tegen elkaar op, wat ook uitkwam in den uitslag, 1 1. I. V. C. B. KAATSHEUVEL. S.T.V.—D.Ê.S. 1—3. Ken zeer zwaar gehandicapt I)ES won haar laatste competitie-wedstrijd tegen de Eirtdhovensche club STV met 13. DES miste G. van Boxtel, A. Vloemans en v. d. Ven. Desondanks speelde Kaatsheu vel een goede partij, waarin echter geen kampioenskansen verdedigd werden. De geheele wedstrijd kenmerkte zich door een buitengewoon kalm en zeer fair spel De rust ging in met 1—0 in het voordeel' van DES, waarvoor Heijs met een mooi schot zorgde. Na de thee was het Van Nieuwstadt en A. van Boxtel die het drietal volmaakte. STV redde de eer, waardoor de eindstand 13 werd. DISTRICT DEN BOSCH. Uitslagen: Eerste klasse. MSV—ODI 2» ConcordiaJ. v. Arkel JulianaAvanti VFCNieuwkuijk Zwaluw 2ODC 2 Tweede klasse. Herptsche BoysHeracles (Heracles n. o.). Derde klasse. Sporters 3Zwaluw 3 Helvoirt 2—Nieuwkuijk 2 Vlijm. Boys 3—Concordia 3 1—1 2—2 6—0 5—2 6—2 5—0 1—11 15—1 2—5 Overzicht Eerste klasse. W.G.V. Woensdag van 5.30— 6.45 uur Adspiranten 11. Woensdag 7—8.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gymnastiekl. O. S. Woensdag 8 u. Cursus Transport- Colonne Roode Kruis O. L. School. Woensdag 8 uur oefenavond van de Schaakclub »Waalwijk« in Café- Rest. »De Molenvliet«. W.G.V. Donderdag van 5.15— 6.30 uur Adspiranten I, van 6.30— 6.45 uur Adspiranten III en van 7.30—10 uur leden. Donderdag 8 uur repetitie Ge mengd Koor O. en V. »De Eendracht« Vrijdagavond van half 7 tot half 9 inmanden duiven voor wedvlucht vanuit Vilvoorde. Vrijdag 8,15 uur Luxor Bioscoop »Meisjes van 17«. Vrijdag Theater Musis Sacrum «Vadertje Langbeen«. VOETBAL De Jantjes hebben het Zondag klaar ge speeld om bij Concordia de punten te deelen. Dat bracht haar het kampioen schap van deze afdeeling en daarmede dus de kans om in het volgend seizoen in den IVCB uit te komen. Het was een spannenden wedstrijd, waarin de Jantjes tevens de handen vol hadden om tot een verdeeling der punten te komen. In de tweede derby van dit seizoen hebben ODI 2 en MSV andermaal de punten heel eerlijk gedeeld. Juliana nam revanche van de nederlaag welke zij indertijd bij Avanti leed en het gevolg was, dat Avanti met een 60 nederlaag naar huis wan delde. Nieuwkuijk kon het in Vught niet bolwerken bij VFC. Men bracht het nicl tot een gelijk spel, maar leed er een 52 nederlaag. ODC 2 heeft den wedstrijd kunnen winnen. Daarmede zal voorloo- pik zoo'n succes wel achterwege blijven. De stand is: J. v. Arkel Juliana MSV VFC Zwaluw 2 Concordia ODI 2 Avanti Nieuwkuijk St. M. Gestel ODC 18 12 18 10 18 8 16 19 16 16 17 14 17 17 1 29 56—16 9 9 34—55 2 11 10 20—60 0 16 2 19—79 herdenken waarop het voor 60 jaren in den echt verbonden werd. Op uitdrukkelijk verzoek der oudjes zal het feit niet met uiterlijk feest- vertoon herdacht worden, wat echter niet wegneemt, dat de belangstelling hierdoor niet minder zal zijn. In den stand der grondwerken op het gemeenteterrein begint tee- kening te komen. Circa de helft is reeds uitgegraven en is men druk bezig met het aanvoeren van zand. Men kan zich nu zoetjesaan een voorstelling maken van de groote oppervlakte van het terrein wanneer het geheel zal zijn afgewerkt. Wan», neer nu nog in het najaar de be planting is aangebracht is onze gemeente in het bezit vaneen flink en mooi terrein zooals men in geen enkele landelijke Gemeente aantreft. Heden werd 's middags Voor de Dames en 's avonds voor de en Kwantoeng hun offensief voort en seinen, dat zij vooral in de pro vincies Kwantoeng en Sjansi groote successen behaald hebben. Een tweeledige bedoeling 1. Een preventieve maatregel tegen Japan, Omdat Duitschland en Italië minder geneigd zouden zijn tot een actie over te gaan, wanneer het Japan onmogelijk wordt gemaakt om mede te doen, 2. Als een voorzorgsmaatregel om de Amerikaansche verbinding inet Nederlandscbe-Indië en Britsch- Indië te onderhouden, in geval Italië en Duitsland in samenwerking met Japan een oorlog zouden ontketenen aangezien de sterke Britsche en Fransche vloten dan voldoende zouden zijn voor den Atlantische Oceaan. ABONNEERT U OP DIT BLAD. EEN WIJZIGING IN BELGISCH ELFTAL lluyle vervangt tegen Nederland Isemborghs op linksbuitenplaats. De samenstelling van het Belgische voetbalelftal voor den wedstrijd van Zon dag a.s. tegen Nederland luidt: Doel; Badjou (Daring C.B.). Achter: Paverick (Antwerp F.C.), M. van Caelenbergh (Anderlecht). Midden: Van Alphen (Beerschot), Sty- ncn (Olympique Charleroi) en Paul Hen ry (Daring C.B.). Voor: Fiévez (White Star), Voorhoof (Liersche S.K.), Capelie (Standard), Branie (Beerschot), Buyle (Daring S.B.). Reserves: De Raedt ((F.C. Gent), Jonc- kers (F.C. Mechelen), Gommers (Beer schot) en Isemborghs (Beerschot). SPRANG. S. D. O. Op het terrein van S.D.O. werd j.l. Zaterdagmiddag een wedstrijd voor de Zaterdagmiddagcompetitie van den Brab. Voetbalbond gespeeld tusschen de eerste elftallen van S.D.O. en Spar ta uit Vrijh.Capelie. Onze club heeft van het voordeel op eigen veld te spe len geen profijt weten ten trekken en moest in de bezoekers haar meerdere erkennen. De uitslag was 2—1 voor Sparta. Tweede klasse. De Herptsche Boys hebben het de'hee- le competitie nog niet zoo gemakkelijk ge had. Hun gasten, Heracles uit Den Bosch kwamen niet op en dus wonnen zij dezen wedstrijd met 50. De stand is: Vlijm. Boys 2 Concordia 2 Heracles TVC Herpt. Boys Sporters 2 SVD 2 VJC 14 13 14 10 14 8 14 13 13 14 14 1 26 63—26 3 21 38—20 4 18 39—38 6 12 30—29 6 12 24—31 8 10 35—41 7 10 29—30 1 13 1 17—62 Derde klasse. Sporters ondervonden dat het toch heusch niet meevalt om in eigen huis altijd baas te blijven. Zij moesten ten minste de punten met een 111 neder laag aan de Zwaluw-reserves afstaan. Nieuwkuijk maakte kennis met de kracht van Helvoirt 2 en liet er de pun ten met 15—1. Vlijm. Boys 3 moesten in hun thuiswedstrijd de eer laten aan hun gasten, Concordia 3. VEILING T)rFxEn"*^^"" Goudreinetten 26—30; Klumpkes 18— 19; Pippeling 16—19; Culenians 12—13; Witlof 622; Spinazie 24; Juin 13- Sjalotte 1116; Andijvie 2024- Sla veilen 5—10; Prey 7—17; Knolraap 1— 24; Wortelen 3—4; Roode kool 1013; Gele kool 68; Witte kool 45 alles per Kg. Bloemkool 6—8; Sla 1—64; Aardbeien 34 alles per stuk. Rabarber 2—4; Radys 1—2; Keelen 2; Tulpen (5) 3—4. RAAMSDONK. Van 8 tot en met 14 April 1939. Geboren: s Willemina H. C., dv. Jan Vreeke e, Hillegonda C. Lugthart Antonia J. v dv. Cornelis D. van den Berg en Johann H. Pauwels Hubertus J., zv. Cornell, M. Broeders en Adriana J. van den Kie boom Hendryntje D., dv. Machi, Schouten en Wyva Chr. van Dyk. Gehuwd: Cornelis W. de Bont, oud 28 jaren el 4 Johanna C. van Helvert, oud 30 jaren Johannes M. Buijks, oud 22 jaren en Ma. na Bus, oud 18 jaren Adrianus a H. van Booij, oud 23 jaren en Elisabeth C. Schelle, oud 22 jaren. Overleden: Johannes B. Zijlmans, echtgt. van Cor nelia van der Made, oud 75 jaren. Geboren: Cornelia Theresia Maria, dv. A. A. Kuiper-Mol Johannes Martinus Maria zv. J. A van Aken-v. d. Biggelaar An tonia, dv C. A. de Waard-Pruyssers. Overleden: Johanna A. J. van Deursen, wed. van A. H. J. Wiercx, oud 78 jaren. Huw. aangiften: Jacobus Joore, oud 23 jaren en Hen- drikje A. Lambregts, oud 24 jaren. Ondergeteekendebetuigt langs dezen weg zijn hartelijken dank aan allen die bij gelegenheid van zijn zilveren dienst- jubileum ter Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen op eenigerlei wijze van hun belangstelling blijk gaven, in 't bijzonder aan den WelEd. Heer en Mevrouw TIELEN- v. WELY, kantoor- enfabneks- personeel. Sprang, April 1939. Mevrouw SCHRODER Bisschop Zwijsenstr. 4, Tilburg, vraagt wegens teleurstelling voor direct een net flink voor de kinderen, goed kun nende verstellen en huiselijke bezigheden verrichten. Niet beneden 20 jaar. 61077 GERSSEN—DE VRIES Kloosterweg 23 a (bij den watertoren) Waalwijk. Brieven onder No. der adv a. h. Bur. v. d. blad. 61080 Brieven Bureau v. d. blad onder No. der adv. 61078 Brieven Bureau v. d. blad onder No. der adv. 61379 Verven Costuums f 3.50 Mantels f2.50 Stoomon Costuums f2. Mantels f 1 Afhalen en bezorgen gr Jo£. Betaling bij aflevering. Agentschap HEIN SCHOUTEN Grootestraat 99, WAALWIJK. Vraagt monsterbo met prijzen. r. V v tc V, zi m Vi di 9' h< d< 9(

Echo van het Zuiden | 1939 | | pagina 6